„16?8 ,27.w 24?» Inge Olthof laakt inzet van Stam/SoYoCo WZ'49 zingt weer toontje lager riRu Weer punt verspeeld door handballers Routine Argon nekt snel Red Stars 'Ander' Soest krijgt beste kansen Bescheiden*Orion profiteert van 'off-day' volleybalsters: 0-3 PAGINA 18 Waag de »ouwp|aat I «Je kassa. >P=OP! RGH (JENEVER \RI ALIE ■DRUKKEN 1 AF 19 CENT ERALENBEURS I5A, Soest, 50 WOENSDAG 24 NOVEMBER 1999~ SOESTER COURANT PAGINA 19 VOLLEYBAL Ongeslagen Smeeing/BDC volgt koplopers op één punt HANDBAL Boeiend basketbalduel met monsterscore: 99-104 BASKETBAL Robin Ammerlaan wint ook open EK badminton ATLETIEK Dick van den Broek tweede ondanks val Toontje verzorgt ook catering van luxe broodjes tot koud-/warm buffet Punt achter serie nederlagen na 0-0 tegen Holland VOETBAL zondag Ervaring en zelfvertouwen ontbreken tegen CSW: 0-2 VOETBAL zaterdag DRMATEN in De Flint te Amersfoort, sn, fossielen, schelpen, sieraden enz. 10.00 - 16.00 uur. jmakan igsaanduiding. fÓRATB LUXE^ ^emensetJ jroodrooster HD25720 lodjes opzethouder schikt voor het maken n tosti IS LUXE i staafmixer/hakmolen 130CA hakmolen maatbeker m «SSflT ns LUXE SENSET 525Nkado^2W poetskrachtsensor 2-minuten timer idoverpakking met extra Control body. n koken - inbouw- <e apparaten Hef pci humeur van Inge Olthof was nierdagavond en zelfs nog zondag aangetast. Volgens haar viel er dan niets positiefs te melden over je verrichtingen van haar volleybal- iloeg die zo goed begon met vijf ze- p, maar in de Bunt kleur verloor jooreen nederlaag (de tweede) die ^volledig aan haar zelf te wijten Nefit/Orion, op dat moment .^voorlaatste met slechts vier ^es uit zes wedstrijden, speelde //leste wedstrijd tot nu toe en pro- ^rde dankbaar van de 'off-day' au het Soester team: 7-15,11-15, 115. ft moet harder worden gewerkt, zeker jjhet niet loopt. Wie dat niet beseft joort niet op zijn huidige plaats thuis, het harde, maar realistische oor- jel van de Amstelveense coach. schoot de meter van Stam/ joVoCo volledig in de min. Spelver- 'jeelster Leonie Oosthof, die de voor- leur kreeg boven de geblesseerde An- iilavan Silfhout, had er mee te maken, plukte haar nog wel de aanvalsters in te brengen, maar die reageerden liet attent genoeg op het andere tempo jat Oosthof speelt. Om die reden pro- beerde Olthof het vanaf 2-8 in de eer ste set toch maar met Van Silfhout, naar de meter bleef ver onder de maat. Ik verwacht dat Stam/SoVoCo in speelt op het andere tempo van Leonie, dat gebeurde niet. Daarom moest ik toch weer wisselen", verklaarde Olt- öof. Omdat de blokkering van haar team veel te wensen overliet, stond de verde diging gigantisch onder druk en Orion pakte juichend de eerste set. Daarna leek Stam/SoVoCo op 11-13 nog overlevingskansen te hebben. Na een aantal rotaties zonder scores, bete kende een cruciale beslissing van de scheidsrechter echter 11-14. De furieu ze reactie van Afke Geerlings, die zowat in de stoel van de leidsman klom, had een gele kaart tot gevolg en dat is tegen woordig ook een punt: 11-15. Hoewel Olthof haar team voortdurend scherp probeerde te houden, had ze geen moment het gevoel dat de omme- keer in de wedstrijd zou komen. "Je kunt dingen tienduizend keer met elkaar doornemen, maar dan moet je het wel doen. De ploeg deed dat niet. Het in- dividuele aspect lijkt soms belangrijker dan dat van het team en dat baart me grote zorgen. Sommige denken nu dat ze aardig hebben gespeeld, maar als team was het slecht." Door de tweede nederlaag raakte Stam/ SoVoCo zes punten achter op de voor naamste titelkandidaat Set Up'65 uit Ootmarsum, waar Olthof zaterdag met haar speelsters naar toe moet. Dat vindt de volleybaltrainster niet eens zo verve lend. "Ik hoef niet zonodig eerste te zijn, maar verlang wel elke wedstrijd honderd procent inzet. Wie onder Olt hof traint, moet toch weten wat knok ken is." Heren Op weg naar de ontknoping van de eer ste competitiehelft hebben de heren van Stam/SoVoCo nog niets gemorst. Hier en daar werd wel eens een setje ge morst, telkens werd de volle buit bin nengehaald en na zeven wedstrijden staat de formatie met 21 punten boven aan. De positie moet worden gedeeld met Huizen 2, op 7 januari de laatste tegenstander in de eerste helft. De wed strijd daarvoor, op 18 december, ont vangen de Soesters Forza/Hoogland dat alleen van Huizen verloor en verder al les won. Het lijkt wel alsof de competi tieleider het allemaal had voorzien. Volgens Ali Moghadassian is er een wezenlijk verschil tussen zijn team en Huizen en Hoogland. De gevaarlijkste tegenstanders leunen vooral op enkele spelers die (ere)divisie-ervaring hebben. Moghadassian: "Bij ons ontlopen de spelers elkaar niet zoveel. Daar moeten we als team spelen. Wij moeten het heb ben van arbeidsinzet en teamwerk." Dat kwam in de eerste set van de thuis wedstrijd tegen Maxcom/Touché niet zo goed uit de verf. Ietwat overmoedig, geldingsdrang voor eigen publiek en te mooi willen spelen brak de lijstaanvoer der op en de Baarnaars kregen de set (9-15) min of meer in de schoot gewor pen. In de ogen van Moghadassian was dat een goede les voor zijn spelers. "Nu gaan we volleyballen", sprak hij bij de eerste wisseling van helft en zijn team begreep zijn woorden. Stam/SoVoCo drukte het verschil in kwaliteit daarna uit en won vrij eenvoudig de drie vol gende sets (15-7, 15-2, 15-7). De winnende coach was met name over Richard van Rouwendaal te spreken. "Hij viel positief op, was gretig en kan tegenwoordig langer het niveau vast houden. Hij heeft meer controle over de techniek, is tactisch beter geworden, weet wanneer hij moet versnellen en kan opmerkingen incasseren." Stam/SoVoCo krijgt Keizer Otto (uit) en Oberon (thuis) voordat de ontmoe tingen met de andere twee toppers uit de promotieklasse worden bestreden. Moghadassian kan zich er niet druk over maken. "We hoeven geen kam pioen te worden, we blijven het per wedstrijd bekijken." Foto: Aldo Allessie Stam/SoVoCo ging weer door de knie ën. De ploeg had het aan zichzelf te wij ten dat Nefit/Orion juichend de Bunt kon verlaten. In zes wedstrijden verloor Smeeing/BDC nog geen één keer, de ploeg staat derde met een punt achterstand op de koplopers Volen- dam en De Gazellen en toch was er geen honderd procent tevredenheid te bespeuren bij de handbalforma tie. En dat kwam doordat in de ogen van trainer/coach Saskia van den Brink opnieuw een punt was ver speeld. Ditmaal gebeurde dat in Haarlem tegen De Blinkert, een ploeg die al jarenlang in de eerste divisie uitkomt. Halverwe ge de tweede helft zakte Smeeing/BDC toch weer terug. Bij een voorsprong van 14-19 vertraagden de Soesters. Juist op het moment dat gedacht kon worden aan een overwinning, bood Smeeing/ BDC de tegenstander de kans terug te komen in de wedstrijd. Dat deed De Blinkert. Zeven minuten voor tijd was het nog maar 19-20 en in de laatste mi nuut maakten de Noord-Hollanders ge lijk: 22-22. Van den Brink vond de wedstrijd van beide kanten gezapig en had eigenlijk niet veel te melden, behalve dat haar team een ruime voorsprong uit handen had gegeven. Dat ze doelman Berton Kemp (scheurtje in kapsel in schouder), Bob van de Berge (ziek) en Guus Tour- né (gebroken neus, overgehouden aan het opstootje tegen Kolping, een week eerder) moest missen, had volgens haar geen invloed op het resultaat. Kemp verwacht Van den Brink de eerste twee weken nog niet terug. Hij had zo'n last van zijn kwetsuur, dat hij niet eens mee reisde naar Haarlem. Dennis de Rijk keepte de gehele wedstrijd goed. In het veld ging het na rust aanvanke lijk ook goed. In de eerste helft had Smeeing/BDC met maximaal twee doelpunten geleid, maar halverwege was het 9-9. Dat de daarna verkregen voor sprong van vier doelpunten niet kon worden vastgehouden, wordt een beet je kenmerkend voor dit seizoen. Drie maal eerder gooide Smeeing/BDC een veilig ogende marge te grabbel. Tegen E O 2 bleef de schade beperkt en won nen de Soesters met één doelpunt ver schil, de twee andere keren kwam de tegenstander op gelijke hoogte. "Ja en dan denk je na afloop: we zijn nog steeds ongeslagen, maar we hebben weer een punt verspeeld", aldus Saskia van den Brink. Topscorer bij Smeeing/BDC werd Ar jan Roest met zeven treffers, waarvan twee uit een strafworp. Charles van Kordelaar (5), Michel Roest, Charles van Zetten (beiden 4), Richard van den Hoef en Koen Smeeing (beiden één) namen de overige doelpunten voor hun rekening. "Normaal win je als je 99 punten scoort", zei Hans de Rond die zater dagavond werd overladen met com plimenten over het spel van zijn bas- ketbalploeg. Toch verloor Red Stars, want SV Argon eindigde op 104 punten en daar was niet eens een verlenging voor nodig. "Een fantastische wedstrijd", was de alge mene opinie van het publiek dat had genoten. Argon, koploper in de eerste klasse, had het nog niet zo benauwd gehad. Het was de routine van de Mijdrechtse ploeg die de doorslag gaf in het boeien de duel. Bud Greer speelde achttien maanden geleden nog met Amsterdam in een bomvolle Maaspoort tegen Den Bosch de finale van het Nederlands bas ketbalkampioenschap. Zaterdagavond stond hij in een bescheiden gevulde sporthal Beukendal. Af en toe keek hij naar het scorebord en als hij het nodig vond, gooide hij de bal erin. Zes van de zeven driepunters vielen binnen. Hank Smith, inmiddels een jaar of 54, speel de in de jaren zeventig en begin tachtig in de eredivisie. De boomlange center van weleer stond nu op de 'drie'. Toen hij zag dat het in de laatste minuten nog spannend was, besloot hij een paar 'hoekjes' te nemen en met acht punten in de laatste drie minuten loodste hij zijn team naar de zesde overwinning. Verder liep L.J. Pipkin, ook met een jaar of tien eredivisie-ervaring in zijn bagage, rond, maar hij werd goed in bedwang gehou den door Frank van der Wal (17 pun ten) die twee koppen kleiner is, maar qua sprongkracht en timing tevens de beste boester. Het indrukwekkende trio van Argon werd bijgestaan door onder anderen Maarten van 't Hart en Frank Kales, tegenwoordig directeur van Ajax, in de jaren zeventig international. Met bijna speels gemak houdt deze overdosis aan ervaring zich al jarenlang staande in de eerste rayonklasse. De Rond hoefde niet lang na te denken over zijn taktiek. De hele voorafgaande week had hij getraind op de break. "Je kunt maar op één manier van dit team winnen en dat is op snelheid. Ik heb aan het begin van de wedstrijd gezegd: la ten we vanaf nu aan leeftijdsdiscrimina tie doen." De Soester basketbalcoach gokte op de winst en liet vier spelers de meeste tijd op de bank zitten. Het waren vooral spelverdeler Arend Kok, snelheidsdui vel Guido La Rose, springer Van der Wal en de forwards Bob Kooter en Marco van Maanen die de muur van routine moesten slechten. De opdracht werd goed uitgevoerd. De break liep goed en de steeds naar voren gestuurde La Rose kon dan ook topsco rer worden met 39 punten. Zelfs in de setaanval boekte Red Stars succes, mede doordat de Mijdrechters het in de verdediging niet zo nauw namen. Ze keken af en toe naar het scorebord en drukten af als de stand daarom vroeg. Het rendement van de gasten was ang stig hoog. Vrijwel ieder schot was raak en dus moest Red Stars af en toe bal winst boeken om bij te blijven. Dat lukte dus aardig. Pas toen De Rond in de slot fase van de eerste helft ging wisselen, werd het van 42-43 ineens 44-53. Dat gaatje werd redelijk snel gedicht, dankzij onder anderen Bob Philion die na de rust mocht opdraven en acht pun ten scoorde: 61-61. Red Stars bleef bij, het werd 76-77, 81-81, 90-92 en 95-98 met nog een minuut op het bord. "Geef mij die bal maar", zei Smith toen. De veertigjarige Dick van der Hammen, de meest ervaren Soester, zat twintig jaar geleden bijna wekelijks op de tribune als Smith, Pipken en alle andere 'groten' uit de vaderlandse basketbalcompetitie in actie kwamen. Zaterdag keek hij vanaf de spelersbank toe: "Die jongens namen in de eerste minuut een voorsprong van drie punten en daarna hebben ze de wedstrijd gewoon uitgespeeld." Dames In de eerste kernklasse bij de dames heeft Red Stars zich naast koploper Bulls geschaard. De Utrechters speelden gelijk en de ploeg van Wim Bolwerk wees zondagmiddag hekkensluiter New Stars terug: 62-43. Binnen tien minuten bouwden de basketbalsters uit Soest een 19-9-voorsprong op, maar een slechte fase van vijf minuten aan Red Stars-zij de stelde de Nieuwegeiners in de gele genheid terug te komen tot 30-25. Onder impulsen van Antoinette van Eeten werd in het begin van de tweede helft meteen weer afstand genomen (42-30). Toen Red Stars in de fouten- last dreigde te raken, schakelde coach Bolwerk terug naar een zone-verdedi ging. Vanaf dat moment kwamen de bezoeksters nauwelijks nog tot scoren. Via 50-37 en 58-38 werd het uiteinde lijk 62-43. Officieel zijn de Soesters nu koploper, maar Bulls speelde tot dusver één duel minder en kan bij winst de leidersposi tie weer overnemen. Robin Ammerlaan blijft grossieren in prijzen. Zondag voegde hij een nieu we titel toe aan zijn inmiddels in drukwekkende erelijst. In Israël schreef de Soester het open Europe se kampioenschap aangepast bad minton op zijn naam. Onlangs won hij het officieuze WK rolstoeltennis, daarvoor werd hij Nederlands kam pioen in dezelfde tak van sport. Het tennisseizoen ligt tot januari stil voor Ammerlaan die zich momenteel bezighoudt met aangepast badmin ton. Ook dat gaat de sporter, die en kele jaren geleden afhankelijk werd van een rolstoel, goed af. In januari reist hij naar Melbourne om deel te nemen aan onder meer het Grand Slamtoernooi. In de BAV Wintercup kwam Dick van den Broek in de laatste ronde ten val. Toch eindigde de Pijnenbur ger als tweede, met slechts vijf se conden achterstand op winnaar Abraham Zewdie. Op het modderige parkoers in Baarn gleed de Soester onderuit, toen hij de achtervolging had ingezet op de leider in de wedstrijd. Dankzij een snelle reac tie behield hij zijn goede positie en kwam hij nog dichterbij, maar aan de streep kwam hij enkele stappen te laat. Erik Tolboom van AV Pijnenburg ein digde in dezelfde wedstrijd over 10 ki lometer als 25s,e. Dagschotels Kabeljauw met aardappel puree en worteltjes, donderdag Amsterdams Paaltje (kalkoen/ kippevlees/spek) met pommes kroket en spinazie, weekend Tortilla met patat en sla. maandag Macaroni met salade, dinsdag Katenhaasje met gekookte aardappels en bloemkool. Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Op vreemde bodem speelt Soest dit seizoen beter voetbal dan aan de Bosstraat-Oost. Het bleek ook in Utrecht, waar de blauwhemden het opnamen tegen Hollanddat even veel, of net zo weinig, punten had (acht). Dat bleef zo en het werden er negen, want gescoord werd er niet. De meeste mogelijkheden om de ban te breken, werden door Soest verprutst. Michel Vlaswinkel, die eigenlijk alleen nog maar in het tweede had gespeeld, mocht eindelijk weer eens in de basis beginnen. André Hufman was gebles seerd, Aijan Grapendaal gepasseerd en Guy Dekker had zijn kans in voorgaan de gelegenheden niet gegrepen. Vlas winkel, die zich midden jaren negentig manifesteerde als 'supersub', had zich na zijn terugkeer van Hilversum weer eens 'onsterfelijk' kunnen maken bij de aanhang. Een minuut voor tijd stormde hij met zijn lange passen op doelman Hoogeveen af. Vlaswinkel mikte de bal langs de keeper, maar de inzet was te slap, zodat een verdediger op de doel lijn kon redden. Vlaswinkel was niet de enige die zijn rentree maakte in de basis. Trainer Peter Visee had ook rechter vleugelverdediger Hendry Hagendoorn gepasseerd, zodat Michel Everts uit het succesvolle twee de elftal werd overgeheveld naar de hoofdmacht. Voor rechtshalf Peter Wolfsen had Visee evenmin een plek in het veld. Hij werd vervangen door Mar- tijn de Jonge. En of dat allemaal nog niet genoeg was, moest ook Paul Hil- horst aan de kant blijven toekijken. Daardoor schoof Paul van der Grift naar de linker flank van de defensie en kroop Martijn Stalenhoef voor René de Bree in het hart van de verdediging. Op het middenveld was er daarom weer een plekje voor Jeroen van Veenendaal. Redelijk tot goed Voetballend zag het er allemaal redelijk tot goed uit wat Soest liet zien. Kansen kreeg de ploeg genoeg, de eerste al na drie minuten. De Jonge bediende Vlas winkel die voorlangs schoot. Later schoot het 'goudhaantje' van weleer weer naast, ditmaal na een voorzet van Van der Grift. Tussendoor had Hoogen- doorn van Holland tot driemaal toe red ding gebracht. Ook Robert Hagen, die andermaal de geblesseerde Ben van Veldhuizen verving, liet zien dat hij kan keepen. In de tweede helft mikte Vlaswinkel de bal te hoog. Daarna trok Everts aan de noodrem. Hij kreeg geel, maar voor kwam dat Holland het Hagen moeilijk zou gaan maken. Het duel in Utrecht kreeg een grimmiger karakter. Dennis Heijkamp werd genadeloos onderuit geschoffeld door Dave van de Laar die werd weggestuurd door de goed leiden de scheidsrechter Jaspers. Deze, noch zijn grensrechters, zagen even later wat er precies voorafging aan de blessure die Everts aan zijn hoofd opliep. De verde diger maakte kennis met de arm van Etienne Kelders en verliet bloedend het veld, waar Kelders onbestraft mocht verder spelen. Tegen tien man had Soest het laatste kwartier het meest te vertellen. Wolfsen had inmiddels Van Veenendaal afgelost en Biemans moest plaatsmaken voor Grapendaal. De aanvallende invaller kopte in de slotfase van het duel naast. Aan de andere kant viel de bal op de lat en trad de solide Hagen nog een keer op. Vlaswinkel had het allemaal kunnen beslissen, maar de beginstand bleef on gewijzigd. Ondanks dat Soest recht had op meer dan een gelijkspel, maakte de ploeg een einde aan een historische serie van vijf nederlagen. De debutant ontmoet zon dag een andere nieuwkomer in de hoofdklasse. Het is Nieuwenhoorn dat het in de sub-top verrassend goed doet. De Soester aanhang is echter wel weer eens toe aan een thuiszege. De laatste dateert van 3 oktober (3-2 tegen sv Feyenoord). "WZ'49 speelt degradatievoetbal. Het is zaak om te overleven. Klaar", concludeerde trainer Henry Kalk na de onnodige nederlaag (0-2) aan de Eemweg tegen middenmotor CSW. Voor het elftal is het vijf voor twaalf, want de Soesters nemen de voorlaatste plaats in de eerste klas se in, een positie die aan het slot on herroepelijk degradatie inhoudt. Het is even slikken voor vereniging WZ'49 in de jaargang 1999-2000. De laatste vijfjaar werden spelers, bestuurs leden en supporters verwend met pro motie na promotie, in totaal overkwam dat de club vier keer. Vorig seizoen werd de eerste klasse bereikt door het behalen van het kampioenschap. Het is het (voorlopige) eindstation, want de jonge ploeg van Kalk bulkt van het ta lent. Met zeven spelers die net de twin tig lentes zijn gepasseerd, kan WZ'49 in de ontwikkeling alleen maar groeien. Daar lijkt ook in deze fase van de com petitie het probleem bij de groenwitten te zitten. De jongelingen missen nog de ervaring om wedstrijden op dit niveau naar zich toe te trekken. Qua veldspel en kwaliteit is de rek er nog lang niet uit, echter het gebrek aan routine breekt de formatie meermalen op. Gerard Becker en Ronald de Rooij zijn de er varen voetballers, maar ook zij zijn niet in staat om de Soester kar de heuvel op te trekken. Tel daar het missen van kan sen bij op die het afgelopen jaar in de tweede klasse absoluut benut werden, en de redenen voor de ondermaatse plek op de ranglijst zijn gauw gegeven. Angsthazenvoetbal CSW had zaterdagmiddag gewoon met lege handen moeten staan. De ploeg uit Wilnis, vorig jaar ook kampioen in de tweede klasse, was overduidelijk naar de Eemweg gekomen om een punt uit het vuur te slepen. Het werden er drie te veel voor de bezoekers. WZ'49 had het 'angsthazenvoetbal' van CSW kei hard moeten afstraffen, maar dat ge beurde niet, mede door het ongeloof in eigen kunnen. De groenwitten wilden wel, maar konden niet. De ploeg domi neerde bijna het gehele duel, kreeg een aantal goede mogelijkheden, maar de allerlaatste en beslissende actie kon niet gemaakt worden. Al in de zevende minuut had WZ'49 een voorsprong moeten nemen. Gijs Schaap verkeerde in een kansrijke posi tie, maar dacht te lang na en schoot via verdediger Hans Bras in het zijnet. CSW scoorde wel de 0-1. Nick van Eijk waag de een schot op Soester doel. Tot zijn eigen stomme verbazing plofte de bal naast Daan Hilhorst, nog niet geschorst voor zijn rode kaart tegen HCSC, in de korte hoek. Een fase van druk van de thuisclub brak aan, maar het bracht de CSW-muur niet of nauwelijks tot wankelen. Het publiek moest tot vlak voor rust wachten eer WZ'49 weer dicht in de buurt van doelman Harold Liesveld kwam. Jordie Brouwer slalomde handig langs vier CSW'ers, het schot kraakte in het zijnet. In de extra tijd had de 1-1 moeten val len. Inzet vormde de basis voor een uit gespeelde aanval met in de hoofdrollen Hidde Reitsma, Niels van Weely en Schaap. De laatstgenoemde pegelde het leer op de handen van Liesveld. Sterk Na een fase van licht overwicht van CSW, voor het eerst in het eentonige en matte duel, kwam WZ'49 sterk opzet ten. Van Weely zette Schaap vrij voor Liesveld. De topscorer schoot op de paal. Kalk zette Becker in voor Richard Rademaker die als centrale middenvel der een goede wedstrijd speelde. Ook Marcel van Essen mocht voor de laat ste twintig minuten opdraven voor de moegestreden Van Weely. De aanvaller stond amper in de wei toen hij rond het strafschopgebied de bal prima contro leerde. Het vervolg was echter zonder overtuiging. In de slotfase dirigeerde Kalk Bas van Doorn naar de voorhoede om met zijn lengte paniek te zaaien. De CSW-muur vertoonde scheuren. Brouwer leek een bres te kunnen slaan, maar de vinger toppen van de doelman uit Wilnis voor kwamen de zeer verdiende gelijkmaker. Die viel niet meer, het werd zelfs 0-2 voor CSW. Ronald Both draaide een vrije trap onberispelijk binnen. WZ'49 heeft er elf wedstrijden opzit ten. De balans kan opgemaakt worden, want de ploeg heeft alle tegenstanders in de eerste Idasse inmiddels ontmoet: twee overwinningen, twee gelijke spelen en zeven nederlagen. Het zijn cijfers die er absoluut niet om liegen. Zaterdag spelen de groenwitten tegen Amstel veen. De competitieouverture werd in Noord-Holland simpel in het voordeel van WZ'49 beslist (1-5). De hoop van die zege is vervangen door berusting. Het elftal verkeert in de degradatiezo ne. De stand: 1. SDVB 11-26, 2. Marken 11-20, 3. Montfoort 11-18, 4. Zwalu- wen'30 10-16,5. Veensche Boys 11-16, 6. CSW 10-15, 7. Ajax 9-14, 8.Lely- stad'67 11-14,9. Amstelveen 11-12,10. Geinoord 11-9, 11. WZ'49 11-8, 12. HCSC 9-7. Foto: Aldo Allessie Gerard Becker, met Ronald de Rooij de meest ervaren VVZ'er, probeert zijn tegenstander uit te kappen. Het zou tot niets leiden. rtARII NEFKEIIS SOEST

Soester Courant | 1999 | | pagina 18