Succesvol concert mannenkoor Apollo ro ie etages vol ntisch wonen. 'Ogteiöm CULTUUR» WEIZUNÏ GROENEyELD 'The Image Band' in Cabrio 'Urf, een sprookje van Retteketet' f2,50 Nieuw cursusprogramma is uit GPMóhOCKl Hulpverlen WOENSDAG 2 JUNI 1999 SOESTER COURANT 'Vroege vogels' in Groeneveld Zondagmiddag in Openluchttheater Kindervoorstelling in Openluchttheater Vijf mille van Julianafonds voor Balans sotsTEBKcouRftm- tJafori*» KORTINGBON "Urf, een sprookje van Retteketet" Koor- en samenzang in de Ichthuskerk AJO-concerten met Janine Jansen ^FNSPAG 2 JUNI 1S Natuurlijke decoraties en kaarsen maken Trombosestichting in Ziekenhuis Eemland Snorfietser gewond Moeilijk doen... A.P. van Doorn recyling op duurzame energietoer iRE^pH/iNKEL Alternatieve handel 'De Appel' Een BAM om niet te missen ieuwe infokrant itlaten honden Banketbakkerij de bestede ieMerste Bromfietser gewond Jaarlijks uitstapje Katholiek Vrouwengilde i MÊÊÊÊÊ/mmi KASTEEL NATIONAAL CENTRUM DA AD1W VOOR BOS, NATUUR EN LANDSCHAP Tel. 03S - 542 04 46 Op zondag 13 juni zijn de samenstel lers en presentatoren van het populai re radioprogramma Vroege Vogels van de VARA te gast bij boswachter Huub Berger in kasteel Groeneveld. De re den hiervoor is dat Vroege Vogels twintig jaar bestaat. En de vraag is wat dat programma heeft betekend voor de Nederlandse natuur en het milieu. Wat is er in twintig jaar veranderd? En na tuurlijk de vraag wat Staatsbosbeheer betekende voor Vroege Vogels en wat dat programma heeft betekend voor Staatsbosbeheer. Twintig jaar geleden zette Bert Gar- thoff een punt achter het populaire VARA-programma Weer of geen weer. 't Was mooi geweest en Garthoff, Ger- rit de Weerman, dr. Fop I. Brouwer: zij gingen met pensioen. De VARA-lei- ding verzocht twee jonge radiomede werkers, Carla van Lingen en Joost Huizing, een zomerprogramma samen te stellen. In mei 1979 ging dat pro gramma onder de naam Vroege Vogels de lucht in, om nooit meer weg te gaan. En wie kent het niet na 1040 uitzen dingen? Wat stond de makers van toen voor ogen, wat hebben zij zien verande ren, waar halen zij toch dat optimisme steeds weer vandaan. Gaat het dan in derdaad veel beter dan twintig jaar ge leden? De boswachter zal dat vragen, maar vragen van de bezoekers zijn welkom tijdens de laatste van de serie "Koffie drinken met de boswachter" van dit seizoen. Aanvang 11.00 uur. Koffie klaar om 10.30 uur. Kosten f 4,- p.p. Het door "Apollo" aangekondigde voorjaarsconcert was donderdag avond inderdaad opmerkelijk. Ger- ard van Dolder heeft als dirigent van dit 100-koppige mannenkoor de wind eronder. Ook met het instuderen van min of meer klassieke liederen, zoals "Norma" van Bellini had dit mannenkoor schijn baar geen problemen. Vooral de baspar tij kwam sterk naar voren en men ge noot van het volume. Bijzonder waren de liederen "Swjatyj boze", een Russisch lied met een ont roerend begin van de "Apollo"-bariton Henk Bakker, die er al op meerdere concerten blijk van gaf een begaafd bas-bariton te zijn, en "Kwmbayah", een Afrikaanse melodie. Op deze ma nier zet het Soester mannenkoor een begin in van vernieuwing in het reper toire en deze avond heeft het publiek kunnen horen tot welke hoogte het koor kan concerteren. De solisten Judith Sportel (sopraan) en Rob van Surksum (bariton) wisten de bomvolle zaal te boeien met liederen uit "Le nozze di Figaro", "The captives hymn", "Summertime" uit Porgy en Bess en het schitterend uitgevoerde duet "Bess, you is my woman", op zeer speelse en voor het publiek aantrekke lijke manier gebracht. De componist-pianist en begeleider van "Apollo" gaf een solo ten beste van Chopin's "Scherzo". De begelei ding van het koor was zeer goed, ook al moest, tot grote hilariteit van koor en publiek, deze door de wol geverfde pianist even naar achteren daar hij een muziekstuk was vergeten. Een komisch intermezzo. Opnieuw gaf het Soester mannenkoor er blijk van een goed concert te kunnen geven, dat weet te boeien. Sommige stemmenpartijen kunnen iets sterker en vooral aan het begin van een concert kan het koor een wat duidelijker en zelfverzekerder inzet geven, maar dat kan mogelijk liggen aan wat spanning voor het begin van en concert. Dat het publiek weer genoten heeft van dit concert bleek uit de staande ovaties en het aantal toegiften. Dat Soest beschikt over een (kleine) concertzaal in de vorm van "De Open Hof', met een uitstekende akoestiek, bleek nu. Jammer was wel dat bij warm weer, zoals deze avond, een airco geen overbodige luxe zou zijn in dit gebouw. De mensen achter de schermen van deze "concertzaal" maakten echter veel goed door de vriendelijke en efficiënte' bediening. Kortom, een geweldige con certavond. De Antilliaanse band is in 1992 door de gebroeders Rosales opgericht. Al snel werden hun optredens zeer ge waardeerd en is de band tot een ne gen-koppige formatie uitgegroeid. Zij speelden o.a. op het Polderfestival in Krimpen aan de Dssel, waar zij veel succes oogstten. Verschillende stijlen zullen deze middag ten gehore worden gebracht zoals: Salsa - Merenque - Son montuno - bolero - zook - en bachata. Aanvang 14.30 uur. Entree f 12,50 f 10,00. Kinderparadijs De Vrije Teugel Vedelaarpad 53, tel. 6018136 Activiteiten-programma Donderdag: 's Ochtends en 's middags natuureduca- tie, 's ochtends knutselen voor dames 'eri 's middags de mogelijkheid voor een verjaardagspartijtje. Vrijdag: Natuureducatie ('s ochtends) en 's mid dags de mogelijkheid voor een verjaar dagspartijtje. Elke le en 3e vrijdag van de maand or ganiseren wij 's avonds van 19.00 tot 21.00 uur een kinderdisco, kosten f 3,- per kind en de 2e en 4e vrijdag van de maand is er 's avonds de gelegenheid om een kinderveijaardagsdisco te boe ken, ook van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdagmiddag: Gelegenheid om een verjaardagspartij tje te boeken van 13.30 tot 16.00 uur. De kosten van een verjaardagspartijtje zijn: t/m 10 kinderen f 125,-, elk kind meer f 12,50, inclusief een cadeautje voor de jarige, limonade en een zakje snoep. Maandag en dinsdag: In de ochtend en middag Natuureduca tie voor de basisscholen en 's middags de mogelijkheid voor een verjaardags partijtje. Woensdag: Peuter-ouderochtend en 's middags in stuif voor kinderen uit de buurt in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar. Kosten F 3,- per kind. Het Juliana Welzijn Fonds heeft aan Stichting Balans te Soest een bijdra ge toegekend van 5.000 gulden in de kosten van de aanschaf van speelma teriaal voor de spellenuitleen. Het Juliana Welzijn Fonds ondersteunt projecten die mensen betrekken bij hun eigen omgeving. Voorbeelden: buurt verenigingen, sociëteiten van ouderen, dorpshuizen, buurt- en wijkcentra, pro jecten met en voor buitenlanders, buurtprojecten. Het Fonds steunt ook projecten die willen voorkomen dat mensen geïsoleerd raken. Voorbeelden: vrijwillige hulpdiensten, zorg voor de jeugd, ouderen, dak- en thuislozen en verslaafden. In 1998 verstrekte het Fonds ruim 1.900 bijdragen voor meer dan 27 mil joen gulden. Bijdragen voor bijvoor beeld investeringen in inventaris en ge bouwen, voorlichtingsprojecten, des kundigheidsbevordering, praktijkon- dersteunend onderzoek, werkvernieu- wing en de start van een organisatie. Het Juliana Welzijn Fonds is een onaf hankelijk fonds dat zijn geld ontvangt uit onder andere de BankGiroLoterij en De Lotto met onder meer Kraslo ten. Op de afdeling Welzijn van gemeenten en in veel bibliotheken ligt de gratis fol der "Een beroep doen op het Juliana Welzijn Fonds". Hierin staat waarvoor bijdragen worden toegekend en welke organisaties daarvoor in aanmerking komen. Op woensdag 9 juni vindt de eerste kindervoorstelling van het seizoen 1999-2000 in Cabrio plaats. Aan vang 14.30 uur. Entree f 7,50, met knippenkaart f 6,-. Prinses Rosalinda is oud genoeg om te trouwen en Graaf Retteketet wil haar dolgraag als vrouw. Helaas, de prinses is daar niet van gediend. Zij is verliefd op haar lakei Lodewijk. Maar een prin ses kan nu eenmaal niet met een lakei trouwen. Graaf Retteketet geeft de moed niet op. Met behulp van zijn ma gische toverkunsten probeert hij prin- _ses Rosalinda in zijn macht te krijgen. Als dat niet lukt verandert hij haar in een 'Urf. Maar wacht eens even.... Wat is eigenlijk een Urf? Is nu alles verlo ren? Of zal de wens van prinses Ro salinda toch nog in vervulling gaan? In de kindertheatervoorstelling "Urf' spelen Aike Voets en Siebe Fockens een sprookjesachtig verhaal. Met veel vaart en humor komen de personages tot leven. De energieke speelstijl, de vormgeving en de kleurrijke kostuums vormen samen een prachtig geheel. Stichting Retteketet brengt een leven dige combinatie van clownerie en be wegingstheater. Direct contact met het publiek is daarbij een belangrijk uit gangspunt. De voorstelling is geschikt voor kinderen van 4 tot 10 jaar. Knippenkaart Aan de kassa van het openluchtthea ter is een 5-knippenkaart verkrijgbaar voor f 30,-. Korting f 1,50 per knip. Deze kaart kan gebruikt worden voor elke kindervoorstelling gedurende het seizoen 1999 en is geldig voor kinderen tot en met 12 jaar. De inlevering van de speciale kortings bon in de Soester Courant levert een extra korting van f 2,50 op. tt*---- OPENLUCHTTHEATER op de toegangsprijs voor de kindervoorstelling op woensdag 9 juni 1999 (14.30 uur) Deze bon inleveren bij de entree van het Cabrio-openluchttheater, Soesterbergsestraat 140. Op zaterdag 19 juni wordt er in de Icht huskerk (Albert Cuyplaan 2b) een koor- en samenzangavond gehouden. Het Ichthuskoor staat sinds januari o.l.v. de landelijk bekende dirigent Cees het Jonk en zal een geheel nieuw repertoire ten gehore brengen. Daar naast zal het christelijk gemengd koor Oefening en Stichting uit Ouderkerk a.d. IJssel o.l.v. Eef de Kwant een bij drage aan de avond verlenen. Het pro gramma ziet er veelbelovend uit. De koorzang en samenzang wordt op het orgel begeleid door Marco den Toom. De opening en sluiting van de avond is in handen van ds. R. van Kooten, pre dikant van de Ichthuskerk. Het gehele programma zal ongeveer vijf kwartier duren. De avond begint om 19.30 uur en de kerk is om 19.00 uur open. Toe gang is vrij. Er zal een collecte gehou den worden voor de onkosten. Het Provinciaal Utrechts Jeugdorkest AJO geeft op de zaterdagavonden 12 en 19 juni een zomeravondconcert, waaraan wordt meegewerkt door de beroemde Soester violiste Janine Jan sen. Zij vertolken een Frans romantisch programma met o.a. Berlioz' Hongaar se Mars uit "Faust", Saint Saëns' viool concert nr. 3 en Berlioz' "Symphonie Fastastique". Het eerste concert vindt op zaterdag 12 juni plaats in de Janskerk, Janskerkhof 26, in Utrecht. Aanvang 20.15 uur. Het tweede concert volgt op zaterdag 29 juni in de St. Franciscus Xaverius- kerk aan 't Zand 31 in Amersfoort, aanvang eveneens 20.15 uur. Kaarten: f 20,-; CJP/65+ f 15,-, o.a. verkrijgbaar bij WV-Utrecht en VW- Amersfoort, en 's avonds bij de entree. Een schitterende collectie oud- en nieuw geloogd grenen-, kersen- en koloniale meubelen. In een unieke steer gepre senteerd, met bijpassende bankstellen, fauteuils en woonaccessoires! J1V, GRATIS BEZORGING 1 in Nederland. 3 JAAR GARANTIE op nieuwe meubelen. Bezoek onze showroom of bel ons voor een folder! ROMANTIEIUN PUUR NATUUR Industrieterrein 'De Slenk' Cannenburgerweg 14 's'Gl?^J Tel. (035) 656 40 02 - Fax 656 40 De nieuwe programmagids van de Volksuniversiteit Soest/Soesterberg voor het cursusjaar 1999-2000 is uit. Het aanbod is gevarieerd, van ta len tot cultuur en wetenschap, van tuinieren tot koken, van gezondheid tot recreatie en nog veel meer. Nieuw dit jaar zijn de cursussen Neder landse literatuurgeschiedenis van na de Tweede Wereldoorlog, Hedendaag se kunst, Antiek leren zien en ontdek ken, Werken met dromen, Boekbinden, Betekenis van botanische tuinen, Ko ken voor gasten en Tai Chi Quan. Ook staan er interessante lezingen en excur sies op het programma zoals: Oud en Nieuw, Erfrecht, Tweede Fase voort gezet onderwijs, Feng Shui en Zwer ven tussen Dom en werven (wandelen in Utrecht). Natuurlijke decoraties Niet meer weg te denken uit het cur susaanbod zijn cursussen Natuurlijke decoraties. Dit seizoen start op vrijdag 17 september van 9.00 uur tot 15.00 uur een workshop Natuurlijke decora ties. Het is de bedoeling dat er twee werkstukken worden gemaakt: een gans of eend van gaas, spagnum en klimop, en een platte mand om aan de deur of een muur te hangen. Kosten: 55,- en 50,- materiaal. Deze werkstukken kunnen ook wor den gemaakt op de cursus Natuurlijke decoraties I, op woensdag 27 oktober van 19.00 uur tot 22.00 uur. Daar naast worden in deze cursus van zes lessen ook nog vier andere seizoensge bonden werkstukken gemaakt: een guirlande van verse, droge materialen, een herfstkrans, een voedervogel en een kerstkrans. Kosten: 170,- en 100,- materiaal. In Natuurlijke decoraties II wordt een pompoendecoratie gemaakt, een 'hoed' voor buiten en een boompje op stam. Deze cursus start dinsdag 21 september van 19.00 uur tot 22.00 uur en bestaat uit drie lessen. Kosten: 85,- en 70,- materiaal. Een wondje? Daar plakken we een pleister op. We staan er niet bij stil, maar de beste pleister is onze eigen bloedstolling. Helaas kan de vor ming van een bloedprop ook op een ongewenste plek optreden, bijvoor beeld in een ader of slagader. Dat heet trombose. Bijna één op de twee Nederlanders krijgt met trombose te maken. Op donderdag 3 juni, geeft de Trom bosestichting Nederland in Ziekenhuis Eemland voorlichting over trombose en de activiteit van de Trombosestich ting. In de centrale hal van locatie St. Elisabeth staat een voorlichtingsstand met een interactief computerprogram ma en informatiematerialen. Medewerkers van de Trombosedienst in Ziekenhuis Eemland bemannen tus sen 8.30 uur en 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur de voorlichtings stand. Belangstellenden kunnen zich laten informeren over trombose en al les wat er mee te maken heeft. De Trombosestichting Nederland zet zich sinds 1974 in voor medisch-we- tenschappelijk onderzoek naar trombo se. Diepgaand onderzoek blijft nood zakelijk. Trombose kan nog steeds erg onvenvacht toeslaan en fatale gevolgen hebben. Door trombosevorming kan een bloedvat volledig worden afgeslo ten. Zo'n afsluiting belemmert door stroming van bloed naar organen in het menselijk lichaam. Hierdoor ontstaan klachten of ziekten, zoals een beroerte of een hartinfarct. De Trombosestich ting Nederland wil onder andere met voorlichting haar doel bereiken: finan ciering en stimulering van onderzoek naar het ontstaan en voorkomen van trombose en verbetering van de behan delingsmethoden. Een 17-jarige Soester is vrijdagavond gewond geraakt bij een botsing op de Soesterbergsestraat. Hij werd aangere den door een auto, bestuurd door een 24-jarige Soesterberger, die hem over het hoofd zag toen hij de rijbaan op reed. De snorfietser kwam via de mo torkap op de grond terecht. Hij liep daarbij een pijnlijke heup en schaaf wonden aan een elleboog op. De politie hield donderdagavond om streeks 23.00 uur op een bouwterrein twee jongelieden van 17 en 18 jaar uit Soest aan, die zich daar met onduide lijke bedoelingen ophielden. Ze werden weggestuurd, maar bleven volgens de politie "moeilijk doen" en kregen daar om een bekeuring wegens het zich be vinden op verboden terrein. Tegen de jongste werd bovendien proces-verbaal opgemaakt wegens belediging. Het Soester recyclingbedrijf A.P. van Doorn zal ook hout gaan leveren aan de nieuwe energiecentrale in Cuijk. Deze energiecentrale zal in zijn geheel gaan draaien op 'gegarandeerd schoon hout', de zogenoemde biomassa. Het gaat hier om bio-energie, wat duurza me energie is. De centrale zal zijn hout voornamelijk betrekken uit snoeihout, afvalhout uit de zagerij en dunnings- hout. Wel wordt duidelijk gemaakt dat het alleen gaat om hout dat nergens anders meer voor te gebruiken is, dus nutteloos hout. De centrale in Cuijk vormt onderdeel van het plan om in 2020 een tiende deel van de energieopwekking te laten bestaan uit duurzame energie. Van Doorn Recycling is een bedrijf waar de productie, uit biologisch restmateriaal, plaatsvindt van brandstof voor deze 'groene' stroom. Hoe dit gebeurt kan worden bekeken op de open dag van duurzame energie op 5 juni, waar ook Van Doorn aan meedoet. Op deze dag kan het publiek zelf ontdekken welke toepassingen er bestaan op het gebied van duurzame energie. Naast Van Doorn Recyling doen ook nog andere bedrijven en organisaties in Utrecht mee. Ook is er een fietstocht. Meer in formatie over deze open dag is te ver krijgen op telefoon: 0900-9892 of in ternet: www.duurzame-energie.nl. Kaarsen maken In samenwerking met de buren van de Volksuniversiteit, Kaarsenmakerij De Punt, worden dit seizoen weer twee cursussen Ambachtelijk kaarsen maken georganiseerd, een voor de beginners en een voor de gevorderden. Beide cursussen bestaan uit één les van twee uur. De beginners kunnen terecht op donderdag 18 november van 13.30 uur tot 15.30 uur, de gevorderden op dins dag 30 november, ook van 13.30 uur tot 15.30 uur. De cursuskosten zijn voor beide cursussen 20,-. Materiaal kosten zijn voor de beginners 13,50 en voor de gevorderden 17,50. VU-wijzer De Volksuniversiteit biedt naast deze cursussen ook nog andere kwalitatief goede cursussen aan voor een redelij ke prijs in een prettige sfeer. Veel reden dus om de VU-wijzer, de informatie gids van de Volksuniversiteit aan te vragen. Cursisten van de afgelopen drie jaren krijgen deze automatisch toege stuurd. Ook kan de VU-wijzer opge haald worden bij de Volksuniversiteit, de VW, bibliotheken, boekhandels, het gemeentehuis, Dorpshuis Soester- berg en bij diverse medische centra. Nieuw dit jaar is de manier van inschrij ven en betalen. In de VU-wijzer zitten twee inschrijfformulieren. Cursisten kunnen deze thuis invullen en opstu ren, men hoeft dus niet meer naar het kantoor. Betaling kan met een machti ging. Open dag Op zaterdag 28 augustus is de open dag van de Volksuniversiteit. Tijdens deze open dag zijn zoveel mogelijk do centen aanwezig om informatie te ge ven over de cursussen, of met de cur sist te bekijken wat het goede niveau is om te starten met een taalcursus. Voor de open dag, de VU-wijzer, voor informatie of voor een inschrijving kunnen belangstellenden terecht bij de Volksuniversiteit Soest/Soesterberg, gebouw Orlanda, Di Lassostraat 65. Telefoon: 035-6022195. Het kantoor is open: maandag van 13.00 uur tot 16.00 uur en op dinsdag, woensdag en donderdag van 10.00 uur tot 13.00 uur. In verband met de zomervakantie is het kantoor gesloten van 28 juni tot en met 13 augustus. Stichting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 Wat is het bijzondere aan de alternatie ve handel in de Wereldwinkel? Alle producten worden rechtstreeks inge kocht van de producenten in de Derde Wereldlanden. Zonder tussenhande laar en tegen een eerlijke prijs. De pro ducenten, van koffieboer tot potten bakker, van handwever tot zilversmid, van houtbewerker tot imker, krijgen een redelijke prijs voor hun producten. Dat stelt hen in staat keuzen te maken in eigen ontwikkeling. Door uw aankopen in de Wereldwinkel geeft u de producenten uit de Derde Wereldlanden de kans op een mens waardig bestaan. U stelt hen in staat om naast de zorg voor de dagelijkse le vensbehoeften, ook andere zaken in hun dorp op te bouwen, zoals: onder wijs, gezondheidszorg en verbetering van hun productieapparaat. Een kritische consument let op de prijs en de kwaliteit van een product. Vraagt zich af of het milieuvriendelijk gefabri ceerd en verpakt is. In de Wereldwinkel kunnen nog meer overwegingen een rol spelen: Wat is de herkomst van het product: uit welk land, van welke coöperatie, wie zijn de producenten en wie garandeert hen een eerlijke prijs? Daarop kunt u in de Wereldwinkel een antwoord krijgen van de medewerkers. Ook ligt er een gratis informatiekrant in de winkel voor u klaar, de Handelswij zer, die elke kwartaal verschijnt. Boven dien is er van bijna elk product een kor te productinformatie voorhanden. De openingstijden van de Wereldwin kel zijn: maandag van 13.00 tot 17.00 uur, dinsdag t/m zaterdag van 9.30 tot 17,00 uur. Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 7 J Zaterdag 5 juni Jazzclub Vanwege een verbouwing in Artishu is er deze maand geen expositie! de Drackenburger Conventie vang 21-00 uur. Toegang gratis. Maandag 7 juni Enkele dagen na het zien van een! levisierapportage over een man dief twee dochters elf jaar lang o zijn blinde echtgenote, begon regid se Samira Makhmalbaf aan haai van het verhaal, dat maar niet uithL hoofd wilde. Het resultaat is "De pel", een in elf dagen opgenonj semi-documentaire reconstructie 7 de feiten. Een oude werkeloze vader en eenbl de moeder krijgen een tweeling,! kinderen, gezonde onderneme] dochters, worden vanaf hun vroe jeugd binnenshuis gehouden. Uit aL dat zijn meisjes door de boze buil wereld bezoedeld zouden raken, s de vader vrouw en kinderen op neer hij de straat op gaat om teb len of boodschappen te doen. Na elf jaar kan de buurt het nietll ger aanzien en richt een petitie aanl autoriteiten, waarin melding wordt I maakt van de verwaarlozing enl slechte toestand waarin de meisjes! keren. De zusjes worden doorl maatschappelijk werkster uit huis j haald en elders ondergebracht. Samirah Makhmalbaf wist de familiel de officiële instanties tot medeweJ aan haar film te bewegen, en liet il zijn of haar eigen rol in het drama! len. Hoewel de beslissing van dev| hard is, krijg je toch wat inleving mogen aangereikt bij zijn voorns! om zijn dochters tegen de boze buil wereld te beschermen. Aanvang 20.30. Entree f 1 65+ f 7,-. Reserveren tel. 6019571.Ï Agenda juni: ma. 14 "Love is thel vil", ma. 21 "Claire Dolan", mij "Little Voice". Juli en augustus ten. Op vrijdag 25 juni zal Shock-innJ de 123BAM: the special open aii tion, een ultime poging waget Soest uit de eeuwige slaap te ontwaken. Hiervoor hebben zij he;| rein van het openluchttheater afgehuurd en bouwen zij dit oml een "open air dancefestival". Op terrein zullen aanwezig zijn een r out, barren met Maes bier, wc\j stand van Foodmaster en natu een podium waar drie dj's en eesj dance act op komen te staan. I Om 22.00 zal dj Mau (nightflightj vroege bezoeker met lekkere W warm maken, waarna het aan Hoj Beings de beurt is om live hun Utj sound te komen verkondigen. Ni Utrechts geweld beklimt dj w (club Risk) het podium onder de men. En is het aan hem <ri 123Bammen. Als eindbammer ij Shock-inn gekozen voor dj Spider lem (mushroom). Hij komt tot Oj uur de laatste blaadjes van de ba afblazen en om te zorgen dat je ma| vermoeid maar goed gevoel huisfl kunt keren. Kaartjes voor de open air BAN o.a. te verkrijgen bij de volgends kooppunten en kosten f 25,- (eri min. kosten): Musicstore en Pand box in Soest, de VW in Soa Baarn en natuurlijk op vrijdag® tussen 14.30 en 18.00 uur in J hoek. Voor meer en actuele informatie! terecht op onze website www.geocities.com/Sunset5l» Gala/3056/shockin.htm) of e-r naar shock-in@theoffice.net. Water/sto Parketsch Hogedrukr Etc. GEOPEND: innenkort komt een nieuwe informr ►krant uit over het uitlaten van hor De oude krant was verouder jjr nieuwbouw en enkele wijziginge S (je bestaande voorzieningen, De i miatiekrant wordt op 16 juni gepubl erd in Op 't Hoogt. Daarnaast wori Ie geregistreerde hondenbezitters et emplaar toegezonden. Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 Een 18-jarige Soester is maandag licht gewond geraakt toen hij op de Smits- weg werd aangereden door een auto bestuurd door een 26-jarige plaatsge noot. De automobilist zag de bromfiet ser over het hoofd. Deze liep schaaf wonden aan een elleboog op. Weekend-opvangdienst matschappelijke Dienstverlening jlp in dringende moeilijkheden ïerdag, zondag en algemeen erken stdagen, tel. 6245555. Jtichting Hulpdienst Soesterberg Sip aanvragen dagelijks tussen 9. 10.00 uur, tel. (0346) 351789 |2097. fazorg borstkankerpatiënten formatie: Borstkanker informatie» Utrecht (BIC), tel. (0.' 19924, di. t/m. vrij. 10.00-13, Vrouwenspreekuur ere donderdag 20.00-21.00 u dsring 31A (Vrouwenhu ïersfoort, tel. (033) 4616612. Al >niem wilt blijven kan dat. leidentelefoon specifieke meisjesprobleir andag 19.00-21.00 uur; woens DO-18.00 uur; donderdag 19. DO uur, tel. (030) 2322020. Vrouwen in de Bijstand Duwen die problemen hebben op ein van de bijstand kunnen d terecht bij de werkgroep Vrou de Bijstand, telefonisch dage D0-13.00 of na 18.00 uur, Sc 6017431 of 6018555. eekuur: elke 2e vrijdag van ïnd, 10.00- 11.30 uur, in het li [onaal Vrouwencentrum, Smits TO-samenwerkingsverhand egtijdige Onderkenning Ontwi sstoornissen bij kinderen, pos 3800 AB Amersfoort, tel. 0 7285. lachtofferhulp Soest mtpaal en vraagbaak voor slacl van misdrijven en verkeersong 'tel. 6027719. lachtofferhulp Eemland pur per dag telefonisch bereil f Soest, Soestdijk Soester kn 7.00 en 23.00 uur: f7719; tussen 23.00 en 7.00 3e meldkamer van de Amersl ilitie, tel. 033-4666666. [-Anongroep Soest In aan familie van degene die ig veel drinkt of dronk, tel. 60 st) of 5415474 (Baarn). iders van een overleden kin lelijke zelfhulporganisatie. idres: Eveline Mossél, Wee straat 543, 3765 XR Soes 6014310. luishulpcentrale Eemland 'HC biedt partners en fami interenden, van chronisch ders van verstandelijk of li ;ehandicapte kinderen hul of passief oppassen door Informatie: tel. 033-4( jntactpersoon Soest: Tre figker, tel. 6023146. Iniiszorg/Maatschappelijk iting Thuiszorg en Maats Werk N.O. Utrecht. Burea j. Grothestraat 74, 3764 C 6036800, fax 6036888. Jongerenspreekuur GGD juni tot oktober, een verwilderini''00'«n 12 tot 20jaa met vijver, borders met sterke,?®® 15.30-16.30 uur, Zonn planten, een verdiepte bielstui»?1^erst°ort- mooie begroeiing, een grote co*:IP2choP„rof>il;'M ijl geraniums, een moerastuin toet Op donderdag 10 juni is het uitstapje van het Katholiek Vrou gilde. Dit jaar is er een Drents pro! ma. Ook introducés zijn van harte! kom. Eerste onderdeel is de Tuineij Mien Ruys in Dedemsvaart. begint daar met koffie en gebal na kan men rondkijken en wanS over het 25.000 vierkante meterB wandelterrein, met 25 schitterend® gelegde tuinen. Zo is er een dertig ter lange plantenborder, in bloe ir "u« l Wil, \_ldU5, 0fel. 6031396. Steunpunt Rouwverwerki e.o. Contactadres: Nelleke Wijnh 18, 3761 ED S (9.00-11.00 uur ders van gerecycled plastic, sicrgtM?,d® bevalling. Congcti een waterbanf een stadstuin, eef?' Clauslaan 23,3761 C dig en goedkoop in aanleg en houd, een kruidentuin met w en nog veel meer. Daarna wordt Dalen aangedaai wordt de lunch gebruikt in "t ^6022122* bret'. Daarna wordt een auther60143in b!o^e^er^e^fa^inerenTged^ht? y"iw'!''Sers Vacaturebank Ook bestaande mogelijkheid het?erda® 9.00-12.00 uur, tel. ®""ekpk™"f Anonieme Alcoholisten 5? in T d.6 S ht™^-A--w<=rkgroep Soest, de C voor pion v „Veenbesstraat 2: dinsdagavt t s!'gen kemng e" V Informatie: tel. (0346) tereserveren. r035) 6021558i Het dagje uit begint om 8.30 uuA.A.-werkgroep De Weg Ba vertrekplaats is de Petrus en Patesserweg 10, Baarn: maat kerk. Om 18.30 uur hoopt men tefl9.30 uur. Informatie: zijn in Soest. De kosten zijn 57,54013027 en 6022937. persoon, introducés 5,- extra> Zwangerschapstelefoon etentje kost 25,- extra en dient Voor problemen rondomt de aanmelden te worden voldaan. Qchap, dagelijks 13.00-17.0 ven kan tot 6 juni bij Martha v.d. 8035) 6260660. mer: 035-6022429. v i

Soester Courant | 1999 | | pagina 16