Si [nollendammers Lid worden? Ja Natuurlijk De Narre Knollen meer dan Karnaval alleen Mogen wij ons even voorstellen HITECTUUR sessar 3ENSDAG 3 FEBRUAR11999 ■naval 1999 staat voor de deur. bor ons, Adjudant Nico en Hofdame Elize, het leede jaar dat we bij De Narre Knollen binnen J» buiten de muren actief zijn. |én keer per jaar is het heerlijk even uit de sleur In het dagelijks leven te zijn. Hierin is Elize Itief bij Teleac/NOT in Hilversum. Zij is werk- lam als management-assistente op de afdeling ■eroep en Bedrijf. Hier worden cursussen voor Ta. het midden- en kleinbedrijf ontwik- Jeld.Tevens de cursussen voor buitenlandse ta- In en onderwijsprojecten worden hier klaar tstoomd. Kortom een zeer educatieve en gevarieerde baan. k (Nico) ben werkzaam bij HAZO, het Vlees- Jentrum in Soest als slager. Vanuit het pand aan Ie Birkstraat uitgegroeid tot een zeer gereno- Jieerd bedrijf aan de Zuidergracht voor Groot- landel en Horecaservice. Welke voldoet aan de |ller hoogste eisen binnen de EEG-normen. n onze vrije tijd zijn we beide vaak te vinden in Ie kantine van Smeeing/BDC. Samen met Frans In Loes Elshout, Ajudant en Hofdame van fctadsprins Joris XXIII, runnen wij deze afde ling van de handbalvereniging. Uiteraard met ondersteuning van andere vrijwillegers. mast al deze drukke activiteiten is er ook tijd poor ontspanning. pinds kort zijn we met een stel "Knollen" en an- cere vrienden op Country-linedancing. Dit is fecht topsport. Heel erg leuk en we lachen heel jwat af. U begrijpt veel plezier dus. Ms we een uitreden hebben naar andere Carnavalsverenigingen is het leuk om te erva ren dat Country-linedancing er steeds meer in- Jkomt. Wij kunnen ons nieuw geleerde pasjes op ■deze manier meteen in praktijk uitvoeren. Dat lis toch leuker dan aan de kant staan te kijken. ■Een andere grote hobby is vakantie. ■Heerlijk kamperen met de tent naar Frankrijk. I Lekker genieten voor ons tentje, in de bergen, leen frans riviertje, gezellige mensen, leuke mark- I ten, de franse cultuur, leuke franse restaurant- I jes, de heerlijke franse wijnen en kazen. I Kortom Vakantie. I Maar nu eerst staat het Carnaval weer op sprin- Igen. I Iets wat mij, Adjudant Nico, van af de lagere I school met de paplepel is ingegoten. Van een vreemde heb ik het niet. Vader Toon van den g was één van de leden van het eerste uur en I mede oprichter van de Narre Knollen in 1974. I Ook dit jaar nemen wij in verschillende com- I missies zitting. I Elize heeft het Seniorencarnaval onder haar I hoede. Een klein tipje van de sluier voor alle I senioren' in Soest en omgeving: dit jaar is het I ons gelukt Connie Vink uit te nodigen. Zij zal twee keer drie kwartier een geweldig optreden I voor u verzorgen. Op maandagmiddag 15 februari a.s. KOMT ALLEN!! Mijn taak is dit jaar de wagenbouw- en optocht commissie. Iedereen is druk met de voorbereidingen bezig en ik kan u verzekeren dat wij er met z'n allen een heel leuk, vrolijk en gezellig seizoen van ma ken. KNOLLENKRANT PAGINA 19 PAGINA 18 Het is de doelstelling van de Narre Knollen om in Soest alle gebeurtenissen welke met Karnaval verband houden te organiseren, aanwezig te zijn en/of daarbij van ons te doen spreken, en zich te onthouden van geloofs of politiek gerichte activiteiten. Dit doel kunnen wij nog steeds bereiken door sponsoring, adverteerders, donaties en contri butie van de leden alsmede door het heffen van entreegelden bij onze evenementen. Daarom loont het nog steeds de moeite om lid van de Narre Knollen te worden omdat men dan in een groep het Karnaval kan beleven en met die groep ook diverse andere dingen kan doen, zoals het deelnemen aan de Gildefeesten, de Familiehandbaldag van Smeeing/BDC en niet te vergeten de zomerbijeenkomst met de tradi tionele BBQ. Wat kost het Gezinslidmaatschap 47,50 per jaar (inch thuiswonende kinderen tot 18 jaar) Boven de 18 jaar en Alleenstaanden 25,00 per jaar. Wat krijg je terug Vrije toegang tot het Prinsenbal en Kleintje Karnaval; Korting van 5,00 p/p in de voorverkoop op de toegangskaarten voor het Knollenbai op za terdag, Hollands Karnaval op zondag en Jeugd- karnaval op maandagavond. Deze korting kan per gezin aardig oplopen om dat de korting geldt voor alle leden van het ge zin inclusief de thuiswonende kinderen tot 18 jaar. Ook kunt u tegen vergoeding van gemiddeld f 17,50 p/p als lid mee naar uittredens naar be vriende verenigingen; voor niet leden is dit 20,00 p/p. Voor dit bedrag wordt u op loop afstand van uw huis opgehaald en weer terugge bracht per bus. In enkele gevallen komt hier dan nog wel de toegangsprijs bij, maar die is meestal niet maar dan ongeveer 10,00 p/p. Bij het horen van de naam De Narre Knollen denken de meeste inwoners van Soest direct aan Karnaval (hoop ik). Maar, de activiteiten van De Narre Knollen be staan niet alleen uit Karnaval - dit is echter wel de hoofdtaak - maar is een echte gezelligheids- vereniging. Zo organiseert de Evenementen commissie op verzoek van het Bestuur een scala aan evenementen zoals voorafgaand aan het Karnaval een kennismakingsavond waarbij de 'nieuwe' Raadsleden en hun partners elkaar be ter en informeler leren kennen, aan het eind van het seizoen een afsluitingsetentje met alle me dewerkers aan het Karnaval en de Ereleden, in de maand mei/juni een Narre Knollen familie dag met spelletjes en een gezellige barbecue, deelname aan de Familie Handbaldag van Smeeing/BDC en de Zeskamp van het Groot Gaesbeeker Gilde waar we als Narre Knollen- familie van de partij zijn met de Olympische ge dachte "Meedoen is belangrijker dan winnen". Al met al een heel jaar met elkaar ongedwongen leuke dingen doen met natuurlijk als hoofddoel het verzorgen van het Karnaval in Soest. Hierbij verzorgen we niet alleen voor de leden, bevriende vereniging, Jeugd en Senioren een ei gen Karnavalsfeest maar bezoeken we ook de bewoners in de diverse bejaarden- en ver zorgingshuizen zoals Daelhoven, Mariënburg en Molenschot alsmede een bezoek aan scholen waar onze aanwezigheid op prijs wordt gesteld. Denk dus bij het horen van de Naam De Narre Knollen gerust aan Karnaval maar weet dat we méér doen dan Karnaval alleen. Rijk van Gardingen President der Soester Narre Knollen Zoals u kunt zien op de fotogallerij van de Raadsleden en Dames hebben er steeds meer mensen zin in om zich als raadslid bij de Narre Knollen aan te sluiten, en niet zomaar enkele personen maar ook oud-gedienden die het Karnaval reeds vroeger bij SEC al in het bloed hadden en nu eindelijk weer de weg naar het Karnaval hebben teruggevonden. Indien u ook uw steentje tot het organiseren van Karnaval wilt bijdragen treedt dan toe tot de Raadsleden en Raadsdames. Bedenk echter wel dat toetreden tot de Raad meer is dan alleen een steek opzetten en feest vieren. De Leden van de Raad, Dames en Jeugd raad worden aan het begin van het nieuwe sei zoen, dat is in de praktijk enige weken na het einde van het voorgaande seizoen, door het be stuur verzocht om weer toe te treden tot de Raad en gaan dan reeds aan de slag voor het komende Karnaval. Dit aan de slag gaan betekend o.a. het ontwerpen en bouwen van een Prinsenwagen, het bedenken en uitvoeren van diverse acts om de gasten op het Seniorenbal en tijdens bezoe ken aan bejaardencentra te vermaken, Het toe treden tot diverse commissie zoals Evenemen ten, St. Nikolaas, Kinderkarnaval Seniorenkar- naval etc. Door al deze werkzaamheden groeien de Raadsleden als een hechte familie naar het Grote Karnaval toe waardoor er een hechte band ontstaat. Spreekt het bovenstaande u aan en wilt u lid worden of wilt u toe treden tot het keurkorps van Raadsleden of wilt u inlichtingen over het Raadslidmaatschap neem dan contact op met Rijk van Gardingen, telnr. 035-6022332 of Harry van Wegen, telnr. 035-6013268. Schriftelijk mag ook naar Postbus 368,3760 AJ Soest. Wij komen dan met u praten en zo mogelijk al uw vragen beantwoorden. malen pen wingen Namens de Commissie van de wagenbouw van de Karnavalsvereniging De Soester Narre Knol len, willen wij allen onze dank uitspreken aan Jan van Buuren en zonen. Voor het vervoer van de nieuwe Prinsenkar die naar Soest gebracht moest worden. Het was gezellig onder het genot van een bakje koffie. Raadsleden der Narre Knollen Chris Kenter Prins Brenda Kenter Prinses Nico van den Berg Adjudant Elize van den Berg Hofdame Martin Bender le jaars Nico van den Berg 2e jaars Frans Elshout 6e jaars Geoffrey Hensums' 4e jaars Michael Hensums le jaars Marco de Jong le jaars Hans Kanters le jaars Chris Kenter 6e jaars Marchel Klomp - 7e jaars Herman Leurs 2e jaars Martin Loos le jaars Henk Renes 4e jaars Altjo Rötgers 2e jaars Harry van Wegen le jaars Jeugdraad: Gijs v. Barneveld Jessica Batenburg Freek Bralts Daniël Loos Ton Reijntjes Remco Thijssen Dames 13.00 tot 17.00 uur 17.00 uur (035) 601 06 52 Elize van den Berg Maja Rötgers Loes Elshout Thea van Gardingen Diana Klomp Nelly Koenes Ria Sieben Betty de Vries Marleen van Wegen 2e 2e 6e 5e 7e le 12e 16e le jaars jaars jaars jaars jaars jaars jaars jaars jaars RETTEKETET KNOLLENPRET! Alaaf, Adjudant Nico en Hofdame Elize.

Soester Courant | 1999 | | pagina 39