Een goed hypotheekadvies past niet in een hokje Nieuw kantoor Certificaat erkend Hypotheekadviseur geeft u zekerheid Soesterbergsestraat geopend Kantoor Soest-Zuid Officiële opening 7 december Rabobank Rabobank Even kennismaken: Vincent Timmer Een Rabo-Hypotheek met ecostroom Tot uw dienst: informatie van uw Rabobank Soest-Baarn De hypotheekadviseurs van uw Rabobank op verkenning bij het nieuwe hoofdkantoor. Tijdens de nieuwbouw van ons hoofdkantoor gaan de lopende zaken gewoon door. En zelfs meer dan dat Op maandag 15 november jl. opende een gloednieuw Rabobank kantoor aan de Soesterbergsestraat haar deuren. Dit modernefraaie kantoor in Soest is vanaf nu het 'hart' van ons Huis Hypotheekadvies. Maar natuurlijk bent u er ook van harte welkom voor al uw andere financiële zaken. Het kantoor maakt deel uit van de nieuwe Schoutenpromenade van winkelcentrum Soest- Zuid en is daarmee uitstekend bereikbaar. Een prettige verbetering ten opzichte van de oude situatie. En dat is niet de enige verandering, In het vriendelijke, uitnodigende interieur ontbreken de balies zoals u die tot nu toe kende. Daarvoor in de plaats is er nu een servicebalie, die het karakter heeft van een open receptiedesk. Complete dienstverlening Komt u een bankpas, creditcard of vreemde valuta afhalen? Wilt u informatie over uw saldo? Of wilt u een advies over sparen, lenen of ver zekeren? Voor al deze zaken kunt u terecht bij de servicebalie. Onze cliëntadviseur kan u door gaans direct van dienst zijn. Ook als u een afspraak heeft, of wilt maken met één van onze adviseurs, meldt u zich bij de servicebalie. Voor snelle geldopnames kunt u 24 uur per dag, zeven dagen per week terecht bij de geldautomaat. Voor het afstorten beschikken ondernemers 24 uur per dag over een sealbagautomaat. Hypotheekcentrum Het kantoor aan de Soesterbergsestraat wordt bemand door cliëntadviseurs Anita Dekker en Mirjam Diepeveen. Daarnaast zijn aan.de Soesterbergsestiaat ook de kantoren ondergebracht yan hypotheek- adviseurs Bernard Dijkstra, jan Pol en Vincent Timmer. Hiermee wordt liet kantoor aan de Soesterbergsestraat min of meer het 'hart' van het Rabobank Huis Hypotheekadvies. Zaterdagochtend geopend Het Rabobank kantoor aan de Soesterbergse- straat is op weekdagen geopend van 09.00 tot 17.00 uur. Maar misschien komt u liever 's avonds of in het weekend langs. Daarom is het kantoor op afspraak ook iedere avond tussen 19.00-21.00 uur geopend en op zater dagochtend van 09.00 tot 12.00 uur. U bent van harte welkom! Rabobank Soest-Baarn bouwt momenteel hard aan een nieuw hoofdkantoor. Hierdoor kunnen wij u, als klant van de Rabobank, op een eigentijdse manier van dienst zijn. Vooral op een manier die uitstekend aansluit op uw eisen en wensen. Om u nog beter kennis te laten maken met onze bank, verschijnt er periodiek een informatiepagina in deze krant. Ditmaal belichten wij Rabobank Huis Hypotheekadvies. Het kopen van een huis is vaak de grootste financiële transactie in een mensenleven. Een gebeurtenis waarbij u achteraf absoluut niet voor verrassingen wilt komen te staan. Daarom kijken onze hypotheekadviseurs verder dan uw hypotheek alleen. "Zo nemen wij bijvoorbeeld ook alle verzeke ringsaspecten met de klant door. En alle fiscale aspecten, waardoor er een realistisch beeld kan ontstaan van de totale netto maandlasten, nu én later,vertelt adjunctdirecteur drs. Willem Struijs. "Belangrijk is ook dat er binnen de hypotheek constructie veel meer geregeld kan worden dan de financiering van de woning. Wij nemen alles samen onder de loep: risico verzekeringen, toekomstvoorzieningen, waarin beleggen ook een belangrijke rol kan spelen, sparen voor de kinderen, studiefinanciering, alles wat voor de betreffende klant relevant kan zijn. Wij spreken dan ook niet over een hypotheek, maar over een hypotheekplan. Dat leunt heel dicht tegen een financieel advies aan." Een relatie die verder gaat De meerwaarde van een goede hypotheek schuilt ook in de klant-adviseur-relatie. Daar van is de gedreven Rabospecialist ten stelligste overtuigd: "Wij regelen alles voor onze klanten, en begeleiden hen over het hele traject, tot en met het passeren van de akte. Ook na die tijd onder-houden we de contacten en blijven wij alert op de belangen van de klant. Als Rabobank mikken wij niet zozeer op een flitsende korte termijn score. Wij hechten vooral aan goede, langdurige relaties. Het team van Rabobank Soest-Baarn telt drie full-time hypotheekadviseurs. Deze worden ondersteund door ervaren binnendienst medewerkers die ook een complete hypo theekopleiding op hun naam hebben staan. Het hechte teamwerk tussen adviseurs en binnendienst zorgt onder meer voor conti nuïteit, snelle klantenservice en een perfecte hypotheekbegeleiding en -afhandeling. Sinds 1 mei van dit jaar maakt Vincent Timmer deel uit van het team als hypotheekadviseur: "Ik werk vanaf '97 bij deze bank. Eerst als cliëntadviseur, daarna was ik meer betrokken bij beleggingen. Als hypotheekadviseur heb je direct met de klant te maken, dat spreekt me aan." Waaraan voldoet volgens hem een goed hypotheekadvies? "Dat is moeilijk in een paar woorden te zeggen. In elk geval zorg ik ervoor dat ik de situatie en de wensen van de klant goed inventariseer, en dat we het een en ander zorgvuldig tegen het licht houden. Alleen op die basis kun je voor je klant de juiste hypotheek constructie samenstellen. Woon- en leefgenot heeft niet alleen te maken met een mooie woning. Ook de leefbaarheid speelt een belangrijke rol. Leefbaarheid nu en in de toekomst. Als Rabobank vinden wij dan ook dat wij onze verantwoordelijkheid moeten nemen ten aanzien van het milieu. Daarom laten wij bijvoorbeeld onze hypo-theekklanten gratis kennismaken met Eco-stroom. Energie wordt doorgaans opgewekt door het verbranden van fossiele brandstoffen als aard gas of kolen in elektriciteitscentrales. Daarbij komen schadelijke stoffen vrij zoals zwavel dioxide en kooldioxide. Ecostroom van REMU is het milieuvriendelijke alternatief: stroom die afkomstig is van windmolens, zonnecellen, waterkracht of biomassa. Schone energie uit onuitputtelijke bronnen. Rabobank betaalt de kosten Het gebruik van Ecostroom kost meer dan 'gewone' stroom. Maar dat hoeft voor u geen beletsel te zijn. Als u uw hypotheek afsluit bij de Rabobank, nemen wij de meerkosten voor 1200 kWh Ecostroom voor onze rekening (1200 kWh is ongeveer éénderde van het jaarverbruik van een gemiddeld gezin). Zo draagt u gratis bij aan een beter milieu. Wordt de 500e? Ecostroom doet het prima bij de Rabobank. Tot nu toe hebben al bijna 500 van onze hypotheek relaties Ecostroom in huis. Vandaag of morgen is het zover: dan staat de teller precies op 500. Maakt dit getal rond? Dan zetten wij u extra in het zonnetje! Zo'n tien jaar geleden was het zo helder als een glaasje Spa. U had de keuze tussen een annuïteitenhypotheek of een lineaire hypo theek. Moeilijker was het niet. Anno 2000 is hypotheekadvisering een veelomvattend en complex terrein geworden. Reden om te kiezen voor het advies van een Erkend Hypo theekadviseur. Om een hoge, betrouwbare advieskwaliteit te waarborgen hebben de gezamenlijke hypotheek aanbieders een landelijke erkenningsregeling ingesteld. De onafhankelijke Stichting Erkennings regeling Hypotheekadviseurs ziet toe op de correcte uitvoering van de regeling. Rabobank Soest-Baarn schaart zich graag achter dit initia tief, dat immers de belangen van de consument beschermt. Twee van onze hypotheekadviseurs, Bernard Dijkstra en Jan Pol, kunnen hun certifi caat inmiddels al inlijsten. Onze derde hypo theekadviseur Vincent Timmer legt binnenkort het examen af. Programma van eisen Het certificaat geeft u de zekerheid dat u met een vakbekwame gesprekspartner rond de tafel zit. Een specialist die de relevante delen van het Nederlandse rechtssysteem en belastingstelsel kent. Die veel kennis inbrengt over toekomstvoor zieningen, verzekeringen en financieringen. En die bovendien persoonlijk minimaal dertig hypo theken per jaar afsluit. Wie aan deze eisen voldoet dient eerst met succes een toets af te leggen, voordat hij of zij het certificaat ontvangt. En ook dan blijft opletten het motto. Om het certificaat te kunnen houden neemt de adviseur verplicht deel aan het programma van Permanente Educatie. Hierin moet elk jaar een aantal studiepunten worden behaald. Zo is en blijft uw Erkend Hypo theekadviseur uitstekend geschooid! Bernard Dijkstra, Jan Pol en Vincent Timmer (v.l.n.r.) en hun blijk van erkenning.

Soester Courant | 1999 | | pagina 22