I Rademakerstraat mogelijk busvrij Maskertentoonstelling in bibliotheek Soesterbergers helpen Albanezen Brandweer ruimt olie op Ineke Reinsma Info van De Drie Eiken i-stam Grootse première Utile Dulci er's crossover shock m Bluesband no WOENSDAG 27 JANUARI 1999 Gemeente bespreekt omleiding via Amersfoortsestraat voetreflexologe uit vernield rk Cursus bloemschikken Bingo Zonnebloem KORFBAL KVO verslaat Huizen en neemt koppositie over Kerkdiensten Medische dienst ^Bui^erlijtestaiidj Hulpverlening^ 'De twaalf gezworenen' in Dorpshuis Primaire hulp voor kraamklinieken Bromfietser gewond Agenda ^ISOESTERBERGSEmCOURANT 9 januari ortse formatie Xpandera, nuari een concert ge\ De betiteling "aa%so kruispunt waar verschi "tromingen willen overal leiden tot een botsing w de vier leden van regelen. iminante muziekinvloede. guit de "chemicalbeats", )m al deze relatief „ieu* ;n samen te vatten in één nder het liefst van "Chemi Niettemin heeft Xpand» e bezetting; Martin Kod g en gitaar, Remco Brui, netsen en knoppen. Jeroe, :lt basgitaar en Ruben va, jeroert de drums. Tijden, i van Utrecht 1998" sprak oordeel: Over de top, von. Ie voorkeur gaven aan een loneler geluid. Een compli- e leden van Xpander; 'We onuitwisbare indruk achter- programma van Xpandei ens uit Amersfoort afkom- Vfadhouse Experience". Zij ficeren als een eigenzinn» the road"-gitaarbandje. DJ jn) zal met zijn uitstekende ie avond overgieten met een voorstellingen bij te wonen h tegen betaling van f 10,- Artishock, Steenhoffstraat CJP en 65+ betalen slechli deuren gaan om 21.00 uut 30 januari an 25 jaar is Flavium de istente en toonaangevende van Nederland. Elf lang en twee cd's brachten onder 3ort als "Nightlife" en "No- s you". d vele optredens in binnen- id (België, Duitsland, Enge- i-Ierland) en verscheen ia e- en radioprogramma's. Er "ld met de groten der aarde King, Albert King, Rory Dr. Ross, Eddie "guitar" max BiuesBand en vele e coryfeeën. at garant voor City Blues tpt ;s van de Mississippi Delta net de bekende "Flavium- i meest swingende en sop- a. Spetterende duellerende jdende slide, oorstrelende soepele maar toch stevige 'steuning en een doorleefqe rente wisseling gaat nu de esvolle bezetting weer dp band bepaalde ooit de Flcf- en zorgde voor alle Flaviuin geruggesteund door een pele, drummer. Flavium eert ig wijst hier ook op; Hans gitaar, slide, piano, vocals; Anne Geert Bon- Eric Bagchus, bass; Gerton drums. '..00 uur. Entree f 15,-. Voor erdag 30 januari a.s. 14.00- 11 februari zijn scenario voor de film regisseur Harmony Koriiie uutfilm "Gummo" het per- i jongeren, zonder gezag of Opgenomen in een buiten- ishville laat Korine jongeren iern white trash", dat geheel lijkt te zijn. Een wereld die ïkkend en humoristisch is, itroerend, die zowel afschuw ie oproept. Of, zoals een van iges het uitdrukt: "Life is really is. Full of beauty and Gummo" kent een boeiend laat een sterke indruk ach- Regje: Harmony Korine. 95 0.3O uur. Entree f9,-; CJP7 eserveren maandag t/m vrij- 9.30-13.00 uur. 8 febr. "Dr. Akagi"; ma. 15 man"; ma. 22 febr. "The Idi- Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 De busroutes in Soesterberg worden mogelijk zodanig verlegd dat de Rademakerstraat busvrij wordt. Hiervoor zou de Amersfoort sestraat zodanig moeten worden heringericht dat de twee zuidelijke rijstroken, waar nu nog het verkeer richting Amersfoort overheen rijdt, een busbaan in twee richtingen wor den. Volgens dit plan zal in plaats van de lijnbus een kleiner dorps busje het vervoer binnen het dorp verzorgen. Indien de gemeente, de provincie, ver voersbedrijf Midnet, het Bestuur Regio Utrecht, Rijkswaterstaat en de bestuurs commissie Verkeer en Vervoer Eemland het eens kunnen worden, zal dat nog dit jaar worden gerealiseerd. Als de Rade makerstraat wordt omzeild, komt de halte bij de roomskatholieke kerk te ver vallen. Hiervoor in de plaats wordt een grote luxe bushalte geplaatst op de krui sing Rademakerstraat-Amersfoort- sestraat. Gecombineerd met de busbaan kan de busdienst sneller rijden en bo vendien hoeven passagiers niet meer de Amersfoortsestraat over te steken om bij de halte te komen. De kortere reisduur maakt de lijn voor de busmaatschappij een stuk voordeli ger. Niet alleen scheelt de kortere rou te in verbruik en tijd, maar het is ook nog aantrekkelijker voor reizigers, die zo sneller op hun plaats van bestemming zijn. De financiële meevaller kan worden ge bruikt voor de dorpsbus die elk kwartier voorbijkomt. Hiervoor wordt gedacht aan een kleine bus, zodat er een chauf feur met een klein rijbewijs op rijden kan. Als dit doorgaat kost het nog steeds minder dan in de huidige situa tie. «<<>vcx Enig nadeel is dat het dorpsbusje niet altijd voldoende passagiers kan verwer ken. Vooral in de spits zal het te klein zijn. Hiervoor zal dan eventueel een spitsdienst bij moeten springen, maar in dat geval gaat het totaal wél meer kos ten. Het idee is opgesteld en in principe door B. en W. goedgekeurd, maar de bus maatschappij - en vooral de provincie als beheerder van de Soesterbergsestraat en eindverantwoordelijke voor het openbaar vervoer in Soesterberg - zul len zich er nog over moeten buigen. Van Midnet is bekend dat het een voorkeur heeft voor behoud van de halte bij de roomskatholieke kerk aan de Radema kerstraat. De winkeliers hebben liever dat de bus wordt omgeleid. Zaterdag werd de brandweer om 04.15 I, uur gevraagd assistentie te verlenen bij een ongeval waarbij een auto sterk naar benzine rook. Een surveillancewagen I van de politie had kort daarvoor op de kruising Amersfoortsestraat/Richelleweg een personenauto aangetroffen, die een vrij harde aanraking had gehad met een lichtmast. Van de bestuurder was geen spoor te bekennen. De brandweer neu traliseerde olie en benzine die op het wegdek lagen, waarna het overgebleven wrak van de auto werd afgevoerd. Plesmanstraat 275 Soesterberg Tel. 0346-351937 :n hebben in de nacht van taterdag op de Eikenlaan de an een auto vernield. De ei- 46-jarige bewoner, ontdek- reeks kwart voor vijf 's mor- tutoruit was ingegooid ipsbeton. Uit de auto werd st. Praatochtend mannen - heel goed in thuis waren, beslist geen dagdromers, en bare werkelijkheid. En die ikelijk voor hun medicijn- de eerste plaats - als hun naar ook de gewone mensen allerlei ervaringen mee. Zo aj de opvatting dat je je in de een ander kon begeven. Dus zij zeggen: "Je droomt van dat is dat". Maar: "Iemand brutaliteit in je droom te van harte welkom bij de ofsgemeenschap NPB afde- Rembrandtlaan 20. De bij- •egint om 10.15 uur. Maandag 1 februari wordt om 10.00 uur een 'koffiekransje' voor mannen gehou den. Misschien is koffiekransje een iet- _wat beladen uitdrukking, maar de be doeling is om gezellig als mannen met elkaar van gedachten te wisselen over het wel en wee in de wereld, wat men gezien of gelezen heeft. Kortom over al hetgeen wat mannen mogelijk boeit. Zeker is dat de koffie klaar staat. Cursus: Haal meer uit uw geheugen Op initiatief van Stichting Welzijn Ouderen Soest (SWOS) en Stichting Thuiszorg Eemland wordt in De Drie Eiken een nieuwe cursus 'Haal meer uit uw geheugen' gestart. Beter onthouden is gewoon een kwestie van doen! "rergeten is een normaal verschijnsel, 'aar iedereen wel eens last van heeft. Vergeetachtigheid ontstaat eerder door autine en sleur, dan door ouder wor den. Toch zijn ouderen bang dat het ge heugen hen voorgoed in de steek zal la kten. Maar men kan wel degelijk zelf in- 'vloed uitoefenen op het geheugen. "Hoe? Dat leert men op een speelse ma- Groei en Bloei Zeist start in februari met een cursus bloemschikken voor be ginners. De data zijn de volgende -woensdagen; 3 en 17 februari, 24 en 31 maart en 14 april, van 09.30 tot 11.30 uur, in gebouw Calvijn aan de Bergweg te Zeist. De kosten bedragen 60 gulden, voor leden 45 gulden. Inlichtingen bij mw. Janny Appeldoorn, tel. 030- 6920036, of mw. Margriet van Dende ren, tel. 030-6960256. nier in deze cursus. De cursus is bedoeld voor 55-plussers die de conditie van hun geheugen willen verbeteren. In deze cur sus worden technieken geleerd met als doel beter te onthouden. De cursus be staat uit tien bijeenkomsten van vijf kwartier. Door middel van een cursus boek wordt informatie verstrekt en oe feningen aangeboden die in de cursus aan de orde komen. Vooraf wordt een informatiebijeenkomst gehouden op dinsdag 2 maart, in De Drie Eiken van 10.00 tot 11.15 uur. De cursus start op dinsdag 16 maart. Men kan zich aan melden bij de Stichting Thuiszorg Eem land, tel. 033-4600046 of tijdens de in formatiebijeenkomst. De kosten zijn 75 gulden, incl. consumpties en cursusma teriaal. Het is zinvol de ziektekostenver zekeraar te vragen of deze de cursuskos- ten geheel of gedeeltelijk Vergoed. Op vrijdag 29 januari organiseert de Zonnebloem haar jaarlijkse bingo avond in de grote zaal van de Drie Ei ken. Het begint om 20.00 uur en het eerste kopje koffie is gratis. De bingo kaarten kosten 7 gulden en natuurlijk is er ook weer een grote loterij. Iedereen is van harte welkom. Het belooft weer een gezellige avond te worden. Zoals ieder jaar is ook deze keer een groot gedeelte van de prijzen beschikbaar ge steld door de plaatselijke winkeliers, waarvoor hartelijk dank. De opbrengst van deze avond wordt besteed aan het organiseren van gezellige evenementen voor langdurig zieke, gehandicapte of hulpbehoevende plaatsgenoten. Infor matie: mw. P. Langerak, Spad 1, tel. 351828. Nu nog rijden de bussen van Midnet door de Rademakerstraat. De gemeente onderzoekt of een alternatieve route kan worden gerealiseerd. Het plan voor een mogelijke busvrije Rademakerstraat is nog niet meer dan een voorzet. De raadscommissie ruim telijke ordening en verkeer praat er op dinsdag 2 februari (aanvang 19.30 uur) over in het gemeentehuis. Dan hoopt de gemeente de beschikking te hebben over de standpunten van alle overlegpartners. KVO stuurde in een wedstrijd, waarin bijna alles klopte, koploper Huizen met een flinke nederlaag naar huis. Pas bij een 4-0-voor- sprong wist Huizen de korf voor het eerst te vinden. Bij rust was de stand 10-5. Daarna be gon Huizen wat beter, maar toen het 10- 7 was geworden, kwam KVO weer in de wedstrijd. Uiteindelijk werd het 27-15 voor de Soesterbergers. KVO heeft nu de koppositie van Huizen overgenomen en deelt die positie met Viking uit Wijk bij Duurstede, de eerst volgende tegenstander. Viking komt za terdag om 19.10 uur op bezoek in de Banninghal. Doelpunten werden gescoord door: Jaap van de Hoek (7), Petra Jansen (5), Rene Toxopeus, Rob de Peuter en Mar cel van de Veen (allen 4), Mientje Driessen 2 en Sity Vïssia 1. Overige uitslagen: KVO 2-AntiIopen 3 14-25; Dalto 7-KVO 3 15-5; SKF Ml- KVO Ml 13-9; Telstar A3-KVO Al 7- 8, KVO Bl-Dindoa B4 6-1; Nova C2- KVO Cl 4-7, KVO Dl-Midlandia Dl 2-6, Wolderwijd Fl-KVO F1 1-6. Meer berichten over Soesterberg op pagina 21 22 Zondag 31 januari ROOMS KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. Duivenvoorde Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 dameskoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof Lorentzlaan 21, 351200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er diëtist heeft. OVERLEDEN 19 januari: Frederikus Christianus (Frits) Jagers (68), Rademakerstraat 3. 19 januari: Ron de Vries (50), Simon Stevinlaan 11-04. Hulp Centraal Meldpunt Vrijvrilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035i 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grofvuil 035-6093666. Donderdag 21 en vrijdag 22 janua ri voerde de Soesterbergse toneel vereniging Utile Dulci 'De twaalf gezworenen' op. Het werd haar eer ste optreden in dorpshuis Burgste de. Zowel spelers als bezoekers von den de voorstelling op alle fronten zeer geslaagd. 'Als je jarenlang in de vertrouwde ruim te van de Hoeksteen je uitvoeringen hebt gehouden, dan is het behoorlijk aanpassen als je naar een andere ruim te gaat. Ondanks dat we het toneel van de Hoeksteen erg hebben gemist, kón den we hier een goede uitvoering geven en is de première in Burgstede geslaagd', aldus een opgeluchte George Legierse. Op beide avonden kwamen ruim zestig mensen naar het Dorpshuis en dat is iets meer dan het gemiddelde aantal bezoe kers in de Hoeksteen. Opgevoerd werd 'De twaalf gezwore nen' van Reginald Rose. Aan een Jan- ge tafel zaten de twaalf leden van de jury die een unaniem oordeel moesten uitspreken over een verdachte van moord. Een stuk waar alle twaalf leden twee keer drie kwartier onafgebroken bezig zijn, is een voor Utile Dulci bij zonder gegeven. Normaal komen spe lers op om daarna even achter de cou lissen bij te komen voor het volgende optreden. Dat was nu niet zo en ze de den het meesterlijk en kleurrijk. Vooral de onderlinge emoties weiden bijzonder goed vertolkt waardoor de toeschouwer soms op het puntje van de stoel ging zit ten. Utile Dulci (letterlijk: het nuttige met het aangename) is een vereniging be staande uit circa 20 leden. Vanwege ver huizingen naar elders enz. zoekt deze heerlijke ontspannen club naar nieuwe leden. Daarbij richten zij zich in het bij zonder op inwoners van Soesterberg die hun talenten op gebied van toneel wil len uiten, maar van buiten het vliegdorp is men ook van harte welkom. Elke donderdagavond repeteren ze in dorps huis Burgstede van 20.00 tot 22.00 uur. In overleg met het bestuur van dorps huis Burgstede hopen ze dat de voor hen zo nodige faciliteiten aldaar gerea liseerd kunnen worden. Een wens die dankzij een gezamenlijk initiatief tot de mogelijkheden moet behoren. Voor in formatie of aanmelden als lid van de toneelvereniging Utile Dulci kan men zich wenden tot George Legierse, Ge- mini 22 in Soesterberg, tel. 352222. In de bibliotheek aan het Dorps plein is tot en met februari een prachtige maskertentoonstelling te bewonderen. De maskers zijn ge maakt door Minna Holopainen, een Finse die via Zweden en Ame rika bij de theatergroep Nakupelle in Amersfoort terecht kwam. Nakupelle is Fins en betekent letterlijk 'naakte clown'. Minna Holopainen maakt de maskers en samen met Joe Dieffenbacher stelt ze de bijbehorende tekst op voor de voorstellingen die ze geven. Minna: 'Ik heb ëen passie voor spelen met maskers en maskers maken. Ik kom uit Finland, tekende als kind al tijd gezichten, volgde een theateroplei ding in Zweden en vertrok naar Ame rika waar ik mijn man leerde kennen die dezelfde hartstocht heeft. Sinds een jaar wonen we in Nederland. Maskers zijn geweldige instrumenten om mee te spelen. Tijdens een voorstel ling praten we niet. Dat betekent dat de lichaamstaal heel belangrijk is. Iedere beweging heeft betekenis als je een mas ker opzet. Het mooie is dat het publiek het verhaal op een andere manier ziet. We hebben ook halve maskers, dan zeg gen we wel iets, en sommige delen doen we helemaal zonder masker. Maar mét masker is het mooiste, dan is het een uitdaging om het goed te vertalen. Het is zelfs zo dat de uitstraling van een masker verandert als de persoon zich anders gaat bewegen'. In de theatergroep Nakupelle maken ze maskers voor voorstellingen, decoratie, speciale projecten, therapie en voor kindertheater. Met een masker op kun je therapeutisch werken, ze zijn gemaakt van papiermaché. Op de plaats van de jukbeenderen zitten zachte lapjes, waar door het masker kan bewegen. Minna: 'De mogelijkheden van het wer ken met maskers zijn nog onbekend, omdat het veel tijd kost om een masker- voorstelling te maken. Maar omdat het voor ons een passie is doe ik niets lie ver'. Voor meer informatie kan men terecht bij mw. Gonny Elbersen in de biblio theek, tel. 352017. 'In 1997 vervoerde ik hulpgoederen van Stichting Mensen voor Mensen naar de Albanese hoofdstad Tira na. Als je ziet in wat voor ellende de mensen in dat arme land moeten le ven, dan kun je niet anders of je zet je in om hen de nodige hulp te bie den. Dat is nu uitgegroeid tot een actie waaraan al mijn vrije dagen opgaan'. Martin Drankier, militair chauffeur van de Koninklijke Luchtmacht, is bewogen als hij over Albanië spreekt. Bij toeval kwam hij in 1997 in contact met de Stichting Mensen voor Mensen, die als doel heeft het verstrekken van hulp aan kansloze bevolkingsgroepen, ziekenhui zen en instellingen. Een organisatie ge vestigd in het Brabantse Son en Breu- gel, die sinds 1978 overal ter wereld hulp verleent waar dat zo dringend no dig is. Zo ook in. Albanië, dat na een politieke omwenteling in chaos, armoe de en geweld achterbleef. 'Het is een prachtig land, maar het wordt verscheurd door oproer en ge weld. Vooral vrouwen, kinderen en be jaarden zijn daarvan de dupe. Regels van vroeger zijn nog van kracht, bijvoor beeld mag een vrouw niet thuis beval len maar verplicht in een kraamkliniek. En als je dan weet dat ze geen geld heb ben voor de noodzakelijkste middelen in zo'n kliniek, dan moet je daar iets aan doen. In ons land worden afdelingen van ziekenhuizen gemoderniseerd en voorzien van de nieuwste apparatuur. Niemand die de oude instrumenten wil hebben, dus gaan ze naar de sloop. In Albanië staan ze te gillen om die zaken die in hun visie supermodern zijn. Sinds die tijd stropen we ziekenhuizen af en gaan vele transporten naar kraamklinie ken in Tirana en andere Albanese ste den. Defensie werd gevraagd om de nodige vervoerssteun en leverde die gelukkig. In 1998 gingen we er heen met zes op leggers en drie ambulances. Tijdens een vorige reis had ik gezien dat men hele maal geen verbinding had in de kraam klinieken, bijvoorbeeld geen telefoon. Alles wordt mondeling en met briefjes aan elkaar doorgegeven, terwijl bij ons op elke kamer soms meer dan één tele foon staat. Samen met mijn vriend Adri Dekker hebben we in een kraamkliniek een telefooncentrale gebouwd, met al les erop en eraan. Je had eens moeten zien hoe gelukkig die mensen waren. En niet zo'n draaigeval als overal, nee, rechtstreeks. Of er een wereld voor hen open ging', aldus Martin. Hulpverlening Adri Dekker, systeembeheerder van de school De Amersfoortse Berg en ook woonachtig in het vliegdorp, was direct te vinden om Martin te helpen en sa men zetten zij zich in voor "de verre mens" in Albanië. Samen met anderen heeft hij een Hercules, een zwaar trans portvliegtuig van de Koninklijke Lucht macht, mee helpen volladen met medi sche hulpgoederen. Vervolgens vlogen ze via Schiphol naar Tirana om de goe deren daar op de plaats van bestemming te brengen. Adri: 'Want daar staan we voor. We le veren zelf de goederen af op die plaat sen waar ze het dringendst nodig zijn. Tegelijk konden we toen die telefoon centrale plaatsen, met hulp van deskun- - digen. Wat je in dat land ziet is soms niet te beschrijven. Natuurlijk is dat een andere cultuur, maar alles is vergeleken met ons wel dertig jaar terug in de tijd. Omdat bijna iedereen in het bezit is van een vuurwapen, moet je daar wel voor zichtig zijn. Wij reizen meestal onder begeleiding van artsen en specialisten van de kraamklinieken, die daar met eerbied en ontzag worden behandeld. Misschien nogal logisch, omdat alle kin deren door hen ter wereld komen. Na elk transport gaan Martin en ik namens de Stichting Mensen voor Mensen op zoek naar opnieuw medische hulpgoe deren. Momenteel zitten we in het Lo- rentz-ziekenhuis in Zeist, dat gemoder niseerd wordt. Alle instrumenten van bijvoorbeeld operatiekamers en derge lijke mogen we meenemen en daarom rijn we elk vrij uurtje daar te vinden. We verpakken alles in containers. Dat is een hele klus omdat het ziekenhuis graag snel de ruimte vrij wil hebben voor re novatie. Hulp is daarom ook op dit ge bied zeer welkom, want daarna staat het Wilhelminariekenhuis in Utrecht op het programma. Dus werk genoeg', aldus Adri. Martin (l.) en Adri. Martin en Adri bezig met het demon teren van de opertiekamer. Vernoemd Martin: 'Tijdens ons verblijf in 1998 in Tirana hadden wij ook goederen meege nomen voor de couveuse-afdeling van een kraamkliniek. Bij het plaatsen van de goederen in de kliniek hoorden we dat er een vijfling was geboren en dat men dringend behoefte had aan couveu ses. Onmiddellijk hebben wij die uitge laden, zodat de vijfling daarin kon wor den opgenomen. Mogelijk uit dankbaar heid vernam ik tot mijn verbaring dat één van de vijfling naar mij was ver noemd en nu als Martin Elezi door het leven zal gaan.' Het volgende transport staat voor de zomer van dit jaar gepland, maar dat is sterk afhankelijk van de politieke situa tie daar. Martin en Adri stellen het zeer op prijs als zij hulp krijgen, in welke vorm ook. Zo is nog bruikbare babykle- ding en aanverwante zaken hoogst noodzakelijk, en uiteraard geld. Goede ren kan men afgeven op het adres Anth. van Leeuwenhoeklaan 139, tel. 352625. Geld kan men storten op de rekening van Stichting Mensen voor Mensen te Son en Breugel, banknummer 14.82.65.480 of postgiro 71 97 68. Een 16-jarige bromfietser uit Groene- kan is vorige week woensdagmiddag licht gewond geraakt toen hij op het kruispunt Amersfoortsestraat-Laan Blussé van Oud Alblas werd aangereden door een auto. Die werd bestuurd door een 43-jarige inwoner van Nijmegen, die de bromfietser bij het afslaan over het hoofd zag. De Groenekanner klaag de over letsel aan een knie. Vrijdag 29 januari 20.00 bingo Zonnebloem, Drie Eiken Zaterdag 30 januari 19.10 KVO 1-Viking 1, Banninghal Zondag 31 januari 10.30 koffieconcert, Drie Eiken Maandag 1 februari 10.00 praatochtend mannen, Drie Eiken 11.15 zitting Rabobank Drie Eiken Woensdag 3 februari 19.00 politiek vragenhalfuur, bibl.

Soester Courant | 1999 | | pagina 14