lf,95 j iAl De Heybergh vierde eerste lustrum ert :onijn/ IAMSTER lel f. Tien uur in kou en regen Voorjaarsconcert Odeon Yogapraktijk Soesterberg 1 jaar Vrijwilligers Zonnebloem ontvangen decoratie Ludiek feest met vele creaties PAGINA 12 Vijf dagen lang een heerlijk feest 'De Drie Eiken' nfo van De )rie Eiken edenvergadering Soesterbergs Belang woensdag 14 april Elfenkinderen Programma van de Proefkelder Jeugdsoos stept 1900 gulden bij elkaar II wr Steppe. sliane Foftds Liliam l Fonds Op zaterdag 10 april Kerkdiensten Medische dienst Hulpverienin^j P.L. Galjart HUISARTS Spreekuur raadslid Kijk/koopdag Domeinen Nederlandse jeugd speelt om nationaal dartkampioenschap WOENSDAG 7 APRIL 1999 Stichting Hulpdienst Soesterberg 25 jaar Vrolijk Pasen in de Weth. de Haanschool Meningen van lezers Mijn fiets is weer terug Rondje vliegbasis uitgesteld wegens spanningen Kosovo VOLLEYBAL Straten Volleybal Toernooi AGAVS Bridgeclub huldigt Jan Berkhof (80) Kinderkledingbeurs Sterrenberg Agenda vlaai, Hg "^ÏBRFVSlX 17 april XX* SOESTERBERGSeIILCOURANT Het verzorgingshuis De Heybergh vierde in de twaalfde week van dit jaar zijn vijfjarig bestaan. Van maandag tot en met vrijdag was het elke dag een feest waarover de bewo ners nog lang zullen praten. 'Het was prachtig en vooral de band van de Koninklijke Luchtmacht, maar om heel eerlijk te zijn ben ik blij dat het voorbij is. Hoe zeggen jullie dat tegen woordig? Tussen de oren wil het dan niet meer, of zoiets? Je kreeg 's middags geen tijd om effe je ogen dicht te doen. Mensen op onze leeftijd doen het graag wat rustiger aan. Maar nogmaals, ik heb van die feestweek genoten. En als het effe kon nam ik een klein glaas je. Maar soms werd het meer dan één. Moet je maar rekenen, dan hadden ze die nacht daarop geen kind aan me', aldus een bewoner die met een brede glimlach terugkijkt op het eerste lus trum dat de Heybergh van 22 tot 26 maart vierde. Maandag 22 maart om 10.00 uur was er gebak bij de koffie. Om 2 uur 's mid dags bingo met koffie en een hapje en een drankje. Dinsdag een muffin bij de koffie 's morgens, met om 14.00 uur muziekmiddag met alles erop en eraan. En toen kwam die bewuste woensdag 24 maart met om 16.30 uur een koud buffet en 's avonds een optreden van de big band van de Kapel van de Ko ninklijke Luchtmacht. Zelfs de burge- Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Rommelmarkt Op 8 mei a.s. wordt in het dienstencen trum van De Drie Eiken een rommel markt gehouden waarvoor men nog bruikbare spullen kan gebruiken. Mocht zulks nog ergens liggen dan is het daar welkom. Hieronder vallen geen grote voorwerpen zoals koelkasten, meubels of witgoed, aangezien daarvoor de ruimte te beperkt is. De spullen moeten op werkdagen tussen 08.00 en 12.00 uur in De Drie Eiken worden afgele verd. Als dat niet mogelijk is dan gaar ne een telefoontje naar 351402 en het wordt opgehaald. De opbrengst komt ten goede aan activiteiten die voor alle 55-plussers wordt georganiseerd. Eikenblaadje Vanaf vrijdag 26 maart ligt het nieuwe Eikenblaadje weer klaar met daarin alle activiteiten voor de maanden april tot zelfs medio juni. Op dinsdag 13 april wordt in diensten centrum De Drie Eiken weer een war me maaltijd bereid en geserveerd. Voor 7,50 gulden kan men aanschuiven voor Idppensoep, nasi goreng met toebeho- en en ijs met slagroom. Opgeven voor Je maaltijd kan tot 12 april (12.00 tur). Dp donderdag 15 april kunnen belang stellenden tussen 9.30 en 11.30 uur zij- Ie schilderen. Onder begeleiding wordt :en zijde sjaal versierd. De kosten be- Iragen 10 gulden, inclusief sjaal. De Drie Eiken is te vinden aan het Dorps- )lein. /m 17 aonl r* rereniging Soesterbergs Belang (VSB) oudt woensdag 14 april de ledenver- adering. Ook niet-leden zijn welkom p de bijeenkomst die om 19.30 uur egint in dorpshuis Burgstede, tan de orde komen onder meer de be- tuurssamenstelling, het werkplan en de prioriteiten. Na de pauze houdt Anna Lot een lezing over het millen- fium en de eventuele gevolgen voor iet huishouden. Op dinsdag 13 en woensdag 14 april a.s. wordt van 20.00 tot 22.00 uur in dorpshuis Burgstede een workshop LËlfenkinderen gegeven. Er worden free elfenkinderen gemaakt, die thuis firder gemaakt moeten worden. De tosten voor deze tweedaagse work- |op zijn 65 gulden, inclusief materiaal. Hel zelf meenemen: tang met platte ïk, schaar en föhn. Aanmelding en informatie bij Hanny, tel. 353583, of I rageborg, tel. 3539^7. De Proefkelder aan de Stemerdingweg heeft naast concerten ook kennis van Wijn in huis. Om belangstellenden zich deze wijsheid eigen te laten maken ^ordt op donderdag 8, april een basis- ^ijncursus gehouden. Daarna volgen vier donderdagen waarin een introduc- Itie in de wijnwereld wordt gegeven. Elke avond van de donderdagen 15, 22 en 29 april wordt een achttal wijnen geproefd en worden de wijngebieden pver de hele wereld doorgenomen. De bijeenkomsten beginnen om 20.00 uur, kosten cursus 157,50. Op dinsdag 18 april zijn de nieuwe jaargangen aan de Orde met de smaak van diverse Rhöne- domeinen. Ook deze cursus begint om 20.00 uur en kost 17,50. Aanmelding voor de cursus via tel. 035-6021557 of 602705.9. meester was daarbij, om er bijna vanuit je dak te gaan. Donderdag 25 maart 's morgens bij de koffie boterkoek. Die middag was het een officieel gebeuren met receptie, sprekers en heel wat bo bo's. De bewoners lieten dat graag over aan het bestuur. Maar op vrijdag 26 maart, de laatste dag, was het 's avonds beentjes van de vloer. Een echte bon te avond met bewoners, vrijwilligers en medewerkers. Nee, niet tot in de klei ne uurtjes want om eerlijk te zijn, na de vrijdag komt er nog een dag. De Hey bergh en zijn bewoners hebben het ge weten wat het eerste lustrum van vijf jaar allemaal kan inhouden. Maar dat het leuk was, staat als een paal boven water! sYSWise» fidiiw JcuBilpr1" b- UQ Uur Steppen Bewogen door het leed van vooral kinderen waarvoor het Lilianefonds zich inzet, ging de Jeugdsoos van de Carolusparochie vroeg uit de veren en stepte in tien uur bijna tweeduizend gulden bij elkaar. Het zal je maar gebeuren dat je om vier uur op een sombere en koude zondag morgen gaat steppen en dat ondanks regen tot twee uur 's middags voortzet. Terwijl menigeen zich nog eens in het warme bed omdraaide, stond voor de pastorie de Jeugdsoos van de Carolus parochie. Leon Jasperse, Annet van de Berg, Jerry van Vliet, Edgar de Wit, Esther Sontrop, Maurice van Dillen en Margot Parlevliet. Uitgezwaaid door trouwe vrienden gingen ze op pad en waren weldra in de duisternis verdwe nen. Het ging richting Den Dolder naar Lage Vuursche en via Soest naar Amersfoort. Vervolgens stepten ze langs het Henschotermeertje om 's morgens om acht uur in Zeist aan te komen. Hun relaas: 'We kwamen bij de woning van kennissen en hielden daar een korte pauze. Maar dat was tegen de zin van hun hond, want die sloeg onmid dellijk aan. Mevrouw Van Ooik kwam. naar buiten en toen ze ons zag, riep ze onmiddellijk haar zoon Michel, die ook jaren lid was van onze Jeugdsoos. We maakten een geintje met hem door te vragen of hij soms zin had om mee te doen. 'Wacht', zei hij, 'ik ga me even wassen en kom eraan'. Na een half uur tje vertrokken we weer met Michel. De achter ons rijdende autó gaf duidelijk aan om welke reden we dat deden en dat had tot gevolg dat het soms meer regende van aanmoedigingen dan van hemelwater. Ook passerende fietsers en automobilisten gaven duidelijk te kennen dat ze dit kennelijk wel leuk vonden. En dan ineens het bezoek van de ouders van Jerry die ons met een grote pan vol macaroni vereerden. Bin nen een zucht was hij leeg. Op een ge geven moment zaten we er even door, vooral toen Edgar het alleen moest doen. Zijn steppen ging nog langzamer dan lopen en dat was het sein om hem eens aan te sporen met: "Edgar, wan neer gaat die turbo-nabrander eens werken?' Of hij daarop zat te wachten want ineens schoot hij er als een raket vandoor. Na elf uur begon het goed nat te worden, maar dat drukte de stemming zeker niet. Zo rond half drie kwamen we het vliegdorp binnenstep- pen en tot onze verbazing stonden toch zeker wel vijftig mensen ons in de regen op te wachten. Dat gaf een heerlijk ge voel, hartstikke wijs was dat. Maar het voornaamste was dat we het gehaald hadden. Met onze actie hebben we dank zij de sponsoren f 1399,80 opge haald en met de persoonlijk sponsors opgeteld komen we bijna aan de 2000 gulden. We hebben in totaal 92 kilome ter gereden, een aantal dat het dichtst geraden werd door de fam. Wisse die daarvoor een taart kregen. Wij als Jeugdsoos danken allen die ons zo enorm hebben gesteund. Wij waren 's middags echt wel moe maar het was met elkaar een hartstikke leuke en ge slaagde actie-dag!' Muziekvereniging Odeon uit Soester berg brengt op zaterdag 10 april een vooijaarsgroet aan de muziekliefheb bers. Tijdens dit concert zal de hele vereniging zich presenteren. Het jeugdorkest opent de avond. Ook het leerlingenorkest heeft niet stil geze ten en zal de shows van de mini- en majorettes op de klanken van "Grea- se" en "The Lion King" begeleiden. De mini- en majorettes, die zich reeds bewezen hebben tijdens een aantal concoursen, laten zien wat zij waard zijn. Zij zullen gedurende het concert in diverse outfits te bewonderen zijn. Het harmonie-orkest is in 1998 gepro moveerd naar de ere-afdeling. Dit con cert is voor de leden dan ook een uit daging om zich aan het publiek te pre senteren. Het orkest brengt een geva rieerd programma. Voor de pauze zal o.a. "Banja Luka" en "Concertino" gespeeld worden. Na de pauze volgt een afwisselende show met o.a. muziek van Gloria Este- fan en Deep Purple. De leden van het orkest zullen tijdens de klanken van "A day at the circus" op een ludieke wijze het podium betreden. De drie orkes ten, jeugd-, leerlingen- en harmonie orkest, staan onder leiding van Gerrit de Weerd. De beide majorettegroepen worden geleid door Woutéra Susebeek. Onder het genot van een drankje en/ of hapje kan het publiek de avond ver volgen op de nrfuziek van Richard Mil- ler. Het concert op 10 april wordt gehou den in het Officierscasino aan de Kampweg te Soesterberg. Het concert begint om 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.30 uur. De presentatie is in handen van Thari Schröder. De en treeprijs bedraagt f 15,-. Voor CJP- houders en 65+ f 10,-. De kaarten zijn aan de zaal te koop. Naast dit concert heeft Odeon nog meer plannen voor dit jaar. Zo zal Odeon met Pinksteren een bezoek brengen aan haar zustervereniging Bie- bertal in Duitsland. Inmiddels zijn de voorbereidingen gestart voor een groot millenniumconcert eind november, dit maal met een zeer bekende Nederland se zanger. Zondag 11 april ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerslraaf 75 Voorgangers: deken Zwarts en pastor v.d. Heijden Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 kinderkoor; vormsel Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10.00 ds. C.J. Jansen STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra WORLD OUTREACH CHURCH Postweg 57 (ingang Sterrenbergweg) 10,30 Mark Six Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, 030-2280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershülp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Ma rechaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035- 5487411; alarmnummer: 1.1.2. l.v.m. nascholing is de praktijk GESLOTEN van 1 9 t/m 23 april De collega's nemen waar Woensdag 7 april houdt Bert van 't Holt, raadslid van Gemeentebelangen Groen Soest, van 19.30 tot 20.00 uur spreekuur in de bibliotheek. De vol gende spreekuren zijn woensdag 12 mei en 9 juni. De kijkdag van Domeinen aan het Zeisterspoor was op dinsdag 6 april. De koopdag is altijd een week later, dus op dinsdag 13 april 1999. De Nederlandse Darts Federatie houdt op zaterdag 10 april haar na tionale jeugdkampioenschappen in dorpshuis Buq*stede, aanvang 12.00 uur. Dit kampioenschap wordt één keer per jaar gehouden. Iedereen die bij de bond is ingeschre ven, kan zich met net zoveel teams als men maar wil inschrijven in de catego rieën junioren en aspiranten. Gemid deld doen zo'n 20 tot 25 teams per toernooi mee, met 5 spelers per team en een begeleider. Vooral de teams uit de randstadregio hebben zeer sterke spelers, dit zijn meestal ook de teams die het kampioenschap voor zich op eisen. Per kampioenschap lopen zo'n 150 mensen in de speelzaal rond. Het toernooi begint om 12.00 uur en is meestal om ongeveer 18.00 uur afgelo pen. Dorpshuis Burgstede start binnenkort met de oprichting van een Soesterberg- se Darts Vereniging (SDV), derhalve rijn belangstellenden voor deze sport van harte welkom tijdens bovenge noemde wedstrijd. Informatie over de oprichting van deze SDV rijn bij de be heerder van dorpshuis Burgstede ver krijgbaar, tel. 351975. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Naast je dagelijks werk heel iets an ders: yoga docent. Volgens Frans Wiersma is dat voor hem dé oplos sing. In zijn sfeervolle ruimte ont vangt hij zijn cursisten voor de weke lijkse lessen yoga. Je loopt dagelijks in de tredmolen van je werk, dag in dag uit. Totdat je iets anders wilt en gehoor geeft aan je ge voelens en wensen. Yoga tot een ge heel van je vormen en dat doorgeven aan anderen. Dit alles overkwam Frans Wiersma en hij heeft er geen spijt van. Naast studie was het overleg met echt genote en toen vond ineens op de hoek Oude Tempellaan met de Vlieg tuiglaan een drastische verbouwing plaats. Vorig jaar werd daar een ruim te gecreëerd waar men volledig tot rust kan komen. Maar waarom yoga? Frans Wiersma: 'Het is elke dag presteren en alles draait kennelijk om tijd en geld. Dat kan op den duur een enorme roof bouw betekenen op je lichaam en geest, want we jakkeren maar door, totdat het vaak te laat is. Door je hiervan met yoga oefeningen bewust te worden kun je dat proces omkeren. Yoga is geen re ligie en het zeker niet de bedoeling mensen een andere levensopvatting op te dringen. Het wil slechts hulpmidde len aanreiken om mensen in staat te stellen minder gespannen in het leven te staan. Iedereen kan yoga doen. Bij langdurige doktersbehandeling of me dicijngebruik kan overleg met de arts verstandig rijn. De lessen worden we kelijks gegeven, waarbij we veel aan dacht besteden aan de adem.? Bij Frans Wiersma kan men een proef les bijwonen om te ervaren wat yoga is. Behalve de hatha-yoga is er ook de mogelijkheid tot individuele ademthe- rapie, waarbij geleerd wordt hoe men de adem kan beheersen en ruimer kan maken. Voor bedrijven worden speciale cursussen gegeven om met name in kantooromgeving werknemers bewust te maken van hun houding op de werk plek en de daaruit voortvloeiende iichaamsspanningen en welke oefenin gen gedaan kunnen worden om deze spanning te voorkomen. Voor nadere informatie of opgave: Frans Wiersma, Yogapraktijk Soesterberg, Oude Tem pellaan 68, 3769 JC Soesterberg, tel (0346) 350050, fax 351450. Op dinsdag 20 april komen de vrijwil ligers en het bestuur van de Stichting Hulpdienst Soesterberg om 20.00 uur in de Vredekerk bij elkaar, om het 25- jarig bestaan met elkaar te gedenken. In 1974 werd de Hulpdienst door de toenmalige Wijkraad Soesterberg opge richt. In de afgelopen 25 jaar heeft de Hulpdienst dankzij de inzet van veel vrijwilligers, enorm veel goed werk ge daan. Vooral een zeer snelle hulpverlening - binnen enkele minuten- was een ken merkend feit. Het was een groep men sen die tot op heden het vele werk kon doen tegen slechts een kleine bijdrage uit de kermispot. En dan spreken we over het jaar 1999! Immers het eerste wat men vraagt is 'subsidie!' Elke klei ne hulpverlening wordt momenteel ge daan voor slechts één gulden, waar door het andere werk weer kan worden gedaan. De hulpdienst kent bijna geen grenzen. Of het nu gaat om het opha len van medicijnen bij de huisarts, kin deren naar/van school brengen/halen als een ouder ineens ziek is, het bege leiden van mensen naar een ziekenhuis, oppassen bij een zieke waardoor de partner even weg kan enz. enz. Binnen het bestuur kende men enkele wisselingen. De dames Slob en Steke lenburg, beiden bestuursleden van het eerste uur, hebben gemeend na 25 jaar te moeten stoppen. Op de lustrum avond zal afscheid van hen worden ge nomen. Dit jaar bestaat de Nationale Vereniging 'De Zonnebloem50 jaar. Het thema is: 'Aandacht is een mensenrecht'. Dat de Zonnebloem deze regel ook voor haar eigen leden kent, blijkt uit de decoratie van vijf vrijwilligers van de Soesterbergse afdeling, die uit handen van de voorzitter van de regio afdeling een insigne met bloemen in ontvangst mochten nemen. De jubilarissen zijn mevrouw Van Rijthoven (14 jaar lid), mevrouw Raaymakers (14 jaar lid, waarvan de laatste zeven als hoofd bezoekwerk), de heer Raaymakers (14 jaar en nagenoeg vanaf het begin hoofd evenementen en de laatste 6 jaren als voorzitter), mevrouw Braun (12 jaar lid en voornamelijk werkzaam op Kamp Beuk- bergen) en mevrouw Langerak (11 jaar als secretaresse van de Zonnebloem, af deling Soesterberg). Woensdag 31 maart was de hal van de Wethouder de Haanschool omgetoverd in een kleurige verzameling van in vele creaties uitgedoste kinderen. Op de vraag met betrekking tot de aanstaande Paasdagen: 'Wie is de mooiste kip of haas?', had de jeugd haar creativiteit aangesproken. Deze morgen werden hun creaties getoond aan leerkrachten, medescholieren en een strenge jury. De leiding was in handen van Gert Lamers. Niets wns te merken dat hij een dag daarvoor nog een halve mara thon had gelopen, zo wist hij de jeugd tot een bijzondere feestelijke climax op te voe ren. Vele soorten figuren in eieren, kippen, hazen maar ook lentebodes in tulpen en verwachtingsvolle uitvoeringen werden beloond met een eigengemaakte Paasmedaille. "Ik weet niet hoe ik het moet zeggen, maar mijn fiets is weer terug. Nu kan ik overal weer naar toe, want het lopen gaat zo moeilijk. Toen het de vorige keer in de krant stond dat ik mijn fiets kwijt was, heb ik ontzettend veel reac ties gehad. Hartstikke mooi dat er nog zoveel goede mensen zijn. Weet je, ik was eerst bang dat ze allemaal slechter ikken waren. Maar dat is veranderd in allemaal lieve mensen. Ook vooral naar mijn vader en moeder was dat leuk, want die hadden het er ook best moei lijk mee. Daarom wil ik jullie allemaal heel hartelijk bedanken voor jullie hulp en steun. En ik zal in het vervolg beter oppassen en mijn fiets niet alleen laten staan. Maar soms is het zo leuk om even met mijn hond te stoeien in het bos en dan vergeet ik wel eens wat. Beste mensen, nogmaal hartstikke be dankt!" Kevin van Soeren Het geplande 'Rondje Vliegbasis Soesterberg' is vorige week uitgesteld wegens de spanningen in Kósovo. De trip is nu verdaagd naar woensdag 12 en 26 mei. Ook in de maand april kan op grond van diverse oefeningen op de vliegba sis de VW-activiteit geen doorgang vinden. Allen die zich voor de sight seeing van 31 maart hadden opgege ven zijn telefonisch in kennis gesteld. Voor hen die alle data van dit 'Rondje Vliegbasis Soesterberg' nog eens willen noteren: 12 en 26 mei; 9 en 23 juni; 14 en 28 juli; 11 en 25 augustus, 8 sep tember, 27 oktober, 10 november en 8 december. Men kan zich opgeven bij het VW-kantoor aan de Steenhoff- straat 9a in Soest, tel. 035—6026784 of 6012075. Dinsdag 30 maart is het 14e Straten Volleybal Toernooi van AGAVS van start gegaan. Voor deze happening hebben zich 22 teams opgegeven, waar van 12 recreatie- en 10 prestatieteams.' Op de dinsdagen 6,13 en 20 april wor den de wedstrijden gespeeld, de finale vindt plaats op zaterdag 24 april. Dins dag 13 april wordt de traditionele ver loting gehouden Wie gaat deze keer met de felbegeerde wisselbeker naar huis? Na afloop van de prijsuitreiking is er live-muriek van BAM Doorn. Alle wedstrijden worden gespeeld in de Banninghal, aanvang 19.00 uur. Tijdens de 54s,c Algemene Ledenverga dering van de plaatselijke bridgeclub werd secretaris Jan Berkhof gehuldigd en benoemd tot erelid. Berkhof is reeds tientallen jaren de grote animator van de vereniging en werd hiervoor door voorzitter Ton Plugge in de bloemetjes gezet. Lid van de vereniging sinds eind jaren vijftig; sinds mensenheugenis lid van het dagelijks bestuur; tot op de dag van vandaag secretaris en zojuist her kozen voor een nieuw termijn van drie jaar. Elke dinsdagavond en woensdag middag is hij aanwezig om de diverse werkzaamheden op zich te nemen. Jan Berkhof reageerde desgevraagd in al zijn eenvoud: 'Ik ben pas tachtig, dus de eerste tien jaar zijn jullie nog niet van mij af!' Op zaterdag 10 april zal op Sterrenberg (Abrona) de traditionele vooijaars- kinderkledingbeurs worden gehouden. Kopers zijn tussen 09.30 en 12.30 uur welkom in gebouw Kosmos, gelegen schuin tegenover het zwembad de Wa terman. Tweedehandskleding kan voor verkoop worden ingebracht op vrijdag avond 9 april tussen 18.30 en 20.00 uur in genoemd gebouw, voorzien van koopnummer, prijs en maat. Gevraagd wordt vooijaars/zomerkleding. Deze moet schoon, heel en van deze tijd zijn. Een deel van de opbrengst gaat naar de kinderboerderij van Sterrenberg. Tij dens de verkoop is de spelotheek geo pend. Voor informatie en het aanvra gen van een verkoopnummer kan men contact opnemen met Matte Schreu- ders (030-2890076), Nelleke van Westrenen (030-6920156) of Angeli- que Belt (033-4562679). Woensdag 7 april 19.30 spreekuur raadslid, bibliotheek Donderdag 8 april 09.30 ledenverg., Drie Eiken Vrijdag 9 april 10.00 kijk op kunst, Drie Eiken Zondag 11 april 14.00 koersbal, Drie Eiken Dinsdag 13 april 09.00 koopdag Domeinen 12.30 warme maaltijd, Drie Eiken 19.00 stratenvolleybal, Banninghal

Soester Courant | 1999 | | pagina 13