WOENSDAG 3 FEBRUARI 1999 KNOLLENKRANT PAGINA 11 Herman Leurs Herman Lotty Knol Van Lastminute Knol naar een kopie van Helmuth Lotty. Weet bij zijn optreden met di verse acts de mensen in de waan te brengen dat hij het echt allemaal zelf doet. Is een meester op het gebied van Donald Duckimmitaties. Michael Hensums Uitdeuk Knol Kent als oud jeugdraadslid de klappen van de zweep maar zal zich nu als Raadslid moeten pro fileren. Is werkzaam bij een autoschadebedrijf, dus dat komt voor menig Raadslid goed uit. Hans Kanters Kraam Knol Na enige jaren rust heeft deze Karnavallist van oud-SEC zich laten strikken voor De Narre Knollen en voelt zich vanaf het begin hier thuis. Zorgt voor de-zoete broodjes en zoet koek van Steven de Graaf van De Narre Knollen. Henk Renes Polonaise Knol Vijfdejaars Raadslid en Bestuurslid. Geeft bij een polonaise nog steeds de richting en snelheid aan. Is als bestuurslid verantwoordelijk voor de muzikale noten en is als lid evenementen commissie overakl bij betrokken. Harry van Wegen Secretaris, Raadszaken Na een afwezigheid van enige jaren is Harry toch weer terug op het oude nest. Naast de portefuille Raadszaken en Daqnsmariekes heeft hij ook het secretariaat mede onder rijn beheer. Zal dit de eerste tijd nog samen met de 2e secr,. blijven uitvoeren. Geoffrey Hensums Heen en weer Knol Vierdejaars Raadslid. Nog steeds de jongste van het stel en vader van een zoon (toekomstig Raadslid Verdeelt zijn tijd tussen zijn vrouwtje in Amersfoort en de Narre Knollen in Soest. Marco de Jong Tuin Knol Na enige jaren Jeugdraadslid nu bij de Echte Raad van Elf. Heeft al snel zijn plaatsje bij de Raad gevonden en is als een echte Karnavalsgek bij een polonaise niet te stoppen. Al Rötgers Taxi Knol Dit tweedejaars Raadslid loopt als pas getrouwde gom steeds beter in het Karnavalswereldje. Heeft lang genoeg de kat uit de boom gekeken en gaat nu handelend optreden. Rijdt voor het Seniorenbal het rolstoelbusje van Taxi Hop. Frans Elshout Glas Knol Deze Knol heeft na een aantal jaren als Adju dant en Bestuurslid besloten het nu even rustig aan te doen. Doet nu alleen nog de EC, handbal kantine, handbaltrainer en scheidsrechter, helpt bij de wagenbonw en is Adjudant van Stadsprins Joris XXIII. Echt rust aan dus. Martin Loos Foto Knol Heeft de trauma's van het karnaval in de Achter hoek en het Duitse Seedorff overwonnen en wijdt zich nu aan het echte Karnaval bij De Narre Knollen. Heeftal een jaar als carmeraman mee gedraaid dus kent het klappen van De Narre Knollen zweep. Prins en Zang Knol en Bestuurslid Deze Karnavalsvierder bij uitstek riet dit jaar een droom in vervulling gaan, Prins der Narre Knollen zijn. Hij geniet van minuut tot minuut en dat uit zich in weer een nieuwe lading Kar- navalsliedjes die hij overal ten gehore mag bren gen. Heeft naast deze job ook nog tijd om te werken en lid te zijn van de vrijwillige Brand weer van Soest. Manager Knol Is echt een Knol van het allerlaatste ogenblik maar heeft hier geen nadelige gevolgen aan over gehouden. Weet als bedrijfsvoerder wat stress is en vindt Karnaval met de Narre Knollen een gepaste uit laatklep. Chris Kenter Marchel Klomp Wagen Knol Dit is aftVeer het zevende jaar dat deze Knol als Raadslid klaar staat om rijn Prins en vereniging te steunen. Deze jonge vader van een zoon (toe komstig Raadslid heeft dit jaar weer, maar nu met hulp van Nico, de zorg voor de Prinsen wagen op zich genomen en zal met hulp van rijn mede-raadsleden weer zorgen dat de Prins vei lig en goed voor de dag komt.

Soester Courant | 1999 | | pagina 33