1 COUNTRY LINE DANCE Aantal 100-jarigen stijgt naar vier Drie jubilarissen bij Gildekorps Danscentrum Dellum Soest 50 jaar geleden PROGRAMMA iOP SOEST! ...ELK SOORT DRUKWERK (OOK KLEINE Altijd perfecte pasfoto's naar uw zin! Achttiende ijsberenweekeinde SLAS-verhalenwedstrijd over 'familie-album' Milieuroman van Frank de Zanger OVERZICHT PAGINA 12 WOENSDAG 27 JANUARI 1999 SOESTER COURANT PAGINA 13 Burgemeester nu op bezoek bij mevrouw H. van der Maten-Smit nnebloenr R.WESTRA lompen, ijzer, Zonnehemel te huur' NIEUW Klaar terwijl u wacht. 6 x Pasfoto voor f.12.50 Scouts in teken van Bio-ijsbeer Eerste prijs f250,-; tweede prijs f 150,- 'Nobel was 'hij' van Soester auteur Op de radio Mystiek in muziek en miniaturen jER^pM/lNKEL Uitverkoop Radio Soest Clipboard Plaatselijk nieuws. DE KLOKKEN KUNNEN WEER BEIEREN. Zing-in: Soest zingt VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG 13.30 uur - 20.00 uur februari 1999 r te bellen met >on op te sturen. ;n gymnasium Semon.nl '7, 3740 WB Baarn. VERENIGING 1 CC Breda Tel. (076) 564 63 62 'DE FONDSENWERVINC EN -BESTEDING INFO PLUS computershop. De zaak voor al uw computer- f printer- en fax benodigdhe den. Dillenburglaan 2", Soest, 1 tel. 035-6032224. U gaal naar Esncw voor... Dorresteinwweg 60 Soest Telefoon 601 32 88 koopt PAPIER en METALEN Zaterdag na 12.00 uur GESLOTEN. metgezichtsbruiner 3 Weken f 150,- 6 weken f250,- (ook voor de koop) TROPICAL (035) 542 23 92 TUINHOUT SPEEL TOESTELLEN TUINHUISJES TUIN- MATERIALEN A.P. van Doorn Koningsweg 33 Soest 035-601 01 67 6 dagen per week open De hulp van Mensen in Nood is in I998 gegaan naar: Afrika 22,1 min Lati|ns-Amerika - 15.7 min ~le - 17,6 min Europa - 14,3 min Totaal 69,7 min Hulp naar soort; Noodhulp 23,3 min Sociale projecten - 15.9 min Kinderprojecten - 14,2 min Partner ondersteuning- 2,7 min Voedselzekerheid - 13.6 min 69,7 min Totaal Mogen wij ook in 1999 op u rekenen? Als burgemeester Hans de Widt van taart of gebak houdt, valt hij de laatste tijd met de neus in de boter. Voor de derde keer in vier weken mocht hij in zijn hoedanigheid als eerste burger op verjaardagsvisite bij een van de Soester inwoners. Hij was zaterdagmorgen in Verpleeghuis Daelhoven aan de Graanakker te gast bij mevrouw H. van der Maten-Smit die eergisteren de honderdjarige leeftijd bereikte. Het feestje werd twee dagen eerder gevierd. Mevrouw Van der Maten-Smit is de vierde eeuwling die Soest rijk is. Ze woont hier pas sinds fe bruari 1997 en is geboren in Tubbergen. Foto: Goos van der Wilt. Tijdens de vorige week gehouden jaarvergadering van het tamboer-, hoornblazer-, schutter- en vendel- korps van het Groot Gaesbeeker of Sint Aechten Schuttersgilde van Soest werden drie leden in het zon netje gezet, die inmiddels 25 jaar deel uitmaken van het korps. I Het gildekorps, dat als gelegenheids korps in 1960 voor de eerste maal zich presenteerde, heeft door de jaren van zijn bestaan een vaste plaats verworven binnen het gilde. Het gildekorps vervult enerzijds een representatieve functie voor het gilde, maar is anderzijds ook een eigen onderdeel binnen het gilde geworden. Wekelijks wordt geoefend en uit de vele prijzen die op wedstrijden worden behaald, mag geconstateerd worden dat het niveau zeer hoog is. j Onder leiding van de twee jaar geleden aangetreden instructeur Cees Bus is weer een nieuwe weg ingeslagen, zeker j wat betreft het muzikale gedeelte. Ook dit jaar zal weer enkele malen worden deelgenomen aan de Gildedagen in Brabant en zal het gildekorps bij verschillende gilde-activiteiten zijn me dewerking verlenen. Toen de meeste agendapunten tijdens de jaarvergadering aan de orde waren geweest en de ouderman het woord kreeg, wisten de leden dat er aandacht kon worden besteed aan leden die reeds vele jaren meedraaien. Dit jaar waren Sjaak de Bruin, Arnold Hagen en Har de Hilhorst, resp. als hoornblazer, tam- V.l.n.r. Sjaak de Bruin, Harrie Hil horst en Arnold Hagen. boer en vendelier, 25 jaar deel van het gildekorps. Als blijk van waardering ontvingen zij ieder een zilveren speld, uitbeeldende de functie die zij binnen het korps vervullen. Het opspelden van deze zilveren broche werd ondersteund met felicitaties en een bos bloemen. Met een gezellig samenzijn zijn deze jubilea stilletjes gevierd. Kijk nu vooraf naar het resultaat van uw pasfoto's op het videobeeld van onze camera. Wij drukken ze pas af als u akkoord bent. Op deze wijze zijn uw foto's altijd goed en tot uw volle tevredenheid afgedrukt! u Als u wenst kunt u volgens hetzelfde systeem 1, 2, 4, 6, 9 of 16 mini-foto's laten afdrukken, zelfs op zelfklevend materiaal en ook direct klaar. Vraag in onze winkel naar de mogelijkheden. 'illem Van Oosten fotoservice OOK VOOR APS SOESTERBERGSESTRAAT 57 (035) 601 31 09 WINKELCENTRUM HARTJE-ZUID. Voor de achttiende maal verzame len zich op de Sparrenlaan scouts uit Soest en andere plaatsen voor het IJsberenweekeinde van de Hop man Masselman Groep (HMG). Zestig stafleden staan zaterdag 30 ja nuari gereed om de paar honderd scouts van elf tot en met zestien jaar te verwel komen. Ze kunnen meteen aan de slag. Na het opzetten van de tenten en het hijsen van de vlag moeten de deelne mers op de fiets door Soest om op drachten te vervullen. Daarmee kan het door een virus getroffen Soest worden ontsmet. Na de warme avondhap volgt een voor stelling, waarna de scouts in de Korte Duinen een dreigende olieramp moeten voorkomen door zo snel mogelijk een olietanker op te ruimen. Een discofeest, een karaoke-show, het Ko-de-boswach- terspel en andere spelen completeren het programma. Traditioneel wordt een kampkrant gemaakt die de scouts als dierbare herinnering mee naar huis kun nen nemen. Verder hopen de organisatoren van het IJsberenweekeinde op lage temperatu- ÈJé-fÈ/ voor speciale aanbiedingen op internet PC» V rC www.tref.nl/eemland/scholten-bloemen Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de Stichting Literaire Activiteiten Soest (SLAS) organi seert deze organisatie i.s.m. de Soester Courant en Radio Soest voor de komende Boekenweek 1999 een verhalenwedstrijd voor jong en oud. Iedereen mag mee doen. De eerste prijs bestaat uit een bedrag van tweehonderdvijftig gulden en de tweede prijs uit honderdvijftig gulden. Deze prijzen worden uitgereikt in de Boekenweek 1999, op 13 maart, tijdens een literaire avond in C-drie. Het thema van de komende Boeken week is "Familie-album". Hierop inha kend kan men verhalen insturen over onderwerpen als: "Mijn oma", "Mijn schoonmoeder", "Haar stiefvader", "Onze oudste zoon", "Ome Dirk", "Mijn jongste dochter", "Onze familie", "Tan te Sjaan", etc. etc. etc. Een keuze uit de verhalen wordt gepubliceerd in de Soes ter Courant en uitgezonden door Radio Soest. Stuur de verhalen op twee, hooguit drie getypte A-viertjes naar de SLAS: Ger- rit van der Veenstraat 52, 3762 XM Soest. Vermeld op de enveloppe het woord "Verhalenwedstrijd" en in de ge frankeerde brief, naam, adres, leeftijd en telefoonnummer. De jury bestaat uit drie bestuursleden van de SLAS: Lenora Crom (mede werkster van de Openbare Bibliotheek), Trees Nelissen (directeur Boekhandel van de Ven) en Aad Post (redacteur Soester Courant). De inzendingen in drievoud moeten 1 maart binnen zijn. Nadere inlichtingen: tel. 035- 6014283. Bellen voor info: dagelijks van 12.00 - 21.00 uur. Rademakerstraat 24 - Soesterberg - Tel. 0346 - 352213/352590 Bij de Soester uitgeverij Tournesol verscheen onlangs de roman "Nobel was hij", geschreven door Frank de Zanger. Het verhaal gaat over de jonge Nobelprijswinnaar Joost Veldman die, nadat hij de Nobel prijs gewonnen heeft, zijn werk als milieu-wetenschapper opgeeft. Hij trekt zich terug in een villa in Zuid- Frankrijk. Hij denkt dat het milieuprobleem een spel is geworden en dat de politiek en de industrie er niet echt iets aan willen doen. De Verenigde Naties doen niets en de bureaucratie van de Europese Unie werkt verlammend. Hij meent dat de milieuproblematiek het aflegt tegen economische belangen. Er is al heel veel onderzoek gedaan naar het gebruik van zonne-energie bijvoorbeeld, maar vol gens professor Veldman willen de olie producenten en leveranciers niet dat dit echt een succes wordt. Het mag alleen op kleine schaal gebruikt en uitgepro beerd worden. Hij gebruikt het geld van de Nobelprijs voor zichzelf en gaat op z'n achtendertigste rentenieren. Ondertussen is in Londen een jonge Engelse wetenschapper ook bezig met het ontwikkelen van zonnecellen. Hij is (nog wel) een gedreven onderzoeker, die parttime aan de universiteit werkt om thuis aan zijn onderzoek naar zon necellen te kunnen werken. Deze twee heren, de Nederlandse ge frustreerde wetenschapper en de Engel- Ontmoeting met... In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." van donderdag 28 ja nuari (11.00 uur) praat Ernst Jawetz met boekbinder Reinier Kok uit Maar tensdijk, die o.a. 17e-eeuwse statenbij bels restaureert. Techniek: Piet Rooi- mans. Het programma wordt op 2 fe bruari 17.00 uur herhaald. Soest M.M. Het Radio Soest Middagmagazine, op zondag van 14.00 tot 16.00 uur, g^at deze week o.a. over de plannen van MacDonalds voor een restaurant bij de Shell in Soest-zuid, de problemen van het Q8-pompstation aan de Birkstraat, het beroep van de week: danslerares Gina Sepp, Raad-waar-ie-staat, het die renasiel en de plannen van Balans en Achtgoed om allochtone jongeren klus jes te laten doen voor monopoly-geld, waarmee ze speelgoed kunnen kopen. Soest M.M. is een programma van Ernst Jawetz en Eef van der Horst. Techniek: Ivo van Gurp. 't Hart van Soest In het Radio Soest-programma 't Hart van Soest op dinsdag 2 februari (16.00 uur) vertelt de Soesterbergse kunstenaar Jean-Marie van Staveren aan Jan Visser over haar kunstzinnige belevenissen in het Spaanse Callosa d'n Sarria. Colum nist Eit Algra onthult de geheimen van de uitgestorven exotische vogel "Dodo" (die niet kon vliegen) op Madagascar uit de tijd van de VOC. Visser leest uit de nieuwe bundel van Gerrit Komrij het gedicht "Lied van de schoonheid". De techniek is van Frank Smit. Het pro gramma wordt op 7 februari (13.00 uur) herhaald. In 't Hart van Soest van komende zon dag (31 januari, 13.00 uur) de herhaling van het interview met Dick de Vree (75), de Soester auteur van "Fatale vrouwen" en de columns van René Eij- bersen over mijnheer Van Kleef en Renés nichtje Sanna. De Soester Kring Secretariaat: {jjjj, Albert Cuyplaan 136 Tel. 035-6017001 Op woensdagmorgen 3 februari om 10.00 uur houdt de heer E. Algra uit Soest een dialezing met muzikale illus traties, getiteld "Mystiek in Muziek en Miniaturen". Zijn voordracht gaat over het leven en werken van Hildegard van Bingen, abdis van het Benedictinessen- klooster te Rupertsberg bij Bingen. Zij leefde van 1098 tot 1179. In haar tijd speelde zij een belangrijke rol in het ker kelijk en wereldlijk leven. Zeer opmerkelijk voor een vrouw in een toendertijd vrijwel door mannen gedo mineerde samenleving. Zij was compo niste van liederen en een geestelijk spel en een zeer invloedrijk persoon. Zij cor respondeerde met vorsten en trad op de voorgrond in het kerkelijk en wereldlijk leven. Zij heeft over haar visionaire er varing van het christenzijn geschreven en gecomponeerd. Het bekijken van fantastische miniaturen bij haar teksten en het luisteren naar haar muziek kan ons wellicht enig inzicht geven in deze voor de meesten zo vreemde belevings wereld. Iedereen is welkom in de zaal naast de NPB-kerk, ingang op de parkeerplaats aan de R de Hooghlaan. Aanvang 10.00 uur. Bijdrage in de kosten f 4,- incl. kof fie of thee. Komende onderwerpen: 17 febr.: Jan Visser, dichter uit Soest, leest uit eigen werk; 3 maart: Met de Paardentram van Soest naar 's-Graveland, historische dia lezing door de heer Engel uit Abcoude. Volledig seizoensprogramma tijdens de bijeenkomsten verkrijgbaar of op aan vraag, tel. 6017001. se gedreven onderzoeker, ontmoeten elkaar door bemiddeling van een weten schapsjournaliste. Zij zoekt professor Veldman op in Frankrijk, waar zich een romance tussen hen ontwikkelt. De twee mannen gaan samenwerken. Het einde van het boek is verrassend en heel spannend. De roman "Nobel was hij" is met vaart geschreven. Het is voor een leek op mi lieugebied heel goed te volgen en infor matief zonder dat het te technisch wordt. De locatie, Zuid Frankrijk, de villa en de romantiek maken het boek tot een lichtverteerbaar verhaal. De stijl is pakkend en zonder pretenties. De schrijver is fysisch geograaf en we tenschapsjournalist. Dit is zijn tweede roman, eerder verscheen "Een zee van zacht geruis" dat speelt op Sri Lanka en o.a. het contrast tussen het oosten en het westen beschrijft. "Nobel was hij" is verkrijgbaar in de boekhandel en kost f 29,90. yStichtmg Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 De Wereldwinkel in Soest heeft een be perkte ruimte tot haar beschikking en dat terwijl er zoveel nieuwe en leuke producten zijn. Producten rechtstreeks ingekocht bij kleine importeurs in het zuiden via de erkende importeurs. Eer lijke handel en een effectieve vorm van ontwikkelingssamenwerking. Waaraan men met aankopen in de Wereldwinkels een directe bijdrage levert! Omdat het die tijd van het jaar is, heb ben de vrijwilligers van de Wereldwin kel besloten een aantal van de cadeau- en gebruiksartikelen, zoals sieraden, af te prijzen. Op zaterdag 30 januari wordt aan deze 'uitverkoop' extra aandacht besteed. Op deze manier hoopt de We reldwinkel plaats te maken, zodat het assortiment kan worden uitgebreid en men in de winkel nieuwe artikelen kunt vinden voor smaakvolle, originele en eerlijke cadeaus. De openingstijden van de Wereldwinkel zijn: maandag van 13.00 tot 17.00 uur; dinsdag t/m zaterdag van 09.30-17.00 Wat is precies het bestaansrecht van een lokale radiozender? Zijn er daar niet al veel te veel van? We hebben publieke en commerciële stations; RTL4, Veronica, TROS, VARA, NCRV, KRO, VPRO, EO om zomaar wat willekeurige omroe pen te noemen die dagelijks te horen zijn. Die omroepen verzorgen allerlei programma's variërend van vederlicht tot uiterst serieus. Van muziek tot ge sproken woord, van snelle reportage tot familie-amusement. En alles daar tus senin. Tot en met het laatste nieuws. Maar, om bij dat laatste te blijven, het nieuws dat Soesters en Soesterbergers graag horen zult u bij deze zenders niet horen. Vorig jaar kon u op bijna alle kanalen regelmatig de namen van Bill Clinton, Monica Lewinsky, Boris Jeltsin, Yesser Arafat en Wim Kok tegenko men. En werd u bijna dagelijks geïnfor meerd over de landspolitiek. Maar bij diezelfde omroepen zou u vergeefs wachten op informatie over de nieuwe rotondes bij Braamhage en Birkstraat/ Soesterbergsestraat, of over de plannen van de gemeente Soest met betrekking tot het invoeren van blauwe zones in de Van Weedestraat. Niet wereldomvattend Er spelen zich, op wereldniveau, natuur lijk wel belangrijker zaken af dan een omleiding in de Torenstraat of exploi tatieproblemen bij C-drie. Maar het hemd is nu eenmaal nader dan de rok. Soesters en Soesterbergers vinden het prettig te weten dat mevrouw X. na veertig jaar afscheid neemt van 'haar' basisschool, dat er een nieuwe expositie is geopend in Galerie Wind of dat mijn heer Y. de nieuwe dirigent van het man nenkoor wordt. En dat vormt nu precies het bestaansrecht van Radio Soest: het informeren, in alle mogelijke vormen, van de Soester samenleving over de Soester. Met een scala van gevarieerde program ma's, van snelle actualiteit tot tips en suggesties voor weekendtrips, van straatreportages Wat vindt de Soes ter van...") tot diepgaande interviews met bekende of markante persoonlijk heden uit de Soester gemeenschap. Niet wereldomvattend, inderdaad, maar op lokaal niveau minstens net zo belangrijk. En, niet minder belangrijk: Radio Soest geeft ook Soester verenigingen, stich tingen, clubs, organisaties, instellingen en andere belangengroeperingen ruim schoots gelegenheid hun stem te laten horen. In dat licht gezien heeft de lokale zender een functie, die de vele grote omroepen nooit zullen kunnen vervul len. Nog afgezien van het feit dat ook de lokale zender zelf onderdeel is van de Soester samenleving, en dus als geen ander op de hoogte is van het reilen en zeilen van de gemeenschap. Dat alles is, denken wij, meer dan voldoende reden om Radio Soest nog tot in lengte van jaren in de ether te hebben. Uit de Soester Courant van 28 Januari 1949 ONBEWAAKTE OVERWEG EIST SLACHTOFFERS. Donderdagmiddag, even voor half 2 is door de electrische trein, komende uit Utrecht, op de onbewaakte overweg nabij de halte Soest-Zuid een bestelau to, een omgebouwde jeep, die genoem de overweg passeerde, gegrepen en niet minder dan 21 meter verder in een langs de spoorbaan aanwezige greppel geslin gerd. De auto, afkomstig uit de provincie Groningen, werd niet zo ernstig bescha digd, maar de twee inzittende personen werden zeer ernstig gewond en zijn on middellijk naar een ziekenhuis te Amersfoort overgebracht. Vermoedelijk is de bestuurder van de auto door de fel schijnende zon verblind geweest en heeft hij daardoor de trein niet zien na deren. Dit is het eerste ernstige ongeval, het welk zich sinds de electrificatie van het traject Den Dolder-Baarn op een der vele onbewaakte overwegen voordoet. Het zal niet het laatste zijn. DESOESTER RALLY-RIJDERS DOEN HUN WOONPLAATS AAN. Toen Soest Woensdagmorgen ontwaak te waren al heel wat Rally-rijders onze gemeente gepasseerd, op doortocht naar Amsterdam, alwaar in de Apollohal een officiële controlepost was ingericht. De Soester deelnemers, Rijkaart, Oly- slager en Mulder, waren al heel vroeg in de ochtend in Soest gearriveerd en had den nabij Venlo enige pech gehad, door dat zij een kleine aanraking hadden ge had met 'n paard, dat dwars de weg over stak. Het equipe reed echter om precies half negen weer weg met de Skoda, die het volgens hun eigen verklaring "uit muntend" deed, op weg naar het eind punt Monte Carlo. Zij hadden een aardige attentie meege bracht voor de burgemeester van Soest, Mr. S.P. Baron Bentinck, die hen Maan dagmorgen het startsein had gegeven, bestaande uit een tuil vers? mimosa's, die door hen zelf, wegens het vroege uur niet kon worden aangeboden, doch in middels door de vertegenwoordiger van de "Skoda", de heer Cramer van de Bo- gaart, aan de Burgemeester werd ter hand Maandag zijn de nieuwe klokken voor de St. Petrus en Pauluskerk, welke ge leverd zijn door de N.V. Klokkengiete rij Petit en Fritsen te Aarle-Rixtel bij de kerk aangekomen, waarna de klokken in de namiddag werden ingewijd. Deze ceremonie werd verricht door Mgr. D.D. Huurdeman, met assistentie van pastor W.M. Vos en pastoor R.G. Lom- merse. De nieuwe klokken, die resp. 1000, 700 en 50 k.g. wegen, dragen de namen Pet rus, Paulus en Maria. De oude klokken, daterende uit het jaar 1853, zin door de Duitsers in 1943 ge roofd en konden niet meer worden achterhaald. MOOI SUCCES. Op het te Hilversum gehouden kappers concours behaalden de heren W.A. But- zelaar en D. Vuist, respect. 100 en 97 punten. Hierdoor werden zij geplaatst in de volgende ronde, welke te Amersfoort wordt gehouden. Behoren zij hier ook tot de uitblinkers, dan komen zij in de te Arnhem te houden finale, waaraan de kampioenstitel verbonden is. SCHUUR VERBRAND. Donderdagmiddag werd de vrijwillige brandweer gealarmeerd voor een uitge broken brand in perceel Nieuweweg 53, bewoond door de fam. W. Het bleek, dat de brand was uitgebroken in een schuur achter de woning, welke in een oogwenk in lichte laaie stond. Een zich in de schuur bevindend blik met benzi ne wakkerde de brand fel aan. Door snel ingrijpen van de brandweer, bleef de brand tot de schuur beperkt. KIND AANGEREDEN. Op de Beckeringhstraat werd Woensdag het 5-jarig dochtertje van de familie S., dat plotseling de weg over liep, door een luxe auto aangereden en een tiental meters meegesleurd. Met een ernstige hoofdwonde werd het kindje naar het ouderlijk huis vervoerd. Op initiatief van SOW-Noord wordt er driemaal per jaar in Soest een Zing-in georganiseerd onder het motto: "Soest zingt". De eerstvolgende "Zing-in" vindt plaats in de Julianakerk op zondag 7 februari en is bestemd voor iedereen die graag zingt. Aanvang 19.00 uur. Medewerking ver leent het Julianakoor o.l.v. mevr. M. Westgeest. Het thema is "verzoening". Ds. H. Gijsen heeft de liturgische lei- ding. S.v.p. vóór maandag 1 februari de keu ze van de te zingen liederen kenbaar maken bij ds. Gijsen, hetzij schriftelijk, Regentesselaan 2, 3762 DS, hetzij tele fonisch, 6019029. FM 1079 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider. 14.00 OPERETTELAND "Gefeliciteerd, Gon"; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 DE VERREKIJKER chr. programma voor de jeugd; pr. Rita van Zweeden e.a. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. VRIJDAG 29 JANUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad van Wijngaarden. 11.00 SOEST 55+ pr. Ellie v.d. Wel. 12.00 SPORTCAFÉ-LUNCHROOM pr. Joop v. Ipenburg. 13.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. ZATERDAG 30 JANUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 RADIO SOÉST NON-STOP 16.00 MUSICA AETERNA pr. Liesbeth en Jaap Gankema. 17.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 18.00 Sluiting. ZONDAG 31 JANUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 RELIGIE EN POëZIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug/Annelies Nelis. 11.00 HET RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 'T HART VAN SOEST (H) Radio Soest, 6093851 6093852. 14.00 SOEST M.M pr. Ernst Jawetz/Eef v.d. Horst. 16.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 17.00 HET BOEK BINNENSTEBUI TEN pr. Herman Spoor. 18.00 Sluiting. MAANDAG 1 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop van Ipenburg. 18.00 Sluiting. DINSDAG 2 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 'T HART VAN SOEST pr. Jan Visser. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. WOENSDAG 3 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 UW FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 11.00 HET RAADHUISPLEIN Gemeente-informatie; pr. Ben van Os/ Yvonne Dijkhuis. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 17.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 18.00 Sluiting. V

Soester Courant | 1999 | | pagina 12