•otAK Twaalf Soester winkeliers organiseren swingende 'Life Style Boulevard' Presentatie: Tom Blom Partners et een eekadviseur Barneveltl uard van de Hoef schenkt Wegwijzer een computer Wijnproeven en eten bij Mitra's Wijn Etcetera Theerituelen bij Nijhof nan's 'Life Boulevard' bestaat uit een ?nde modef vol kinder-, jeugd-, dames- en sportkleding, ziend omgtdoor feestelijke muziek, ideeën over wonen, ■n, bril- en tinodeadviezen, tips over lifestyle-reizen, kunst, ek, kleur enr, drankjes en hapjes. 'Op staat er\smaakvolle verrassing voor u klaar. De Verenigde Maten: Unieke reclameformule '"'We/na» Donderdagavond 30 september: r een at NVM Taakstraf Soester ondanks vrijspraak van inbraak Zondag 26 september SUBARU -^^!W0ENSDAG 22 SEPTEMBER 1999SOESTER COURANT 1 HANDEL £t WANDEL PAGINA 9 E N K^JSBUREAU gerth --7 ton van der Linden Slij terij Wijnhandel____ AR VANAF FL.27.623,- 2er> Fiat Punto 85 16v Stile heeft het grootste voor hoeft u 'm pas over 12 anciering van 24 maanden j blijft lachen, want de Fiat leeft tevens een kenteken 00,-. Uw uiteindelijk voor st fi 5.500.-. De Punto 85 ird voorzien van elektrische rgrendeling, elektronische bag bestuurder, stuurbe- allic lak. 'Ort, Amsterdamseweg 19 tel. 033-46 35 535 Het is al weer een poosje geleden dat een aantal winkeliers de handen in een sloeg om een gezellige avond op touw te zetten. De braderieën, stuiver fes- en kindermarkten, de Oosten- ijkse en Amerikaanse weken, de 'iso Huishoudbeurzen op de Engh, ze zijn allemaal een beetje in de ver getelheid weggezakt. Het 'Mooi-Fes- tival', dat een een aantal actieve win keliers een paar jaar geleden voor el kaar kreeg bij Middelman Wonen aan de Birkstraat, staat velen mis schien nog het beste voor ogen. Een wervelend spektakel, dat donderdag avond 30 september aanstaande wordt herhaald. Zelfde plek, twee modeshows. Hét succes van het 'Mooi-Festival' van een paar jaar geleden staat model voor je^komende Middelman 'Life Style Boulevard'. De ingrediënten mode, sport, muziek, wonen, kunst, cultuur, reizen, hapjes en drankjes zorgen op iüaïonderdagvond twee keer voor een lelijke, swingende showmix waar- nu al veel belangstelling bestaat, twaalf ondernemers, aangevuld de Soester kunstenares Mint Faas, laar schilderijen tentoonstelt en ;eramiekexpositie inricht, zullen liets balaten om het de bezoekers naar *9 zin te maken. De anders met louter :len gevulde benedenverdieping liddelman Wonen (en Slapen) je Birkstraat leent zich uitstekend Ie functie van tijdelijk theater. De re wordt feestelijk ingericht met zogeheten 'sta'-tafels waaraan het gezellig kouten is, want ook 'elkaar weer eens zomaar ergens ontmoeten' is een gegeven, dat bijdraagt aan een avondje onbezorgd genieten van wat ons op allerlei gebied in de komende herfst, winter en het vroege voorjaar van de nieuwe eeuw te wachten staat. Tom Blom - we kennen hem nog van verschillende populaire radioprogram ma's - staat borg voor een vlotte pre sentatie. Slijter Toon van der Linden, als één van de deelnemers, verzorgt de hapjes en de drankjes. Toon heeft trouwens ter plekke magnifieke (wijn)aanbiedingen voor u klaarstaan... Veel variatie De shows zullen vooral 'swingen', voor elke leeftijd, voor hem en voor haar, verpakt in passende, moderne muziek. De trends en de nieuwe kleuren voor het komende seizoen worden u ge toond door Middelman Mode, Mikimo richt zich op de jeugd tot 16 jaar en 'Midds for you' is er voor de veel ge dragen vrijetijdskleding. Van Dam Sports presenteert een sport-casual- line en veel skikleding met toebehoren. Voelt u zich geroepen om, op de juiste wijze gekleed, op safari te gaan in Afri ka of Tanzania, dan kunt u terecht bij twee zeer terzake deskundige adviseurs van Reisbureau Gerth, die de wonder schone savannes zelf uitvoerig verken den. Alles over wonen en geadviseerd worden hoe je je eigen home het bes te in kunt richten? Niet moeilijk te ra den dat u kunt kiezen uit en genieten van tal van stijlen. De inrichters en - sters van Middelman Wonen en het aanverwante 'Sleepworld', en Otak Hop Partners ïypotheekadvies. 06 - 536 646 30. zij Eduard van de Hoef van de namige groente- en fruitspecia- an de Tamboerijn, beschikt De wijzer over een gloednieuwe puter. De apparatuur werd don- JJagniiddag in het schoolgebouw iafi:Willaertstraat. n het voorjaar startte Van de Hoef een ;tetnpelactie voor basisscholieren. Bij lefeanschaf van bepaalde produkten, rreeen de leerlinpen van twee deelne mende scholen een stempel. Het ging erom wie het meeste aantal stempels, omgerekend per aantal leerlingen per school, verzamelde. Het verschil was minimaal, maar uit eindelijk won De Wegwijzer. Directeur Jos Kloppenburg, enkele leerlingen en ouders namen vorige week de compu ter in ontvangst uit handen van Eduard van de Hoef Met de actie gaf de groente- en fruitspecialist zijn be trokkenheid met de wiik Overhees aan. ('Ongewoon wonen, gewoon meene men') hebben veel tijd voor u. Otak heeft de splinternieuwe catalogus vol tips en ideetjes voor u klaarliggen. Wie het allemaal scherp wil observeren kan aankloppen bij Brilcentrum Nota. U kunt uw ogen geheel vrijblijvend laten testen dankzij een snelle, slimme oog- reffactor. Tijdens de modeshows wor den mooie merken brillen, zoals 'Jean Paul Gaultier' en 'Vogue' gedragen! Jan Sluyter heeft een zeer nieuw parfum met een bijzonder excellente geur als verrassing, waarover hij nog niets wil loslaten. En wat te denken van de stijl volle Dima, die nog maar tamelijk on langs zijn intrek nam in het voorbije pand van Albert Heijn.Tussen schitte rend gerenoveerde muren valt een ui terst fraaie collectie 'kook-en tafelcul tuur kado en design' bewonderen. Dima 'dekt' smaakvol en creatief een aantal luxe dinertafels. De bloemen van Jasmijn uit Hartje-Zuid zorgen voor de onmisbare kleur en fleur van het ge heel. Druk Het zal ongetwijfeld druk worden aan de Birkstraat, donderdagvond 30 sep tember. U kunt een keuze maken uit twee aanvangstijden: 19.30 en 21.00 uur. Er is volop gelegenheid voor een gezellige na-babbel als u daar zin in hebt. Kaarten zijn bij alle deelnemende winkeliers verkrijgbaar. Het lijkt ons zaak niet te lang te wachten met het bemachtigen van zo'n begerenswaardig toegangskaartje of twee. 'Want 'op is op' zegt Anja Middelman, die samen met haar beide broers Edwin en Wout tekent voor het initiatief. Wie weet vindt dat snel navolging. Soest kan best wat commerciële beweging gebrui ken. Een 27-jarige Soester is vrijdag vrij gesproken van een inbraak in kinder boerderij De Vrije Teugel. De Utrechtse rechtbank achtte wel huis vredebreuk bewezen. De Soester was vorig jaar februari op de boerderij aangehouden, nadat het alarm was afgegaan. Er bleek honderd gulden verdwenen. Volgens de ver dachte had hij juist geprobeerd twee andere mannen van de inbraak te weer houden. De man bekende wel twee andere in braken in Soest in diezelfde periode. Ook had hij in maart 1997 een buurt genoot een gebroken neus geslagen en vorig jaar november in een kroeg een kopstoot uitgedeeld. De rechtbank legde de Soester twee honderdveertig uur dienstverlening en vier maanden voorwaardelijke gevan genisstraf op. Bovendien moet de man ook nog de zes weken uitzitten die hem in het verleden voorwaardelijk waren opgelegd. De rechtbank zette die cel straf om in tachtig uur onbetaalde ar beid. Tegen de map was tien maanden ge vangenisstraf geëist. Vrijwel alle wijnen van de wereld zijn gemaakt om bij het eten te drinken. Vandaar dat Mitra's Wijn Etcetera het niet meer dan logisch vond om kookdemonstraties te organiseren. Kookdemonstraties, waarbij de com binatie van gerecht met wijn centraal staat. Want welke wijn past nu bij welke smaak? Vorig jaar is Mitra samengegaan met Cheers, Covinet, een aantal vestigin gen van Curio Slijterijen en Nieuwe Weme. Met zo'n 350 vestigingen heeft Mitra nu minstens drie keer zoveel po wer. Sindsdien is het assortiment gro ter, spannender en specialistischer. Kortom alle ingrediënten om de meest vooraanstaande drankenspeciaalzaak van Nederland te worden. Wijnliefhebbers kunnen het beste bij Mitra's Wijn Etcetera aan de Van Weedestraat binnenstappen. Bij Mitra's wordt de wijn ingekocht door de beste wijnspecialisten. Ze ruiken, proeven en kijken. En ze kopen alleen wijnen in die veel waar voor hun geld bieden. Ook bij Mitra's Wijn Etcetera in Soest weten ze waar ze over praten. Valt de wijn thuis toch tegen, dan kan men ge woon met de aangebroken fles terug komen. Men mag dan alsnog een ande re keus maken of krijgt het geld terug. Wil men zelf ruiken, proeven en kijken, dan kan men het beste een kookde monstratie bezoeken. Hier worden di verse wijnen geproefd in combinatie met de meest verrukkelijke gerechten. Vorige week hield de Mitra's in Soest een kookdemonstratie. In een mobiele keuken toonde een professionele kok zijn culinaire kunsten en terwijl chef kok Jan Lagrouw de meest smakelijke gerechten maakte, vertelde vinoloog Natascha van Daelen alles over wijnen. Het is die avond niet alleen gebleven bij koken en kijken. Want tijdens de kookdemonstratie was er een proeve- rij van een stuk of tien wijnen, die af gestemd waren op de gerechten die op die avond gemaakt zijn. Deze duopre sentatie maakt de kookdemonstratie, tot een klein feestje. Op zondag 26 september wordt bij Nijhof bouw en woonwaren in Baarn bijna alles wat met thee en de thee cultuur te maken heeft voor het voet licht gehaald. Een greep uit de activi teiten: op diverse lokaties in de winkel wordt, in verschillende stijlen, thee ge schonken. Men kan bijvoorbeeld genie ten van Indiase thee in een karakteris tieke Oosterse sfeer. Bovendien wordt er Turkse thee geserveerd en er wordt uitgebreid aandacht geschonken aan de Japanse theeceremonie; er is een doorlopend High Tea buf fet in het restaurant; Automobielbedrijf Gebr. van der Pouw Kraan bv TEVENS UW ADRES VOOR GOEDE GEBRUIKTE OCCASIONS Middelwlkstraat 4042, Soest, Tel 035-6014289 thee expositie: hét theemerk uit Ne derland, Pickwick, heeft uit zijn mu seum diverse verpakkingen, posters en ander fraai materiaal beschikbaar ge steld dat deze zondag geëxposeerd wordt; een koekje bij de thee? De vele va rianten zijn aanwezig om beoordeeld te worden; van bescuits tot cannelonies; de Max Havelaar Stichting is aanwe zig met Max Havelaar thee; op de keukenafdeling worden in de diverse ovens heerlijke koekjes voor bij de thee gebakken; er wordt gedemonstreerd hoe u zelf bonbons maakt; de kinderen kunnen hun creativiteit tonen bij het versieren van koekjes met diverse lekkernijen. Tevens is er een uitgebreid assortiment theeserviezen. Er zijn bijzettafels, etagères, trolleys, buttler trays en vele accessoires. Uiteraard zijn er ook boe ken over thee en een assortiment cd's met muziek uit landen waar thee wordt geproduceerd. Bovendien wordt iede re bezoeker verwelkomd met een sma kelijke, typisch Baarnse traktatie. Kortom, voldoende reden om zondag 26 september tussen 10.00 en 17.00 uur de thperituelen te onde.roaan CH rTT^TTB fri m Reclame werkt. Een knappe adver tentie valt op, een bijzonder radio spotje trekt aandacht en een opmer kelijke brochure wordt opgemerkt. En dat is ook de bedoeling van recla me. Maar bij het bedenken en pro duceren van dat soort goede effectie ve uitingen komt meer kijken dan al leen goede wil en bevlogenheid. Kwaliteit, creativiteit, kennis van de opdrachtgever en zijn branche, team geest en liefde voor het reclamevak zijn enkele andere belangrijke voorwaarden voor het maken van doeltreffende re clame. Om te bewijzen dat al die succes ge vende ingrediënten uitstekend binnen één formule passen, zijn de Soester ondernemers René Beijer (ontwerper) en Frank J.B. Verhoeks (communica tie-adviseur en projectmanager) bijna 3 jaar geleden samen met John de Jong gestart met het samenwerkingsverband Verhoeks, Beijer de Jong. En dat deze formule echt werkt, blijkt uit het feit dat er per 1 september jl. twee spe cialisten zijn bijgekomen (Edo Veenstra als tekstschrijver en Ruud Schalm ais Art Director). Een naamsverandering lag dus voor de hand en de vijf reclamespecialisten (in verschillende disciplines) gaan verder als een collectief onder de naam De Verenigde Maten, Denkers en Doeners in Communicatie. Ieder van de vijf blijft zelfstandig ondernemer, terwijl men daarnaast zoveel mogelijk als team opereert. Zij schakelen elkaar in wanneer dit nodig is, kunnen altijd op de ander(en) terugvallen en plukken de vruchten van ieders uitgebreide recla me-ervaring. Onafhankelijk en toch een team, working apart together. Een formule die natuurlijk vaker wordt ge signaleerd, maar in de reclameland vrij wel uniek is. Ook voor opdrachtgevers is dit eer formule die meer voordelen biedt dan het traditionele reclamebureau. Dooi de diversiteit in disciplines kan elk pro duct, iedere service worden aangebo den. Van simpele (maar opvallende) productfolder tot en met een comple te reclamecampagne, van nieuwe huis stijl tot en met multimediale uitingen. Verder kennen "De Maten" door de bijzondere constructie nauwelijks over- head en betaalt de cliënt alleen voor degene die ingeschakeld wordt. Dat samen betekent een vriendelijke tarief- stelling. Omdat elke maat zelfstandig ondernemer blijft met z'n eigen indivi- duele verantwoordelijkheden, kan de cliënt op maximale betrokkenheid reke nen. De Verenigde Maten is gevestigd in Baarn, tel. 5429605. De vijf maten, staand v.l.n.r. Ruud Schalm en Frank J.B. Verhoeks en zit-- tend v.l.n.r. Edo Veenstra, John de Jong en René Beijer.

Soester Courant | 1999 | | pagina 9