dijk te koop sta «m Schoeman l te k oop P3 «jii Schoeman Een publikatie van de NVM-makelaars. Woningen, hypotheken, verzekeringen. dehof 6 laardij o.g, 135-6016151. "til C.J. HOEBÉE GEZOND AFSLANKEN illir f/(ai/* PAGINAi w OENSDAG 14 APRIL 1999 SOESTER COURANT PAGINA 9 ra :hter een staat NVM. im MÉ T- Makelaars SEMI-VRIJSTAAND WOONHUIS SOEST Schrikslaan 34a TE KOOP AANGEBODEN: TWEE ONDER EEN KAP WONINGEN SOEST Bosstraat 22 t 24 Makelaars Verhuizen? Haal de erkende vakman in huis! dDream <=kjrvc j Ontdek nu zelf A. .'"HlatiC '%Èk tiet met wel gek lopen Kapsalon Bmm ■^1,1 bare verkoop nsèhrijving ire nietinschnjibiljeten icedure is verkrijgbaar bij: iars :k■vcrd op het kantoor van MIDDENWONING :v.v. zonnecollectoren, rloop, toilet, luxe keu- on; 2e verd.: overloop, gelijkheid voor kamer PRIJS: f510.000,- k.k. IIJSTAANDE VILLA van oude klinkers, inb. apparatuur, (keu- las-in-lood ramen, in- verd.: 2 gr. slaapkam. met ligbad, dubbele Ier, 2 kl. slaapkamers artaal 2000!! iPRIJS: f 748.000,- k.k. :TGEDEKTE VILLA Grote fraai aangeleg- feaal voor als de kin- half open keuken, bij- 3 overloop, dakterras, douche en 2e toilet, Dramen. Aanvaarding PRIJS: f905.000,- k.k. NVMl soesterberg i badkamer. Hoezo te weinig aanbod? Soest Vermeerlaan 21 Royaal compleet gerenoveerd 3-kamer (voorheen 4) appar tement met berging in de onderbouw, balkon voor en achter op de 2e woonlaag gelegen. Indeling: Entree, meterkast, gang, ver nieuwd toilet. Nieuwe luxe badkamer met douchecabine en was tafel bereikbaar vanuit de grootste slaapkamer. Tweede slaapka mer met grote vaste kledingkast. Uitgebroken woonkamer met schouw, c.v. moederhaard, balkon en oude houten grenen vloe ren voorzien van isolatie. Nieuwe luxe inbouwkeuken met afzuig kap, halogeen kookplaat en kastruimte. Wasmachine- en con- densdrogeraansluiting. Het gehele appartement is recent nieuw geschilderd, gestucadoord, nieuwe lambrizering en voorzien van houten vloeren en/of plavuizen. Servicekosten voorschot 200,- per maand. Ideaal appartement voor de liefhebber. Oplevering in overleg. Vraagprijs 275.000,- k.k. Soest Pijperpad 44 Soest Jan Steenlaan 35 In rustige straat, centraal in kindvriendelijke wijk gelegen hoek woning met garage en berging. (Bouwjaar 1960). Indeling woon huis: entree, toilet, gang, verdiepte trapkast, tuingerichte L-vor- mige woonkamer met openslaande deur en open haard. Uitge bouwde moderne keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. Bijkeu ken met wasmachine en drogeraansluiting. 1e verdieping: 3 (slaap)kamers, badkamer met douche en wastafel. 2e verdie ping: vaste trap naar kleine voorzolder en zolderkamer v.v. dak raam. Inhoud woning 320 m3. Perceelsoppervlakte ca. 2.24 m2. De woning is geheel voorzien van nieuwe kozijnen met draai-, kiepramen, isolatieglas, spouwmuurisolatie en nieuwe goten. De woning dient absoluut van binnen te worden bekeken. Groot 2.24 are. Oplevering in overleg. Vraagprijs 405.000,- k.k. Soest Kornet 33 Vrijgelegen eengezinswoning 1975 met parkeerplaats eigen ter rein, -voor- en achtertuin met westligging en optimale privacy. Indeling: Vooringang, inpandige berging, toilet. Woonkamer met open vernieuwde luxe inbouwkeuken met afzuigkap, gaskook- plaat, combimagnetron, vaatwasser en veel bergruimte. Verdie ping: open trap woonkamer naar overloop, originele badkamer met 2e toilet, ligbad, douche en aansluiting wasmachine. Vaste kast, berging. Uitgebroken slaapkamer (voorheen 2) met vaste garderobekast. Vaste trap naar 2e verdieping met 3e en 4e ka mer, dakterras, wastafel en bergruimte. Parterre voorzien van dubbele beglazing. Ideaal gezinshuis. Groot 1.83 are. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 375.000,- k.k. I Soest h lannie Schafthof9 S'VvS?- - r. t Grotendeels nieuw ingericht royale middeneengezinswoning met voor- en achtertuin met vijver, terrasligging zuid-oost en berging met achterom. Indeling: entree, meterkast, vernieuwd toilet, luxe open inbouwkeuken met onder andere vaatwasser, combi-mag netron, koelkast, gaskookplaat en veel kastruimte. Tuingerichte woonkamer over gehele breedte van de woning met haardkanaal en eiken parketvloer. Verdieping: 3 slaapkamers waarvan 1 met vaste kasten en 1 met wastafel. Badkamer met wastafelcombina tie, ligbad, afzonderlijke douche en 2e toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met 2 kamers waarvan 1 met douche en vaste wasta fel, dakkapel over gehele breedte van de woning en veel berg ruimte. HR-combiketelopstelling uit 1995. Groot: 1.44 are. Ople vering: in overleg. Vraagprijs 389.000,- k.k. Aantrekkelijke hoekwoning met vijf slaapkamers, centraal in Soest gelegen, in directe nabijheid van scholen, winkels en dergelijke. Indeling: entree, hal, meterkast, vernieuwd modern toilet met fon teintje. Tuingerichte woonkamer met openslaande deur en open haard. Open keuken recent vernieuwd in lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Verdieping: drie slaap kamers waarvan 2 voorzien van inbouwkast. Badkamer recent vervangen, voorzien van dubbele wastafel met meubel. Vloerver warming, zwevend toilet en luxe douche. Zolder: vaste trap naar voorzolder met wasmachine- en drogeraansluiting, Velux dak raam en CV combiketelopstelling. Twee zolderkamers voorzien van volledig geïsoleerde dakkapellen en bergruimte. De woning is grotendeels voorzien van isolerende beglazing. Woonkamer en keuken met doorlopende laminaatparket vloer. De woning ver keert in goede staat. Groot 1.60 are Oplevering in overleg. Vraagprijs 419.000,- k.k. Soest Reespoor 33 Rustig gelegen hoekwoning (1987) met berging in de achtertuin, parkeerplaats eigen terrein, royale voor- en achtertuin nabij bos sen en uitvalswegen. Indeling: Voorentree, gang, toilet en tuinge richte woonkamer. Open luxe inbouwkeuken voorzien van gas kookplaat, koelkast, diepvries, magnetron en diverse kastruimte. De parterre is vooizien van houten vloer. Verdieping: Drie royale slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. Vaste trap naar zolder met velux raam, wasmachine-aansluiting en veel bergruimte. Mogelijkheid voor kamers Geïsoleerd t.a.v. kap, spouw, vloer en isolerende beglazing. Ideaal gezinshuis op aan trekkelijke ligging. Groot 1.63 are. opelevering in overieg. Vraagprijs 429.000,- k.k. en Speciaalzaak larna op afspraak Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 60 36 282 www.schoeman.nl Tevens kantoren te Almere, Amersfoort, Arnhem. Hoofddorp, Leusden, Tiel en Veenendaal Soest Ingenieur Menkolaan 41 Uitgebouwde hoekwoning met schuur, mogelijkheid garage, vrije zonnige achtertuin op zuidwesten. Indeling: voorentree, vernieuwd toilet, trapkast, meterkast. L-vormige woonkamer met openslaande deuren naar terras en convectorput. Open keuken. Begane grond voorzien van houten vloeren. Bijkeuken/berging met CV-combiketel (1985) en wasmachine-aansluiting. Verdieping: vernieuwde douche met luxe cabine, 2e toilet, wastafel. Uitgebroken slaapkamer (voor heen 2), zijkamer. Bergvliering met vlizotrap en dakraam. Parterre grotendeels dubbel beglaasd. Bouwtechnische gekeurde woning met garantieverzekering. Groot: ca. 291 m2. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 455.000,- k.k. Soest Kerkdwarsstraat 15A Helft van dubbel woonhuis met serre, extra grote garage/berging ca. 50 m2 en vrije zonnige tuin met optimale privacy. Indeling: En tree, hal, trapkast. Royale living met serre (ca. 31,5 m2), open haard en vaste kast. Eetkeuken met vernieuwde inbouwkeuken, diverse apparatuur en kastruimte. Verdieping: Overloop. Badka mer met ligbad en wastafel verbonden met grote slaapkamer en doorgang naar zijkamer met vaste kastenwand. Extra bebouw ingsmogelijkheden boven serre. De woning is praktisch geheel dubbel beglaasd en in zeer goede staat van onderhoud. Ideaal woonhuis voor 1 2 personen. Sedert 1996 grotendeels gere noveerd. Oplevering in overleg. Groot 3.11 are. Vraagprijs 449.000,- k.k. Semi-vrijstaand woonhuis, bouwjaar ca. 1935 en uitgebouwd in 1976, met extra grote multifunctionele garage in souterrain (14x5,5 m), patio met open haard, voortuin en optimale privacy gelegen tegenover gemeenteplantsoen. Indeling: Entree, hal, woonkamer met natuurstenen (Noorse leisteen) plavuizen, open haard en open trap naar verdieping, provisiekelder, halfopen inbouwkeuken. Twee slaap kamers, toilet met wasmachine-aansluiting en HR c.v.-combiketelopstelling, hobby ruimte, badkamer met ligbad en 2e toilet. Verdieping: Overloop, twee slaapkamers met vaste wastafel. Veel bergruimte. De woning is bijna geheel voorzien van rolluiken en geheel van dubbel glas. Groot ca. 3.30 are. Inhoud 625 m3. Oplevering in overleg. Vraagprijs 549.000,- k.k. Royale nieuw te bouwen twee onder één kap woningen. Kavelgrootte ca. 1.500 m2. Inhoud vanaf 900 m3 incl. souterrain en garage. Inrichting en afwerking conform wensen en in overleg met koper. Voorbehoud definitieve bouwvergunning. Garages in spouw inpandig bereikbaar vanuit de bijkeuken. Diepe tuinen met optimale privacy, gunstige bezonning en direct nabij winkelcentrum Soest-Zuid, NS station, Peijnenburg en uitvalswegen. Oplevering ca. 6 maanden na afgifte bouwvergunning. Uitvoerige documentatie bestek en tekeningen op ons kantoor beschikbaar. Koopsom 1.500.000,-v.o.n. incl. 17,5% B.T.W. en notariskosten Soest Birkstraat 121 n buitengebied aan verbindingsweg tussen Amersfoort en Soest vrij gelegen J - tallingsmoge- ri i. Zij-ingang me meterkast (11 groepen), toilet en doorgang eetkamer en keuken 2e hal met slaap- woonboerderlj, recent rietgedekt, op ca. 1860 m2 eigen grond en stallin lijkheden voor paarden. Indeling: inrit vanaf de Birkstrae land ca. 500 m2, aansluitend kloostertuin met leilinden. Zi kamer/werkkamer en voorheen deel aan achterzijde, thans in afwerkfase met be trekking tot grote woonkamer met openslaande deuren en uitzicht op landelijk ge bied. Verdieping: Bereikbaar met nieuwe vaste trap, nieuwe verdiepingsvloer, nieu we sporenkap, nieuw afgetimmerd en opnieuw met riet gedekt. Scheidingswand tussen voor- en achtergedeelte Mogelijkheden om in te richten met badkamer, slaapkamers, bergzolder en dergelijke naar keuze koper Op de parterre naast de eetkamer bevindt zich een opkamer met wijnkelder. Bijzonderheden: Groten deels kozijnen, ramen en houtwerk vernieuwd en voorzien van dubbele begla zing. Parterre wandafwerking. Verdieping open ruimte ten behoeve van nieuwe inrichtingen. Op de parterre is thans nog een badkamer beschikbaar. Gedeelte van de boerderij bij slaapkamer is aangebouwd aan buren Achter de boerderij is een paardenstal gelegen met 2 paardenboxen. Geheel gladde betonvloer Op pervlakte ca 180 m2. Nieuw getimmerde kap met originele dakpannen en diverse gebruiksmogelijkheden. Boerderij inhoud ca. 1100 m'. Oppervlakte ca. 1860 m! en paardenstal ca. 180 m2. Groot: 18 are 60 ca. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 1.525.000," k-k. W«e een huis koopt wil zekerheid. Over de prijs, over de bouwkun dige en technische staat, over de voordelen en eventuele nadelen van een bepaalde woning. Garantiemakelaars bieden die zekerheid. Zo zijn alle woningen bouwtechnisch gekeurd en heeft n de mogelijkheid tot het afsluiten van een garantie-verzekering tegen verborgen gebreken. Bij een Garantiemakelaar zit u gegarandeerd goed. Maak dus een afspraak voor meer informatie of een bezichtiging van één van de woningen. Neem bij koop of verkoop niet de gok, maar kies voor de Garantiemakelaar! Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Tevens kantoren te Almere, Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp, Leusden, Tiel en Veenendaal Loodgieters- en dakdekkersbedrijf Lange Brinkweg 40 37Ó4 AD Soest Telefoon 035 - 603 25 16 VAN BUUREN Tijdelijke opslag Overzeeverhuizingen Projektverhuizingen [(BEL CR4TJS\ U06-022.31.91 SUf/tfl''1* Van Buuren verhuizingen bv Koningsweg 29 3762 EA Soest Tel.: gratis 06 - 022 31 91 ^ERKENDE VERHUIZERS via een unieke methode bij: Met 3 volle maaltijden en alledaagse voedingsmiddelen. En... met een gezonde eetgewoonte verder! UITSTEKENDE RESULTATEN!!! Cursusplaatsen: Soest: "De Vijverhof", Klarinet 39, elke dinsdag van 19.00-20.00 uur. Soesterberg: "De Drie Eiken", Dorpsplein 18 elke dinsdag van 21.00-22.00 uur. Info: Marguérite v.d. Pol, 055-5787730. We gaan ervoor.... slank de zomer in!! Inschrijfgeld f20,- Cursusgeld slechts f 10,- KORTINGSBON (tot 1-5) Bij inlevering van deze bon SLECHTS F 10,- INSCHRIJFGELD! RENOVATIEWERKEN - verbouwingen - sanitair - onderhoud - vochtstralen wij kunnen meer dan u denkt! EIKENLAAN 75,3768 ET SOEST TELEFOON: 035-603 72 60, MOBIEL 06-22494412 Lang houdbare vorm 8 weken Nat u urlijkJpbewegiiiS AoloniatiSïr in model Soepele en natuurlijke beweging y' Volume op maal y' Elke dn» weer raakkrlljk in model f/ PH-neulPitali zacht oor uw haar 4»' VS op een coupe Animatie als we Je niet Kunnen helpen R Soesterbergsestraat 39a Tel. 035- 601 07 06

Soester Courant | 1999 | | pagina 9