de j^vekerfj Circus l Cabrio presenteert programma 1999 Boekeni 10 t/ml Soestei arttóhocK Programma seizoen 1999 Programma Koninginnedag Soulband, jongensgroep en solozanger morgen in Cabrio De Weegbree ~!CULTUUR& WELZIJN I Nieuwe, kleurige collectie in Kunstuitleen Soest Soester Courant Chocoladefabriek 'Kwekerij' gesloten in meivakantie Openluchttheater Cabrio Soest Aanvang: 20.30 uur 'V BpÉkl Entreeprijs: 25 gulden ft'TT Voorverkoop: VW-Soest, Broodje van Toontje aan de Birkstraat 7, De Gouden Snaar", Rabobank Soest-Baarn, "De Vrije Teugel" aan het Vedelaarpad 53. 30 april: 11.00 uur: Groot feest op kinderparadijs met 40 spelen en de grote lllusieshow van Hans Kazan (14.30 uur) Vanaf20.30 uur in openluchttheater Partycentrum Een veelzijdig partycentrum. Oranje bingo in de Vijverhof PAGINA 22 ^OëNSDAG 28 'Hooggeëerd P Donderdag 29 april 1999 in openluchttheater Cabrio 'WOENSDAG 28 APRIL 1999 SOESTER COURANT 'Lichtjes uit de zee' Grootste marki aan de Soesterbergsestraat Openluchttheater "Cabrio'en Kinderparadijs "De Vrije Teugel" presenteren met trots: The Sound of Soul, Rhythm Slues met in concert: Spooky and his new Swinging Soul Machine RE-play GS MILTON Presentatie: Sanna o Poldertocht van Tempo Toer op zaterdag 1 mei Morgenavoi Koninginnedag Queensdayfestival 'Het vijfde seizoen' .1 Gevraagd Vaste-, inval- en vakantie bezorgers in Soest voor de (op woensdagmiddag) Voor informatie: tel.6014152 De Soester Kring Secretariaat: Jjf Albert Cuyplaan 136 *So& Tel. 035-6017001 5 Woensdag 5 mei, om 10.00 uur, spreekt Marianne van Beek in de Soes- ter Kring over de legendarische choco- ladefabriek Droste. Zij verzamelt al I tien jaar alles wat met Droste te maken heeft. In vogelvlucht passeert de geschiedenis van het bedrijf, dat in 1863 met het maken van waterchocolade begon. Alom bekend is de omstreeks de eeuw- wisseling verschenen verpleegster op de cacao-verpakking. Deze draagt een ^armband met een rood kruis erop. Ze r* draagt een blad waarop een Drosteblik £-«is afgebeeld. Daarop staat weer een verpleegster met een Drosteblik enz. •-> Het welbekende "Droste-effect'. De I aanwezigen kunnen deze morgen zelf 5$ de Droste pastilles proeven. Iedereen is welkom in de zaal van de i NPB-Kerk, ingang op de parkeerplaats -'aan de Pieter de Hooghlaan. Zaal open 9.30 uur met koffie, aanvang 10.00 uur, sluit ca. 11.30 uur. Er is ruim 'gelegenheid om over het besprokene vragen te stellen. Bijdrage in de kosten vier gulden incl. koffie. Van maandag 3 tot en met vrijdag 7 mei is het milieu educatief centrum de Kwekerij aan de Molenstraat 157 ge sloten voor publiek. In de educatieve tuin naast de Kwekerij is hét deze we ken een drukte van belang in het kader .--.van het lesproject "Kleine beestjes", vierlingen van de Soester en Soester- '"bergse basisscholen (groepen 3 en 4) zoeken kleine beestjes en als ze gevon den zijn, worden ze grondig onder zocht. De leerlingen vinden wormen, ..•mieren, duizendpoten, miljoenpoten, pissebedden, spinnen, hommels, bijen, vliegen etc. en leren al doende veel over hun lijf en leven. X>e eerste week van mei is de Kwekerij dus gesloten. Daarna gaat er weer een nieuw lesproject van start: "Het ka- .bouter-natuurpad". Dit project richt zich ook op kinderen,.maar nu op kleu ters. In het vooijaar is er veel te beleven in de natuur. Kabouters maken de na- .tuur in orde, zodat deze klaar is voor liet nieuwe leven dat staat te popelen. De kleuters uit Soest en Soesterberg gaan de kabouters daarbij een handje helpen en leren zo veel over de natuur. Natuurlijk is men na de meivakantie ook weer van harte welkom bij het mi lieucentrum de Kwekerij met vragen, ideeën en opmerkingen over natuur en milieu onderwerpen. Vragen naar Nico- le Schalkx of Johan Simon (035- 6093454/6093202). r Ook dit seizoen is het openlucht theater 'Cabrio' in Soest er in ge slaagd een omvangrijk programma te presenteren. Maar liefst zestien voor stellingen staan op het programma, variërend van sprookjes tot opera concerten, en van Turkse dans tot ca baret. Voor iedereen wat wils dus. De voorstellingen beginnen op 29 april met een optreden van Spooky, Replay, C.B. Milton en Sanna. De week erna is het de beurt aan The Image Band. Deze band bestaat uit negen personen. Zoals ze zelf zeggen zijn ze "thuis in Antilliaanse en Zuid-Amerikaanse muziek". Ze staan garant voor een swingend exotisch middagje. Nog meer muziek volgt op 13 juni wanneer de Basic en Full Color singers, twee semi- professionele groepen, zullen optre den. Basis Color zingt bewerkingen van popmuziek, af en toe richting mu sical en jazz. Het wat serieuzer getinte Full Color zingt wat moeilijker repertoi re; naast jazz ook close harmony en a capella. De nummers die zij zullen zin gen zijn van Queen, Mariah Carey, Ce- line Dion, Eric Clapton en vele ande ren. Theaterweekend Van 18 tot en met 20 juni is er het lan delijk theaterweekend in verband met het vijftigjarig bestaan van de Vereni ging Openluchttheaters in Nederland. Ook 'Cabrio' doet hier aan mee. Op 18 juni zal er een ware première zijn. Dan hoopt Stormvogels Alter Ego Orcustra op te treden, Eerder bracht Stormvogel al de theatervoorstelling Eemsaga in Soest. Nu zijn ze terug met een band, met onder andere saxofoons en een doedelzak. Het Alter Ego Orcustra be staat uit musici met verschillende mu zikale achtergrond, zoals jazz, rock, klas siek en folklore. De muziek die hier uit voortkomt is moeilijk te omschrijven. "Noem het jazzbarock", zegt Stormvo gel. Voor hem is de intensie die van de muziek uitgaat het belangrijkst. Op 19 juni is er een country line dan cingavond, verzorgd door Danscentrum 'Gerla'. Het aanleren van een country Iinedans en een demonstratie door een aantal countrydansers zullen deel uit maken van deze bijzondere avond. Op 20 juni zullen twee Turkse volks dansgroepen naar Soest komen. De dansgroepen zullen een Turks-folklo ristisch programma brengen, compleet omlijst met schitterende en kleurrijke authentieke Turkse klederdracht. De groepen haalden prijzen bij zowel na tionale als internationale festivals. Het doel van de groep is om Turkse en Ne derlandse dansers met eikaars cultuur te laten kennismaken en zo een multi culturele samenleving te bevorderen. Beiden treden dan ook op in deze groep. 'Knijn' Op 26 juni komt opnieuw folkgroep 'Knijn' naar Soest, na succesvolle op tredens in 1996 en 1997. De, deels Soester, formatie staat voor een avond aanstekelijke muziek; Iers, Schots, scheef, cajun, Nederlandse nummers, een duidelijke boodschap en nog veel meer. Op deze avond zal de groep, die tot dan zonder personele wijzigingen opereerde, afscheid nemen van'fluitist Erna van Hees. Muziek met kraak en smaak, dat is de omschrijving die het beste aan Di Gojim gegeven kan worden. Zij hopen^ op 4 juli Soest met een bezoek te ver eren. Hun muziek is klezmermuziek, gebaseerd op Jiddische en Oost-Euro- pese volksmuziek. De groep is niet al leen leuk om naar te luisteren, maar ook om te zien. Behalve muziek zijn er ook nog cabaret- en andere voorstellingen. Zo is, als af sluiting van het seizoen, op 22 augus tus V.I.P.S. Airlines te gast. Zij brengen het cabaretprogramma 'Op weg naar 2000'. V.I.P.S. bestaat uit purser Mare en de stewardessen Loesje en Marie- Fleur. Hun programma wordt onder steund door het 'cockpitorkest'. Tijdens de 'vlucht' maakt men kennis met aller lei situaties die zijn neergezet vanuit een satirische, maar vooral humoris tische ondertoon. Op 15 augustus is er een familievoor stelling van een Russisch sprookje, ge naamd 'de Vuurvogel'. Het gaat over een vuurvogel die appeltjes steelt uit de tuin van de tsaar. Deze stuurt daar na zijn drie zonen weg om de vogel te vangen. Het wordt een lange en einde loze reis... Het mondt uiteindelijk uit in een strijd van wit tegen zwart en wie wint er? 29 april 6 juni 9 juni 13 juni 18 juni 19 juni 20 juni 20.30 uur SPOOKY - REPLAY - C.B. MILTON en SANNA 14.30 uur THE IMAGE BAND 14.30 uur 'URF', een sprookje van Retteketet 14.30 uur FULL BASIC COLOR-singers, close harmony 20.15 uur Première van STORMVOGEL'S ALTER EGO ORCUSTRA 20.30 uur COUNTRY LINEDANCE 14.30 uur TURKSE VOLKSDANSGROEPEN'OZAN'en 'OZANCIK' 18, 19 en 20 juni: Landelijk theaterweekend, in verband met vijftigjarig be staan van de Vereniging Openluchttheaters Nederland: 26 juni 20.00 uur FOLKGROEP 'KNIJN' 4 juli 14.30 uur Dl GOJIM, klezmermuziek 7 juli 14.30 uur DE AARDE IS VAN IEDEREEN, kindervoor stelling 11 juli 14.30 uur OPERACONCERT 21 juli 14.30 uur BERRY MERLIN, goochelclown 25 juli 14.30 uur WEESPER SAXOFOONKWARTET 6 augustus 20.00 uur DANSEN MET PAARDEN, show 15 augustus 14.30 uur DE VUURVOGEL, familievoorstelling 22 augustus 14.30 uur OP WEG NAAR 2000, cabaret met V.I.P.S. Air lines DONDERDAG 29 APRIL 20.30 uur Concert met Spooky and his New Swinging Soul Machine, RE-Play, CB Milton in openluchttheater Cabrio aan de Soesterbergsestraat. Entree: .25 gulden. 21.00 uur Lampionnenoptocht vanaf de Open Hof aan de Veenbesstraat. VRIJDAG 30 APRIL 09.00-10.00 uur en 13.00-14.00 uur Natuurfietstocht IVN Eemland vanaf De Kwekerij aan de Molenstraat. 09.30 uur Optocht versierde fietsen en autopeds vanaf de Ludgerusschool op de hoek van de Hildebrandtlaan en de Vosseveldlaan. 10.00 uur Oranje Vrijmarkt op de Engh (tot 15.00 uur). Paardensport bij manege Eldorado aan de Bosstraat. 11.00 uiir Kinderspelen bij 't Vaarderhoogt aan de Dorresteinweg met om 13.30 uur optreden van Reinier Sijpkens. Kinderspelen bij kinderparadijs De Vrije Teugel aan het Vedelaarpad met om 14.30 uur optreden van Hans Kazan. 12.00 uur Open huis, live-muziek en Queensday Festival in Artishock aan de Steenhoffstraat (tot 02.00 uur). Entree Queensday Festival: 15 gulden. 16.30 uur Oranjebal met live-optreden van T-Bone Special in Bos en Duin aan de Bosstraat. (De Zeskamp gaat niet door). 20:00 uur Oranjebingo in de Vijverhof aan de Klarinet. Deelname: 10 gulden. 20.30 uur Gospelconcert met Friendship Gospel Choir op het terrein van de brand weerkazerne aan de Lange Brinkweg 21.30 uur Taptoe met PVO, het Groot Gaesbeeker Gilde, Excelsior en het Deen se Jernbanens Musikkorps Randers op het terrein van de brandweerkazer ne aan de Lange Brinkweg (Aansluitend vuurwerk). Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 I Di Gojim: muziek met kraak en smaak Kinderen Ook voor de kinderen is er het komen de seizoen genoeg te doen. Zo is er op 9 juni 'Urf'. Dit sprookje gaat over prin ses Rodelinda, die verliefd wordt op de lakei Lodewijk en daarna verandert in een 'Urf'. Op 7 juli volgt 'De aarde is van ieder een', een modern sprookje. Het meisjé Lili is boos op buurman Andy Proper, die haar ratje Tyi heeft aangereden. In haar slaap gaat ze met de winden Har- ry en Souza op zoek naar Tyl. Ook krijgt ze hulp van Simon de Soepschild pad. Berry Merlin, de goochelclown zal op 21 juli de Sim Sala Bim met je kop in de vim show brengen. Berry heeft al vele prijzen binnengehaald. Berry zal de clown uithangen, maar ook goochelen. Hij heet niet voor niets goochelclown. Het belooft een kindershow vol humor en verbazing te worden. Doqr de be trokkenheid van de kinderen wordt deze show een echt feest. Het openluchttheater 'Cabrio' is te vinden aan de Soesterbergsestraat 140 in Soest. Het theater is goed toeganke lijk voor rolstoelgebruikers en er is vol doende parkeerruimte. Bijna drie uur lang muziek is mor genavond te horen in openluchtthea ter Cabrio aan de Soesterberg sestraat. Vier optredens staan ge pland. Spooky and his Swinging Soul Machine verzorgen de muzikale af trap en uitsmijter. „De Weegbree" is geschikt voor bruiloften, recepties en bedrijfsfeesten. Wilt u meer weten, eens komen kijken, praten of een vrijblijvende offerte ontvangen? Weegbreestraat 205-207, 3765 XE Soest Tel.: 035 - 601 79 54 - Fax: 035 - 602 82 97 Internetsite: Sepp.Demon.nl Om 20.30 uur komt de zanger, die een kwart eeuw geleden hits scoorde met Spooky Sue, met zijn nieuwe bege leidingsband op het podium. Na onge veer drie kwartier wordt hij afgelost door Re-play. Deze jongensgroep is af komstig uit Rotterdam en trad al op met onder anderen Marco Borsato, 2 Unlimited en Jocelyn Brown. Eind 1996 verscheen de eerste single van Re-play, in 1997 stond de groep vijf tien weken lang in de Mega Top 100 met 'Kijk om je heen' en vorig jaar drong ze de top tien binnen met de zo merhit 'Ala Day'. Re-play brengt zowel R&B als zwoele ballads. De in Suriname geboren CB Miltori loopt langer mee en beklom de hitlijs ten met onder meer 'It's a loving Thing', 'Hold On' en 'Open your Heart'. Zijn laatste album 'From here to there' krijgt eveneens vorm door funk en soul en leverde de singles 'What About Me' en 'Carry On' op. Als sluitstuk van de avond keert Spoo ky and his Swinging Soulmachine terug op de bühne. Tussen de acts door kan het publiek kennismaken met presen tatrice Sanne die in verschillende rollen in diverse televisieproducties was te zien. Een toegangsbewijs voor het concert in Cabrio kost 25 gulden en is verkrijg baar aain de kassa aan de Soesterberg sestraat. Voor die tijd kunnen kaarten worden gekocht bij de VW en De Gouden Snaar aan de Steenhoffstraat, Broodje van Toontje aan de Birkstraat en De Vrije Teugel aan het Vedelaar pad. Het kinderparadijs heeft het concert in samenwerking met de Stichting Cabrio georganiseerd. Niet meer weg te denken in het Konin ginnedag-programma is de bingoavond in de Vijverhof. Wijkvereniging Over- hees laat de balletjes vrijdag 30 april vanaf 20.00 uur rollen. Gespeeld wor den elf normale ronden, terwijl in de speciale ronde een negendelige tuinset te winnen valt. Een kaart voor de elf ronden kost 10 gulden, voor de extra ronde moet twee gulden per kaart wor den betaald. Tussendoor wordt een loterij gehouden. De zaal van het dien stencentrum aan de Klarinet gaat om 19.30 uur open. Cultureel Centrum Willaertstraal 49, tel. 602 21 88 Zaterdag 1 mei De zee is weids en groots. En het ei- land is maar een klein vlekje in die on- eindige watermassa. Op het eiland is het koud en eenzaam. Er staat alleen j een kleine vuurtoren waarin de vuurto- j renwachter woont. Hij wil daür niet weg want zijn zusje is daar verdwenen in de golven. Bovendien moet hij zorgen voor het licht van de vuurtoren. Maar dan geeft de zee antwoord met haar wonderlijke lichtjes. Is het de zeemeer- min? "Lichtjes uit de zee" is een poppen- theatervoorstelling voor iedereen van af 4 jaar, gespeeld door Mike van Al- fen en Virga Lipman. De toegang is: f 7,50/f 6,- (strippenkaart)/f 10,- (vol- -Vassenen) Elf vierkante meter is maquette ongeveer. Zo oppervlakte is, 20 de blauwe circustent, woonwagens, dierenverb re mobiele vertrekken e de dieren, hun verzorger medewerkers van Circus beeld. Het volledige circus is o van 1:50 nagebootst doo wer Leo Kuntze. Wie de kende miniaturen nog in e zien, moet vóór 16 augusi nemen in Museum Oud Steenhoffstraat, waar de dens de wisseltentoonste geëerd Publiek' sinds vrijt Daarna breekt Kuntze zij af om het vervolgens in V Van 10 tot en niet 14 r weer duizenden boek< worden aangeboden d Men kan dan voor zeei het boekenbezit aanvul! Nieuw is dit jaar dat de lei lo een flink aantal legp' kunnen aankopen en d vrije uurtjes een aardige ker de puzzels van 500 stukjes. Om een paar rubrieke waaruit men een keuzt kookboeken, boeken ov nieren, handwerken, lan dieren en natuurlijk honderden! Maar de grootste keuze ken uit de rubrieken ron romans. Ook de literair goed vertëgenwoordigd, de keuze te maken valt i kunst en theologie en l sqhenken. Grammofoonplate Evenals andere jaren zi platen te koop, zowel 1 pulair. Altijd een topp« hebbers. Door aankoop inzameling door de le particulieren die hun bil ten ruimen, om welke deze graag aan het S( koor aanboden, is deze ken- en platenmarkt li De Kunstuitleen Soest toont een nieu we collectie kunstwerken in de lees zaal van de bibliotheek aan de Al- bert Cuyplaan. Kleurige werken die te leen en ook te koop zijn. Signaalrood en kanariegeel in een werk van Bep Toscani, hemelsblauw in een werk van Frida Kale, warme rode en paarse tinten in een werk van Peter van de Akker of zachte pasteltinten in eert werk van Laetitia de Haan. Spon tane gouaches, abstracte zeefdrukken, poëtische landschappen of zachte aquarellen, objecten in brons, metaal en hout, voor iedere smaak is er werk in overvloed. Sinds de Kunstuitleen Soest per 1 april samenwerkt met Kunstuitleen 't Gooi in Hilversum wordt de collectie kunst werken in Soest vernieuwd. Iedere maand komen er nieuwe werken bij, totdat op 1 juli de hele collectie is ver vangen door nieuw werk. Al voor f 11,50 per maand kan men een kunstwerk lenen en voor f 17,- per maand leent en spaart men f 8,50 kooptegoed. Mensen die een CJP of pas 65+ hebben krijgen korting en kun nen voor f 8,50 per maand een kunst werk lenen of lenen en sparen voor f 11,50 per maand. Men kan op een heel flexibele manier kunst lenen en elke maand variëren: de ene maand leent men een enkel werk, de volgen de maand twee werken of zelfs drie. Net wat men wil. Men kan kiezen voor uitsluitend lenen, maar ook voor de variant lenen, sparen en kopen. In dat geval bouwt men een kooptegoed op waarmee men op ter mijn een kunstwerk, of kunstvoorwer pen, zoals sieraden, keramiek en leder waren kan kopen. Bedrijven Ook bedrijven kunnen kunstwerken le nen in de Kunstuitleen. Goed gekozen kunst kan voor een groot deel de iden titeit van een bedrijf bepalen. Boven dien is het prettig werken in een omge ving die mooi en verantwoord is aan gekleed. Kunst stimuleert de creativiteit en zorgt ervoor dat de medewerkers de werkomgeving positief waarderen. De Kunstuitleen kan helpen bij het kunst- zinnig inrichten van een bedrijf. Als een bedrijf tien of meer kunstwerken huurt, verzorgt de Kunstuitleen het vervoer en het ophangen en geeft advies zon der bijkomende kosten. Vooraf kan er een vrijblijvend bezoek aan het bedrijf worden gebracht en stelt de Kunstuitleen in overleg een collectie samen die het best aansluit bij de uitstraling van het bedrijf. Ook is het mogelijk minder dan tien kunstwerken te lenen, in dat geval is transport en het ophangen voor eigen rekening. Inclusief BTW kan een bedrijf al vanaf f 11,50 per maand een kunstwerk lenen met een waarde tot f 1.000,- en voor f 17,- per maand leent en spaart men f 8,50 kooptegoed. Voor kunstwerken met een waarde vanaf f 1.000,- gelden andere tarieven. Voor meer informatie kan men terecht in de Kunstuitleen. Iedereen is van harte welkom om eens vrijblijvend een kijkje te nemen in de Kunstuitleen Soest. Tempo Toer heeft voor zaterdag 1 mei vier toerritten uitgestippeld. De afstanden bedragen 40,80,120 en 150 kilometer. Alle routes voeren de deelnemers door poldergebieden De twee langste routes zijn gedeeltelijk vernieuwd. Voor de 150 kilometer kan tussen 8.00 en 9.00 uur worden ge start, voor de 120 kilometer tussen 9.00 en 10.00 uur. De inschrijving kost 4 gulden voor NTFU-leden en 6 gul den voor anderen. Voor de 80 kilometer moet men tussen 9.00 en 11.00 uur opstappen en 3, res pectievelijk 4 gulden betalen. Dat geldt ook voor de 40 kilometer, waarvoor men tussen 10.00 en 12.00 uur kan starten. Startpunt is het clubgebouw van Tempo Toer aan de Industrieweg. Fietsvierdaagse De Fietsvierdaagse, eveneens georga niseerd door Tempo Toer, wordt dit jaar gehouden van maandag 7 tot en met donderdag 10 juni. Morgenavond (dor vindt in de Petrus ei het Kerkplein het i van de Soester plaats, waarin de b Emmy Verhey opl Het concert begint Het is voor het eerst een optreden in Soe bijzondere relatie met het westen on derhoudt. "Het vijfde seizoen" is geba seerd op een verhaal van de Iraanse schrijver cineast Bahram Beyzai. In Ne derland werd enkele jaren geleden zijn film Bashu uitgebracht en in april 1993 in filmhuis Artishock vertoond. Zoals vaker in de verhalen van Beyzai is de hoofdpersoon van "Het vijfde seizoen" een stefke zelfbewuste vrouw en het zal vooral het onafhankelijke en koppige gedrag van deze vrouw zijn geweest, dat de censor in Iran ertoe deed besluiten de film te verbieden, nadat de Frans-Iraanse productie met veel succes werd vertoond op het film festival in Teheran. Het verhaal van "Het vijfde seizoen" lijkt toch zo onschuldig: twee families in een Iraans dorp hebben al zo lang en verbitterd ruzie, dat niemand zich nog herinnert waar de onenigheid begon. Een gearrangeerd huwelijk tussen Ka- ramat Kamalvandi en Mehrbanou Jamlvandi moet verzoening brengen, maar op de trouwdag weigert de brui degom de bruidsprijs te betalen en de vrede is verder weg dan ooit tevoren. Van de bruidsschat koopt Karamat een tweedehands bus om de dorpsbewo ners naar de bewoonde wereld te ver voeren, een actie die Mehrbanou be antwoordt door haar land te verkopen, om van de opbrengst een concurrerend busbedrijf te beginnen. De strijd die dan ontbrand neemt allengs groteske re vormen aan, met als climax een race tussen de twee gammele bussen. Aanvang 20.30 uur. Entree f 9,-. CJP/ 65+ f 7,-. Agenda: ma. 10 mei Festen, ma. 17 mei Winter 89, ma 24 mei Lola Rennt, ma. 31 mei Central do Brazil. Vrijdag 30 april Expositie tekenclub, Troubadour en Perron 5B. Aanvang 14.00 uur. Toegang gratis. Vanaf 19.00 uur Quick Brite: Live Techno/Drum'n Bass, Winnaar Kleine Prijs van Amers foort. Vaardigheid: Nederhop in de betere O.P.-stijl; cd op Djax records. Xantossa: Groovy Metal met heldere Zang Grunts; kruising tussen Fear Factory en L.O.A. El Camino: Alternatieve Gitaarrock in Motorpsycho-stijl; voorheen: Smoking Saucers. Spleen Morris: Eigenzinnige Funky Rock; winnaar Soester Popprijs. Na afloop: DJ Robin Kuit (Techno). Aanvang 19.00 uur. Entree f 15,-. Maandag 3 mei Met grote regelmaat vertoont het film huis Artishock films uit Iran. Dit kan worden toegeschreven aan een grote productie gekoppeld aan een hoge kwaliteit uit een land dat al met al een

Soester Courant | 1999 | | pagina 21