Veldhuizen beste klaverjasser U ?r van! saLon: Soest 50 jaar geleden RADLO PROGRAMMA SOP SOEST! Tuinieren met de natuur Circus-tentoonstelling: 'Hooggeëerd Publiek' OVERZICHT pagina 10 oester titelstrijd in dienstencentrum de Vijverhof O UUR in een >zorgen! 5012372 Paul Smit in 'Burgers 2000' Radio Soest deze week Tuinen vrij bij 't Nut (Jachthuislaan) een sieraad Koos Postema bij 'Van het Raadhuisplein' Radio Soest op Europese toer Vanaf vrijdag in museum Oud Soest: Radio Soest Clipboard Uit de Soester Courant van 22 April 1949 Officiële mededelingen. Klachten bezorging OENSDAG 21 APRIL 1999 SOESTER COURANT LAPJES- Foto: Goos van der Wilt Na twee ronden stond Veldhuizen al op de eerste plaats. Zijn voorsprong bedroeg slechts drie punten, maar die bouwde hij in de laatste ronde uit. Met 5.681 punten werd Veldhuizen kam pioen. Hij ging met de wisselbeker en een videorecorder naar huis. Het klaveijaskampioenschap van Soest liep in een bijzonder goede sfeer. Alle beschikbare stoelen waren weer bezet en de wijkvereniging kijkt alweer uit naar de volgende editie. Soesterbergsestraat 32A, 3768 EJ Soest Tel. 035-601 31 82 PAGINA 11 r één van haar ppartement n: A. Veldhuizen is de nieuwe Soester üaverjaskampioen. Hij won vrijdag- vond de officieuze titelstrijd in de Ijverhof, die voor de twintigste keer vas georganiseerd door wijkvereni ging Overhees. Ontmoeting met... Op donderdag 22 april, 11.00 uur, leeft Gerda Alders een gesprek met ir. lenk van Asch, directeur van de gelij knamige aannemingsmaatschappij, ï.a.v. het 80-jarig bestaan. Het nieuwe >edrijvencomplex van de ASBO-groep vordt op 24 april geopend. Het pro gramma wordt op 29 april, 16.00 uur, ïerhaald. Soest M.M. n het Middagmagazine van 25 april, 14.00 uur, o.a. welke Soesters hopen 3p een lintje?; wat vinden de Soesters an de blauwe kubussen voor het ge meentehuis?; beroep van de week: fo- ograaf Loek van Walsem; de laatste raad waar-ie staat";-gesprek met Ad Witlox van Daelhoven i.v.m. met de opening van de Wiekslag; bewoners van de Nieuweweg over de voorgestel de verkeersoplossing; verslag van de voetbalwedstrijd S.O. Soest-Velzen. Soest M.M. is een programma van Karin de Lange, Eef. v.d. Horst, Ernst Jawetz en Ivo van Gurp. Soester muziek In het programma De Soester en zijn muziek van maandag 26 april (10.00 uur) ditmaal Lida Kok. Presentatie Lonneke Meijer; techniek: Erik Kerk hof. Herhaling: vrijdag 30 april, 14.00 Ondanks dat ze slechts 3.065 punten scoorde, verliet mevrouw P. de Wit de grote zaal van het dienstencentrum aan de Klarinet niet met lege handen. Zij won de poedelprijs, omdat ze laatste was geworden. Uw totaalinstallateur RA. van den DlJSSEL bv KWALITEIT SERVICE bij al uw installatiewerk LOODGIETER SANITAIR GASONDERHOUD CENTRALE VERWARMING ELEKTRA VERHUUR GASTOESTELLEN Tevens Laanstraat 34a - Soest Tel.: 035 - 601 24 72 Fax: 035 - 601 11 87 l 0 I I E C I I E ZOMER J 111 zvste haarkleurtrend vindt tnze salon in de nieuwe ectie van L'Oréal innel. Subtiel, geraffineerd fd, met Majirel, de :nde crèmekleuring van 'rofessionnel, krijgt u een I resultaat. Met meer dan :es is er altijd een kleur bel voor een afspraak. Ipronnenade 2A Soest 35-601 86 13 TROMP Taxaties Advies? n afspraak 'lein.nl) Het op natuurlijke wijze cultiveren van de natuur of de grond staat mo menteel sterk in de belangstelling. Op televisie is een serie uitzendingen •egonnen over "natuurlijk tuinieren". Het betreft een serie van de Neder landse Onderwijs Televisie/Teleac: iedere zondag om 18.30 uur op Ne derland 2 in de maanden april en mei. Het is ook zeker de moeite waard om de film "Microcosmos" eens als video te huren en met aan dacht te bekijken. Eerder is de vereniging van volkstuin ders, de AVYM, al begonnen de aange sloten verenigingen te wijzen op de mogelijkheden van een natuurlijke be nadering van het volkstuinterrein, qua inrichting en ook onderhoud. De lood recht beschoeide oevers werden glooiend gemaakt, zodat ook een egel tje dat in het water is gevallen weer vaste grond onder de voeten kan krij gen. Er werden "bijenflats" aangelegd: een stenen bouwwerk met voorgeboor- de gaatjes voor de vele solitaire bijen die in de natuur voorkomen en daar ongestoord kunnen "nestelen" als dat iet goede woord is). In het Milieu Educatief Centrum "De Kwekerij" op de Molenstraat 157 is ïen tentoonstelling over "Natuurlijk ruinieren" ingericht, van 21 tot en met 28 april. Op 21 april is daar een lezing van Guurtje Kieft, ecologisch tuinont- (verpster, over dit onderwerp. Aan- 'ang 20.00 uur. /oor ecologische tuinders en natuur- iefhebbers zijn dat ontwikkelingen, die aj graag zien. Een natuurlijker inrich- ing van de omgeving is per definitie ;oed voor allerlei dieren en insecten. ■o is er ooit eens een onderzoek ge- laan door het Amerikaanse ministerie 'an Landbouw naar de verschillen in 'oorkomen van lieveheersbeestjes en mdere dieren wanneer prikkeldraad is oegepast als afscheiding of een haag. lp een mijl prikkeldraad vond men 00 lieveheersbeestjes en op een mijl aagafscheiding 20.000! Binnen haag- ifscheidingen zitten viermaal meer klei- fne nuttige dieren, veertienmaal meer tvogels en viermaal minder muizen. ijJachthuislaan Wie, eenmaal enthousiast geraakt, zelf eens wil tuinieren en ondervinden wat er allemaal gebeurt in een tuin die men zelf natuurlijk heeft ingericht, kan op de Jachthuislaan een tuin huren bij de biologische tuinbouwvereniging. Men dient zich wel te realiseren dat natuur lijk tuinieren niet betekent dat men de tuin vol planten zaait en vervolgens de tuin niet meer bewerkt. Niet gewenste kruiden moeten worden verwijderd. Bomen mogen geen schaduw werpen op de aangrenzende tuin. Binnen ver enigingsverband dient men rekening te houden met elkaar. Onkruid dat oprukt naar de aangrenzende tuin wordt niet gewaardeerd. Volkstuinen zijn traditio neel ingericht als nutstuinen. Dat bete kent dat men om slakken te voorko men alle, niet gewenste kruiden ver wijdert en de gewenste vertroetelt. Bin nen zo'n tuin is vaak geen plaats voor een egeltje om zich te verstoppen. Met het toenemen van de welvaart en de kleiner wordende gezinnen (en vele alleenstaanden) en de gestegen be hoefte aan recreatie is dit traditionele concept van hoge groenteproductie- tuin aan het afnemen. Er komt ruimte voor bloemen en een vijvertje. Er komt waardering voor de "natuur". De bio logische tuinder, voor wie alle gifspuit middeltjes uit den boze zijn, heeft altijd al meer willen weten van de natuur om plagen te voorkomen of te begrijpen. De eerste tuinders op de Jachthuislaan lieten zich inspireren door Pieter Box man en zijn boek "De Moestuinen van Twekkelo". Zo'n tuin liet geen centi meter ongemoeid, werd bemest door zelfgemaakte compost, was afwisselend en een lust voor het oog met de bloe men tussen de groenten door. Maar... denk niet dat zo'n tuin weinig tijd vraagt van de biologische tuinder. Inte gendeel: het is zeer bewerkelijk! Natuurlijke aspecten Dat was het begin van de Biologische 1\iinbouwvereniging 't Nut in 1977. Later kwamen er meer traditionele tuinders naar de Jachthuislaan en er was wel eens onbegrip naar elkaar toe over de aanpak van de volkstuin. Over één ding is nooit onbegrip geweest: over heel natuurlijke aspecten van de omgeving, zoals over de houtwal over het bedekken van de paden met hout snippers en over de bomenrij langs het hoofdpad. Het slootje met de berm krijgt een hatuurlijk beheer en wordt eenmaal per jaar gemaaid; het maaisel wordt op de tuin gecomposteerd op een grote groenafvalhoop. Men ziet dan ook veel vogels, padden en kikkers, af en toe een egeltje, (vooral weer in zo'n biologische tuin zoals die door Boxman werd aangeprezen), hommels en bijen, sprinkhanen, krekels, lieveheersbeestjes, mieren, de nodige huisjesslakken, woelmuizen en veld muizen, naast een serie inheemse plan ten waarvan sommige zijn gezaaid door biologische tuinders op hun tuin. Een natuurlijke aanpak werkt! Er is een hobby die vele aspecten van het menszijn beroert, die het milieu raakt, die ontspanning en inspanning biedt, geestelijk en lichamelijk: Natuur lijk... 1\iinieren! Er zijn tuinen te huur bij de Biologische 1\iinbouwvereniging aan de Jachthuislaan. Informatie: An- ton van de Grift, tel. 6018660. In het nieuwe programma van Radio Soest, "Burgers 2000", interviewt Jan Visser op donderdag 22 april om 12.00 uur Paul Smit. Hij is voorzitter van de S.O. Soest en eigenaar van Drukkerij Smit in Amersfoort en van de Soester Courant. Hoe ziet hij in het nieuwe millennium de toekomst van zijn bedrijf en van de grootste voetbalorganisatie in Soest? Wat zijn z'n verwachtingen en wensen voor het jaar 2000? René Eijbersen geeft in zijn column zijn mening over mijnheer Milosevic. Deze uitzending is een herhaling van maan dag 19 april. Ook dit jaar organiseert de gemeente Soest een speciale welkomstavond voor nieuw ingezetenen, die dit jaar in Soest of Soesterberg zijn komen wo nen. De avond wordt op dinsdag 9 no vember a.s. van 20.00 tot ongeveer 22.00 uur in het gemeentehuis gehou den. De leden van het college van B&W zullen die avond dieper ingaan op zaken die op dat moment in de ge meente spelen en ook het "waarom" vertellen. "Daarnaast wil het gemeen tebestuur graag de mening van de nieuwe inwoners horen over zaken die hen zijn opgevallen. Misschien komen er suggesties naar voren over hoe het in hun vroegere gemeente geregeld was. Hoewel dinsdag 9 november nog ver weg is wil de redactie van het gemeen telijk voorlichtingsprogramma "Van het Raadhuisplein" op Radio Soest de ko mende tijd nieuw ingezetenen uitnodi gen om hun ervaringen met betrekking tot het wonen in Soest te vernemen. Woensdag 28 april a.s. komt Koos Pos tema, die enkele maanden geleden in Soest is komen wonen, in het radio programma "Van het Raadhuisplein" vertellen hoe het wonen in Soest be valt. Het programma wordt uitgezon den van 11,00 tot 12.00 uur. De her haling is op zondag 2 mei ook weer van 11.00 tot 12.00 uur. Radio Soest is te ontvangen op kabel: FM 107.9; ether: FM 105.9. In een cyclus van drie uitzendingen gaat Radio Soest tot de Europese ver kiezingen op 10 juni in het programma "Het Europarlement" uitgebreid aan dacht besteden aan Europa. Karla Pe- ijs, de vertegenwoordiger van de pro vincie Utrecht in het Europese Parle ment, zal de luisteraars een uur lang bij praten over de gang van zaken in Eu ropa en het belang van de Europese politiek voor de inwoners van Soest. "Want," zegt Karla Peijs, "iedereen moet zich thuis voelen in Europa." Karla Peijs zit sinds 1989 voor het CDA in het Europese Parlement. Daarvoor was ze acht jaar lid van de Provinciale Staten van Utrecht. "Euro pa heeft meer met de plaatselijke poli tiek te maken dan mensen in eerste in stantie denken", zegt ze. "Vier van de tien wetten in Nederland komen bij voorbeeld uit Brussel." De eerste uitzending van "Het Euro parlement" is op woensdag 28 april om 14.00 uur. Tijdens deze uitzending stelt Karla Peijs zich aan de luisteraars voor en zal zij uitgebreid stilstaan bij de komst van de Euro. Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035-6030303 Fax: 035-6029995 Van 23 april t/m 15 augustus is in het museum Oud Soest de tentoon stelling "Hooggeëerd Publiek" te be zichtigen. Het doel van deze tentoon stelling is het circus te laten zien in al zijn facetten door middel van foto's, boeken, affiches, programmaboekjes, bronsplastieken, miniaturen en het mooiste modelcircus van Europa. Een museum heeft naast de taak cul tureel erfgoed te bewaren ook nog een educatieve functie, het is daarom dat in deze wisseltentoonstelling de schijn werper wordt gericht op één van de oudste cultuurvormen, het circus. De samensteller van deze tentoonstelling laat een aantal zaken zien die te maken hebben met deze cultuurvorm. Oude foto's en andere materialen uit de ar chieven van de Gemeente Soest, Henk v.d. Berg uit Oss en Peter van der Weij uit Soest geven een beeld, in zwart/wit en kleur, van hoe het was en hoe het is. Opmerkelijk is een serie foto's uit het Soester gemeentearchief rond een parade gehouden door het circus Toni Boltini in de zestiger jaren. Verder werken enkele kunstenaars mee aan de tentoonstelling. Bep van den Berg (80) heeft een gedegen kunstop leiding gehad, zij komt uit de generatie van Charlotte van Pallandt en Mari Andriessen, een tijd waarin de kunste naars nog zeer academisch werden ge vormd. Trefzeker weet Bep haar por tretten in brons vorm te geven; wat men kan zien is slechts een fractie van de honderden bronzen beeldjes die men in haar atelier in Naarden kan aantreffen. Het kleine groots introduceren is een kunst op zich. Leo Kuntze (69) ver staat deze kunst al vele jaren. Twintig jaar bouwde hij aan zijn miniatuurcircus Krone schaal 1:50. leder jaar worden de wagens die circus Krone vervangt of bijkoopt ook door Leo Kuntze aan het circus toegevoegd, zodat het een opti maal beeld geeft van het grootste rei zende tentcircus ter wereld. De tentoonstelling "Hooggeëerd Pu bliek" wordt mede mogelijk gemaakt door sponsoring in natura van Auto Smeeing BV, TV Service Ton Uyland, en Willem van Oosten fotoservice. Museum Oud Soest is geopend elke zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur m.u.v. de feest en gedenk dagen. Op afspraak kan het museum ook op andere tijden bezocht wor- dar tel. 035-6023878 (b.g.g. 035- 6027238). Tijdens de tentoonstelling "Hoog geëerd Publiek" is het voor groepen mogelijk de tentoonstelling te combine ren met een lezing en dia-voorstelling over het circus. Informatie hierover: tel. 035-6015779. De entree bedraagt f 3,50 p.p. voor volwassenen; f 1,75 p.p. voor kinde ren; f 2,50 p.p. voor 65+ers en CJP- houders; museumjaarkaarthouders hebben gratis toegang tot het museum. Groepsarrangementen op aanvraag. Buiten de wisseltentoonstelling "Hooggeëerd Publiek" is in het mu seum de reguliere collectie te bezichti gen en is er in samenwerking met het gemeentearchief van Soest een foto tentoonstelling over de Kerkebuurt, van 23 maart t/m 20 juni, en over de wijken Soestdijk, Soest Noord en 't Hart, van 2 juli t/m 5 september. Automobielbedrijf Gebr. van der Pouw Kraan bv SUBARU TEVENS UW ADRES VOOR GOEDE GEBRUIKTE OCCASIONS Mktdelwf kstraat 4042, Soest, Tet 035-6014289 "Waarom noemt u bij de aan- of afkon diging van uw programma's toch altijd ook de naam van degene die de tech niek van dat programma heeft ver zorgd?" schreef ons vorige week de heer Van der V. uit Soest. "Voor uw luisteraars is dat toch helemaal niet in teressant? En bij de 'gewone' omroe pen hoor je die namen toch ook nooit?" Tja, of dat wel of niet interessant is we ten we eerlijk gezegd niet. En inder daad, bij de landelijke omroepen is het ook geen gewoonte. Maar afgezien van de onvergelijkbaarheid tussen lande lijke en lokale omroepen vinden wij, dat onze luisteraars best mogen weten wie het programma hebben gemaakt: de redactie, de presentator èn de tech nicus. In de bioscoop en op tv zijn-we gewend dat de namen van alle mede werkers aan een productie na afloop de revue passeren. Soms zelfs tot en met de namen van degenen die tijdens de opnamen hebben geholpen de brood jes te smeren (de catering, weet u wel?). Zover gaan wij dus niet, maar, mijn heer Van der V., ere wie ere toekomt, toch? En ach, vindt u het nu helemaal zo storend om qf en toe te horen wie het mogelijk heeft gemaakt dat u onge stoord van uw programma kon genie ten...? Nu we het dan toch over techni ci hebben, lijkt dit ons een gelegen heid bij uitstek om één technicus van het Radio Soest-team in het bijzonder te noemen: Harry van der Leij (16), die na een interne opleiding van enige maanden sinds kort als volwaardig technicus mede onze programma's ver zorgt. Meerdere telefoontjes Op een lenteachtige donderdagoch tend in april troffen we hem achter de mengtafel (ja, waar anders...?) van stu dio 2, bezig met een live uitzending van Soest Actueel. Hoewel dit dagelijkse actualiteitenprogramma al z'n aan dacht opeist, vindt hij tussen de items door nog wel even gelegenheid een paar woorden te wisselen. Hoe is Har ry eigenlijk bij Radio Soest terechtge komen? Binnengewaaid en niet meer weggegaan? "Nee", zegt' hij glimla chend, de ogen strak op het mengpa neel gericht, "nee, ik volg als scholier Voortgezet Speciaal Onderwijs, en een van de docentes daar is getrouwd met Radio Soest-technicus en -program mamaker Jaap Gankema. Zo ben ik via-via ook bij de radio terechtgeko men. Jaap Gankema heeft me opge leid, en nu verzorg ik één dag per week opnamen en live programma's Radio Soest. En dat gaat me goed af ook". Dat laatste kunnen we volmondig beamen: zelfs als er tijdens een live uitzending meerdere telefoontjes tegelijk binnen komen laat Harry zich niet van z'n stuk brengen. Met veel bravoure steekt hij z'n duim omhoog naar de presentator achter het glas, ten teken dat de muziek bijna ten einde is en dat het volgende telefoontje wacht. Of 'ie het ook leuk werk vindt? "Nou!" klinkt het uit de grond van z'n hart. Dan zet hij de mi crofoon van de presentator open en is hij weer voor de volle 100% bij de uit zending. Na afloop van het programma kondigt de presentator af: "...en de techniek was vanochtend in handen van Harry van der Leij..." ERNSTIGE BOSBRAND BIJDEPALTZ. Gisterenmiddag te ruim 1 uur werd de brandweer gealarmeerd voor een bos brand nabij de spoorlijn Soest-Den Dolder in de nabijheid van de Paltz. Zware rookkolommen stegen op en waren ver in de omtrek te zien. De brandweer was spoedig met veel mate riaal ter plaatse en wist, daarbij gehol pen door manschappen van de L.S.K. te Soestduinen, na enige uren hard werken, het vuur te bedwingen en te doven. Enige autoriteiten, w.o. de bur gemeester van Soest, waren bij de brand aanwezig en sloegen het blus- singswerk gade. 3 Vb a 4 H.A. bos, w.o. prachtige sparren- en dennenbomen, ging bij deze brand verloren. De oor zaak van de brand is niet bekend, maar is vermoedelijk weer aan onvoorzichtig heid te wijten. PROVINCIAAL KAMPIOEN HERENKAPPEN. Dinsdag 19 April a.s. had te Arnhem de eindstrijd plaats van de gehouden competitie om het landskampioenschap herenkappen 1949, georganiseerd door de Ned. Bond van Technische clubs voor het kappersbedrijf. Van de 80 deelnemers wist onze plaatsgenoot, de heer D. Vuist, met 1133 punten beslag te leggen op het kampioenschap herenkappen van de provincie Utrecht. MUNITIE GEYONDEN. Tijdens de Paasdagen is in de Soester bossen weer enige munitie gevonden, w.o. enige handgranaten. Bij het vinden van munitie of vreemde voorwerpen, wordt het publiek drin gend aangeraden daarvan onverwijld aan de politie kennis te geven. DRONKEN CHAUFFEUR. Op de Burg. Grothestraat werd een motorrijder met zijn duopassagiere, rij dende in de richting Amsterdam, door een achterop komende vrachtauto aangereden en een honderdtal meters meegesleurd alvorens de vrachtauto tot stilstand kwam. De bestuurder van de vrachtwagen bleek onder de invloed van sterke drank te verkeren en niet in staat te zijn een motorvoertuig te besturen, waarom hij in arrest werd gesteld, terwijl de vrachtauto in beslag werd genomen. De motorrijder met zijn passagiere kwa men er met enige schrammen af. CANDIDAArSTELLING VOOR DE GEMEENTERAAD. De burgemeester van Soest brengt het volgende ter openbare kennis: Op dinsdag 10 Mei a.s. zal plaats heb ben de candidaatstelling voor de ge meenteraad. Op die dag kunnen, van des voormid dags negen uur tot des namiddags vijff uur, bij de burgemeester ter secretarie der gemeente worden ingeleverd, lijs ten van candidaten, als bedoeld in ar tikel 33 der kieswet. Op dezelfde lijst mogen ten hoogste 20 candidaten worden geplaatst. Iedere lijst moet worden ondertekend door ten minste 25 personen, die volgens de kiezerslijst, geldende op het ogenblik van inlevering, kiezers zijn voor de ge meenteraad in de gemeente. Dezelfde kiezer mag niet meer dan één lijst on dertekenen. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit hebt, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 6014152). De krant wordt dan nog dezelfde avond nabezorgd. Belt u woensdag na 18.30 uur, dan kunt u uw naam en adres op de band van het antwoord apparaat inspreken. De krant wordt dan echter pas donderdagmiddag nabezorgd. Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg is het klachtennummer 035-6021841 (C. van Barneveld). Dat nummer kan op woensdag tussen 18.30 en 19.30 uur worden gebeld voor nabezorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donderdag nabezorgd. VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 22 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon. 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 BURGERS 2000 (H) pr. Jan Visser. 13.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider. 14.00 OPERETTELAND "Operettegala"; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 ONTMOETING MET... (H) 17.00 DE VERREKIJKER chr. kinder/jeugdprogramma. 18.00 ORLANDO pr. Jan Visser. 19.00 GEMEENTERAAD VERGA DERING pr. Jan Visser. VRIJDAG 23 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad van Wijngaarden. 11.00 SOEST 55+ pr. Elly v.d. Wel. 12.00 SPORTCAFÉ pr. Joop v. Ipenburg. 13.00 LUNCHROOM pr. Thari Schröder. 14.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK (H) pr. Lonneke Meijer. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 JAZZ UIT ARTISHOCK pr. Semmy Prinsen. 18.00 Sluiting ZATERDAG 24 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 14.00 COCKTAIL/SPORT pr. Cock Schouten. 16.00 DE MIDDENSTIP Sportprogramma; pr. Ivo van Gurp. 17.00 SAMEN BIJBEL LEZEN pr. Douwe Sijtsma. 18.00 Sluiting. ZONDAG 25 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 RELIGIE EN POËZIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Ina Aangeenbrug/Annelies Nelis. 11.00 HET RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARA-CONTACT tel. reacties: 6093857; pr. Ronald Groenen- steijn. 13.00 ALLES UIT DE KAST Radio Soest, 6093851/6093852. 14.00 SOEST M.M. pr. Ernst Jawetz/Eef v.d. Horst. 16.00 HET BOEK BINNENSTEBUI TEN pr. Herman Spoor. 17.00 KERKDIENST Opname van de ochtenddienst in de Oude Kerk/Wilhelminakerk. 18.00 Sluiting MAANDAG 26 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK pr. Lonneke Meijer. RONDJE SOESTERBERG pr. Wil Stekelenburg/Anneke Vestering. 12.00 BURGERS 2000 pr. Thari Schröder. 13.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT Sportmagazine; pr. Joop van Ipenburg. 18.00 Sluiting DINSDAG 27 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 UW FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jan van Vuur- en/Mieke Boon. 11.00 ONTMOETING MET... Elly v.d. Wel in gesprek met Marlies Bouten over hart- en vaatziekten. 12.00 MISDAADRECONSTRUCTIE pr. Dick de Vree. •13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 MUZIEK MET INGRID pr. Ingrid de Jong. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZCONCERT (H) 17.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 18.00 Sluiting WOENSDAG 28 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Annelies Nelis/Ina Aangeenbrug. 11.00 HET RAADHUISPLEIN Gemeente-informatie; pr. Ben van Os/ Yvonne Dijkhuis. 12.00 CULTUUR IN DE REGIO pr. Lonneke Meijer; samenst. Ad van Wijn- gaarden/Kitty Roukes. 13.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUSICA AETERNA pr. Liesbeth en Jaap Gankema. 17.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 18.00 Sluiting

Soester Courant | 1999 | | pagina 11