URN m /elkom bij de Buiten Schoolse Opvang De Haan Metaaltechniek BV 75 jaar Gezellige creatiefmarkt Drie Eiken m ein pnjsje zier eshop irvice /eer fraaie Vogelshow van lOnze Gevleugelde Vrienden Conja Sebek gedecoreerd Grandioos concert Odeon 100.000ste bezoeker museum PAGINA iJ WOENSDAG 1 DECEMBER 1999 Kerkdiensten 'De Drie Eiken' Medische dienst Kerststukjes maken op avond van VSB Info dorpshuis Ceciliafeest Caroluskoor mm. Spatschermfabriek internationaal bekend BADMINTON Badso heeft het moeilijk in de tweede divisie Open huis in De Tuin Subliem samenspel met solisten Soesterberger onder invloed Diefstal uit auto's Oude Tempellaan X Auto's opengebroken Bijzonder welkom Danny Reebergen Spektakel tijdens snowboardavond in Soesterberg Nog meer auto's opengebroken Agenda SOESTERBERGSE&COURANT Corresponden lie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 l'Bent u misschien op zoek naar de [juiste opvang van uw kind, na [school of in de vakantie en zelfs bei- e? Dan bent u bij ons op het juiste [adres. Heeft u interesse om eens een kijkje te komen nemen, dan heten yvij u en uw kind(eren) natuurlijk Kan harte welkom'. Eo begint een folder van de Buiten Kchoolse Opvang (BSO), waarin Sandra fen Patricia zich voorstellen. Zij leiden jde BSO-afdeling 'Haantje de Voorste' jn een lokaal van de Weth. de Haan- fcchool. Het is een fraai ingerichte ruimte Tvaar kinderen van 4 tot en met 12 jaar tia schooltijd worden opgevangen, als [vader en moeder nog niet thuis zijn. Vanaf 16 augustus is Haantje de Voor- fete in gebruik en vanaf die tijd is als leidster werkzaam Nicole van Kooi uit Poest. Elke maandag, dinsdag, woens- g en donderdag geeft ze leiding aan (vrijwilligers die haar hierin bijstaan. JMaar dat wordt binnenkort anders', al- Jdus Nicole, 'want ik ga hetzelfde werk |n Soest doen. In mijn plaats komen de Gediplomeerde vaste kracht Sandra uit Amersfoort en stagiaire Patricia'. Het gesprek wordt even onderbroken, want de twee kinderen die op dat mo ment in dit opvangcentrum zijn vragen (iaar aandacht. En daar gaat het juist bm. Nicole: 'Gemiddeld hebben we per g 3 a 4 kinderen, terwijl we er zeker Wel tien kunnen hebben. Onze taak is hen zoveel mogelijk bezig te houden en pen thuissituatie voor hen te creëren. Het is leuk werk, vooral we nu leven haar de tijd van Sint Nicolaas, Kerst en vergeet het millennium niet. Je ver neemt aan de kinderen dat ze in een leuke spanning verkeren. Het werk hier wordt binnenkort overgenomen door mijn collega's Sandra en Patricia. Heel veel ouders zijn er, ondanks persberich ten en reclamemateriaal, nog niet van op de hoogte wat wij voor hen en spe ciaal hun kinderen kunnen betekenen. Om die reden heeft de Stichting Balans, die de BSO's onder haar hoede heeft, opnieuw een folder speciaal voor Soesterberg uitgegeven. Daarin wordt in het kort verteld wat de buitenschoolse opvang is. Maar laten de mensen gerust naar de Weth. de Haanschool komen om een kijkje te nemen hoe mooi wij hier zitten. Bellen kan ook, we hebben een eigen telefoonnummer: 0346- 213024. Ook kan men terecht bij Stich ting Balans in Soest, telefoon 035- 6017615', aldus Nicole. NDELLETTER 4DELSPIJS r-JEDfcfcLANOSt Hoogte 35 cm De plaatselijke vogelvereniging Onze Gevleugelde Vrienden' hield yan donderdag tot en met zaterdag |iaar traditionele vogelshow die loor velen werd bezocht. Burge- ieester Hans de Widt de opening errichtte. Iet was maandag 14 juni 1965 toen in ioesterberg een afdeling van de Neder- andse Bond van Vogelliefhebbers werd ipgericht, onder de naam Onze Ge beugelde Vrienden. Sinds die tijd ken- len we de befaamde jaarlijkse vogel- Ihow van deze 'levendige' vereniging. Eén van de leden van het eerste uur is jnder anderen S. van Soeren en elk jaar :tten hij en zijn echtgenote zich in voor n vogelshow die klinkt als een klok. lok dit jaar was het Lichtpunt van Ster- :nberg de plaats waar 162 vogels in :1e soorten luid en duidelijk lieten ho- :n dat ze er waren. In zijn openings woord heette voorzitter H. Voskuylen Ie aanwezigen welkom op deze 34e gelshow. Het was voor de vereniging in verrassing dat burgemeester Hans le Widt in de nadagen van zijn ambt ©g even tijd had hen te bezoeken. Zon- ier ambtsketen, want hij stond op het rein van zijn collega in Zeist, roem- hij bestuur en leden voor hun hob- >y waarvan het resultaat volgens hem ^idelijk zichtbaar was. Hij attendeerde ït bestuur om ook jongeren hierin te itrekken en stelde dat het heel belang- jk was om naast je dagelijkse arbeid :n hobby te hebben zoals bijvoorbeeld ïze. 'Een vereniging met een hobby aarin eindelijk de mannetjes het mooi ste zijn', aldus De Widt. Prijzen De plantsoenendienst van Sterrenberg had ook dit jaar de vogelshow een bij zonder mooie aankleding gegeven, maar zonder het bekende fonteintje vanwege de gevreesde legionellabacterie. Burge meester De Widt deelde de navolgende prijzen uit: kampioen ongepigmenteer- de kanaries, met een kanarie rood- schimmel met 91 punten: dhr A. Naron. Kampioen gepigmenteerde kanaries met een kanarie zwart met geel met 91 pun ten: dhr. W. Oostveen. Kampioen pos tuur kanaries met een Norwich kanarie met 91 punten, andermaal dhr. A. Naion. Kampioen zebravinken/Japanse meeuwen met een zwart bruine Japan se meeuw met 90 punten: dhr. D. Bos. Kampioen tropen met een groene rood kop gouldamadine met 91 punten: dhr. E, Gerth die tevens het Bondskruis ont ving. Kampioen grasparkieten met een cinnamon hemelsblauw grasparkiet met 90 punten: dhr. A.H. van Velzen. En tenslotte kampioen grote parkieten met een turquoisine parkiet met 92 pünten: dhr. H. Voskuylen. De vereniging had in de heren A. Bekker en A. Naron twee jubilarissen die 25 jaar lid van Onze Gevleugelde Vrienden waren. Naron kreeg de daarbij behorende speld van de Nederlandse Bond van Vogel liefhebbers uit handen van burgemees ter De Widt. Dat de waarde van deze soms heel kleine vogeltjes groot is, zag men bijvoorbeeld in een Engelse kana rie waarvoor toch een bedrag stond van 250 gulden. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Kerstdecoraties Maandag 13 december worden vanaf 09.00 uur kerststukjes gemaakt met bloemen en diverse materialen zoals gedroogde vruchten, zaden enz. Opge ven tot vrijdag 10 december 12.00 uur via tel. 351402. Kosten vijf gulden. Kerstbingo Op zaterdag 18 december is men om 20.00 uur welkom voor de kerstbingo. De zaal is geopend vanaf 19.00 uur. Kosten zeven gulden, inclusief koffie. Aquarelleercursus Met ingang van heden wordt op elke dinsdag van 09.30 tot 10.00 uur een aquarelleercursus gegeven door Tineke van der Velden-Tammer. Hiervoor wor den alle 50-plussers uitgenodigd. De kosten zijn 100 gulden voor 10 lessen van twee uur en de materialen. Aanmel ding: tel. 351402. Zondag 5 december ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 zr. Marie-Anne; canto- res Zondag 10.30 zr. Marie-Anne; heren koor HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 J. v.d. Steen WORLD OUTREACH CHURCH Sterrenbergweg 10.30 Mark Six Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 351200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst hëeft. Bloemiste Martine Verweij begeleidt dinsdag 14 december de avond kerst stukjes maken. Dat gebeurt vanaf 19.30 uur in dorpshuis Burgstede. Er is plaats voor dertig deelnemers. Belangstellen den kunnen het inschrijfformulier aan vragen via telefoonnummer 353150. De kosten bedragen 25 gulden voor leden van de Vereniging Soesterbergs Belang en 30 gulden voor anderen. Klaverjassen Vrijdag 3 december is men vanaf 19.00 uur welkom voor de klaverjas- en joker- avond. De entree bedraagt 5 gulden. Kaartmarathon Zaterdag 11 december wordt de tradi tionele kerstkaartmarathon gehouden. Inschrijven vanaf 09.00 uur, start wed strijd 10.00 uur. Entree 12,50 gulden, inclusief koffie. Aanmelden voor bovengenoemde acti viteiten kan via telefoonnummer (0346-)351975. In het najaar komen de leden van het Caroluskoor bij elkaar om het zogenaamde Ceciliafeest te vieren, dé patrones van de r.k. kerkmuziek en kerkkoren. Mevrouw Conja Se bek werd onderscheiden wegens haar 12V2-jarig lidmaatschap van het koor. Het R.K. Gemengd Zangkoor St. Caro- lus Borromaes heeft ook dit jaar een ge slaagd Ceciliafeest gevierd. Nadat de organiserende bassectie de koorleden en hun partners had verwelkomd met kof fie, gebak en een muzikale presentatie, werd bekend gemaakt dat het koor ook dit jaar een jubilaris te huldigen had. Op ludieke wijze werd de naam van het 'slachtoffer' onthuld. Met een aangepast gregoriaans gezang werden enige aan wijzingen gegeven en toen het Ave Ma ria veranderde in Ave Conja, werd de identiteit van de te huldigen persoon duidelijk. Het ging om Conja Sebek-de Leeuw, die al 12¥2 jaar actief lid is van het Caroluskoor. De onderscheiding werd haar toegekend door de Diocesa ne Sint Gregoriusvereniging in het Aartsbisdom Utrecht voor haar verdien ste voor de katholieke kerkmuziek. De Gregoriusmedaille in brons werd haar opgespeld door Henny van der Heijden, pastor van de parochie van de heilige Carolus Borromaes. Hij memoreerde de ilad of zolang de voorraad strekt 'inde van dit jaar bij ons besteedt. camerplantencheque cadeau. Deze rbruari 2000 recht op een korting roene en bloeiende kamerplanten. Vat aanvankelijk een boerderij zou forden is uitgegroeid tot een mo- lern spatschermbedrijf, gericht op tleine en middelgrote aanhangwa- ;ens. In een feestelijke bijeenkomst verd het 75-jarig bestaan van De iaan Metaaltechniek BV gevierd. Jet was in 1922 dat de 52-jarige Wil- em de Haan een stukje grond kocht aan ie Amersfoortsestraat, met de bedoe- ing daar aardappelen te gaan verbou wen. De bedoeling was een boerderij te jeginnen, de enige mogelijkheid die in die tijd nog perspectieven gaf. Maar het vliegveld Soesterberg, gesticht om streeks 1910, breidde zich uit. De Haan, van oorsprong wagenmaker, zag ineens brood in zijn oude beroep en in plaats van aardappelen te verbouwen bouwde hij een soort garage waar hij voertuigen ivoor de luchtvaart maakte. Zijn zoon JDirk de Haan volgde hem op en gaf het [bedrijf de naam 'Carrosseriebedrijf de Haan'. Door de jaren heen specialiseer de het bedrijf zich in autospatschermen, die vooral in het buitenland aftrek von den. Intussen heeft de derde generatie De Haan het roer van het bedrijf overgeno men en het heet nu 'De Haan Metaal techniek BV'. De Haan: 'Omdat ook de internationale markt om spatschermen voor kleine- en middelgrote aanhangwa gens vroeg, zijn wij daarop overgestapt. Intussen is ook de automatisering in ons bedrijf doorgevoerd. Met twintig mede werkers kunnen we de grote vraag nog maar net de baas. Ik mag zeggen dat we een gezond bedrijf zijn. We hebben een team dat op basis van vertrouwen sa menwerkt en dat is de reden dat het zo goed loopt. Als directeur prijs ik mij gelukkig met zulke medewerkers. Als bedrijf hebben we een grote toekomst en ik kan gerust stellen dat we er over 25 jaar nog zullen zijn en zelfs veel gro- ter'. Onder de vele gasten was ook burge meester Hans de Widt, die één van zijn laatste handelingen in zijn ambt in Soesterberg verrichtte. 'Ik feliciteer u allen met dit 75-jarig bestaan. U staat bekend als een gerenommeerd bedrijf, het eerste dat in Soest het bedrijfsbevei- ligingscertificaat behaalde. U bent een modern bedrijf dat graag wil uitbreiden. U staat op de lijst van te projecteren bedrijven aan de Richelleweg, maar is dat afhankelijk van Defensie. Ik hoop dat het doorgaat, maar dat is een zaak voor mijn opvolger', aldus De Widt. Een Duitse vertegenwoordiger loofde het bedrijf gezien zijn vele mogelijkhe den ook voor de toekomst. Hij gaf <^en uiteenzetting waaruit bleek dat hij in het bedrijf kind aan huis is en wist wat re clame maken was. De talrijke gasten kregen daarna een rondleiding door het bedrijf. Opvallend was een Ford-vracht auto uit 1952 die het buitendecor ver sierde en voorzien was van de echte De Haan-spatschermen. Het werd een ge zellig feest in de versierde bedrijfshal. liefde voor de muziek van de jubilares- se - naast het gemend koor zingt zij nog in een drietal koren - en roemde ook haar grote verdienste voor de diverse parochiële werkgroepen. Zo is zij al vele jaren actief in de kindernevendienst, de lectorengroep en de cantores; ze coachte jarenlang de misdienaars en last but not least is zij de motor achter de MOV- groep, waarvan de geslaagde step-in van de Vastenactie nog vers in het geheugen ligt. Ondanks het feit dat het plezier van de gildebroeders tot in de kleine uurtjes duurde waren ze de volgende morgen weer te horen in de kerkdienst, die werd afgesloten met het oude lied ter ere van de maagd Cecilia: 'Gildebroeders, maakt plezieren'. 'Ik kom niet om iets te kopen, maar meer voor de gezelligheid. Het heeft een heel bijzondere sfeer en inspireert om ook zelf eens op de creatieve toer te gaan'. Zo reageerde één van de vele bezoekers op de onlangs gehouden creatiefmarkt in De Drie Eiken. Organisator mevrouw Irmgard Lensink was dan ook best te vreden. 'Het is voor de achtste keer dat we deze markt organiseren en met suc ces. Deze keer zijn er 21 deelnemers, waarvan er enkelen wegens bijzondere omstandigheden moesten afhaken. Ze komen onder andere uit Ermelo, Via- nen, Hoogland, Amersfoort, Soest en Soesterberg. De meesten zijn vaste klan ten en daardoor kennen ze elkaar. Dat geeft een ontspannen en gezellige sfeer. Alleen moesten we wat meer ruimte hebben, want we hebben meer aanvra gen. We houden een vooijaarsr en een najaarscreatiefmarkt om de bezoekers te 'laten zien wat voor mogelijkheden er zijn voor een goede vrijetijdsbesteding', aldus mw. Lensink. Sierstenen Eén van de deelnemers is Dineke Lijf- togt die als hobby heeft het verzamelen en aan kettingen rijgen van sierstenen. Dineke: 'Vanaf mijn vijfde ben ik geïn teresseerd in sierstenen. Het begon met opvallende grintstenen. Tijdens vakan ties in bijvoorbeeld Duitsland en Oos tenrijk bezoek ik speciale zaken op dit gebied om mijn collectie uit te breiden. Naar eigen ideeën maar ook van ande ren maak ik van de stenen sieraden, zo als ringen, halssnoeren, broches en der gelijke. Het is een leuke hobby die een vlucht nam toen ik met kettinkjes be gon. Soms komen er mensen bij me die voor een bepaalde gelegenheid of voor een bepaald kledingstuk een sieraad willen hebben. Het is een bijzonder leu ke vrijetijdsbesteding waaraan ik gemid deld zo'n tien uur per week besteed. Ik kan tv kijken tegelijk met mijn hobby. Zelfs toen ik onlangs in het ziekenhuis lag heb ik het nog kunnen doen. Ik heb het uitgebreid met mijn Dartels, dat is een soort dier. Dartel heb ik op een blad of struik geplaatst en daar foto's van genomen. Daarvan heb ik kaarten ge maakt die je kunt verzenden. Wie weet worden ze nog eens uitgegeven. Al met al een hobby waaraan ik veel plezier beleef, aldus Dineke Lijftogt. Dineke Lijftogt met haar zelf gemaakte sieraden. Badso verloor zondag met 2-6 van Hoornse BV. De wedstrijd in de Banninghal werd grotendeels be paald door een forse blessure die de tweede Hoornse heer opliep in zijn single tegen Tim de Lange. Een misstap van de Noord-Hollander in de derde game had tot gevolg dat zijn achillespees afscheurde. Hij moest naar het ziekenhuis, waar hij zou worden ge opereerd. Tim de Lange won de partij reglementair. Kasper Bouwman had toen al in twee games verloren en ook Nicole Beekman en Barbara Klerks werden verslagen door hun tegenspeel sters. In het heren- en damesdubbel slaagde Badso er evenmin in tot winst te komen. In twee games pakte Hoornse BV de zege. Pas in de eerste mix boekten de Soes- terbergers hun eerste echte succesje. De Lange en Nynke de Jong beslisten de partij in de dprde game in hun voordeel. De tweede mix ging in twee games ver loren. Wil Badso zich handhaven in de twee de divisie, dan zal het in de komende wedstrijden punten moeten gaan pak ken. Tot dusver won de ploeg slechts eenmaal. Tot 4 december is men dagelijks van 09.00 tot 17.00 uur welkom in Atelier de Tuin aan de Rademakerstraat. In een 'open huis' kan men diverse voorwer pen bekijken en ook kopen, waarmee Anneke Vestering op vele nationale en internationale beurzen bekendheid heeft gekregen. Het bestaat o.a. uit diverse soorten glas- en ijzerwerk. Op de Van Weerden Poelmanweg hield de politie zondagavond een Soesterber ger aan. Dat gebeurde, omdat zijn rijge drag opviel. De 49-jarige man had iets te diep in het glaasje gekeken en kreeg een rijverbod van drie uur. Ook deelde de politie een proces-verbaal uit. Op de Oude Tempellaan zijn vorige week twee auto's opengebroken. Uit de ene worden cd's vermist, uit de andere een radio/cd-speler. Bij een derde auto had de dader geen succes. Geluidsapparatuur is zondag gestolen uit een auto die stond geparkeerd op de Simon Stevinlaan. Verderop probeerde een onbekende nog een auto open te breken, maar het bleef bij een poging. Op de Christiaan Huygenslaan werden van een auto de kentekenplaten afge broken. De benadeelden deden allen aangifte bij de politie. De muziekvereniging Odeon heeft zaterdagavond haar millennium- concert gegeven in het Officiers Ca sino. In de sfeervolle zaal, die nage noeg tot op de laatste plaats was be zet, werd een bijzonder hoogstaand concert gegeven waarin solisten van naam hun medewerking verleen den. Iets na acht uur opende voorzitter Theo van den Berg van Odeon het program ma op een frisse en vrolijke wijze, waar door men er even goed voor kon gaan zitten. De presentatie was ook deze keer in goede handen van Thari Schröder. Begonnen werd met de Overture to a new age van Jan de Haan, waarin het orkest op temperatuur kon komen. Ver volgens klonk Eritu uit de opera van Verdi, een verhaal van overspel maar dat een uitstekend samenspel werd tus sen Odeon en de bekende bariton Ernst Daniël Smid. In de Piet Hein Rhapso- die was Odeon op volle toeren en liet de vele volksliederen horen die op de schoolbanken werden geleerd. Een stuk waarin veel van de muzikanten wordt gevraagd omdat piano en forto elkaar in een snel tempo afwisselen. Mocht Odeon in het verleden nogal eens de neiging hebben zich van de dirigent los te rukken, nu was het een goede harmo nie die de muziek zeer ten goede kwam. Zigeunerweisen in een arrangement van de dirigent zelf en met medewerking van de violist Heieen Hulst, was een topper. Het juichen en soms huilen van de viool werd opgevuld met de heerlij ke sonore klanken van het orkest, waar door men zich even in de poesta waan de. En dan de klapper van voor de pau ze: de Carmen Suite van Bizet. Zes de len werden van deze bekende liefdes drama gespeeld, waarvan enkele met medewerking van de bariton Ernst Da niël Smid. Een compliment aan de fluit speelster die de bariton in zang op voor treffelijke wijze begeleidde. Na de pauze werd het concert voortge zet met Star Wars Saga, bekend van de gelijknamige film, waarin het slagwerk goed naar voren kwam. In Fiddeler on the roof stonden de bariton en violist naast elkaar en Odeon goed los kwam. De uitsmijter werd gevonden in Highlights from Chess, waarin Ernst Daniël Smid niet alleen zijn zangcapa citeiten liet horen, maar waarin Odeon tevens op waardige wijze afscheid nam van deze eeuw met zeker veel perspec tieven voor de toekomst. Het was voor de bariton Ernst Daniël Smid het eerste optreden in Soesterberg en met Odeon. In de pauze een sigaret rokend deelde hij mede: 'Een prachtig orkest en wat een akoestiek. Een ruimte die bijzonder geschikt is voor dergelijke concerten. Met zoveel instrumenten achter je moet je wel gebruik maken van geluidsver sterking, ondanks dat mijn volume vrij groot is. Het publiek was heerlijk en spontaan, maar ook uiterst gediscipli neerd. Soesterberg mag zich met zo'n orkest en ruimte in de handen wrijven', aldus Smid. Woensdag werd de zevenjarige Danny Reebergen uit Utrecht met zijn vader Joop op bijzondere wijze welkom geheten door de staf van het Militaire Luchtvaart Mu seum. Danny was de 100.000ste bezoeker dit jaar en kreeg een speciale rondleiding aangeboden met daarna fris en gebak. Zijn vader die op de vliegbasis Soesterberg werkt, kreeg een bos bloemen en een cadeaubon die hij voor zijn zoon in ontvangst nam. Danny zit in groep 3 van de Utrechtse van Hulsschool en bezocht het museum niet voor de eerste keer. Hij mocht als een echte piloot in een straaljager zitten en in een reddingshelikopter. Toen hij ook nog een vliegerhelm mocht opzetten, was het helemaal feest. 'Dit is gaaf, mogen ze nog wel eens doenwas zijn reactie. De 100.000ste bezoeker kwam dit jaar later als anders. 'Dat is vanwege de mooie zo mer wat we het afgelopen jaar hebben gehad. Dan zoekt men liever de buitenlucht op in plaats van een hangaar', aldus de directeur van het Militaire Luchtvaart Mu seumoverste Dick Piëst. Op weg naar het Nederlands kam pioenschap deden de beste snow- boarders van ons land zaterdaga vond Soesterberg aan. Op de ski baan van Otto Zoetelief werkten ze de tweede wedstrijd in een reeks van vijf af. 'Het is een vette avond', sprak Zoete lief de taal van de snowboarders. Zij konden, onder luide muziek, op een trampoline hun sprongen oefenen. In wedstrijdverband kwamen eerst de freestylers aan bod, later volgde de sla lom. Alle prijzen werden opgeëist door snowboarders uit Utrecht en Noord- Holland. Onder hen bevonden zich geen inwoners van de gemeente Soest. Bij de politie kwamen maandag drie in woners van Soesterberg aangifte doen van diefstal uit hun auto. Op de Farman en de Vliegtuiglaan werd geluidappara- tuur buitgemaakt. Ook op de Kamer- lingh Onneslaan werd een auto openge broken, maar wat er precies is uitge haald, kon de politie gisteren nog niet meedelen. Vrijdag 3 december 09.00 open huis, de T\tin 13.30 Sinterklaasfeest, Drie Eiken 18-20 chemokar, Buijs Ballotlaan kaarten, dorpshuis Burgstede

Soester Courant | 1999 | | pagina 15