ASCH auping Verhuur Centrum Soest overgenomen [oor Hooijer Bouw en Techniek mar» [illenniumpakketten maatwerk bij Mets HANDEL WANDEL Collectie Calvin Klein-monturen 1999 dit weekeinde bij Wildschut Optiek Internet als Marketinginstrument ie etages vol ntisch wonen! 9.50 3 lachen!" ompleet. ing matrassen, ijgt u van ons ilve prijs. PAGINA ii ALEN WOENSDAG 22 SEPTEMBER 1999 SOESTER COURANT Ruud Slot blijft wel bij intensief bij bedrijf betrokken T - TEL 6012372 7 ialer naar de voorwaarden. Geschenken uit duizenden lichtdrukken, grootformaat kopieen. plotten Gravice alzaak f (035)5413521, Politie waarschuwt voor advertentie voor thuiswerkers PAGINA 11 jER^pl/l/lNKEL Geschenkpakketje van 'Op Soek' Boodschappenactie voor Tsjernobyl op Zuidpromenade Weer diefstal in winkel opgenomen Wildschut Optiek Wildschut Optiek Clickpoint - New Media Communications: Wie vergelijkt leest de Soester Courant röni<c KEN! VLEES WORST OF GESTOOFD landige magnetron-/ IS thuis bezorgen! i t zich rot Om loten te j. •oor 'n Knaak Loterij" lun eigen basisschool. V 1 2en loterij met fantastische prijzen voor familie, vrienden er bekenden. Zo'n kind gun je toch een knaak? rbor de klanten verandert er nage noeg niets, behalve dan dat het be drijf van de Burgemeester Gro- nestraat naar de Nieuwegracht la Jèrhuist. Toch zijn er veel veranderin- |en op til voor Verhuur Centrum Soest (VCS), want per 1 oktober |vordt de onderneming overgenomen Boor Hooijer Bouw en Techniek en wordt Hooijer Verhuur Centrum Soest de nieuwe naam. kuud Slot van VCS 'verhuist' mee naar liet bedrijventerrein en daar is de toe- lomstige eigenaar Evert Hooijer bij- pnder blij mee. "Wij zijn een techni- jche groothandel voor de bouwsector [en de industrie. We zijn een handelsbe drijf, een garage zonder brug, terwijl je Tegenwoordig ook technische service jioet verlenen. Met de overname is die hu up-to-date. De nieuwe bv is een jiooie aanvulling op ons pakket. VCS leeft alle disciplines in huis en het is koor mij belangrijk dat Ruud erbij blijft. jJij heeft de kennis, het vakmanschap In de contacten. De organisatie blijft petzelfde." Dok de drie medewerkers van VCS blijven in de nieuwe situatie werkzaam pij het bedrijf dat vooral aan het be drijfsleven verhuurt. Verder zoekt Jooijer nog een chauffeur en een on- iderhoudsman. Ruud en Ria Slot hebben hun besluit iveloverwogen genomen. Op de huidi ge locatie is het bedrijf volledig uit zijn jasje gegroeid en in een forse investe ring voor een nieuwe pand op het be drijventerrein hadden ze geen trek. Ook het feit dat ze geen opvolger heb ben, speelde een rol in het besluit van de 45-jarige Soester en zijn vrouw. Toch heeft het echtpaar het gevoel dat het zijn ziel en zaligheid heeft verkocht. Ruud begon zijn verhuurcentrum in november 1983 op de hoek van de Burgemeester Grothestraat en de Em- malaan. Het gebouw was tot die tijd in gebruik door De Gooi- en Eemlander en stond daarvoor bekend als de groen tezaak van Huisman. Ria Slot deed binnen een jaar haar in trede in het verhuurcentrum dat onder meer gereedschappen en aggregaten aan met name de bouwwereld ver huurt. In vijftien jaar tijd bouwde VCS in Soest en wijde omgeving een goede naam op en om de haverklap breidde het uit. De fysieke omstandigheden op het perceel laten een verdere expansie niet toe. Ondanks de emotionele kant van de zaak zijn Ruud en Ria Slot verheugd dat Evert Hooijer de zaak gaat overne men. Beide partijen zijn het erover eens dat het verhuurbedrijf en de groothan del elkaar versterken en hebben een goed gevoel overgehouden aan de ge sprekken en onderhandelingen. "Het wordt een naadloze overgang, de servi ce en de kwaliteit blijft. Voor de voort gang van het bedrijf is deze combinatie Ria Slot (links), Evert Hooijer en Ruud Slot slaan de handen ineen. Met ingang van 1 oktober wordt Verhuur Centrum Soest van het echtpaar overge nomen door Hooijer. Het bedrijf verhuist van de Burgemeester Grothestraat naar de Nieuwegracht la en gaat dan verder onder de naam Hooijer Verhuur Cen trum Soest. beter," zegt Ria Slot die een stap terug doet. Ook haar man Ruud vertrouwt het VCS toe aan Hooijer, anders had hij de verkoop nooit gesloten. "Ten opzichte van je klanten en je personeel heb je de verantwoordelijkheid dat het materiaal goed blijft," zegt Slot. "Alles is tip-top en dat zal zo blijven," voegt Hooijer er aan toe. Zoals voor de klanten vrijwel alles bij hetzelfde blijft. Eén van de weinige wijzigingen zal zijn dat aan de Nieuwe gracht la het verhuurcentrum niet op zaterdag bereikbaar zal zijn. Hooijer VCS hanteert vanaf maandag 4 okto ber dezelfde openingstijden als het naastgelegen Hooijer Bouw en Tech niek (maandag-vrijdag van 7.30 tot 17.30 uur). In verband met de sluiting op zaterdag zal Hooijer Verhuur Cen trum Soest speciale weekendtarieven hanteren voor mensen die op zaterdag willen klussen. Aan het telefoonnum mer (6015566) verandert niets. 'Extra bijzonder", zo mogen de ein- lejaarspakketten wel genoemd wor den die de bekende Soestdijkse deli- catessenhandel/wijnkoperij Joh. Mets dit jaar in het assortiment jqfieeft. Geschenkpakketten moeten op z'n minst een beetje opvallen, en dat is dan ook inderdaad het geval. Dat ™ldt te meer nu het niet om "zo- ar" een jaarwisseling gaat, maar om een eeuw- en zelfs een millen- imwisseling. Mets zijn de voorbereidingen op de ^decembermaand al ver gevorderd. In de showroom achter de winkel aan de Van Weedestraat staan al tientallen irbeelden van geschenkpakketten ;esteld, het een nog mooier dan het Ier. Nog altijd groeit het aantal be- [jven dat de relaties en/of het perso neel rondom kerst en oud nieuw be denkt met een fraai pakket, gevuld met irlei heerlijkheden die men op een __irdeweekse dag meestal niet zomaar even aanschaft. Bij Mets maken ze er altijd veel werk van. In de ook nu weer schitterend uit gevoerde Gastrovino-folder (in de ^^jkel verkrijgbaar) is een keur van iketten opgenomen, variërend in sa- nstelling, prijs (van f 14,95 tot 1275,-) en verpakking, maar altijd uit stekend verzorgd. Ze zijn gevuld met het beste van wat er op het gebied van ^gwat exclusievere levensmiddelen te p is en in veel gevallen voorzien van •gst aantrekkelijke nonfood-artike- n. Er zijn dit jaar nogal wat "gim- cks" bij, grappige dingen die in het ;en staan van de eeuw/millennium- iseling, onder het motto "eeuw in iw uit". Zo is er een zogeheten B- ittle, die twee flessenhalzen heeft en ruld is met zowel rode als witte wijn, er zijn wijnen en champagnes met :ciale etiketten. Het Millennium Shake-geschenkpak ket, mits voor 1 november besteld slechts <59,75 bij Joh. Mets. Maatwerk Wie aan de meer dan 60 voorbeelden in de folder niet genoeg heeft kan voor een persoonlijk advies ook altijd bij Mets terecht. "Maatwerk is onze kracht," aldus directeur Joost Mets. Bij grotere aantallen gelden uiteraard aan trekkelijke kwantumkortingen. Mets hanteert ook groothandelsprijzen, biedt een 100 kwaliteitsgarantie zonder minimumafname en zorgt voor een correcte en tijdige aflevering tegen aan trekkelijke verzendvoorwaarden. Uiter aard is er altijd overleg mogelijk over het gratis meeverpakken van persoon lijke wensen of premiums. Wie voor 1 november voor minimaal f 1000,- aan pakketten bestelt krijgt overigens een leuk geschenk, een geperforeerd blik met een flesje liqueur de thé en een flesje liqueur de café. Millennium Shake Heel opvallend is dit jaar een eigentijds pakket met alle ingrediënten om de Millennium Shake zelf te maken: twee flutes, een fles Cava, een roestvrijst alen shaker, twee rietjes/lepeltjes, een flesje Schweppes, een miniatuur Blue Cura^ao, een miniatuur Amaretto, een geprofileerd blik met deksel en een band met receptuur. Wie voor 1 no vember bestelt betaalt voor dit hoogst originele geschenkpakket tijdelijk slechts f 69,75, incl. BTW. Voor meer informatie over de ge schenkpakketten kan men altijd even binnenlopen in de winkel aan de Van Weedestraat 90 (of een afspraak ma ken met de afdeling relatiegeschenken via tel. 6012404), maar ook een kijkje nemen op het Internet, bij www.soestonline.nl/mets. :h mooi zijn. Gravice Reproservice lörenlaan 108 3743 HJ Baarn 035-6032 202 035-6013 685 Privé 035-54 11 105 e-mail: gravlce@worldonllne.nl Attentie I.v.m. het huwelijk van onze zoon zijn wij 30 september 1999 de gehele dag gesloten Openingstijden ma-di-do-vr 9 00-12.30 en 13.30-17.00 u woensdag 9 00-12.30 u Een inwoonster van Soest heeft bij de politie aangifte gedaan van oplichting. Ze had in mei gereageerd op een ad vertentie van Vesparget Telemarking (VTM). Tegen betaling van 42,50 gul den, het bedrag dat ze ook had overge maakt, was haar bemiddeling beloofd in thuiswerk. De vrouw hoorde nooit meer iets van het bedrijf. Uit navraag van de politie is gebleken dat in het hele land soortgelijke klach ten over hetzelfde bedrijf zijn gemeld. VTM adverteert met name in huis- aan-huisbladen. Volgens de politie is er onvoldoende houvast het bedrijf aan te pakken, maar ze adviseert mensen niet te reageren op de advertentie(s) van VTM. TRAlTEURmCATERING Voor itio /ouwe., /(ff/ctten, orre- /tafejes e/i sa/ar/es Openingstijden: /Pcc/u/qyen 30-20.00nar Zatcn/ag f 1.30-1 <9.30 uur Zofu/uo 16.00-20.00 uur '/'Of//. FC Kuyperstraat 3 Soest Tel. 60246 64 sStichting Wereldwinkel Steenhoffstraat 9A, tel. 602 81 32 Nieuw in het assortiment van de We reldwinkel Soest. Een pakketje met drie flesjes met achtereenvolgens mosterd dressing, kruiden-wijnazijn en pinda olie. Afkomstig van een reeds bekende Fair Trade partner: "Op Soek" in Zuid-Afrika. "Op Soek" is een fabriek die staat op het landgoed "De Slange Rivier", waar druiven, aardbeien en frambozen worden verbouwd. Ook is er een krui dentuin. Bij "Op Soek" maken ze van deze producten onder andere jam en wijn-azijn, en dus ook mosterddressing en pinda-olie. Een deel van de faire prijs die wordt betaald voor deze pro ducten wordt geïnvesteerd in de basis school op het landgoed. Daardoor kunnen de kinderen van "Op Soek" naar school, samen met hun leeftijdge nootjes uit de omgeving, in totaal zo'n 115 kinderen. Alle kinderen zijn wel kom en de bijdrage in de kosten die de ouders moeten betalen, is maar klein. Levert dat toch onoverkomelijke be zwaren op, dan betaalt de school. Zo kunnen alle kinderen in de omgeving naar school, waardoor ze meer kansen hebben op een goede toekomst. De mosterddressing en kruiden-wijna zijn zijn heerlijk in elke groene salade. De pittig gekruide pinda-olie is uiter mate geschikt om bijvoorbeeld groente, tahoe of kipfilet in te bakken. Kortom voor elke lekkerbek leuk om eens te proberen in de keuken. En omdat de flesjes samen aantrekkelijk zijn verpakt, is het ook een leuk pakketje om cadeau te geven! Aan de Zuidpromenade wordt zater dag 25 september weer actie gevoerd door de Stichting Kinderhulp Tsjer nobyl. Medewerkers delen folders uit en verzoeken het winkelend publiek in C1000 extra boodschappen in te slaan voor de kinderen in deze Wit- Russische plaats en omgeving. In de folder staan 24 produkten ver meld, waaraan in het in de jaren tach tig door een kernramp getroffen gebied behoefte aan is. Voorbeelden daarvan zijn zeep, thee, brinta, tandpasta, olie, bloem, rijst, verbandmiddelen, aspirines en speelgoed. De medewerkers van de stichting staan er van half negen tot drie uur. Van de boodschappen die ze meekrijgen, stel len ze (voedsel)paketten samen, die in oktober met een transport naar Tsjer nobyl worden gebracht. Daar worden ze bezorgd bij behoeftige gezinnen. Voor meer informatie over de stichting kan contact worden opgenomen met de familie Tolsma, Eikenlaan 12, tel. 6023392. Voor de tweede keer binnen een week is in een winkel aan de Smitsweg een diefstal door een videocamera vastge legd op band. Aan de hand van de beelden hoopt de politie de vrouw te vinden, die als verdachte te boek staat. Terwijl een 78-jarige vrouw groente stond af te wegen, nam de verdachte haar karretje mee. Uit de boodschap penwagen nam ze de tas mee. In de zich daarin bevindende portemonnee zat een bedrag van 200 gulden. Een vrouw die in een supermarkt aan de Zuidpromenade winkelde, werd eveneens bestolen. Zij miste eveneens haar tas en portemonnee, waarin 60 gulden zat. DAGMENU'S woensdag 22 t/m dinsdag 28 september Te bestellen dagelijks van 17.00 lol 22.00 uur 1 Andijvresfamppof, bal gehakt 12,50 Nasischofel, varken«afé 14,- Kipfilet Picosso, krieltjes, doperwten O J 6,50 Losogne van zeevruchten 18,- Biefstuk slroganoff, gebokken aardappelen, salade Tel.: 035 - 603 3 2 27 Fax 603 23 35 Goeije Dorus is een onderdeel van Beckeringh Calering Innovatief, elegant en geraffineerd. Dat is de Calvin Klein-najaarscol- lectie optische monturen voor 1999. De hele collectie is komende vrijdag en zaterdag (24 en 25 september) te zien bij Wildschut Optiek aan de Zuidpromenade. Dankzij de individuele benadering van vorm en kleur, die zo kenmerkend is voor Calvin Klein, wordt er aan de bril- op-sterkte iets toegevoegd. Een subtiel lijnenspel is vertaald in een montuur: gracieus, maar tegelijkertijd sterk en praktisch. De aandacht voor gelaagde kleuren zorgt voor een nieuwe dimen sie, opgebouwd uit verschillende tinten. Vooruitstrevende technieken maken het mogelijk om dunnere en lichtere monturen te ontwerpen, zonder dat er wordt afgedongen op degelijkheid en duurzaamheid. De nieuwe monturen vallen met name op door hun comfortabele pasvorm, o.a. door verstelbare neustips, en on verwachte kleurencombinaties, zoals bijv. ceder op en ondergrond van mos groen, diep groen of tortoise op een strokleurige achtergrond en zelfs, heel verrassend, viervoudig laminaat met een ondergrond van koffiekleur waar het kristalzwarte front doorheen sche mert. Andere kleurencombinaties zijn chocoladebruin met olijfgroen, havan nabruin met citroengeel, bourgogne- rood met bordeaux of zwart. Het ma teriaal is titanium of Japanse en Itali aanse kunststof. Wie nieuwsgierig is naar de nieuwe modellen van de toonaangevende bril monturen-ontwerper die Calvin Klein (ook) is, neemt komende vrijdag en zaterdag beslist een kijkje bij de moder ne optiekzaak van Ben Wildschut aan de Zuidpromenade in Soest-Zuid. ZUIDPROMENADE 14 - 3768 EM SOEST HARTJE-ZUID - TELEFOON (035) 602 22 12 ZUIDPROMENADE 14 - 3768 EM SOEST HARTJE-ZUID - TELEFOON (035) 602 22 12 Dat Internet een belangrijk commu nicatiemiddel is, is voor de meeste bedrijven duidelijk. Veel onderne mers vinden het echter moeilijk met dit relatief nieuwe medium om te gaan. Hoewel de meeste organisaties reeds in het bezit zijn van een Inter netaansluiting, eventueel met e-mail adres, zijn er weinigen die een profes sionele website hebben. Voor diegenen die niet beschikken over voldoende gekwalificeerd personeel of simpelweg geen tijd hebben om een ei gen website te ontwerpen, is het crea tieve en innovatieve bedrijf Clickpoint uit Soest de markt ingesprongen. Clickpoint - New Media Communica tions is een relatief jong bedrijf, gespe cialiseerd in (marketing-) communica tie voor nieuwe media. Het bedrijf biedt gerichte en pasklare oplossingen voor ondernemingen die zich profes sioneel willen presenteren op Internet of cd-rom. Oprichter Bart Kareisen is ervan overtuigd dat een professionele website de kwaliteit van een bedrijf ten goede komt. "Steeds meer mensen, met name jongeren, houden zich zowel zakelijk als privé met Internet bezig. Een vakkundig gemaakte website kan helpen bij het aantrekken van nieuwe klanten, maar ook bij bijvoorbeeld het vinden van nieuw, geschoold perso neel." Clickpoint doet, voordat er een eerste ontwerp wordt gemaakt, een uitgebrei de bedrijfsanalyse om zo tot een ge structureerde en volledig aan de huis stijl aangepaste site te komen. In over leg met de opdrachtgever wordt een eerste concept gerealiseerd dat als ba sis dient voor het uiteindelijke resul taat. "Behalve het ontwerpen van nieu we websites, zijn wij tevens gespecia liseerd in het restylen en professiona liseren van bestaande homepages", voegt Kareisen daaraan toe. Kareisen was tot voor kort werkzaam als Online Marketeer bij een grote Ne derlandse Internetprovider. In deze functie was hij verantwoordelijk voor de marketing en de inhoud van de website van deze onderneming, één van de meest bezochte Nederlandse si- *es. Ook tijdens zijn studie Commer ciële Economie hield Kareisen zich al bezig met strategisch onderzoek naar het inzetten van Internet als marketing instrument. De op deze manier opge dane kennis staat garant voor een doel gerichte toepassing van moderne tech nieken en strategieën. Groter bereik "Nu steeds meer providers gratis Inter net aanbieden, wordt het bereik van dit medium alleen maar groter. Uit onder zoek van de Nationale Internet Moni tor is gebleken dat steeds meer mensen van de digitale snelweg gebruik maken om informatie in te winnen of om pro ducten (voordelig) aan te schaffen. Wanneer een bedrijf beschikt over een goed uitgewerkte en inhoudelijke site, kan dit de concurrentiepositie zeker versterken. Het is dan ook jammer dat veel ondernemingen een professione le website nog steeds als sluitpost op de begroting zien", legt Kareisen uit. Internet kent vele toepassingen. Een site hoeft niet alleen gebruikt te worden Bart Karelse: "Een vakkundig ge maakte website kan helpen bij het aan trekken van klanten. Foto: Goos van der Wilt voor het verstrekken van informatie over een bedrijf en haar diensten, maar kan ook gebruikt worden voor het on- line aanbieden (en eventueel bestellen) van producten. ClickPoint helpt onder nemingen met het bedenken en ont wikkelen van toepassingen en strate gieën die voor hen interessant kunnen zijn. Bedrijven die meer informatie wil len over alle diensten die ClickPoint biedt kunnen bellen met (035) 603 59 14 of een e-mailtje sturen naar info@clickpoint.nl Het is natuurlijk ook mogelijk om de website te bezoeken op www.clickpoint.nl Een schitterende collectie oud- en nieuw geloogd grenen-, kersen- en koloniale meubelen. In een unieke sfeer gepre senteerd, met bijpassende bankstellen, fauteuils en woonaccessoires! Ja GRATIS BEZORGING ,n Nederland. 3 JAAR GARANTIE op nieuwe meubelen. Bezoek onze showroom of bel ons voor een folder! ROMANTIEK IN PUUR NATUUR Industrieterrein 'De Slenk' Cannenburgerweg 14 - 's-Graveland Tel. (035) 656 40 02 - Fax 656 40 01 ROYAL ARROW TEAKHOUTEN TUINMEUBELSHOW!

Soester Courant | 1999 | | pagina 11