SCHOEMAKEREXPERT IN TELEFONIE. Si GRATIS* ROMA ^ogterom Klaren Tromp concentreert zich op interieurontwerpen en -adviezen Ws&m, ff* expert (mSCHOEMAKER De Week van de Lingerie! All Office Van de Ven geeft bureaustoel weg Millennium-modeflitsen bij Boutique Uno m wtjzmssm Rabobank IVIobiel bellen DUTCHTONE VOLOP VERKRIJGBAAR BIJ EXPERT. Bij besteding van elke £1. ÏOO,- ontvangt u £L ÏO,- korting. de beste, de lekkerste voor de laagste prijs! -^!NA8 WOENSDAG 20 OKTOBER 1999 Soester bureau stapt uit makelaardij o.g. Kvk-bijeenkomst voor 'starters' Zieke Van Dis komt niet naar Soest debitel" Bij Expert Schoemaker weten ze van telefonie. Niet alleen G.S.M., ook "gewone" telefoons en systemen voor in huis. Natuurlijk bent u ook toe aan I.S.D.N.telefonie en Internet. Schoemaker heeft specialisten voor aanleg én de nodige service. Kom, kijk en kies bij Expert Schoemaker. 23 Soest heeft geen behoefte aan Lidl-supermarkt AH Smitsweg van 7 tot en met 17 november dicht Prijsuitreiking na 'open dag' imjer? unje delen. lardij! iuisweb.nl Volgende week vrijdag en zaterdag: Bekeuringen bij politiecontroles De 'Week van de Lingerie' is er weer (van 23 t/m/ 30 oktober) en dat betekent aantrekkelijke voordelen op aantrekkelijke ondermode. (alleen tegen inlevering van deze advertentie] Dus hoe hoger het aankoopbedrag hoe hoger de korting. En dat maak het nu wel heel erg aantrekkelijk! LINGERIE Soesterbergsestraat 47a Soest. Telefoon 035 503 22 10 FC Kuyperstraat 3 Soest Tel. 602 46 64 Rabobank Soest-Baarn. Goed beleggen was nog nooit 20 dichtbij. BANKETBAKKERIJ Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon035-60T2050 TRAITEURCATERING 'Poon itio koude- korrek- Aajbjes en salades Qfe/uqystyc/cfi-: flleAZqyen f. •30-20.00uur- Zatcn/qy-11.30-18.30uur Zonc/qy f6.00-20.00uur fvoaia/qytjyes/oten Of u nu mobiel wilt bellen mét afzonder abonnement: Expert helpt u als geen ander de beste oplossing te vinden. Daarbij leggen wij u glashelder alles uit over de vele - en soms verwarrende - mogelijkheden. Expert staat voor deskundig advies én de beste garanties. Rabobank Soest-Baarn, telefoon (035) 609 63 50 SOESTER COURANT ~i ACTUEEL! PAGINA 7 "Onze bank heeft een eigen dealing-room. De klant kan zo binnenwandelen en wij kunnen meteen rechtstreeks zijn orders plaatsen." Voor succesvol beleggen is een wakend oog en een slagvaardige organisatie nodig. Daarom zitten bij ons maar liefst vier beleggingsadviseurs op het vinkentouw. Sterker nog, we hebben zelfs een eigen deaiing-room. Zodat u als beleggingsklant zo even bij onze bank binnenstapt, de laatste beursgegevens checkt, en een order kunt doorgeven. Die wij dan meteen rechtstreeks voor u plaatsen. Deze snelheid van handelen levert méér dan tevreden gezichten op! Op donderdag 28 oktober wordt er in het gebouw van de Kamer van Koop handel Gooi- en Eemland in Amers foort een interessante themabijeenkomst gehouden voor startende ondernemers. De bijeenkomst "Startpunt eigen be drijf' is de eerste oriëntatie op het on dernemerschap. De deelnemers krijgen overzichtelijke en algemene informatie over de verschillende stappen die leiden tot de start van een bedrijf. Op speelse wijze behandelen de inleiders van de KvK de volgende onderwerpen. Wat is ondernemerschap? Hoe groot is uw kans van slagen? Is er een markt voor uw product of dienst? Hoe begroot u omzet, kosten en uiteindelijke winst? Dit alles gebeurt aan de hand van een case. Door de samenwerking in teams met collega-starters tijdens Startpunt bouwt men aan een netwerk dat mis schien later nog eens van pas komt. Deelname aan de bijeenkomst kost f 35,- per persoon. De bijeenkomst begint om 18.30 uur en duurt tot 22.00 uur. De Kamer van Koophandel Gooi- en Eemland, kan toor Amersfoort is gevestigd aan de Printerweg 6 te Amersfoort. Er is vol doende parkeergelegenheid aanwezig. Gaarne vooraf aanmelden bij Dineke Samuels of Inge Bal, tel. 033-4535700. "Mijn hart lag altijd al meer bij het inrichten dan bij het verkopen van een pand. Vooral de interieuront werpen en -adviezen hebben de laatste jaren een grote vlucht geno men. Wat dat betreft heb ik dus ab soluut geen spijt om een punt te zet ten achter de makelaardij." Aldus Dirk Jan Klaren van Klaren Tromp Interieurprojecten in Soest. Klaren heeft een jarenlange ervaring en grote deskundigheid op het gebied van inrichting. Hij richtte o.a. talrijke hotels en winkels in, maar werkt op een zeer breed terrein, zowel voor zakelijke als particuliere opdrachtgevers. Een van zijn specialiteiten is het inrichten van grotere kantoren en het bedenken van de "routing" en de "logistiek". "Je ver taalt je ideeën soms in een totaal nieuw concept, bijvoorbeeld bij een verhuizing. Dat gaat wel iets verder dan het verzin- an de kleur van de wanden of de verlichting." Voor een geslaagd project is het van groot belang dat het met de opdracht gever klikt. "Je moet op dezelfde golf lengte zitten. Je kunt geen ontwerp ma ken als je niet precies het gevoel hebt wat de opdrachtgevers willen. Het gaat uiteindelijk om het herindelen van de 'ruimte, niet alleen binnen, maar soms ook buiten. Daarom vraag ik altijd eerst - als 'huiswerk' - of ze een lijstje met wensen en eisen opstellen, wat dan de basis vormt voor het eerste gesprek. Werk uit handen nemen Klaren Tromp beschikt bovendien over een zeer uitgebreide documentatie op het gebied van inrichting. "Voor veel mensen is het toch altijd een hele zoek tocht als ze zelf achter importeurs en fabrikanten aan moeten. Wij nemen ze dat werk graag uit handen. En als het niet in de handel is wat men zoekt, dan maken we het ontwerp zelf en laten dat door vakmensen uitvoeren." Klaren Tromp houdt zich overigens ook bezig met "projectinrichtingen". Daarbij wordt niet alleen het ontwerp geleverd, maar wordt ook de uitvoering ervan tot en met de laatste stap gecontroleerd, inclusief offertes, budgetten, de voort gang en de oplevering. "We zijn er zeker niet alleen voor rijke mensen," benadrukt Dirk Jan Klaren. De prijs hangt uiteraard af van wat er precies moet gebeuren. Je kunt ons bij voorbeeld inhuren voor een bedrag per uur, of tegen een percentage van het budget, maar alle tussenvormen en gra daties zijn bespreekbaar. Wie belangstelling heeft kan kontakt opnemen met Klaren Tromp Interi eurprojecten, Burgemeester Gro- thestraat 54, Soest, tel. 6027493; fax Het signeerbezoek van de schrijver Adriaan van Dis bij boekhandel Van de Ven, aangekondigd voor zaterdag 23 oktober, gaat helaas niet door. Van Dis heeft met spijt laten weten dat hij om gezondheidsredenen verhinderd is. e PR Kapper yland Parijs, malig gesloten oktober a.s. lijven wij >602 14 33. -17.30 uur - 20.30 uur i-15.30 uur E R )st« Tel. 602 14 33 MOBIEL BELLEN ZONDER ABONNEMENT Bij Expert kunt u nu direct bellen, zonder abonnement. Zo bent u altijd bereikbaar. Dit Libertel iZi Totaalpakket bestaat uit een SIM-kaart met mobiel telefoonnummer en een beltegoed van 60,- samen met de voor slechts NOKIA 5110 GSMTELEFOON Modern design. Superklein en -licht. Beltijd tot 300 minuten, standbytijd tot 270 uur. Met makkelijke ééntoets- menubediening. VANAF *ln combinatie met 1-jarig abonnement. Het Mobiele Netwerk" van kpn telecom LIBERTEL dutchtone BURG. GROTHESTRAAT 9 - 3761 CJ SOEST - TEL. 035 - 601 03 44 uy cue uilll, directe aansluiting op de hal, toilet, bijkeuken met 1 open eiken hoekkeuken slaapkamers, veel vaste 1 net c.v.-ruimte. 2e verdie- aapkamer, mogelijk voor >ud ca. 473 m3! Grondopp. Het College van Burgemeester en Wet- houdersd heeft afwijzend beschikt op een verzoek tot vestiging van een Lidl- discount-supermarkt in Soest. Er zijn al zeven supermarkten in Soest en in het "lage segment" van de supermarkt branche wordt in Soest al voorzien door de Boni- en de Hoogvliet-supermarkt, vindt het gemeentebestuur. En verder is er ruimtelijk noch economisch ruimte in Soest aanwezig voor de van oorsprong Duitse supermarktketen. De verbouwing van Albert Heijn aan de Smitsweg duurt niet tot en met 15, maar tot en met 17 november. In tegenstelling tot wat vorige week in deze krant staat, zal de supermarkt niet op dinsdag 16, maar op donderdag 18 november (om 8.00 uur) weer haar deuren openen. Met de werkzaamheden voor de uitbrei ding wordt zaterdag 6 november begon nen. Tot 18.00 uur is de winkel dan nog open, daarna wordt zo snel mogelijk met de sloopwerkzaamheden en de ver bouwing begonnen. 6032782; mobiel 06-55715216; email Dirk Jan Klaren van Klaren Tromp klatro@worldaccess.nl. Interieurprojecten. PANASONIC GD 70 GSMTELEFOON NIEUW! Licht en plat model. Spreektijd tot 180 minuten, standby tijd tot 100 uur. Trilfunctie. Door middel van ingebouwde speaker: h andsfree bellen. In 3 metallic kleuren. VANAF Mn combinatie metl-jarig abonnement. berging, carport strating, fraaie borders en iet winkels en N.S.-station d woonhuis ca. 500 m3. L-vormige woonkamer, iratuur, ruime slaapkamer, 1e verd.: 4 slaapkamers, !e verd.: bergzolder (niet meer informatie gratis f je informatrice: 1. 035 - 541 58 02 urenbrochure die nwerpers zet, biedt igrediênten voor Bel voor een atie 035-001625!. i 2e woonlaag i van het winkelcentrum, bieden. Indeling: ruime heruimte, tollet en hal. :e kamer. Eigen c.v.-in- lerhoud. Maandservice- (•Tf onlaag met lift, ile zonligging (Z.W.) en .-vormige living, eetka- vergrote badkamer (nog it ESTST ig met c.v.-gas in. Uniek plekje met win- geving. Inhoud woonhuis sling: Begane grond: woon- srdieping: 3 slaapkamers, •op. 2e verdieping: vaste Bij verschillende controles heeft de po litie vorige week woensdag 22 bekeurin gen uitgeschreven. Tien daarvan werden op de hoek van de Dalweg en de Ossen- damweg uitgedeeld aan (brom)fietsers die geen correcte verlichting hadden. Drie anderen gingen op de bon, omdat ze het rode licht negeerden. Op de Re- gentesselaan betrapte de politie drie bestuurders die de verplichte rijrichting negeerden en op de Smitsweg schreef ze zes parkeerbonnen uit. De heer R. Hilhorst van Vant Net Verhuizingen uit Soest heeft vorige week een moderne bureaustoel in ontvangst mogen nemen. Dat ge beurde bij All Office Van de Ven aan de Nijverheidsweg, waar de kantoorvakhandel alweer vijf jaar lis. Daar was op vrijdag 8 oktober een goed bezochte "open dag" gehouden, waar bij de speciaal genodigde klanten o.a. konden deelnemen aan seminars en workshops van diverse fabrikanten van o.a. kantoormeubelen, ergonomische hulpmiddelen en visuele communicatie. Zo kregen ze de laatste informatie over moderne ontwikkelingen als digitaal dicteren, "free speech", presentaties en Dresentatiemiddelen. ereonomie en elektronisch bestellen. Een novum was o.a. de presentatie van de "waterstoel". De "open dag" in Soest was een onder deel van de "AII Office Open", die op- eenvolgend bij andere All Office-bedrij ven in Nederland werden gehouden. De deelnemers in Soest konden met hun visitekaartje meedoen aan een prijs vraag, waarvan de van vele gemakken voorziene bureaustoel de hoofdprijs vormde. De heer Hilhorst nam hem af gelopen vrijdag in ontvangst uit handen van directeur H. v.d. Oosterkamp van All Office Van de Ven. Ook de andere deelnemers maken nog kans op een prachtige prijs: een sportweekend in een Bilderberg Hotel. Eind oktober vindt daarvan de landelijke trekking plaats. R. Hilhorst (l.) en H. v.d. Ooster- Op vrijdagavond 29 oktober en za- irdagmiddag 30 oktober begint het leuwe Millennium al een beetje bij 'utique Uno aan de Zuidprome- de 5. De najaarsmodeshow is dan k "anders dan anders". De modeflitsen bij de bekende boutique in Soest Zuid staan dit keer helemaal in het teken van de komende eeuw- en millenniumwisseling. Dat blijkt o.m. uit de zeer exclusieve collecties - afkomstig uit o.a.Parijs, Milaan, Düsseldorf - in de maten 38 t/m 46, die uitstekend draag baar en betaalbaar zijn en onderling goed te combineren. Ook aan bijpassen- Modeflitsen bij Boutique Uno. foto Willem Kraak. de accessoires is er uiteraard weer heel veel te zien: o.a. bijoux (veel strass, glit ters en parels), schoenen, tasjes, lange handschoenen en boa's. Er zijn drie mannequins die zowel op vrijdagavond (19.00-22.00 uur) als op zaterdagmiddag (12.00-16.00 uur) de nieuwe mode presenteren. Boutique Uno zorgt natuurlijk voor een sfeervol le ambiance en een hapje en een drank je. En voor iedere klant is er een brui sende surprise... Reserveren wordt aan bevolen: tel. 6024314. U BENT OOK VAN HARTE WELKOM 10.00 TOT 14.00 UUR

Soester Courant | 1999 | | pagina 7