I MHC weer in clinch met gemeente De Zwaluw deelt uit op verjaardag triathlon yaarts (6) m kijken op open dagen!! >p actief Twee weken lang Soester tenniskampioenschappen Kolonel Lorraine nieuwe Commandant vliegbasis Alleen achter een |Qj] goede naam staat NVM. ijwm PAGINA 16 WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1QQQ SOESTER COURANT PAGINA 17 Westwaarts Chris van Trigt op weg naar elite-licentie ATLETIEK 3tember uur stember uur Records voor Van den Broek en Erik Tolboom Toontje verzorgt ook entering van luxe broodjes tot koud-/warm buffet S. O. Soest kan 40 jeugdteams amper kwijt op Bosstraat-Oost Schrik slaat duivenmelkers om het hart Fondkampioenen bij de Zwaluw 4 Odeon begint seizoen met frisse start Verhuizing van nonnen vanavond op televisie Gezellig feest bij tachtigjarige postduivenvereniging Duivenberichten P.V. De Zwaluw Van W.F. Hermans alleen eer slapen". De dikke pil was iekking van de hemel" van In het nauwe gangpad zat ook ees gezin gehurkt en ik moest noeuvreren om de titels te Ie» de andere kant van de rekken en twee ondeugende Chinese :zichten kiekeboe met me te Zaterdag legde Schieter-lid Chris van Trigt beslag op de vijfde plaats in de taart triatlon van Alphen a/d Rijn. Zijn eindtijd van twee uur, drie minu ien en zeven seconden stemde even eens tot tevredenheid. Met nog enkele wedstrijden voor de toeg lijkt zijn jacht naar een elite-licen- lie dan ook te gaan slagen. Zondag waren drie Schieter leden ac- lief, dit keer in Weesp. Op de kwart triatlon imponeerde Iwan van Toren jederom door in 2.08.41 te finishen. Bert den Breeijen klokte 2.22 en Gijs van Korlaar, die bij het fietsen nog lek :d, bracht 2.27 op de klokken. en aenix 100 km achter me la& me een pick-up-truck mef motor in de laadbak. Luid ge? en kwartier later staat dezelf- lan de kant. Twee jongens en knul wisselen een achterwieF jn kans voor enig sociologiscl inderzoek. Waarom claxoi eigenlijk? Ontwijkende blik. I )w. Ariane van Amsberg hield foon voor de mond van bouw-j :n stratenmakers. Waarom flui-i altijd naar vrouwen? Dat wis^' iet. Je hebt ook overeenkom-l tiet-weten. gelopen twee dagen heb ik dat voor mezelf noem - "de' versteek" gemaakt door de van Zuid-Californië. De och*i it, de middag is een kwelling!; »ste temperatuur was op mijn' ïeter 50° C. Vakantie is lijden^' de borden langs de weg staat; stende Los Angeles met slinrj tijlen. Mijn reisdoel is nu veri; ïen bereik. Jan Postemd 'alifomië, 22 augustus '99. -st* Tel: 035-6017954 In een persoonlijk record van 1.39.54 heeft Dick van den Broek zijn persoonlijk- en clubrecord van AV Pijnenburg op de 30 kilometer verbeterd. Dat gebeurde in Bochum, naar hij als eerste finishte. Trai ningsmaatje Tolboom dook met 1.53.24 ook onder zijn beste tijd en legde beslag op de vierde plaats. Van den Broek, die 26 september deel neemt aan de marathon van Berlijn, nam direct na de start afstand van de rest van het deelnemersveld en had na één ronde al een voorsprong van zes minuten op de volgende loper. Dat was Tolboom die in de derde ronde door twee Duitsers werd gepasseerd. Van den Broek was slechts op afstand te volgen door de rest. Hij liep net de premie mis voor het nieuwe parkoers- record, omdat hij daar een halve mi nuut boven bleef. i, waaronder veel Wereldwin- lt weinig te verwijten. Driehon-- izend handtekeningen was de taakstelling. Het werden er D, waarvan de Wereldwinkels er batting 50.000 verzamelden 'Oi resultaat. mldenprobleem is voorlopig de nog niet uit. Toch helpen acties ilee 2000 wel degelijk. Zonder, reldwijde campagne zou het )mis van Keulen ongetwijfeld igerder zijn uitgevallen. ;reldwinkel Soest wil iedereen, Soest deze actie ondersteund >edanken en hoopt dat ze ook in comst op ieders steun mag reke- eker ook nu het er eindelijk naar t zien dat de Wereldwinkel vol- lar in een prachtig nieuw winkel- (op dezelfde lokatie) kunnen i. We houden u op de hoogte! eningstijden van de Wereldwim maandag van 13.00 tot 17.00; g t/m zaterdag van 09.30 - uur. Dagschotels Bami met saté en kroepoek donderdag Roerbakschotel met kip en rijst Kip-saté met" frites en sla Kalfsreepjes met frites en doperwten Kipkluiven met aardappel- gratin en gemengde sla weekend maandag dinsdag Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Installatiebedrijf j. cornelisse bv. I Licht- en krachtinstallaties Telefoon (035) - 601 30 14 Wie dacht dat de discussie over de clustering van sportaccommodaties eindelijk achter de rug zou zijn, is bedrogen uitgekomen. Nu ligt MHC hoest weer in de clinch met de ge meente. Het gaat opnieuw om het derde veld op de Bosstraat-West dat gedeeld moet worden met SEC. De hockeyers zijn bang dat de grasmat te veel te lijden krijgt onder de voetbal trainingen met als gevolg dat er op za terdag geen jeugdhockeywedstrijden gespeeld kunnen worden. SEC was aanvankelijk tegen het delen ket ve'd' ging in het voorjaar akkoord onder de voorwaarde dat er verlichting omheen zou komen te staan. Dat biedt de voetbalclub met vijf senioren- en ongeveer zeven jeugd teams, de mogelijkheid er 's avonds te trainen. Geoefend kan er ook op het grassmasterveld dat tevens als speel veld zal worden gebruikt. Verder be schikt SEC nog over het hoofdveld. MHC heeft haar advocaat weer in de arm genomen. Die stelde dat de hock eyclub onder de huidige omstandighe den niet akkoord zal gaan met de beëindiging van het gebruikersrecht en huur van sportpark Koningsweg, waar ze dit seizoen sowieso nog zal spelen. De vereniging vindt dat SEC haar trai ningen op het grassmasterveld moet afwerken en dat anders op z'n minst de gemeente bepaalt hoe vaak SEC mag trainen op het (gedeelde) grasveld. Van dat veld zou MHC volgens de ge meente om de twee weken gebruik mogen maken voor jeugdwedstrijden. Nu stelt de hockeyclub dat het dit veld vaker nodig heeft, omdat het competi tieprogramma daar wellicht om vraagt. Incidenteel wil MHC het veld ook be nutten voor toernooien. S.O. Soest Sportorganisatie Soest zit op de Bos straat-Oost in de problemen. De voet balclub heeft inmiddels veertig jeugd teams, zeven meer dan vorig jaar, en schrijft nog elke week vijf tot tien nieu we jeugdleden in. Door de taakstelling van de gemeente, die jaarlijks onder houdskosten wil besparen, heeft Soest de beschikking over nog maar vier speelvelden, waaronder het grassmas terveld waarop tevens doordeweeks wordt getraind. Met de meest strak denkbare planning kunnen de jeugdwedstrijden op zater dag nog net worden ingepland. Er kunnen in de ochtenduren tegelijkertijd weliswaar zes tot acht duels worden gespeeld, maar met negen kleedkamers is het vrijwel onmogelijk alle teams fat soenlijk onder te brengen. Het bestuur van Soest overweegt daarom een le denstop in te voeren. Actie naar de gemeente zal de club niet ondernemen. Voorzitter Paul Smit: "Dat heeft geen zin, het besluit is al ge nomen en zal niet worden terugge draaid. De enige oplossing zou zijn, dat SEC op de Bosstraat-Oost komt en de Knickerbockers naar west gaat, maar dat wil men niet." Volgens de norm die de gemeente twee jaar geleden hanteerde bij de toewijzing van het aantal speelvelden, zou Soest nu zeker recht hebben op een vijfde veld, maar daarvoor ontbreekt nu een maal de ruimte. "Ik kan wel naar de ge meente gaan roepen, dat we velden te kort komen, maar dan beginnen ze over demografische gegevens, dat de bevolking vergrijst, dat er minder kin deren komen en dat het probleem over een paar jaar is opgelost en dat we dan maar een ledenstop moeten invoeren. Op zo'n antwoord zit ik niet te wach ten," aldus Smit. Clubhuis Intussen wacht de vereniging al jaren op een nieuw clubhuis. Het huidige zou al lang moeten zijn vervangen, maar de gemeente heeft geen geld. In mei, tijdens de kampioensreceptie van het eerste elftal, beloofde burgemeester Hans de Widt dat Soest bij de eerstvol gende receptie, waar hij zou verschij nen, over een nieuw clubhuis zou be schikken. De Widt legt zijn functie evenwel in februari neer en de kans is toch zeer gering, zo niet nihil, dat Soest dan al een kampioenselftal in huis heeft. Wellicht is het daarom een idee voor het bestuur van de sportorganisa tie om een afscheidsreceptie voor de burgemeester te houden in het (nieu we) paviljoen op de Bosstraat-Oost. Die uitnodiging kan hij natuurlijk on mogelijk afslaan. Van zaterdag 18 september tot en met zondag 3 oktober staan de tennisparken in het teken van de Soester tenniskampioenschappen. Alle inwoners van Soest en Soesterberg mogen er aan mee doen, ongeacht of ze lid zijn van een club. Het toernooi bestaat uit de categorieën damesdubbel, he- rendubbel en mixed-dubbel. Inschrijven is inmiddels mogelijk. Op alle tennisparken in de gemeente liggen de formulieren klaar. De in schrijving sluit bij 180 dubbels en ui terlijk op zaterdag 11 september. Daarom raadt de organisatie be langstellenden aan zich zo snel mo gelijk aan te melden. De kosten daar van bedragen 15 gulden per per soon per onderdeel. Bij de indeling van de dubbels wordt rekening gehouden met de sterkte van de spelers, zodat niemand bij voorbaat kansloos is voor een fina leplaats. In twee weken tijd zullen honderden partijen worden afge werkt. In de eerste ronde worden poulewedstrijden gespeeld en zoals gebruikelijk wordt gebruik gemaakt van alle tennisparken, te beginnen bij de Harskamp aan de Dorrestein- weg. De finales op 3 oktober wor den gespeeld bij LTV Soesterberg aan de Kerklaan in Soesterberg. Deze vereniging viert tevens het 25- jarig bestaan, terwijl de Soester ten niskampioenschappen de twintigste editie beleven. Om deze lustrums in de herinnering te roepen, krijgen alle deelnemers een praktisch aanden ken. P.V. De Vriendschap Sponsor competitie Belgische jonge duiven 1999 Dierengilde Soest wint vlucht vanaf St. Ghislain tlornu (Frankrijk) over 218 km. 1 Dierengilde Soest 100.0 2 Krol Witgoed Service 96.3 3 Loodgietersbedrijf Breuker, Baarn 88.8 4 Auto Smeeing 81.4 5 Hoka Soest 70.3 6 Restaurant "De Mof", Leusden 66.6 7 Recyclingbedrijf Van Es 62.9 8 Kado Artikelen Henny Schimmel 59.2 9 Drankenhandel Ben van de Linden 48.1 10 Kareisen Banden Service 44.4 11 Drukkerij Atlas 40.7 12 Metselbedrijf H.J. v.d. Wardt 37.0 13 Loodgietersbedrijf Reijerse 29.6 14 Schildersbedrijf Morren, Baarn 25.9 15 Mini Transport Nederland 14.8 16 Drankenhandel Ben Rademaker 7.4 17 Het Vleescentrum 3.7 18 J.A Smeeing Ink./Verk. onr. goed 19 Jansen Beton Bekistingen 20 Kawi B.V. 21 Taxi Eemland 22 De Paarderstek, Weesp 23 Rempe Haarmode, Weesp 24 Auto Onderdelen F.M.T. 25 Tegelzettersbedrijf Van Schaik 26 Lenarduzzi Natuursteen 27 Restaurant Van de Brink 28 Veevoederhandel Eemland 29 Apparatenbouw Van Hengstum 30 Bako Openhaarden 31 Grafi-lntermed. 32 Trappenfabriek Grift 33 Installatietechniek Treba 34 Autoschadebedrijf Stalenhoef 35 Restaurant "De Eetkamer", Baarn 36 Kwalitaria Nieuwerhoek 37 Montagebedrijf Heeremans 38 Bouwbedrijf Hoffmann De schrik sloeg de leden van de Zwaluw om het hart. Meer dan de helft van de zestig jonge duiven waren niet teruggekeerd, nadat ze per ongeluk bij slecht weer waren gelost. Na maanden van voorberei dingen leek de business- eenhoks- race ruim een week voor de start in het water te vallen. De duiven waren vrijdag 6 augustus naar Meerkerk gereden voor een korte proefvlucht. Omdat het de volgende morgen motregende en de lucht asgrauw was, werd besloten ieder risico te mijden en de duiven terug te rijden naar het verzamel punt in Leusden, waar ze konden worden opgehaald door de vereni ging. Vermoedelijk was de commu nicatie allesbehalve ideaal, want toen de Soesters in Leusden aan kwamen, waren de duiven reeds uit het zicht verdwenen. In de avonduren waren er nog maar twintig thuisgekomen in het specia le hok aan de Koningsweg en bin nen de Zwaluw was een golf van te leurstelling waarneembaar. Gelukkig viel het achteraf allemaal mee. In de dagen daarna keerden de overige jonge duiven terug, waarna ze zater dags in blakende conditie naar het Franse Noyon konden worden ge transporteerd voor de sponsorrace. Henk de Bree is bij de Zwaluw kam pioen geworden in de meerdaagse fondvluchten. In de competitie van eendaagse kampioenschappen werd Heimen Hulsman eerste. De beste prestatie over alle vijf vluchten werd geleverd door de duiven var. Evert van den Brakel en zonen en Wim van Dor- restein. In de B-poule won Rob van Hornsveld, in groep C waren Bep van Ginkel en Peter Kanters de winnaars. -flteer nu van de torenhoge V-meubelen, eethoeken, jubelen. MTIEK IN PUUR NATUUR ustrieterreln 'De Slenk' Surgerweg 14 - 's-Graveland i) 656 40 02 - Fax 656 40 01 Vrijdag nam kolonel C.J. Lorraine het commando van de bakermat over >an zijn voorganger kolonel B.H.J. Jansen. De ceremonie werd bijge woond door ruim honderd gasten, onder wie burgemeester Hans de Widt. Om precies 15.00 uur betra den de scheidende en komende com mandant de hangaar en volgde de militaire begroeting voor het laatst gegeven door kolonel Boudewijn M.J. Jansen (52). Opvallend en verrassend was dat hij met elke onderdeelscommandant die voor zijn eenheid stond enkele woor den wisselde. In zijn afscheidsspeech herhaalde hij de woorden die hij bij zijn aantreden op 16 januari 1997 had gezegd: "De bekroning op een afwisse lende en avontuurlijke loopbaan." De Zware taak om de basis tot een zelfstan dig, onafhankelijk, veelzijdig en opera tioneel onderdeel te maken, gestoken 'n een modern bedrijfsvoeringjasje was gelukt. 'Wij als Soesterbergers mogen daar met recht trots op zijn. Dit alles Was alleen mogelijk door de inzet en betrokkenheid van u allen, daarvoor mijn dank", aldus Jansen. Hij noemde de toekomende tijd een overgang van een turbulente periode, laar meer rust en stabiliteit. Daarmee Was het ook tijd dat de 'veranderings manager' moest opstappen. Kolonel Jansen vertrekt naar het Hoofdkwartier Aircent in het Duitse Ramstein, maar blijft als inwoner van Soesterberg de basis op de voet volgen. Hij besloot met de woorden: "Met elkaar en voor elkaar, dat moet in onze luchtmacht de leidraad blijven. Soesterbergers, u krijgt m de Kolonel Chris Lorraine een goe de commandant, die de mens centraal stelt. Ik wens u veel succes en weet u gesteund door een fantastische onder deelspopulatie." Hierop volgde de feitelijke commando overdracht door het overhandigen van de onderdeelsvlag aan kolonel Lorrai ne. Die begon zijn maiden-speech alö Commandant van de Vliegbasis Soesterberg aldus: "Na een turbulente periode is de tijd aangebroken om over te stappen naar een periode van rela tieve rust en stabiliteit. Veel is bereikt op weg naar de operationalisering van onze vliegbasis en sommige nieuwe za ken raken al ingeburgerd en zijn ge woon geworden. Maar er moet nog veel gebeuren om ons doel te bereiken. Dat doel is 'Full Operational Capabi- lity van de Tactische Helikopter Groep Koninklijke Luchtmacht', samen met de 11e Luchtmobiele Brigade. Het op verantwoorde en veilige wijze bereiken van dit doel kan alleen met de volledi ge inzet van ons allen; samen en als één team. Het zal u niet ontgaan zijn dat deze kersverse commandant geen helikopterachtergrond heeft. Evenmin heb ik eerder een functie op Soester berg vervuld. Ik ben derhalve volkomen afhankelijk van u voor wat betreft infor matie. Ik zal in de komende tijd aan dachtig naar u luisteren. Ik reken op uw steun. Ook zal ik binnenkort aanvangen met een conversie cursus op de Alouet- te III om mijn transitie tot de wereld van de THG KLu compleet te ma ken." "Met één belangrijk en relatief nieuw aspect van ons bedrijf ben ik wel goed bekend: uitzendingen. Ik heb ervaring ais lid van verschillende detachemen ten, als detachementscommandant ge durende zes maanden en als comman dant van uitgezonden militairen met verschillende aspecten van het thuis front. Ik sluit mij aan bij de woorden van de scheidende commandant: be- Kolonel C.J. Lorraine. trokkenheid, respect en kameraad schap, met elkaar en voort elkaar moet onze leidraad zijn. Ik beloof met een maximale inzet mijnerzijds, samen met u de uitdaging aan die voor ons ligt." Vele leden van Muziekvereniging Odeon waren aangenaam verrast toen zij na de zomerstop het verenigingsge bouw aan de Rademakerstraat betra den. In de vakantie was er door een groep vrijwilligers hard gewerkt om het gebouw een nieuw innerlijk te geven. Het idee was er al een tijd, maar nadat de plannen voor een uitbreiding defini tief van de baan waren, werd besloten tot een grondige opknapbeurt. De vrij willigers hebben ruim een week de handen uit de mouwen gestoken. Onder de titel 'Nonnenverhuizing' wordt vandaag om 18.57 uur in het programma Studio RKK aandacht besteed aan de verhuizing van de Zusters van het Klooster Cenakel. De opnamen werden gemaakt in de Ka pel van het Cenakel door een tv-team van de KRO. Anderhalve maand geleden verhuisden de overgebleven Zusters van het Cena kel naar hun nieuwe onderkomen in Utrecht. Een week daarvoor bezocht een tv-team van de KRO het Cenakel en maakte bijzondere opnamen van deze voor Soesterberg zo bekende Zus ters van de Altijddurende Aanbidding. Meer dan zeventig jaar woonden ze in het Cenakel, maar na verloop van jaren werden ze ouder en kleiner in aantal. Een zware beslissing was toen nood zaak: verkoop van hun klooster en ver huizing naar elders. De alleroudsten verhuisden naar Uden, terwijl de ove rige zeventien zusters op 16 juli naar de Ludgerkapel in Utrecht gingen. Dat ging niet allemaal naar wens. Eén van de oudste zusters kwam te vallen en brak haar heup. Verder was er veel ver traging in de renovatie van hun nieuwe klooster ontstaan. Zo moesten tralies voor de ramen worden geplaatst omdat zij in afzondering willen leven zoals zij dat hun leven lang hebben gedaan. Het is in Utrecht wel heel anders dan in de stille bossen van Soesterberg. De Ludgerkapel ligt midden in de stad Utrecht nabij de roerige wijk Zuilen. De aandacht van de zusters is vooral op deze achterstandswijk gericht, dat grotendeels bestaat uit allochtonen en sociale minima. In de tv-aflevering van vanavond wordt een goed beeld gege ven van toen en nu. De Lasenberg en De Blauwe Vogel zijn 2500 gulden rijker geworden dankzij de sponsorrace van de Zwa luw. De school van het Van Arkel In stituut en het dagverblijf voor meer voudig gehandicapte kinderen kun nen het geld goed gebruiken en heb ben beloofd de postduivenvereniging te laten weten wat ze ermee doen. De business eenhoksrace was georga niseerd ter gelegenheid van het tach tigjarig bestaan van de Zwaluw. Zestig jonge duiven waren vijf maanden ver zorgd door Bernhard Blokland die daar voor elke dag naar het speciale hok aan de Koningsweg toog. Vorige week zon dag werden de duiven gelost in Noyon, zodat ze tijdens het verjaardagsfeest konden neerstrijken. De eerste duif arriveerde rond half twaalf, maar hij zocht een plekje op het dak waar hij bleef zitten. Een minuut later kwam de volgende duif en die ging wel naar binnen en eindigde zodoende als eerste. Een half uurtje later was bijna de helft van de duiven terugge keerd en later volgden de overige. De eerste prijs was voor Peter van den Brakel, zoon van Joop die decennia lang voorzitter was van de Zwaluw. Van den Brakel kreeg de bijbehorende cheque uitgereikt door burgemeester Hans de Widt. Ook de nummers twee tot en met vier (Rob van 't Net, Ronald Hartman en Ab Hooyer) kregen hun prijzen uit handen van De Widt. De overige prijzen werden uitgereikt door preses Hans van Dijk die tevens de symbolische cheques overhandigde aan Jan van Opheusden van De Lasenberg en J. Scheepers van de Blauwe Vogel. De tachtigste verjaardag werd verder opgeluisterd met onder meer een op treden van Serge, een koud buffet en een voetbalwedstrijd die veel hilariteit teweegbracht onder de toeschouwers. Voor de kinderen was er een luchtkas teel en een mini-boerderij. Nadat alle festiviteiten zijn afgesloten, werden de jonge duiven vorige week teruggegeven aan hun eigenaren of verkocht. Het hok, dat Zwaluw-lid Roel Voskuilen had gemaakt, is afge broken en zal elders weer worden op gebouwd. De uitslag van de business eenhoksra ce is: 1. Peter van den Brakel, 2. Rob van 't Net, 3. Ronald Hartman, 4. Ab Hooyer, 5. Wim de Bruin, 6. Adrie Bie- mans, 7. Rianne Toonen, 8. Jaap Duyst, 9. Arie Jan Grift, 10. Comb. Van Egdom, 11. Mike Schimmel, 12. Het was vooral gezellig op het verjaar dagsfeestje van de tachtigjarige de Zwa- lu w. Foto: Aldo Allessie Wim van Drie, 13. Wim van Dorres- tein, 14. Roel Voskuilen, 15. Hans Wolfsen, 16. Ries de Bruin, 17. Cees de Bruin, 18. Joop Rijksen, 19. Mark van Zoeren, 20. Johan de Bruin. Bouwmaatschappij Van Asch werd eveneens winnaar van de businessrace, voor Van 't Net (tweede) en de fa. De Vijf Kronen Diervoeders. Winnende ondernemers v.l.n.r. Ries van de Mast, Franco van Asch en Jan Groart. mm' mgaq 0 i Wedvlucht: Orleans Saran; Datum: zaterdag 21 augustus; Afstand: 531 kilometer; Wind: noord-west P. Kanters 1 4; Gebr. de Bruin 2 6; R.W. Grift 3 8; Comb. de Bes-de Bree 5 19; C. Kamphorst 7 38; H. Vonk 10 18; L. Vogel 12 28; Comb. Schimmel-Klomp 13 41; Stam v. Es 14 26; H. Toonen Zn. 16; R. v.'t Net 21 35; E. v.d. Brakel Zn. 23 31; De Bruin v. Arnhem 27 48; J. v.d. Brakel Zonen 29 43; Gebr. de Lang 32 69; Comb. van Egdom 34 68; R. v. Horns veld 44; H. de Bree 47 85; J. Benschop 56; A.H. Teunissen 75; Th. Post 89. Wedvlucht: Minderhout; Datum: 21 augustus; Afstand: 94 kilometer; Wind: noord-west. J. Duijst en Zn. 1 59; J. v.d. Brakel Zonen 2 30 148 160; R. Eimers 3 4 176 207; A. Rookhuizen 5 6 214 218; H. Wolfsen 10; E. v.d. Brakel Zonen 13 14 166 185; Gebr. de Bruin 18 20 292 293; Comb. de Bes-de Bree 19 23 271 279; G. Rijksen 21 38; Stam v. Es 26 27 210 211; R.W. Grift 28 112; L. Vogel 33 110; W. van Dorrestein 35 52; P. Kanters 39 45; H. Toonen Zn. 41 82; H. Vonk 42 43; H. de Bree 50 62; J. van Dijk 56 244; Teunissen Vos 58 303; De Bruin v. Arnhem 63 67; R. v.'t Net 66 70; Comb. Schim mel-Klomp 68; Comb. van Egdom 75 87; C. Kamphorst 80 96; R. v. Horns veld 88 97 287 304; Th. Post 95 103; Gebr. de Lang 98 100; A. van Ginkel 167; J. de Jong 180 193; A. Hooijer 187; J.A. Rost 188 190; H. Huisman 236 300; J. Benschop 238 299; R. Voskuilen 305 312. sponsors business eenhoksrace Bouwbedrijf Franco van Asch Asbo b.v. Boutique des Fleurs Beijers Voeders V.d. Brink bloemen/planten De Bruin keurslager Brons Onderhoudsbedrijf Van Boxmeer St. Oedenrode De Bruin Rijwielspecialist Comag BV C1000 de Graaf Davo doe-het-zelf Van Dam Sports DS 80 Verpakkingen A.P. van Doorn Eemland Veevoederhandel Expert Schoemaker Harry van Es Papierrecyding BV Grift Amusement Esso Servicecenter Zaal 't Hoekje Vishandel Ben Fugers Meubelen Hoofdstad Dierenspeciaalzaak Hoffmann BV Bouwbedrijf Hooijer Bouw-techniek Hoka Soest J.F.T. (J.W. de Beer) De Jong Accountants Jonkman Meubelen R. de Jong Timmerbedrijf Koenen Intern Transport Korlaar Recycling b.v. A. Lenarduzzi Natuursteenbedrijf Fred La Bryn duivenfotograaf Linden bv werkkleding Ben van der Linden Slijterij Van 't Net Verhuizingen Toon van der Linden Slijterij Rove Collection Mariman Voeders Ruttenberg Service Centre Wim Rademaker banketbakker Stam Autobedrijven Reijerse b.v. Loodgietersbedrijf Stiho b.v. Drs. J. van der Sluis Dierenarts TB Betonboringen Harrie Toonen Assurantiën Trigon kantoororganisatie De Tromslager Cateringbedrijf Firma Vijf Kronen Voskuilen Vleeswaren H.J. van de Wardt Metselbedrijf Westeneng VOF vleescentrum Ton Wijnands Bouwbedrijf Jan van Zal Autoschadebedrijf

Soester Courant | 1999 | | pagina 17