i 'Een monument voor het mogelijke' I Cowboys en indianen roken vredespijp Beft Ruitef 6016151 veamdejaloeiieen chauffeur m/v Stichting Abrona evalueert na een jaar bestaan Muziekles in Sterrenberg voor Soesterbergse kinderen? Houtcontainer in de fik PAGINA 10 935.000,-k.k. lardij o.g Zonnehemel te huur WOENSDAG 18 AUGUSTUS 1999 Sfeervolle onthulling Nederlands-Indië steen OF LAMELLE ft' R.WESTRA Taxi Roose Soesterberg Tel. 0346 - 35 22 03. Connexxion wijzigt buslijnen streekvervoer Kassa gestolen bij inbraak Sportieve strijd tijdens open jeijgdtoernooi LTV Wie vergelijkt leest de Soester Courant Kerkdiensten Medische dienst afwezig Buigerlijk^tandJ Hulpverlening Man in de war Bomen niet vergiftigd Huttenbouwdorp bijzonder geslaagd Beeldenroute Soesterberg Zonnebloem nog groter Contactmiddag voor ouderen Kunstbus rijdt ook dit seizoen Agenda met kantoor/praktijkruimte en irging. Diepe vrije achtertuin met vacy. Indeling: voorentree, ha), irdiepte trapkast met meterkast, net open haard en cambala lerniseerde keuken met diverse rkkamer en studeerkamer met yale overloop, 4 slaapkamers <on. Alle slaapkamers voorzien adkamer voorzien van ligbad, 2e tansluiting. Vaste trap naar ruime i en 5e slaapkamer met nieuwe 181 m2. Oplevering in overleg. KPAD NZ oreske Kerkpad, op fstand van winkels r vervoer, gelegen T HALF VRIJ- UITGEBOUWD MET GROTE UINHUIS. De wo- ca. 250 m2 eigen voorzien van gas c.v. toilet, k.k,, woonkam. wde keuk. en werk- badkam. m. ligbad, 1 kleine sl.kam., vaste ir m. sl.kam. m. 2 Ve- RIJS: f 545.000,- k.k. metgezichtsbruiner 3 Weken f 150,- 6 weken f250,- (ook voor de koop) TROPICAL (035) 542 23 92 SOESTERBERGSEmCOURANT Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein J, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 rel en Veenendaal Onder vrij grote belangstelling werd zaterdagmiddag de Nederland-Indië gedenksteen onthuld door burge meester Hans de Widt en nevrouw H.T. Spoor-Dijkema. Voor het eerst in de geschiedenis werd op het monu ment van vrede en vrijheid een minuut stilte gehouden voor de gevallenen in voormalig Nederlands Oost-Indië. In de recreatiezaal van De Drie Eiken waren ongeveer vijftig mensen bijeen toen burgemeester De Widt een wel kom uitsprak. Daarna gaf hij het woord aan dhr. W.P. de Kam, gemeentesecre taris, die een duidelijke uiteenzetting gaf over het begrip monument en her denken onder de titel 'een monument voor het mogelijke'. Daarin signaleerde hij een toename van gedenktekens, omdat mensen behoefte hebben om zich in de huidige maatschappij te iden tificeren met specifieke groepen en/of gebeurtenissen. 'Het verleden is nog niet optimaal ver werkt en vooral in de jaren tachtig openbaarden zich vele trauma's. De er kenning van verdiensten van toen wer den en worden begrepen en het is een uitdaging dat ook in de toekomst te doen', aldus De Kam. Op de vraag waarom de steen niet verticaal tegen de stenen muur werd geplaatst, rea geerde de Kam aldus: 'We wilden voor komen dat het een 'steen des aan stoots' zou worden en evenmin moest het een sluitsteen worden om een ein de aan alle discussies te maken. Er is daarom gekozen voor een verbindings steen en deze 'neer te leggen' waarmee tijd en ruimte door eerbetoon en herin nering kan worden overbrugd en de behoefte aan gedifferentieerd herden ken tot haar recht kan komen'. Sfeervol karakter Op zaterdag 14 augustus 1999 - een dag eerder dan de officiële herden kingsdatum - werd omstreeks 13.30 uur de Nederland-Indië steen op plechtige wijze onthuld. Ruim honderd aanwezigen luisterden naar de toe spraak van De Widt, terwijl een bleek zonnetje het geheel een sfeervol karak ter gaf en de wind door de bladeren van de 33 plataanbomen lispelde. In zijn toespraak herinnerde De Widt aan 15 augustus 1945 toen Japan capitu leerde en er een nieuwe periode in In- dië aanbrak. Aan de 130.000 militairen die daarnaar toe werden gestuurd om orde en rust te handhaven: Aan de treffende woorden die in de dagorder van 21 juli 1947 stonden vermeld en toen werd gegeven door generaal Spoor, bevelhebber van de Nederland se Strijdkrachten aldaar. Aan het einde van de kolonisatie en hoe Nederland onder druk van de wereldopinie over ging tot soevereiniteitsoverdracht. De Widt was duidelijk toen hij zei: 'Onze visie van nu op de tijd van toen mogen we niet gebruiken om de strijders van toen te veroordelen. De oud-strijders van toen hebben recht op hun eer, onze achting en waardering. Zij waren daar in opdracht van de Nederlandse overheid'. Daarna werden de namen van de oud-strijders A. Gerritse, B.J. Hartemink en H.G. Wijnands ge noemd die als inwoners van de ge meente Soest in 1949 en 1950 in het toenmalige Indië zijn gesneuveld. Paula Niemeyer (9), Jelle Vroonland (10) en Charlotte Nieser (12) onthul den daarop de steen door het verwij deren en oprollen van de gemeente- vlag. Daarna overhandigden zij een bloemstuk aan mevrouw Spoor en de burgemeester, die deze op de steen leg den. Emy de Quay-Sneep declameerde vervolgens het gedicht 'Moederland', van een onbekende dichter en in Ja karta gevonden. Zij besloot met: 'In haar diepdonkere aarde liggen begra ven, zo velen die over de dood heen met ons bleven verbonden, zij die voor de vrijheid hun leven gaven, waardoor wij het uitzicht op een vernieuwd be staan hervonden'. Na de Last Post, één minuut stilte en het zingen van het Wilhelmus, werden door onder ande ren vertegenwoordigers van het plaat selijk Oranje Comité bloemen gelegd, waarna deze bijzondere plechtigheid met een défilé werd besloten. Eindelijk kunt u ze snel en vakkundig laten reinigen. Voor mogelijkheden en prijzen, bel nu: TEL. 0594 - 252196 Dorresteinwweg 60 Soest Telefoon 601 32 88 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en METALEN Zaterdag na 12.00 uur GESLOTEN. zoekt voor vervoer schoolkinderen. 2 x 1 uur per dag. *We hebben zelf het gevoel dat we een druppel op een gloeiende plaat zijn, maar de gloeiende plaat zou slechter zijn zonder die druppel'. Met deze woorden van Moeder Theresa wordt et jaarverslag van de Stichting Abrona geopend. Op 1 januari 1998 werd de Stichting Abrona gevormd door een fusie tussen de Dokter de Jong Stichting en Stich ting Sterrenberg. Het doel was: beter inspelen op de zorgvragers en hun om geving. Zij die dit op de voet hebben gevolgd weten dat ze daarin in vele op zichten zijn geslaagd. Vooral op gebied van wonen is veel bereikt waardoor de maatschappij dichterbij is gekomen. Ook op het gebied van thuiszorg werd goede vooruitgang geboekt. Het begrip 'dienstverlening' blijft de nodige aan dacht vragen, vooral op het gebied van de specialistische zorgverleners. In de 'dagbesteding' werden goede vorderin gen gemaakt binnen de verschillende projecten die Abrona kent. Ook het sociaal beleid is na de integratie van de fusiepartners aanmerkelijk toegeno men. Op het gebied van bedrijfszaken kan Abrona terugzien op een goed jaar, al stond het hier en daar wel on der zware druk. De Economische en Administratieve Dienst had de handen vol om de verschillende systemen goed op elkaar af te stemmen. De Technische Dienst en het Bedrijfsbu reau worden dit jaar aangrijpend gewij zigd. De Keuken en Restauratieve Dienst hebben het jaar 1998 succesvol afgesloten. De afdeling Public Relation en Communicatie zorgde er voor dat Abrona bekend werd; zo werden de media uitstekend op de hoogte gehou den van vooral het wel binnen de nieu we Stichting Abrona. De directeur van Abrona, drs. Nico Peelen. zei het aldus: 'Er is veel bereikt in 1998. Abrona is een grote en zeer geschakeerde organi satie geworden, met een enorm aan bod aan zorgvormen. De fusie heeft onze sterke kanten goed doen uitko men en ons gedwongen structureel na te denken over zaken die nog niet vlek keloos verlopen. We hebben er alle vertrouwen in dat we wat dit betreft de laatste hindernissen in 1999 gaan ne men. Ons logo laat zien dat wij een or ganisatie zijn waarin we niet met de rug naar elkaar toegekeerd staan, maar waar de gezichten op elkaar gericht zijn en we elkaar met open vizier tegemoet treden. Bij Abrona worden medewer kers en zorgvragers uitgenodigd eigen keuzes te maken, eigen verantwoorde lijkheid te dragen en in beweging te blij ven. We hebben er het afgelopen jaar een groot aantal nieuwe zorgvragers en medewerkers bij gekregen. Alle nieuwe, maar ook de oude medewer kers en zorgvragers wens ik toe dat wij succes zullen hebben in onze manier van werken, waarbij de relatie tussen mensen steeds centraal staat.' Op zondag 22 augustus gaat een ge wijzigde dienstregeling in van een aan tal buslijnen van Connexxion. Voor Soesterberg zijn de volgende wijzigin gen van belang. Lijn 52 (Amersfoort-Soesterberg- Zeist (Vollenhove)-De Bilt-Utrecht) De dienstregeling in de avondspits is van maandag t/m vrijdag uitgebreid. De extra ritten vertrekken uit Utrecht om 18.39 uur (tot Zeist Handelsweg, met aansluiting op lijn 56) en om 19.09 uur (tot Soesterberg 't Zwaantje, met aansluiting op lijn 74 naar Amers foort NS); de huidige rit Van 18.58 uur vervalt. In Soesterberg rijdt lijn 52 in de richting Amersfoort niet meer via de Rademakerstraat, maar via de N237 en de Montgomeryweg. Lijn 56 (Amersfoort-Driebergen/ Zeist NS-Doorn-Wijk bij Duurstede) Deze lijn rijdt niet meer via de Rade makerstraat te Soesterberg, maar via de N237 en de Montgomeryweg. Lijn 74 (Soestdijk Noord-Soest Zuid(-Soesterberg-Amersfoort) Deze lijn rijdt niet meer via de Rade makerstraat te Soesterberg, maar via de N237 en de Montgomeryweg. Onbekende daders hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag ingebroken bij een meubelzaak aan de Amersfoort- sestraat. Ze vernielden een grote ruit, waardoor bovendien een driezitsbank, twee leren fauteuils en een salontafel beschadigd werden. De dieven hadden het kennelijk op der kassa gemunt, die volgens het personeel overigens slechts een bedrag van een paar gulden bevat te. De kassa werd later langs de A-28 ter hoogte van Zeist in de berm aange troffen. Organisatoren van, deelnemers aan en betrokkenen bij het open jeugd- toernooi van LTV Soesterberg kun nen terugzien op een geslaagd evene ment. Met 112 jeugdtennisers, hon derden wedstrijden en 21 finales was er sprake van een sportief hoogtepunt aan de Kerklaan. De kinderen werden verdeeld over der tien poules en namen de strijd serieus op. Menige partij duurde langer dan twee uur en er waren zelfs wedstrijden die pas na ruim drie uur werden beslist. Ook voor zes van de 21 finales moest het publiek lang toekijken. Behalve tennis waren er andere activi teiten georganiseerd. Op de vrijdag avond was er een disco, de kinderen konden meedoen aan een waterballon- nengevecht en elke dag verscheen de toernooikrant. Ter afsluiting van het open toernooi werden tientallen prijzen uitgereikt. Zondag 22 augustus ROOMS-KATHOUEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 pastor Van Hooijdonk; cantores Zondag 10.30 pastor Van Hooijdonk; gemengd koor HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 90.30 ds. R. Zandstra' start schoolsie- zoen en doop STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra WORLD OUTREACH CHURCH Sterrenbergweg 10.30 Mark Six Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-2280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts Mevr. van den Boorn, Leijenseweg 12, Bilthoven, tel. 030- 2286091; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. H.J.M. Tonino P.B.E. Tonino-van Schieveen DIERENARTSEN van donderdag 19 augustus t/m zondag 5 september Waarneming: Mevrouw van den Boorn Leijenseweg 12 - Bilthoven Tel. 030 - 2286091 GEBOREN 28 juli: Daan Wijnand, zoon van Ingrid en Roy van der Giessen, Apollo 89; 8 augustus: Bryan Freddy, zoon van Freddy en Claire Prinsen, Banning- straat 5. GEHUWD 10 augustus: Frank Viersen en Anita van den Berg, Buijs Ballotlaan 18. Opgaven: tel. 351252. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen; dagelijks 09.00-10.00 uur, 351789, b.g.g. 351658 of 352626. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland verpleegkundige 24 uur per dag bereik baar, tel. 033-4600046; maatschappe lijk werker elke woensdag 09.30-10.30, Vredekerk, Generaal Winkelmanstraat 101, tel. 352606. Huisvesting De Drie Eiken Mevr. D. Elie, tel. 352391. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Ma rechaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meld kamer: 035- 5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grofvuil 035-6093666. De politie kreeg vrijdag een telefoontje met de melding dat er op de rotonde van de Banningstraat al de hele mid dag een man tegen een lantaarnpaal lag. Het bleek te gaan om een 50-jari- ge man uit Den Haag, die in het bezit was van een identiteitskaart op naam van zijn broer in Almelo. De man was in de war en was kennelijk met de trein op stap gegaan en vervolgens "ver dwaald". Hij werd naar het station ge bracht om terug te keren naar zijn woonplaats. Voorbijgangers ontdekten zaterdag on der twee van de 33 plataanbomen, die rond het Van Odijkplein staan, een substantie die op smeltend ijs leek, maar bij nader onderzoek een glibberi ge massa bleek. Dat zoiets verre van gezond is, toonden twee plataanbo men, waarvan diverse bladeren reeds waren verdord. De ter plaatse aanwe zige wijkagenten stelden een nader on derzoek in, waaruit bleek dat de sub stantie van het gasbedrijf afkomstig was. Deze had met de gibberige massa een gasleiding gecontroleerd op even tuele lekkage. Ook werd een boomchi rurg geconsulteerd, gezien de toestand van de twee bomen, doch deze consta teerde dat ze gezond waren en het ver val van tijdelijke aard was. Een week van huttenbouwen en veel activiteiten rondom het thema cow boys en indianen op het terrein van Sterrenberg, gaf voor 121 kinderen veel ontspanning en vermaak. Op en kele kneuzingen na verliep alles bij zonder goed, de erkentelijkheid voor de leiding van Abrona was groot. In de hitte werden de hutten aan het begin van de week opgebouwd en op zaterdag, de laatste dag, in een stro mende regen afgebroken. Er was veel te doen voor de kinderen die een week vakantie op het terrein van Sterrenberg mochten meemaken. Uit Soest waren circa negentig kinderen gekomen, ter wijl Soesterberg met ongeveer dertig kinderen vertegenwoordigd was. Op vallend, omdat Soesterberg in voor gaande jaren met gemiddeld zeventig kinderen in de meerderheid was. Een gegeven dat enkele vrijwilligers noopt tot het instellen van een klein onder zoek. Het was op de eerste dag even aan el kaar wennen, maar al snel hadden ze elkaar als maatjes gevonden. Hout, ha mer en spijkers waren toen belangrijk om de eigen hut te bouwen. Er was een duidelijk verschil tussen de jon genshutten en die van de meisjes. De dames hadden soms echte vloerbedek king maar vooral de ramen voorzien van gordijntjes. Dankzij de inzet van veel vrijwilligers, die precies wisten wat hun taak was, werd het een heel ont spannend geheel. Dankzij de hulp van militairen had men de beschikking over enkele grote groene legertenten. Aan gezien deze behoorlijk waren volgepakt met de benodigde en soms dure spul len, was nachtdienst een verplichting. Het geheel werd volgens plan afge werkt en elke dag verscheen de Hutten- bouwkrant met daarin de hot items van de afgelopen dag en het program ma van de volgende dag. Vrijdag was de dag van de huttenbouw-inspectie met de bepaling wie het mooiste bouwsel had gemaakt. Hutnummer 22 had heel veel geluk, want onmiddellijk na de inspectie zak te hij in elkaar. De inspecteurs moesten heel voorzichtig zijn, want de zolders leken hier en daar op een spijkerbed. Dat de kinderen soms van ver kwamen bleek toen het beste gedicht werd uit gekozen. De schrijver was Roelof Ruis uit Haarlem, met zijn gedicht: 'De zo mer is warm, de zomer is fijn. Ik ben blij dat zo'n zomer er ook eens mag zijn. De zomer is de fijnste tijd van het jaar om te beleven, waarin we veel kunnen doen, ons laten gaan en veel beleven'. Vrijdagavond werden de deelnemers door Abrona getrakteerd op patat. On danks dat zaterdag letterlijk in het wa ter viel, was er veel publiek. De plaat selijke brandweer maakte het nog een graatje erger met hun waterstralen. Weet jij waar onze kinderen hier in Soesterberg muziekles kunnen krij gen? Dus zijn we aangewezen op extra reizen naar plaatsen in de regio. Weetje, daar moesten ze nu eens iets aan doen!' Het was een opmerking die onlangs werd gelanceerd door een moeder uit het vliegdorp, die haar kinderen zo graag de eerste beginselen van muziek bij wilde brengen. Zoals ook met voet bal - binnenkort daarover meer - werd dit door deze krant besproken met daarvoor in aanmerking komende per sonen binnen de Stichting Abrona. De muziekleraren Jan Smit en Bernd Jau- nich sprak dit in principe wel aan en ze vonden het een uitdaging, maar het probleem was de praktische realisering. Jan Smit is fulltime met muziekles be zig, terwijl Bernd Jaunich net parttime is begonnen. Samen zouden ze de Soesterbergse jeugd heel goed muziek les kunnen geven, maar dat moet dan wel gestructureerd zijn. Dit jaar willen ze gebruiken om vraag en aanbod te bestuderen en onderzoeken hoe en wanneer deze muzieklessen het best kunnen worden gegeven. Aanbod In principe gaan ze uit van drie blok ken, bestaande uit 'algemene muzikale vorming', bestemd voor kinderen van 5 jaar en ouder. Het bestaat uit muziek spelletjes, muziek en beweging, kennis making met eenvoudige ritme- en me lodie -nstrumenten, muziektheorie, enz. De lesduur is 45 minuten voor een groep van minimaal 6 en maximaal 10 kinderen. Vervolgens 'gitaarles' voor kinderen van 7 jaar en ouder. De les duur is ook 45 minuten en de groeps grootte is minimaal 3 en maximaal 5 kinderen. Ten slotte 'popband' voor kinderen van 10 jaar en ouder. Dit be staat uit drums, (bas)gitaar, keyboard, piano, percussie, diverse instrumenten, solo/achtergrondzang. Hierin wordt gewerkt naar een eindprestatie. De les duur is 60 minuten in een groepsgroot te van minimaal 5 en maximaal 8 kin deren. Alle muzieklessen kunnen op woens dag worden gegeven tussen 13.30 en 19.30 uur. Informatie over werkwijze, lesgeld, vakanties, enz volgt later, wan neer één en ander is gestructureerd. De plaatselijke scholen zal gevraagd wor den een inventarisatie onder de ouders te houden, zodat kan worden vastge steld of muziekles voor kinderen in Soesterberg haalbaar is. Ouders van wie ide kinderen niet op een plaatselijke 'school zitten kunnen schriftelijk hun mening indienen op het adres Van Maarenplein 1. Het gaat hierbij om een inventarisatie hoe groot de interesse is en of het plan een kans van slagen heeft. Dus nog geen aanmelding, dat komt dan later. Voor Soesterbergse kinderen weer een unieke uitdaging! Van de vijftig beelden in de gemeente Soest zijn er zeven in Soestberg te vin den. Veel inwoners van het vliegdorp zullen enige moeite hebben om die ze ven kunstwerken op te noemen. Om die reden ligt vanaf nu bij het plaatse lijk VW-kantoor van boekhandel Mar jolein aan de Rademakerstraat de 'beeldenroute Soesterberg'. Een wan deling van ongeveer een uur, die begint bij het kunstwerk Moball bij de sporthal aan de Banningstraat en via De Vleu gel, het r.k. kerkhof, de Fakkel, het Vrij heids Monument, Ons Belang, de Twee Figuren eindigt bij de Twee Dui ven. Van elk beeld wordt een kleine be schrijving gegeven, wanneer het is ge plaatst en door welke kunstenaar het is vervaardigd. Aan te bevelen voor wie van Soesterberg én kunst houdt; voor de plaatselijke scholen een goed on derwerp om het begrip kunst letterlijk en figuurlijk duidelijk te maken. Zaterdag om 02.45 uur werden de leden van de Vrijwillige Brandweer Soester- berg gealarmeerd vanwege een brand in de kinderboerderij van Sterrenberg. Het bleek dat de container met hout die tijdens de 'Huttenbouwweekwas gebruiktken nelijk door vandalen in brand was gestoken. 'Want hout brand met vochtig weer niet zo snel', aldus de reactie van de brandweer. De snel aanwezige brandweer kwam op tijd om het hoog oplaaiende vuur tot de orde te roepen. De daarop volgende regen deed de rest. Jammer dat niet alle ouders uit Soest op de hoogte waren van wat Abrona is en nogal schampere opmerkingen maakten met betrekking tot de bewo ners die binnen Abrona 'zorgvragers' worden genoemd. Het is zinvol dat deze informatie een volgende keer goed bekend gemaakt wordt. Een belevenis was ook het afbreken van de hutten, vooral toen de ouders werd gevraagd hierin mee te helpen. In korte tijd lagen de bouwsels in de con tainer en werden met een magneet de resterende spijkers van de grond ver wijderd. Opvallend was dat alleen Jo- landa Dijkman als beroepskracht daar aanwezig was en niemand van het be stuur van Stichting Balans kennelijk de moeite nam het evenement te bezoe ken. Dat het ook kan met enkel vrijwil ligers bewees de zeer geslaagde Hut tenbouwweek. Op perceel Kampweg 54 staan ook dit jaar zonnebloemen en ze lijken nog gro ter te zijn dan in de voorafgaande jaren. De zaadjes in de knop worden door de heer Van Beesd in de winter als voer ge bruikt voor de vogels. Maar vooral de koolmezen hebben nu reeds zoveel trek dat de meeste zonnebloemen geen enke le pit meer hebben. In samenwerking met de ouderenbon den van Soest en Soesterberg en het Groot Gaesbeeker Gilde, wordt op maandag 30 augustus in Soest om 14.00 uur een 'Ouderen Contactmid dag' gehouden. In een grote tent kan men genieten van een optreden van de bekende illusionist Hans Kazan. Het geheel wordt omlijst met muziek van Jacques Herp. De toegang is slechts j 3.50 pp. Daarin is begrepen gratis ver voer van en naar huis. Ook rolstoelver voer is mogelijk. De bus vertrekt maan dag 30 augustus om 13.00 uur vanaf het Dorpsplein. Kaartverkoop voor deze middag via het dienstencentrum 'De Drie Eiken', verzorgingscentrum 'de Heybergh', mw. G.J. Meijerink, Chr. Huijgenslaan 108 (tel. 352041) en mw. G. Dusschooten, Gen. Winkelman straat 41 (tel. 353338). Ook in het seizoen 1999/2000 gaat de Kunstbus rijden. Momenteel worden voor de uitgekozen voorstellingen re serveringen geboekt. Daar er vermoe delijk hier en daar wat moet worden geschoven, kunnen data en program ma's nog niet worden gegeven. Zodra zse bekend zijn, worden ze in deze krant en via raamaffiches gepubliceerd. De vaste deelnemers krijgen het pro gramma thuisbezorgd. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw G. Meijerink, tel. 352041 en mevrouw M. van Dus schooten, tel. 353338. Woensdag 18 augustus 08-12 markt, Rademakerstraat Vrijdag 20 augustus 14.00 commando overdracht, vliegba sis Maandag 23 augustus 11.00 markt, Sterrenberg Woensdag 25 augustus 08-12 markt, Rademakerstraat

Soester Courant | 1999 | | pagina 11