,15.98 Eerste thuiszege voor VVZ'49 blijft uit Amrr- Historische zege van BDC in Emmen Soest lijdt aan zelfoverschatting Haagse bluf werkt niet in de Bunt TER1J JE OKÉ! LIST 'ties GasöndsffK IT TEL. 035-6019954 Handballers geven ruime marge (9-15) bijna uit handen: 26-27 HANDBAL Sporting '70 TAFELTENNIS Shot moet feller uithalen, wil het titel binnenhalen Installatiebedrijf j. cornelisse bv. LJ Dakwerken VOETBAL zondag Opnieuw nederlaag in plaats van mogelijke zege VOETBAL zondag VOLLEYBAL VOETBAL zaterdag Flinke afstraffing SEC-zaterdag in duel met koploper PAGINA 15 PAGINAÏ4I WÖENSDAG 20 OKTOBER 1999 SOESTER COURANT BOOM JENEVER Publiek grote winnaar in enerverende wedstrijd: 2-2 [voetbal zaterdag j tALIE FDRUKKEN! AF 19 CENT SEC-zondagna 10 officiële duels nog zonder zege Toontje verzorgt ook entering van luxe broodjes tot koud /warm buffet Dames Stam/So VoCo in drie sets langs Inter Rijswijk Niels van Weely, kort voordat hij de melts tot het verrichten van een moei- Gert van de Munt en Gerard Becker, '*ÓltOtu k jaar 1" plaatwerker bij t. Met professionele rstel ik uw auto tot het i van kwaliteit is bij ons in en autorijden. - 6011018, fax: 035 - 6026672 Z7 GARANTiEBEORIJF tiënten die op deze afdeling lig- unnen in drie categorieën ver dorden. In de eerste plaats zoge- le observatiepatiënten; mensen artklachten waarbij de diagnose (duidelijk is. Deze mensen hoeven t meer langdurig op de Spoedei- Hulp te blijven, maar komen op tfdeling te liggen. De tweede ca- i patiënten komt voor geplande nes, zoals hartcatheterisatie, pace- "implantatie of een cardioversie. neen lagen deze mensen op diver- elingen in het ziekenhuis. De laas- tegorie bestaat uit patiënten die tot drie dagen opgenomen moeten ;n. delen voor de patiënt zijn met de kortere wachttijden. De afde- let twaalf bedden beschikt over de :rnste apparatuur en gespeciali- j personeel en is open van maandag l uur tot vrijdag 18.00 uur. t lid van de Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven ;ling Arjan Roest, middenopbouwer, verdedigingsleider en aanvoerder van Smeeing/BDC, speelt al een jaar of zeventien in het eerste. Nu is het niet zo dat de handballers uit Soest ieder seizoen tegen E en O moesten spelen, maar Roest won nog nooit in Emmen. En dus was de zege die zijn ploeg, na bijna twee uur rijden, behaalde een histori sche. I Smeeing/BDC overdonderde de jonge I tegenstanders door na tien minuten een 10-6-voorsprong te nemen, maar het I scheelde uiteindelijk een haar of Rdest I had nog steeds op zijn eerste zege in de I Drentse stad moeten wachten: 26-27. I Dat het nog zo spannend werd, had de 1 formatie van Saskia van den Brink aan [zichzelf te wijten. Waar het precies aan ig, dat durfde de trainer/coach nog niet te zeggen. "Daar moeten we naar [kijken. We wisten in ieder geval dat E en O een jonge, snelle ploeg heeft. Als [je dan aanvallende fouten maakt, wor- den die meteen afgestraft. [Bij 0-6 leek Smeeing/BDC ook de tweede competitiewedstrijd (na de 32- I 22 tegen Olympia) simpel te gaan win- nen. Het spel werd toen echter slordiger, l de bal werd te vaak verloren en de jeug- I dige Drentenaren namen over en spoed- f den zich naar voren. Tot de rust liep het I verschil terug tot drie: 7-10. [Omdat de thuisclub voornamelijk van- I uit de eerste lijn had gescoord, wissel de Saskia van den Brink doelman Den- nis de Rijk in voor Berton Kemp die wat beter is ingesteld op korte schoten. Meteen na de hervatting scoorde E en O nogmaals, maar toen nam Smeeing/ BDC weer de overhand en werd het vrij vlot 9-15 en was de marge van zes in ere hersteld. Weer ging Smeeing/BDC de in de fout. De rechteropbouwer van E en O mocht vier keer achtereen vanaf zeven meter aanleggen. "Dat is in eerste instantie een verdedigende fout, zo iemand moet je buiten de negen meter houden. Aan de keepers heeft het niet gelegen, dat zijn allebei kanjers", oordeelde de trainer van de Soester handballers. E en O sloop dichterbij, Smeeing/BDC miste een strafschop en kreeg een doelpunt om de oren. Smeeing/BDC miste van af de cirkel en kreeg een break-out te gen. Het werd 20-23 na twintig minu ten, het werd 22-23 en het werd 24-23. Voor het eerst stond Smeeing/BDC op achterstand. Een spannende slotfase, waarin de teams om en om scoorden, volgde. In de laatste minuut maakten de Soesters er 26-27 van, waarna Berton Kemp de laatste inzet van E en O stopte en de eerste zege op Emmer bodem een feit was. Lichting In het duel was Charles van Kordelaar met acht doelpunten opnieuw produc tief. In het eerste duel trof hij negen maal het doel. Ook Koen Smeeing was op dreef. De jonge handballer, die dit seizoen een serieuze kans krijgt en na de A.s. zaterdag aan de Eemweg 2e bekerronde AANVANG 14.30 UUR. Wedstrijdbal geschonken door: PRINT KADO Hoofdsponsor VVZ'49: Procar Subsponsor: Bosman Loodgieters BV d'Oude Enghe/Vini's Bar De selectie wordt ook ondersteund door: G. van de Munt Automaterialen BV Van 't Net Verhuizingen ASBO Groep Broodje van Toontje Hooyer Bouw en Techniek Bouwbedrijf E.A. van den Hengel Harrie Toonen Assurantiën Linden Bedrijfskleding Bakker Bedrijfswagengroep Wasiel Steitner - Autobedrijf Bosboom - Café Bar "De Kuil" - Boutique des Fleurs - Café Brasserie De Faam - Van Hengstum Apparatenbouw - W.W. Deelen b.v. V.d. Meer Dakbedekkingen - Wilhelm, Hop en partners - Ben Becker Transport bv - VanDamSports lichting Charles van Zetten en Guus Toumé de eerste is die lijkt door te bre ken, schoot zesmaal raak vanuit de rech ter hoek. Dat Smeeing/BDC vanuit die hoek zo vaak de roos trof, was eveneens iets waarvoor de statistici de boeken moesten induiken en uiteindelijk te rechtkwamen bij Cleem Diemers die een jaar of vijf geleden een punt zette achter zijn activiteiten voor het eerste. Dat de linkshandige Smeeing zich, hoofdzakelijk in de tweede helft, liet gelden, deed Saskia van den Brink deugd. Voor de rest wilde ze niet zoveel individuele pluimen uitdelen. "We zijn met elkaar bezig. Iedereen heeft zijn plaats. De één benut een strafworp, die is verkregen omdat iemand anders is ge vallen. De ander scoort een break, na dat iemand anders de bal heeft afge pakt. Die namen hoor je alleen nooit." Koploper Wageningen liep welis waar een punt uit, maar door een 7- 3-overwinning op Hutaf blijft het Soesterse Shot uitzicht houden op de titel. Het zal dan vooral in de on derlinge confrontatie met de lijst aanvoerder moeten scoren en in de overige wedstrijden ruim uithalen. Shot is de eerstkomende tegenstander (uit). In de zaal van het Orlando-ge- bouw werd van deze tegenstander ge wonnen (6-4), toch werden de Soesters in de resterende wedstrijden voorbijge streefd door de voornaamste concur rent, omdat die tegen de andere oppo nenten feller uithaalde. De najaarscom petitie van de tafeltennissers is nu hal verwege. Met vier zeges en een gelijk spel valt er weinig aan te merken op de prestaties van Shot, behalve dat het aantal gewonnen partijen misschien te genvalt. Tot dusver werd het driemaal 6-4, eenmaal 55 en de laatste keer dus 7-3. De score tegen de hekkensluiter van de vierde divisie viel wellicht enigszins te gen. Dat was mogelijk te verklaren, doordat Berend Jonker niet meedeed. De meest ervaren tafeltennisser van het team, die de meeste punten bijeensloeg, vierde nog vakantie. Alle Shotters won nen twee enkelpartijen. Telefoon (035) - 601 30 14 Zes wedstrijdpunten had Soest in de afgelopen tien dagen kunnen pak ken, meent trainer Peter Visee, maar zijn ploeg verloor tweemaal. Ook Quick, dat nog maar twee puntjes had, scoorde vaker dan de blauwwitten (2-1), waardoor de spelverhouding onrecht werd aan gedaan. "We moeten niet denken dat we beter zijn dan dat we zijn", was opnieuw de kritiek die Visee aan het adres van zijn spelers spuid- de. "Wij moeten gewoon elke wedstrijd erop zitten, dan kunnen we van de de gradanten wegblijven. Als wij keihard voor de punten knokken, kunnen we van iedereen winnen. Doen we dat niet, dan kunnen we van iedereen verliezen." Zoals eerder in het duel met Feyenoord, dat nog met 3-2 werd gewonnen, had Soest zichzelf onderschat, vond Visee. En hij had zijn spelers nog wel zo ge waarschuwd. "Op voorhand weetje dat je het moeilijk krijgt. Het was de laat ste kans voor Quick en zo hebben ze gevoetbald, ze gingen er vol in." Dat kon hij niet altijd van zijn spelers zeggen. Soest opende weliswaar de wedstrijd en forceerde in de eerste tien minuten acht hoekschoppen, maar ver loor daarna de persoonlijke duels. Vrij wel alle tweede ballen waren voor de Hagenaars en Visee, die een hekel heeft aan "clichés, kon er nu geen andere woorden voor vinden: "We waren niet scherp genoeg." Wat dat betreft miste hij Jeroen Dorres- tein (voetblessure) die in de persoonlij ke duels ijzersterk is. Hij werd vervan gen door Zeki Kurt, terwijl Martijn Sta lenhoef na zijn schorsing terugkeerde in de basis ten koste van Peter Wolfsen die overigens ziek was. Ook doelman Ben Veldhuizen ontbrak (rugblessure), zodat Robert Hagen tussen de palen stond. Balverlies Na de goede openingsfase sloeg Soest te vaak het middenveld over. De spelers stonden te ver van elkaar verwijderd en leden vaak balverlies. In de rust pro beerde Visee zijn manschappen op het spoor te krijgen en de ploeg tapte aan vankelijk uit een ander vaatje, tot de tiende minuut, toen Arjan Grapendaal met een crosspass de verder onzichtba re André Hufman vond: 0-1. Visee: "Toen dachten ze dat de buit binnen was." Tien minuten later stond Quick op voor sprong. Een vrije trap (na vermeend hands) werd door René de Bree van richting veranderd (1-1) en even later werd Paul Hilhorst (niet in vorm) gepas seerd en verscheen een Hagenaar voor Hendry Hagendoorn (2-1). Natuurlijk greep Visee in. De Baarnaar haalde aan valler Hufman en de middenvelders Kurt en Jeroen van Veenendaal naar de kant voor één middenvelder (toch Dor- restein) en twee spitsen (Guy Dekker en Michel Vlaswinkel). Vanaf dat moment mocht het overzicht dan in geen velden of wegen te beken nen zijn, er was weer bezieling in de ploeg en Soest beukte 25 minuten lang op het doel van Quick. Zonder resul taat, Grapendaal verscheen driemaal voor de doelman, maar kapte te vaak en schoot te weinig. Een kopbal van Dek ker was bijna goed voor de gelijkmaker, maar de Haagse doelman groeide uit tot de held van zijn club. Ook Vlaswinkel was tweemaal gevaarlijk, maar telkens werd de bal gepareerd. Door de nederlaag bleef Soest op de negende plaats staan met acht punten uit zeven duels. Het hadden veertien punten kunnen zijn, maar in vier uit wedstrijden was Soest tot dusver niet bepaald succesvol: drie nederlagen en één gelijkspel. Op 31 oktober speelt Soest thuis tegen UVS dat zondag zijn eerste punten pakte door Feyenoord met 1-0 te kloppen. Komend weekein de is Soest vrijaf vanwege het bekertoer nooi, waar het (op doelsaldo) werd uit- gekieperd. Deze week krijgen de spelers relatieve rust van Visee, maar na het weekeinde wordt er weer keihard ge werkt en hoopt Visee dat zijn spelers de boodschap nu eindelijk begrepen heb ben en niet meer aan zelfoverschatting lijden. De stand in de hoofdklasse na zeven van de 26 wedstrijden: 1. ADO 6-16, 2. Tonegido 6-16, 3. Elinkwijk 7-14, 4. AFC'34 7-12, 5. Nieuwenhoorn 7-12, 6. Hollandia 6-10, 7. FC Hilversum 7- 10,8. Argon 6-9,9. Soest 7-8,10. Spor- 'ting Flevoland 6-7, 11. Quick 7-5, 12. Feyenoord 7-4, 13. Holland 7-4, 14. UVS 7-3. 'Veel geschreeuw, weinig wol'. Zo omschreef Inge Olthof de tegen stand die Inter Rijswijk zaterdag middag het damesteam van Stam/ SoVoCo bood. In de Bunt sorteerde de Haagse bluf evenwel geen effect, want het Soester volleybalteam won de wedstrijd in drie sets en bleef daardoor lijstaanvoerder in de eer ste divisie B. Naar de smaak van de trainer/coach was de wedstrijd bij tijd en wijle rom melig, maar merkte ze tot haar tevre denheid dat haar (jonge) speelsters zich niet lieten intimideren door het verbaal geweld van de Zuid-Hollanders. Op het speltechnische vlak was ze te spreken over de rol van de midaanval- sters Michelle van Rooy (die wederom goed serveerde) en Jeanne van Vliet. Het tweetal kwam beter voor de dag dan in de voorgaande duels. Een com pliment was ook weggelegd voor Ange- la van Silfhout die goede keuzes maak te en de ene na de andere set up gaf. Hoewel ze allemaal bruikbaar waren, buitten de buitenaanvalsters ze niet al tijd uit. De Soester koploper kwam echter geen moment in gevaar tegen Inter Rijswijk dat nog maar één punt in de bagage heeft zitten. Via 15-9, 15-7 en 15-11 werd de derde achtereenvolgende zege ingekleurd. Stam/SoVoCo deelt de eer ste plaats met Set Up'65 dat de favoriet is in 1B. Verder verwacht Olthof veel van VC Nesselande en Vrevok. Deze laatste ploeg is op zaterdag 30 oktober de eerstvolgende tegenstander van Stam/SoVoCo dat komend weekeinde vrijaf heeft. Dan wordt de tweede be kerronde afgewerkt, maar de Soester club schreef zich bewust niet in. "Af en toe een vrij weekeinde is ook wel pret tig", aldus Olthof. Heren "We staan bovenaan, maar dat moet geen verkeerde indruk wekken. We heb ben de sterke tegenstanders nog niet gehad", zei Ali Moghadassian. De he rentrainer had donderdagavond vrijaf gekregen van zijn werkgever om zijn ploeg te begeleiden, die normaliter op zaterdag in de Bunt speelt, maar vorige week donderdagavond moest uitwijken naar Aqua Indoor. Stam/SoVoCo won weer met 3-1 (15-12,15-6, 6-15,15-6) en is nog ongeslagen. De coach had al leen wat aan te merken op de derde set, waarin zijn team de concentratie ver loor. "Daar moeten we nog aan wer ken", zei hij na de krachtmeting met Bij Stam/SoVoCo valt er dit seizoen veel te juichen. Het damesteam heeft na drie weken de leiding in de eerste divisie B. Hetzelfde geldt voor de heren in de promotieklasse. Foto: Goos van der Wilt Spirit 3. Wat betreft de thuiswedstrijden kan het herenteam voorlopig toch weer op za terdag spelen, zij het op een ander tijd stip dan vijf uur. De duels van donder dag 4 en 18 november zijn verschoven naar zaterdag 6 en 20 november. De geplande aanvang is 18.45 uur, maar vermoedelijk wordt dat wat later, omdat de herenploeg dan in actie komt na da mes 1 dat telkens om 17.00 uur begint. De daaropvolgende thuiswedstrijd (18 december) was al op zaterdag in de Bunt gepland. Voor de tweede compe titiehelft probeert Stam/SoVoCo in overleg met de NeVoBo de thuisduels alsnog op zaterdagmiddagen te plannen. Twee schamele punten en dan ook nog eens naar De Bilt, de ongesla gen koploper in de zesde klasse. Voor de ploeg van Paul Muller viel er absoluut geen eer te behalen. De ongelijke strijd eindigde in een flin ke afstraffing: 9-0. Bij rust stond het al 3-0. Bij een 5-0- i achterstand probeerde SEC zijn doel punten mee te pikken door achter in één op één te spelen, maar dat speelde De Bilt in de kaart. "Alles zat tegen. Ik heb mijn spelers gezegd om gegroepeerd te voetballen om daardoor een vroege tegentreffer te vermijden, maar in de vijfde minuut stond SEC al achter. Dan loop je con tinu achter de feiten aan. Ik had nog een sprankje hoop bij de 4-0 toen we drie dotten van kansen kregen, maar daarna was het over en uit", zei Muller die ko mend weekeinde geen competitiever- piichtingen heeft met SEC. "We spelen ook geen oefenwedstrijd, gewoon lekker trainen. De sfeer binnen de groep is opvallend goed. De spelers verwijten elkaar niks. Dat is positief." £en warm herfstzonnetje, een ge- uilige ambiance, een enerverende wedstrijd met vier doelpunten en >É|e kansen. WZ'49 en Lely- sfad'67 gingen voor de volle winst. Beide teams hadden de winnende treffer op de schoen. Dat het uitein delijk bij 2-2 bleef, maalde achtera! niemand meer om. Het publiek was zaterdagmiddag de grote winnaar in het duel tussen de nummer negen en de nummer vier op de ranglijst van de eerste klasse. Voor al in het tweede bedrijf werden de mo gelijkheden aaneengeregen, negen om precies te zijn. Vijf kansen voor de jroenwitten en vier voor de bezoekers. Een uitslag met een korfbalgehalte had er zeker in gezeten. De remise betekende echter dat VVZ'49 opnieuw geen thuiszege boek te, Eerder speelden de Soesters gelijk tegen Geinoord (0-0) en verloren ze van Zwaluwen'30 (2-3) en Montfoort (0-1). Voor de laatste overwinning in compe titieverband moet worden teruggaan naar 8 mei. Toen werd Desto met 5-2 verslagen. ORMATÏN PRIJSWIJZIGINGEN (N/OF ZffFOUrfN V00RIEH0UDEN trainer Henry Kalk hadden de drie punten er zeker in gezeten, maar hij klaagde niet over de uitslag. "Die is te recht. Het kon op een gegeven moment alle kanten op. Er ontstonden kansen voor beide ploegen. Maar qua voetbal was ik zeker niet onder de indruk van Lelystad. Winst had gekund", meende de Veenendaler die bepaald niet te spre ken was over de eerste helft van zijn "Er zat totaal geen beleving in de WZ'49 voetbalde zeer plicht- het leek wel schaakvoetbal. Niet te geloven. Ik heb het in de rust ook aangegeven. Het bleef doodstil. Nor maal gesproken wordt er gevloekt of proberen mijn spelers elkaar op te beu ren, maar dat gebeurde niet. Zoiets heb niet meegemaakt". Tegenvaller In de derde minuut nam Lelystad'67 de leiding. Een combinatie tussen René Boerebach en Mare Raaymakers werd door de laatste prima afgerond: 0-1. Een fikse tegenvaller voor WZ'49 dat hierna moeite had om de gasten bij te benen. De ploeg van trainer Cor van Garderen had de zaken in de beginfase goed voor elkaar. De aanvallende linie stoorde in een vroeg stadium de op bouw aan WZ'49-zijde, waardoor van een gedegen opzet geen sprake kon zijn. De thuisploeg kreeg welgeteld één kans, via Marcel van Essen. Met een knappe hakbal dwong hij doelman Marco Rem- lijke redding. Dat Lelystad'67 ook achterin niet in de problemen kwam, had te maken met het solide spel van ex-prof Michel Boere bach. De voormalige speler van Roda JC en PSV fungeerde als extra slot op de deur. Bovendien bpdiende de inmid dels 35-jarige routinier zijn ploeggeno ten met zijn specialiteit: de lange bal. WZ'49 was dertig minuten lang de onderliggende ploeg, maar kwam toch op gelijke hoogte. Ter hoogte van de penaltystip raakte de bal zoek in een woud van benen. Niels van Weely rea-j geerde attent en prikte zijn tweede tref-, fer van het seizoen binnen. Vlak na de gelijkmaker stond het alweer 1-2. Een onoverzichtelijke situatie in de doel- mond van VVZ'49 leidde ertoe dat aanvoerder Jacob Kikstra de bal tegen het net kon laten ploffen. Slag op middenveld Richard Rademaker mocht voor de tweede helft zijn trainingspak uittrek ken. Hij verving Hidde Reitsma. In de 46sle minuut kregen de groenwitten drie corners achter elkaar. TWee keer kwam een schot op doel, van respectievelijk maar Lelystad kwam met de schrik vrij. WZ'49 startte veel feller en geconcen treerder. De ploeg won de slag op het middenveld, de linie waarin de bezoe kers voor rust zo gevaarlijk waren. De angel was uit het spel van de gasten ge haald. Niettemin bleef Lelystad gevaar lijk. Daan Hilhorst pareerde uitstekend na een inzet van invaller Roelie Win- klaar die in het vervolg van het duel de Soester gemoederen flink bezighield. WZ'49 scoorde op gelukkige wijze de 2-2. Keeper Remmelts dacht een voor zet van Gijs Schaap simpel te vangen, maar zag Becker over het hoofd. Het laatste half uur stond boordevol span ning, inzet en kansen. De eerste was voor Lelystad. Via Winklaar kwam het leer voor de voeten van Rutger Arends horst. Hilhorst redde, maar de bal stui terde binnenkant paal tergend langzaam in het doel van de gastheren. Scheids rechter Kohier zag echter een aanvallen de fout van Arendshorst en keurde het doelpunt af. Daarna was het weer de beurt aan de snelle Winklaar. In de 67!,e minuut schoot hij ook op de paal. De wedstrijd werd harder, leuker en vooral emotione- gelijkmaker (1-1) scoort. Foto: Goos van der Wilt Ier. De volgende mogelijkheid was voor Rademaker. Door het centrum stoom de hij op richting doel, zijn schot ver dween jammerlijk in het zijnet. Kalk bracht voor de slotfase Jordie Brouwer en Roy Huisman in het veld voor Van Weely en Becker. Nadat Schaap tot twee keer toe de kans had om de 3-2 te scoren, kreeg Huisman dé kans om het vonnis over Lelystad te voltrekken. In blessuretijd schoot hij van dichtbij hard op de handen van Rem melts. WZ'49 had goede zaken kunnen doen. De definitieve aansluiting met de sub top kon zaterdagmiddag niet bewerk stelligd worden. Geen nood, want met acht punten uit zeven duels is de achter stand op die ploegen nihil. WZ'49 moet nog even in de wachtkamer blij ven zitten. Aankomend weekeinde speelt WZ'49 geen competitiewed strijd. De groenwitten treden dan aan in het bekertoernooi tegen Sporting'70. Persoonlijke fouten waren er de oorzaak van dat SEC-zondag voor de vierde keer door de knieën moest. OSM'75 profiteerde drie maal en klom naar de tweede plaats in de vierde klasse, waarin SEC met drie punten nog steeds de voor laatste plek inneemt. Het heeft WOG en HVC (beide vijf punten) nog in de buurt, maar daarbo ven dreigt een afscheiding als SEC niet snel punten gaat pakken. De ploeg van Wim Mulder bleef in drie bekerduels en zeven optredens in de competitie nog verstoken van winst. In de eerste helft was SEC zeker niet de mindere van OSM'75. Beide ploegen kregen geen noemenswaardige kansen. De klap kwam twintig minuten na rust. Timo Timmer was niet bij de les en de gastheren scoorden meteen. Het was alsof de groenwitten er niet meer in geloofden en tien minuten voor tijd werd het 2-0 nadat Jeroen van Dor- restein onvoldoende ingreep. Peter van den Berg, spits in ruste, mocht daarom nog eens opdraven, evenals Michael van de Laan. Beide spelers hadden een mo gelijkheid om te scoren, maar deden dat niet. Daarom deed OSM75 het in de slotfase nog maar eens een keertje voor: 3-0. Duidelijk is dat SEC zeer dringend een overwinning nodig heeft. Wellicht dat het de ploeg daarna beter vergaat en ze zich langzaam aan in de middenmoot kan nestelen. Voorlopig is de situatie zorgelijk, ook al zijn er nog vijftien wed strijden voor de boeg. Dagschotels woensdag Kiprollade met aardappelkro ketten en snijbonen, donderdag Stooflapje met aardappel schijfjes en rode kool. weekend Filet Gianti (biefstuk met ge kruid gehakt) met frites en boontjes maandag Boerenomelet met frites en sla. dinsdag Nasi met saté en kroepoek Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37

Soester Courant | 1999 | | pagina 15