j F TAE BO Expositie Fred Klaasen in Artishock EN? op IS rken ezig 035-6028598 artfóhocK I Soest 50 jaar geleden RADIO PROGRAMMA OP SOESTT makelaar ;r zorgen. Ge FYSIO 8t FiTMISS iSOESTERBERG Twee concerten te veel voor Soest OVERZICHT i/OENSDAG 29 SEPTEMBER 1999 SOESTER COURANT PAGINA 11 \A lies wat ik schilder heb ik echt gezien OTTELIER HAVE FUN - BE STRONG" DE NIEUWSTE WORKOUT-TREND nu ook bij: PROMOTIONS Van Weedestraat 211 - Soest Bel voor 'n gratis proefles 035 602 3 1 06 Ban Pluvier in poest Actueel SENIOREN DANSSCHOOL Gerdie van Kooten te Soest c> Stijldanscursussen vanaf 55jaar; u kunt ook zonder partner inschrijven! Volksuniversiteit Soest/Soesterberg Stadhouderslaan Stormvogels Alter Ego met Rob v.d. Broeck Extra concert met 'Maison vague' 'Door de wind gejaagd' Sport voor ouder en kind Rookschade door pannetje kip 'Kapotte' windbuks in beslag genomen Auto vernield Wie vergelijkt leest de Soester Courant Radio Soest deze week VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG Vooral uw dranken LIJTERIJ-WIJNHANDEl N VAN DER LINDEK esterberqsestraat 49 Tel. (035) 601 24 90 HARTJE SOEST ZUID Geldig t/m 9 oktober 1999. Prijzen zijn afhaalprijzen. ow Fred Klaasen. Mensen kennen hem fietsend, wandelend, hardlopend, Schaatsend of... schilderend. Als een fictieve, betrokken en innemende per soonlijkheid, altijd in vooreen praat je. Over zijn leven en zijn passie; de fchilderkunst. p 21 september 1999 bereikte hij de feeftijd van 80 jaar. Voor velen van n generatie een reden om het wat istiger aan te gaan doen. Zo niet voor ed. Voor hem is het een reden om :n lang gekoesterde wens in vervul- te doen gaan: het samenstellen van in overzichtstentoonstelling van zijn :hele werk. Van 1928 (al op 9-jarige [eftijd begon hij te schilderen) tot nu, 99. De Culturele Vereniging Artis- fock in Soest werd uitgekozen voor leze bijzondere tentoonstelling. Artis- fock is gehuisvest in het voormalige looster, de plaats waar Fred in zijn leutertijd 'bij de zusters' naar school ing. Tot zijn 18e jaar woonde hij in oest-Zuid (Gallenkamp Pelsweg). Tot p heden woont Fred in Hilversum- Juid. Nog steeds geeft hij jaarlijks cur- ussen aan amateur-schilders in zijn ei- -en atelier. Op de expositie is een klei- ie, maar veelzeggende selectie uit zijn mposante oeuvre te zien. fcode draad 'red is een sociaal bewogen natuur mens. Al heel vroeg zag hij dat er veel nooie onderwerpen zijn die je kunt te- :enen en schilderen. Maar ook de min- ler goede kanten in de wereld wist hij 1 op jeugdige leeftijd vast te leggen. Dp school haalde hij zijn beste cijfers oor tekenen. De onderwijzers vroegen em zelfs of hij soms extra tekenlessen olgde, maar dat was niet zo. Een ombinatie van interesse, fascinatie en alent leverde hem al in die tijd veel vaardering op. Ma de middelbare school wilde Fred unstschilder worden. Zijn vader (een erdienstelijk amateur-schilder) vond ichter dat zijn zoon beter een aanver want vak kon leren. Zo zou hij zijn toe- :omst veilig stellen. Dus begon Fred an het Grafisch Lyceum in Utrecht. ,ater zou hij ook nog op de avondaca- iemie zijn teken- en handvaardigheid- ktes halen. Hiermee kon hij les geven p middelbare scholen. Van het Gra- fisch Lyceum had Fred veel profijt in zijn werk als reclametekenaar/ontwer per. Ook aan de kerkelijke kunst (para menten) heeft hij zijn steentje bijgedra gen. Daarnaast ontwierp hij als indus trieel vormgever onder meer vele mo dellen gashaarden. Maar toch bleef de rode draad in zijn leven de vrije schil derkunst. Veel exposities Jarenlang was Fred lid van de Vereni ging van Beeldende Kunstenaars 'Hil versum' Hij nam deel aan exposities van de vereniging in de 'Vaart' in Hil versum, Hamdorf in Laren, de stadhui zen Naarden en Hilversum en de ver schillende omroepstudio's. Solo-expo sities hield hij in 't Atelier in Loenen aan de Vecht, galerie de Muur in Amersfoort, de Clemenskerk in Hilver sum, 't Spant in Bussum, verpleeghuis Birkhoven in Amersfoort, het gemeen tehuis in Zweeloo, het Heemcentrum in Oisterwijk, kasteel Sypesteijn in Loosdrecht, de NCRV-studio in Hil versum, het stadhuis van Culemborg, het Kunsthuis van het Oosten in En schede, in Anchorage Alaska en in Kaapstad, Zuid-Afrika. Deel van het onderwerp Freds werk is wisselend van stijl: soms is het gematigd impressionistisch, dan weer ruiger en expressionistisch. In het Fred Klaasen in zijn atelier verleden werkte Fred veel met bruin grijze tinten, daartoe geïnspireerd door zijn leermeesters Jan Oud en M. H. Mackenzie (leerling van G. Breitner). De kleurveranderingen die men later in zijn palet aantreft hebben vooral te ma ken met de reizen door Alaska, waar hij schetsen maakte bij temperaturen tot 30 graden onder nul. Op de tentoon stelling vindt men de verschillende stij len en sferen in allerlei technieken te rug. Voorop staat echter dat Fred zich zelf blijft; een bevlogen schilder. Hij stort zich op zijn onderwerp en voelt zich er deel van. Ook sociaal bewogen schilderijen, zoals 'Gebonden, oorlog' uit januari 1945 en 'Golf-oorlog', ho ren tot zijn oeuvre. Deze overzichtsten toonstelling draagt Fred op aan zijn vrouw Jopie en zijn vijf dochters, die hem altijd in alles hebben gesteund. De expositie wordt op zaterdag 2 ok tober om 20.00 uur geopend door wethouder Neks Blommers van Cul tuur. Daarvoor brengt de Soester zan geres Sonja van Lier, begeleid door haar gitarist, Spaanse liederen ten ge hore. Vanaf 21.30 uur is er live muziek van Perron 5B. De toegang is vrij. De expositie is geopend op tot en met 17 oktober geopend op zaterdag en zon dag van 14.00 tot 17.00 uur. ■I PTEMBER 'laatsgenoot Jan Pluvier is dinsdag- norgen 5 oktober 's morgens om 9.00 mr te gast bij Radio Soest in het dage- ijkse live-programma "Soest Actueel", lat 's middags om drie uur wordt her- ïaald. Deze dagen verscheen van hem [Zuidoost-Azië, een eeuw van onver- tuide verwachtingen" (589 pagina's) tij uitgeverij De Geus BV. Het rijk geïl lustreerde boek omvat precies een [euw Aziatische geschiedenis en ein- ligt met de val van Suharto en de cri- ps in de tijger-economieën. Dr. Pluvier was hoogleraar Moderne Aziatische geschiedenis, verbonden aan ïe Universiteit van Amsterdam. Tevens vas hij tot 1992 directeur van het In- tituut voor Moderne Aziatische Ge- jchiedenis. De verschijning van zijn nieuwe boek jvordt gevierd op vrijdagavond 8 okto ber om 20.00 uur bij boekhandel Van Dr. Jan Pluvier. de Ven, waar Ben van den Burg, neer landicus, schaatstopper, plaatsgenoot en oud-buurman van Jan Pluvier hem het "eerste" exemplaar zal overhandi gen. Pluvier wordt in Soest Actueel geïnterviewd door Jan Visser. HYUriDHI 2 en 3 oktober 1999 Cursus Dans Je Fit voor dames en heren vanaf 55 jaar. Beat Ballet voor dames vanaf 40 jaar, 's avonds en 's ochtends. Informatie en inschrijving dagelijks van 9.00 tot23.00 uur, tel: E XCLUSIEVE Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035-6030303 Fa. 035-6029995 Di Lassostraat 65% tel. 6022195 Wandelen in Utrecht Onder leiding van een medewerker van het Utrechtse Gilde kunt u woensdag 6 oktober de Utrechtse binnenstad be ter leren kennen. De gids vertelt u tij dens de wandeling van ongeveer twee uur veel over de dagelijkse gang van zaken in de stad van zowel vroeger als nu. De geschiedenis en ontwikkeling van de stad zijn af te lezen aan de lig ging van het stratenplan, de pleinen en de straatnamen. Kosten van de wan deling: f 7,50; u gaat op eigen gelegen heid naar Utrecht. Reiki Op dinsdag 5 oktober van 20.00 tot 22.00 uur houdt mevrouw Görog een lezing over Reiki. Reiki is een universele energie - een energie waarmee men kan leren helen. Deze bijzondere kracht is voor iedereen beschikbaar, men moet slechts weer worden "aan gesloten" op de stroom. Elke negatie ve levenssituatie (ziekte, pijn, stress) kan met Reiki worden behandeld en positief worden beïnvloed. Reiki is niet bedoeld om een reguliere medische aanpak te vervangen, maar om het ge nezingsproces aan te vullen en te ver snellen. Kosten: f 15,-. Ikonen schilderen Ikonen schilderen is een oude traditio nele schilderkunst. In de workshop, die wordt gegeven op woensdag 6 oktober van 10.00 tot 16.00 uur, kunt u zich hierdoor wel laten inspireren, maar u maakt geen gebruik van de traditione le voorbeelden en werkwijzen. De do cente, mevrouw Krielaart, heeft geko zen voor een heel eigentijdse benade ring. Er wordt wel gewerkt met de ty pische gelaatsexpressie en proporties. Deze worden afgebeeld op berkenhou ten plankjes, in gemengde techniek van gouache-verf en kleurpotlood. Cursuskosten: f 70,- plus f 50,- ma teriaal. Hoedjes maken Wilt u zichzelf een beetje versieren, dan is de workshop Hoedjes maken mis schien iets voor u. U kunt kiezen uit verschillende modellen, bijvoorbeeld een flaphoed, pet of baret. Deze work shop is op donderdag 14 oktober van 10.00 tot 15.00 uur. Kosten: f 40,-. Voor informatie en inschrijving kunt u terecht bij de Volksuniversiteit Soest/ Soesterberg, Di Lassostraat 65, tel. 6022195. Openingstijden: maandag 13.00-J6.00 uur, dinsdag, woensdag en donderdag 10.00-13.00 uur. Gij stijlvol, statig en stevig stukje navelstreng, zo razend recht van lijf en leden. 't Is voor het mooie kindje Baarn, dat wij er al die moeite deden. Nog ruiken wij het Nieuwesteegse gras, wat wilgen waaien aan de sloot. Hoe koevla werd gemaakt zo pas, er zit nog aan haar achterpoot. En in al dat natuurgeweld komt Albert Heijn in 'n "Haag van bramen" aangekropen. Ach, de mensen uit de laan zullen er nevernooitniks kopen. Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 I Vrijdag 1 oktober Rob van den Broeck, al meer dan der tig jaar musicus, maakte in de zeventi ger jaren furore met het kwartet Free Fair, met onder anderen saxofonist Dick Vennick. Sindsdien heeft hij on telbare concerten gegeven en opnamen gemaakt met verschillende groepen en artiesten, waaronder Joe Farell, Dexter Gordon, Billy Higgins en Clint Houston, Charlie Mariano, Chris Hin- ze, Tony Levin, Wiero Mahieu, Ali Haurand en vele anderen. Met The European Jazz Ensemble was hij een vaak geziene gast bij de WDR televisie. Rob van den Broeck, als docent ver bonden aan het conservatorium in Arnhem, treedt tegenwoordig vaak op met big bands en orkesten, waaronder recentelijk het Metropool Orkest o.l.v. Vince Mendozza, alsook weer met Free Fair en zijn eigen kwartet. Het optreden met Stormvogel ziet Rob van den Broeck als een uitgelezen mogelijkheid om ook zijn oude liefde voor de syn thesizer weer nieuw leven in te blazen. Het idee om de krachten te bundelen kreeg bij de vrienden voeten in aarde tijdens de jubileumsessie van Artis- hock's Jazzclub in 1998. Bij die gelegen heid werd Alter Ego opgericht op de funderingen van Barditus, Ocustra en Perron 5B. Onder aanvoering van Stormvogel, de Baarnse beéldenaar, profileert Alter Ego zich meer als een muzikale ridderorde dan als zomaar een ensemble virtuosa. De groep is zorgvuldig samengesteld uit eigenzin nige, jonge musici met verschillende muzikale achtergronden. Zou Alter Ego een stroming vertegenwoordigen, dan is "jazzbarock" nog de meest pas sende naam. Stormvogel presenteerde zijn Alter Ego Orcustra eerder in de voorstellingen "Eemsaga" en "Dra- kenburger Concerto", waarbij hij ook veel theatrale en tekstuele elementen integreerde, die een context bieden van waaruit de muziek is te interpreteren. Als dichter beschikt hij over een eigen aardige woordenschat en verbeelding, waarmee hij op geheel eigen wijze de grenzen van het bewustzijn aftast. In het Alter Ego-repertoire zijn voor deze gelegenheid twee composities van Rob van den Broeck opgenomen ("In- teraction" en Slow Motion"), en van Stormvogel het stuk "Onder Ogen". Stormvogel her-arrangeerde zijn com positie, gebaseerd op thema's uit de periode 1986-1996. In de huidige vorm (het stuk ontvouwt zich als een Film Noire, compleet met een poëtische voice-over) is er nog meer ruimte vrij gemaakt voor improvisatie en ad libi- tum passages, sferische impressies en expressies in de gemeenschap van vrij heid. Zondag 3 oktober "Maison vague" is ontstaan rond de concertinspanningen van de broers/ improvisatoren/componisten Clark and Van Stiefel. Samen met verschil lende gastmuzikanten verkennen zij door middel van conventionele en on conventionele technologieën, de reflec tie van muziek in de ruimte, creëren op unieke wijze een experimenteel electro- akoestisch concert. De muziek van "Maison vague" komt het best tot zijn recht in een kleine club, garage, expo sitieruimte of theater. Het Artishock- optreden bevat geïmproviseerde mu ziek en composities. Aanvang 15.00 uur. Toegang f 7,50. Maandag 4 oktober Een humoristisch portret van een dorp zonder televisie. De film speelt zich af in de jaren '70. Een taxichauffeur ont vlucht het hectische leven van Buenos Aires en komt terecht in een uithoek van deze aarde, het dorp Rio Pico in het zuiden van Argentinië, in Patago- nië. Verstoken van de buitenwereld is het dorp voor vertier aangewezen op de dorpsbioscoop, de enige spiegel die de dorpsbewoners van de wereld heb ben. Het relatieve ongeluk wil dat Rio Pico het laatste van 600 dorpen is, waar de films vertoond worden. Omdat het dorp in een verre uithoek ligt, krijgt de bioscoop altijd versleten filmkopie ën. Als gevolg van filmbreuken zijn de actes vaak in de verkeerde volgorde aan elkaar geplakt. Hiermee is de film titel verklaard. De film doet door zijn nostalgische toon wat denken aan Ci nema Paradiso. Hier komt het absurdis tische element van de film naar voren: de inwoners van Rio Pico hebben er eveneens een handje van gekregen de zaken om te draaien en wartaal uit te slaan. Aan de hand van een aantal per sonages probeert Agresti zijn immer pessimistisch verhaal te vertellen. Zo als de filmcriticus die voor het plaatse lijke krantje de aan gort gedraaide films moet bespreken en de man die voort durend uitvindingen doet die in de grote wereld allang bekend zijn. Op een dag bezoekt de Franse filmster Edgar Wexley het dorp en hij wordt als een held ontvangen. Dit inspireert hem tot het maken van een documentaire over Rio Pico, over de geschiedenis van het dorp, zijn inwoners en hun verhalen. Uiteindelijk dringt de buitenwereld toch ook dit dorp binnen, de televisie doet zijn intrede en daarmee wordt de gemeenschap, in de ogen van Agresti, vernietigd. Aanvang 20.30 uur. Entree f 9,-; CJP/ 65+ f 7,-. Reserveren 9.00 tot 13.00 uur, tel. 035-6019577. Agenda: ma. 11 My name is Joie; ma. 18 Hillary Jackie; ma. 25 Journey to the Sun"; ma. 1 nov. Henry Fooi. Woensdag 6 oktober zal sport- en jeugdvereniging Laetitia op verzoek van een aantal ouders een gymnastiek- uur voor ouder én kind houden. Het staat onder leiding van Inge Swildens, gediplomeerd verenigingsleidster van de Koninklijke Nederlandse Gymnas tiek Unie. De ouder kan in deze les zijn kind begeleiden en meehelpen bij de uitvoering van de oefeningen. De les sen zijn voor kinderen van anderhalf tot 4 jaar en worden elke woensdag van 10.00 tot 11.00 uur gegeven in de sportzaal van dorpshuis Burgstede. Voor inschrijving en/of informatie: mevrouw D.G. Hagmeijer-van der Lienden, tel. 351704. De politie en de brandweer rukten vrij dagmiddag omstreeks 17.00 uur uit naar de Brik, waar brand in een woning was gemeld. Ter plaatse bleek dat de bewoonster, die even weg was gegaan, een pannetje met kip op het vuur had laten staan. De zaak liep met een siseer af. Wel ontstond er enige rookschade. De politie zag vorige week dinsdag op de Kerklaan drie jongens van ca. 12 jaar met een windbuks lopen. Ze wil den het wapen in een hut leggen, die ze in de buurt hadden gemaakt. Vol gens de jongens was de buks kapot, maar volgens de politie bleek hij nog goed te werken. Bij de moeder van een van de jongens werd verhaal gehaald. De vrouw wist ook niet beter dan dat de buks niet meer werkte en schrok he vig. De politie heeft het wapen in be slag 'genomen. Een 47-jarige beowner van de Chr. Huygenslaan ontdekte vorige week dat zijn auto door onbekenden "onder handen" was genomen. De antenne was verbogen, het klepje van de tank ■vernield en de rechter voorlamp be schadigd. Bovendien bleken het dak en het kofferdeksel besmeerd te zijn met een soort afbijtmiddel en de ruiten wa ren met lijm bewerkt. De eigenaar deed aangifte wegens vernieling. Ontmoeting met... Op donderdag 30 september, 11.00 uur, spreekt Lonneke Meijer met René Moraal, die op 25 oktober de brand weer Soest/SoeSterberg verlaat. Hij wordt plaatsvervangend regionaal commandant brandweer Gooi en Vechtstreek. Herhaling: 7 oktober, 16.00 uur. Radio Soest M.M. Zondag 3 oktober, 14.00-16.00 uur, gaat Radio Soest M.M. o.a. over de open dagen van 2 en 3 oktober in het dierenasiel; de actie van het Comité Vrouwen in de Bijstand Soest/Soester berg om de positie van mensen met een laag inkomen te verbeteren; het Senio renrestaurant in Molenschot; het Ecokids-project van "Groen Milieu" voor tieners in Soesterberg. Presenta tie/techniek: Eef v.d. Horst en Ivo van Gurp. De Soester en zijn muziek Maandag 4 oktober, 10.00 uur: de keuze van Mint Faas, schilderes. Her haling: 1 oktober, 14.00 uur. De NCRV weigerde in 1966 een uit voering van de Nederlandse Cantorij o.l.v. Maarten Kooij van het Stabat Mater, vanwege de Roomse tekst. Drieëndertig jaar later wordt in de Petrus en Pauluskerk door de Neder landse Cantorij o.l.v. dezelfde Maar ten Kooij een bewerking van de pro testantse Bach uitgevoerd van het Stabat Mater van Pergolesi. Als dat geen oecumene is. Johann Sebastian moet in Leipzig wel erg onder de indruk zijn geweest om de compositie van de Italiaanse componist te "gebruiken" voor zijn toonzetting van Psalm 51. Deze boetepsalm werd gedicht nadat de profeet Nathan ko ning David ("Ich bin doch ein Sünden- knecht") op zijn vingers tikte, omdat hij Bathseba had verleid. "Öffne Lippen, Mund und Seele, dasz ich deinen Ruhm erzahle, der alleine dir gehort. Dat zongen de sopraan Susanne Wei de en de alt Marianne Ketel, begeleid door een tiental musici, tijdens het Ju bileumconcert van de Nederlandse Cantorij (1959-1999). Psalm 51 vormde het hoogtepunt van het mooie concert, dat door te weinig bezoekers zondagmiddag werd bijge woond. Na de pauze excelleerde het muziekgezelschap nog in Bachs vrolij ke Suite nummer 2 in h-moll. De Soes ter sponsor V.d. Hengel, die na afloop uit handen van de dirigent de uitvoe rige brochure "Veertig jaar Nederland se Cantorij" ontving, was teleurgesteld. Diezelfde avond werd in de Oude Kerk een oecumenisch avondgebed/ vredesdienst gehouden met koor en solisten. Twee concerten op één dag is te veel van het goede voor Soest. Dit dorp heeft kennelijk behoefte aan een culturele commissie voor de broodno dige planning van kunstzinnige activi teiten. Het tweede concert is op 7 no vember. J.V. Uit de Soester Courant van vrijdag 30 September 1949 NU 'T BADSEIZOEN TEN EINDE IS ZWEMBAD WORDT TEVENS IJSBAAN Nu het zomerseizoen achter de rug is en het Soester Natuurbad verlaten ligt, beraamd het Stichtingsbestuur reeds plannen voor het volgend jaar. Zo ligt het in de bedoeling de speeltuin voor de jeugd met nog meerdere werktuigen en vermakelijkheden uit te breiden. Als we zo de balans opmaken over het afgelopen seizoen, dan mag van een gunstig exploitatiejaar worden gespro ken. Dit komt het best tot uiting in het aantal bezoekers gedurende de afgelo pen zomermaanden. Van heinde en ver kwam men naar Soestduinen. Niet minder dan 69056 betalende bezoe kers gingen door het tourniquet Daar komen dan nog bij de talrijke houders van abonnementen uit de naaste om geving. De weersgesteldheid in het beginsei- zoen liet veel te wensen over en hier door heeft de exploitatie niet ten volle aan de verwachtingen beantwoord. De textielschaarste schijnt voor het pu bliek geen rol meer te spelen. Het aan tal stuks badhanddoeken, badpakken, onder- en bovenkleding enz., dat werd achtergelaten, is zeer groot. Wie deze verloren of zoek geraakte goederen wenst terug te bekomen, kan zich wen den tot 't secretariaat van de Stichting Natuurbad ten gemeentehuize te Soest. Een verheugende mededeling voor de schaatsliefhebbers zal het zijn, dat in dien het zwem- en verversingsbassin in de komende winter als ijsbaan zal wor den gebruikt. Voor onze ijsbaan-arme gemeente is dit een goede oplossing, al draagt een en ander wellicht een voor lopig karakter. BEKENDMAKING. Het is de politie opgevallen, dat voet paden trottoirs en stoepen, welke ken nelijk uitsluitend voor voetgangers zijn bestemd, als parkeergelegenheid wor den gebruikt voor rij- en voertuigen, motorrijtuigen en handkarren. In ver band met verzakking en vernieling van trottoirtegels of ander bestratingmate riaal heeft de gemeente in verband daarmede extra uitgaven moeten doen. Daar het vorenstaande bij politieveror dening deze gemeente strafbaar is ge steld, zal in de komende dagen en nachten en vooral gedurende het week end, ernstig op het niet naleven van deze verordening worden gelet en bij constateren van overtreding onherroe pelijk tot het maken van procesverbaal worden overgegaan. FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 30 SEPTEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuuren/Mieke Boon. 11.00 ONTMOETING MET... 12.00 BURGERS 2000 (H) 13.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider. 14.00 OPERETTELAND Feestelijk operagala; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 ONTMOETING MET... (H) 17.00 DE VERREKIJKER chr. kinder/jeugdprogramma. 18.00 Sluiting. VRIJDAG 1 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 VOETLICHT pr. Ad v. Wijngaarden. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Elly v.d. Wel. 12.00 SPORTCAFÉ pr. Joop van Ipenburg. 13.00 LUNCHROOM pr. Thari Schröder. 14.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK (H) 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 SOEST IN BEDRIJF pr. Henk de Jong. 18.00 Radio M. ZATERDAG 2 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten.. 15.00 DE MIDDENSTIP pr. Ivo van Gurp. 17.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 18.00 Radio M. ZONDAG 3 OKTOBER 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 POEZIE EN RELIGIE pr, Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU (H) 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN (H) 13.00 RADIO SOEST NON-STOP 14.00 SOEST M.M. pr. Eef v.d. Horst. 16.00 SUNDAY AFTERNOON jongerenprogramma; pr. Ivo Sampl- nius/Gertjan Dijkgraaf. 18.00 KERKDIENST opname van de ochtenddienst in de Julianakerk. 19.00 Radio M. MAANDAG 4 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK pr. Lonneke Meijer. 11.00 ACHTER DE GEVEL pr. Gerda Alders. 12.00 BURGERS 2000 pr. Rob Joustra/Geert Kramer. 13.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders. 14.00 UIT HENKS HOGE HOED 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop van Ipenburg. 18.00 Radio M. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 ONTMOETING MET... 11.00 FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuuren/Mieke Boon. 12.00 MISDAADRECONSTRUCTIE pr. Dick de Vree. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 RATJETOE pr. lngrid de Jong. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 SOEST IN BEDRIJF (H) 17.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 18.00 Radio M. WOENSDAG 6 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Annelies Nelis/Ina Aangeenbrug. 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis/Ben van Os. 12.00 CULTUUR IN DE REGIO pr. Lonneke Meijer. 13.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 17.00 BOEK BINNENSTEBUITEN pr. Herman Spoor. 18.00 Radio M. Radio Soest, 6093851/6093852.

Soester Courant | 1999 | | pagina 11