roden. H 10?5 1595 'VO: 24 uur muziek aan één stuk «Kj r één dak :tw Soest 50 jaar geleden I ie etages vol ntisch wonen! ringen. Afschuwelijke pasfoto's zijn verleden tijd! PROGRAMMA OP SOEST Achtgoed en SCW organiseren Lokale Burendag w fibliotheek zet belangrijkste inderboekenprijzen op een rij Bokkeduinen 033 - 4225000 OVERZICHT PAGINAÏfj WOENSDAG 24 FEBRUARI 1999 SOESTER COURANT 795.000,- k.k. irsenvlaai aai \Vrijdag en zaterdag in brandweerkazerne PAGINA 11 ABVAKABO/FNV WAO-vragenlijn Wie wordt 'de Beste Buur'? eum Kwintet "cn f55,00 t*. :y^k >esterberg badkamer. wfe. De Soester Kring Per paardentram naar 's-Graveland NK scrabble dit jaar op 6 maart Op de radio Sporting club Fitness, Aerobics en Sauna Kinderparadijs De Vrije Teugel Vlinderfestival Klaar terwijl u wacht. 6 x Pasfoto voor f.12.50 Gedeputeerde Korthuis bij Radio Soest Volksuniversiteit Soest/Soesterberg J ournalistenforum bij Radio Soest 'Windhond moet rond' Radio Soest Clipboard Uit de Soester Courant van 25 Februari 1949 Officiële mededelingen. Een schitterende collectie oud- en nieuw geloogd grenen-, kersen- en koloniale meubelen. In een unieke sfeer gepre senteerd, met bijpassende bankstellen, fauteuils en woonaccessoires! Illïll ,«fv VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG huis (1935) met diepe achtertuin, ge ligging met optimale privacy. In- n trapopgang. Studeerkamer aan ir met open keuken. Verdieping: 3 net wastafel, ligbad en 2e toilet. Op eikbaar met vlizotrap. Nieuwe c.v. eels dubbel beglaasd. Inhoud wó- 3.70 are. Oplevering in overleg. I en Veenendaal NVM MAKELAAR igramma Kassa als SUPERVLAAI oenvulling, /erse or uit 32 verschillende goed voor 10 heerlijke gehele dag geopend. an ook. Bel of fax 6029198 '1 i. .1 L A -««Si *SéXë& jomende vrijdag en zaterdag is de [ieuwe brandweerkazerne aan de inge Brinkweg het decor voor een lectaculair optreden van de 100- irige PVO. Een heel etmaal lang - |4 uur aan één stuk - maakt PVO mziek in alle stijlen die de muziek- reniging beheerst, la de receptie en de reünie ter gelegen- [eid van het eeuwfeest is dit al weer het ierde evenement dat PVO in haar jubi- :umjaar organiseert. Ook nu wordt veel ilangstelling verwacht, want het wordt !en "hoogstandje", waarin alle geledin gen van de muziekvereniging voor het foetlicht treden. >e 24-uurs muziekmarathon heeft een 'eeledig doel: in de eerste plaats na- iuurlijk muziek maken, maar daarnaast is het ook de bedoeling dat het evene- lent geld in het laatje brengt om de dere jubileumactiviteiten te bekosti- ;en, om nieuwe muziekinstrumenten te open en om de renovatie van het ver enigingsgebouw aan de Rembrandtlaan :e kunnen starten. Daarom laten de leelnemers zich "sponsoren" door col- 'lega's en de familie-, vrienden- en ken nissenkring. Verder zijn er ook enkele bedrijven benaderd voor de sponsoring. De deelnemers aan de 24-uurs mara- thon komen overigens niet alleen van PVO, maar ook van de "zustervereni gingen" Maurits uit Bussum, Narding uit Naarden en Heinze uit Muiderberg, die allemaal een bijdrage leveren aan het zeer gevarieerde programma. Verzoeknummers Ook het publiek is uiteraard van harte welkom. De marathon begint vrijdag avond om 19.00 uur en gaat door tot 19.00 uur zaterdagavond. Tegen een kleine vergoeding kan men uit het pu bliek ook vragen om verzoeknummers. De muzikanten treden op onder leiding van verschillende dirigenten. Naast De Eemlander Blaaskapel, een van de "takken" van PVO, neemt uiteraard ook deel aan de 24-uurs marathon. PVO's eigen Peter Rieken zijn dat o.m. ook Henk Buurman, Joop Overstegen en Adri Verlaan. De bedoeling is dat er - onder het toeziend oog van een des kundige jury - 24 uur lang met minimaal 20 muzikanten wordt gespeeld, waarbij er per uur vijf minuten worden uitge trokken voor het wisselen van de muzi kanten en de dirigent. Voor de noodza kelijke catering zorgen diverse plaatse lijke supermarkten en bakkerijen. Vakbondsleden uit de regio Midden- Nederland met vragen over de Ziekte wet, WAO en de wet REA kunnen elke dinsdag en donderdag tussen 10.00 en 13.00 uur terecht bij de WAO-lijn. De telefonisten, allen ABVAKABO-leden, kunnen bellers helpen met deze en an dere vragen. Ook kunnen zij helpen bij de voorbereiding voor een WAO- (her)keuring. Het nummer van de WAO-lijn is 030-2349647. A ttW&Zt w m. ■SOEST-TEL. 035-601 25 16 dinerbonnen Op 24 april wordt de Lokale Buren- lag georganiseerd door Woningcor poraties Achtgoed en SCW, in sa- lenwerking met hun huurdersor- ;anisaties. Tijdens de burendag ordt de liefste buurman of buur- 'ouw verkozen tot de Beste Buur. e winnaar van deze burenverkie- ng dingt mee naar de titel "Beste •uur van Nederland". die 27.000 huurders van Achtgoed en lCW, in Amersfoort, Soest, Soester- jerg, Hoevelaken, Eemnes, Blaricum, Teusden en Maarn, komen in aanmer- wng voor het predikaat "Beste Buur", /ia de bewonersbladen van beide cor- ©raties, posters en brieven, worden alle Burders uitgenodigd om hun buurman I buurvrouw op te geven als kandidaat por de lokale verkiezing. Door voor 24 laart een aanmeldingsformulier in te veren bij de kantoren van de Vereni- Huurdersbelangen, Hestia en jlOS (Woonbelang), Achtgoed of V, maakt de buur kans om zaterdag 1 april op het podium te staan. Uit alle Izendingen worden namelijk 10 kandi- gten geselecteerd, die tijdens een fees- lijke verkiezingsbijeenkomst aan het ^bliek worden voorgesteld. Die begint 15.00 uur, in het restaurant van Bonzorgcentrum Puntenburg in persfoort. i vakkundige jury bepaalt welke buur doorgaat naar de landelijke Beste Buur- verkiezing, op zaterdag 19 juni. De Na tionale Burendag wordt georganiseerd door Humanitas en Aedes, koepel voor woningcorporaties. Het thema van de Burendag is dit jaar "Zorg Wonen". Met dit thema willen de organisatoren de goede contacten tussen buurtgenoten stimuleren. De TROS zal op de natio nale televisie aandacht schenken aan de landelijke Burendag. Prijzen De verkiezing tot Beste Buur levert niet alleen een kans op voor de landelijke verkiezing. Door bijdragen van sponsors verdient de winnaar ook f 5.000,-. Dit bedrag mag de winnaar besteden aan een project in de eigen buurt. Bijvoor beeld het aanleggen van een speel- plaatsje of het planten van een boom. Natuurlijk krijgt de winnaar begeleiding van de corporaties, zodat een goede keuze gemaakt kan worden. De tweede en derde prijswinnaar winnen respectie velijk f 3.000,- en f 2.000,-. De sponsors van de Burendag zijn Bouw- en Aannemingsmaatschappij Van Zwol BV uit Amersfoort en G.W. van de Grift Bouwbedrijf Soest BV. Ook mensen die niet bij Achtgoed of SCW huren, kunnen kandidaat worden voor de nationale verkiezing. Deze mensen kunnen worden opgegeven bij het landelijk bureau van Humanitas. Het telefoonnummer is 020-5231100. voor speciale aanbiedingen op internet www.tref.ni/eemiand/scho I te n - fe l.Q.frm en n Speciaalzaak irna op afspraak >e Openbare Bibliotheek Soest lëeft de belangrijkste kinderboe kenprijzen geïnventariseerd en op idternet gezet. Het adres is: http// www.tref.nl./tpsites/obsoest/ prijs.html Welke prijzen heeft Annie M.G. jSchmidt gewonnen met haar boeken? Vat voor boek zal ik eens voor mijn oon kopen? Vie heeft de laatste jaren een prijs voor n illustraties gewonnen? felke schrijvers hebben ooit de Staats- ïjs voor jeugdliteratuur gewonnen? 'elke boeken vinden kinderen van der- ïn tot zeventien jaar geweldig? 1 deze vragen kan men vinden in het stand "Kinderboekenprijzen op een jtje..." >e lijst is op vier manieren te gebruiken, r kan gezocht worden op schrijver/il- istrator: alle schrijvers en tekenaars in én lange alfabetische lijst. Er kan ge- ocht worden op prijs, in totaal vijftien, vaaronder de Griffels, de oeuvreprijzen «n de Kinderjury. Bij de Kinderjury Fworden niet alleen de winnaars ge- jnoemd maar oojc de genomineerden, zodat de lezer een goed beeld krijgt van wat kinderen leuk vinden. De Kinderjury heeft drie categorieën: zes tot tien jaar, tien tot dertien jaar en dertien tot zeventien jaar. Deze laatste groep is in 1998 veranderd in de Jonge Jury. Ook zijn er twee chronologische lijsten: één op jaar, vanaf 1995 tot nu en één waarin je van iedere prijs kunt zien wie hem in de opeenvolgende jaren heeft gewonnen en met welk boek. Stel: ie mand heeft een neefje die van grappige gekke dingen houdt. Kijk dan bij de Boekensleutel, een prijs voor boeken die opvallen door inhoud, techniek, uitvoe ring of lezersgroep: bijzondere boeken dus. Daar vind je dan bijvoorbeeld "Spelen met hiërogliefen" en "De puike postbode", beide boeken met een bij zonder uiterlijk waar veel aan te beleven valt. En last but not least: deze lijst is han dig voor ouders, opvoeders en onderwij zers, maar natuurlijk ook voor kinderen die spreekbeurten, boekbesprekingen en werkstukken moeten voorbereiden over schrijvers en illustratoren. Secretariaat: Albert Cuyplaan 136 Tel. 035-6017001 Op woensdagmorgen 3 maart maken de bezoekers van de Soester Kring een reis je zoals men dat vroeger deed, per paar dentram naar Baarn, daarna met de stoomtrein naar Hilversum. Vandaar weer per paardentram naar 's Grave- land. De gids bij deze nostalgische trip is de heer A.I. Engel uit Abcoude, die alles wat onderweg de moeite waard was en wellicht nog is, met dia's zal toelich ten. Een ieder is welkom om 10.00 uur in de zaal naast de NPB-kerk, ingang op de parkeerplaats aan de P. de Hooghlaan. Zaal open 9.30 uur met koffie, einde ca. 11.30 uur. Er is voldoende gelegenheid om vragen te stellen en voor onderling contact. Bijdrage in de kosten f 4,- incl. koffie of thee. Komende onderwerpen: 17 maart: Ge heugentraining door de heer K. Bos uit Lexmond; 7 april: Het Paleis Soestdijk, dialezing door de heer C. van de Steeg uit Baarn. Volledig seizoensprogramma verkrijgbaar tijdens de bijeenkomsten of aan te vragen bij tel. 6017001. Het Nederlands kampioenschap scrabble wordt dit jaar op zaterdag 6 maart gehouden. Voor de tweede keer is het strijdtoneel in Utrecht. Jarenlang werd het scrabbletóernooi in Soest gehouden, nu moeten de deelne mers naar de PC Hogeschool Marnix Academie in Utrecht, waar tusen 10.00 en 17.00 uur de woorden worden ge vormd. Deelname is mogelijk voor leden van de Nederlandse Scrabble Bond, de indeling vindt plaats aan de hand van de Scrab ble Toernooi Scores en het inschrijfgeld bedraagt 20 gulden. Aanmelden voor het toernooi kan tot en met 3 maart te lefonisch (tel. 074-3575969 of 020-6942007) of via internet: www.gironet.nl/home/sbnl. Ontmoeting met... In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." van donderdag 25 fe bruari (11.00 uur) praat Lonneke Meijer met Hans Troost, die in januari met zijn "Uitvindersorkest" (buizen, klompen, takken etc.) optrad in De Bron. Tech niek: Demian ter Horst. Herhaling: Dinsdag 2 maart 17.00 uur. Soest M.M. Het Middagmagazine van zondag 28 februari heeft als onderwerpen o.a. Pra ten met B. W. in Soesterberg; verhui zing historisch archief naar Amersfoort; "Raad waar-ie staat"; de muzikale ma rathon van PVO; Soester scholieren over Soester actualiteiten; beroep van de week: fysiotherapeut. Presentatie: Eef v.d. Horst en Ernst Jawetz. Tech niek: Ivo van Gurp. Bijbel lezen In het programma "Samen bijbel lezen" van zaterdag 27 februari (17.00 uur) praat Douwe Sijtsma met Jennie Na- bers, presentatrice van het EO-kinder- programma "Zeggus" op zaterdagmor gen. Ook het scoutingwerk in Soest on der de naam "Eagle Rangers", waar ze volop bij betrokken is, komt ter sprake. Met kinderen wordt er uit de bijbel ge lezen en Jennie vertelt ook zelf een ver haal. Techniek: Rob van Es. 7 dagen per week Vedelaarpad 53, tel. 601 8136 Aldo Poppentheater is op woensdag 3 maart de volgende deelnemer aan het Gouden Vlinderfestival van kinderpara dijs de Vrije Teugel. De voorstelling gaat over een ridder die een kasteel met wel duizend vensters op een rots wil bou wen. Het is een spannend verhaal voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar. De aanvang is 14.00 uur, de toegang be draagt drie gulden. Na afloop worden er tot 16.00 uur spelletjes gedaan. Want u kunt nu vooraf het resultaat van uw pasfoto's bekijken op het videobeeld van onze camera. Wij drukken ze pas af als u akkoord bent. Op deze wijze zijn uw pasfoto's altijd goed en tot uw volle tevredenheid afgedrukt! Als u wenst kunt u volgens hetzelfde systeem 1, 2, 4, 6, 9 en 16 mini-foto's (of 16 mini-fotostickers) laten afdruk ken en ook direct klaar. Vraag in onze winkel naar de mogelijkheden. 'illem Van Oosten fotoservice r.V4'j.T.l:n^ SOESTERBERGSESTRAAT 57 (035) 601 31 09 WINKELCENTRUM HARTJE-ZUID. In een "Ontmoeting met..." de Soester Gedeputeerde Mevrouw Evelien Kort- huis-Elion (WD) praat Jan Visser met haar over de Provinciale Statenverkie zingen. Gast in deze uitzending is de heer Ben Moons, chef van de afdeling Publieke Zaken van de gemeente Soest. Ter sprake komen de voorbereidingen op deze verkiezingen, de verkiezing- stoernee van mevrouw Korthuis, de Ruimtelijke Ordening in de provincie Utrecht, de situatie in Eemland, het Streekplan 2005 en andere politieke za ken. Het programma wordt uitgezonden op dinsdagmorgen 2 maart om 11.00 uur. Techniek: Jacques van de Griendt. Di Lassostraat 65% tel. 6022195 Wijn Momenteel loopt er bij de Volksuniver siteit een wijncursus, die de klassieke wijnlanden behandelt. Woensdag 10 maart start de volgende wijncursus, waarin de nieuwe wijnlanden centraal staan. Daarnaast is er aandacht voor de wijnen uit de Bordeaux en staan de klassieke druivenrassen Cabernet Sau- vignon en Chardonnay in de schijnwer pers. Ten slotte wordt er een avond spe ciaal gewijd aan de wijnen uit Spanje. Natuurlijk worden tijdens deze cursus diverse wijnen geproefd en besproken, een onmisbaar en aantrekkelijk onder deel van elke wijncursus. De cursus be staat uit vijf lessen van 2 uur. De kos ten bedragen f 85,- f 60,- (cursusboek, wijn e.d.). Italiaans Woensdag 3 maart start ook de cursus Italiaans op reis. Een aanrader voor ie dereen die met vakantie gaat naar Ita lië. U leert hoe u zich in het Italiaans in de meest voorkomende situaties kunt redden, zoals op een camping of in een hotel, in restaurants of in winkels. U leert hoe u mensen kunt begroeten of bedanken. Ook zal aandacht besteed worden aan de gewoonten en cultuur van het land. De cursus wordt gegeven in samenwerking met de Volksuniversi teit Baarn en vindt plaats in De Speel doos in Baarn. Hij bestaat uit negen les sen van 2'A uur. De kosten bedragen f 150,- studiemateriaal. Voor informatie en inschrijving: Volks universiteit Soest/Soesterberg. Di Las sostraat 65, 3766 EB Soest, Y Het Soester Joumalistenforum, bestaan de uit Piet van Dijk (Amersfoortse Cou rant), Aad Post (Soester Courant) en Tom Schreuder (Gooi- en Eemlander) is opnieuw te beluisteren op vrijdag 26 februari a.s. om 17.00 uur via Radio Soest. Het programma wordt herhaald op zaterdag 27 februari om 15.00 uur. Voorzitter is Jan Visser. In deze uitzending praten de verslagge vers over de herbouw van de Wind hond, het Soester archief, de Volkshuis vestingsnota, de nieuwe openingstijden van de horeca, de millennium-festivitei ten, het Nederlands Blok, de rond- schrijfbrief van Kees Boerkoel, enz. enz. Gast in deze uitzending is de Soester projectontwikkelaar en CDA-raadslid Jan Smeeing. Het bestuur van de Stichting tot Her bouw van de Stellingkorenmolen de Windhond is volledig vernieuwd. In goed overleg met het oude bestuur, dat op het punt stond de stichting te liqui deren, hebben vijf Soesters het plan nog één keer te proberen de Windhond van de grond te krijgen. Stichtingsvoorziter Gerhard Sterken: "Het moet kunnen lukken. In Harder wijk staat sinds kort een molen die he lemaal gefinancierd is door giften van uit het bedrijfsleven en de bevolking. Als dat in Harderwijk lukt, weet ik niet waarom het in Soest niet kan! Wij heb ben zelfs een betere uitgangspositie, want we hebben het stuk grond waarop de oude molen stond al in ons bezit en ook nog een bescheiden bedrag in kas." De stichting geeft zichzelf een jaar de tijd om te kunnen inschatten of de Soes ters even warm voor een molen zullen lopen als de Harderwijkers. Het komen de half jaar wordt gebruikt om contac ten te leggen binnen de Soester gemeen schap en een inzamelingsactie voor te bereiden die in september van start moet gaan. Over ruim 10 maanden schrijven we 1 januari 2000. Volgens sommigen begint op die dag het derde millennium; vol gens anderen begint dat echter pas op 1 januari 2001, omdat pas het jaar 2000 het tweede millennium geheel vol maakt en er dus eerst na afloop van dat jaar ruimte ontstaat om een derde millen nium te laten beginnen. Deze rubriek gaat over het wel en wee van onze lokale zender Radio Soest en is dus niet de meest geschikte plaats om een discussie over de (onjuistheid van de "millenniumdatum" uit te lokken. Maar één ding staat vast: het jaar 2000 is nu al een gedenkwaardig jaar. Ook als er op 1 januari 2000 géén vliegtuigen naar beneden vallen, treinen ontsporen, ziekenhuizen in onheilsplekken veran deren of computers Weer naar het begin van de twintigste eeuw terugkeren, zal de aanloop naar die datum turbulent en hectisch worden. Op de een of andere manier heeft dit soort magische jaartal len, die toch uiteindelijk berusten op ooit gemaakte, menselijk "afspraken", een onmiskenbare invloed op ons den ken, voelen en vrezen. We hebben vaag het idee, dat we de nieuwe eeuw, het nieuwe millennium, anders tegemoet moeten treden dan we deden in 1856, of in 1995, om maar een paar willekeuri ge jaartallen te noemen. Gewoon: overleven... Wat gaat Radio Soest in het nieuwe mil lennium doen? Gewoon, net als voor heen doorgaan met het maken van leu ke, interessante, informatieve een ver strooiende programma's. Eén van de makers van die programma's is Radio Soest-collega Jan Visser, bij een groot aantal luisteraars bekend van onder meer programma's als "Soest Actueel", "Passie Plezier", en "'t Hart van Soest". Volgende maand start er van zijn hand onder de titel "Burgers 2000" een geheel nieuw programma, waarin men sen de gelegenheid krijgen zich uit te spreken over hun toekomstverwachtin gen, hun voornemens, hun eventuele angsten, hun visie, hun beleid voor 2000 en de jaren daarna. Jan Visser: "Ja, het is mijn bedoeling organisaties, instellingen, ondernemin gen en allerlei andere samenwerkings verbanden en hun bestuurders voor de Radio Soest-microfoon te halen, en daar met hen in gesprek te gaan over welke plannen en voornemens zij voor de ko mende jaren hebben. Hebben ze ingrij pende bezuinigingen op het oog, of juist spectaculaire expansie? Willen ze op een andere manier gaan werken, of hun huidige beleid juist onveranderd voort zetten, en waarom? Welke bedreigingen, welke kansen zien zij? Kortom: hoe stel len zij zich het reilen en zeilen van zich zelf en van hun organisatie in de ko mende jaren voor?" Opletten dus: "Burgers 2000", een nieuw programma van Jan Visser, begint volgende maand. En wat neemt Jan Vis ser zich zelf voor de komende jaren? Het antwoord typeert hem als geen an- dfer: "Gewoon, overleven..." VASTSTELLING DER KIEZERSLIJST. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat de op heden door hen vastgestelde kiezerslijst voor het jaar 1949-1950 van 23 Februari tot en met 16 Maart a.s. op de secretarie door gemeente voor een ieder ter inzage is nedergelegd en, tegen betaling der kos ten stemdistrictsgewijze, in uittreksel verkrijgbaar wordt gesteld. Tot en met 9 Maart a.s. is een ieder be voegd bij het gemeentebestuur vastge stelde kiezerslijst te vragen, op grond dat hij zelf of een ander, in strijd met de wet, daarop voorkomt, niet voorkomt, niet behoorlijk voorkomt, of al dan niet voor enige verkiezing aangewezen is als bevoegd bij volmacht te stemmen. Het verzoek kan op ongezegeld papier worden gesteld. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter algemene kennis, dat ter secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van Th. J.C. Smink, Ringweg 14, Soest, om vergun ning tot het oprichten van een machinereparatieinrichting, waarin ge plaatst zullen worden 8 electromotoren met een totaal vermogen van IOV4 p.k., in perceel Beetz-laan 44, kadastraal be kend in Sectie H. no. 5023. Op 8 Maart 1949 zal gelegenheid be staan om bezwaren tegen dit verzoek in te brengen. Daartoe zal op die dag, des v.m. 11 uur, ter secretarie zitting worden gehouden. DE GESTOLEN SOKKEN. Met grote radheid van tong verdedigde zich J. v.d. H. alhier voor de Utrechtse Politierechter tegen de beschuldiging, dat hij enige paren kousen of sokken zou hebben gestolen. Toen hij op 24 November j.1. te fiets zijn dagelijkse tocht naar zijn werk te Bun schoten ondernam, had hij naar zijn zeg gen op de weg een juten zakje met eni ge sokken gevonden en hij had het mee genomen om het bij de politie te depo neren. Maar dat verhaal vond in de rechtszaal weinig gehoor, want uit de stukken bleek, dat hij het zakje bij zijn werkgever onder een bank had verbor gen en dat hij, toen de politie kwam in formeren of iemand op de fabriek iets wist van enige paren vermiste sokken, zich maar van de domme had gehou den. "AJs het werkelijk uw bedoeling was geweest het gevonden goed aan de eigenaar terug te geven, dan had u toen moeten spreken", aldus de politierech ter. GRATIS BEZORGING in Nederland. 3 JAAR GARANTIE op nieuwe meubelen. Bezoek onze showroom of bel ons voor een folder! ROMANTIEK IN PUUR NATUUR Industrieterrein 'De Slenk' Cannenburgerweg 14 - 's-Graveland Tel. (035) 656 40 02 - Fax 656 40 01 FM 1079 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 25 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider. 14.00 OPERETTELAND "lm weissen Rössl"; pr. Paul Spamaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 DE VERREKIJKER chr. programma voor de jeugd; pr. Rita van Zweeden e.a. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Sluiting. VRIJDAG 26 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad van Wijngaarden. 11.00 SOEST 55+ pr. Ellie v.d. Wel. 12.00 SPORTCAFÉ-LUNCHROOM pr. Joop v. Ipenburg. 13.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 JOURNALISTENFORUM pr. Jan Visser. 18.00 Sluiting. ZATERDAG 27 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 JOURNALISTENFORUM (H) 16.00 MUSICA AETERNA pr. Liesbeth en Jaap Gankema. 17.00 SAMEN BIJBEL LEZEN pr. Douwe Sijtsma. 18.00 Sluiting. ZONDAG 28 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 RELIGIE EN POËZIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug/Annelies Nelis. 11.00 HET RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARA-CONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 'T HART VAN SOEST (H) 14.00 SOEST M.M. pr. Ernst Jawetz/Eef v.d. Horst. 16.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 17.00 HET BOEK BINNENSTEBUI TEN pr. Herman Spoor. 18.00 Sluiting. MAANDAG 1 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop van Ipenburg. 18.00 Sluiting. DINSDAG 2 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 'T HART VAN SOEST pr. Jan Visser. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 Sluiting. WOENSDAG 3 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 UW FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 11.00 HET RAADHUISPLEIN Gemeente-informatie; pr. Ben van Os/ Yvonne Dijkhuis. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 17.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 18.00 Sluiting. Radio Soest, 6093851/6093852.

Soester Courant | 1999 | | pagina 11