R IN 7J Verhuur 1 L 10?5 n IKI Activiteiten van Overhees iPRIKBORD r Sport- en spelinstuif voor 55-plussers in Beukendal Zijdebloe "Voor beleggen is lokale én wereldwijde expertise nodig." PAGINA 1* i Autoservice voor: accessoires n autoruiten K. service 3 91 1237 760 AD Soest Vlaai van de week aai WOENSDAG 18 AUGUSTUS 1999 SOESTER COURANT Wijkvereniging start nieuwe seizoen PAGINA 15 ar n® EERSTE HULP BIJ ONGELUKKEN Vanaf eerste woensdag in september Gewonde zwerver moet brommen De lopers van de week 'OS tel. 6023681 Seniorenrestaurant VOS voldoet aan behoefte Byzantijns koor hervat repetities Logos Cantat hervat repetities voor o.a. millenniumconcert Genezend medium twee dagen in Soest Politiecontroles Taxichauffeur en passagiers gewond Inbraak schuur Met drank drugs over de rotonde 'Burgerlijke stand' Wandelclub viert eenjarig bestaan Lenie Tomson bijt spits af bij Paso KBO-bootreis voorjaar 2000 Chakracursus in Yogastudio Soest Dierenlief Dierenleed Kerkdiensten Helpt U mee? Geef bloed word DONOR RODE KRUIS Soest/Soesterberg Tel. (035) 601 39 57 Bloedbank Midden Nederland Hilversum Tel. (035) 624 50 27 Medische dienst Muziek in Utrecht Goed beleggen was nog nooit zo dichtbij. M nderhoud van uw tan huis. O uur ag-donderdag 9.00 18.00 uur vrijdag 9.00 21.00 uur zaterdag 9.00 - 17.00 uur Wijkvereniging Overhees start vrij dag 27 augustus het nieuwe activitei tenseizoen. Begonnen wordt met een Idaverjasavond in de Vijverhof aan de Klarinet, aanvang 20.00 uur. Iedere twee weken is er vervolgens kla verjassen op vrijdagavond. De kosten per keer bedragen 5 gulden voor leden en donateurs en 6 gulden voor andere deelnemers. De eerste bingoavond is zaterdag 4 september om 20.00 uur, eveneens in de Vijverhof. De zaal gaat een uur van tevoren open en een kaart kost 7,50 gulden voor leden/donateurs van de wijkvereniging en 15 gulden voor ande ren. Ook voor kinderen organiseert Over hees bingo's. Die worden iedere eerste woensdag van de maand gehouden, te beginnen op 1 september (om 14.00 uur). Kosten: 2,50 gulden voor leden/ donateurs; 5 gulden voor niet-leden. Verder is er elke dinsdagavond biljarten in de Vijverhof. Informatie hierover kan men deze avonden krijgen in de zaal. Wie wil bowlen, kan met de wijkvere niging terecht op de banen van C-drie aan de Willaertstraat. Bowlen voor ouderen is er in september op donder dagen 9 en 23 september (20.00- 22.00 uur), bowlen voor dam^s is er op de woensdagen 8, 15, 22 'en 29 september (9.30-11.00 uur) en voor de jeugd zijn de banen afgehuurd op vrijdag 3 en 17 september (18.45- 19.45 uur). literst nauwkeu- tespelervan top paalt het Global u zich bevindt, JEUGD EHBO De opleiding voor het JEUGDDIPLOMA A (11 - en 12- jarigen) en het JEUGDDIPLOMA B (13-, 14- en 15- jarigen) begint op dins dag 5 oktober 1999, aanvang 18.15 uur, in het EHBO-gebouw aan de Parallelweg 7a te Soest (16 lessen plus examen). Kosten jeugdcursus A 50,-, kosten jeugdcursus B 50,- Aanmelden bij de EHBO-jeugdleidster: Mevr. H.S. van Nus - van Heeren van Hamelstraat 42, Soesttel.: 602 03 16. An Klarenbeek hervat woensdag 1 september haar sport- en spelinstuif voor 55-plussers. Iedere woensdag morgen zijn in sporthal Beukendal aan de Beukenlaan van 9.30 tot 11.00 uur diverse activiteiten te doen, die in het teken staan van be wegen. Bewegen op muziek is een vrijwel we kelijks terugkerend onderdeel tijdens de instuiven die gekenmerkt worden De politie nam maandagmorgen een kijkje op het NS-station Soestdijk, waarheen men de spoorwegpolitie - "met toeters en bellen", aldus een woordvoerder - had zien vertrekken. Nadere informatie bracht aan het licht dat omstanders hadden gemeld "dat er iemand lag dood te gaan" op het sta tion. Dat viel uiteindelijk nogal mee. Het bleek te gaan om een 40-jarige man zonder vaste woon- of verblijf plaats, die met een open wond aan zijn been op het station was gestrand. Hij werd meegenomen naar het bureau, waar hij door een arts werd behandeld. Uit de registers bleek dat de man nog een boete had openstaan van 200 gul den of vier dagen cel. Hij werd ingeslo ten. "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jongens en meisjes die de krant rondbrengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een extraatje (voor het goede voor beeld) én een eervolle vermelding. Deze week zijn het: Mathilde Hagens Ronald van de Breemer Remon van de Heuvel door veel gezelligheid. Ook worden sporten beoefend zoals korfbal, volley bal, tafeltennis en badminton. De 55- plussers kunnen in hun eigen tempo meedoen. Al jarenlang brengt An Klarenbeek uit Soest ouderen in contact met sport. Op recreatieve wijze beleven de deelnemers een aangename, sportieve ochtend met afwisselende activiteiten. Meestal wordt tussendoor of na afloop geza menlijk een kopje thee of koffie genut tigd. Behalve dat de sportieve bijeen komsten bijdragen aan een betere con ditie, hebben ze een sociaal karakter. De kosten van de sport- en spelinstuif bedragen 20 gulden per maand. Be langstellenden kunnen ook eerst vrij blijvend een keertje komen kijken en meedoen. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met An Klarenbeek, tel. 6014163. Project Vereenzaming Ouderen Soest In de eerste week van augustus is het project VOS gestart met het Senio renrestaurant. 55-plussers en gehan dicapten, die zelfstandig wonen in Soest(erberg), worden hierdoor in de gelegenheid gesteld de warme maal tijd gezamenlijk te gebruiken in het restaurant (de grote zaal) van Molen schot. Gezien het per dag toenemende aantal bezoekers kan men nu reeds spreken van succes en lijkt deze voorziening aan de behoefte te voldoen! De reacties van de bezoekers zijn erg enthousiast. Enkele reacties: "Het samen eten is veel gezelliger dan alleen thuis eten", "Het is plezierig nieuwe contacten te maken", "het breekt je dag, die soms heel lang duurt". De kwaliteit van de maaltijden wordt door iedereen prima bevonden. De maaltijden worden betrokken uit de keuken van Molenschot. De maaltijd bestaat uit een voorgerecht, hoofdge recht en een nagerecht. Prijs van de maaltijd is f 8,20. Er is keuze uit drie verschillende menu's. Een aperitiefje kost f 1,50. Door samenwerking met de Seniorenbus kunnen de gasten voor het seniorenrestaurant zonodig ge bracht en gehaald worden, ook rol stoelgebruikers. Aanmelding voor het seniorenrestau rant moet een dag van te voren, vóór 12 00 uur, gebeuren bij het project VOS, tel. 035-6023681. Vrijwilligers die mee willen werken aan het seniorenrestaurant zijn van harte welkom. Neem dan s.v.p. contact op met Margöt Bultink (projectleider VOS), tel. 035-6023681. Bii Lizzyli decoraties ziet U de mooiste boeketten van zijdebloemen. Verkoop en verhuur. Welkom in Soest aan de Beukenlaan 15a. Telefoon: 035 - 6027108 Het zomerreces is weer voorbij voor het Soester Byzantijns Koor en op woens dag 25 augustus beginnen de repetities weer. Voor 12 december staat er een ad- ventsdienst in Baarn gepland en het jaar 1999 én daarmee deze eeuw wordt afgesloten met een feestelijk millen nium/kerstconcert in de Oude Kerk te Soest, samen met het Amsterdams Slavisch Koor, eveneens onder leiding van dirigent Frans-Joseph Wertwijn, en het Russisch-Orthodox Kamerkoor "Oktoich" uit Amsterdam onder lei ding van Aliona Ovsiannikova. Dit concert vindt plaats op vrijdag 17 de cember. Het koor kan nog enthousiaste teno ren en (éérste) sopranen plaatsen, liefst met zangervaring. De repetities vinden plaats op woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur in de Kapel van Onze Lieve Vrouwe, Heideweg 52, Braamweg, hoek Ericaweg. Informatie: tel. 6021598. Het kamerkoor Logos Cantat start op donderdag 26 augustus weer met de repetities. Het koor bereidt zich voor op een bijzonder nieuwjaars- annex millenniumconcert op zaterdag 15 ja nuari in de Open Hof. Het maakt dan een muzikale rondreis door Europa met muziek van o.a. Fauré, Distier, Kodaly, Löbo e.a. Ook de mezzosopraan Berna Koussemaker uit Soest, alsmede de Elburgse organist Maarten Seybel, organist van de Gro-. te of Nicolaaskerk en directeur van het orgelmuseum aldaar, zullen medewer king verlenen. Het belooft een interessant concert te worden. Er is nog plaats voor een hoge sopraan en een alt. Wie belangstelling heeft is welkom op de eerste repetitie avond om 19.45 uur in de NPB-kerk aan de Rembrandtlaan (ingang achter zijde, a.d. Pieter de Hooghlaan). Op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus zal genezend medium Grietje Breeden- bach uit Leeuwarden twee dagen in Soest te consulteren zijn. Dit op ver zoek van velen voor wie de reis naar Leeuwarden te ver is. Grietje Breeden- bach werkt door middel van handop legging. Opvallend aan een consult bij Grietje is dat zij niet hoeft te weten met welke klacht iemand komt. Dat vertelt zij de mensen liever zelf. En ze vertelt ook meteen of en hoe zij mag helpen. Wie belangstelling heeft voor een consult wordt uitgenodigd zich aan te melden via tel. 035-6027050. De politie hield vorige week vrijdag middag verkeerscontroles op de Molen straat en de Koningsweg. Daarbij wer den drie automobilisten bekeurd we gens het niet dragen van de veiligheids gordel. Een bestuurder had geen rijbe wijs, een ander reed in een auto waar van de APK verlopen was en een der de werd bekeurd omdat hij met twee zeer gladde banden reed. Bij een ongeval op de Soesterberg- sestraat zijn zondagmorgen vroeg een taxichauffeur en zijn drie passagiers ge wond geraakt. De chauffeur, een 28- jarige man uit Amersfoort, verloor om streeks 07.00 uur in de beruchte bocht bij Zonnegloren de macht over het stuur, raakte in een slip en kwam links van de weg in de berm terecht. Vervol gens botste hij tegen een geparkeerde auto die rechts van de weg stond, waar bij beide wagens forse schade oplie pen. De chauffeur werd met een gebro ken vinger naar Molendael in Baarn gebracht. Een van de passagiers, een 25-jarige Soester, volgde hem met schaafwonden en hoofdpijn. De ande re inzittenden, twee zusjes van 21 en 17 jaar uit Soesterberg, liepen ook schaafwonden op, maar hoefden niet naar het ziekenhuis. Bij een inbraak in de schuur van een woning aan de Buijs Ballotlaan heeft de dader een flinke buit in de wacht gesleept. Verdwenen waren twee mountainbikes, een hoeveelheid ge reedschap, een aantal werphengels en een paar skeelers. De totale waarde van de buit bedraagt ca. 6000 gulden. De 36-jarige gedupeerde deed aangif te bij de politie. De politie kreeg in de nacht van maan dag op dinsdag omstreeks 01.30 uur een mededeling binnen over een onge val op de nieuwe rotonde in de Amersfoortsestraat. Uit de richting Amersfoort komend was daar een auto met flinke snelheid het plein opge schoten. Personeel van de luchtmacht bewakingsdienst trof de auto zwaar be schadigd in de berm aan, maar van de bestuurder was geen spoor te vinden. Op de Van Weerden Poelmanweg wer den enige tijd later twee mannen uit Utrecht, van resp. 23 en 17 jaar, aan getroffen. Ze wisten aanvankelijk van niets, ook niet van het plastic tasje dat op ca. een meter afstand van hen werd ontdekt. Omdat het tasje droog was terwijl het rondom dat tijdstip juist be hoorlijk regende trapte de politie daar niet in. In het tasje bleken een flinke plak hasj en een zak weed te zitten. De bestuurder - de 23-jarige Utrechter - verkeerde bovendien onder invloed van alcohol en kreeg daarvoor een proces-verbaal. Beide heren werden voorlopig in de cel gezet wegens het bezit van de drugs. Opgave gemeente Soest GBA (gemeen telijke Basisadministratie Personen) Periode: 5 t/m 13 augustus 1999. GEBOREN: Emiel Mij idert, zoon van L.J. Scholten en I.W.W. Göbel. - Nine Jit, dochter van J.D. Gardenier en G.J. Jonker. - Yannick, zoon van A.W. Tourné en E. Heij. - Boris Johan Philippe, zoon van H. ten Cate en M.J.L. Middendorp. - Nika Elena, dochter van R.C.H. Cozijn en J.H. Pouw. - Lisa Annie, dochter van C.F.J. Smit en A.G. van Diggele. ONDERTROUWD: Johannes Antonius AJbertus Steen bakkers en Claudia Regina Klabbers. - Albert van den Brand en Elisabeth Mi- chaela Goekoop. - Robert Henri Alexander de Lyon en Hendrika Hen- riëtte Krop. - Robert de Vries en Susan Koppies. OVERLEDEN: Anna Martha Maria de Jong. - Johan nes Antonius Schalkx, echtg. van J.G. van de Mast. - Ariaantje Andrea Stui ver, wed. van M. Bakker. De volgende gegevens zijn ons ver strekt door de gemeente Baarn. GEBOREN: Sacha Janke, dochter van J. Blom en E.J. Kriekenbeek. - Emma, dochter van E. van Brummelen en S.L. Provost. - Marieke Mimi Cato, dochter van C. Romeijn en SJ.M. Hofte. - Sophie Christien, dochter van E.B. Morel en H.H. Winkelman. - Mayra Joanna, dochter van B.B. Metternich en I.J. Reulen. - Jaymie, zoon van L.C. Vos en M.C.M. Coops. - Megan, dochter van J.A. de Ruijter en S. van Oest. - Grietje Annetje, dochter van K. Veld huizen en E. Ronhaar. - Douwe Michiel, zoon van M.A. Kruyt en C.V. Meijer Swantee. - Sander, zoon van H. van Haren en J. Akkerman. - Juda, zoon van C.T.U.W. Pijlman en G.A.T. van Brummelen. - Ricardo, zoon van R. Zijtveld en M.A.M. Majoor. - Aba- nob, zoon van S.R. Guirguis Rezk en S. Tawfeek. Elke donderdagochtend gaat de wan delclub van Aangepast Bewegen en Sporten onder (medische) begelei ding op pad. In het stiltebos achter paleis Soestdijk worden wandelingen van een half uur tot zestig minuten De lengte en duur van de tochten is af hankelijk van de groep. Een jaar gele den begon de wandelclub met wande lingen van een half uur. De leden lopen inmiddels twee keer zo lang. In het af gelopen jaar legden zij ongeveer 150 kilometer af. Sinds korte tijd is er een tweede groepje gevormd, waarvan de deelnemers in langzamer tempo en over verharde paden lopen. Tot nu moest maar één wandeltocht worden afgelast vanwege slecht weer. De groepen bestaan uit mensen die graag wandelen, maar het niet alleen aandurven. Daarom wordt voor (medi sche) begeleiding gezorgd. Wie ook eens wil meelopen, kan contact opne men met Marlies Bouten van Aange past Bewegen en Sporten (voor fysie ke en mentale gezondheid). Haar tele foonnummer is 6029805. GOEDKOPER HUURT U NERGENS PERSONENAUTO'S (exclusief eigen risico) Seat Marbella 100 km. vri25,-p.dag Seal Arosa, Seal Ibiza 100 km. vri 35/p.dag Ford KA 100 km. vri35/p. dog Seat Ibiza 1 4i 100 km. vri, 45/p.dag Seal Arosa 1.4 Autom. 100 km. vri45/-p.dag Seat Toledo 100 km. vri55/p.dag Ford Mondeo Wagon 1.8i 100 km. vri65^p.dag BESTELBUSSEN (exclusief eigen risico) Seal Inca 1.9 D 200 km. vrij, 55/p.dag Bestelbus 12 m3 200 km. vrii, 135,-p.dag Bestelbus 5,5 m3 200 km. vri|, 70/p.dag Midweeklarief maandag l/m vrijdag 49/p. dog 9-PERSOONSBUS (exclusief eigen risico) luxe bus (9 persoonsj 200 km, vrij, 95,-p.dag Lange termijn huren en/ofvakantietarieven (inclusief eigen risico) Seal Marbella v.a. 28 dagen, 2800 km. vri| 699 Seot Aroso, Seal Ibizo, Ford KA; v.a. 28 dagen, 2800 km. vrij 980/ Seal Ibizo 1.4i, VW Polo, Opel Corso; v.a. 28 dagen, 2800 km. vrij 1J60/ Seat Toledo, Nissan Sunny; v.a. 28 dagen, 2800 km. vrij 1340/ Bestelbus 5,5 m3; v.a. 28 dagen, 5600 km. vrij 1472/ AANHANGERS (exclusief eigen risico) Aanhangwagen (open) 25/p, dog Tondemasser jopen) 45/p.dag Tandemosser (met huil) 55/p.dag Auto-ambulance (oprij-wagen) 55/p.dag Als uw auto of aanhanger hier niet bij staat bel dan gerust! AUTO VAN DOORN BV laanslraat 82 - Soest - Telefoon (035) 602 1719 Fox (035) 6027630 Verkoop Verhuur - Reparatie van gereedschappen en machines voor de vakman en de doe-hetoelver Industrieweg 37b - Tel. 6019589 Op de eerste bijeenkomst van PASO in het nieuwe seizoen bijt Lenie Tomson het spits af. Ze verricht waarnemingen aan de hand van een kaarsvlam. Dat doet ze maandag 23 augustus vanaf 20.00 uur in het clubgebouw van de Vriendschap aan de Nachtegaalweg. De entree is 2,50 gulden voor leden en 7,50 gulden voor anderen. In het voorjaar van 2000 zal de KBO Soest/Soesterberg een "Drie Rivieren Cruise" organiseren met het prachtige schip "Prinses Juliana". Voor deze reis, die de KBO reeds 5x eerder heeft ge maakt, zij het steeds met andere be stemmingen, zal een informatie-uurtje worden gehouden op 24 augustus in het dienstencentrum "De Vijverhof", Klarinet 39. Aanvang 10.00 uur. Zaal open 9.30 uur. De aanmeldingsformulieren zullen dan klaar liggen voor deze unieke reis en verder zal ook de definitieve prijs wor den bekendgemaakt. Deze zal niet bo ven de f 900,- uitkomen: alles inbegre pen, zoals: 8 dagen vol pension, bus vervoer van en naar de boot, verzeke ringen etc. Iedere hut heeft eigen douche en toilet. Verder nog vele extra's. Wanneer er nog plaatsen beschikbaar zijn kunnen ook niet-leden gebruik maken van dit unieke aanbod. Aan boord is plaats voor 130 personen. Kom 24 augustus om 10.00 uur naar de Vijverhof om "de boot niet te mis sen"! Iedereen is van harte welkom en een kopje koffie of thee staat klaar. Voor alle informatie omtrent KBO- dagreizen en meerdaagse reizen kan men bellen: mevr. R. Korte-Tieland, tel. 035-6013960. Yogastudio Soest aan de Speenkruid- straat houdt een chakracursus die be staat uit zes lessen van twee uur. In yoga worden lichaam en geest als een veld van energie beschouwd. In dit energie veld worden verschillende cen tra onderscheiden, de zogenaamde chakra's. De cursus is een kennisma king met zes aspecten van het energie- veld. De lessen worden gegeven op maan dagavonden van 19,30 tot 21.30 uur. De kosten bedragen 150 gulden. Voor meer informatie kan men contact opne men met Klaas-Jan van Velzen, tel. 6022680, Amivedi Telefoon 60134 87, bgg 06-53 55 63 66 VERMIST: Donkerrode kater, mooie duidelijke te kening, 4 x witte teentjes, witte buik, rechterpootje bij teentje "ringetje", vie ze ogen, Beetzlaan, Soest. Cyperse kater, witte poten, neus, kraag en buik, over kop, oren en staart cy pers, slecht gebit, A'foortsestr., S'berg. Grijs-cyperse kater, pootjes in tijger print, klein wit vlekje op borst, vrij klein, stout en "pestgraag", Meent, Soest. Zwarte kater, witte neus doorlopend tussen ogen, naar buik, 4 x witte sok ken, groot en smoezelig, kan van Mau- vestr. op weg zijn naar Westerstraat, Baarn. Wit met zwarte kater, gevlekt als koe, 2 zwarte oren, zwarte staart, zwarte vlek op neus, zwarte ronde vlekken op rug om ogen, groen hls.b. kok., Gemi- ni, S'berg. Witte poes, goudkleurige ogen, waar schijnlijk krols!!, Soesterengweg, Soest. Zwart-witte poes, witte streep op neus, 4 x witte voetjes, hangbuikje, afwijking aan achterpoten, daardoor wankel, 13 jr., kan op weg zijn van Burg. Ponstr. (Baarn) naar de Kerkstraat, Soest. Witte poes, slank, klein en heel aan hankelijk, rood elastieken hls.b. kok., jong, Beemdlang, Eemnes. Cyperse poes, witte bef, en om neusje, brede zwarte streep over rug, "veronge lijkte" miauw, getat., groot, zwart leren hls.b. bel. kok., 11 jr., Prof. v. Vol- lenhovelaan, Baarn. Schildpadpoes, zwarte voetjes, 1 v/d pootjes in camouflagekleuren, klein, schuw, jong, Rademakerstr., S'berg. Agopornis, groen met rode kop, Dol- derseweg, Soest. Oranjekaakjes (4), piepklein, kleiner dan mus, Oude Utrechtseweg, Soest. Mozambieksijsje, ook kleiner dan mus, Oude Utrechtseweg, Soest. GEVONDEN: Lichtrode kater, jong volwassen, getat. EWR., Rubenslaan, Soest. Grijze kater, Biltseweg, Soest. Zwarte kater, gele ogen, groot, Laan straat, Soest. Zwarte poes, mist rechter hoektand boven, Oosterstraat, Baarn. Konijn, beige met grijs, half-langharig, blauwe ogen, Ganzentrek, Soest. Parkietje, blauwe wangen, Paleis Soest dijk. Ook te beluisteren op Radio Soest elke maandag tussen 13.00-14.00 uur. Zaterdag 21 augustus ROOMS-KATHOLIEKE KERK Petrus en Bauluskerk, Kerkplein 2 19.00 Gildeviering; gemengd koor Zondag 22 augustus ROOMS-KATHOLIEKE KERK H. Familiekerk, Willibrordusstraat 19 11.00 eucharistie; Cantate Domino Joanneskerk, Willaertstraat 51 09.30 woord/communieviering Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 11.00 woord/communieviering; sa menzang Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 09.30 eucharistie; samenzang HERVORMD/GEREFORMEERD (Federatie 'Samen op Weg') Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 ds. H. Gijsen De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 ds. G.H. Olsman Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 ds. M.R. Limburg-Klokke HERVORMDE GEMEENTE Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 ds. J. van Zwet, Hoevelaken 17.00 ds. R. van Kooten CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 09.30 en 16.30 ds. J. Slagboom GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 10.00 ds. A.M. de Hullu, Bunschoten 17.00 ds. A. Scheringa, Leerdam GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehobothkerk, Dalweg 44 09.30 en 15.00 leesdienst VRIJZ. GELOOFSGEMEENSCHAP NPBafd. SOEST Rembrandtlaan 20 10.15 M. Kersjes-de Muinck Keizer, Zeist EVANGELIEGEMEENTE Julianakerk, Julianalaan 19 10.00 H. Goudswaard CHRISTENGEMEENTE SOEST Griftland College, Noorderweg 79 10.00 Harpert Tromp; H.A. LEVEND-GELOOFGEMEENTE 'DE HONINGRAAT' EHBO-gebouw, Parallelweg 7A 10.00 Gert van Rietschoten JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, St. Theresiastraat 18 Gemeente Soest: dinsdag 19.25 uur; zaterdag 18.00 uur Gemeente Baarn: zondag 10.00 uur; donderdag 19.25 uur Soesterberg Zie Soesterbergse pagina Baarn DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B 10.30 ds A.A. van Daalen (in NPB- kerk) NED. GEREFORMEERDE KERK Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10.30 ds. M. Janssens M.C. MOLENDAEL Molenweg 2 10.00 ds. J. Bosman LEGER DES HEILS Acacialaan 6 10.00 envoy K. Bosch Amersfoort EVANGELISCH-LUTHERS Lutherse kerk, Langestraat 61 10.30 ds. K. v.d. Horst ORTHODOX Parochie van de H. Cornelius de Honderdman, Stadsring 137 woensdag 19.00 vespers zaterdag 19.00 vespers zondag 09.00 metten zondag 10.30 goddelijke liturgie NIEUW APOSTOLISCHE KERK Utrechtseweg 73-1 Zondag 10.00 uur; woensdag 20.00 uur Zaterdag 21 augustus en zondag 22 augustus HUISARTS (groep A) Zaterdag 08.00 - zondag 24.00 uur: H.D. van Dorssen, Gerrit v.d. Veenstraat 129, tel. 6015631. Groep A: Bavinck, Van Dorssen, Van Kra nenburg, Krijger, Mout, Spelberg, Vrijmoet, Walter. HUISARTS (groep B) Zaterdag 08.00 - 24.00 uur: M. Smits-Schaffels, Lange Brinkweg 63A, tel. 6090424. Zondag 00.00 - 24.00 uur: R. von Bartheld, Prins Hendriklaan 3, tel. 6013322. Groep B: Von Bartheld, Chavannes/Verber- ne, Huitema, Oudshoorn, Nicolas, Overbeek, Smits-Schaffels. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbel len! APOTHEEK Vanaf vrijdag 17.30 uur: Apotheek Bierhaalder (Baarn), Nieuwstraat 40, tel. 5412137. Extra dienst op zaterdag 09.30-13.00 uur-. Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 183, tel. 6012487. TANDARTS Zaterdag en zondag 13.00-13.30 uur: R.J. Zwarteveen, Claroenstekerpad 11, tel. 6026229. DIERENARTS Vrijdag 20.00 - zondag 24.00 uur: Gezelschapsdieren A. Teunissen (Baarn), Ferd. Huycklaan 16, tel. 5412535. DIERENAMBULANCE Dierenambulance Amersfoort e.o., 24 uur per dag bereikbaar, 06-54337407. M.C. MOLENDAEL Bezoekadres Soest: Dalplein 61, 6092911, maandag-donderdag 08.00- 17.00 uur, vrijdag 08.00-16.30 uur. Bezoekadres Baarn: Molenweg 2, Baarn, 5482511. Bezoektijden: Alle afdelingen dagelijks 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur; op zondag tevens 11.00-11.30 uur. Uitzon deringen Kinderafdeling doorlopend bezoek voor familie; ove rig bezoek: 15.00-16.30 uur. Kraamafdeling voor vaders en kinderen: 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur; overig bezoek: 15.30-16.30 en 19.00-20.00 uur. Special Care dagelijks 11.00-11.30, 15.00-15.30 en 19.30-20.00 uur. Spoedeisende hulp zeven dagen per week, 24 uur per dag, in m.c. Molendael Baarn, Molenweg 2, Baarn, 5482511. Patiënten Service Bureau voor algemene informatie over o.a. ziekten; geopend: maandag t/m don derdag 09.30-13.00 en 13.00-16.30 uur; vrijdag 09.00-12.30 uur. Tijdens schoolvakanties is het PSB alleen 's morgens geopend. ZIEKENHUIS EEMLAND Bezoekadres St. Elisabeth: Ringweg Randenbroek 110, Amersfoort. Bezoekadres De Lichtenberg: Utrechtseweg 160, Amersfoort. Polikliniek De Lichtenberg: Hellestraat 24, Amersfoort. Algemeen telefoonnummer: 033- 4222345. Postadres: Postbus 1502, 3800 BM Amersfoort. Bezoektijden Algemene afdelingen dagelijks 13.30-14.00 en 18.30-19.30 uur; extra op zondag: 11.00-11.30 uur. Afwijkende bezoektijden: afdelingen Geriatrie, Hartbewaking/ Cardiologie, Intensive Care (IC), Kraamafdeling, Pediatrie en Psychiatrie (PAAZ). Informatie voor informatie over bezoektijden of de afdeling/locatie waar de patiënt zich bevindt, kan men de receptie van het ziekenhuis of het algemene telefoon nummer bellen: 033-4222345. THUISZORG Stichting Thuiszorg Eemland: dienstdoende verpleegkundige 24 uur per dag bereikbaar via (033) 4600046. RODE KRUIS/BLOEDBANK Aanmelding nieuwe bloeddonoren: Bloedbank Midden-Nederland, Rembrandtlaan 31, 1213 BE Hilver sum, 6245027; Donorwerving Rode Kruis afdeling Soest/Soesterberg, Schrikslaan 15, 3762 TA Soest, 6013957. Secretariaat Rode Kruis Soest/Soester berg: 6022029. Zaterdag 21 augustus, Domkerk: or gelconcert door Bert Lassing; geen programmagegevens bekend. Aanvang 15.30 uur. Toegang vrij. Rabobank Soest-Baarn, telefoon (035) 609 63 50 Rabobank

Soester Courant | 1999 | | pagina 15