WM® weer, den? 44 cent. video 95 Buit eruit Zaterdagavond 13 februari 1999 Knolleilburcht BOS eii Duill KNOLLENBAL Toegang Informatie Wel besteed, Leuk gekleed VAN WEEDESTRAAT 66 SOEST TELEFOON 601 23 72 ETB BINNEN EN BUITEN tg zorgt, vies iroep itiën vof werking leisters. - 601 59 76 artje Zuid rerhees PAGINA 4 WOENSDAG 3 FEBRUAR11999 KNOLLENKRANT PAGINA 5 elektrotechnisch instollatieburo imtii»»*#»*»****** brandf"»»® cf= ïoletüón 6fotzu!<ieriris!£göffe& and. tellingen tikelen. a werkkleding, el 3 137 tof STAATSLOTEN 'ekking 23 februari Evenals voorgaande jaren is het bestuur van de Soester Karnavalsvereniging 'De Narre Knollen' op zoek gegaan naar een 'noodlijdende' vereni ging die net als de.Zeescouting Paltz- en Eemgeuzen Soest de afgelopen jaren de garde robe wil bemannen(bevrouwen). Op het mo ment dat dit geschreven woirdt is er nog geen duidelijk over wie de garderobe zal verzorgen maar wij zullen er alles aan doen om het weer goed te laten verlopen. De leden van vereniging die deze taak op zich zal nemen zullen uw jas in de garderobe op een mooi plaatsje te hangen om deze na afloop weer aan de rechtmatige eigenaar terug te geven (te? gen inlevering van de juiste bon). De kosten welke aan deze service zijn verbon den bedragen 1,00 per jas en komen geheel ten goede aan de uitvoerende vereniging welke mede hierdoor weer enige doelen kan verwe zenlijken. De directie van Partycentrum Bos en Duin, de Soester Karnavalsvereniging de Narre Knollen en de uitvoerende vereniging zijn niet aanspra kelijk voor verlies of diefstal van de afgegeven goederen en jassen. Hoewel wij met z'nb allen er op zullen toezien dat er zich geen onrechtmatigheden voordoen adviseren wij iedereen nogmaals dringend om kostbare spullen zoals uw lederen/suède jack, portefeuilles, autosleutel, walkman of (ja zeker) draagbare telefoons thuis te laten. Dit om te leurstellingen te voorkomen. Wij hopen dat iedereen zich op een rustige wijze aan zijn\haar jas zal laten helpen zodat paniek situaties zoals in het verleden wel eens voorkwa men tot het verleden zullen behoren. Indien u met de auto komt zorg dan ook dat daarin geen kostbaarheden achterblijven want bedenk wel: uw auto is geen kluis. De Grote Karnavalsavond der Narre Knollen, ofwel: RETTE KETET; KNOLLENPRET. Dit Knollenbal zal onder leiding van Prins Chris de Eerste en zijn Prinses Brenda, Adjudant Nico en Hofdame Elize één wervelende avond van muziek, dans en polonaise worden met een mi nimum aan protocol. Met onze eigen Soester DJ "Kees van Amers foort" die voor de zaalverstreking zal worden bijgestaan door Frank Smit én door de 5-man sterke Showband "Performence" belooft het een avond waar iedereen z'n hart aan kan ophalen met voor 'EIck wal wils'. Omstreeks 22.00 uur zullen de Dansmariekes hun showdans opvoeren terwijl tijdens de ge hele avond de gasten zullen worden beoordeeld op hun kleding en uitbeelding teneinde de Prins goed te adviseren voor de uitreiking van een aar digheidje voor de leukste, gekste of mooiste karnavallist. De toegangsprijs voor deze avond bedraagt f 12,50 en kaarten zijn verkrijgbaar bij de di verse voorverkoopadressen en aan de zaal. Le den kunnen, uitsluitend in de voorverkoop bij de Fam. Beijer, Beukenlaan 7 toegangskaarten kopen voor 7,50 per stuk. Aan de zaal is ook voor leden de toegangsprijs 12,50 pp. Gezien de voorgaande jaren belooft het Knollen- bal dit jaar wederom een groot succes te wor den, reden waarom het raadzaam is om uw kaar ten alvast in de voorverkoop te kopen (zie voor de adressen elders in deze krant). Het tijdstip van gratis toegang is 01.30 uur. Met 'De Narre Knollen' zal heel Knollendam zich tijdens dit Knollenbal volledig uit kunnen leven tot 02.00 uur, want dan sluit de poort van de Knollenburcht. Knollenbal: 13-02-1999 12,50 Leden 7,50; Kinderkarnaval: 14-01-1999 5,00 Leden en niet Leden Hollands Karnaval: 14-01-1999 12,50 Leden 7,50; Seniorenbal: 15-01-1999 10,00 Leden en niet leden Jeugdkarnaval: 15-01-1999 10,00 Leden 5,00 Sluitingsavond: 16-01-1999 Gratis toegang Er zijn ook Combi-kaarten af 25,00 te koop. Deze Combi-kaart geldt voor: Het Knollenbal op zaterdag 13-02-1999; het Hollands Karnaval op zondag 14-02-1999; het Jeugdkarnaval op maandag 15-02-1999. Leden van de karnavalsvereniging 'De Narre Knollen' kunnen profiteren van een korting van f 5,00 voor het Knollenbal, het Hollands karna val en het Jeugdkarnaval. Deze korting geldt uitsluitend in de voorverkoop of, ingeval van het Seniorenbal bij telefonische reservering, dus niet voor kaartverkoop aait de zaal. Karnavalsvierders die geen lid zijn van de karnavalsvereniging 'De Narre Knollen' kunnen hun kaarten kopen op de volgende voorverkoop adressen: -Soestdijk: Slijterij/wijnhandel Ben van der Lin den, Burg. Grothestraat 6. -Soest Midden: Kapsalon Marie Clair, Steen- hoff straat 62. -Soest Zuid: Rijwielhandel Jac. de Bruin, Gallenkamp Pelsweg 1. - Met de fam. De Vries is Karnaval altijd raak. En daarom willen wij, Prins Chris de Eerste en Prinses Brenda hartelijk bedanken voor de sponsoring. En wij hopen daarom nog vele jaren plezier met jullie te hebben. Want als Prins Chris zegt Rettekettet. Zeg Sjaak de Vries Knollenpret. -Soest Zuid: Primera Tabak- en Gemakswinkel, Zuidpromenade 3. -Overhees Primera Tabak- en Gemakswinkel, Tambourijn 7 -Soest Noord: Fa. van Rouwendaal,-Koningin- nelaan 16a. De leden kunnen kaarten kopen op het vanouds bekende voorverkoopadres van de fam. J. Beijer, Beukenlaan 7 Soest. Aangezien Karnaval een feest van verkleding en uitdossing en is hebben Prins Chris de Eerste en Prinses Brenda dit jaar een deskundige jury aangesteld om de Karnavallisten te beoordelen op hun uiterlijk. Aangezien de kleren nog steeds de man en vrouw maken zal het voor de jury niet makkelijk zijn een en ander te beoordelen en zal de jury extra aandacht schenken aan de manier van uitdos sen, de originaliteit, de verzorging en algehele uitbeelding. Alleen personen of groepen die gedurende het grootste deel van de middag/avond trouw blij ven aan hun uitbeelding zullen voor beoorde ling in aanmerking komen. Leuk, ludiek, gek of gewoon ontroerend mooi, het maakt niets uit, als het maar verkleed is. De Karnavallist die door de jury het best wordt beoordeeld zal door Prins Chris de Eerste en Prinses Brenda met een aardigheidje, met de nadruk op aardigheidje, omstreeks 23.30 uur worden beloond. Bos en Duin is de Knollenburcht van De Narre Knollen. Alle binnenactiviteiten van de karnavalvierders vinden hier plaats. jll "V

Soester Courant | 1999 | | pagina 29