Bosboom 48Vendelierssponsoren S^Soest! Gratis Ecostro( zsr* u IfffWIii Rabobank 11 ümrderhooqt />V Bodewes Bouw BBS Soest PROCAR Super 'Attent', het gemak in de buurt üm Eetvilla Van den Brink stijlvol anders VOORTJES 'Deelen makelaars alles over huizen De Witgoed Specialist: voor gemotoriseerde hulp en in de huishouding' 'Nieuwe Voi GOMMERS DUPRAL BV TUIN-ADVIESCENTRUM SERVICECENTER BEUKENLAAN PAGINA M/orMPnAQ 24 FEBRUARI WOENSDAG 24 FEBRUARI 1999 SOESTER COURANT 48 'Vendeliers steunen S.O .Soest Van Hengstum VAN SOEST WOONWINKEL iac. de bruin H.G. Dijkman Zn. konstruktieburo krabbendam-boerkoel b.v. GroenLinks gaat -ook digitaal Bouw Maatschappij Uyland accountants 00 lO belastingadviseurs J Van DamjSports Wij nodiger Wonnink lüssk? Hoogland/Soest... VEEVOEDERHANDEL EEMLAND totaal installateur P-A' van den Dijstel b.v. Soest - Baarn @035 - 6016055 VAN EDE GLAS Toon van der Linden WIJNHANDEL Fa. Janmaat Zn WN Deelen e.g. kerkhof bv CasmderfaMA Vleescentrale Soest b.v. SCHOOL BOEKHANDEL SOEST BOUWBEDRIJF VAN DEN HENGEL BV BOSBOOM AUTOSCHADE KOGEVOl Autoschade Service Stalenhoef Soest KIEZEN MET DEELEN Soesterbergsestraat 35a Telefoon 035 - 602 83 6o 1* Heeserlaantje 56 3766 LVV Soesf Postbus 501 3760 AM Soest Tel 035 601 83 86 Fax 035 - 601 62 43 i sportorganisatie NIEUWEGRACHT 29 - TEL. 035 - 602 27 44 TOP/ HERSTEL F0CWfi Uw witgoedspeciatist, voorde beste keuze! I AANNEMINGSMAATSCHAPPIj] IlieuWbOUW l-jzx1 verbouw WW BJ§|§g| renovatie onderhoud A.A. van Breukelen en Zonen b.v. Van Straelenlaan 7, Soest, tel: 035 - 601 82 67 electrotechnisch installatiebureau FRANS BOSMAN ELECTRA b.v. Birkstraat 48 - 3768 HJ Soest Tel: 035 - 601 33 67 - Fax: 035 - 602 55 68 k apparatenbouw Dorresteinweg 65 - Soest - Tel: 602 03 64' Harry Janmaat. Een nog jonge Amsterdammer. Ge boren en getogen in de rasechte hoofdstedelijke Al- bert Cuypstraat. De markt der markten. Met hart en ziel verknocht aan zelfstandigheid. Dat leerde hij - HL van zijn vader., die er nog met de hondenkar, volge- Iaden met zuivel en levensmiddelen, de deuren 7 langsging. De volle melk, 's winters met ijsklonten en al, tappend vanuit zinken melkemmers met stroef sluitende deksels met hand vat. Die goeie ouwe tijd? Wie weet, maar de trappen in het huis vormden voor Pa Janmaat vervelende obstakels die zijn gezondheid in de weg zaten. Hij wil de maar liever verhuizen. Maar hoe deed je dat in die tijd, als je behalve goed wonen, ook je werk vanuit huis moest regelen. Daar had je, in de branche van Janmaat, wel een verzorgingsgebied bij nodig. Samen met de Melkunie, die hem de meeste producten leverde, werd er iets in het lieflijke dorp Soest gevonden. Een hele verandering, dat wel, maar niemand heeft daar ooit spijt van gehad. Zoon Harry was uit hetzelfde ondernemershout gesneden als Pa en nam zich al jong voor ook iets in de handel te gaan doen later. Wat is er mooier voor een vader om te weten dat zoonlief misschien de zaak wel over zou willen ne men. Schrikslaan/hoek Pelikaanweg. Een gezellige buurtwinkel, trefpunt voor koutende dorpelingen. Moeder deed de bediening, Pa reed in de buurt rond, Harry doorliep de Mavo, aansluitend de Landbouwschool. Loonwerker op van die stoere trekkers en dan bij boeren op de akkers helpen. Daar zat best brood in, vond 'ie. Maar het werd op zijn negentiende de winkelwagen van Pa. Servi- cegevoelig als de zelfstandige ondernemer in spé al vroeg was, zette hij zijn waar, als dat werd gevraagd, voor zijn cliënten eigenhandig in hun ijskast. Omgaan met mensen: Harry had er plezier in. Pas drie jaar geleden ging de winkelwa gen op stal en nam hij voorzichtig de zaak van zijn ouders over, die inmiddels was uitgegroeid tot een, weliswaar kleinschalige, maar toch volwaardige super markt, waar het knus toeven is. Aangesloten bij de in Nederland 500 winkels tellende keten van Attent'. Met een zeer toepasselijke slogan onder het logo: 'Het gemak in de buurt'. Dat zegt eigenlijk alles. Harry Janmaat voorziet, ge assisteerd door Ina, die net deze maand haar 25-jarig jubileum viert, en Corry, die haar eerste jaar tot volle tevredenheid van alle partijen bij Janmaat achter de rug heeft, in een soort buurtbehoefte. De gezelligheid straalt ervan af, zo dra je binnenkomt. Natuurlijk is alles inmiddels zelfbediening. Op 100 vierkante meters staat een compleet assortiment. Aan alles is gedacht. Zelfs de losse snoepjes voor vijf cent per stuk ontbreken niet en verzorgen de klantenbinding met het grut, dat maar al te graag even, de stuiver in het knuistje, bij Harry bin nenwipt om een zoete keus te komen maken. Er is vlees, dagelijks vers, maar wel verpakt, er is melk... eigenlijk hoefje helemaal niet verder weg. Uniek is de bezorgservice, zowel voor bedrijven als particulieren: één telefoontje en de bestellingen worden prompt afgeleverd. Janmaat krijgt er, hoopt hij, misschien 50 meters bij. Achter. Het is in behandeling en hij duimt. 'Dan krijg ik wat ruim te, dan kan ik wat beter uit de voeten met mijn voorraden.' Wie gunt het die hardwerkende familie aan de Schrikslaan niet? Voetballen deed Harry ook. Maakte de promotie van S.O.Soest naar de derde klasse mee, weliswaar net niet in de basis, maar toch wel als lid van de bemanning van dat kampioenselftal. Hij is er nog maar kort geleden mee gestopt. Net als met die winkelwagen. Je kan niet van alles tegelijk erg goed doen. De 'super' aan de Schrikslaan is zijn nummer één, samen met zijn gezin. Noeste arbeid, maar daar houden de Jan maten wel van. GRONDWERKEN SLOOPWERKEN RIOLERINGEN STRAATWERKEN Zuidergracht 45 - Tel: 609 90 20 Party- en Vergadercentrum Van Weedestraat 42-44 Soest Tel: 035 - 601 81 09 Havenstraat 120 Bussum Tel: 035 - 693 38 06 Hamseweg 9,3828 AA Hoogland. Tel. 033 - 48012 13 WONING- EN PROJECTSTOFFERING Burgemeester Grothestraat 28-30,3761 CM Soest Telefoon: 035 - 602 09 73, Fax: 035 - 602 67 55 De Remu en de Rabobank Soest- Baarn tekenden afgelopen «eek een unieke overeenkomst. Iedere klant die vanaf 1 januari 1999 2 rechtstreeks bij de Rabobank Soest- Baarn een hypotheek heeft gesloten l en vanaf nu nog sluit maakt gratis kennis met Ecostroom van de I Remu. Ecostroom is milieuvriendelijke stroom afkomstig van windmolens, zonnecellen, "waterkracht of biomassa. Het opwekken van deze stroom kost 7 cent per kWh meer dan het opwekken van normale stroom. Deze extra kosten neemt de Rabobank voor haar rekening, per klant voor maximaal 1200 kWh. Overigens krijgt de klant geen zonnepanelen, windmolens op haar woning, meld Ad- 'junct-directeur Willem Struijs geruststel lend. De Ecostroom wordt door de Remu opgewekt of ingekocht bij Ecos troom leveranciers. Alle opbrengsten van dit project worden geïnvesteerd in Ecostroom projecten. Eén van de nieuwste Ecostroom projecten van de Remu is het één-megawatt-projekt in de "Amersfoortse wijk Nieuwland. Overi gens werkt de overheid ook mee aan de promotie van Ecostroom, u betaalt na melijk geen energieheffing over dit deel van uw energierekening. Het initiatief van deze samenwerking is ontstaan tijdens de presentatie van de woningen in de Boerenstreek vorig na jaar. Zowel de Remu als de Rabobank waren bij deze woonmarkt aanwezig. Tijdens de woonmarkt kwam de heer Je zou Stephan Ott misschien een Horeca-filosoof kunnen noemen. Een denker en een doordenker. Niet zozeer de menukaart zelf houdt hem bezig; bij voortduring overpeinst hij de situaties eromheen. Niet voor niets wordt zijn bedrijf aan de Soesterbergsesrtaat 122A aangeduid met de wat minder gebruikelijk titel van 'eetvilla'. Ott is continue op zoek naar onderscheid, een geheel eigen gezicht. Je gaat niet bij hem eten, je gaat op visite, in zijn villa en daar houden hij en zijn team je een paar uur aangenaam culinair bezig. De charmante manier waarop hij de rol van gastheer invult is bepalend voor de hele periode die je aan één van zijn smaakvol ingerichte tafels doorbrengt. Het zit meestal in de klei ne dingetjes. De attente hoffelijkheden, de manier waarop je wordt ontvangen, de wijze waarop je jas aan de kapstok belandt, het joyeuze gebaar waarmee de stoel gemakkelijk en precies op tijd wordt aangeschoven als je plaats neemt. De praatjes die hij maakt. Nooit teveel, niet te lang en op tijd. Gezellig. Ook de wat ouderen onder ons waarderen de manier van doen van Stephan meestal hogelijk, ondanks zijn eigentijdse kapsel met staartje en al en het glinsterende sieraadje in zijn rechtoorlelletje. Klassiek en modern. Stephan Ott weet het perfect te combineren. Samen met zus Claudia nam Stephan de zaak over van zijn wijd en zijd bekende ouders, Lies en Charlie Ott. Het wat sjieke etablissement, waaraan een zeker vorm van Germaanse hoffelijkheid niet vreemd was, fungeerde in ver vlogen tijden ook als één van de weinige Soester horecagelegenheden waaraan een be scheiden vorm van hotelaccommodatie was gekoppeld. Twee kamers boven. Dat was het wel. Maar Vader en moeder Ott waren er dag en nacht mee in touw. Charlie Ott is er al vele jaren geleden mee gestopt. De kamers werd opgeofferd aan de vergadercapaciteit die door tal van clubs, verenigingen en bedrijven werd en nog steeds wordt benut voor ver gaderingen, feesten, demonstraties, seminars en familiediners. Maar het trotse kaarsje van Restaurant Van den Brink dreigde toch langzaam uit te gaan, Stephan had inmiddels rij ke ervaringen opgedaan op niet mis te verstane adressen in heel het land. Hij oberde bij 'De Hoefslag' van de Fagels, bij 'De Swaen' in Oisterwijk, 'Parkheuvel' in Rotterdam, 'Corona' in Den Haag en 'De Kastanjehof' in De Lage Vuursche. Langzaam kwam Step han dichterbij... Vijf jaar geleden waagde hij de stap. Hij behield al het goede, voegde links en rechts wat leuke, opgedane ideeën toe, verzamelde de juiste mannen en vrou wen om zich heen en langzaam maar zeer zeker en al ras steeds sneller kroop de trein de berg weer op. 'Onvoorstelbaar hoe hard het dan ineens kan gaan' glimlacht de jonge Ott. Zijn team wordt gevormd door broer Sebastiaan, bediening, administratie en publiciteit, zwager Daan, van Claudia die het druk heeft gekregen met twee kleuters thuis, ais chef kok. Peter Steitner is diens assistent, die op zijn beurt weer hulp krijgt van leerling-kok Sander. Stephan overhandigt een foto waarop het stel gebroederlijk in een rijtje achter elkaar staat opgesteld binnen een in u-vorm voorbereide tafelschikking voor een ophan den zijnde zakenlunch. Of ze er allemaal bij mogen in de krant. 'Want zonder die lui ben ik echt nergens hoor...'. De menukaart is eenvoudig en overduidelijk. Maakt niet uit welk lekkers u kiest: alle prijzen per gang zijn gelijk, met hier en daar een kleine toeslag. De voorgerechten heten 'Starters', dan komt de 'Hoofdmoof gevolgd door de 'Fmish'. En elke dag is er gewoon een (ander) menu. Regelmatig ook cabaret met Femke Wolthuis, bos wandelingen en speciale arrangementen 'vergaderen en eten'. Voor wie het nog niet wist: er is een ruim terras in het bos, genoeg parkeerplekken, je kunt er bruiloften en partijen organiseren, bijeenkomsten tot zo'n veertig personen op touw zetten of stilletjes met goede vrienden of vriendinnen van een exellente High Tea genieten. Bel even met Stephan Ott! Maakt"ie een leuk hoekje voor u vrij. Molenstraat 11 - Soest - Tel. 6022054 SOESTDIJK RENAULT Sterk geworteld in Midden Nederland Nieuwerhoekplein 1 - Soest - Tel. (035) 609 82 86 Van Weedestraat 5 - Tel. 035 - 601 66 00 3761 CA Soest - Fax 035 - 602 66 91 A umi iH iuiiiiii 1 t.o. winkelcentrum Soest - Zuid GALLENKAMP PELSWEG 1 XJf SOEST - TEL: 035 - 601 28 57 uw partner in logistiek Nijverheidsweg 12, 3762 ER Soest Telefoon: 035 - 601 05 44 AANNEMINGSBEDRIJF PLASWEG 24 - TEL: 035 - 6019666 van Lenneplaan 69, Soest, tel: 035 - 601 99 54 Technische bouw industrie BOUW TECHNIEK B.V. Nieuwegracht 1-3 Telefoon 035-601 11 37 EBT-VILLA VAN DEN BRINK Soesterbergsestraat L22 Tel. 035 - 601 27 06 Applikatiebedrijf - Schilderwerken adviseurs voor gewapend beton-, staal- en houtkonstrukties GroenLinks in de provincie Utrecht gaat in de verkiezingscampagne voor Provin ciale Staten ook het Internet gebruiken. De website van de partij combineert in formatie en speelsheid. Via het internet zijn er mogelijkheden om kennis te ma ken met de kandidaten voor de komen de Statenverkiezingen en om het verkie zingsprogramma te downloaden. Maar voor de puzzelaars en taalliefhebbers biedt GroenLinks ook een dictee, waar mee internetters kunnen nagaan of zij •de laatste spellingsregels correct kunnen toepassen - en de taal van politici en ambtenaren beheersen. Daarnaast is er een overzicht van dc gelegenheden waar GroenLinks zijn ver kiezingsfolders - met een scala aan eve nementen in de provincie - presenteer en waar andere bijeenkomsten plaats vinden over de provinciale politiek. D' internet site van GroenLinks in de pro vincie Utrecht is te vinden op http:/ - utopia.knoware.nl/users/glprovut Hartweg 70 - 3762 SG Soest - Tel: 035 - 601 35 66 Nieuweweg 91a Soest - Telefoon (035) 6010444 Wie zich 'specialisf noemt streeft naar vakkundigheid. Het gaat om grote namen: Miele, Bosch, A.E.G., Asko, Brandt, Philips, Krups, Bauknecht, om er maar eens een paar te noemen. Ze staan er allemaal. In allerlei hoedanigheden. Inmiddels stuk voor stuk onmisbare hulpen in de huishouding: wasmachines, ijskasten, centrifu ges, drogers, friteuses, magnetrons. Meer of minder geruisloos draaien ze mee in zeg maar gerust alle Soester keukens en bijkeukens, garages en opslagruimtes en verlichten ze daar de taken van de huisvrouw of -man, in smetteloos emaille-wit, een uitzondering daargelaten. Een vrolijke rij bontgekleurde stofzuigers bevestigt die constatering zonder in de verder overwegend smetteloos witte omgeving te de toneren. Vroeger woonde Wijnands er. Soesterbergsestraat nummer 35A. De wo- ningrinrichter die alles wat hij op dat gebied had aan de wilgen hing en het voor korte tijd overliet aan een andere interieurverzorger. Nu alweer zo'n driejaar gele den verschenen de heren Lagerwey en Kooter ten tonele. Ze maakten er een suc cesvol witgoedcentrum van. Het draait perfect, mede dankzij hun grote gevoel voor kwaliteit en service. Alles wat er staat is beproefd. Ze kennen ieder schroefje van alle machines. Waar een hapering optreedt wordt razendsnel hulp verleend. Is de klus te gecompliceerd, dan zorgt De Witgoed Specialist promt voor een vervangend exemplaar, het maakt niet uit wat voor merk of apparaat. Continuïteit is gewaar borgd. Dankzij een indrukwekkende spiegel, die voorganger Wijnands ooit hele maal achter in de zaak liet monteren, lijkt De Witgoed Specialist veel dieper dan je denkt. Vanuit een bedrieglijk echt lijkende oneindigheid maakt de heer J. La gerwey zich los uit een decor vol glanzende machinerieën, kleurrijke showcards, dito rolders, brochures en prijskaartjes. Net zo rustig en bedaard als overwogen, gelijk een Miele die de was staat te doen, legt Lagerwey uit waarom De Witgoed Specia list succes boekt in Soest. En dat valt toch heus niet zo mee in een wereld waar indrukwekkende ketens als Megapool en Scheer Foppen om het hardst probe ren de dienst uit te maken. 'Met de prijzen kunnen we niet zoveel. De marges la ten dat echt niet toe. Maar trek het maar na, we zijn absoluut niet duurder dan an deren. Over acties heb ik het even niet, overigens ook in die buurt blazen we ons partijtje regelmatig mee. Wat wij altijd doen is zoveel mogelijk investeren in servi ce. Niet zeuren over een uurtje arbeidsloon, een afvoerslang bij het installeren van een droger, leveren we er gratis bij. Halen en brengen wordt niet berekend, afleve ren doen we op alle uren van de dag, ook 's zaterdags, ook 's avonds. De klant pro beren we zoveel mogelijk koning te laten zijn. Dat klinkt natuurlijk wat obligaat, maar toch. In de jaren dat we hier nu zitten hebben we het best waar kunnen ma ken. Dat horen we om ons heen. Dat is plezierig. Het is ook de enige manier om het vertrouwen van de klant te verwerven. Het 'hoort zegt het voorf op familie feestjes en allerlei andere gezellige dorpse bijeenkomsten is goud waard. We we ten dat het vaak zo werkt. We koesteren dat. En we houden ons, zoals dat echte specialisten betaamt, bij onze leest. Het assortiment beweegt zich tussen een elec- trische tandenborstel en - een joekel van een ijskast waarin je voor een groot gezin een week voorraad 'JP--- kunt bewaren. We gaan mi Mi ons binnenkort vooral ook i specialiseren in inbouwap- aÏÏS* ïtajhmf jjjjj} paratuur. De vraag wordt \j," l-W steeds groter Er wordt een 9 aparte hoek voor inge- TUt** richt.' Vinger aan de wit- goedpols bij de Specialist .>-• Ji in Hartje-Zuid. Een uitste- gfi kend gesorteerde Vende- -jrhC lier. Dat is wel duidelijk. wê 5B5. Ons devies: Dlifi II I BMU BOUWT SSajJs SAMEN MET U! Postweg 57 - Soesterberg - Tel: 0346 - 350 504 We praten met twee van de drie Deelens. Victor, de 'coming broker' en zijn vader Wim, de uitvinder van het bekende makelaarekantoor aan de Soesterbergsestraat 43 in Hartje- Zuid. De broer van Wim, Wout, heeft het druk op de afdeling Assurantiën, een in de laatste jaren sterk gegroeide activiteit die aan verzelfstandiging toe is. In het mooie ruime kantoor, waar ooit de ABN financiële triomfen vierde, vertelt 'W.W.', 62 jaar jong, van zijn vader, de 'Vïvo'- kruidenier op 'de kop' van de Soesterbergsestraat, waar we vroeger het sportimperium van Eb. Kareisen aantroffen. Nu zit er een huiswerkcentrale en een zaak in vrijetijdskleding. De jeugdige Wim Deelen - hij moet er toen net zo hebben uitgezien als zoon Victor nu...- zag niks in de opvolging van Pa tussen de pakjes boter, de eieren, het zout, de suiker en de pakken soep. Hij had van jongs af al iets met fi nanciering, met geldzaken. Na zijn schooltijd belandde hij een poosje bij de bank Mees en Zonen in Rotterdam, op de afdeling Pensioenen. Daar had hij iets mee. Hij doet het nu nog en is druk bezig om binnen zijn eigen makelaarskantoor die activiteit flin ke vaste grond onder de voeten te geven. Makelen doet hij zelf niet zoveel meer. Dat laat hij graag aan de jongeren over. Dat komt best goed, want Victor loopt over van enthousiasme. Met drie andere makelaars binnen 'Deelen makelaars' neemt hij een groot deel van de plaatselijke en regionale huizenmarkt voor zijn rekening. Ervaring en een brede deskundigheid, in ruim dertig jaar door Pa en Oom Wout opgebouwd, vormen een stevige steun in de rug. Er werken aan de Soesterbergsestraat nu 10 mensen, bin nenkort worden dat er elf en Wim is op zoek naar iemand die zijn 'Pensioenpoof over zou kunnen nemen. Maar dat valt niet mee. Wie kan bogen op zo'n specialisme? Toch zou het hem best goed uitkomen, zijn eigen Vut/pensioenland lonkt. Hij houdt van reizen en dat heeft hij zo langzamerhand ook dik verdiend. Lekker ver en lang weg. Maar voorlopig vindt u de overal en bij iedereen bekende Soester nestor in makelaars- land nog druk doende óp zijn kamer op de eerste verdieping; zijn 'oudé werkruimte heeft hij aan Victor overgedaan. Vandaar uit bereidt die zich voor op de definitieve overname. Haast heeft niemand, het loopt allemaal lekker zo. Het gaat om huizen en alles wat daarmee te maken heeft. Deelen weet er alles van. Doet al meer dan een kwart eeuw niet anders: adviseren, begeleiden, meedenken. Belangen dienen is een credo, dat hoog in hun vaandel staat geschreven. Deelen is vooral zeer compleet: u kunt er voor alles terecht: verzekeringen bijvoorbeeld en, uiteraard, voor taxaties. Daar hoeft geen koop of verkoop via Deelen aan vast te zitten. Het is een belangrijke dienst, waarvan iedereen gebruik kan maken. Het geldt ai evenzeer voor de zogeheten dienst Aankoop'. Niet u, maar Deelen gaat op het koperspad om een huis 'dat u ergens zag' zo voorde lig mogelijk voor u aan te schaffen. Alles steeds in nauw overleg. De koper is en blijft de opdrachtgever. Onnodig te etaleren dat een makelaar een vertrouwenspositie be kleedt. In alles wat hij of zij doet. Het specialisme staat borg voor een uiterst solide manier van zakendoen. Deelen biedt veel keus, bemiddelt vakkundig bij hypotheken, verzorgt de verzekeringen, adviseert op het terrein van pensioenvoorzieningen. Per slot van rekening is iemand die een huis koopt ook met zijn toekomst bezig. Completer kan het haast niet. De makelaars van Deelen zetten zich voor meer dan 100% in voor elk project. U zoekt een huis, u wilt uw huis verkopen, u wilt zich vestigen op het indus trieterrein, informatie inwinnen over projectontwikkeling? Neem contact op met één van die deskundige mannen of vrouwen van 'Deelen makelaars' aan de Soesterberg sestraat 43. Ze ontvangen u graag vrijblijvend voor een gesprek. ioningsweg 18 - Tel: 601 59 33 601 57 59 BurgGrothestraat 3 5 - Soest - Tel6016033 DORRESTEINWEG 72b SOEST TEL: 035-6012883 YWilhelm, Hop Partners ASSURANTIËN *oe oncX HYPOTHEKEN p PENSIOENEN Laanstraat 46. Soest Tel. (035)602 5915, Fax (035)602 93 43 Birkstraat 105, Soest, Telefoon 035 - 601 32 56 Lange Brinkweg 26 - Soest - Tel: 601 65 27 Van Weedestraat 62 Telefoon 035 - 603 00 04 3761 CG Soest Telefax 035-601 45 32 voor het betere zonweringswerk SAsSSs^sSj Hamseweg 89a, Hoogland Nieuweweg 66, Soest Tel.: 033 - 480 22 44 Tel.: 035 - 609 06 90 R. van Doorn Birkstraat 125a - 3768 HE Soest - Tel: 033 - 461 87 14 loodgieterswerk, centrale verwarming electrotechnische installatie Laanstraat 34a - Telefoon 035 - 601 2472 Kerkplein 9, Soest Eemnesserweg 26, Baarn Koningsweg 20-1 Soest RESTAURANT Ij BRASSERIE <5' VERGADERCENTRUM ergsestraal 188 - 3768 MD Soest Telefoon 035-6036010 Slijterij - Wijnhandel F.C. Kuyperstraat 26 Tel. 6021557 voor gezelligheid... én voor al uw dranken! Soesterbergsestraat 49, tel: 035 - 601 24 90 Hartje Zuid-Soest 2uivel- Levensmiddelen Schrikslaan 25,3762 TA Soest Tel./Fax: 6012687 Makelaars- en Assurantiekantoor yyi Soesterbergsestraat 43,3768 £8 Soest IH «■■^Telefoon; 035 - 6015360, Fax:035 - 6027624 w* Groothandel in Vlees, Vleeswaren en Diepvriesprodukten. Zuidergracht 16-18, tel.: 035 - 601 26 10 Nieuwegracht 27 3763 LP Soest Telefoon: (035) 602 21 04 loodgieters- en verwarmingsbedrij'f en dakwerken Korte Brinkweg 37a - Soest - Tel: 035-6014332 Nooit ver... altijd vers? Nijverheidsweg 20 3762 ER Soest Telefoon: 035 - 60 2 23 88 Kraanverhuur tot max. 70 ton Werkplaats en kantoor: Veldweg 2c - 3764 CP Soest Pos/bus 3204 - 3760 DE Soest Soesterberi Tel. O Birkstraat 105, Soest, tel: 035 - 6Q2 11 02 T^l: 601 66 65 (3 LIJNEN) Beukenlaan 27 - Soest -Tel. 035 - 601 68 35

Soester Courant | 1999 | | pagina 8