VVZ'49 blijft stuivertje wisselen Misstap Hees verontrust Daselaar niet FietsVakantieBeurs: Nederlands grootste fietsrecreatie-evenement in '99 SPORT! "Dit was m'n hoogtepunt" Vier Soester scouts terug uit Chili Hulpver WOENSDAG 27 JANUARI 1999 SOESTER COURANT PAGINA 2C Henk de Bree zesde op Olympiade DUIVENSPORT Groenwitten kunnen zaterdag eersteperiodetitelpakken VOETBAL zaterdag s.v. VVZ'4 - DTS'55 BADMINTON Selby staat slechts één game af in duel met BC Flevoland WATERPOLO Duinkikkers heeft nederlaag aan zichzelf te wijten WATERPOLO Duinkikkers twee seconden voor tijd alsnog op verlies SKÏÈN Zaterdag weer puntenwedstrijd Wie vergelijkt leest de Soester Courant Hekkensluiter fortuinlijker dan titelkandidaat: 2-3 VOETBAL zaterdag Jeugdnieuws Soester Courant in Soesterberg Meeslepende lezingen en spreekuur van 'de fietsersdokter' Met Seniorenbus doordeweeks naar Molendael Klachten bezorging Zelfgebakken poffertjes 'wereldwijd' gewaardeerd Waterval KLM-flat Iets te koop of te geef? Plaats een "kleintje" in de Soester Courant Sportprogramma WOENSDAG 27 Sportuitslagen Controles Kinder- ouderenbii Hij was een van de kanshebbers voor de eerste prijs, maar met de zesde plaats was Henk de Bree meer dan verguld. "Dit was het hoogtepunt in mijn carrière," zei de Soester duivenmelker na terug komst van de Olympiade in het En gelse Blackpool. Vergezeld door elf clubleden van de Zwaluw had hij tientallen indrukken op gedaan. Duizenden duivenmelkers lie pen er rond op de Olympiade, maar De Bree verdween niet in de anonimiteit. Er was volop aandacht voor de Soester en zijn succesvolle '401' die in de sport- klasse op de grote vluchten onlangs we reldkampioen was geworden. "Er werd een film vertoond, waar ik in voor kwam, ik moest handtekeningen uitdelen en iedereen wilde met me op de foto. Het was een beetje in het klein als wat je wel eens op de televisie ziet als Nederlandse sporters worden gehuldigd. En dan al die handelaren die achter je aanlopen. Het was Henk voor en Henk na en ik ken al die mensen niet eens. Gelukkig was voorzitter Hans van Dijk ook mee, want hij spreekt alle talen." De eerste prijs in de sportklasse ging naar een Portugees, maar De Bree was dik tevreden met zijn zesde plaats en ge noot maandagmiddag nog steeds na van het verblijf in Engeland. Van vrijdag tot en met zondag kwamen daar duiven- sporters uit de gehele wereld bij elkaar. "En dan zie je toch dat de wereld klein is. Ga ik even naar het toilet, staat daar een man die zegt: Hé, jij bent Henk de Bree. Zijn opa woonde vroeger op de Wiardi Beckmanstraat en hij herkende mij meteen. Leuk hè." Het blijft stuivertje wisselen in de tweede klasse. VVZ'49 raakte de koppositie kwijt aan Advendo en Jonathan. De concurrenten wonnen hun wedstrijden, terwijl de groen witten in Lunteren op 1-1 bleven steken. Bij zowel Lunteren als WZ'49 was te zien dat het competitieritme was ver stoord. Het spel was rommelig, WZ'49 had moeite in de fysieke duels op de been te blijven en tussen het midden veld en de aanvalslinie gaapte een groot gat. In de verdediging ontbrak Wobbe Jan Reitsma. Daardoor verhuisde Gert van de Munt naar de linker flank en mocht Barry van den Berg zijn rentree op rechts maken. Met een toevalstreffer nam Lunteren, waarvan in Soest met 5-2 was gewon nen, kort voor de pauze een voorsprong. Bert Zeggelaar gaf de bal vanaf rechts voor en zag tot zijn verbazing dat die ineens in de bovenhoek draaide. In de tweede helft was de aansluiting bij WZ'49 beter verzorgd, Lunteren werd meer onder druk gezet en de Soesters trokken nadrukkelijker ten aanval. In de zestigste minuut leidde dat tot de gelijk maker. Ronald de Rooij trok de bal van af links voor, Marcel van Essen kopte door en Gijs Schaap kopte de bal langs de doelman. Het was het laatste wapen feit. Henri Kalk zette Roy Huisman en Ton Wolfsen nog in voor Gerard Becker en Schaap, maar het bleef 1-1. Met twin tig wedstrijdpunten heeft de ploeg één punt achterstand op Advendo en Jona than. FC Horst staat vierde met negen tien punten. Komende zaterdag valt de beslissing in de eerste periode. WZ'49 ontvangt het laaggeklasseerde DTS'35 aan de Eem- weg (aanvang 14.30 uur) en heeft de zaken in eigen hand. Evenals FC Horst en Advendo verzamelden de Soesters vijftien punten in zeven duels. Het doel saldo van WZ'49 (+12) is echter beter dan dat van de twee andere kanshebbers (+9 en +5) die bovendien tegen elkaar spelen. Eindigt dat duel gelijk, dan heeft VVZ'49 ook voldoende aan een pun- tendeling. A.s. zaterdag aan de Eemweg AANVANG 14.30 UUR. Wedstrijdbal geschonken door: Comag B.V. Hoofdsponsor VVZ'49: Procar Subsponsors: Bosman Loodgieters BV d'Oude Enghe/Vini's Bar De selectie wordt-ook ondersteund door: G. van de Munt Automaterialen BV - Wasiel Steitner Van 't Net Verhuizingen ASBO Groep Broodje van Toontje Hooyer Bouw en Techniek Bouwbedrijf E.A. van den Hengel Harrie Toonen Assurantiën Linden Bedrijfskleding Bakker Bedrijfswagengroep - Autobedrijf Bosboom - Café Bar "De Kuil" - Boutique des Fleurs - Café Brasserie De Faam - Van Hengstum Apparatenbouw - W.W. Deelen b.v. - V.d. Meer Dakbedekkingen - Wilhelm/ Hop en partners Selby heeft de volle winst behaald in de thuiswedstrijd tegen BC Flevo land. In Lelystad was het 4-4 gewor den, in C-drie werd het 8-0 voor de Soesters. Zeven van de acht partijen duurden niet langer dan twee games. Alleen Chantal Broekhuis had wat startproblemen. In haar enkelspel leverde ze de eerste game in (4-11), daarna maakte ze korte met ten met de badmintonster aan de andere kant van het net: 11-3, 11-0. Soepel waren de overige singles gewon nen en die tendens zette zich voort in de dubbels. Johan Meijer en Herman Scheerhoorn wonnen met tweemaal 15- 11, Broekhuis en Asmara Dirksen met 15-11, 15-6. Beide mix-partijen gingen met 15-5 en 15-11 naar Selby dat ko mende zaterdag de competitie afsluit met een thuiswedstrijd tegen BAS Bad minton. Het duel in de sportzaal van C- drie begint om 12.30 uur. De laf, de paal, de keeper, weer mis. De Duinkikkers hadden het zondag aan zichzelf te wijten dat ze van de Amer verloren. De ene na de ande re kans werd gemist en daardoor ook de laatste mogelijkheid om aanspraak te kunnen maken op het kampioenschap. Na twee periodes zag het er nog goed uit. Hoewel veel mogelijkheden onbenut bleven, leidden de Soesters in Aqua In- door met 3-1. Met fysiek spel en intimi datie lukte het de gasten de stand in evenwicht te brengen. Het was 4-4 toen het laatste kwart aan brak. Daarin scoorden de gasten vlot. Hoewel Cees Thie de gelijkmaker ver zorgde, gingen de punten naar de Amer. Tekenend voor de gemiste kan sen was de strafworp die de Duinkikkers op een 5-6-achterstand kregen. De bal ging er weer niet in. Jong en onervaren tegen oudere routiniers. Zo kon zondagavond de wedstrijd tussen de dames van de Duinkikkers en UZSC 5 worden omschreven. Twee seconden voor tijd glipte een gelijkspel door de vingers van de Soesters: 5-6. Het doelpunt viel doordat de pressing op de Utrechtse tegenstanders niet goed werd uitgevoerd. In de slotfase van de laatste periode hadden de Soesters een 3-5-achterstand goed gemaakt. Eerst werd een overtal-situatie uitgebuit en twintig tellen voor het einde benutte de ploeg een strafworp. Het waren twee momenten, waarin UZSC wel werd be straft voor overtredingen, iets wat tij dens de wedstrijd overigens niet altijd was gebeurd. De Skiclub Soesterberg is de organisa tor van de nationale puntenwedstrijd die zaterdag voor skiërs wordt gehouden. Op de kunstskibaan aan de Kerklaan worden veel deelnemers verwacht. De wedstrijd begint om 15.00 uur. Hees heeft een dure misstap ge maakt in de thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Hercules. De Soes ters kregen de meeste kansen, maar verloren onverwachts met 2-3, waardoor de kloof met koploper EDO groeide. Vlak voor de winterstop had Hees al de grootste moeite gehad met de Utrech ters. Omdat het geluk aan de zijde van de roodwitten was, werd toen nipt met 3-4 gewonnen. Nu was Hercules for tuinlijker. Ron Daselaar dacht dat de wedstrijd na een kwartier al was gespeeld. In de zes de minuut werd Pascal Kamerbeek, ver vanger van Hans Uit den Boogaard, na een goede aanval gepasseerd en even later stompte hij de bal tegen het hoofd van John Walen: 0-2. Hees vond aan het eind van de eerste helft toch weer aansluiting toen Peter van den Deijssel raak schoot. In de tweede helft werd Hercules meer onder druk gezet en een kwartier na de hervatting heroverde Hees de bal op de aanvallende helft. Van een meter of der tig schoot Richard Rademaker meteen op doel: 2-2. Drie minuten later was het, uit een vrijwel identieke situatie, al weer 2-3. Daselaar zette een vierde spits in, maar echte kansen creëerde zijn ploeg niet meer. Volgens de trainer is er nog geen man overboord. "Pas als we in de komende drie wedstrijden weinig punten halen, is er reden om je zorgen te maken." Dal- to (uit), WA (thuis) en Eemboys (uit) Jeffrey Dorrestein wordt op de huid gezeten door een Utrechter. Hees verloor van hekkensluiter Hercules dat volgens trainer Ron Daselaar een van de betere voetbal- Jende ploegen is. Foto: Goos van der Wilt vormen de zware serie die Hees voor de boeg heeft. "Als je daarin zeven punten pakt, doe je het goed." EDO mag wat Daselaar betreft best kampioen worden. In dat geval neemt Hees de eerste periodetitel over en is de club verzekerd van deelname aan de nacompetitie. Eemvogels Van de jeudgteams hoefde alleen de BI in actie te komen. De ploeg ontving TZ uit Maartensdijk en er ontstond een wedstrijd met een gelijkopgaand score verloop. De ruststand in Aqua Indoor bedroeg 4-3 voor de Soesters die een licht overwicht hielden. Rick Schutte maakte de winnende treffer: 6-5. VOETBAL Hees Na de herindeling van de KNVB waren er verrassende uitslagen. Zo wonnen de D-pupillen, na lange tijd, met dubbele cijfers. De C-junioren krijgen het nu zwaarder en verloren misschien wel omdat de gebroeders Altena afwezig waren. Bij de E-pupillen ging het gelijk op en zodoende was de einduitslag 2-2. De F1 had het makkelijk bij AWPC en won met 0-5. De F2 had een zwaarde re tegenstander en sloot de wedstrijd met verlies af. De Al moest naar de koploper en verloor met 4-0. SEC Het merendeel van de jeugdteams heeft de volle winst behaald. De Cl haalde zelfs 6 punten, omdat naast de wedstrijd van zaterdag ook de inhaalwedstrijd ge wonnen werd. De Cl staat nog steeds fier aan kop. De El behaalde een mooie overwinning bij Cobu Boys. De E2 won voor de Jwinterstop alle wedstrijden en werd 2'poules hoger ingedeeld. Hoeve laken werd van de mat gespeeld met 8- 2. De Dl en de F2 behaalden na een spannende wedstrijd één punt door met 5-5 gelijk te spelen. SO Soest was dui delijk te sterk voor de F1 van SEC en de Al verloor onverdiend met 1-0 uit bij Hoogland. Soest De Al stormt op het kampioenschap af, tegen "middenmoter" KWA Al wist Soest 5 doelpunten te scoren. De A2 was niet opgewassen tegen het geweld van KWA A2. De BI verloor met 0-3 van koploper CDN. Ook de Cl gaat voor het kampioenschap. In een heroï sche wedstrijd wist het team aan de goe de kant van de score te blijven. Ook de resultaten van de C3, C4 en C5 moch ten er zijn. De D-junioren deden het meer dan pri ma. De D5 had een lastige tegenstander, Nieuwland D2 won nipt met 3-2. Bij de E en F waren de resultaten wisselend. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 6021841. De witte vlaktes van Spanje, groene bergen in Griekenland, stille bossen op de Veluwe en IJslandse lavavelden hebben één ding gemeen: je kunt er heerlijk fietsen. Alles wat de sportieve of recreatieve fietser op zo'n tocht nodig heeft, is te vinden op het grootste fietsrecreatie-evenement van Nederland in 1999: de Fiets VakantieBeurs. De 17e editie van de beurs vindt plaats op zaterdag 30 en zondag 31 januari a.s. in Sport- en Evenementencomplex Merwestein in Nieuwegein. De standhouders op de beurs zijn zoals altijd leveranciers van fietsen, fiets- kleding, -kaarten en -accessoires, reis organisaties, verkeersbureaus en accom modatieverschaffers. Kortom: elke fiets vakantie die de bezoeker kan bedenken, is op deze beursvloer volledig samen te stellen. Spreekuur van de 'fietsersdokter' Naast de vele producten en diensten is er een uitgebreid lezingenprogramma. Fietsers laten dia's zien van hun reizen. Ook voor bezoekers die geen wereld- fietsambitie hebben, is het boeiend en vermakelijk om te luisteren naar bij voorbeeld de belevenissen van Bert Sit- ters tijdens zijn fietsreis door Thaise nationale parken (za. om 12.45 uur), of het verslag van Jop Sibeijn van tochten door Scandinavië en Rusland (za. om 14.15 uur). Arjan de Vries weet alles over fietsen in het Spaanse achterland (zo. om 12.00 uur) en Marco Meijerink heeft voor zijn tweewieler kangoeroes zien oversteken in Australië (zo. om 15.30 uur). Op beide dagen om 15.00 uur geeft Kor van Huiten, auteur van het boek 'Natuurlijk fietsen', tips over het opti maal op elkaar afstemmen van mens, materiaal en omstandigheden. Deze 'fietsersdokter' legt bijvoorbeeld uit hoe je een zadel uitkiest en een fietsstuur stelt, zodanig dat zadelpijn geen kans krijgt... Uiteraard geven ook diverse ex posanten een presentatie. Ligfietsen testen Twee andere succesvolle, vaste onderde len van de beurs staan ook dit jaar op het programma. Languit fietsen wint nog steeds aan populariteit. Beursbe zoekers kunnen dan ook weer diverse geavanceerde ligfietsen uitproberen. Vorig jaar koos het publiek de Optima Dragon als favoriete ligfiets. Ook dit jaar vindt deze verkiezing plaats op ba sis van bezoekerstestritten. Daarnaast kan in het kader van de 'FietsVakantie- Fietsverkiezing' iedere bezoeker zijn stem uitbrengen op de ideale allround- vakantiefiets. Kinderen kunnen zich uitleven op het Kinderfietsplein. Ze kunnen zich ook laten schminken als de wereldberoemde clown Ronald McDonald, die op beide dagen tussen 12.30 en 15.00 uur hoogst persoonlijk aanwezig is. Gratis parkeren, gratis zwemmen! Zeker nu dit jaar de FietsRAI niet plaatsvindt, is de FietsVakantieBeurs een must voor iedereen die graag op de tweewieler sport of recreëert, of een ac tieve vakantie overweegt. De beurs is op beide dagen geopend van 10 tot 17 uur. Parkeren is gratis, maar het beurscomplex is ook makkelijk per sneltram te bereiken vanaf Utrecht CS. De entree bedraagt f 15,- voor volwas senen, f 12,50 met een Pas-65 en f 5,- voor kinderen tot 12 jaar. Om er een echt 'dagje uit' van te maken, is bij de entreeprijs een gratis bezoek aan het zwembad van het complex inbegrepen (dus zwemkleding meenemen!). Voor méér informatie kunt u bellen naar Sport- en Evenementencomplex Merwestein, telefoon (030) 692 01 16. De Seniorenbus rijdt van maandag tot en met vrijdag elke middag van Soest naar Medisch Centrum Mo lendael in Baarn en weer terug. Op maandag is de heenreis tussen 15.00 en 15.30 uur en de terugreis om 16.30 uur, van dinsdag tot en met vrijdag vertrekt de Seniorenbus tussen 14.30 en 15.00 uur wordt om 16.00 uur de terugreis aanvaard. De minimumbijdrage voor deze rit ten is 1,75 gulden per persoon. Wie gebruik wil maken van de Senioren- bus, wordt verzocht zo tijdig moge lijk te reserveren, tel. 6019190. Dit kan op werkdagen tussen 9.00 en 16.00 uur. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit hebt, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 6014152). De krant wordt dan nog dezelfde avond nabezorgd. Belt u woensdag na 18.30 uur, dan kunt u uw naam en adres op de band van het antwoord apparaat inspreken. De krant wordt dan echter pas donderdagmiddag nabezorgd. Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg is het klachtennummer 035-6021841 (C. van. Barneveld). Dat nummer kan op woensdag tussen 18.30 en 19.30 uur worden gebeld voor nabezorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donderdag nabezorgd. De vier Soester scouts die in decem ber naar de World Jamboree in Chi li zijn gegaan, zijn na vier 'overvolle' weken weer teruggekeerd. Samen met 35.000 andere scouts van over de hele wereld hebben ze daar nieuwjaar gevierd en tien dagen lang samengewerkt. Negentien uur nadat ze op 18 december Schiphol verlaten hadden, kwamen Bart Calis, Pauline ten Brinke, Linda van der Lee en Sandra Veen aan in de hoofdstad Santiago. In de tien dagen voor aanvang van de Jamboree op 28 december beke ken ze de plaatselijke bezienswaardighe den en vierden kerst bij een gezin in Ca- lama. Tevens bezochten de vier daar de zogeheten Maanvallei, alwaar volgens de verhalen de zonsondergang razend spectaculair moet zijn. Helaas hing daar toen wat bewolking, zodat het geheel iets minder bijzonder was dan verwacht. Na een busrit van ongeveer een dag De politie en de brandweer werden om in de nacht van zaterdag op zondag omstreeks middernacht te hulp geroe pen bij een van de KLM-torenflats aan de Johannes Poststraat. Daar bleek in het ketelhok op de hoogste verdieping lekkage te zijn ontstaan in het cv-sys- teem. Het water op de hoogste etage stond ca. 7 centimeter hoog en sijpelde ook de woningen daar binnen. Het meeste water gutste echter door de lift schacht naar beneden. Het lukte de politie de waterval te stop pen door in het ketelhok de kranen dicht te draaien. De brandweer kon het water niet afzuigen omdat het niveau daarvoor te laag was. Uiteindelijk zou de storingsdienst ervoor zorgen dat de zaak weer in orde kwam. kwamen de vier eindelijk op de plaats van bestemming. "De reis duurde iets langer dan gepland, doordat onze bus pech kreeg," aldus Pauline. "Helaas reed de reservebus vooraan in de colonne, dus daar konden we geen gebruik van maken. Gelukkig konden we, door het vindingrijke idee van het tussenlassen van een leeg colablikje in de motor, na drie uur weer verder rijden." Aangekomen in het kamp duurde het nog twee dagen tot de officiële opening. Deze tijd werd benut om alles een beetje netjes op te bouwen en uit te zoeken. Volgens Bart viel de organisatie een beetje tegen. "De Jamboree was niet echt actief. Er waren maar heel weinig intensieve activiteiten. De enige activi teit waar je je echt bij moest inspannen was de survival. Het enige nadeel daar van was dat er geen wateronderdelen inzaten. Dat kwam doordat het kunst matige meer, dat ongeveer twee jaar voorheen aangelegd was, drie weken van te voren opgedroogd was." Behalve de survival hebben de Soesters nog poffertjes gebakken voor hun bui tenlandse vrienden en waren er toch nog tal van andere activiteiten, maar was het wel erg warm. Gemiddeld bedroeg de temperatuur 33 graden en tijdens hun verblijf maakten de scouts ook de warmste dag van de eeuw mee. De ther mometer reikte tot maar liefst 42 gra den. Ondanks de ietwat tegenvallende orga nisatie vond iedereen het afscheid best moeilijk. De vier Soesters zijn het erover eens dat de daar beleefde vier weken onvergetelijk zijn. WOENSDAG 27 JANUARI Zaalvoetbal 21.00 uur 's Graveland-Firtina'93 Graveland) ZATERDAG 30 JANUARI Badminton 12.30 uur Selby-BAS (C-drie) Basketbal 16.00 uur Grasshoppers-Red Stars (H (Katwijk) 18.45 uur Red Stars (D)-Crackerjack (Beukendal) Handbal 20.00 uur UDSV-Smeeing/BDC (H (Utrecht) Korfbal 15.45 uur Eemvogels-Tiel (Aqut Indoor) Tafeltennis 15.00 uur Shot-Shot'65 (Orlando-ge bouw) Voetbal 14.30 uur WZ'49-DTS'35 (Eemweg) 14.30 uur Dalto-Hees 14.00 uur SEC-CDW (Bosstraat-West) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (D)-Zaanstad (de Bunt) ZONDAG 31 JANUARI Voetbal 14.00 uur AFC-Soest (Amsterdam) 14.00 uur Achterveld-SEC (Achterveld) MAANDAG 1 FEBRUARI Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag (C-drie) Zaalvoetbal 21.00 uur Firtina'93-Wings (Beukendal) Soester Bowling Vereniging Maandag: Big Splitters-Flinstones 5-0, To- rentjes-Resto Team 1-4, Vrije Teugel-Team ZZZZZ 5-0, Strajk-Briljantjes 2-3, Team Work-The Outsiders 1-4, Wafe-Spare 4-1. Dinsdag: C-drie-Cobra's 5-0, Energy-De Noten 3-2, Team AAA-Toverbal 5-0, Wei- Cool Cat 4-1, Naadje-Happie Hoekers 5-0; Taxi Drivers-HAM 2-3. SCHAATSEN SV Eemland 500 en 1.500 meter: Martin Baltus 40.12 2.06.48; Mark Janssen 42.43 2.21.18; Tom Versteeg 44.32 2.14.47; Jolanda Verduin 49.35 2.33.12; Ellen Kwantes 51.62 2.38.76 (pr); Nick van der Zouwen 50.65 (pr) 2.35.74 (pr); Heidi Koelewijn 52.41 2.40.65 (pr); Ilone Bloemen 52.55 2.52.18. Skiclub Soesterberg Zaterdag. Asp.1: 4. Mandy Dirkswager (asp.1); Asp.2: 3. Danny Dirkzwager, 9. Michiel Gomes; Schol.1: 2. Aranka van der Wal, 3. Remy Dirkzwager, 4. Jeroen Jensma, 5. Niels Rademaker; Zondag (Bergen): 2. Aranka van der Wal, 5. Remy Dirkzwager. Hees Spakenburg A2-Hees Al 4-0; Hees Cl- Woudenberg Cl 0-11; Hees Dl-Hoevelaken D2 12-1; Hees El-Cobu Boys E3 2-2; APWC F2-Hees F1 0-5; SO Soest FlO-Hees F2 6-1. SEC Hoogland Al-SEC Al 1-0; SEC Cl-WZA C3 9-2; SEC Cl-KWA Cl 4-2; Quick D3- SEC Dl 5-5; Cobu Boys El-SEC El 2-6; SEC E2-Hoevelaken E3 8-2; SEC Fl-SO Soest F2 2-6; SEC F2-KWA F4 5-5. Soest SO Soest Al-KWA Al 5-0; SO Soest A2- KWA A2 2-7; SO Soest Bl-CDN BI 0-3; SO Soest B2-Roda'46 B2 2-4; SO Soest B3- De Glind BI 0-14; SO Soest Cl-WOG Cl 3-2; WZA C5-SO Soest C3 1-9; Quick C3- SO Soest C4 2-3; CTW C4-SO Soest C5 6- 6; SO Soest Dl-GVW Dl 4-2; CJW Dl- SO Soest D2 1-3; WZA D3-SO Soest D3 1-8; SO Soest D4-Nieuwland D3 11-2; Nieuwland D2-SO Soest D5 3-2; SO Soest El-Spakenburg El 1-6; CJW El-SO Soest E2 6-2; Quick E4-SO Soest E3 3-1; SO Soest E4-WZA E6 7-8; Roda'46 E9-SO Soest E5 1-5; SO Soest E6-Nieuwland E2 2- 1; Achterveld E3-SO Soest E7 2-3; SO Soest E8-U'vogels E8 9-3; WZA ElO-SO Soest E9 0-16; SO Soest ElO-Cobu Boys E6 8-3; Hoogland Fl-SO Soest F1 1-5; SEC Fl-SO Soest F2 2-6; SO Soest F3-Roda'46 P2 2-4; Quick F3-SO Soest F4 5-1; SO Soest F5- Greenstars F2 6-12; Roda'46 F4-SO Soest F6 3-2; SO Soest F7-Nieuwland F7 5-3; SO Soest F8-Cobu Boys F5 9-1; Roda'46 F7-SO Soest F9 1-6; SO Soest FlO-Hees F2 6-1; Dames junioren: SO Soest C-WOG 1 21- 2. WZ'49 VVZ'49-Sttoe BI 1-1; NVC C3-WZ'49 C2 6-0; WZ'49 Dl-Zeewolde Dl 4-5; APWC D2-WZ'49 7-5; Achterveld El-WZ'49 El 5-1; Hooglanderveen El-WZ'49 E2 1-4; WZ'49 E3-Roda'46 Ell 3-3; Greenstars E4-WZ'49 E4 4-0; WZ'49 E5-WZ'49 E6 4-4; APWC Fl-WZ'49 F1 2-0; HVC Fl-WZ'49 F2 0-1; WZ'49 F3-Quick F7 1-0; WZ'49-Hoogland F8 9-2; WZ'49 F5-Roda'46 F10 12-0; WZ'49 F6-KWA F3 0-14. De politie hield maandagmorgen een verlichtingscontrole onder de fietsende schooljeugd op de Stadhouderslaan, Van de ca. 300 (brom)fietsers hadden er 12 geen of onvoldoende licht. Zij kregen een bekeuring. 's Middags werd er op dezelfde weg nog een controle gehouden onder de brom fietsers. Twee hadden een te groot ver- mogen, zoals op de rollentestbank f bleek. De eigenaars kregen een proces- j verbaal. - 'I Komende zaterdag houdt ging Overhees een bingo Vijverhof aan de Klarin vang is om acht uur en voor leden en donatei voor zes gulden per stuk leden kosten ze twaalf zaal gaat open om zever De kinderbingo op woe bruari begint om twee ui twee zijn de kinderen we ten kosten voor kindere of donateurs 2,50 gulde ge kinderen betalen pt gulden. Weekend-opvangdiens Maatschappelijke Diensi Hulp in dringende mot zaterdag, zondag en alge feestdagen, tel. 6245555 Stichting Hulpdienst S Hulp aanvragen dagelijks 10.00 uur, tel. (0346 352097. Nazorg borstkankerpa Informatie: Borstkanker trum Utrecht (BIC), tel. di. t/m. vrij. 10.00-13.01 Werkgroep Kind en Ziel Behartigt de belangen ouders vóór, tijdens en huisopname. Informatie: ling, tel. 6014470. Vrouwenspreekuur Iedere donderdag 20. Stadsring 31A (Vrouwe foort, tel. (033)4616612. wilt blijven kan dat. Meidentelefoon Voor specifieke me: Maandag 19.00-21.00 16.00-18.00 uur; don 21.00 uur, tel. (030)232 Vrouwen in de Bijstai Vrouwen die problemer terrein van de bijstand k terecht bij de werkgroep Bijstand, telefonisch d 13.00 of na 18.00 i 6017431 of 6018555. Spreekuur: elke 2e 1 maand, 10.00-11.30 uu tionaal Vrouwencentrut VTO-samenwerking Vroegtijdige Onderken lingsstoornissen bij ki 240, 3800 AB A (033)4637285. Slachtofferhulp Soes Praatpaal en vraagbaak van misdrijven en ver tel. 6027719. Slachtofferhulp Een 24 uur per dag telefc voor Soest, Soestdijk tussen 7.00 en 23.001 tussen 23.00 en 7.00 i kamer van de Amersfi 033-4666666. Al Anon-groep Soe Steun aan familie van matig veel drinkt of di - of 5415474 Baarn. Ouders van een ovc Landelijke zelfhulp-o Contactadres: Evelin breestraat 543, 376: 6014310. Thuishulpcentrale De THC biedt partn dementerenden, van c ouders van verstand* gehandicapte kinden of passief oppassen Informatie: tel. 033- Contactpersoon Soe: tel. 6022395. Thuiszorg/Maats* Stichting Thuiszorg c Werk N.O. Utrecl Burg. Grothestraat tel. 6036800, fax 60 Jongerenspreekui Voor jongeren van 1 dag 15.30-16.30 u Amersfoort. Psycho-profylaxe Stichting Psycho-pi ding op de bevallin] v.d. Poll, Clauslaan tel. 6031396. Steunpunt Rouw> Contactadres: Nell Brinkweg 18, 37< 6022122 (9.00-1 6014310. Telefonische H Eemland Dag en nacht bere en sociale nood, te Kinder- en jeugd 7 12.00-21.00 uur, te Adviesbureau en vachtproblemei Rita Pouw, Den BI Soest. Behandelin tel. 6012855. Wie hulp zoekt, i ren bij het Centra 11.00 uur, tel. 6C

Soester Courant | 1999 | | pagina 19