T m jij Esso g O TT Wisseling van de wacht bij oudste notariskantoor van Soest ie etaees vol ntisch wonen! Keukens en badkamers onder één dak 1 HANDEL WANDEL I Fysiotraining Soestdijk onder nieuwe naam Renata Miranda beste salon volgens Dr. Spiller en Decleor 'Hydromed Massage' voor een Yalentijnsprijs Sparen voor schoolcomputer bij Eduard van de Hoef Rectificatie informatie Meridiaan College INFORMATIE OVER VOORTGEZET ONDERWIJS Mr. Jager ambtsopvolger van mr. Elferink i I 'De Gezonde Zaak' In jongste nummer 'Talkies' Nieuwe visie op masseren >1 LUSTIG y Bewaar de Soester Couranten! Er komt een Soester Logo Puzzel KvK aanspreekpunt voor MKB met millenniumprobleem Spectaculaire actie Een schitterende collectie oud- en nieuw geloogd grenen-, kersen- en koloniale meubelen. In een unieke sfeer gepre senteerd, met bijpassende bankstellen, fauteuils en woonaccessoires! KORFBAL KVO handhaaft koppositie ISOESTERBERGI TV-brandje aan Simon Stevinlaan PAGINA 8 WOENSDAG 10 FEBRUARI 1999 SOESTER COURANT PAGINA 9 RLD BOVENBOUW AAPKAMER ?Iling incl. linnenkast 35,- VOOR 4895,- - NG COMBINATIE EKTRISCH >cketvering matras 45,- VOOR 3295,- DRLD LEDIKANT WILLV uitvoering kersen met ium aanhaaktafels 36,- VOOR 2195,- 3RLD LEDIKANT DENVER 0, ine], nachtkasten v. essenblank 95,-VOOR 1795,- est-Zuid, 035 - 601 31 09 W w Mani i irote spek ti donderdag 18 februari. Officieel is hem al per 1 januari (bij Koninklijk Besluit) eervol ontslag verleend uit het notarisambt, maar pas vorige week vrijdag is hij feeste- lijk uitgewuifd met een receptie in De Soester Duinen: mr. H.H. Elfe rink, sinds augustus 1965 eerst als kandidaat-notaris en nadien als no taris te Soest. Zijn ambtsopvolger is mr. J. Jager en dus verandert de naam van het oudste Soester nota riskantoor van "Elferink-Bokdam- de Visser" in "Jager-Bokdam-de Visser". In totaal ruim 33 jaar heeft mr. Elferink mede het gezicht van de bekende nota rispraktijk in het statige huis aan de Van Weedestraat 2 bepaald. Oorspronkelijk afkomstig uit Twente arriveerde hij na zijn studie in Nijmegen in 1965 in Soest, nog bij de "oude" notaris Van Veeren, om er nooit meer weg te gaan. Het is hem in Soest dan ook altijd uitstekend bevallen. Notaris zijn is - in tegenstelling tot het traditionele vooroordeel - absoluut géén saai beroep, vindt mr. Elferink. "Het vak zelf is in de afgelopen jaren sterk veranderd, o.a. door allerlei wijzigingen in de wetgeving en door een sterke toe name van bijvoorbeeld huwelijkse voor waarden, samenlevingscontracten en testamenten. De vraag daarnaar is enorm toegenomen. Mensen gokken er minder op dat het allemaal wel vanzelf in orde komt; er is een groeiende be hoefte aan zekerheid-op-papier." Volgens mr. Elferink is dat niet zozeer een zaak van toegenomen wantrouwen, maar juist van een groeiend besef van verantwoordelijkheid. "Vroeger had het notariskantoor een hoge drempel; te genwoordig loopt men veel makkelijker binnen. En uiteindelijk komt bijna ie dereen in zijn leven wel een keer bij de notaris terecht. De samenleving is ook mondiger en kritischer geworden. Vroe ger dachten de mensen eerder: de nota ris, die zal 't allemaal wel weten..." Contact met mensen Het meest aantrekkelijke aspect van het notarisvak is het contact met mensen, bevestigt Elferinks opvolger, mr. J. Ja ger. "Je kunt als notaris de mensen in goeie en kwade dagen op een bijzondere manier van dienst zijn. Soms ben je ook een beetje psycholoog, en je moet in elk geval heel goed kunnen luisteren." Die menselijke kanten zijn voor mr. Elferink én mr. Jager de boeiendste van het vak. Een notaris staat dan ook midden in de plaatselijke samenleving. "Het is goed dat de drempelvrees een beetje wegge sleten is. Een notaris is vandaag de dag ook veel meer maatschappelijk aan spreekbaar." Het vak zelf is - inhoudelijk - de laat ste jaren ook wel een stuk moeilijker en gecompliceerder geworden. "Je moet altijd heel veel lezen om op de hoogte te blijven." De notariële beroepsorgani satie organiseert cursussen om bij te blij ven en er komt wekelijks een stapel li teratuur door de brievenbus. "Pakken papier," aldus mr. Jager. Compromis-zoeker Essentieel voor het beroep van notaris is zijn onpartijdigheid, benadrukt mr. Elferink. "Een advocaat komt op voor je eigen belang, maar een notaris pro beert altijd te bemiddelen. Hij is bijna per definitie een compromis-zoeker." Voor mr. Jager is dat, zoals hij zegt, één van de redenen waarom hij juist géén advocaat geworden is. Elferinks opvol ger - Fries van geboorte - heeft zijn stu die in Groningen gedaan en werkt sinds 1993 op het Soester notariskantoor. Notarissen beoefenen in Nederland al lemaal hetzelfde vak. Wat dat betreft is er weinig verschil tussen het ene of het andere kantoor. Als er al kwaliteitsver schillen zijn - "het zou niet mogen" - dan komt dat waarschijnlijk vooral door een verschil in ervaring. Alleen heel grote praktijken hebben notarissen met een bijzondere specialisatie in dienst, en de verwachting is dat hun aantal in de toe komst nog zal groeien. Bij Elferink/Ja- ger-Bokdam-de Visser (met 3 notaris sen, 5 kandidaat-notarissen, 4 notaris klerken en een aantal notarieel mede werkers een middelgroot kantoor) zijn ze allemaal "all round", al heeft mr. El ferink zich wel altijd in het bijzonder aangetrokken gevoeld tot het familie recht en de onroerendgoedpraktijk. Honkvast Als "openbaar ambtenaar" én zelfstan dig ondernemer is er eigenlijk sprake van een zekere tweeslachtigheid in het beroep van notaris, maar dat is in de dagelijkse praktijk geen enkel bezwaar. Notarissen zijn ook bijzonder "honk vast" - ze verhuizen zelden naar een ander kantoor of een andere plaats. Zowel mr. Elferink als mr. Jager hech ten aan Soest als woon- en "werkplaats". "De contacten zijn hier toch anders dan in de grote stad. Je komt de mensen met wie je in je werk te maken hebt zomaar op straat tegen..." Juist in de omgang met zoveel verschil lende mensen in zoveel verschillende omstandigheden blijft het notariaat een afwisselend vak. "Jazeker, het is elke dag weer anders, en het blijft een uitdaging om mensen zoveel mogelijk te heipén met hun problemen. Wat dat betreft is dit vooral een dienstverlenend vak," benadrukken beide notarissen." De oude en de jonge notaris zitten vol ledig op één lijn; ze kunnen zogezegd met elkaar "lezen en schrijven". Het eni ge verschil tussen de "gaande" en de "komende" - of liever gezegd: "blijven de" - man is dat mr. Elferink zich niet meer bijzonder heeft bekwaamd in het gebruik van de computer, die op het moderne notariskantoor inmiddels ook niet meer weg te denken is. "Ik heb wat Op meer dan 100 plaatsen in Ne derland is vorige maand het net werk van de Gezonde Zaak, trai ning en therapie, van start gegaan. Ook Fysiotraining Soestdijk - geves tigd op de hoek van de Koningin- nelaan en de Nieuwstraat - draagt sinds vorige week deze naam. De Gezonde Zaak is een netwerk van modern uitgeruste centra voor training en therapie, waar mensen aan hun ge zondheid kunnen werken. De centra zelf zijn dus niet nieuw, ze bestaan door gaans al een jaar of tien onder zeer ver schillende namen. De Gezonde Zaak heeft daarom één lijn, één stijl, en één naam. Op 27 januari is het splinternieuwe hoofdkantoor van De Gezonde Zaak in het Arnhemse Gelredome geopend door niemand minder dan Johan Cruijff. Hij liet daar zijn gezondheid tes ten als aftrap voor de Nationale gezond heidstest, waaraan tienduizend mensen meedoen. Veel mensen komèn via de arbodienst bij een centrum voor traning en thera pie van de Gezonde Zaak. Werknemers met gezondheidsklachten en verzuimen de werknemers krijgen er een speciaal, persoonlijk programma, waarmee zij werken aan het herstel van gezondheid en conditie, zodat het werk spoedig her vat kan worden. De deelnemers worden intensief begeleid door een revalidatie- therapeut. Cursussen De Gezonde Zaak helpt niet alleen mensen met gezondheidsklachten. Ook mensen die gezond zijn maar in hun werk risico's lopen worden geholpen. Bijvoorbeeld mensen die hun tug zwaar belasten, die de hele dag achter een computer zitten of regelmatig stress voe len. Zij krijgen advies en kunnen mee doen aan praktische oefeningen of be wegingsprogramma's. Er zijn o.a. cur sussen voor mensen met overgewicht, met hartproblemen of rugklachten en voor mensen die willen stoppen met ro ken. Naast het theoretische gedeelte werken de cursisten aan de fysieke con ditie. De spieren die de houding bepa len moeten voldoende krachtig en fit zijn om de juiste houding te kunnen vasthouden. Meer informatie: De Gezonde Zaak, Koninginnelaan 37A, tel. 6013814. De bekende schoonheids- en huid verzorgingssalon Renata Miran da, aan de Ossendamweg in Soest, is door de cosmeticamerken Dr. Spiller en Decleor uitgeroepen tot hun beste salon. Dat blijkt uit de vermelding in het jongste nummer van het glossy magazine "Talkies". "Talkies" is een maandblad dat zich vooral bezighoudt met zaken als mode, verzorging, cosmetica en kunst. Bij een soort landelijke enquête langs verschil lende cosmeticamerken mochten deze allemaal hun "favoriete" salon aangeven. Zowel Dr. Spiller als Decleor koos voor Renata Miranda. Van beide merken valt te zeggen dat ze 100 natuurlijk en dus hypo-allergeen zijn, geen conserveringsmiddelen bevat ten. Daarnaast gebruiken Renata Miranda het Italiaanse decoratieve merk Gli Amati. Huidverzorging Renata Miranda is gespecialiseerd in aromathe rapie, elektrisch ontharen, lymfedraina- ge en acneproblematiek. Meer informatie: Renata Miranda, Ossendamweg 28A, tel. 6024492. Mr. Elferink (r.) en zijn opvolger mr. Jager. dat betreft de aansluiting gemist. Ach teraf heb ik daar wel een beetje spijt van, want ik kan nog steeds niet met zo'n apparaat uit de voeten." Mensenkennis Met het vertrek van mr. Elferink ver dwijnt er niet alleen een schat aan erva ring uit de notarispraktijk, maar ook een flink stukje mensenkennis. Hij zal in de komende tijd vast nog wel eens geraad pleegd worden door zijn oud-collega's, want hij kende na 33 jaar zijn Soester pappenheimers wel. "Ik hoor mensen wel eens zeggen dat ze deze-of-gene goed kennen. Dan vraag ik altijd maar: heb je wel eens een erfenis met 'm ge deeld...?" ^ets bijzonders geven met '\Ialentijn? Gun uw 'Valentijn' (of uzelf) een heerlijke, ontspannende, stressvergetende Hydromed massage! Speciaal voor Valentijn... Rug- Schouder- Nek- Hydromed massage voor maar fl. 52,50 Bel voor meer informatie: Jeannette Kroeskop, Tel. 035 - 601 67 77 Praktijk voor Sport- en Ontspannings massage, Voetreflexzone therapie, Reiki, Bach Bloesem Remedies en Touch for Health. Hydromed Massage is een revolu tionaire massagemethode, waarbij gebruik gemaakt wordt van een spe ciale (warm)watermatras. "Revolu tionair" omdat het hele lichaam op timaal kan worden behandeld ter wijl de cliënt gewoon op zijn rug blijft liggen. Hydromed is een comfortabele, veilige en effectieve methode. De "flexibele" behandeltafel met een temperatuur van 40 graden is al een groot verschil ten opzichte van de traditionele methode. Door de warmte van het matras ont spant het zenuwsysteem zich (en daar door ook de spieren) terwijl de ruggen graat in een optimale natuurlijke posi tie ligt. Daarnaast is rugligging comfortabeler dan buikligging, waardoor een grotere ontspanning wordt gerealiseerd. Van positie wisselen en draaien is niet meer nodig, het hele lichaam kan vanuit de rugligging worden behandeld. Door de warmte en betere ontspanning ervaren de meeste mensen deze methode als minder gevoelig, zeer effectief en bijzon der aangenaam. Voor wie? Hydromed is door de voordelen ook ge schikt voor mensen die niet (goed) op hun buik kunnen liggen, denk bijvoor beeld aan zwangere vrouwen of specifie ke rug- of nekklachten. Ook mensen die moeilijk kunnen ontspannen of negatie ve stress ervaren hebben veel baat bij deze methode. Maar eigenlijk is deze methode geschikt voor iedereen! Het basis uurtarief is f 90,- per uur. Een volledige rug-schouder-nek Hydromed Massage van 45 minuten komt daar mee op f 67,50. Maar speciaal voor Va lentijnsdag biedt Jeannette Kroeskop deze heerlijke en ontspannende stress- vergetende Hydromed Massage aan voor de speciale Valentijnsprijs van slechts f 52,50! Bel voor meer informatie of het maken van een afspraak: Jeannette Kroeskop, tel. 035-6016777. Lustig Keukenstudio en Sanitair tegelcentrum Soesterberg verzorgen uw complete installatie van keuken en badkamer. Sanitair tegelcentrum Soesterberg bv Telefoon 0346 352194 KEUKENSTUDIO Telefoon 0346 - 354711 Industrieterrein Soesterberg. Sterrenbergweg 3-7. Naast de Lampen Speciaalzaak Openingstijden di.t/m vrijdag 10.00 -17.00 uur, za.10.00 -16.00 uur. Daarna op afspraak Met ingang van maandag 8 februari fungeert de Utrechtse Kamer van Koop handel als aanspreekpunt voor MKB- ondernemers in de regio Utrecht die met het millenniumprobleem te maken krijgen. In samenwerking met het Mil lennium Platform worden gratis spreek uren georganiseerd en zijn gratis millenniumgraadmeters en andere docu mentatiematerialen verkrijgbaar. Ondernemers die behoefte hebben aan een persoonlijk advies kunnen terecht bij Dick Griffioen van het Millennium Platform. Hij houdt op afspraak spreek uur op maandag, dinsdag en vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur bij de Kamer van Koophandel aan de Waterstraat in Utrecht. Elke donderdag is er van 10.00 tot 12.30 uur spreekuur in het regiokan toor van de KvK aan de Plesmanstraat in Veenendaal. Bij de KvK in Utrecht is een werkboek MKB op diskette verkrijgbaar. Deze bevat naast het werkboek allerlei check lists en een millenniumgraadmeter. Aan de hand van deze millenniumgraadme ter (ook op papier verkrijgbaar) kunnen ondernemers nagaan of hun bedrijf het millenniumprobleem zal doorstaan. Het millenniumprobleem is niet meer weg te denken naarmate de eeuwwisse ling dichterbij komt. Vitale onderdelen van de Nederlandse samenleving drei gen uit te vallen in de nacht van 31 de cember 1999 op 1 januari 2000. Toch is er geen reden voor paniek. Maar dan is het wel zaak dat bedrijven en organisa ties nu gaan nadenken over de aanpak van het millenniumprobleem. Vooral het MKB dreigt een achterstand op te lopen en dat is de reden dat de Kamer van Koophandel zich nu vooral op deze groep ondernemers richt. Wie vergelijkt leest de Soester Courant Bij groentespeciaalzaak Eduard van de Hoef is vorige week een specta culaire actie van start gegaan. De klanten kunnen er sparen voor een schoolcomputer. Voor welke school - dat hangt van het enthousiasme van de klanten af. Bezuinigingen zijn aan de orde van de dag, ook op de scholen. Kinderen moe ten met computers leren omgaan, maar voor veel scholen is dat een enorme in vestering. Met die gedachte heeft Eduard van de Hoef, de groentespecia list van het winkelcentrum Overhees, vrijdag j.1. de aftrap gegeven voor een heel bijzondere actie. De klanten kun nen met het verzamelen van stempels op een speciale stempelkaart de school van hun voorkeur helpen om zo'n com puter te "verdienen". Van elke school hangt sinds vrijdag in de winkel aan de Tamboerijn zo'n spaar kaart. Bij aankoop van 1V2 kilo appels, 1 kilo bananen of de aanbieding-van- de-week mag elke klant een stempel op één van die spaarkaarten zetten. Het motto is dus: "Voor een appel of een banaan, heeft de school straks een com puter staan..." Halverwege de actie, die zo'n vijf maan den gaat duren, komt er ook nog een appeltaartenbakwedstrijd, waarmee extra stempels gespaard kunnen wor den. Daar komttiz.t. nog meer informa tie over. Over vijf maanden - zeg maar vlak voor de zomervakantie - wordt bekeken wel ke school de meeste stempels heeft ver zameld. Daarbij wordt ook rekening ge houden met het totaal aantal leerlingen. De winnende school ontvangt dan van groentespeciaalzaak Eduard van de Hoef een splinternieuwe Pentium-com- puter! 'r-- GRATIS BEZORGING in Nederland. 3 JAAR GARANTIE op nieuwe meubelen. Bezoek onze showroom of bel ons vooreen folder! ROMANTIEK IN PUUR NATUUR Industrieterrein 'De Slenk' Cannenburgerweg 14 - 's-Graveland Tel. (035) 656 40 02 - Fax 656 40 01 Door een misverstand is de opgave van informatieavonden en •ochtenden in de diverse vestigingen van het Meridiaan College/ Katholieke scholengemeenschap voor voortgezet onderwijs/ onjuist vermeld. De juiste gegevens zijn: Dinsdag 23 februari Informatieavond: Meridiaan College, vestiging 't Hooghe Landt, Trompetstraat 1, Amersfoort. Tel. 033 -455 93 63. Het programma begint om 19.30 uur precies en duurt ongeveer twee uur. Donderdag 25 februari Informatieavond: Meridiaan College, vestiging 't Hooghe Landt, Trompetstraat 1, Amersfoort. Tel. 033 -455 93 63. Het programma begint om 19.30 uur precies en duurt ongeveer twee uur. Dinsdag 2 maart Informatieavond: Meridiaan College, vestiging Het Stromenland, locatie Sweelinckstraat, Sweelinckstraat 4, Amersfoort. Tel. 033 - 472 77 21 Het programma begint om 19.30 uur precies en duurt tot 21.30 uur. Zaterdag 6 maart Informatieochtend: Meridiaan College, vestiging Het Nieuwe Eemland, Daam Fockemalaan 12, Amersfoort. Tel. 033-461 29 84. Het programma duurt ongeveer twee uur en start zowel om 10.00 uur als om 11.00 uur in' gebouw Constantijn Maandag 8 maart Informatieavond: Meridiaan College, vestiging Het Stromenland, locatie Liendertseweg, Liendertseweg 101, Amersfoort. Tel. 033-472 07 27 Rondleidingen starten tussen 19.00 en 20.00 uur. Dinsdag 9 maart Informatieavond: Meridiaan College, vestiging Het Stromenland, locatie Uraniumweg, Uraniumweg 17, Amersfoort. Tel. 033-461 47 43. Rondleidingen starten tussen 19.00 en 20.00 uur. È/f^È/ voor speciale aanbiedingen op internet t www.tref.ni/eemiand/scholten-bioemen KVO heeft zich tijdens een (vooral aan het eind) spannende korfbalwedstrijd gehandhaafd als koploper. Het Bosch uit Lexmond, als laatste in de poule ge klasseerd, maakte het KVO, vooral in de tweede helft heel moeilijk. Met de rust was de stand 8-7 voor KVO. In de tweede helft liep KVO uit naar 16- 10, maar door een niet goed uitgevoer de wissel kwam Het Bosch terug naar 17-17. Gelukkig voor KVO wist Richard Jaspers Faijer het winnende doelpunt voor KVO te scoren. Overige uitslagen: KVO 2-Meeuwen 4 12- 21; Kesteren Ml-KVO Ml 17-7; KVO Bl- Unitas B3 4-5; DOS Dl-KVO Dl 3-5. De brandweer moest zondagmorgen onmstreeks half zes in actie komen bij een brand in een flat aan de Simon Ste vinlaan. Daar bleek een televisietoestel, dat in de woonkamer stond, spontaan in brand te zijn geraakt. De bewoners wer den gealarmeerd door de rookmelder en konden zich op tijd in veiligheid bren gen. Ze konden zelf voorkomen dat het vuur zich uitbreidde, zodat de brand weer zich kon beperken tot het nablus sen. De schade bestond uit een wegge smolten televisietoestel en nogal wat roet, evenals rookschade in de hal van de flat. Woensdag 10 februari Open middag: Het Baarnsch Lyceum, voor Havo, Atheneum en Gymnasium, Torenlaan 77, Baarn. Tel. 035 - 541 60 41. Vraag een uitnodiging bij ons aan. Open huis: Groenhorst College, voor algem. vormend en agrarisch onderwijs, Dierenriem 2, Maartensdijk. Tel. 0346 - 21 14 35. Van 13.30-15.30 uur. Open huis: Groenhorst College, voor algem. vormend en agrarisch onderwijs, Luxoolseweg 1, Nijkerk. Tel. 033 - 245 14 08. Van 13.30-16.00 en 19.00-21.00 uur. Open dag: Meerwegen College Keistad, voor Vmbo (Vbo - Vbo/Mavo), Ka- liumweg 2, Amersfoort. Tel. 033-461 43 66. Van 19.00-21.00 uur. Donderdag 11 februari Open dag: Meerwegen College Keistad, voor Vmbo (Vbo - Vbo/Mavo), Kaliumweg 2, Amersfoort. Tel. 033 - 461 43 66. Van 16.30 - 21.00 uur. Zaterdag 13 februari Open dag: Werkplaats Kindergemeenschap voor peuter/basisonderwijs, Mavo, Havo, Vwo (atheneum, gymnasium), Kees Boekelaan, Bilthoven. Van 9.30/9.45 - 12.30 uur. Maandag 22 februari Informatieavond: De Waldheim, Prot. Chr. school voor Mavo. Vondellaan 2-4, Baarn. Tel. 035 - 542 97 43. Om 20.00 uur. Dinsdag 23 februari Informatieavond: Meridiaan College, vestiging 't Hooghe Landt, Trompetstraat 1, Amersfoort. Tel. 033 - 455 93 63. Het programma begint om 19.30 uur precies en duurt ongeveer twee uur. Woensdag 24 februari Open middag: Het Baarnsch Lyceum, voor Havo, Atheneum en Gymnasium, Torenlaan 77, Baarn. Tel. 035 - 541 60 41 Vraag een uitnodiging bij ons aan. Donderdag 25 februari Informatieavond: Meridiaan College, vestiging 't Hooghe Landt, Trompetstraat 1, Amersfoort. Tel. 033 -455 93 63. Het programma begint om 19.30 uur precies en duurt ongeveer twee uur. Dinsdag 2 maart Informatieavond: Meridiaan Cóllege, vestiging Het Stromenland, locatie Sweelinckstraat, Sweelinckstraat 4, Amersfoort. Tel. 033 -472 77 21. Het programma begint om 19.30 uur precies en duurt tot 21.30 uur. Woensdag 3 maart Open huis: Groenhorst College, voor algem. vormend en agrarisch onder wijs, Luxoolseweg 1, Nijkerk. Tel. 033-245 14 08. Van 13.30-16.00 uur. Zaterdag 6 maart Informatieochtend: Meridiaan College, vestiging Het Nieuwe Eemland, Daam Fockemalaan 12, Amersfoort. Tel. 033 - 461 29 84. Het programma duurt ongeveer twee uur en start zowel om 10.00 uur als om 11.00 uur in gebouw Constantijn Maandag 8 maart Informatieavond: Meridiaan College, vestiging Het Stromenland, locatie Liendertseweg, Liendertseweg 101, Amersfoort. Tel. 033 -472 07 27 Rondleidingen starten tussen 19.00 en 20.00 uur. Dinsdag 9 maart Informatieavond: Meridiaan College, vestiging Het Stromenland, locatie Uraniumweg, Uraniumweg 17, Amersfoort. Tel. 033 - 461 47 43. Rondleidingen starten tussen 19.00 en 20.00 uur.' Woensdag lOmaart Informatieavond: De Koppel, voor Vmbo (Vbo en Ivbo), Hoogiandseweg-Noord 55 Amersfoort. Tel. 033-472 82 03. Van 16.00 - 20.00 uur.

Soester Courant | 1999 | | pagina 9