Koninginnedag in Soest en Soesterberg AGINA 10 WOENSDAG 5 MEI 1999 PAGINA 11 SOESTER COURANT De foto'sop deze pagina zijn gemaakt door. Aldo Allessie Piet Taai Goos van der Wilt De versierde fietsenoptocht leverde ook dit jaar een bonte verzameling tweewie- Iers op. De skelterbaan was een nieuw onderdeel van de kinderspelen bij 't Vaarderhoogt. De jonge snelheidsmaniakken leefden zich er uit. Jong en oud vierde feest, zoals hier in Soesterberg. Honderden ondernemende mensen bedienden weer duizen- terrein van de Engh, waar tienduizenden tweedehands spullen den 'klanten' tijdens de Oranje Vrijmarkt op het evenementen- werden uitgestald. Het Friendship Gospel Choir zorgde voor een zowel vrolij ke als religieuze noot op vrijdagavond. Op het Dorpsplein was er veel te doen voor de jeugd van Soesterberg. Afgedankt speelgoed werd op kleedjes en matjes te koop aan- *n Soesterberg. geboden. Veel kinderen deden goede zaken tijdens de vrijmarkt Spooky and his Swinging Soul Machine op de bühne van theater, wel gezellig vonden de ongeveer honderd bezoekers. Gabrio. Druk was het donderdagavond niet in het openlucht- Een jonge brandweerman is paraat voor het geval er ergens brand uitbreekt. De veldkeuken op het Dorpsplein in Soesterberg kon reke- langs de verschillende activiteiten, nen op veel bezoekers die trek hadden gekregen van de gang Een groot aantal kinderen k wam naar het Veder laarpad om de Vrije Teugel, 's Middags ging de belangstelling uit naar Hans deel te nemen aan de verschillende activiteiten op het terrein van Kazan die een twee uur durende voorstelling gaf.

Soester Courant | 1999 | | pagina 11