iST De daasgarde van Prins Chris I I i" mdaal Gezocht 3St I6.00 uur. i 44 78 iloft tot deling Meiden om onze dansgroep te versterken, je houdt van dansen? je hebt gevoel voor ritme? je vindt het leuk met anderen te dansen? je bent tussen de 9 en 11 jaar? je houdt van feesten en gek doen? Aarzel dan niet en bel: Diana Klomp tel. 035-6012447 Marleen van Wegen tel. 035-6013268 PAGINA 14 WOENSDAG 3 FEBRUAR11999 KNOLLENKRANT PAGINA 15 Gijs van Barneveld Werd als broer van een Dansmarieke strondziek van al dat gepraat over de Narre Knollen. Hoe leuk het er wel was, Hoe gezellig het was, we zijn naar zus geweest, we hebben zo gedaan. Er bleef voor hem maar een ding over: Lid van de Jeugdraad worden. Dus maakt Gijs dat nu ook allemaal zelf mee. TonReijntjes Moest nog even wennen aan het idee dat een Karnavalsvereniging een hartstikke streng gezel schap is. Weet zich nu een plaats te bepalen tussen de feestvierders en heeft het best naar zijn zin. Woont sinds kort in Amersfoort maar blijft toch een Narre Knol. Remco Thijssen Ook alweer enige jaren een gewaardeerd Jeugd raadslid. Weet ieder regelmatig te amuseren met een nieuwe haardracht. Is een grote steun voor het bestuur en de Raad bij het verlenen van hand en spandiensten in de Knollenburcht en de War- ming-Up. Heeft het duidelijk naar z'n zin. Freek Bralts Raads meerdere jaren actief als Jeugdraadslid. Weet bijna alles van de vereniging en is voor het bestuur een goede steun. Zorgt met de overige Jeugdraadsleden ook dit jaar weer voor een vro lijke wagen in de optocht waarbij horen en zien je vergaat. Jessica Batenburg Is als vriendin van Raadslid Geoffrey en moe der van hun zoon de enige dame in de Jeugd raad. Is volop in voorbereiding voor haar plaats bij de Raadsdames en amuseert zich volop. '62 DE Soest i - 601 75 25 Yvonne van Doorn 2e jaars Dansmarieke. Begint het dansen steeds leuker te vinden en zal met deze groep volgend seizoen op de Intrada zeker in de prijzen gaan vallen. Miranda Uiterwijk 'Oud' Dansmarieke en nu trainster van de Dansmariekes. Daniël Loos Na zus Samantha als Dansmarieke en Pa Martin als Raadslid kon hij toch niet achterblijven. Na de eerste festiviteiten heeft hij zijn plaats in de Jeugdraad al snel gevonden en voelt zich lek ker op zijn gemak tussen de Raadsleden en ove rige karnavalsvierders. Chantalvan Geytenbeek Eerstejaars Dansmarieke. Heeft het dansen snel onder de knie, maar wat wil je ook met een moe der die in haar meisjesjaren al Dansmarieke van de Narre knollen was. Samantha Loos Ook dit 2e jaars Dansmarieke heeft verschrik kelijk veel plezier in het dansen. Weet van elke training een feest te maken en houdt niet op met lachen en kwekken. Samantha Bender Eerstejaars Dansmarieke. Was in het begin nog wel wat onwennig maar heeft snel genoeg haar plekje in de Dansgarde gevonden. Weet dat de Intrada op haar wacht. Patricia van Barneveld: 5ejaars Dansmarieke. Vindt dansen zo leuk dat zij dit seizoen ook als SOLO Dansmarieke op gaat treden. Kan door haar ervaring de trainster helpen met de figuren die de nieuwelingen nog onder de knie moeten krijgen.

Soester Courant | 1999 | | pagina 35