rlo 2SS !oncours Küh' geslaagde traditie prijs 6cf. de 606601 fV° RADI PROGRAMMA OP SOESTr Leuke zomer wedstrijd voor alle kinderen ft, fi,« f6," OPEN DAG 'Beelden in Soest 99' toont gestolde ideeën De Oude Kerk te Soest (I) Kijkje in het leven van een europarlementariër PAGIN^ 1ENSDAG 2 JUNI 1999 SOESTER COURANT PAGINA 13 Express rstation kapot agen achten bezorging oorjaarsconcert ^ogos Cantat' stokbrood voorgebakken 2 voor Deens luxe gevuld met fruicsoorten Kwarkbol met yoghurt en rozijnen Aardbeienslof per stuk Wh kootch Voor de kinderen: Magie toon r en schminkfesnjn Wedstrijduitslagen BANG 0LUFSEN CENTER eitperi schoemaker Lezing over leven gierzwaluw Braderie bij de Fakkeldraagsters Radio Soest krijgt subsidie voor luisteronderzoek Ontmoeting met... Karla Peijs op Radio Soest OVERZICHT VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG Jubileum-uitzending 'Operetteland' Zomerdrives ONI van 8 juni tot en met 31 augustus leyland Parijs, I film en d mee te winnen! nnen de kids (035)601 31 09 TJE-ZUID. snden hebben in het weekei erstation vernield aan de b n winkel aan de Van Het glas bleek kapot geslage* eigenaar stelde de politie opl n u op woensdag om 18.00 u lester Courant nog niet in hebt, kunt u tot 18.30 uun antoor bellen (tel. 6014152). wordt dan nog dezelfde avot zorgd. Belt u woensdag i I uur, dan kunt u uw naam e op de band van het antwoorc raat inspreken. De krant won! echter pas donderdagmiddj zorgd. sterberg de abonnees in Soesterbergt :lachtennummer 035-602184^ /an Barneveld). Dat nummt op woensdag tussen 18.30 c 0 uur worden gebeld voo zorging op dezelfde dag. Belt! dan wordt de Soester Courai onderdag nabezorgd. 'Buffalo Bill's Wild West Sho Ontbijt, luch en diner zijn in grepen. De 'tweede prijzen' van finale zijn vijf arrangementenn Disneyland Parijs. Alle and deelnemers krijgen ook een pi waaronder veie Kodak came/j o.a. de nieuwe Kodak AdvanJ T 50 camera. Op 2e pinksterdag was er een rond- om geslaagd concours hippique in ëst op het terrein van manege ck Ranch. Mark Küh (29), be- nd spring- en jachtruiter uit Soest, e organisator van dit evenement. r»t komt daar zoal voor kijken? \rview door Olga Goezinnen-Slagter IJiet-paarden-mensen hoor ik wel Js zeggen: "De springsport is kei- ^d." Is dat zo? Zijn wedstrijdruiters Je types? |ee, integendeel. Hard werken is het 1* om wat te bereiken moet je dage- s trainen met de paarden. Niet met jdheid, dat werkt in no-time ave- jhts, maar met gevoel voor het ka per en de capaciteiten van je paard, noet serieus en consequent zijn en behoorlijke portie doorzettingsver- [gen hebben. Een ruiter moet hard i voor zichzelf en eerlijk voor z'n jrd. foe oud was je toen je voor 't eerst feen paard zat? lijn ouders hebben altijd al paarden |ad en hen kennende, zullen ze mij op 't paard getild hebben (nee, I er óver) toen ik nog niet eens kon en. Ik ben wat gaan rijden op m'n En toen wilde ik toch liever Itballen. Zo gaat dat met kinderen. J m'n dertiende ging ik op les in de Inege en de fanatieke wedstrijdsport rond mijn zeventiende. Dat km door onze Spender, een (toen j jong) getalenteerd springpaard. Vedstrijden worden in de regel geor- liseerd door sportbonden. Waarom aniseert Mark Küh als privé-per- bn een concours hippique? jeze vriendschappelijke onderlinge dstrijd is een traditie geworden. [>eger organiseerde Gerard van Del- i dit soort concoursen in de Amers- brtse manege. Iedereen vond het pk en gezellig. Toen Gerard ermee Btopt is, heb ik het opgepakt. Voor 't pst 2C kerstdag 1996 op Black Ranch. Dus twee maal per jaar zelfs? 8, 2C kerstdag en 2° pinksterdag. Vis toeschouwer vind je het heel ge- Ion dat alles aanwezig is, ruiters, arden hindernissen, tot en met het □de pilsje. Bij het organiseren, waar gin je mee? |Met een geschikte locatie. Black Inch aan de Bosstraat in Soest ligt ooi centraal en heeft genoeg ruimte. eigenaar Bert van Altena, vindt het achtig als er reuring in de tent is. bor mij is het bekend terrein, omdat ik j zoveel jaren gereden heb. IZo'n dag kost geld. Wie financiert \t1 )e sponsors. Ze zijn onmisbaar om ntrekkelijk prijzengeld uit te kunnen Even en om alle andere kosten te dek- |n. Wij zijn de sponsors dankbaar en engen hen ook duidelijk onder de ^ndacht van publiek en deelnemers bor middel van reclameborden en via ie microfoon. Nu waren het - ik wil hen graag nog eens noemen - Lood- jetersbedrijf Van den Pol, AMEV Ver skeringen, Fugers Ruitersport,, Ernst TVoung, A.P. van Doorn BV, Onder- mdsbedrijf Brons, Cafetaria Nieuwer- lek, Daselaar Grafische Afwerking, ackbar Noord (Hilversum), Horeca- :escentrum KEMO en de Gemeen- cwekerij, die de vele coniferen voor aankleding van het parcours ver- rgden. Zonder sponsors kunnen we ;t draaien! Opvallend waren een A.P. van >orn-hindernis en een Ernst >ung-hindernis. Zijn die van de be- ijven zelf? Ia, ze stellen deze hindernissen be- ïikbaar voor diverse concoursen. De )p zaterdag 5 juni a.s. hoopt het ka- srkoor Logos Cantat weer een con- ert te geven, waaraan deze keer mede- ïrking wordt verleend door o.a. de kende mezzosopraan Berna Kouse- ïaker uit Soest, de bas/bariton Paul ipfstede uit Hilversum, de hoboïste Jee Firet uit De Bilt, alsmede een njkensemble en solisten uit het koor. tgevoerd worden werken van Joh. [chael Bach, Joh. Seb. Bach, Henry cell (de zgn. "Bel-anthem" Rejoice Ithe Lord alway), Scarlatti e.a. Het pcert vindt plaats in De Open Hof 1 de Veenbesstraat, hoek Dalweg en font om 20.15 uur. Toegang: f 15,- Jcl. koffie); CJP/65+ f 12,50. andere hindernissen hebben we kun nen lenen van Manege Eldorado- Kraay. We zijn heel blij met de uitste kende verstandhouding. Trouwens, met alle maneges in Soest. We gaan ook altijd bij elkaar kijken als er evene menten zijn. Echt collegiaal. Je was met een Jeep met een eg er achter de bodem aan het slepen. - De bodem is heel belangrijk. Als die niet goed is, blijven de ruiters weg. Van te voren moeten we de bodem egalise ren tot een vlakke ondergrond. Soms moeten we water wegpompen. Om alle ruiters gelijke kansen te geven, sle pen we tussen de rubrieken in de grond vlak, en na elke deelnemer wordt er - waar nodig - met de hand geharkt. Hoe krijg je genoeg deelnemers bij el kaar? - Velen weten 't al: vaste prik, 2e kerst dag, 2C pinksterdag op Black Ranch, Concours Küh, zoals jij dat hebt ge noemd. We nodigen ook veel ruiters mondeling uit en we verspreiden pos ters op concoursen en maneges. We hopen in de toekomst op nog wat meer deelnemers. Teveel moet ook weer niet. Alles moet op tijd verlopen en het publiek mag zich niet gaan ver velen; er moet voldoende afwisseling zijn. Dat wilde ik ook vragen: hoe trek je publiek? - Met een aantrekkelijk programma, door de variatie in de diverse rubrieken. We proberen ook iedere keer een ande re demonstratie te kunnen bieden. Vo rig jaar was dat een Western demon stratie van de toen 13-jarige Doris Mönnich uit Soest. Dat meisje heeft echt talent voor Western rijden. Deze keer hadden we de rubriek Bestgaande Rijpony/Bestgaand Rijpaard. En uiter aard het springen: 60 cm, 80 cm, 100 cm en 110 cm. Spectaculair is altijd de puissance oftewel de hoogste sprong van Soest. Twee combinaties gingen foutloos over de 1.75 m. Ook de 1.85 m. hebben ze gesprongen, maar niet zonder een foutje. En dat is een hoog te! Je moet bedenken: een paard kan er niet overheen kijken, hij kan niet zien wat er achter zit, en toch springen! Jij hebt zelf ook meegedaan aan de hoogste sprong van Soest. - Met een vrij jong paard van Fiory van Kranen, een van m'n leerlingen. Hij sprong 1.55 en toen ben ik gestopt, want ik vond het zat voor zo'n jong dier. Wat is tot nu toe de allerhoogste sprong van Soest? - 1.80! Dat was met Koninginnedag. Jaqueline Pashley, die nu tweede werd op de 1,75, heeft het geklaard. En onze Spender ook, met mij erop... De jury, die moet wel 'n goed paar den verstand hebben. - Dat geldt helemaal voor eventuele dressuurwedstrijden en rubrieken als bestgaand rijpaard/rijpony. Wij had den Jan Visch en Mark van Breukelen bereid gevonden om 't bestgaand te ju reren. Bij springen ligt dat anders: het hele publiek jureert mee, want iedereen weet: balk eraf 4 fouten, weigering 3 fouten. Bij zo'n vriendschappelijke wedstrijd als deze is de functie van speaker (de man achter de microfoon) een vak apart. En dat kan mijn vader Pim heel goed. Omdat de ruiters voor hun plezier meedoen en het als een soort oefenwedstrijd beschouwen, moet "de stem" dat ook soepel en vlot Wil je meer weten over stoeptekenwedstrijd, dart Kfl je even binnen lopen ia e Kodak Express winkel, weten ze er alles vanaf hien tv opnames bij jou i trlijk extra leuk zijn. I rigens, de tv opnames word# KinderNet, in het progtant^l gen, en ook nog een keer her ïl en Rodenrijs elburg i ou t aar re en INALE Bakker van Kooten geeft vanaf woensdag 9 juni een /eestje in zijn geheel nieuw ingerichte bakkerij aan de Birkstraat 93. Dat betekent voor u vier dagen scherpe aanbiedingen en eën kijkje in de keuken. 4 scherpe fcescaanbiedingen van lekkere brood- en banket- specialiteiten. Geldig van woensdag Stoten met zaterdag 12 juni Woensdag 9 juni van 10.00 uur tot 15.00 uur: U bent van harte welkom in de bakkerij aan de Birkstraat 93! BROOD- EN BANKETBAKKERIJ ballon* Birkstraat 93 - Tel. 6012354 van Weedestraat 46A - Tel. 6013877 Beukenlaan 46 - Tel. 6012065 SOEST Simone, Jesse en Mark Küh met het springpaard Spender. Foto: Olga Goezinnen-Slagter kunnen begeleiden. Mijn vader praat ze positief en sympathiek de ring in en dat geeft morele steun en aanmoedi ging. Over je medewerkersploeg. - Mijn vrouw Simone, mijn moeder, mijn vader dus, en een hele goede vast ploeg vrijwilligers. Met een organisatie als deze ben je alleen helemaal niks. Van te voren moet er al zoveel geregeld worden en op de dag zelf kun je ook niet overal tegelijk zijn. We hebben een toffe samenwerking! Dat geldt ook voor het horecagebeu- ren? - Zeker, het was weer dik-voor-me- kaar-show bij Black Ranch. Puik! Wat we nooit in de hand hebben is 't weer. 2C pinksterdag gemazzeld, droog en (voor wedstrijdpaarden) een goede temperatuur. Zijn paarden je dagelijks werk? - In die zin, Simone en ik trainen onze paarden elke dag - in de avonduren en in 't weekend. Ik geef ook privé-spring- lessen. Overdag werk ik bij Nuvema Verzekeringen in Baarn. Da's heel wat anders, hè! Jullie zoon Jesse is al 1V2 jaar. Wordt het niet hoog tijd voor een pony? - We laten hem nn nog maar lekker tut- telen met z'n speelgoedpaardjes. De tijd zal het leren hoeveel paardenbloed hij van zijn vader en moeder én van zijn opa en oma heeft meegekregen. Misschien wordt hij wel voetballer... Rubriek 1 - springen 60 cm: 1. Cathelyen Egberts met No Name; 2. Nana Subeling met Avis; 3. Dominique de Kort met Mis tral. Rubriek 2 - springen 80 cm:, L Lotte van Lidt met Dominga; 2. Mark Beems met Wappolina; 3. Fiona Pol-Coyne met Java- ra. Rubriek 3A - bestgaande rijpony: 1. Debbie Kaats met Elan; 2. Sara de Mol met Dio Fanny; 3. Dominique Breemer met Cartouche. Rubriek 4A - bestgaand rij paard: 1. Fiona Pol-Coyne met Javara; 2. Esther Dettingmeyer met Especial; 3. Doris Mönnich met Frost Doe. Rubriek 4 - sprin gen 100 cm: 1. Martine Veenendaal met Ba- bangida; 2. Mark Verheijden met Nasi; 3. Mark Verheijden met Bami. Rubriek 5 - springen 110 cm: 1. Mark Verheijden met Nasi; 2. Mark Verheijden met Kroepoek; 3. Susanne Smeeing met No Name. Rubriek 6 - puissance/hoogste sprong van Soest (175 cm): 1. Mark Verheijden met Nasi (175 cm); 2. Jaqueline Pashley met Dominca (175 cm); 3. Mark van Breukelen met Ome Arie (165 cm). De eerste indruk telt Beweeg uw hand ernaartoe en de glazen deurtjes glijden geluidloos opzij, terwijl een zacht licht zich verspreidt. Zo heet de BeoSound Ouverture u welkom in de wereld van muziek. Iedere keer weer een mooi moment. Met hun ingebouwde eindversterkers klinken de BeoLab 4000 actieve luidsprekers drie keer zo indrukwekkend als hun omvang doet vermoeden. Voor deze speakers is altijd plaats. 3 jaar garantie BANG S.OLUFSEN Burg. Grothestraat 9, Soest. Tel. 035 601 03 44 OOIT KIEST U VOOR MOOIST Donderdag 10 juni, van 20.00 tot 22.00 uur, wordt in het milieu educa tief centrum De Kwekerij aan de Mo lenstraat een lezing gehouden over gierzwaluwen. Maijo van der Lelie van de Stichting Gierzwaluwenwerkgroep Nederland (afdeling Amersfoort), zal de lezing verzorgen. Scoutinggroep De Fakkeldraagsters houdt op zaterdag 12 juni een braderie bij het clubhuis aan de Den Blieklaan in Soest. Van 11.00 tot 15.00 uur kan iedereen langskomen voor schminken, touwtje trekken, een hindernisbaan, pannenkoeken eten, grabbelen in een grabbelton, buttons maken, diverse spelletjes, spijkerslaan, rommelmarkt en een speelgoedbeurs. De prijs is f 5,- voor een activiteitenboekje of gratis voor kijkers. Speelgoed voor de speelgoedbeurs kan worden ingebracht op vrijdag 11 juni van 19.00 tot 21.00 uur bij het club huis aan de Den Blieklaan. Er wordt dan in overleg een prijs vastgesteld, waarvan een gedeelte voor scouting is. Ook rommelmarktspullen zijn welkom. Deze zijn ook op dezelfde avond in te brengen. Na een prachtige, zonnige dag lieten de weergoden zaterdagavond om acht uur niet toe dat de Duitse com ponist/kunstschilder Johannes Cer- nota zijn "baldadige" compositie "De muziek is als de schilderkunst" in de buitenlucht kon uitvoeren. Zijn performance speelde zich noodge dwongen binnen in de Hazelaar af, waar de talrijke genodigden zich rond de open vleugel verdrongen. Aan de hand van verschillende attributen, ge luidseffecten en een lading beschilder de pingpongballetjes schilderde hij op het snareninstrument met muzikale streken en toetsen een palet van tonen en accoorden. Een verrassende en vrolijke opening van de nieuwe beeldententoonstelling in Park Klein Engendaal aan de Bos straat. Deze voorstelling speelde zich af nadat P.A. Voute ("Kunst beïnvloedt mijn dagelijks werk"), voorzitter van de Kunstcommissie van het AMC, de ex positie van bronzen, stenen en stalen beelden officieel had geopend. Hij had zich uitstekend voorbereid en gaf een levendige impressie van de we derom opmerkelijke uitstalling. "Ik ben geen kunstkenner, maar een kunstmin nende", zei de professor, die de crea ties van de zeven beeldhouwers (Brixel, de Fluiter, Levano, Pruisken, Rollema, Sielcken en Timmer) "gestolde idee ën" noemde. Het is bewonderenswaardig hoe Ali van den Berg en Jan Hazelaar elk jaar weer kans zien zo'n gevarieerde expo sitie van kunstwerken (64 binnen en 27 buiten) samen te stellen, die je on mogelijk in één keer kan bekijken. In de fraaie catalogus schrijft Joseph Vandersteen: "Wat is er prettiger dan op een mooie zomerdag op je gemak in een beeldentuin te wandelen, je te la ten aanraken door de beelden van an deren en innerlijk rijker geworden naar huis te gaan?" Dat kan tot en met 12 september, elke dag van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. J.V. Het College van B. en W. heeft vorige week besloten Radio Soest een subsi die van f 3.350 te verstrekken voor een nieuw luisteronderzoek in september. De lokale omroep wil daarmee nagaan of de inmiddels doorgevoerde maatre gelen enig effect hebben gehad. Radio Soest heeft in de afgelopen periode geprobeerd meer bekendheid te krijgen, meer kwaliteit te bieden en meer luis teraars en adverteerders te trekken. Het luisteronderzoek moet duidelijk maken of Radio Soest "als echte lokale om roep" een reële kans van slagen heeft. Volgens het ambtelijk advies is het be stuur van Radio Soest serieus bezig met maatregelen om het (financiële) draagvlak te versterken "in de geest van de kerntakendiscussie". Gecombi neerd met het luisteronderzoek is er aanleiding om het verzoek te honore ren, is het ambtelijke standpunt. Dat is nu overgenomen door het College. Op donderdag 3 juni om 11.00 uur praat Ernst Jawetz met Martine v.d. Kaa en Gerrit Bothof over genealogie. Martine is werkzaam bij het Utrechts Archief en Gerrit bij de genealogische vereniging, die momenteel gevestigd is in Naarden. Herhaling: 10 juni om 16.00 uur. Net terug uit Israël, waar vol hoop veel begon, staan d'Oude Kerken zonder tal, te veel om op te noemen. En elk hoord'ik zijn eigen richting roemen. Dat er nou nooit iemand was, die dat voorkómen kon. (pauze) Des Zondags op een zeker uur staan aan de Torenstraat de wagens keurig en niet duur te wachten tot d'Oude Kerk uitgaat. Nog zag ik een kerkganger denken: "De anderen eisen tol. De ware Kerk zal wenken. Eens zat de onze vol". Jan M. Vanwege de aanstaande verkiezingen staan de 31 Nederlandse europarle mentariërs volop in de belangstel ling. Maar wat doet nou precies een europarlementariër? Hoe ziet een gemiddelde dag van een Europese volksvertegenwoordiger eruit? En waar beslist Europa eigenlijk over? Op deze vragen geeft europarlementa riër Karla Peijs antwoord in het pro gramma "Het Europarlement" van Radio Soest. Het programma wordt uitgezonden op 8 juni om 14.00 uur. Met dit onderwerp wil Karla Peijs Eu ropa een menselijker gezicht geven voor de kiezer, die op 10 juni naar de stembus gaat. "Als je politici over Eu ropese politiek hoort praten, dan lijkt het allemaal onduidelijk en ingewik keld. Terwijl politiek alles te maken heeft met je gezond verstand gebrui ken. Europese politiek is zo moeilijk niet als je even door hebt waar het om draait. En europarlementariërs zijn net gewone mensen!", aldus Karla Peijs. In de uitzending zal Karla Peijs meer vertellen over de werking van het Eu ropees Parlement en de activiteiten van de 626 europarlementariërs. Ze gaat in op het reizen tussen Utrecht, Brussel en Straatsburg, de verschillende manie ren waarop Europese wetten in het Parlement behandeld worden. Karla Peijs is sinds 1989 lid van het Europees Parlement en is ook voor de komende periode kandidaat voor het CDA. "Het Europarlement" is het laatste programma in een serie van drie radio programma's over Europa. Aanleiding voor de uitzending zijn de aanstaande verkiezingen voor het Europees Parle ment op 10 juni. Met deze radiouitzen dingen probeert Radio Soest Europa dichter bij de mensen te brengen en hen op te roepen naar de stembus te gaan. De presentatie is in handen van Henk de Jong. Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Veenbesstraat 128 Soest Tel. 035 - 601 60 11 Fax 603 55 74 FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Op donderdag 10 juni vindt op Radio Soest van 14.00 tot 15.00 uur de 400c uitzending van het programma Operet teland plaats. Sinds de start van het programma in 1991 hebben Ben Ver schoor voor de techniek en Paul Spar- naaij voor de presentatie alle luisteraars van Radio Soest veel luisterrijke uur tjes bezorgd. Niet alleen operettes, maar ook musicals en gewoon heerlij ke luistermuziek werden en worden door hen gerealiseerd. Eerst vanuit de studio bij het voorma lige ziekenhuis Zonnegloren/Molen- dael en momenteel vanuit de studio in de kelder van het gemeentehuis van Soest. Dat de luisteraar van Radio Soest ook een belangrijke stem heeft bij het samenstellen van de Operette- land-programma's blijkt wel uit het feit, dat er regelmatig wordt gereageerd op de oproepen om verzoeken in te sturen. Menig luisteraar heeft daarom zijn/ haar favoriete operette, musical of spe ciale melodie over het lokale radiosta tion kunnen horen. Zojuist is een serie van vier uitzendingen met prachtige walsen onder de titel "Willy Boskovs- ky en Strauss" afgesloten en ook daar op zijn veel positieve reacties ontvan gen. Dus of het nu operette, musical of walsmuziek is, Ben Verschoor en Paul Sparnaaij gaan in ieder geval op naar de 1000c uitzending. Bridgeclub Ontspanning Na Inspan ning (ONI) start op woensdag 8 juni met de zomerdrives. Deze wekelijkse bridgeavond loopt tot en met 24 au gustus en staat open voor iedereen, dus ook voor thuisbridgers. Elke woensdagavond wordt er vanaf 19.45 uur in verschillende lijnen ge speeld in de Rank aan de Soesterberg- sestraat. Wie zich wil laten inschrijven, moet uiterlijk een kwartier van tevoren aanwezig zijn om een oriiloopbriefje te halen. De entree bedraagt vier gulden. De zomerdrives worden woensdag 31 augustus afgesloten met een finale topintegraal. Elke dag nieuws op de hele uren Radio Soest, 6093851/6093852. DONDERDAG 3 JUNI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon. 11.00 ONTMOETING MET... Ernst Jawetz in gesprek met dhr. Bolhof en mevr. V.d. Kaa van de NGV. 12.00 BURGERS 2000 (H) pr. Rob Joustra. 13.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider. 14.00 OPERETTELAND Willy Boskovsky 4 (slot); pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 ONTMOETING MET... (H) 17.00 DE VERREKIJKER chr. kinder/jeugdprogramma. 18.00 Sluiting. VRIJDAG 4 JUNI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad van Wijngaarden. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Elly v.d. Wel. 12.00 SPORTCAFE/LUNCHROOM pr. Joop van Ipenburg. 13.00 LUNCHROOM pr. Thari Schröder. 14.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK (H) pr. Lonneke Meijer. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 SOEST IN BEDRIJF pr. Henk de Jong. 18.00 Sluiting. ZATERDAG 5 JUNI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 DE MIDDENSTIP Sportprogramma; pr. Ivo van Gurp. 17.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 18.00 Sluiting. ZONDAG 6 JUNI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 RELIGIE EN POËZIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU (H) 11.00 HET RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARA-CONTACT tel. reacties: 6093857; pr. Ronald Groenen- steijn/Wim Kiezebrink. 13.00 ALLES UIT DE KAST 14.00 SOEST M.M. pr. Ernst Jawetz/Eef v.d. Horst. 16.00 HET BOEK BINNENSTEBUI TEN pr. Herman Spoor. 17.00 KERKDIENST Opname van de ochtenddienst in de chr. ge- ref. kerk. 18.00 Sluiting. MAANDAG 7 JUNI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK pr. Lonneke Meijer. 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Wil Stekelenburg/Anneke Vestering. 12.00 OP SOEST NATUURLIJK pr. Piet Taai. 13.00 LUNCHROOM pr. Gerda Albers. 14.00 ALLES UIT DE KAST 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop van Ipenburg. 18.00 Sluiting. DINSDAG 8 JUNI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon. 11.00 ONTMOETING MET.. 12.00 MISDAADRECONSTRUCTIE pr. Dick de Vree. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 ONTMOETING MET... pr. Henk de Jong in gesprek met Europar lementariër Karla Peijs. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 SOEST IN BEDRIJF (H) 17.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 18.00 Sluiting. WOENSDAG 9 JUNI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Annelies Nelis/Ina Aangeenbrug. 11.00 HET RAADHUISPLEIN Gemeente-informatie; pr. Ben van Os/ Yvonne Dijkhuis. 12.00 CULTUUR IN DE REGIO pr. Lonneke Meijer; samenst. Ad van Wijn- gaarden/Kitty Roukes. 13.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUSICA AETERNA pr. Liesbeth en Jaap Gankema. 17.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 18.00 Sluiting. 'H

Soester Courant | 1999 | | pagina 13