1 Sociale contact is Lida Kok meest dierbaar 298.°° Danscentrum Gerla Justitie wil 2,5 jaar cel voor Soester Van Brei biedt 1 tel lenV; koo astgoed p aan Inwoners Soest redelijk tevreden over leefbaarheid en veiligheid ike 1 ACTUEEL r Uit onze COUNTRY LINEDANCE infokviaheixschkijving Van Breukelen Yast-goed Assurantiën Waterschap onderzoekt stabiliteit van dijken PAGINA 4 WOENSDAG 24 MAART 1999 SOESTER COURANT PAGINA 5 raagd STE RGERS ^COURANT Bestuurslid neemt na 40 jaar met gemeentepenning afscheid van Dierenbescherming Ci-ltutcri, eetkamerstoel Brigi leder hermes cognac met alu frame ONGEWOON WONEN GEWOON MEENEMEN Aanslag van hondenbelasting eind maart in bus Gemeentepenning Piet van Doorn DE TROMSLAGER Wegens inbraken, diefstallen, bedreigingen en joyriding Albert Cuyplaan 198b Soest Snelheid Wan Den Brink j vrijdag 26 maart Onderzoek in district Eemland-noord Wie vergelijkt leest de Soester Courant Service bij „Schoemaker it voor de tel. 601 41 52 ;en. Wel wordt men ners die dagen uiter- 's morgens aan de >mdat de reinigings- 'ijken moet aandoen. Voorlichting artikel 26 van de Wet '9, gedurende vier we- telde bestemmingsplan *ie en bouwzaken (ba- in het gemeentelijk in- :ningstijden); aarvoor bestemde ope- re werkdag op de daar- zienswijzen ingediend, izigingen aangebracht. dening denkingen edeputeerde Staten van ft gemaakt; aat is geweest overeen- fl enswijze bij de gemeen- |J teraad bij de vaststelling ilde in artikel 27 van de ht, in de gelegenheid tot 1 gouden regen en eventuele vergunning ïdmaking kenbaar maken 00, 3760 CA Soest, tele- eventuele vergunning kun- making kenbaar maken bij 3760 CA Soest, telefoon- nen 6 weken na verzending jurgemeester en wethouders van het bestuur van ;rt dat voor de sportzaal lurverhoging plaatsvindt :nde huurcontract gehand- 1170.000,00 per jaar v.k.a. ïpt-brief meedelen, dat lde voorwaarden toestem- rleend de hal behorende 4 overeenkomstig de om- teiten te gebruiken. tstel verlenen om uit eigen de aanschrijving te voldoen nei 1999. Indien op deze voldaan de dwangsom gaan- mtëm Birkstraat 101 Soest naast Middelman Wooncentrum Geregistreerde hondenbezitters in Soest kunnen volgende week de aanslag voor de hondenbelasting in de bus verwachten. De gebruikers belasting voor een hond bedraagt dit jaar 110,40 gulden. Voor elke tweede en volgende hond 163,80 gulden. Wie zijn hond niet tijdig laat regis treren, loopt het risico van een boete van honderd procent. Bij de afde ling financiën en belastingen kan een aanvraagformulier worden aange vraagd. Deze afdeling is telefonisch bereikbaar onder nummer 6093694. Gisteravond heeft Piet van Doorn afscheid genomen als voorzitter van de Historische Vereniging Soest. Hij wordt opgevolgd door Wim de Kam, in Soest vooral bekend als ge meentesecretaris. Bij zijn afscheid kreeg Van Doorn de gemeentepen ning van Soest uitgereikt door bur gemeester Hans de Widt, tijdens de jaarvergadering van de HVS in het Gildehuis. Van Doorn was sinds 1982 voorzit ter van de HVS. Sinds ca. 1970 ver vulde hij diverse bestuursfuncties in het Soester verenigingsleven: voor zitter van de zwemvereniging De Duinkikkers (1969-1978), bestuurs lid van de Stichting Zwembaden Soest (1970-1988), voorzitter van het Comité Sportuitwisseling Soest- Soest ën enige tijd voorzitter van de WD-afdeling Soest/Soesterberg. De salade- en koud buffet specialist voor particulieren en bedrijven 035-6022871 Steenhoff straat 58 Beste) tijdig één van onze overheerlijke PAASHAAS SALADES ♦•WSV* Als Lida Kok-Staal met een vriende lijk gebaar de voordeur van haar sta tige villa opent, kijken een grote, slo me en een kleine, ondeugende hond en een nieuwsgierige kat toe. "Die heb ik uit het Dierenasiel natuurlijk", zegt ze vier dagen voor de receptie die de Dierenbescherming haar heeft aangeboden. Dat was niet de bedoe ling van de vrouw die veertig jaar be stuurslid was. "Er komt vast geen hond." Vlak voor haar officiële afscheid maak te ze misschien wel haar grootste in schattingsfout, al was die voornamelijk ingegeven door oprechte bescheiden heid. De Rank puilde maandagavond uit van mensen die in de loop der jaren haar pad kruisten. Dat de grote ver diensten van de dierenvriend gewaar deerd worden, blijkt ook uit de ge meentepenning die burgemeester Hans de Widt voor haar had meegenomen. Nog niet zo lang geleden had ze een zakelijk meningsverschil met de ge meente. "We krijgen jaarlijks 2.800 gulden subsidie, zeg maar omdat we de dieren van de straat houden. Bij de laatste bezuinigingsronde wilde de ge meente die afschaffen, toen ben ik boos geworden. We zijn natuurlijk geen zang- of bloemschikkluppie. Ik heb ons standpunt onderbouwd en advies ge vraagd bij de politie die 's nachts ook wel eens dieren oppikt en een sleutel heeft van het pension. Toen hebben ze hun besluit toch maar teruggedraaid." Lida Kok-Staal neemt geen blad voor haar mond en uit haar woorden valt op te maken dat zaken regelen voor haar net zo gewoon is als eten en drin ken. Merkt of ziet ze dat iets niet deugt, dan gaat ze over tot actie en recht op haar doel af. Zoals in 1959 toen ze twee katten ophaalde. Het was haar eerste kennismaking met het asiel dat na de oorlog van het terrein van me vrouw Ten Haaf aan de Korte Brink- weg was verplaatst naar de Klein Eng- endaalweg. "Het was een armzalig zooitje met vrijwilligers die maar wat deden. Het was vuil, mijn katten waren ziek en gingen dood. Ik dacht: daar moet wat aan gedaan worden." Ontwikkelingen De heren 't Hart en Weismuller haal den haar over bestuurslid te worden en de eerste zes weken was Lida Kok- Staal dagelijks aan het soppen. De ontwikkelingen kwamen in een stroomversnelling terecht. Ze herinnert zich nog hoe ze nachtenlang wakker lag toen de Dierenbescherming voor drie duizend gulden een stuk grond van buurman Van de Broek kon kopen. Dankzij particuliere sponsors lukte het. Alras kwamen er hondenkennels, kat tenverblijven, quarantainehokken eD uitlaatveldjes. Alles zag er gelikt uit, het asiel werd een begrip, al ging daar vol gens de toenmalige secretaresse een lang proces van voorlichting via de Dierenkrant, mondelinge reclame van' bezoekers en verbeterde inspectie aan' vooraf. De naamsbekendheid kreeg ook een positieve impuls door de start van de polikliniek, waar leden en dona teurs met hun huisdieren de dierenarts kunnen consulteren. Toen kostte dat een knaak, inmiddels 7,50 gulden. Wat niet is veranderd, is de volle wachtka mer op woensdagmiddag. "Vroeger was het gemakkelijker. Je be dacht iets en je voerde het uit. Tegen woordig ben je gebonden aan allemaal wetjes en regeltjes, er kan bijna niets meër." Lida Kok Staal te midden van haar huisdieren: "Je moet op je hoogtepunt stoppen. Alles wat er moet zijn, staat er nu en is in goede handen. Financieel is de vereniging gezond. Het mooie is dat de Dierenbescherming meteen kan helpen en dat moet zo blijven. Een hond of een kat zijn beter af in en asiel dan in een slecht huis.Foto: Goos van der Wilt Het Dierenasiel werd voor het eerst in zijn vooruitgang beperkt door de mede deling dat het de Klein Engendaahveg zou moeten gaan verlaten. Dat was eind jaren zeventig, maar het zou tot 1992 duren, voordat het nieuwe pen sion aan de Eemweg werd geopend. De voornaamste oorzaak van de trage besluitvorming lag in het feit dat een geschikte locatie moeilijk was te vinden. Met 30.000 gulden had de Dierenbe scherming vorig jaar een van de hoog ste opbrengsten van de tientallen huis aan huiscollectes ih Soest, maar nie mand wil een asiel naast zijn deur. "Tussendoor hebben we niets gedaan. Dat durfden we niet, we moesten im mers weg." Vijf jaar na het Dierenpension open de de Dierenbescherming ook de Vo gelopvang aan de Eemweg. Dat ge beurde na het overlijden van mevrouw De Muynck die aan de Van Weerden Poelmanweg zieke en gewonde vogels opving, verpleegde en verzorgde. Als beginjaren zeventig iemand tegen Lida Kok-Staal zou hebben gezegd dat de Dierenbescherming anno 1999 over deze moderne voorzieningen zou be schikken, had ze het nooit geloofd. "Alles wat er moet zijn, staat er nu en is in goede handen. Financieel is de Dierenbescherming gezond. Je moet op je hoogtepunt stoppen. Tien jaar gele den heb ik besloten dat ik er op mijn zestigste een punt achter zou zetten. Drie jaar geleden heb ik dat kenbaar gemaakt en sindsdien heb ik mijn schoondochter Ineke ingewerkt. Nie mand is onmisbaar en als je niet uitkijkt, word je een rem op het geheel." Tutten Eigenlijk stopte Lida Kok-Staal al op 1 januari bij de Dierenbescherming. Op zolder is een zee van ruimte ontstaan, na de verhuizing van de administratie en correspondentie en ze kan nu ook in haar tijd zwemmen. "Elke dag had ik een programma klaar, nu hoef ik niets meer. Maar ik heb genoeg te doen. Ik ga met de honden het bos in, ik hou van muziek, ik lees de krant en loop te tut ten, het is gewoon een luxe joh." Zonder de steun van haar gezin had ze niet zoveel energie en uren kunnen ste ken in het vrijwilligerswerk. Dat ging veel verder dan het bijwonen en notu leren van vergaderingen en het voeren van de correspondentie. Lida Kök- Staal verschuilde zich niet in haar kan toor aan huis, maar was voortdurend op de werkvloer te vinden, organiseer de de collectes, ontving de 140 collec tanten daarna thuis, regelde dit en re gelde dat en was tot de komst van de Dierenambulance tevens de persoon achter de meldcentrale, waardoor ze op de gekste momenten van de dag de deur uit moest om ergens een dier op te halen. Het was dag en nacht werk, vooral toen in 1962 De Paardenkamp erbij kwam. Het idee daarvoor was van wijlen 't Hart die een artikel had gele zen over een rusthuis voor paarden in Engeland. Lida Kok-Staal: "Toen ik na de vergadering thuis vertelde dat we een pension voor paarden zouden op richten, lachten ze zich allemaal dood, maar kijk eens hoe bekend het nu is in Nederland. We hebben zoveel publici teit gekregen." Het bestuur van de Dierenbescherming vormde tevens het bestuur van Stich ting De Paardenkamp. Dat is vandaag nog zo, maar de zaken worden strikt gescheiden gehouden. Het sociale con tact is Lida Kok-Staal het meest dier baar. "Tijdens een open dag op De Paardenkamp zit een vrouwtje uit De Pijp te praten met baron Van Huppel depup, want ze komen allemaal voor hetzelfde doel. Bij de Dierenbescher ming heerst ook een familiesfeer. Het is toch heerlijk als je overal vandaan men sen kunt halen, die het zo goed met el kaar vinden." Een negentienjarige man uit Soest hoorde vorige week bij de Utrechtse rechtbank tweeënhalf jaar cel eisen, waarvan acht maanden voorwaarde lijk. De man stond terecht vanwege een groot aantal strafbare feiten. Zo maakte hij vorig jaar mei een plaats genoot onder bedreiging diens snor fiets afhandig. In november zou hij, eveneens onder bedreiging, een zakte lefoon hebben gestolen, dié hij de volgende dag doorverkocht Bovendien werd de Soester verdacht van een serie van vijf inbraken in be drijven en woningen, alsmede verschil lende diefstallen, vernielingen en twee gevallen van joyriding. Vrijwel alle de licten vonden plaats in Soest. De verdachte liep op 4 december vorig jaar tegen de lamp na een poging tot inbraak in een elektronicazaak. Hij werd in de buurt door de politie in de kraag gevat en zit sindsdien in voorarrest. Een avond eerder had de man gepro beerd bij een bakkerij in te breken. Ge tuigen herkenden hem toen. Eenmaal aangehouden, bekende de Soester een groot aantal delicten, die hij met name in het najaar pleegde toen hij het (ook voor beginners) 9 lessen voor 75,- per persoon. Aanvang cursus; woensdag 21 april en maandag 26 april Tel. 035 - 602 28 11 602 03 04 ouderlijk huis was uitgezet vanwege slepende ruzies. Officier van justitie mr. J. van Spanje legde de verdachte drie zaken ten las te de poging tot inbraak bij de bakkerij, de diefstal van de snorfiets en de dief stal van de zaktelefoon. Rechtbank voorzitter mr, R. Jansen ging met name in op de twee zaken waarbij de Soester bedreigingen zou hebben geuit. In mei vorig jaar wilde de Soester om softdrugs te gaan kopen en snorfiets lenen van een jongen die op een trap veldje in Soest aan het voetballen was. De 17-jarige eigenaar van de snorfiets zag daar niets in, maar de verdachte bedreigde hem. Daarop stemde de ei genaar toe, maar hij wilde wel zelf meerijden om een oogje in het zeil te kunnen houden. Onderweg stopte de verdachte, bedreigde de eigenaar en ging er met de snorfiets vandoor. De Soester gaf op de zitting toe dat het ongeveer zo was gegaan. Bij de ruzie over de zaktelefoon liepen de| verklaringen van slachtoffer en da der wel uiteen. Vast stond dat de ver dachte en de eigenaar van de telefoon i in een fcoffeeshop ruzie hadden gekre gen. Die ruzie werd elders voorgezet, nadat ze de coffeeshop waren uitgezet. Uiteindelijk nam de Soester de zakte lefoon mee en verkocht die de volgen de dag "uit kwaadheid" voor vijfenze ventig gulden door. "Een treurige reeks feiten", noemde rechter Jansen de serie delicten. "U heeft een hoop narigheid en ellende veroorzaakt. Er zijn heel wat gedupeer den. "De verdachte vond het allemaal ook "behoorlijk dom", van zichzelf. "Ik had problemen thuis, was het huis uit gezet en ging aan het flierefluiten. Ik heb er nu spijt van." Officier Van Spanje vond dat de man "heel irritant" was geweest. "Hij was zichzelf zat, maar wij waren hem ook zat. Hij heeft veel narigheid veroor zaakt. Gelukkig zijn er nog mogelijkhe den op het rechte pad te komen." Zo verwees zij naar een recent rapport van een reclasseringsmedewerker die kan sen ziet als de huisvesting van de ver dachte op orde komt en hij psycholo gische hulp krijgt. Van Spanje vond dat de man wel eerst moest afrekenen met zijn verleden. Daarnaast eiste de officier reclasseringstoezicht. Advocate H. Witkamp schrok van de eis, "Hij heeft inderdaad bij veel men sen narigheid veroorzaakt, maar het gaat om een korte periode met een hausse van feiten. Het gaat nu weer beter met hem, er is huisvesting gere geld, de relatie met zijn ouders is ver beterd en hij zit al bijna, vijf maanden in voorarrest". De advocate wilde het voorarrest opgeheven zien en vond een taakstraf van 240 uur met een voor waardelijke celstraf voldoende. De rechtbank wilde het voorarrest ech ter nog niet opheffen. Op 30 maart doet zij uitspraak. Bij een snelheidscontrole op de Mid delwijkstraat controleerde de politie vrijdagavond 181 passerende auto's met de radar. Tien reden er te hard. De top lag op 82 km/u. X RESTAURANT X CABARET DINER Lekker eten en cabaret in één! Bel voor meer informatie Soesterbergsestraat 112 - Soest 035 - 601 27 06 Telefax 035 - 601 97 18 Noodzaak Tot haar grote opluchting heeft Lida Kok-Staal kunnen vaststellen dat het minder vaak, vrijwel niet meer voor komt dat honden aan een boom wor den vastgebonden of, nog erger, met behulp van een steen in een zak ver dronken worden. Voorlichting heeft daaraan een grote bijdrage geleverd, meent ze. "Dat heb ik de laatste jaren gelukkig niet meer meegemaakt. Er wordt bij het asiel 's nachts nog wel eens een kat in de brievenbus gestopt of een doos met puppies over het hek gezet. Soms merk je dat burenruzies worden uitgevochten over de rug van een hond. Ook bellen mensen op dat ze een hond hebben gevonden. Als je ernaar vraagt, kunnen ze meteen de naam zeggen. Ze proberen alleen onder de kosten uit te komen. Het Dieren asiel blijft een absolute noodzaak. Voor de dierenliefhebber, maar ook voor de gene die dieren niet leuk vindt en in zijn tuin een hond of kat aantreft. Een hond of een kat is beter af in het asiel dan in een slecht huis. Het mooie is dat de Dierenbescherming meteen hulp kan bieden en dat moet zo blijven. De medewerkers weten precies of een hond met kinderen kan omgaan, of je hem alleen kan laten of niet. Met de dieren die ik uit het asiel heb gehaald, is het altijd goed gegaan. Je merkt dat ze dankbaar zijn voor de liefde, al moet je ze niet als mensen gaan behandelen. Ze moeten wel luisteren. Met de twee honden en de kat is het gewapende vrede. Vooral de zwarte hond zit voortdurend te loeren, maar de kat is natuurlijk veel slimmer dan die hond." Gevraagde koopsom 925.000,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ2.585.000,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ364.000,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ615.000,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ269.000,- kosten koper Heinsiuslaan AMERSFOORT (Bergkwartier) Op één van de mooiste plekjes van A'foort gel. helft van dubb. villa met garage en schuur, op 563 m2 grond. (Bouwj. ca. 1952). Indeling: Roy. hal, m.k., toil,, keu ken, uitgebouwde woonk. Verdie ping: Overloop, 2 ruime sl.k. met aangrenzend balkon en inbouw- kasten, 1 kleinere sl.k., badkamer. Zolder: met vaste trap naar ruime zolderetage m. mo- gelijkh. voor 4e sl.k. Alg.: De woning dient gemoder niseerd te worden. Wieksloterweg SOEST Tegenover de Pijnenburgse bossen gelegen vrijst, semi-bungalow m. dubb. gar., tennisbaan m. kantine en bedr.ruimte (o.a. geschikt voor paardensport) op ca. 13.000 m2 grond. Indeling: Hai, L-vorm. woonk. m. erker en openh., ruime sl.k./kantoor, eetkeuken m. inb.app., bijk. en toil. Verdieping: 3 ruime sl.k., badk. m. ligbad, ap. douche, 2e toil. en dubb. wast. Algemeen: Grote dubb. gar. m. zolder en elek. deuren. De woning is op timaal beveiligd. Ind. bedrijfsruimte: grote geTsol. en beveil. rijtuigenk., opslagruimte, archief en 3 paardenboxen. Algemeen: Buitenbak en tennisbaan m. kantine. Tevens hebben wij nog meerdere woningen en villa's te koop in Soest. Informatie verkrijgbaar op kantoor. H. Schafthof 7 Soest Gelegen aan aantiïJ^yA'V^dvriendelijk woonerf, mod. mi en besl. tuin op ca. 144 m2; Beetzlaan 1 Soest Roy. vrijst <V^Xé0(. mooi a; Berkelstraat 12 Amersfoort Nabij veel wirilcp^Q^ ning (bouwj. 1987) en led onderh. hoekwo- tuin op 111 rrv2 grond. Koninginnelaan40 Soest Tel.: (035)6017962 Fax. (035) 602 60 61 In de zomer van 1998 heeft Intom- art in de Politie Regio Utrecht een onderzoek gedaan naar leefbaarheid en veiligheid. In totaal hebben ruim 20.000 inwoners van 32 Utrechtse gemeenten een vragenlijst ingevuld, waarin allerlei aspecten van leef baarheid en veiligheid aan de orde kwamen. Zo zijn er bijvoorbeeld vra gen gesteld over buurtproblemen, voorzieningen in de buurt en de kwa liteit van de woningen. Daarnaast werden vragen gesteld over gevoelens van onveiligheid en ervaringen met criminaliteit. Ook eventuele contac ten met de politie en de (ontevre denheid over die contacten zijn aan de orde gekomen. Uit het onderzoek onder ruim 1000 in woners van de vier gemeenten in dis trict Eemland-noord, is gebleken dat de inwoners van deze gemeenten rede lijk tevreden zijn over de leefbaarheid van hun woonomgeving. De uitslag van de enquête geeft de feitelijke si tuatie weer op het gebied van leefbaar heid en veiligheid. Wat zijn de grootste problemen; is dat rommel op straat, geweldscriminaliteit of zijn er helemaal geen noemenswaardige problemen. De uitkomsten van de vier gemeenten op een rijtje: Soest komt als een leefbare gemeente uit het onderzoek naar voren. Bijna driekwart van de bewoners is van me ning dat de mensen graag in de buurt blijven wonen. Dit positieve beeld komt ook tot uitdrukking in het rap portcijfer dat de burgers geven: een 7,2. De sociale kwaliteit ligt eveneens op een vrij hoog peil. Dat mag blijken uit het feit dat 70% van de bewoners vindt dat de mensen in de buurt pret tig met elkaar omgaan. Een bijna even grote groep (69%) zegt gehecht te zijn aan de buurt. Ook op het gebied van veiligheid is de situatie in Soest niet ongunstig. Bijna alle cijfers zijn positiever dan gemiddeld in middelgrote gemeenten. Desalniet temin zegt bijna eenderde van de be volking van Soest zich wel eens onvei lig te voelen. Daarbij gaat het overigens Waterschap Vallei Eem laat in de maanden april, mei en juni van dit jaar onderzoek uitvoeren naar de sta biliteit van de dijken langs de rand meren en rivier de Eem. De belang rijkste aanleiding voor het onder zoek is een vraag van de minister van Verkeer en Waterstaat om meer in formatie naar de staat waarin de dij ken verkeren. De dijken beschermen het Eemland en de polders rond Nijkerk tegen het wa ter uit het Markermeer en de randme ren. Bij zware noordwester stormen met windkracht 11 of 12 kan het water uit deze meren door opstuwing hoog tegen de dijken komen te staan. Het waterschap gaat onderzoeken waaruit de dijken en hun ondergrond zijn op gebouwd (klei, zand, puin, enzovoort). De samenstelling van een dijk bepaalt, samen met de afmeting en de bedek king, of een dijk sterk genoeg is. De to tale lengte van de dijken is ongeveer 68 kilometer. Het onderzoek houdt in dat op elke 200 tot 400 meter van de dijk een me ting plaatsvindt op of in de directe om geving van de dijk. In totaal gaat het om ongeveer 300 meetpunten. Voor zo'n meting wordt een gat van enkele centimeters doorsnede geboord, tot op de eerste zandlaag. Deze ligt soms tot op een diepte van ongeveer 15 meter. Voor de metingen zijn dus geen om vangrijke graafwerkzaamheden nodig. Alle pachters en eigenaren van de dijk ontvangen vóór 1 april een brief van het waterschap over deze metingen. Niet alle ontvangers van een brief krij gen daadwerkelijk te maken met een meting op het dijkdeel dat zij pachten of bezitten. vooral om gevoelens van onveiligheid buiten de eigen buurt. In geheel Soest wordt veel verkeersoverlast ervaren. Een grote groep bewoners vindt dat er vaak te hard wordt gereden en ook ge luidsoverlast van het verkeer roept er gernis op. Rond de tafel De uitkomsten van de gehouden en quête zijn de bouwstenen bij de verdere ontwikkeling van het veiligheidsbeleid. Het geeft richting over wat er moet veranderen om een bepaalde buurt of wijk leefbaarder en veiliger te maken. De komende maanden zal de uitkomst van de enquête punt van bespreking zijn in de commissies Algemeen Be stuurlijke Zaken, Stuurgroepen Wijkbe heer, Jeugdbeleid en Veiligheid. Daar naast worden de bewoners (zowel jon geren als ouderen) nauw betrokken bij verdere ontwikkeling van het veilig heidsbeleid, bijvoorbeeld door middel van het organiseren van buurtavon- den. Door met elkaar in discussie te gaan over de vraag hoe leefbaarheid en veiligheid in de wijk het beste gewaar borgd kan worden, kan samen worden gewerkt aan een leefbare en veilige woonomgeving. Al meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid I en huishoude lijke apparaten. Eigen monteurs l verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleuren TV defect; wasautomaat stuk; koel kast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! eMRsrt Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44

Soester Courant | 1999 | | pagina 5