I Rugdekking voor Gen. Spoorstraat I Verkeersexamen geslaagd Scholen strijden om de brandweerbokaal V fSB spreekt zorg uit over nduidelijkheid woningen paarover praten zij? Demonstratie autoracen op ijsbaan Soesterberg LTV Soesterberg opent met receptie reeks festiviteiten ■9 chitbktuur '■emeente stelt eisen aan Achtgoed WOENSDAG 2 JUNI 1999 rief aan Achtgoed over Gen. Spoorstraat idemakerstraat deel 4 Meningen van lezers Tammer-rotonde (2) Kerkdiensten Medische dienst 'Burgerlijke stand' Hulpverlening j i Kinderen: 'Volwassenen rijden slecht' WH Kaarten in Burgstede Zomerbridge in Soesterberg Nieuwe tuin voor Zuiderkruis Brandweer-varia ANGO-collecte voor gehandicapten. Informatiemiddag van de Pruttelpot 'De Drie Eiken' Info De Drie Eiken Agenda ikanalen verpen ouwingen lid van h«| ttm BOESTERBERGSEmCOURANT 1 Gemeente Soest heeft de Stirh- Correspondentie-adres P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 van: 13.00 tot 17.00 uur 0 tot 17.00 uur •est, (035) 601 06 52 goede adres, 'lees?), J Gemeente Soest heeft de Stich Eg Achtgoed Wonen en Bouwen delijke richtlijnen gegeven ten izien van haar plannen om 71 lingen aan de Spoor- en Winkel- nstraat te slopen. Met de bewo- s moet Achtgoed tot een aan- rdbaar plan komen. begon met de brief van Achtgoed 19 maart 1999 aan de 71 bewoners de Gen. Spoorstraat en Gen. Win- nanstraat. Kort en bondig werd rin gesteld dat meN niet meer te- cwam op de heroverweging van 1, maar dat de woningen zonder tussentijdse huurverhoging per 14 gesloopt zouden worden om rvoor nieuwbouw te realiseren, ir de huurdersvereniging en de ste bewoners was dat het sein tot e. In niet mis te verstane woorden d de vestigingsmanager, dhr. J. ilstra, van Achtgoed onder andere ir Radio M het onredelijke van dit luit verweten. Bewoners zijn jaren- op het verkeerde been gezet. Daar- ir hebben zij opnieuw kosten ge- ikt, terwijl dit nu als verloren geld :t worden beschouwd. M.P. Duijnker, directeur van Acht- d, stelt de gemeente Soest op 31 irt 1999 schriftelijk in kennis dat de woningen zullen worden gesloopt. sympathiek werd daarin gevraagd met haar een soort projectgroep te nen om daarin het Ontwikkelings- Soesterberg tot stand te brengen. J andere woorden: laat de bewoners f r gillen, wij beslissen gewoon wat er t gebeuren. actie Gemeente Soest gemeente heeft enige tijd gebruikt tot een goed antwoord te komen, ar in een brief van 17 mei 1999 dt Achtgoed luid en duidelijk van r standpunt in kennis gesteld. Daar in wordt de onvrede bij bewoners ge noteerd met daaraan de eis om met die bewoners tot een 'aanvaardbaar' plan te komen en de gemeente regelmatig daarover te informeren. In de brief stelt het College van Burgemeester en Wet houders verder: 'Een oordeel over concrete nieuwbouwplannen willen wij u pas geven wanneer u deze aan ons voorlegt. Wij zijn dan ook niet bereid via een projectgroep daarvoor nu ver antwoordelijkheid te dragen'. Voor de gemeente staat vervolgens wel vast dat de nieuwbouw zal moeten voorzien in de huisvesting van de huidige bewo ners en dat daarom uitdrukkelijk in de kernvoorraad zal moeten worden ge bouwd. Het is nu aan Achtgoed om met de betrokken bewoners rondom de tafel te gaan zitten in zeker meer dan één bijeenkomst. Vereniging Soesterbergs Belang 5B) heeft besloten zich niet te ngen in de discussie over het al of t afbreken van de woningen in de neraal Spoorstraat, maar is wel er bezorgd over de onzekerheid irin de bewoners nu al jaren leven. is de eigenaar van de woningen, Ihtgoed in Amersfoort, per brief dui- pjk gemaakt. Volgens de VSB zou er br iedere huurder persoonlijk veel pelijkheid moeten komen, inzake rechten en mogelijkheden. Dat ft via een overeenkomst vastgelegd |ten worden. Binnen het bestuur is varing met deze problematiek toen Be jaren zeventig de woningen van de St. Joseph onder de slopershamer kwamen en spanningen en onrust on der de mensen soms dramatische vor men aannam. Hopelijk wil Achtgoed hier ook aandacht aan besteden. Balans Al enkele malen heeft een delegatie van de VSB overleg gevoerd met de beroepskracht van Stichting Balans, Houssein Alaoui. Het is voor veel Soesterbergers nog steeds wennen dat Balans en niet Jeugdwerk werkzaam is voor de Soesterbergse jeugd. De VSB heeft sterk het gevoel dat het goed gaat. Plannen voor het nieuwe seizoen zijn volop aan de orde. Samenwerking met andere organisaties staat hoog in het vaandel. Stoel Theba' (Curver) Kunststof 5-standenstoel. Donkergroen. Van 69,95 voor 39,95 Mini-haardje Terracotta. Voor waxinelichtjes. Hoogte 23 cm. Van 9,95 voor 4,95 I. ZOLANG DE VOORRAAD STREKT Ineeste Soesterbergers zijn niet ct betrokken bij de herinrichting le Rademakerstraat. Om die re- rijn de voorgestelde plannen hen ?kend en haalt men desgevraagd Behouders op. Daarom in deze $e een uitleg van de plannen. ffifftl beide zijden van de Rademaker straat worden vanaf de bebouwing ge projecteerd: een uitstalstrook van ca 1 meter breed aan de noordzijde vanaf draPIus Markt tot en met boekhandel Maijolein, aan de zuidzijde voor de gKrorenhandel, postkantoor en kap per, slagerij, Novalux, Wedo Mode en drogisterij Sukking, de Bedstee en Ga- rage';de Ruiter, 't Kevertje, Karweihuis en het makelaarskantoor. Aan beide zijden komt een voetpad ca 1.60 meter breed vanaf de kruising met de Kamp weg tot die van de Prof. Lorentzlaan. Viwolgens een zogenaamde multi- jfflEctionele strook waarin bomen staan, ^plaats van containers, fietsenstalling enz. Deze zullen meer aan de noordzij- pdan aan de zuidzijde worden gesi erd. Alleen aan de zuidzijde -zoals komt een fietspad (dus niet voor immers) met een breedte van 3 me- Aan beide zijden worden parkeer- jiatsen aangebracht. Schuin parkeren voor de gehele zuidzijde met uitzon- ring voor het pompstation Ekris. in de noordzijde is dat vanaf The riêntal Swan tot aan Restaurant De i. Voor de rest van de noordzijde is fet normaal langs de weg parkeren. Invalidenparkeerplaatsen worden aan- De markt blokkeert de Rademaker straat. gebracht voor de fietsshop, ter hoogte van de bakker, voor Porto Nuovo en tenslotte aan het eind van de woonlo catie Huis ten Halve. Direct achter de 'schuine' parkeerplaatsen komt een schrikstrook van ongeveer 1 meter breed. Tenslotte komt dan de rijweg met een breedte van 5.50 meter. Ter hoogte van de Plus Markt komt een centrale zone bestaande uit een verho ging van ca 10 centimeter en een leng te van ca 10 meter waardoor voetgan gers iets veiliger kunnen oversteken. Fietsenstallingen staan voor Garage de Ruiter, naast de Plus Markt (tegenover Garage Remos) en voor de Plus Markt, voor Ton de Groenteman en boekhan del Marjolein. De containers voor de Heijbergh verdwijnen en die schuin te genover Huis ten Halve blijven. Verder worden de nodige bomen of opnieuw geplant of gehandhaafd en ter bescher ming voorzien van boomroosters. Een oversteek voor voetgangers is ge projecteerd tegenover de Bedstee, te genover boekhandel Marjolein en te genover de Prof. Lorentzlaan richting Huis ten Halve. Gedacht wordt om ter hoogte van de bakker een straatklok te plaatsen. De weekmarkt blijft gehand haafd tussen 't Kevertje en Wedo Mode. Voor een nadere beschouwing van de Rademakerstraat wordt verwe zen naar de tekening geplaatst in de vi trine van deze krant die men tussen de Plus Markt en Danscentrum Rellum kan vinden. Hierbij wil ik even reageren op de inge zonden brief van dhr. Th. Sluis, betref fende de rotonde en enige onjuisthe den hierover in zijn ingezonden brief. De berekening van het aantal vracht wagenbewegingen in de brief is op zich juist, alleen vergeet dhr. Sluis hierbij te vermelden dat hetzelfde aantal vracht auto's al jarenlang van de oude locatie gebruik maakt van dezelfde Amers- foortsestraat. Dit betekent dus 'geen toename van verkeer' maar alleen een verbeterde ontsluiting via de nieuwe rotonde in plaats van de huidige uitrit! Verder wordt gesproken over een hoge luchtverontreiniging door PAK en zware metalen, wat schadelijk is voor de gezondheid. Aangezien in de milieu vergunning hiervoor duidelijke voor schriften zijn opgenomen, zijn deze op merkingen volledig uit de lucht gegre pen. Wij voldoen ruimschoots aan deze normen, van het gebroken puin wor den dagelijks monsters genomen en geanalyseerd door een erkend Sterlab laboratorium. De Provincie Utrecht geeft geen milieuvergunning af voor een puinbrekerij die stoffen uitstoot welke schadelijk voor de gezondheid zijn. Stofoverlast door de puinbreker wordt voorkomen door een speciaal toegepast FOG systeem, dit voorkomt stofoverlast bij het breekproces. Als laatste verwerking van het afval. 'Al het binnenkomende en ongesorteerde af val wordt in de nieuwe sorteerhal be werkt'. G.F.T. afval wordt voorlopig niet opgeslagen of verwerkt in deze hal! Alleen de deelstromen zoals schoon hout, schoon puin en grond wordt op het buitenterrein opgeslagen en ver werkt. Als dhr. Sluis commentaar geeft over een onderwerp is het misschien verstandig zich eerst beter te laten infor meren. Wij zijn altijd bereid om een ie der die vragen over het nieuwe recy- clingterrein heeft, deze nader toe te lich ten. J.G.M. Tammer Zondag 6 juni ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Vrijdag 14.30 viering in Heybergh; pas tor Huiskamp Zaterdag 19.00 zr. M.A. v. Erven; can- tores Zondag 10.30 zr. M.A. v. Erven; da meskoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 09.30 ds. R. Zandstra STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 drs. T. Zijlstra WORLD OUTREACH CHURCH Sterrenbergweg 10.30 Mark Six Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, 030-2280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 24 mei: Wilhelmina Cornelia van 't Hoenderdal-Polhout (89), vh. Bloem- heuvel 23. Opgaven: tel. 351252. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder 0900- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Ma rechaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: 035- 5487411; alarmnummer: 112. Grofvuil 035-6093666. Woensdag 26 mei reed 's morgens door Soesterberg een groot aantal kin deren, dat deelnam aan het jaarlijkse verkeersexamen. Vooraf waren de fiet sen op school gekeurd en dat gaf hier en daar nogal wat opmerkingen. Daar na volgde de met pijlen aangegeven fietsroute door het dorp en langs vele moeders, die bijzonder alert waren, maar tevens genoten van het heerlijke zonnetje. Ook de wijkagent was over het resultaat best tevreden, maar enke le kinderen kwamen met een keiharde opmerking: 'We staan voor paal als je al die ouderen ziet rijden. Niemand stak een hand uit en soms moesten we hard remmen, omdat ze van links kwa men en ons bijna omver reden!' Rij examen straks voor ouderen? Goed richting aangeven! Als het aan de leden van de Amers- foortse modelbouwauto's SLAK ligt, komen ze elke donderdagavond naar de Soesterbergse ijsbaan om daar hun clubracen te houden. Belangstel lenden en nieuwe leden zijn van har te welkom. Drie van de vier bestuursleden van de modelbouw auto-raceclub SLAK uit Amersfoort stonden woensdag 26 mei op de ijsbaan aan de Banningstraat en waren laaiend enthousiast. 'Dit is het wat we zoeken, een mooie vlakke baan waar we goed met ons materiaal uit de voeten kunnen', was hun eerste reactie. Nu doet SLAK niet direct denken aan snelheid, maar het zijn de beginletters van de vier bestuursleden die deze sport destijds hebben opgezet. De vereniging bestaat uit ongeveer ze ventien leden die wekelijks bij eikaar komen en met hun modelauto's elkaar in behendigheid en snelheid de loef proberen af te steken. Om Soesterber gers nader met deze sport kennis te la ten maken, wordt donderdag 3 juni om 20.00 uur een demonstratie door de vier bestuursleden van SLAK op de ijsbaan gegeven. Zij zijn te herkennen aan hun body warmers met op de rug de naam van hun vereniging. Belangstellenden en zij die lid van deze vereniging willen wor den kunnen alle relevante informatie van hen verkrijgen. Het is de bedoeling dat nieuwe leden in het bezit komen van een eigen modelauto, maar men kan deze in beginsel bij het bestuur le nen. Een moderne auto kost ongeveer 1800 gulden. De baan is vanaf 19.30 uur open en de toegang is gratis. Zijn de weersverwachtingen slecht (regen), dan wordt alles verschoven naar don derdag 10 juni. Meer berichten over Soesterberg op pagina 12 De drie basisscholen hebben in de brandweerzeskamp hun krachten ge meten, waaruit de Postiljonschool als winnaar naar voren kwam. Het was een actie van de plaatselijke brand weer in het kader van het 75-jarig bestaan. 'De Vereniging vrijwillige brandweer Soesterberg bestaat 75-jaar'. Een kop die vorig jaar diverse keren boven een krantenartikel heeft gestaan. Het was ook een jaar vol van activiteiten en feesten vanwege het jubileum. Eén van de activiteiten was het organiseren van een zeskamp voor de Soesterbergse scholen, maar helaas ging dat toen niet door. De meteo van de vliegbasis voor spelde die middag veel regen. Om die reden werden de scholen afgebeld. Dat de meteo er ook wel eens naast zit bleek toen die middag de zon uitbun dig scheen. Geen probleem, het geheel werd verplaatst naar donderdag 20 mei, regen of geen regen. Sfeervolle wedstrijd Het werd een prachtige zonnige en zelfs warme dag. Om 13.00 uur waren de groepen 6 t/m 8 van de Carolus- school, de Wethouder de Haanschool en de Postiljonschool op het voetbal veld van Sterrenberg aanwezig. In een kakofonie van geluid werden de diver se onderdelen van de wedstrijd ge speeld. Een bal door middel van een waterstraal in een doos zien te krijgen, met de trapkar een bepaald parcours De Lawn Tennis Vereniging (LTV) Soesterberg viert dit jaar haar 25-ja- rig bestaan. De festiviteiten werden geopend met een officiële receptie. Veel oud-leden, ex-bestuursleden en anderen feliciteerden het bestuur met deze mijlpaal. Diverse activiteiten staan op stapel en tegelijk hopen meerdere teams kampioen in hun af deling te worden. Het was op de dinsdagmiddag van 25 mei een gaan en komen van gasten in het clubhuis van LTV Soesterberg, die het bestuur van de plaatselijke tennis vereniging met hun 25-jarig bestaan geluk wensten. Alphons de butler, kondigde op zijn ludieke wijze de be zoekers aan en zorgde zo voor een vro- Het bestuur van LTV recipieert. lijke noot. Niet dat het nodig was, want de gasten waren direct enthousiast toen ze vele oude bekenden zagen. Tel daarbij op dat het geheel werd opge luisterd door het salonorkest 'Kliek Pa niek' uit Amersfoort en men heeft een echte feeststemming. Namens de ge meente Soest was sportwethouder Pieter ten Hove aanwezig die het be stuur een passend schilderij aanbood. Nadat de voorzitter mr. Max Vetkamp een kort overzicht had gegeven van de afgelopen 25 jaren, was het tijd voor andere toespraken. Namens de leden - en dat zijn er ruim 600 - kreeg het be stuur een buitenklok aangeboden, die een plek op het tennispark zal krijgen. Vrijdag 4 juni is men vanaf 19.00 uur welkom in dorpshuis Burgstede voor de laatste klaveijas- en jokerwedstrijd van dit seizoen. De wedstrijd begint om 19.30 uur en iedereen kan mee doen tegen betaling van vijf gulden. Ook deze keer zijn de prijzen zoals be kend. De volgende kaartavond wordt in de maand september gehouden. Met ingang van dinsdag 8 juni kan de bridgeclub Soesterberg weer gastspelers ontvangen, bestaande uit zowel club als thuisbridgers. Voor de thuisbridgers een goede gelegenheid om eens in clubverband te spelen. Het inschrijfgeld bedraagt een rijksdaalder per persoon. Inschrijving in de recreatiezaal van De Drie Eiken vanaf 19.30 uur, waarna om 20.00 uur het spel begint. Tuincentrum Europatuin Hans Haak man uit Zeist/De Bilt heeft aan de zorgvragers van woonvoorziening Zui derkruis op locatie Sterrenberg een nieuwe tuin geschonken. Al langere tijd was de tuin van deze woonvoorzie ning verwaarloosd. Er was geen moge lijkheid om uit reguliere middelen een nieuwe tuin aan te leggen. Door be middeling van de Stichting Vrienden van Abrona heeft het tuincentrum 240 planten geschonken voor de aanleg van een vlindertuin. De veelal oudere zorgvragers en ook de medewerkers van Zuiderkruis zijn bijzonder blij met deze schenking. Met de zomer in het vooruitzicht kunnen zij nu beschut vanaf hun terras naar een prachtige tuin kijken. Abrona is Haakman zeer erkentelijk voor deze gift. Een melding van brand op de Leusder- heide zorgde voor groot alarm waarop de korpsen van Amersfoort en Soester berg zich met spoed naar de plaats des onheils begaven. Ter plaatse zag men dat er geen rook was, maar grote stof wolken afkomstig van aldaar rijdende tanks. Zaterdag moest een kat uit een boom worden gehaald die volgens omwo nenden daar al enkele dagen had geze ten. De ladderwagen uit Soest zorgde voor een spoedige bevrijding van het dier. Binnen het korps Soesterberg is met vreugde gereageerd op het bericht dat J.P.M.M. Udo min of meer brand weercommandant van Soesterberg is geworden. Aangezien de Soesterberg se Courant hierover te laat werd geïn formeerd, wordt in de krant van 9 juni hierover nader bericht. De Algemene Nederlandse Gehan dicapten Organisatie (ANGO) richt zich op de integratie van mensen met een handicap en streeft naar gelijke behandeling en gelijke kansen voor meer dan anderhalf miljoen landge noten. Van 7 t/m 12 juni wordt voor deze or ganisatie een collecte gehouden, die noodzakelijk is voor onder andere indi viduele hulp, adviezen over particulie re fondsen en wettelijke regelingen, so ciaal juridisch advies, belangenbeharti ging, lotgenotencontact, vakantiemoge lijkheden in aangepaste accommoda ties, rolstoelvoorzieningen bij parkeer garages, dierentuinen, pretparken, mu sea etc. en aanvullende vervoersmoge lijkheden. Gireren kan ook: tnv ANGO, postrekening 10781 te Amers foort. Kinderen van de Postiljonschool met voor hen de "spuitgast". afleggen, een bericht doorgeven, een golfbal door een slang zien te krijgen enz. Tijdens de rust was er frisdrank en chips om de krachten weer op peil te krijgen, maar die werd meer gebruikt in de enorme glijbaan. Tot slot moesten de leerkrachten vanuit een rijdende wagen blokjes van de grond vissen. Dat kinderen zo'n geweldig geluid kunnen produceren, is na deze proef ook be kend. Na berekening bleek de Postiljon de meeste punten te hebben gescoord, gevolgd door de Weth. de Haanschool met als derde de Carolusschool. Een bijzonder fraaie wisselbeker ging naar de Postiljonschool, waarna een ieder werd getrakteerd op ijs door Harry Wareman van snackbar 'd Oude Bak kerij'. De plaatselijke EHBO, in de per soon van mw. Magda Koreneef, had het rustig, met uitzondering van de be handeling van een insectensteek. Een groots initiatief van de Vereniging vrij willige brandweer Soesterberg, die door allen met gejuich werd bedankt. Woensdag 9 juni is men van 13.00 tot 14.00 uur welkom in de peuterspeel zaal de 'Pruttelpot' om de speelzaal te bekijken, kennis te maken met de leid sters en informatie in te winnen. Te vens kunnen kinderen vanaf anderhalf jaar jaar worden ingeschreven. Ook voor kinderen die reeds zijn aangemeld is het leuk om alvast even in de Prut telpot te kijken. De oudercommissie van de Pruttelpot heeft in Carolien Dieters een nieuwe secretaresse gevon den. Zij woont op het adres Apollo 202, 3769 TJ Soesterberg en is telefo nisch te bereiken onder nummer 354036. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Warme maaltijd Dinsdag 8 juni kan men weer deelne men aan de warme maaltijd in de re creatiezaal van de Drie Eiken. Het menu ziet er als volgt uit: cocktail Alexander, rollade, provinciale sperzie bonen, sla, gekookte aardappelen, sor bet. De kosten bedragen J 7,50 pp, op gave kan tot 7 juni te 12.00 uur. Puntenburger Muzikanten Het orkest 'de Puntenburger Muzikan ten' treedt zaterdag 12 juni op in de re creatiezaal van De Drie Eiken, aanvang 20.00 uur. Het is een orkest bestaande uit 55-plussers met een zeer veelzijdig repertoire. Liefhebbers kunnen aan het eind van de avond nog een dansje wa gen. De toegang is gratis voor alle 55- plussers uit het vliegdorp en de con sumpties zijn voor eigen rekening. Het Eikenblaadje Met ingang van heden is de uitgave juni 1999 van het Eikenblaadje in De Drie Eiken verkrijgbaar. Er staan weer vele dingen in die geldig zijn tot en met de maand augustus. Bijzondere aan dacht wordt gevraagd voor het gedicht van G. Knoops! Donderdag 3 juni 20.00 modelautorace, ijsbaan Vrijdag 4 juni 18.00-21.00 Chemokar, Buijs Ballot laan 19.30 klaverjassen, Burgstede Zaterdag 5 juni 09.00-12.00 oud papier thv Rabobank Maandag 7 juni 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest 11.15 zitting Rabobank Drie Eiken 19.30 darts, Burgstede start Avondvierdaagse Dinsdag 8 juni 12.30 warme maaltijd, Drie Eiken 2e dag Avondvierdaagse Woensdag 9 juni 3e dag Avondvierdaagse 19.30 spreekuur raadslid, bibliotheek Tennis-LTV 4 juni relatietoernooi; 5 juni inhaaldag comp. distr; 6 juni inhaaldag landel. comp; 8 juni grabbelochtend en - avond.

Soester Courant | 1999 | | pagina 15