TT 1 i GRANDIOZE OPRUIMING Uitverkoop zomercollectie 40-60 KORTING 30-50 KORTING Visser TAPljli oalitie sleept Zonnegloren-deal et gemak door de raad iTER STE/ ffl rO-DITO IEXX Jan Smeeing: 'Megadeal is kapitaalvernietiging' Harry Witte: 'Zonnegloren is een dogma, anders niet' Soest, 1 ACTUEEL t PvdA wil 'ecoduct' over de Soesterbergsestraat Blommers: 'C-drie en bieb beginnen aan nieuw leven' pantalons, rokken, blazers, pullovers en jassen Ladtf 3pringfield GS, GroenLinks-PS en D66 blijven tegen 'DA'er roepende in de woestijn Ideale plek voor Eekhoornnest? DRIELANDEN DINER Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. 035-6036000 Pleidooi voor groencompensatiefonds Klassiek, eiken en modern GEBR. VAN WOERKOM Raad akkoord met 2e deel subsidie Wijn gestolen o <1 overige zomerkleding VdSI9 AV10UVS Alias VONVIS Zege(n) Ook voor service moet u bij ons zijn 'OENSDAG 30 JUNI 1999 SOESTER COURANT 'est is toonaangevend nceerd modisch 2 marktbenadering. Forbo groep, waar nsen werken. t moeilijk heeft de WD/CDA/ 'dA-coalitie in de Soester gemeen- lad het vorige week niet gehad met !t debat over de "megadeal" Zonne- loren-Royal ftirc. De oppositiepar tijen sputterden wel hevig tegen, maar door de steun van de bevriende icties inclusief de twee man van GPV/RPF/SGP - kwam het voor stel geen moment in gevaar. Deson danks had de raad er bijna tweeën eenhalf uur voor nodig om de be raadslagingen en de besluitvorming af te ronden. functie vacant van: De kaarten waren tijdens de recente commisievergadering - en daarvóór in het achterkamertjesoverleg van de coalitiepartijen - al duidelijk geschud. Het College hoefde niet op tegenstand al 9 van enige betekenis te rekenen en kon B %Jf tamelijk ontspannen aan het debat be ginnen. Vooral toen de voorafgaande agendapunten vlotjes werden afgehan deld rees de verwachting dat de raad de Zonnegloren-klus dus snel zou kla- "IME f r ren' ^at tegen' want ondanks het nctie gaan onze dringende verzoek van burgemeester 'b De Widt om het toch vooral kort te houden en gewoon te zeggen dat men i npQrhrift m zich bij de vorige spreker(s) aansloot, van Nederlands, jging de raad er eens even goed voor (M/V) gheden aangevuld met een zitten. Er er zat tenslotte ook nogal wat volk op de tribune... owel Bert Krijger (WD) als Wil Ste kelenburg (PvdA) en Henk Koning (CDA) betuigden royaal hun instem- ning met het voorstel. Uiteraard dron gen ze aan op zorgvuldigheid tegen over de negen resterende bewoners van Berkenbos - de verpleegstershuisjes achter het voormalige ziekenhuis - maar ze vonden dat Soest deze unieke "win-win-situatie" (Stekelenburg) ze ker moest uitbuiten. Kortom: veel waardering voor dit "uitstekende initia tief' (Koning) van het College. Ook steunden ze van harte het idee voor een buitenbad aan de Dalweg. Nel Koster (GroenLinks-PS) noemde het voorstel echter te mooi om waar te zijn en constateerde een volledig scheve verhouding tussen de "gunsten die de gemeente schenkt" en de baten die het oplevert. Ze had bijvoorbeeld liever gezien dat Soest de aankoop van Zon negloren betaalde met het gereserveer de geld voor de rondweg. Koster vond dat er nog maar eens heronderhandeld moest gaan worden. Wim Roest (D66) zwaaide het College weliswaar lof voor de actieve aanpak, maar had grote twij fels over het buitenbad, dat hij nu al omschreef als een bodemloze put. Met de aankoop van Zonnegloren was hij het - onder voorwaarden - wel eens, maar met de permanente bewoning van de Royal Parc-flats in het bos kon hij niet instemmen. "Het verlies van geloofwaardigheid is ons geen vijf mil joen waard..." 'Leugens en bedrog' Harry Witte (Gemeentebelangen Groen Soest) liet weten dat hij abso luut niet akkoord kon gaan, zelfs niet als Netjes vijftig miljoen voor de flats wilde betalen. De hele geschiedenis van werkomgeving wordt zeer op prijs gesteld, ies met curriculum aan: B.V., Soest. ölarissea Jan Smeeing CDA). n ondersteunende werkzaam- g. een eventuele invulling door 'gelijk MS-Word) is een vereis- n taal en een servicegericb- g team. een prettige collegiale wijti contact op te nemen met jf Pnve: 035 - 601 49 99} 3011. 3760 DA Soest. nercollectie IG el. 602 45 96 oogst opmerkelijk was vorige week 2 rol van CDA'er Jan Smeeing in het lebat over de "megadeal" Zonneglo- n-Royal Pare. De Soester - in het lagelijks leven projectontwikkelaar, lus wel iemand die weet waar hij •ver praatverklaarde zich faliekant tegen het voorstel. Smeeing had uitgerekend dat de af koopsom van vijf miljoen voor de Royal Parc-appartementen veel te ma ger was. Zelf kwam hij al uit op zo'n kleine tien miljoen. Dat Soest voor dat bedrag Zonnegloren kan kopen en een buitenbad aanleggen leek hem een fic tie. Van de 26 hectare is trouwens op dit moment al het overgrote deel (23 hectare) "natuur", aldus Smeeing. "Kapitaalvernietiging", was zijn oor deel. Hij wees in dat verband op bijko mende kosten als asbestverwijdering etc., waardoor de gemeente er volgens hem wel meer dan tien miljoen in zou moeten stoppen. "Hebben we dat er voor over?" Verder noemde hij het Mavo-terrein aan de Valeriaanstraat (dat Amstelland als "compensatie" voor Zonnegloren mag bebouwen) juist een ideale plek voor sociale woningbouw, en ook had hij grote twijfels bij het aanbod van de strook op de Eng, bij het AZC. "Ik zit nu anderhalf jaar in de raad," aldus Smeeing. "Over kleine bedragen - zo als het geld voor het eenzaamheids project van de SWOS - doen we hier heel moeilijk. Maar zo'n 'megadeal' ja gen we er in één avond door..." Het was al opvallend dat Smeeing - als raadslid meestal zeer kort van stof - zo lang aan het woord was, en vooral voor CDA-wethouder Bart Krol was Smeeings opstelling bijzonder pijnlijk. Hij liet de verdediging van het voorstel echter laconiek over aan zijn enigszins getergde WD-collega Neks Blommers, die zei dat de bedragen die Smeeing noemde niet op deze overeenkomst konden slaan. "De markt is niet iets wat je met een schuifmaatje kunt bepa len." Ze benadrukte dat het College in het voortraject uiterst deskundige ma kelaars en juristen had geraadpleegd. "Het is een zeer complexe deal, maar we vertrouwen op onze adviseurs." Schorsing Voor Smeeing was het antwoord van Blommers aanleiding om schorsing van het debat aan te vragen. Daarin infor meerde hij andere belangstellende raadsleden over zijn rekensommen. Na de schorsing liet hij weten dat "zijn" bedragen misschien niet op deze over eenkomst, maar wél op de objecten van toepassing waren. Volgens Kees Boer- koel (PvdA) klopte dat ook wel, als men tenminste uitging van een "blan co situatie", en die is er niet. "Je ziet dat projectontwikkelaar Netjes nu meer gaat verdienen. Dat zij zo. Het College heeft op het scherp van de snede met hem onderhandeld. Hij is ook niet de eerste de beste..." Blommers merkte ten slotte nog op dat de "deal" aan alle kanten vast zat. "We kunnen Zonnegloren nu voor vijf mil joen kopen. Dat zouden we niet kun nen doen als we het niet op deze ma nier zouden aanpakken. En bovendien: die vijf miljoen betalen we niet uit onze eigen zak. We hebben deze overeen komst naar eer en geweten gesloten." Ook van zijn eigen CDA-fractie kreeg Smeeing niet de geringste steun, zodat hij een roepende in de woestijn bleef en zich intussen misschien al zorgen moet gaan maken over zijn eventuele herverkiezing in 2002... het Natuurbad en de bouwvergunning voor Royal Pare hing volgens Witte "van leugens en bedrog aan elkaar". "Maar we kunnen onze tong lam klet sen en allerlei steekhoudende argu menten naar voren brengen, het helpt allemaal niets..." Hij vertrouwde de coalitie voor geen cent. "Het verbaast ons dat die partijen, die steeds weer verder willen uitbreiden - in de Boeren- streek, de Nieuwegracht, Braamhage, de Bosstraat - nu opeens achter het voorstel staan om Zonnegloren af te breken." Volgens Witte kon het buiten bad aan de Dalweg wel eens een fop speen zijn en hij verweet het College "slappe knieën" in de volgens hem veel te haastig verlopen onderhandelin gen. Opvallend was hoe Wiebe Meilof (GPV etc.) tegen de coalitiefracties aanschurkte en de oppositie de mantel uitveegde wegens wat hij noemde "doemscenario's", "insinuaties" en "een materialistische benadering". Voor hem waren vooral de milieuele menten van belang: Zonnegloren terug naar de natuur; de appartementen in het bos zouden er tóch al komen. Hij noemde dat "alleen emotioneel" een verlies. Hij was ook niet bang voor pre cedenten. 'Een hele grote plus' Wethouder Bart Krol (CDA) voerde namens het College eerst het woord. Hij begon met een enigszins filosofisch getinte beschouwing over de begrippen "winst en verlies". "Voor de een is het een financieel verhaal - je plust en je mint en je denkt: zit er nog een miljoen- tje meer in? - en een ander kijkt vooral naar het ruimtelijke aspect. Wij zeggen: er is een hele grote plus te bereiken, niet zozeer financieel, maar wél ruimte lijk. Het gaat hier niet om ideologische of partijbelangen, maar om het alge meen belang van Soest. Na dertig jaar politieke verscheurdheid in Soest over het ruimtelijk beleid hebben wij als College een streep om de bebouwde kom van Soest getrokken. Daarbinnen kan gezocht worden naar uitbreiding, daarbuiten moet het anders. Daar wil len we proberen iets voor elkaar te krij gen. In 1933 maakten we van het bos een ziekenhuis, in 1999 maken we van het ziekenhuis weer bos..." Wat de permanente bewoning van de Royal Parcflats betrof gaf hij aan dat het "lastig" was geweest. "Je staat iets toe wat tien jaar lang niet mocht. Maar dit resultaat halen we ook alleen bin nen omdat we die tien jaar lang onze poot stijf hebben gehouden! Nu we daar geld voor kunnen krijgen is het mogelijk Zonnegloren terug te geven aan de natuur. In het hele land heeft men de mond vol over zulk compensa- tiebeleid, maar het lukt nergens..." Berkenbos Krol beloofde nog wel dat hij "zorgvul dig" zal omgaan met de huidige Ber- kenbos-bewoners, maar liet er geen twijfel over bestaan dat de uitkomst duidelijk is. "Ook Berkenbos gaat terug naar de natuur. Dat hebben we al in 1994 met elkaar afgesproken." Zijn WD-collega Neks Blommers maakte tenslotte nog eens duidelijk dat het College alle aspecten van het contract zeer zorgvuldig had afgewogen. Voor het heropenen van de onderhandelin gen zag ze geen enkele ruimte. Ze wees er verder op dat de plannen voor het nieuwe buitenbad eerst nog uitgewerkt moeten worden in een apart raads voorstel en dat er voor het behoud van de kerkzaal - zoals door sommigen be pleit - geen mogelijkheid bestond. "Qua exploitatie wordt dat een on ding." In zijn kritiek op het voorstel van B. en W. tot aankoop van Zonnegloren wees Harry Witte (GGS) op een in teressant feit. Volgens hem was het terrein helemaal niet zó waardevol voor de Ecologisch Hoofdstructuur (EHS) als B. en W. wilden doen ge loven. De EHS is de "verbinding" van de di verse groengebieden in het land, waar van algemeen wordt beweerd dat het goed is dat de structuur zo weinig mo gelijk wordt onderbroken. Volgens Witte waren er in het verleden - o.a. bij het bestemmingsplan Landelijk Gebied - al diverse scenario's opgesteld voor Iedere zaterdagavond Een welkomstcocktail, een uitgebreid diner met een verrassend dessert a €31,54 f 69,50 Voor informatie en reserveringen Tel035 603 8383. het Zonneglorenterrein. De beste op tie was toen om het Eekhoornnest - het bungalowpark aan de Birkstraat (voor niet permanente bewoning!) - naar Zonnegloren te verplaatsen, zodat het Soester bosgebied weer aansluiting kreeg met het Eempoldergebied. "Zon negloren is een dogma, anders niet." Witte kreeg verder geen steun voor zijn idee. "Over één ding zijn we het hier al lemaal wel eens," constateerde CDA- wethouder Bart Krol aan het slot van het debat. Het is een goede zaak dat Zonnegloren teruggaat naar de natuur. Het verschil zit 'm in de weg daar naar toe." Hij wees Witte erop dat Zonne gloren in het Streekplan juist tot de waardevolste gebieden (categorie 5) gerekend wordt. "Dat kan de Birkt óók worden," wierp Witte nog tegen. "Maar hij is het niet," repliceerde Krol. "En ook de plek achter Royal Pare heeft die waar de niet. Zonnegloren is juist de enige locatie met de hoogste waardering in het Streekplan. De beste plek dus, en die gaan we met dit voorstel nu maxi male bescherming bieden." Bovendien, aldus Krol, wil het Eekhoornnest hele maal niet verhuizen. Nu of nooit VVD-wethouder Neks Blommers pro beerde de twijfelaars aan de realiteit van een buitenbad aan de Dalweg ook nog even over de streep te trekken. "Tot nu toe dachten we allemaal dat het niet kan, milieutechnisch gespro ken. Maar wat blijkt? Het kan wél! Dat deel ik u met genoegen mee. Er is nu een reële kans dat we het bad kunnen aanleggen, maar het is wel: nu of nooit." Ze kreeg het op het eind nog even aan de stok met GGS'er Gerard van den Deijssel, die beweerde dat er van het technisch rapport niets klop te." Blommers reageerde nogal bits op die opmerking, wat Van den Deijssel tot het verwijt bracht dat ze "niet tegen de waarheid kon". Waarom naar De Hypotheker? Voor een overzichtelijk hypotheekadvies op maat en het afsluiten van de juiste hypotheek door een persoonlijke adviseur die u kosteloos al het werk uit handen neemt. Steenhoffstraat 66, Soest Daarom naar De Hypotheker! Volledig objectieve en 100% onafhanke lijke hypotheek- bemiddeling Kosteloos advies op maat Keuze uit vele hon derden hypotheek varianten De meest,gunstige voorwaarden Alle fiscale aspecten tot op de gulden voorgerekend Begeleiding van A tot Z gedurende het hele aankoop traject Ook na het afsluiten van de hypotheek volledige service Adviseur Evert-Jan wijers secretaresse Henriëtte Be/jersbergen Maak een afspraak met De Hypotheker bij u in de buurt: Steenhoffstraat 66, IVPO 1 De Hypotheker Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. PAGINA 3 De PvdA-fractie heeft het debat over de Zonnegloren-deal in de gemeente raad vorige week aangegrepen voor twee tamelijk originele ideeën. Kees Boerkoel en Wil Stekelenburg lan ceerden het plan voor een "groen- compensatiefonds" en een ecoduct over de Soesterbergsestraat. Het "groencompensatiefonds" zou, in de trant van wat nu gebruikelijk is voor de kunst (1 van de bouwsom), ge voed moeten worden door een extra exploitatiebijdrage bij grotere bouw werken die een aanslag op het groen doen. Uit het potje kan dan, ter com pensatie van het verdwenen groen, er gens anders iets "groens" gedaan wor den, bijvoorbeeld nieuw groen of klei ne landschapselementen, aldus de fractie. Verder legde de PvdA het idee op ta fel om een "ecoduct" aan te leggen over de Soesterbergsestraat, zodat het wild veilig kan oversteken van de Lange naar de Korte Duinen en vice versa. Volgens de fractie moet het niet al te moeilijk zijn om daarvoor bij het rijk of de provincie geld los te peuteren: "Soest maakt toch wel een heel groot om voor ca. vijf miljoen een stuk natuur te herstellen. Daar moet men toch gevoelig voor zijn." Henk Koning (CDA) vond het ecoduct wel een aardig idee, al leek een tunnel hem ook niet gek. "Maar is het wel functioneel, en wat kost het?" Wiebe Meilof (GPV) zag echter bezwaren: "Zo'n ecoduct kan ook een geweldige inbreuk op het terrein zijn." Hij waar schuwde voor een "waterhoofd op een klein probleempje". Modegril Anderen vonden het plan wel sympa thiek, behalve Harry Witte (GGS), om dat ecoducten volgens hem alleen bij autosnelwegen gebouwd worden en de Soesterbergsestraat 's nachts heus wel rustig is. "De wilde dieren zijn niet zo dom om zomaar over te steken," aldus Witte, die de PvdA verweet achter een modegril aan te lopen. Ook het groen- fondsje vond geen genade in zijn ogen. "We willen helemaal geen groen meer opofferen!" Wethouder Bart Krol (CDA) beloofde dat hij de mogelijkheden zou laten on derzoeken, maar dan pas na de zomer vakantie. ZONDAG 4 JULI GEOPEND VAN 11.00-17.00 UUR MEUBELEN 3 etages meubelen 'N BEGRIP VOOR KWALITEIT, SERVICE EN PRIJS SOEST - STEENHOFFSTRAAT 61 - TEL. 036 - 601 32 80 Zoals verwacht is de gemeenteraad vorige week akkoord gegaan met het voorstel van B. en W. om C-drie ook het eerder in de knip gehouden twee de deel van de subsidie 1999 te ver strekken. Tot nu toe was dat niet ge beurd omdat het cultureel centrum er financieel een potje van had ge maakt. Dat bleek tenminste in maart en het College nam geen halve maatregelen (of juist wel, in zekere zin) door de helft van de subsidie te bevriezen. In middels zijn er oplossingen gevonden, zodat er wat het College betreft geen probleem meer was om het bedrag over te maken. Het exploitatietekort van C-drie over 1998 bedroeg maar liefst 170.000 gul den. Daar kan een mouw aan gepast worden door de veronderstelde meer opbrengst van de verkoop van de oude bibliotheek aan de Albert Cuyplaan f 300.000) aan de gemeente over te maken, die dat bedrag pas na drie jaar opeist. C-drie krijgt dan een eenmalige reductie in de huur van 75.000 gulden. Sommige fracties mopperden nog wat op wethouder Neks Blommers (VVD), die de creatieve regeling had bedacht. Vooral Wim Roest (D66) vond dat het gemeentebestuur achter de feiten aan bleef lopen. Volgens hem was de drie ton extra uit de verkoop gewoon een nieuwe lening. Hij was het dan ook oneens met het voorstel. Hans van Wuijckhuijse (Gemeentebelangen Groen Soest) drong aan op een nade re "zekerstelling". Slikken of stikken Besseline Gerritse (CDA) was voor het voorstel, maar wilde wel zwart-op-wit hebben dat de gemeente Soest straks inderdaad die 300.000 gulden mag in casseren. Nel Koster (GroenLinks-PS) vond het een kwestie van slikken of stikken, "en we stikken al zowat in alle ellende die over ons heenkomt..." Blommers beloofde Van Wuijckhuijse nog uit te zoeken hoe het met de "ga rantstelling" zat, maar of het nodig zou zijn leek haar onwaarschijnlijk. "Ik zit al eenentwintig jaar in de raad. In al die tijd is er maar één keer een beroep op zo'n gemeentegarantie voor een geld lening gedaan, door de voetbalvereni ging Soesterberg. Het gaat alleen om een betere rente bij de bank." Ze maakte zich dus niet ongerust: "Ik snap uw zorgen wel, maar ik ben optimis tisch. C-drie en de bibliotheek begin nen aan een nieuw leven. Het is goed dat de gemeenteraad dat honoreert." De politie heeft vorige week woensdag een 61-jarige vrouw uit Soest aange houden, die in een supermarkt aan de Wiardi Beckmanstraat was betrapt toen ze een fles wijn meenam zonder ervoor te betalen. De fles kostte 16 gulden, maar voor de dame-in-kwestie zal het geval nog wel eens duurder kunnen uitpakken. Het was niet de eerste keer dat ze wegens winkeldiefstal werd ge arresteerd. MEXX ESPRIT PART TWO LÜ CC LU -J O 2 CO CO LU _J O I CC I c_ O TC Tl O H Tl CO =C I O cö O 30 I O O x Zaken doen? Wij hebben een heel team van specialisten in huis om het u als klant naar de zin te maken. Wij nodigen u graag uit, om zelf te ervaren hoe het is om met ons zaken te doen. Mocht u in een van onze nieuwe Cbryslers een proefrit willen maken of eerst informatie ontvangen, bel gerust. Chrysler/Jeep Bosboom-Soest Jeep Birkstraat 105 GOodge Tel-: 035 - 601 32 56 De "megadeal van de eeuw" met Zon negloren werd door Wiebe Meilof (GPV/RPF/SGP) in een regionaal dagblad-met-foto gekarakteriseerd als een zegen voor Soest. Zegen van wie? Van Wiebe zelf? Wim Roest (D66) be schuldigde hem donderdagavond al van zelfverheerlijking. Een zegen van Dirk Netjes. Deze schat rijke projectontwikkelaar telt zijn zege ningen in Spanje en legde mijn uitno diging gast te zijn van het Journalis tenforum van Radio Soest (zie elders in dit blad) hooghartig naast zich neer. Ik houd niet zo van zegenen. Vorig jaar zegende aalmoezenier Joop Smies in vol ornaat op het exercitieterrein van de Dumoulinkazerne dertig motoren met wijwater, schriftlezing en ge bed. Religie a la carte. De unieke raamovereenkomst met Netjes (Royal Pare) en Amstelland (Zonnegloren) is de zegepraal van wet houder Krol (CDA). Knap werk. Zijn verdediging van dit compensatiebeleid (rood voor groen) in de raadsvergade ring van 24 juni was briljant. Al jaren ligt er een bouwvergunning voor 96 appartementen op het terrein van de voormalige Vrienden van het Natuurbad. Van deze Vrienden is nog maar één vriendin in leven. Deze gebouwen werden nog niet ge realiseerd, want er mocht in de service appartementen niet permanent ge woond worden. Dat wil zeggen: wel 365 dagen 1 gezin per dag, maar niet 1 gezin 365 dagen. Onzin natuurlijk. Te recht merkte Meilof nu op dat dit geen verschil uitmaakt voor de druk op het milieu. Na zeven magere jaren WD/CDA/ PvdA-machtsspelletjes vallen de coali tiepartijen van thans plotseling van hun torenhoge principes en zijn om. Ik heb het voorspeld. Pleister op de pijnlijke, emotionele wonde: Soest krijgt er 26 hectare Zon negloren-natuur van hoge waarde (ca tegorie 5 in het provinciale Streek plan) voor terug. Een milieuzege voor Soest. Weliswaar niet voor gezinnen in de Berkenbos-verpleegstershuisjes, niet voor de eekhoornopvang, niet voor het Comité Behoud Zonneglorenkapel, niet voor het zwembadje "De Vrije Slag" van Jan Menne en ook niet voor het ecoduct ("een modegril", zegt Har ry Witte) van Hans Kampf. Wel voor de rijke lieden straks in het Royal Pare Complex (goed voor de OZB en het inwonertal van Soest) en voor de buitenbadiiefhebbers bij Aqua Indoor. Wim Roest noemde dit plan een fata morgana, "een mooie strik" om de unieke raamovereen komst. Hij schatte de exploitatie van aqua outdoor op anderhalve ton per jaar. Verder hadden de oppositiepartijen in de raadsvergadering niets anders in te brengen dan lege, rancuneuze briefjes. De enige opmerkelijke tegenstem kwam van project ontwikkelaar/raads lid Jan Smeeing (ook CDA). Vanuit zijn ervaring rekende hij o.m. voor dat de kosten van Zonnegloren wel eens tot veertien miljoen kunnen oplopen. Niemand van de oppositie kopte deze politieke kans voor open doel in. Ver der schatte hij in, dat sociale woning bouw over twee jaar op het terrein van de openbare Mavo onmogelijk zal blij ken. Ik vrees dat Jan met al zijn opmer kingen gelijk heeft. Wethouder Blommers (WD) had geen overtuigend weerwoord. Men verweet Smeeing, dat hij niet eerder in de commissievergadering een week daarvoor met zijn getallen was geko men. "Dat mocht ik niet van mevrouw Blommers", was zijn opvallende reac tie. Luistert u ook elke maand naar de rechtstreekse, integrale uitzending van de raadsvergadering via Radio Soest? Politiek is enerverend. Wie vergelijkt leest de Soester Courant SOEST Eigen technische dienst met 24- uur service. Geen voomjkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60

Soester Courant | 1999 | | pagina 3