ID^i ƒ1195.00 t f^W Twaalfde lustrum echtpaar Corsmit Samen-op-Weg-kerken Soest brengen 40 mille op voor verslaafdenzorg Schuld maakt einde aan vriendschap Van Breukelen Vastgoed biedt te koop aan ex ittw ACTUEEL Wiui van lloorn >oest wil niet méér dokken Koor huur sportzaal C-drie Wegwijsbordjes afgekeurd CDA-dag over 'zorg' met het oog op Statenverkiezingen Uit onze Misverstand door fout JjAGINA, WOENSDAG 17 FEBRUARI 1999 SOESTER COURANT PAGINA 5 HUOB 211 Verhoging met 10 mille onacceptabel Gedeputeerden op werkbezoek Bewaar de Soester Couranten! Er komt een Soester Logo Puzzel Atelier mag niet hoger dan 4,5 meter worden "We hebben een emotioneel leven gehad met veel verandering" Diakonaal jaarproject voor de Regenboog Soester staat terecht voor mishandeling Meningen 0 ^^^^vaiUezerJ Taxireclame Van Breukelen Vast-goed Assurantiën Jongens gooien ruit school in Glijpartij Service bij .Schoemaker aar liever thuis, met :h (en dat zal voorlopm w.,es ok), dat hebben ze met z'n all ar mooi voor elkaar... en de kat, ze kunnen met'wati dat nu óók? Sinds 1963 J-E. Verste» BOUWBEDRIJF SOEST lid NVQB lid Bouwgarant MEER DAN 35 JAAR EEN BEGRIP IN DE BOUW Meer 'Meningen' Iders in deze krant r Animals' (11.00-12.00 uut 1.00 uur) en de Braziliaan- löro Combinado' (13.15-13 a- 4.30-15.30 uur) ond en Barneveld' i uur 's ochtends zal Raymoi,, leveld alias 'Barney' de provij itici laten zien hoe je op afstani r het juiste stemvakje raakt. Be s van de provincie Utrecht rs van de open dag krijgen eet, rts. mgrijk pleitbezorger van hoog openbaar vervoer biedt de pro dere bezoeker gratis busvervoei t de bus naar het provinciehui ijgt daar strippen terug voor zo leen als de thuisreis. Deze acti t stand in samenwerking met di Derders GVU, Midnet en NZfl NIEUWBOUW VERBOUW RENOVATIE ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST - TEL (035) 601 50 73 - FAX (035) 601 74 96 let gemeentebestuur heeft van de tichting Willaert onlangs een nota intvangen voor de huur (over 1999) ran de sportzaal in C-drie. Tot ver- ïazing van het College bleek het luurbedrag daarin te zijn verhoogd ran 170.000 naar 180.000 gulden. Ambtshalve werd daarom onverwijld :ontact opgenomen met C-drie, om te rragen hoe dat nou toch wel zat. Wel- ïu, volgens de stichting kon de gemeen- elijke afdeling Sport best een "steentje" lijdragen aan het verhogen van de in- :omsten, nu C-drie toch al krap zit als ;evolg van de tegenvallende exploitatie- ïijfers. De stichting wijst in dat verband o.a. op de aanzienlijke verhoging van de annuïteiten en de belailgrijke verbete ringen aan het gebouw. "Daar trappen wij niet in, Van Puffelen," moeten ze bij de afdeling Sport hebben gedacht. In elk geval is het zo dat de stichting nooit netjes heeft gevraagd of zo'n eenzijdige huurverhoging wel ak koord was (wat bijvoorbeeld wél is ge beurd bij de bibliotheek en C-drie zelf) en of de gemeente deze verhoging ook structureel zou kunnen opbrengen. De afdeling Sport heeft het college dan ook voorgesteld de verhoging van 10.000 gulden niet te accepteren, en Burgemeester en Wethouders zijn het daar van harte mee eens. voor speciale aanbiedingen op internet Centrale Voorlichting AV Soest melding als bedoeld in artik Het verzoek van Automark Röst, [een bedrijf dat kentekens graveert in autoruiten, om eigen wegwijzer- orden in Soest op te hangen, is door B. en W. afgewezen. De bord- |jes mogen niet op een andere plaats hangen als waarvoor toestemming lis gegeven. De bordjes van het bedrijf zijn voorzien van een pijl en kunnen daarom niet zo naar overal hangen. Ze moeten om •raktische redenen op veel plekken angs de route naar de lokatie van het :entekengraveren worden opgehangen. [De gemeente heeft echter voor dit soort activiteiten slechts een paar plaatsen vrijgegeven waar bordjes opgehangen mogen worden en deze liggen niet langs de route. Het graveerbedrijf had daarom een verzoek ingediend om de bordjes ergens anders op te hangen, maar B. en W. zijn bang voor wildgroei en hebben daarom het verzoek afgewezen. Dit is in een brief aan het bedrijf bekendge maakt, waar en passant ook in vermeld wordt dat de bordjes die op de goede plek hangen, vóór een vastgestelde da tum weer verwijderd moeten worden. Gebeurt dat niet, dan kan het bedrijf een boete verwachten. jfdzakelijk voor opslag gebruik 17 februari tot 17 maart 199* en van 8.30 tot 12.30.uur. ;k om vergunning ingevolge dt omvattende vergunning in ver in de inrichting betreft het gieter Het Soester CDA organiseert vol gende week woensdag (24 februari) een speciale verkiezingsdag over het thema: "de bereikbaarheid van de zorg". Dat gebeurt 's middags met een werkbezoek van o.a. de CDA-gedeputeerden Robbertsen en Kamp, 's avonds met een specia le manifestatie in de Rank. De dag staat vooral in het teken van de ouderenzorg. De CDA-delegatie van ge deputeerden en (kandidaat)statenleden, aangevuld met plaatselijke CDA'ers, brengt 's middags een werkbezoek aan het woonzorgcentrum Mariënburg, Burg. Grothestraat. Daar wordt o.a. ge sproken met de directie, het personeel en de bewoners. Eerst neemt de delega tie echter een kijkje bij het project Ver eenzaming Ouderen Soest. 's Avonds worden tijdens de bijeen komst in de Rank, Soesterbergsestraat 18, o.a. de plaatselijke statenkandidaten Jan Pieter Lokker (nr. 10) en Henk de Jong (nr. 22) geïntroduceerd. Gedepu teerde Annie Kamp (nr. 2) zal een toe lichting geven op het CDA-beleid met trekking tot de bereikbaarheid van de zorg. Daarna kan er volop van gedach te u 11 l ll - ten worden gewisseld over ouderenbe- p betrekking he be i jeugdhulpverlening, gehandicap- enzorg en andere politieke onderwer- >en. CDA-lijsttrekker Roel Robberysen luit de bijeenkomst af met een toe- praak. )e bijeenkomst in de Rank begint om 20.00 uur en belangstellenden, zijn van ïarte uitgenodigd. den verbonden ter bescherminf bel 12.30 uur OLIJKE BEDENKINGEN te- ;emeentebestuur (Postbus 2000; i zijn persoonlijke gegevens niet de bedenkingen bij het gemeen- ie BEDENKINGEN inbrengen :n gedachtewisseling, waarbij de c te maken. ivrager en de adviseurs, slecht* enkingen heeft ingebracht, tenzij (tijdig) bedenkingen in te bren- twerp. 5-6093593 en 1 Corsicaanse den men 6 weken na verzending irgemeester en wethouders van ARI 1999 /erzoek dat door de dhr. J. diend toewijzen, op de voor- e bouwhoogte beperkt blijft :r, en dit aan verzoeker 1 toestemming verlenen om tentoon te stellen in de infor- /oor een beperkte periode Elk nieuw verzoek dient aan worden voorgelegd. jzen en Automark Rost door sncept-antwoordbrief op de 2 zitsbank Cosmos stof jaguar zalm ONGEWOON WONEN GEWOON MEENEMEN Birkstraat 101 Soest naast Middelman Wooncentrum Jan Pieter Lokker CDA). Beeldend kunstenaar J. Visser aan de Soesterbergsestraat heeft van B. en W. toestemming gekregen om een atelier achter zijn woning te plaatsen. Het ge bouwtje moet echter wel lager worden dan oorspronkelijk gepland. Visser wil achter zijn huis een atelier en thuiswerkruimte bouwen. Op zich is daar geen bezwaar tegen, maar volgens het oorspronkelijke bouwplan moest het gebouwtje vijf meter hoog worden. Vol gens het bestemmingsplan mag dat niet; de maximaal toegestane bouwhoogte is vierenhalve meter. Omdat B. en W. voor een naburig gebouw ook strikt de regels aanhielden, vinden ze dat voor de heer Visser geen uitzondering mag gelden. Hef bij veel Soesters bekende echt paar Corsmit vierde woensdag zijn zestigjarig huwelijk. Namens het College feliciteerde wethouder Bart Krol de jubilarissen in hun huiska mer. Veel bekendheid heeft J.P.G.F Corsmit te danken aan het feit dat hij acht jaar voorzitter van de Mixed Hockey Club Soest is geweest (1958-1966). Daarna werd een toernooi naar hem genoemd, het nu alom bekende Corsmit-toernooi. Maar behalve hockey heeft hij nog veel andere dingen gedaan. Tot vorig jaar bekleedde hij een hoge functie bij de internationale automobielvereniging FIA en reisde daarvoor de hele wereld af. Corsmit (84) en mevrouw M.C.T. Corsmit-Straatman (81) zijn beiden ge boren en opgegroeid in voormalig Ne- derlands-Indië. Zij hebben elkaar daar leren kennen en zijn in Bandoeng ge trouwd. Toen zij in 1950 naar Neder land kwamen werd meneer Corsmit, toen piloot bij de luchtmacht, gestatio neerd op Soesterberg. Dat is de reden dat ze neerstreken in Soest, vanwaar ze daarna nooit meer zijn vertrokken. Wel denken ze af en toe nog wel aan hun tijd in Nederlands-Indië. "We heb ben een mooie tijd gehad tot de oorlog kwam," aldus Corsmit. "Mijn vrouw en kinderen zijn daar geïnterneerd in een Jappenkamp. Ik ben op een gegeven moment ook gevangengenomen, maar ik zat in een mannnenkamp; wij hadden het relatief veel beter. Mijn vrouw had veel moed nodig om het te overleven, maar goddank hebben we het allemaal Het echtpaar Corsmit kwam in 1950 van Indonesië naar Nederland. Vanwe ge de baan van de heer Corsmit bij de Luchtmacht streek het neer in Soest. Drukte Volgens mevrouw Corsmit is het geheim achter de zestig gelukkige jaren, die ze gedeeld hebben, niet makkelijk onder woorden te brengen. "We hebben een emotioneel leven gehad, met ontzettend veel verandering. We hebben ook veel gescheiden geleefd. Misschien zijn we daarom naar elkaar toe gegroeid." Na zijn tijd bij de luchtmacht stopte Corsmit in '53, omdat hij afgekeurd was. Hij had geen zin in een bureaubaan, dus stopte hij er helemaal mee. Hij ging werken bij Ford Automobielen, waar hij twaalf jaar bleef. Vervolgens stroomde hij door naar de KNAC als directeur sport. In de autosportorganisatie klom hij nog een trede hoger toen hij terechtkwam bij de internationale automobielvereniging FIA in Parijs. Hier was hij tot 1998 voorzitter van de veiligheidscommissie. "Zelfs toen ik hiermee stopte stond de 'hoge baas' er nog op dat ik in ieder ge val wel lid moest blijven van de commis sie." Veranderingen In zijn tijd als lid van de veiligheidscom missie heeft Corsmit veel veranderingen meegemaakt. "Toen we begonnen be stond er nog vrijwel niets op het gebied van veiligheid. Ik heb de eerste stroba len nog meegemaakt. Tegenwoordig is het verplicht om een klein hospitaal ter plekke te hebben, evenals een helikop ter om eventuele zwaargewonden naar nog beter ingerichte ziekenhuizen te ver plaatsen." Niet alleen in zijn carrière heeft hij veel verandering meegemaakt, ook in het dagelijks leven is veel veranderd. "Ik heb ooit bij de hockeyclub een speler naar huis gestuurd, omdat zijn haar te lang was. Later belde zijn moeder mij op om te vertellen hoe dankbaar ze was dat mij dat gelukt was. Ze had al zo lang gepro beerd hem naar de kapper te sturen. Maar die tijd is voorbij. Tegenwoordig gebruiken we onze kleindochter als een soort graadmeter. Als wij een nieuwe ontwikkeling niet helemaal kunnen vol gen, vragen we het gewoon aan haar." Die kleindochter is één van drie doch ters van hun zoon. Verder heeft het paar nog een dochter die met twee dochters, een zoon en drie achterkleinkinderen in Frankrijk wonen. "Daar gaan we van de zomer naartoe om het feest nog eens te vieren," legt mevrouw Corsmit uit. "We vieren het vanavond ook; we gaan met zestien man uit eten bij een Indonesisch restaurant. Dat is ons kleine stukje In- dië." Om precies te zijn f 40.546,69 was het eindbedrag voor het diakonale jaarproject 1998 van de Samen-op- Weg-kerken van Soest (West, Noord en Zuid samen). Het geld werd afge lopen zondagmorgen overgedragen aan de stichting de Regenboog in Amsterdam, die zich inzet voor de opvang van verslaafden. Het eindbedrag - of liever: de symboli sche reuzencheque - werd door me vrouw Nel van der Haven namens het project overhandigd aan Jan Kees den Bakker, de PR-man van de Regenboog. Dat gebeurde tijdens de kerkdienst in de Open Hof. Den Bakker moet wel bui tengewóón verrast zijn geweest, want hij verwachtte een bedrag van om en nabij de 8000 gulden: de opbrengst van de bazar van eind november in de Open Hof. Maar aan het eindbedrag leverden nog diverse kerkelijke en andere "evenemen ten" een forse bijdrage, zoals de 6000 gulden die de verkoop van kerststukjes in Soest-Zuid opbracht, en de 3500 gul den van de Stichting Rommelmarkt, en de 1230 gulden van de jeugdkerk Open Hof (1997 en 1998), en de avondmaals- collecten in de diverse kerken (ruim f 9700), plus de inhoud van de "vasten- potten" (ruim f 4200), opbrengst van de kledingbeurs in de Open Hof (dik f 7200) en tenslotte nog een aantal spe ciale giften met een totaal van f 850. Nel van der Haven overhandigdi de cheque tijdens de kerkdienst aan Jan Kees den Bakker van De Regenboog. Foto: Maarten van Essen. "Ik ben de grote verliezer in deze zaak: ik heb mijn geld niet gekregen en ik moet hier terecht staan." Aldus een 28-jarige Soester maan dag voor het gerechtshof in Amster dam. Hij stond in hoger beroep te recht, omdat hij maart 1997 een oude vriend die nog een schuld bij hem had, zou hebben bedreigd en mishandeld. Ook had hij, in de veronderstelling dat het het wagentje van die vriend was, de auto van diens buurman vernield. Pro cureur-generaal mr. Y. Kruyer eiste in hoger beroep vijftien maanden cel tegen de Soester, waarvan vijf maanden voor waardelijk. Slachtoffer en verdachte waren eens dik ke vrienden. De vriendschap was in de loop der jaren bekoeld, volgens de ver dachte onder meer omdat hij de veer tienhonderd gulden die hij al zes jaar van het slachtoffer tegoed zou hebben alsmaar niet terug kreeg. Eerst had hij op het antwoordapparaat van zijn voormalige kameraad allerlei bedreigin gen geuit. Vervolgens was hij 's avonds laat naar de woning aan De Akkeren toegegaan. Dat hij de deur van het huis had ingetrapt, gaf de verdachte tegen over het hof wel toe. Maar de aantijging dat hij het slachtoffer twee keer met een honkbalknuppel op het hoofd had ge slagen, wees hij van de hand "Ik heb er, wel mee gezwaaid, maar hem niet ge raakt. Dat denk ik in ieder geval." "De hoofdwonden van het slachtoffer waren in zijn visie ontstaan toen de man tijdens de worsteling die volgde op het opent- rappen van de deur, tegen de grond was gegaan. Ook ontkende de Soester dat hij de inboedel met de knuppel kort en klein had geslagen. Hoogstens was tij dens de worsteling wat meubilair en glaswerk beschadigd. "Dan pak ik zijn auto maar", had ver dachte gedacht toen hij zonder geld de woning was uitgewerkt. Op de parkeer plaats bij de flat sloeg hij uit frustratie met de honkbalknuppel uit alle macht de ramen kapot van de auto van het slachtoffer. Ook de verlichting moest het ontgelden. Na afloop bleek, dat hij de auto van de buurman zesduizend gulden schade had toegebracht. De procureur-generaal vond de straf die de rechtbank had opgelegd, vijf maan den onvoorwaardelijk en drie voorwaardelijk, niet hoog genoeg. Zij noemde de geweldsuitbarsting van de Soester "buiten iedere proportie". Ook wees zij er op dat de man zich enige weken voorafgaand aan dit incident had schuldig gemaakt aan openlijke geweld pleging en het voorarrest daarvan nog maar net was geschorst. Advocaat mr. H. Veen vond dat het hof niet al te zwaar moest tillen aan de be dreigingen op het antwoordapparaat. Die waren niet zo dreigend bedoeld. Ook vond hij dat niet bewezen kan wor den dat zijn cliënt het slachtoffer met de knuppel had geslagen, aangezien daar geen andere getuigen van waren. Op 1 maart doet het hof uitspraak. Het diakonale jaarproject is een initia tief van de Centrale Diakonale Beraads- groep en de ZWO-groep van de Soes ter Samen-op-Weg-kerken. De Regen boog is een interkerkelijke stichting in Amsterdam, die zich bezighoudt met o.a. de opvang, buddyzorg, spuitenruil en andere voorzieningen voor verslaaf den. Bewaar de Soester Couranten! Er komt een Soester Logo Puzzel Door een interne fout bij Uitge verij Smit bv is in de advertentie van Taxi Eemland in de Knollen- krant van woensdag 3 februari j.1. een misverstand gewekt met ver velende gevolgen voor de betref fende adverteerder. Hoewel door de carnavalsvereniging de Narre Knollen (die verantwoorde lijk is voor de redactionele inhoud van de Knollenkrant) de juiste adver tentietekst is aangeleverd, is bij de technische verwerking de verkeerde naam in de advertentie gebruikt. Niet Taxi Eemland, maar Taxi Tak werd in de advertentie vermeld. Het gevolg was dat een inwoner van Soest daarop een brief aan de redac tie zond voor de rubriek 'Meningen van Lezers'. Deze brief werd vorige week woensdag in de Soester Cou rant gepubliceerd. De inhoud van deze brief komt volledig voor reke ning van de schrijver en is dus niet de mening van de redactie. Niettemin betreurt de redactie van de Soester Courant het dat het misver stand is ontstaan. Ze was daarvan nog niet op de hoogte, toen de inge zonden brief binnenkwam en had zich beter moeten informeren, voor dat ze overging tot plaatsing van de brief. Dan immers was de brief niet in de kolommen van de Soester Cou rant verschenen. Een excuus aan het adres van Taxi Eemland is daarom op zijn plaats. De redactie H. Schafthof SOEST Gelegen aan aantrekkelijk, kind vriendelijk woonerf, moderne middenwoning met berging en besloten tuin op ca. 144 m2 grond. Indeling; hal, toilet, m.k., ruime woonk., mod. keuken m. inb. app. o.a. vaatwasmach., oven, kook plaat, afz.kap en koelk./vriesk. Verdieping: 3 ruime slaapk. en badk. m. ligb. en 2e toilet. Zolder: met vaste trap en 4e ruime slaapk. Algemeen: deze Vraagprijs woning verk. in uitst. st. van onderh. en is o.a. v.v. nieuwe kunststof kozijnen en dubb. g)as. Schilderwerk buiten 1997. ƒ364.000,- kosten koper Van Goyenlaan SOEST Op de tweede woonlaag gelegen, verrassend 3 kamerapp. met ber ging op de beg. grond (voorh. 4 kamers), indeling: Ruime woonk. m. schuifpui en aangrenzend bal kon. Hal, toilet, m.k., mod. keu ken, bijk., zeer ruime ouder- slaapk., kleine slaapk. en badk. met ligbad, Algemeen: de inde ling van dit app. is intern geheel gewijzigd en heeft een speels karakter gekregen. De Vraagprijs servicekosten bedragen 283,- p/m (incï. gas/c.v.. ƒ195.000,- kosten koper Vraagprijs ƒ2.200.000,- kosten koper Vraagprijs 279.000,- kosten koper Koninginnelaan 40 Soest r Tel.: (035) 601 79 62 LrSgJ Fax. (035) 602 60 61 ÜDMB* a&gal i,^ wnr/Awmia Naar aanleiding van het geschrevene van de heer P. Vos in de Soester Cou rant van woensdag 10 februari 1999 wil ik graag een en ander verduidelijken. De gewraakte advertentie in de Karna- valskrant van Taxi Tak is niet op reke ning te brengen van de directie van Taxi Eemland, omdat deze directie de adver tentie met de juiste tekst had aangele verd bij de PR-commissie van de Narre Knollen. Deze commissie heeft deze advertentie (notabene uit de Knollenkrant van 1998) afgegeven bij uitgeverij Smit die naast de Soester Courant ook de Knol lenkrant verzorgt. Door nog onbekende oorzaak is bij deze uitgeverij de tekst Taxi Eemland vervangen door de tekst Taxi Tak, iets waar noch Taxi Eemland, noch de Narre Knollen schuld aan heb ben. Nu de heer P. Vos op vrij ongenuanceer de wijze zijn mening over de overname en de financiële afwerking op deze wij ze naar buiten meent te moeten brengen is het onze morele plicht om de lezers van de Soester Courant mede te delen dat de fout niet bij Taxi Eemland maar bij Uitgeverij Smit ligt. Door mij, R. van Gardingen, President van de Narre Knollen is direct na het verschijnen van de aanklacht van de heer Vos tegen de directie van Taxi Eemland met beide partijen contact opgenomen en heb ik namens de Soes ter Karnavalsvereniging De Narre Knol len beide partijen excuses voor de ge maakte drukfout aangeboden. Nog maals, Taxi Eemland heeft niets te ma ken met de drukfout in de advertentie in de Knollenkrant van 3 februari 1999. Rijk van Gardingen President en Hoofd PR van de Soester Karnavalsvereniging De Narre Knollen water, onderhoudskosten, etc.) Birkstraat SOEST Luxe vrijst. villa met dubb. inp. ga rage op ca. 3250 m2 grond met vergunning voor de bouw van 1000 m2 bedrijfsruimte (500 m2 beg.gr. en 500 m2 verd.). Indeling: Ruime woon/eetk. m. luxe open keuk. met inb. app. (o.a. vaatwas mach., magnetron, oven, kookpl., afzuigk., koelk.), bijk., toii., m.k., grote lichte hal en ruime Inpandi ge garage voor 2/3 auto's. Verdieping: Ruime over), met gang, luxe badk. met whirlpool, ap. douche en dubb. wast. 3 grote slaapk., bergr., ap. toii. en mogelijkh. voor 2 extra slaapk. Al gemeen: deze villa is gebouwd in 1994, met duurza me materialen en is voorzien o.a. van alarmsyst., na tuurstenen vloeren met vioerverw., luxe sanitair, dubb. (gasgevuld) glas, openh. en luxe afwerking. Bedrijfsruimte: Tekeningen en vergunning zijn aanwe zig voor het bouwen van 1000 m2 bedrijfsruimte (500 m2 begane grond en 500 m2 verdieping). Door de loca tie van dit pand, nabij de grote uitvalswegen, kunnen wonen en werken goed gecombineerd worden. Berkelstraat AMERSFOORT (Soesterkwartier) Nabij veel winkelvoorzieningen gel., goed onderh. hoekwoning m. berging en besloten tuin op 111 m2 grond (bouwjr. ca. 1935). Inde ling: hal, m.k., woonk. m. parket vloer en veel kastruimle, keJder. Lichte keuken, vernieuwd toilet en vernieuwde douchecel. Verdie ping: 2 sl.k. (voorheen 3), waar van 1 met roy. balkon. Vaste trap naar zolder met mo- gelijkh. voor 3e sf.k. Deze woning verk. in goede st. v. onderh. en is o.a. v.v. spachtelputzwanden, lokale ver warming en stoffering. Een 27-jarige vrouw heeft dinsdag 9 fe bruari aangifte gedaan van hinderlijk gedrag van een groep jongens op het Kerkplein. De jongens probeerden de aandacht te trekken van meisjes in de muziekschool. Om hun doel te bereiken begonnen zij te gooien met sneeuwbal len, waardoor een ruit sneuvelde. Een 80-jarige man uit Soest is vorige week dinsdag ongelukkig gevallen in het bos aan de Schapendrift. De man was daar aan het wandelen, maar gleed door zijn gladde zolen en de sneeuw uit. Hij is met been- en heupletsel naar Molen- dael gebracht. Al meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid i en huishoude lijke apparaten. Eigen monteurs i verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleuren TV defect; wasautomaat stuk; koel kast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! expert Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44

Soester Courant | 1999 | | pagina 5