m QUA ƒ1195 CDQSfk Wim vsan lli Open Huis bij Staten Soest wil nie voor huur sp Kt JU sp Wegwijsbor CDA-dag cp oog op Statt WOENSDAG 17 FEBRUARI 1999 SOESTER COURANT PAGINA WOENSDAG 17 FEE Meningen ^^^^vaiUezerJ Gelijke monniken (Glim)Iach. Gratis vervoer en 'Barney' Verhoging met 101 WOENSDAG 17 FEBRUARI 1999 ACTUEEL OF F I Cl ELE B EK E N DM AKIN G V A N DE G E ME E N T E S O ES T Gedeputeerden op Bewaar de Soe Couranten! Er komt eer Soester Logo Pi Ik zal de eerste kunnen zijn om de fa milie De Winter en familie Raatjes te feliciteren met een te behalen succes in respectievelijk de bouw van twee vrij staande woningen in ruil voor afbraak van een bedrijfshal en de bouw van een stalling ten behoeve van een reizend beiaardspel. Een ieder wil immers de meest doelmatige bestemming van zijn grond, ware het niet dat er bestem mingsplanvoorschriften zijn, die dat soms verhinderen. En zolang die voorschriften er zijn, moet men "gewichtige" redenen in de strijd gooien om via de "achterdeurregeling artikel 19 WRO" alsnog de gewenste bestemming te kunnen realiseren. Tot zover wringt de schoen niet, maar begint te knellen zodra solidariteitsgevoelens geweld wordt aangedaan door een bepaalde mate van rechtsongelijkheid. En dat is hier aan de orde! Waarom moeten de familie Van Vulpen aan de Dorresteinweg en de familie Kops (eigenaar stuk grond aan de Veen- zoom) een vermetele strijd voeren voor de bouw van een woning, terwijl op an dere locaties binnen hetzelfde bestem mingsplan (bijvoorbeeld: een dienstwo ning op grond van het overgangsrecht wordt omgezet in een gebouw voor per manente (tweede) bewoning, dat zelfs door middel van een corridor wordt ver bonden met het hoofdgebouw en waar door sprake is van aantasting van het beleid ten aanzien van handhaving open doorkijkjes of bijvoorbeeld: een terrein van een bedrijfshal, waarover de omwo nenden niet klagen en dat nimmer is geplaatst op de lijst van sanering milieu- hinderlijke bedrijven) een woonbestem ming te geven? En waarom wordt tot aan de Raad van State toe de afbraakprocedure van een 60 centimeter te hoge carport doorge zet, terwijl de destijds ingezette proce dure ten aanzien van diverse illegale bouwwerken op het landgoed De Paltz bij de Raad van State wordt ingetrok ken? En waarom wordt nu weer gezocht op hetzelfde landgoed naar een moge lijkheid voor een stallingsruimte van een kolossaal klokkenspel? Wie herinnert zich niet de krantenarti kelen over het landgoed, waarbij de openbare toegang tot het landgoed niet meer mogelijk was, omdat bezoekers de keien uit de aangelegde oprijlaan zou den rijden? En nu zou de gekoesterde oprijlaan zomaar geschikt zijn voor re gelmatig transport van het kolossale rei zende klokkenspel of moet met aanleg- vergunning een aparte asfalt- of beton- verharding worden aangelegd? En wat gebeurt er bij definitief vertrek inclusief klokkenspel met de opgerichte stallings ruimte? Er zijn zo vele vragen! Een ding is wel duidelijk: alvorens de finitieve beslissingen zullen worden ge nomen, kan iedereen zijn bedenkingen bij het gemeentebestuur kenbaar ma ken. Een verkapt referendum is moge lijk, indien de bedenkingen in kopie ge stuurd worden naar de rubriek "menin gen van lezers" van de Soester Courant. Wellicht dat hierdoor ook anderen "ge holpen" kunnen worden! E. Verlaan Reeds langer dan een maand woedt er in de Soester politieke arena een verbit terde strijd... Ene Harry of ene Bert (nee, niet dié Bert van de WD, maar die andere van GGS) schijnt iets gezegd te hebben over een "schijn van belangenverstrengeling" waaraan enke le vooraanstaande Soester politici bij betrokken zouden hébben kunnen ge weest zijn... Nu, in ieder geval zoiets! En daar is me toch een rel over ontstaan, nee mensen, je houdt het niet voor mo gelijk! In mijn lijfblad "De Soester Courant" van de 13e januari (ja, wél van dit jaar, hoor!) las ik, dat ene Kees van de PvdA, die ook nog Heer van Stand blijkt te zijn (toch niet iets bijzonders in die partij van hem, hoop ik?) ook nog eventjes inging op de perikelen met H.W. te S. en in dat verband Youp van 't Hek ci teerde inzake reïncarnatie (weet u wel over dat terugkomen van politici als var ken, hè bah...) hetgeen hem toegesne den leek op GGS. Op dezelfde dag "hekelde" ene Wim van D66 de college-partijen en meteen maar datzelfde GGS. Hij orakelde dat drie fracties op "de schoot van het College kruipen" en in ene moeite door, dat een stem op GGS een stem op de College partijen is. Als ik heel eerlijk ben, moet ik zeggen, dat ik er niets van begrijp dan alleen, dat GGS iets gedaan heeft, dat de anderen niet zo goed uitkwam: ze schijnen daar "op de man gespeeld de hebben in plaats van op de bal", of zo iets, in ieder geval iets héél ergs! Op dezelfde pagina lees ik dan van ene Teun van het CDA, die "nog even terug kwam op de politieke schermutselingen van GGS", en heel fijntjes, maar voor al bescheiden, opmerkt, dat deze partij "zich verlaagt tot waar ik ver boven sta". Ziet u, er zijn toch meer Ollie B. Bom- mel's, ik heb dat altijd al gedacht.' In dat verband merkte ene Rob, ook van de PvdA, namelijk degene, die voormelde Kees tot Heer benoemd had, nog even op, dat GGS wel beweert in de praktijk niets te merken van een boy cot door de andere partijen, maar dat dit even rechtgezet diende te wordén: "GGS is voor ons geen acceptabele partner om zaken mee te doen." Lieve help, ik dacht nu net, dat er helemaal geen zaken tussen die andere jongen gedaan waren, waar slaat dit dan weer op? Nu is er nog een partij, die zich bezig houdt met belangrijke dingen, dat is de WD van Bert. (heeft u weieens opge merkt dat het vertrouwelijke elkaar bij de voornaam noemen geen enkele indi catie biedt voor gewone burgerlijke be leefdheid?) Enfin, die Bert dan is vol gens het verslag in de Soester Courant van 27 januari "bijkans uit zijn vel ge sprongen" toen Harry gezegd had, dat Soest mooi moest blijven en hem (Bert) daarbij geciteerd had... En, u zou er zelf niet opgekomen zijn, maar Wil van de PvdA wil niet meer samen met die andere Bert het "inloop uurtje" voor Soesterbergers doen! Nou lekker puh! Of kwam er toch al nie mand "inlopen"? Nou, en wat denkt u? Karei van de WD doet het óók niet meer! (met wie eigenlijk?) Kunt u het nog volgen? Als ik dat alles zo eens overlees, dan vermoed ik zo héél voorzichtig, dat ene meneer H.W. te S. alle reden heeft om die jongens en meisjes van hierboven erg dankbaar te zijn! Geen dure adver tentiecampagne had hem ooit zoveel naamsbekendheid kunnen bezorgen als hem nu gratis èn bij voortduring in de schoot geworpen wordt... En wij? Wij lachen eigenlijk een beetje gegeneerd... Want wij hebben met z'n allen die Kezen, Berten, Teunen, Rob ben, Wimmen, Kareis, Willen, Harries enz. enz. in de raad gekozen of althans op hun partij gestemd- En onder ons gezegd: de kleine kinde ren in onze gezinnen, of in de gezinnen van onze kinderen, ruziën niet zó infan tiel als volwassenen, die dat zelf niet eens in de gaten hebben, maar dat is zomaar een opmerking in het algemeen, dat slaat natuurlijk niet op al die Kezen enz... van hierboven. Is er iets, wat ikzelf kan doen? Ja, ik denk van wel: binnenkort zijn er weer verkiezingen, en mijn moeder zei het al: "Of je nu door de hond of door de kat gebeten wordt, dat maakt niets uit!" Politiek is blijkbaar een heel eng gedoe, of je nu naar de Bijlmer kijkt of naar de "schijn van belangenverstrengeling" in zo'n metropool als Soest! (waarom zou den al die politici eigenlijk zo kramp achtig reageren alsof ze door een wesp gestoken zijn, zou er dan tóch iets aan de hand zijn, net als met dat vliegtuig, nou, nee, dat zal toch niet waar wezen, hè?). Ik zelf zou in ieder geval zonder dat gekissebis niet eens op het idee ge komen zijn! En trouwens de heren had den toch maar mooi van tevoren de zaal verlaten, toen hun belangen "verstren geld" dreigden te geraken, nou dan In ieder geval: ik blijf op 3 maart a.s. toch maar liever thuis, met (glim)lach (en dat zal voorlopig wel j blijven ook), dat hebben ze met z'n aljt toch maar mooi voor elkaar..., en hond en de kat, ze kunnen met wat! Heeft u dat nu óók? J.E. Verste* Meer 'Meningen' elders in deze krant BOUWBEDRIJF NIEUWBOUW VERE LAANSTRAAT 62 - 3762 KE SO Op zaterdag 20 februari zwaaien de deuren van het Provinciehuis, aan de Pythagoraslaan 101 te Utrecht, open. De provincie Ütrecht Iaat in het kader van de komende Staten verkiezingen zien wat zij voor de in woners doet. Als pleitbezorger van hoogwaardig openbaar vervoer biedt de provincie elke bezoeker gratis busvervoer. Op de open dag van de provincie Utrecht is een uitgebreide politieke markt en iedere bezoeker kan met pro vincie bestuurders in debat. De provin ciale diensten zetten hun beste beentje voor, temidden van muziek, hapjes en een drankje. Voor de kinderen zijn er onder meer clowns en een ballonnen wedstrijd. Optredens zijn er in ieder geval van 'Kids For Animals' (11.00-12.00 uure 13.00-14.00 uur) en de Braziliaans band 'Chöro Combinado' (13.15-13.4 uur en 14.30-15.30 uur) 'Raymond en Barneveld' Om tien uur 's ochtends zal Raymon van Barneveld alias 'Barney' de provir ciale politici laten zien hoe je op afstan trefzeker het juiste stemvakje raakt. Be stuurders van de provincie Utrecht e; bezoekers van de open dag krijgen ee. lesje Darts. Als belangrijk pleitbezorger van hoog waardig openbaar vervoer biedt de pro vincie iedere bezoeker gratis busvervoei Wie met de bus naar het provinciehui komt krijgt daar strippen terug voor zo wel de heen als de thuisreis. Deze actii komt tot stand in samenwerking metdi busvervoerders GVU, Midnet en NZH Het gemeentebestuur heeft v stichting Willaert onlangs eei ontvangen voor de huur (over van de sportzaal in C-drie. T< bazing van het College biet huurbedrag daarin te zijn verl van 170.000 naar 180.000 gi Ambtshalve werd daarom onv contact opgenomen met C-drie, vragen hoe dat nou toch wel za nu, volgens de stichting kon de g< telijke afdeling Sport best een "st bijdragen aan het verhogen van komsten, nu C-drie toch al krap gevolg van de tegenvallende expl cijfers. De stichting wijst in dat v www.tre gemeente Uitgave: Gemeente Soest Centrale Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035-609 34 55 Internet: www.soest.nl E-mail: info®soest.nl AANWIJZING PARKEERPLAATSEN VOOR MINDERVALIDEN Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij beslo ten hebben: door plaatsing van bord E6 van bijlage I van het RW-90 met onderbord DX-ZB-67 nabij de woning J.H. Isingserf 7 een parkeerplaats voor mindervalide aan tè geven ten behoeve van G. Köller; door plaatsing van bord E6 van bijlage I van het RW-90 met onderbord TT-BP-74 nabij de woning Troelstrastraat 54 een parkeerplaats voor mindervalide aan te geven ten behoeve van C.N. Kramer-Steenbergen; N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te wor den gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere be palingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tij delijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Post bus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 210,- voor een natuurlijk persoon of 420,- voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND BOUWPLAATS Amersfoortsestraat 19 Amersfoortsestraat 70a Eigendomweg 6 Evenaar 1 Fazantpad 28 Groenling 3 Grote Melmweg 7b Hellingweg 4 Julianaplein 14 Kerkpad Z.Z. 22a Korte Middelwijkstraat 5 Kostverlorenweg 2a Kostverlorenweg 3b Kostverlorenweg 4 Lange Brinkweg 46 Nassaulaan 13 Nieuweweg 84 Ossendamweg 8 Rademakerstraat 50-66 Soesterbergsestraat 11 Stadhouderslaan 25c Steenhoffstraat 20 Van Lenneplaan 67 van Weedestraat 7-9 Vedelaarpad 53 Versteeghlaan 1-15 Versteeghlaan 2 Versteeghlaan 4 Vliegtuiglaan 10 Vliegtuiglaan 25 BETREFT HET (99079) (99103) (99072) (99097) (99096) (98733) (99085) (99089) (99094) (99102) (98739) (99087) (99084) (99088) (99095) (99083) (99098) (99074) (99077) (99092) (98609) (98613) (99082) (98569) (99081) (99076) (99075) (99078) (99071) (99101) INGEDIEND 2-2-99 bouwen van een garage uitbreiden van een woonhuis 5-2-99 bouwen van een berging 1-2-99 plaatsen van een erfscheiding 4-2-99 uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een garage/berging 3-2-99 aanbouwen van een serre 5-2-99 aanbouwen van een bedrijfsruimte/bergruimte 3-2-99 aanbouwen van een serre en bijkeuken 3-2-99 plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak 3-2-99 plaatsen van een blokhut 5-2-99 uitbreiden van een woonhuis 4-2-99 bouwen van een garage 3-2-99 veranderen van een bedrijfshal (wijziging vergunning nr. 91051) 3-2-99 uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een garage 3-2-99 veranderen van de dakbedekking (riet in plaats van pannen) 3-2-99 veranderen en vergroten van een berging/bijkeuken 2-2-99 plaatsen van een dakkapel op het linker dakvlak 4-2-99 aanbouwen van een bijkeuken en een schuur 1-2-99 veranderen van 7 woonhuizen (geluidisolerende voorzieningen) 1-2-99 uitbreiden van een winkel-woonhuis 3-2-99 vergroten en veranderen van een woonhuis en bijgebouw 4-2-99 plaatsen van een kap op een bestaande werkplaats 3-2-99 bouwen van een schuur 2-2-99 uitbreiden van een winkel 1-2-99 bouwen van 4 toiletruimte's 2-2-99 veranderen van 5 woonhuizen (geluidisolerende voorzieningen) 1-2-99 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 1-2-99 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 1-2-99 aanbouwen van een erker 1-2-99 plaatsen van 2 dakkapellen (voor- en achtergevel) 5-2-99 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN SOESTDIJK 1997 De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek met toepassing van artikel 8, lid 8.4. onder a. van de voorschriften van het bestemmingsplan Soestdijk 1997, vrijstelling te verlenen voor het: uitbreiden van een woonhuis op het perceel Korte Hartweg 6 Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van vier weken, derhalve van donderdag 18 februari tot en met woensdag 17 maart 1999, eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN "SOEST-ZUID 1995" De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op het volgen de verzoek met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het bestemmingsplan Soest-Zuid 1995 voor het: gebruik van een bijgebouw als praktijkruimte, Braamweg 50a Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, derhalve van donderdag 18 februari tot en met woensdag 3 maart 1999, eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. BESTEMMINGSPLAN "SOESTDIJK EERSTE WIJZIGING 1998" Gedeputeerde Staten van Utrecht maken ingevolge artikel 3:42 Awb bekend, dat zij in hun ver gadering van 19 januari 1999, onder toepassing van artikel 11, lid 4 WRO, hebben besloten tot goedkeuring van het besluit van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest tot vast stelling van het wijzigingsplan "Soestdijk eerste wijziging 1998". Dit wijzigingsplan voorziet in woningbouw op de hoek van de Prins Hendriklaan en de Prins Bernhardlaan (terrein van het voormalig restaurant "Darthuizen"). Het besluit tot goedkeuring en het wijzigingsplan kunnen worden ingezien in het gemeentehuis van Soest (2e verdieping, balie bouwzaken), op werkdagen van 08.30 - 12.30 uur, alsmede in het provinciehuis, Pythagoraslaan 101 te Utrecht (kamer F 2.20, tel.: 030-2583218) op werk dagen van 09.00 -12.00 en van 14.00 -16.00 uur. Het verdient de voorkeur bij bezoek aan het provinciehuis vooraf telefonisch een afspraak te maken. Beroep Overeenkomstig het bepaalde in artikel 11 lid 6 WRO kan een belanghebbende beroep instel len tegen het besluit tot goedkeuring bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019, 2500 EA 'S-GRAVENHAGE. De termijn voor het indienen van een beroep bedraagt ingevolge artikel 6:7 Awb zes weken en vangt aan op 18 februari 1999. Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in artikel 11 lid 6 WRO juncto artikel 28 lid 8 WRO treedt het be sluit tot goedkeuring van het wijzigingsplan daags na afloop van de beroepstermijn in werking. Indien binnen deze beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 'S-GRAVENHAGE, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. MELDINGEN (ART. 8.40) WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende melding in het kader van de Wet milieubeheer hebben ontvangen: Besluit horeca-, sport-, en recreatie inrichtingen milieubeheer MELDINGEN (ART. 8.19) WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende melding als bedoeld in artike 8.19 van de Wet milieubeheer hebben ontvangen: Pijnenburgerlaan 5 (Manege "Christofel Arabians") De melding betreft de ingebruikname van de berging/hooischuur. - Veldweg 2c (Smela Holding/Bouwbedrijf Van de Hengel) De melding betreft de verbouw van bedrijfsruimte tot kantoor. - Beckeringhstraat 23 (Ingenieursbureau Moderniek) De melding betreft de ingebruikname van de nieuwe hal, die hoofdzakelijk voor opslag gebruik zal worden. De desbetreffende stukken kunnen gedurende de periode van 17 februari tot 17 maart 199! worden ingezien in het gemeentehuis, kamer 2.29, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 035-6093593. AANVRAAG EN HERZIENE ONTWERP-BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij een verzoek om vergunning ingevolge dt Wet milieubeheer hebben ontvangen van: 1. Soester Gieterij b.v. Het betreft een aanvraag voor een nieuwe de gehele 'inrichting omvattende vergunning in ver band met een verandering van de inrichting. De hoofdactiviteit van de inrichting betreft het gieter van ijzer, staal en non-ferro materialen. De inrichting is gelegen in/op het perceel Dorresteinweg 62 Soest Aan de desbetreffende vergunning(en) Zullen voorschriften worden verbonden ter beschermin; van het milieu. De herziene ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere daarop betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 17 februari tot 17 maart 1999. - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren. Gedurende deze termijn kan een ieder gemotiveerde SCHRIFTELIJKE BEDENKINGEN te gen het herziene ontwerp van de beschikking inbrengen bij het gemeentebestuur (Postbus 2000 3760 CA Soest). Deze worden mede ter inzage gelegd. Wanneer de indiener van bedenkingen daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens nie bekend gemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk tegelijkertijd met de bedenkingen bij het gemeen tebestuur worden ingediend. Een ieder kan ook MONDELING in persoon of bij gemachtigde BEDENKINGEN inbrenger op een openbare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtewisseling, waarbij df vergunningaanvrager eveneens wordt uitgenodigd. U gelieve daartoe desgewenst vóór 10 maart 1999 een afspraak te maken. BEROEP tegen de beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slecht worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn bedenkingen heeft ingebracht, tena wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te bren gen, dan wel de beschikking straks afwijkt van het herziene ontwerp. Voor nadere inlichtingen: afdeling groen en milieu, telefoon 035- 6093593 VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Het verzoek van Automarli een bedrijf dat kentekens gi in autoruiten, om eigen weg borden in Soest op te han door B. en W. afgewezen. D< jes mogen niet op een andere hangen als waarvoor toestel is gegeven. De bordjes van het bedrijf zijn van een pijl en kunnen daarom maar overal hangen. Ze moe praktische redenen op veel langs de route naar de lokatie kentekengraveren worden opge De gemeente heeft echter voor Het Soester CDA organise gende week woensdag (24 fc een speciale verkiezingsd; het thema: "de bereikbaarh de zorg". Dat gebeurt 's n met een werkbezoek van CDA-gedeputeerden Rob en Kamp, 's avonds met een le manifestatie in de Rank. De dag staat vooral in het teke ouderenzorg. De CDA-delegati< deputeerden en (kandidaat)stat aangevuld met plaatselijke brengt 's middags een werkbe; het woonzorgcentrum Mai Burg. Grothestraat. Daar word sproken met de directie, het p en de bewoners. Eerst neemt d< tie echter een kijkje bij het pro eenzaming Ouderen Soest, 's Avonds worden tijdens dt komst in de Rank, Soesterber 18, o.a. de plaatselijke statenka Jan Pieter Lokker (nr. 10) en Jong (nr. 22) geïntroduceerd, teerde Annie Kamp (nr. 2) zal lichting geven op het CDA-bi betrekking tot de bereikbaarhe zorg. Daarna kan er volop var ten worden gewisseld over ou leid, jeugdhulpverlening, gel tenzorg en andere politieke o pen. CDA-lijsttrekker Roel Rc sluit de bijeenkomst af met De bijeenkomst in de Rank t 20.00 uur en belangstellendei harte uitgenodigd. - H. Blaeckweg 6 - Koningsweg 7a (Kantine Handbalvereniging Smeeing BDC) (Kantine Knickerbockers) Periode: 5 februari t/m 11 februari 1999 Datum verzending: 11 februari 1999 De volgende kap vergunningen zijn verleend: BOUWPLAATS Amersfoortsestraat 78 Buntweg 25 Parallelweg nabij nr. 19 Vredehofstraat 30 Wielewaal 45 (98630) (98724) (98737) (98559) (99029) BETREFT HET VERZONDEN uitbreiden van een kantoor 3-2-99 plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak bouwen van een middenspanningsruimte bouwen van 7 aangebouwde carports (wijz. verleende vergunning) bouwen van een Tegen de melding kan geen bezwaar worden ingediend, genoemde instelling zal aan de alge mene voorschriften, bij de desbetreffende algemene maatregel van bestuur gesteld, voldoen. De desbetreffende stukken kunnen gedurende de periode van 17 februari tot 17 maart 1999 worden ingezien in het gemeentehuis, kamer 2.29, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 035 - 6093593 AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Perceel: Kerkpad NZ 35 Soesterbergsestraat 133 Betreft: 1 plataan 1 kastanje, 1 berk en 1 Corsicaanse den Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen 6 weken na verzending van het besluit schriftelijk worden ingediend bij het. college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, te Soest. BESLUITEN B. W. d.d. 9 FEBRUARI 1999 3-2-99 4-2-99 3-2-99 1-2-99 Op grond van de, Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Bur gemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bou- ,f wen (baljle bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. Periode: 5 februari t/m 11 februari 1999 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: Pr. Hendriklaan 7 Schoutenkampweg 86 Koninginnelaan 109 Vosseveldlaan 13 Lange Brinkweg 22 Kerkpad ZZ 96 Betreft: 1 fijnspar 1 boom 1 boom 1 esdoorn 3 berken 1 den, 1 berk Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kun nen dit mondeling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnum mer 035-6093709. ONDERWERP Het principeverzoek van dhr. J. Visser voor het bouwen van een atelier c.q. werkruimte voor thuiswerkplek aan de Soesterbergsestraat 21 te Soest Plaatsen maquette verkeersoplossing spoorwegkruising Ossendamweg-Nieuweweg Bewegwijzeringsbordjes Kentekengraveren BESLISSING Het principeverzoek dat door de dhr. J. Visser is ingediend toewijzen, op de voor waarde dat de bouwhoogte beperkt blijft tot 4.50 meter, en dit aan verzoeker mededelen. Dhr. R. Huart toestemming verlenen om de maquette tentoon te stellen in de infor matieruimte voor een beperkte periode van 30 dagen. Elk nieuw verzoek dient aan het college te worden voorgelegd. Verzoek afwijzen en Automark Rost door middel van concept-antwoordbrief op de hoogte stellen. 2 zitsbank Cosmos stof jaguar zé ONGEWOON WC GEWOON MEENE

Soester Courant | 1999 | | pagina 4