Van Breukelen Vastgoed biedt te koop aan Zondag Openluchtdienst in Cabrio K.C. Zoys viert 20-jarig bestaan De kracht van de reclame, ligt in de herhaling Werk aan de weg in Soest Nieuwe anaesthesioloog in m.c. Moiendael Avondfietsvierdaagse M NlJHOf 1 /O korting /O korting NlJHOf 'Is God er alleen voor de georganiseerden?' voor verkoopinformatie: DE TROMSLAGER PAGINA 4 -l ITT WOENSDAG 2 JUNI 1999SOESTER COURANTACTUEELPAGINA 5 Hondensportvereniging wijkt uit naar Amersfoort Van Breukelen Vast-goed Assurantiën Asfaltwerkzaamheden Asfaltdrempels Soest-Zuid Afsluiting Banningstraat Service bij Schoemaker Maandag t/m donderdag Autokraken Fietser geschept /\J korting op alle buitenlampen op al het houten plaatmateriaal De octif op alle kluizen Minervoweg 3 Baam De actie loopt van t f/m 30 Juni 1999 t.w.v. 20% van het aankoopbedrag van elektrisch gereedschap bouw en woonwaren. boom Minervoweg 3 Baarn De actie loopt van 1 t/m 30 juni 1999 iet een verandering van ;n minder vleesvarkens. 3 9 december 1981 ver- 'I het perceel Smitsweg 5 J er bescherming van het 1 1 liggen ter inzage van 4 9 uur erp-beschikking; ven van de ht; in staat :ngen. ntspraak van de Raad van van een VOORLOPIGE ie termijn worden gericht td van State. Voor het in- ichten verschuldigd. lijn, tenzij voor die datum ng. De beschikking treedt 6093647 e in artikel 26 van het Be ekend, dat zij besloten heb- Mevrouw J.O.J. Verwer-Prins is de nieuwe aneasthesioioog in Medisch Centrum Moiendael. Zij vult de 0,4 vacature op die is ontstaan door de wens van de anaesthesioloog M. van der Goot om minder te gaan werken. Zij gaat zich in het ziekenhuis dus bezighouden met het onder narcose brengen en bewaken van patiënten. Haar wortels liggen in Groningen, waar zij in het Academisch Ziekenhuis haar opleiding heeft gedaan en 12,5 jaar heeft gewerkt. "Op het gebied van de anaesthesiologie zijn er geen grote ver schillen tussen het Academisch Zie kenhuis en Medisch Centrum Moien dael. De aard van de aandoeningen is wel anders; in Baarn en Soest zijn de patiënten vaak minder ziek." Dat is de belangrijkste conclusie die de nieuwe anaesthesioloog na een dagje "meelo pen" heeft getrokken. Mevrouw Verwer dacht altijd dat wer ken in een klein algemeen ziekenhuis niets voor haar zou zijn. Nadat zij één dag in medisch centrum Moiendael heeft meegekeken, is zij daar duidelijk op teruggekomen. "Ik ben zelfs heel enthousiast geworden. De sfeer is goed, de faciliteiten zijn net zo goed als in een academisch ziekenhuis, de pa tiëntenbenadering is persoonlijk en het contact met collega-specialisten en ver pleegkundigen is snel en direct", aldus de nieuwe anaesthesioloog. Nieuw "Het ziekenhuis heeft de beschikking over de meest moderne anaesthesie- apparatuur die op dit moment op de markt is en dat is heel bijzonder. Deze apparatuur maakt het mogelijk om met veel minder kosten een nieuwe, relatief dure, narcosedamp te introduceren. Deze narcosedamp maakt het in slaap vallen met een masker een stuk plezie riger en kan ook goed voor volwasse nen gebruikt worden. Daarnaast ben ik zeer geïnteresseerd in mictieproblema- tiek plassen tijdens de narcose). Hiervoor is een echoapparaat op de markt, waarmee je kunt zien of de blaas al dan niet gevuld is. Dat betekent dat we alleen nog maar een catheter in brengen als we zien dat het echt nodig is. In medisch centrum Moiendael is dit apparaat op het moment in bruikleen, zodat we het kunnen uitproberen. De directie staat er welwillend tegenover om dit apparaat in de toekomst zelf aan te schaffen en daar ben ik blij mee." Afgelopen zaterdag, 29 mei, heeft Kynologen Club Zoys haar 20-jarig bestaan in de hondensport gevierd. Speciaal voor deze dag waren er ploe- genwedstrijden georganiseerd, te ver gelijken met een zeskamp, voor baan en hond. Iedere ploeg had een eigen naam ver zonnen en er was veel werk van ge maakt om op te vallen door middel van zelf vervaardigde kleding, bijv. t-shirts. Kortom, het was een grandioos spek takel. Het weer zat geweldig mee, waar door het spel "waterdragen" vaak uit liep op watergooien. Tijdens de borrel, gehouden van 15.00 tot 17.00 uur, waren er ook "oud"- oprichters en -leden aanwezig. Er kwa men behoorlijk wat oude verhalen naar boven. Het mag gezegd: Zoys doet al 20 jaar moeite om baas en hond op te voeden, waarin zij vooralsnog prima slaagt. Tevens werd de heer Ruud ten Hoeve gehuldigd als erelid. Hij was 10 jaar lid van het bestuur en de club heeft veel aan hem te danken. Aangezien de gemeente Soest al een juni 1999 vanaf 15.30 uur gen van het RW-90 af te j het college van burgemees- Imaking. Het bezwaar dient 000, 3760 CA Soest, n 7.1 en 7.2 (bijzondere be- /an toepassing, ing worden gevraagd, als er het bezwaarschrift kan wor- 'an de rechtbank te Utrecht, rlijk persoon of f 420,- voor is van toepassing. De salade- en koud buffet specialist voor particulieren en bedrijven 035-6022871 A4„,sv Steenhoffstraat 58 i 1999 is besloten over t milieubeheer van: Koninginnelaan 40 Soest Tel.: (035) 601 79 62 y^jl Fax. (035) 602 60 61 93 vbreukel@worldonline.nl De hoofdrolspelers in de "kijkpreek" tijdens een repetitie in Cabrio. week uitgesteld, naar zondag 13 juni, en gaan de diensten bij de Open Hof en de Wilhelminakerk gewoon door. Bij goed weer komen deze ochtend diensten te vervallen. Bij twijfel over het al dan niet doorgaan van de dienst kan men drie telefoonnummers bellen: 6030103, 6016307 of 6035930. TE HUUR Industrieweg SOEST Vrijstaand geheel gerenoveerde bedrijfshal ca. 300 m2. Deze hal is voorzien van o.a. vloeistofdichte vloer, douche en toilet, optimale isolatie, gasheater en 2 kantoren. aantal jaren geen terrein beschikbaar heeft voor KC Zoys, heeft dit de club doen besluiten om tijdelijk uit te wijken naar Amersfoort. Toch blijft KC Zoys Soest hoog in het vaandel dragen en wil zij nog steeds een eigen terrein in Soest! Contactpersoon in deze is mevr. G. Haring, tel. 0346-352552. Tijdens de avondvierdaagse zal ook dit Zoys vierde het jubileum met diverse sportieve wedstrijden. jaar (voor de 18c keer) een behoorlijke delegatie van KC Zoys meelopen. Dat is niet zielig voor de honden, zij zijn voldoende getraind. Dit is goed voor mens en dier! Wieksloterweg SOEST Tegenover de Pijnenburgse bossen gelegen vrijst. semi-bungalow met dubbele garage, tennisbaan met kantine en bedrijfsruimte (o.a. ge schikt voor paardensport) op ca. 13.000 m2 grond. Indeling: hal, L-vormige woonka mer met erker en open haard, rui me slaapkamer/kantoor, eetkeu- ken met inbouwapparatuur, bij- Miunc.1 ivucu Verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet en dubbele wastafels. Algemeen: grote dubbele garage met zolder en elek. deuren. De woning is optimaal beveiligd. Ind. bedrijfsruimte: grote geïsoleerde en beveiligde rijtuigenk., opslagruimte, archief en 3 paardenboxen. Algemeen: burtenbak en tennisbaan met kantine. TE HUUR TE KOOP Weteringpad SOEST 3 nieuwbouw bedrijfsunits in het bedrijfsverzamelgebouw hoek Weteringpad/Koningsweg. Opper vlakte vanaf 60 m2 tot 120 m2. Het aanbrengen van een verdiepings vloer behoort tot de mogelijkhe den. Parkeerplaatsen op eigen terrein. Huurprijs f 3.000.- per maand Gevraagde koopsom ƒ830.000,- kosten koper Afhankelijk van het weer worden repa raties aan het asfalt uitgevoerd. Alleen op de Hildebrandlaan tussen de Soes- terbergsestraat en de RC. Hooftlaan is een tijdelijke volledige afsluiting voor het verkeer nodig. Andere grotere re paraties zijn nodig op het Julianaplein, de Middelwijkstraat en de Koningsweg. Hier wordt het verkeer om het werk heen geleid. In het winkelgebied Soest-Zuid wor den de drempel-elementen vervangen door asfalt. De betonnen drempel-ele menten zijn erg hinderlijk voor de om wonenden. De hinder wordt vooral veroorzaakt door het verschil in mate riaal van het beton in het element en het asfalt van de wegverharding. Door ook de drempel in asfalt uit te voeren zal het verschil in materiaal niet langer hoorbaar zijn. Ook zullen de trillingen verminderen. De vervanging van de betonnen drem pels door asfalt zal op maandag 5 juli plaatsvinden. Vanaf 's morgens 7.00 uur tot ca. 14.00 uur 's middags zal op de Soesterbergsestraat tussen de Ei kenlaan en de Ossendamweg geen ver keer met auto's en motoren mogelijk zijn. Voor het werk is goed weer nodig. Als het weer op 5 juli niet geschikt is, zal het werk op een volgende maandag worden uitgevoerd. De bussen van de lijnen 70 en 72 zullen van en naar sta tion Soest-Zuid direct via de Eikenlaan van en naar de Birkstraat rijden. De haltes "Zuidpromenade" op de Soes terbergsestraat wordt niet bediend. Ter vervanging is op de Eikenlaan bij de vervangende noodhaltes geplaatst. De aanleg van de rotonde op de aan sluiting van de Banningstraat op de Amersfoortsestraat is halverwege. Tij dens de werkzaamheden is vanuit de richting Amersfoort en Soest via de Banningstraat naar Soesterberg geen verkeer mogelijk. Buslijn 52 Utrecht-Zeist-Noord- Soesterberg- Amersfoort Deze bussen rijden weer de gebruikelij ke route. Buslijn 52 Amersfoort- Soesterberg-Zeist-Noord-Utrecht Omdat de noordelijke toegang tot het dorp Soesterberg is afgesloten, zouden de haltes "Oude Tempellaan" op de Banningstraat en "'t Zwaantje" op de Veldm. Montgomeryweg alleen via een omleiding bereikt kunnen worden. Voor zo'n omleiding ontbreekt de rij tijd, omdat de bussen momenteel op andere plaatsen al grote vertragingen oplopen. De haltes "Oude Tempel laan" op de Banningstraat en "'t Zwaantje" op de Veldm. Montgo meryweg zijn vervallen. De bussen van buslijn 52 stoppen nu op een tijdelijke halte op de ventweg langs de Amers foortsestraat. Reizigers van buslijn 74 kunnen het beste bij de halte "Kontakt der Kontinenten" overstappen op buslijn 52. Deze aanpassing duurt naar verwachting tot half juni. Buslijn 56 Doorn/Driebergen- Zeist-centrum-Soesterberg- Amersfoort Deze bussen rijden weer de gebruikelij ke route. Buslijn 56 Amersfoort- Soesterberg-Zeist-centrum- Driebergen/Doom Vanaf de Amersfoortsestraat rijden de bussen via de Veldm. Montgomeryweg en de Banningstraat naar de Oude Tempellaan en vervolgens de gebruike lijke route. Alle gebruikelijke haltes blij ven bediend. Het omrijden kost ca. 4 minuten extra rijtijd. Hierdoor zijn aan sluitingen minder zeker. Deze aanpas sing duurt naar verwachting tot half juni. Buslijn 74 Soest-Soestduinen- Soesterberg-Soestduinen-Soest Vanaf de Amersfoortsestraat rijden de bussen via de Veldm. Montgomeryweg en de Banningstraat naar de Oude Tempellaan en vervolgens de gebruike lijke route. Alle gebruikelijke haltes blij ven bediend. Het omrijden kost ca. 4 minuten extra rijtijd. Hierdoor zijn aan sluitingen minder zeker. Reizigers van buslijn 74 kunnen het beste bij de hal te "Kontakt der Kontinenten" over stappen op buslijn 52. Deze aanpassing duurt naar verwachting tot half juni. ƒ369.000,- kosten koper Huurprijzen en/of koopprijzen op aanvraag Nicuweweg 2 SOEST Op aantrekkelijkeJa&^^^Ten, riant vrijstaand woonhuis. [voor ca. 3 auto's) en fietsbergrN/^-crrTT563 m2 grond. (Bouwjaar 1996). Van maandag 7 juni t/m donderdag 10 juni wordt door Hoogvliet en Tempo Toer de 18e avondfietsvier daagse georganiseerd. De routes gaan door de bosrijke omgeving van Soest. De routes zijn plm. 25 km lang. Leden van Tempo Toer zullen op de route aanwezig zijn, zodét men veilig kan oversteken, en Hoogvliet Supermarkt zorgt elke avond voor een traktatie on derweg. De start is alle vier avonden van 18.15-19.00 uur vanaf het parkeer terrein aan de Wiardi Beckmanstraat. De jeugd kan zich op woensdagmiddag van 13.00-18.00 uur uitleven op een springkussen bij de Hoogvlietwinkel. Op de laatste avond is daar ook de fi nish om 20.30 uur. Het zal daar vast gezellig druk zijn met muziek en een promotieteam van First Choice Cola, met een speciale auto en kleding, die gratis cola zullen uitdelen. Ook kan elke deelnemer meedoen met een be hendigheidsspel dat een snelle reactie vereist. De deelnemerskaarten zijn in voorver koop verkrijgbaar a f 6,- p.p. voor vol wassenen en f 2,50 p.p. voor kinderen tot en met 12 jaar bij onderstaande adressen en 's avonds bij de start. Drogisterij Hoogvliet, Primera Tamboe rijn en Primera Soest-Zuid; Ben de Bruin, Gallenkamp Pelsweg 1; Z.J. van Homoet, Van Weedestraat 70; Haico, Beukenlaan 54; Fietsshop Soesterberg, I|ademakerstraat 17, Soesterberg. Van Weedestraat SOEST Centraal gelegen, goed onderhou den, 2-kamer hoekappartement op de 1e etage met lift en berging op de begane grond. Indeling: ruime woonkamer, ged. open mod. keuken, ruime sl.k. met groot dakterras, moderne badkamer, toilet, hal, meterkast. ƒ337.500,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ2.585.000,- kosten koper a) a' meer ^an jaar repareert Schoemaker beeld, geluid en huishoude lijke apparaten. Eigen monteurs verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleuren TV defect; wasautomaat stuk; koel kast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! Gevraagde koopsom en en 1 blauwspar en 1 Japanse kers n 2 coniferen inen 6 weken na verzending burgemeester en wethouders Bij goed weer wordt komende zondag de jaarlijkse openluchtdienst van de Samen-op Weg-kerken van Soest ge houden. Dat gebeurt in het Cabrio- openluchttheater aan de Soester bergsestraat, vanaf 10.30 uur. Ook dit jaar is gekozen voor een zgn. "kijkpreek" (in plaats van een "praat- preek") met als thema: "Een vader had twee zonen..." Rosamint Faas, Mark Omvlee en Pieter Smid spelen de hoofdrollen. Zij hebben samen zes jaar bij elkaar op de lagere school gezeten bij Peter Ven. De gelijkenis van de ver loren zoon wordt verbeeld door twee jongste zonen. De een, Pieter Smid, volgt trouw de trend van het bijbelver haal. De ander, Mark Omvlee, brengt Bij een autokraak aan de Laanstraat is vorige week een suède jas gestolen. Een 20-jarige Amsterdammer deed aangifte bij de politie. Een van de ra men was ingeslagen.' Op het Weteringpad werd eveneens een auto opengebroken. Hieruit ver dween ten nadele van een 55-jarige Soester een tas met daarin een bril, pa pieren, portemonnee en geld. Een 17-jarige Soester is vorige week licht gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde Dalwèg/Raadhuisplein. Hij werd geschept door een auto, be stuurd door een 43-jarige inwoner van Arnhem. Volgens de politie reed de auto de rotonde op toen de fietser met hoge snelheid het fielspad in beneden waartse richting afreed. De jongeman liep schaafwonden op aan zijn knieën. expert f% Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44 ƒ595.000,- kosten koper Gevraagde koopsom Goudvink SOEST Op gezellig punt, centraal gele gen nabij station en winkels, 3- kamerappartement (parterre) met tuin, berging en c.v. Indeling: ruime woonkamer, mo derne keuken met inbouwappara tuur, 1 grote slaapkamer, 1 kleine slaapkamer, douchecel, berging, hal en meterkast. Dit apparte ment verkeert in zeer goede staat het in een eigentijdse versie. Verrassend is dat er ook nog een jongste dochter ten tonele wordt gevoerd. Het spel wordt ingeleid door een aan tal kinderen die, in plaats van de evan gelielezing, het verhaal op hun manier vertellen. Op de achtergrond speelt de vraag of ouders hun kinderen die niet meer naar de kerk gaan moeten be schouwen als te horen tot een "verlo ren generatie". Het spel biedt een af wisseling van dialogen, monologen, muziek en zang. Op het toneel is een mozaïek uitgelegd van de beeldend kunstenares Leanne Lawalata. Voor en na de dienst speelt het joods klezmer- orkest "Rebbisch un Nebbisch". De openluchtdienst begint om 10.30 uur. Bij slecht weer wordt de dienst een Gevraagde koopsom Noorderweg SOEST Helft van dubbel woonhuis met grote kantoor-/hobbyruimte en carport. Op een fraaie locatie ligt dit woonhuis met zijn carport, ga rage, hobbyruimte, 2 schuren en een zonnige tuin (373 m2). Indeling: entree, meterkast, toilet, woonkamer, eetkeuken met in bouwapparatuur. Verdieping: mo derne douchecel met 2e toilet, 1 yruie :,idcifjKaiiici d.d. voorzijde en 1 slaapkamer a.d. achterzijde. Royale zolder met vliezotrap.

Soester Courant | 1999 | | pagina 5