i§ 6Ik vraag niet alleen hoe laat het is, maar ook hoe het horloge in elkaar zit' 7 OP SOEST! Volkskerstzang Soest 7v Alleen bij Sleepwoild Reverso Soest 50 jaar geleden UUR RADLO PROGRAMMA Kersf/Nieuwiaar Dtoltak wenskaarten Vesper met adventsmuziek Unicef-stand op kerstmarkt OVERZICHT PAGINA 12 odbaard en West an in Shock-inn WOENSDAG 8 DECEMBER 1999 SOESTER COURANT Soester schrijver Tuna Prekpalaj uit Kosovo PAGINA 13 OPSPORING VERZOCHT! Kleinegris Adviesgroep Zondag 19 december, Julianakerk /olksuniversiteit ioest/Soesterberg lein vaarbewijs I en II Ontmoeting met Zonnegloren op Radio Soest Smitsweg Voetreis naar Jeruzalem Kerstconcert van mannenkoor Apollo Middelman SOEST. Wandelen Radio Soest deze week Cor Voorbij (fals Rondevener van de eeuw genomineerd WeiKhaarlen mcluwciqcn foto uiLENDER 2000" Slechts Zondagmiddag in de Open Hof Zaterdag en zondag bij van A.P. van Doorn Bingo voor 55+ VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG eden. We kunnen een viertal voor- lijke jazzmusici met een boeiend en selend repertoire aan het werk ho -let Sjoerd Dijkhuizen Kwartet be- uit Sjoerd Dijkhuizen - tenorsaxo Henk Meutgeert - piano; Giis luizen - drums; Jan Voogd - bas lang 21.00 uur. Toegang f 10,09 k-inn zal op vrijdag 10 december oester publiek een twee uur duren- te nederhop avond aanbieden. Dit rgeschoven kindje van de Neder- italige muziek heeft al even zijn 1 laten zien in de vorm van de vaar- ;id tijdens Koninginnedag '99 leeft vooral in de underground en p deze dag even het hoofd wat lan- oven de grond steken, edende artiesten zijn Roodbaard le Ouderkerk Kaffers en hij neemt >eciale gasten West Klan mee. Bei- :ts zagen het licht na de nederhop- utie die door Osdorp Posse en met voorman Def P. is ingezet. De acts bestaan niet meer in hun oor- ïkelijke vorm, maar door een uniek mwerkingsverband garanderen ze eikaars levensvatbaarheid. Waarbij imaticale hoogstandjes en brokjes tyling geen uitzondering zullen zijn. alles wordt ondersteund door een HipHop-DJ. vang 22:00 uur. Entree f 12,50. www.come.to/Artishock andag 13 december eshkempir' shkempir" won de "Zilveren Lui- d" op het filmfestival van Locarno. speelt in een dorpje in Kirgizi, waar jongen opgroeit met zijn leeftijdsge in, een kind als alle anderen. Maar: ien est omen. De letterlijk betekenis de naam Beshkempir ("vijf oude iwen") verwijst naar ene Kirgizisch uik om kinderloze echtparen een uit een krootsrijk gezin te schen- Daarbij verzorgen vijf oude vrou- de overdracht. Zo'n kind is Besh- pir, alleen weet hij dat niet. Totdat )p een dag verliefd wordt en zijn e vriend zo jaloers is, dat hij Besh- pir uitmaakt voor een zielige wees. kort daarna ook nog eens zijn oma 't staat Beshkempirs leven helemaal ,'n kop. shkempir" is een juweeltje, opgeno- in het ongerepte Kirgizi. De dialo- zijn spaarzaam: het verhaal wordt ral beeldend verteld in prachtige rt-wit fotografie met enkele frag- iten in kleur die sterk emotionele nneringen weergeven aan ene bont- eurde vogel die de kamer binnen st, aan grootmoeders tapijt - weer- :n, De rijke geluidslaag, grotendeels aande uit ruisende bomen, stro- id water en talrijke vogelgeluiden, "t een magische uitwerking en tilt de uit boven een simpele realistische elling. an Abdykalykov is opgeleid tot Idend kunstenaar. Naast zijn schil- verk maakt hij sinds 1990 een vijf- corte films die zonder uitzondering roond werden op grote internationa- ïstivals. ivang 20.30 uur. Entree f 9,00; Cjp/ f7,00. erveren tel. 6019577. (door Lenora Crom) Tuna Prekpalaj is één van de tien Soester auteurs die donderdag avond 9 december optreden in Ar- tishock. Hij is in 1948 geboren in Prizren, Kosovo, en woont sinds 1977 in Nederland. Hij werkt in de bibliotheek in Soest. Tuna Prekpa laj is de schrijver van het Neder lands-Albanees woordenboek en de roman "Kosova: Een schreeuw van llir". Hij is bezig met de voltooi ing van een boek over de filosofie van de taal. Tuna Prekpalaj: "In mijn roman heb ik geprobeerd op een constructieve manier te zeggen wat ik kwijt wil. Dat vind ik het fantastische van het westen, dat je kunt zeggen en schrijven watje wilt. Dat kan in de Balkan niet. Mensen commu niceren daar heel anders. In het westen kun je contact maken met andere groe peringen door met ze te communiceren. Er wordt over problemen gediscussi eerd. Daarna wordt er over gestemd. Meestal is het de meerderheid die be slist. Dat gebeurt in de Balkan niet. Daar wordt eindeloos gediscussieerd, zonder dat er een beslissing valt. Om dat iedereen de baas wil zijn. Tito Ik denk dat het samenleven van al die verschillende volkeren in de Balkan heel moeilijk blijft. Vroeger, toen iedereen kunstmatig samenleefde onder Tito, waren we allemaal atheïst. De Serviërs hebben de haat via de religie aangewak kerd om hun politieke doeleinden te bereiken. En dat doel was Joegoslavië bij elkaar houden. Want de Serviërs hadden die andere hardwerkende volke ren zoals de Kroaten en de Slovenen hard nodig. Slovenië betaalde 40% van de belastingen in Joegoslavië! Zij had den de technologische kennis. Kroatië had het toerisme. Servië had het politie ke centrum, dat was heel slim bedacht van Tito, om dat in Belgrado te situe ren. En Bosnië was een achtergebleven agrarisch land. Maar Joegoslavië viel uit elkaar. Slovenië en Kroatië werden zelf standig. De Serviërs hadden alleen Bosnië nog. De scheidslijn wordt be paald door de taal, niet door de religie. Je hebt bijvoorbeeld Albanese katholie ken en Albanese moslims. Zij spreken dezelfde taal en hebben dus een goede band. Hetzelfde geldt voor de Bosnische Serviërs en de Bosnische moslims. Die konden ook goed met elkaar opschieten vanwege hun taal. Italië Ik heb filosofie gestudeerd in Italië. Als kind al wist ik dat ik weg wilde uit Ko sovo. Omdat ik merkte dat mijn fami lie niet kon doen en niet kon worden wat ze wilde. Ik kreeg geen beurs om te studeren, mijn broer en mijn vader kon den geen carrière maken. Alleen com munisten kregen de mooie baantjes. Wij waren katholiek. Op belangrijke posten zaten incompetente communisten. Het hele sociale systeem was gebaseerd op leugens. Tuna Prekpalaj. In mijn roman heb ik geprobeerd filoso fische thema's te verwerken. Ik denk dat het belangrijk is om het mooie, het goe de en het communicatieve te accentue ren: Als je zingt dan denk je niet aan slechtheid! Als je het goede in je hebt dan kun je je uiten. Het is belangrijk dat ouders dat in hun opvoeding meegeven aan hun kinderen. Dat ze opletten met al dat geweld op tv. Want het goede komt je niét toevallen, daar moet je ie dere dag voor vechten. Zorg dat het onderwijs goed is! Dat is vreselijk be langrijk. Ik ben er van overtuigd dat één van de redenen voor de armoede van Kosovo de slechte staat van het onder wijs daar is." "Kosova: Een schreeuw van llir" is te bestel len door het overmaken van fl. 35,00 op postgironummer 7180116 of bankrek. 41.36.83.222. Per brief is Prekpalaj bereik baar via postbus 6048, 3503 PA Utrecht. Aankomende huizenbezitters die zoeken naar een passende financiering en bovendien op termijn willen genieten van een riant inkomen. Bosstraat 12, 3766 AG Soest. Telefoon 035 - 601 32 60 E-mail: kleinegris.adviesgroep@wxs.nl De NBVA-adviseur. Uw privé-adres in financiële zaken. betrokken adviseurs •i Lassostraat 65% tel. 6022195 ds 1992 is het voor een aantal water- rters verplicht om een vaarbewijs te •ben. Het gaat hier om schepen die der kunnen varen dan 20 km per of schepen die langer zijn dan 15 ter. Heel vaak blijkt echter dat een sus Vaarbewijs ook voor de andere :ersporters een uitstekende gelegen- d is om de eigen kennis en ervaring vergroten. De cursussen Vaarbewijs i dan ook niet alleen gericht op de imenstof. De bedoeling van de cur- sen is dat de deelnemers een dege- e en praktijkgerichte basiskennis op- in, waarmee ze veilig en ontspannen de Nederlandse wateren gebruik inen maken. cursus Klein Vaarbewijs I is bestemd ir iedereen die met een zeil- of mo* boot op rivieren, meren en kanalen irt. Aan de orde komen onder ande reglementen, wetgeving, vaarregels, Jggen en sluizen, betonning en ver- ïting langs de vaarwegen, manoeu- ren met een motorboot, de grote leepvaart en eenvoudige weerkunde, rder wordt gesproken over de inven- is, uitrusting en verlichting aan boord de (brand)veiligheid. i cursus Klein Vaarbewijs II is be' md voor iedereen die op groter wa* vaart, zoals het IJsselmeer en de iddenzee en voor diegene die al be- likt over het eerste bewijs. De hoe- ïlheid stof die behandeld wordt is wat nder dan bij de eerste cursus, maar er •rdt wat dieper op ingegaan. De vol- ide onderwerpen komen ter sprake: vistechnieken van het navigeren, wer ft met kompas, kaart en plotter, het "en van meerdaagse tochten op ruim en water, basiskennis over getijden, dementen en vaarregels op zee en de ïsterschelde. ide cursussen bestaan uit zes lessen a 2,5 uur, cursusprijs f220,- rsus. Cursus Klein Vaarbewijs I stad tsdag 11 januari om 19.00 uur, aan- itend hierop kunt u eventueel mete^ 'der gaan met de cursus Klein Vaar* wijs II, deze start dinsdag 22 februa* am 19.00 uur. beide cursussen wordt gewerkt met t boek Klein Vaarbewijs I en II, k°s* 1 f 35,-De landelijke examens voor ide cursussen vinden plaats op zater* g 8 april, het is mogelijk beide exa* :ns tegelijkertijd af te leggen. Op zondag 19 december vindt weer de jaarlijkse volkskerstzang in Soest plaats, mede op voordracht van de Raad van Kerken, die aandacht zal vragen voor het werk van Amnesty International. Medewerking zal worden verleend door o.a. het vrouwenkoor Cantiamo uit Weesp en het christelijk gemengd koor Juliana-Soest, beide o.l.v. Mi- riam Westgeest, een koperkwartet de Widt (evangelielezing), Arie Bax (orgel) en Henk van der Hoeven (piano). Het evenement wordt gehouden in de Julianakerk aan de Julianalaan 19. Alle belangstellenden worden van harte uitgenodigd. De aanvang is om 19.00 uur; de toegang is vrij (collecte ter bestrijding van de kosten aanbe volen). Komt allen tezamen! Op donderdag 9 december om 10.00 uur heeft het programma "Ontmoe ting met" een nostalgisch tintje: over het voormalig sanatorium, later zie kenhuis "Zonnegloren". Wat begon op 13 juli 1927 eindigde op 9 okto ber 1996, toen de deuren voorgoed werden gesloten. Iedere inwoner van Soest en Soester- berg, maar ook velen van daarbuiten, heeft ergens wel een herinnering aan het Sanatorium Zonnegloren dat in 1963 werd erkend als streekzieken huis. Helaas, het is niet meer. Het voormalig ziekenhuis wordt nu afge broken en het terrein wordt terugge geven aan de natuur. Presentator Henk Gerth praat in deze uitzending met de heer Pel, die als 20-jarige jon gen in 1931 in het tbc-sanatorium heeft gelegen, met Jan Donker, die in het laboratorium heeft gewerkt; en met Henk Strietman van de voetbal vereniging "Vrienden van Zonneglo ren", die werd opgericht door de heer Van der Broek (WZ'49). Dit programma wordt herhaald op donderdag 16 december. De tech niek is van Jaap Pastijn. Ze wonen 6-hoog en al jaren de harde betongalerij. De deuren zijn glad, zo ze waren, de buren gaan dichtbij voorbij. Geen Hollander gaat eens uit rijden om de flats aan de Smitsweg te zien. 'n Turks jochie voetbalt er tegen de muur, op zijn eentje speelt'ie voor tien. Morgen zingen de mensen in koren, in aanbidding op zoek naar de flat, waar de sterspeler ééns werd geboren, om het galerijtje te kussen, de deurknop, zijn bed. Jan M. At De Soester Kring Secretariaat: <L Albert Cuyplaan 136 Tel. 035-6017001 Herman Post vertelt woensdag 15 de cember in de Soester Kring over de voetreis die hij de eerste maanden van dit jaar maakte naar Jeruzalem. In vijf maanden tijd legde hij 3500 kilometer af. De voormalig journalist, werkzaam bij onder meer De Tijd en de KRO, doet zijn verhaal in de zaal van de NPB- kerk aan de Rembrandtlaan, waarvan de ingang te vinden is bij de parkeerplaats aan de Pieter de Hooghlaan. De zaal gaat om 9.30 uur open, een half uur la ter steekt Post van wal. Tijdens de bij eenkomst, die tot 11.30 uur duurt, kun nen bezoekers de gast vragen stellen. De toegang bedraagt vier gulden, inclusief koffie of thee. Inmiddels is het nieuwe programma van de Soester Kring verschenen. Wie wil weten welke activiteiten van januari tot en met mei volgend jaar worden gehou den, kunnen het programma telefonisch opvragen via nummer 6017001. Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035-6030303 Fax: 035-6029995 Woensdag 15 december om 20.00 uur geeft Apollo zijn traditionele kerstcon cert in de Petrus en Pauluskerk aan het Kerkplein. Tijdens deze avond verleent hoboïste Marlies van Setten haar mede werking. Een hobo als begeleiding bij een mannenkoor is in deze kerk, met z'n bijzondere akoestiek, bijzonder om naar te luisteren. De begeleiding is in handen van Gijs Braakman. Bovendien zal Braakman met Marlies van Setten een intermezzo verzorgen. Het kerstconcert staat onder leiding van dirigent Gerard van Dolder. Ook zal organist Arie Bax enkele kerstvariaties op het orgel bren gen. Naast dit alles is er natuurlijk ook samenzang. Koor en publiek zingen dan de bekende kerstliederen. Kaarten zijn, zolang de voorraad strekt, te koop bij de leden van het koor, secre taris Jeroen Vis, Da Costalaan 3, tel: 6018565 en de VW in Baarn en Soest. Ze kosten f 5,-. Uit de Soester Courant van 6 December 1949 Reverso coiffeuse en commode met 22 laden Reverso. Een bijzondere slaapkamercollectie die door en alleen voor Sleepworld is ontwikkeld. Reverso is een fraaie Art Deco-lijn van Patagonisch kersen hout met details in ebbenhout. Warm en sfeervol. En zo compleet dat u voldoende keuze hebt. Alleen bij Sleepworld, de slaapkamerafdeling van... WONEN Birkstraat 99 (hoek van Lenneplaan) Soest, tel. 035-6011004 BELASTINGEN. De Inspecteur der Belastingen te Baarn brengt ter kennis van belanghebbenden, dat verzoeken om vermindering van loonbelasting, in verband met uitgaven wegens hogere kosten tot verwerving, persoonlijke verplichtingen, buitenge wone lasten en meerderjarige studeren de kinderen (t.m. de leeftijd van 24 jaar), over het jaar 1950, voor de inwo ners van de gemeenten, Baarn, Eemnes en Soest, ten spoedigste, doch uiterlijk 15 December 1949, schriftelijk te zijner Inspectie, Javalaan 3, dienen te worden ingezonden. In het verzoek dienen te worden opge nomen, naam, adres en stamnummer van de tegenwoordige werkgever. Op niet tijdig ingediende verzoeken kan niet meer terugwerkende kracht een be slissing worden genomen. OPLICHTER VOOR DE RECHTBANK. D.N. alhier, die zich Vrijdag voor de Utrechtse Rechtbank moest verantwoor den wegens oplichterij en valsheid in geschrifte, heeft kans gezien de afgelo pen jaren diverse zakenlieden op te lich ten, waarbij hun bedragen variërend van f 500 tot f 4500 afhandig werden ge maakt. Zo wist hij iemand uit Eindhoven uit Eindhoven f 500 lichter te maken door hem de overschrijding van een patates- frites-vergunning te beloven. De man betaalde het geld, doch de vergunning bleef uit, want N. had deze zelf niet. Een banketbakker uit Friesland, die de zaak te Weert, waar N. werkzaam was, in huurkoop wenste, moest een zeker heidstelling van f 4500 betalen; het ge hele bedrijf bleek echter verlopen te zijn. Verder tekende N. huur- en koopcon tracten met een valse naam, terwijl hij zijn relaties door allerlei fantastische verhalen tot zakendoen wist over te ha len. Mede gezien het verleden van verdach te, eiste de Officier van Justitie 3 jaar gevangenisstraf tegen N. Uitspraak volgt 16 December a.s. TOEKENNING STUDIEBEURZEN. In de practijk is meermalen de wense lijkheid gebleken om aan de daarvoor in aanmerking komende leerlingen een studiebeurs of een toelage toe te ken nen. Thans is een concept verordening gereed, waarbij is uitgegaan van de ge dachte, dat studiebeurzen etc. enkel aan die leerlingen worden toegekend, die krachtens aanleg en karakter hiervoor in aanmerking komen. Aangenomen wordt, dat in die gevallen de ouders, of zij, die de ouderlijke macht uitoefenen, slechts ten dele in staat zijn de kosten te voldoen. In vele gevallen kan slechts sprake zijn van een tegemoetkoming in de studie kosten, maar toekenning van een hoger bedrag zal mogelijk zijn. In de gemeentebegroting voor het jaar 1950 is een bedrag van f 2500,- uitge trokken. BELANGRIJKE INDUSTRIEVESTIGING. De wenselijkheid om in deze gemeente te komen tot industrievestiging is meer dere malen bepleit. Ook in de gemeen teraad is herhaaldelijk op het groot eco nomisch belang hiervan gewezen en dat ons gemeentebestuur in deze diligent is, is herhaaldelijk gebleken. Thans doet zich een gelegenheid voor een belangrijke industrie aan te trekken. De heer E. Kam te Naarden exploiteert reeds 20 jaar een tricotagefabriek in Gennep en het ligt in het voornemen deze industrie naar hier over te brengen en hiervoor een moderne fabriek te bouwen, waarin direct werkgelegenheid zal zijn voor ongeveer 70 arbeidskrach ten. Nederlandse Vereniging van £fl| Huisvrouwen Secretariaat, tel. 601 76 22 Vanaf de parkeerplaats bij restaurant 't Hoogt aan de Van Weerden Poelman (op de 'bult' tussen Soest en Soester- berg) start vrijdag 10 december een wandeltocht. Die is georganiseerd door de plaatselijke afdeling van de NVvH en begint om 10.00 uur. Bij terugkomst wordt gezamenlijk een consumptie ge nuttigd. Bij twijfelachtig weer kan men bellen naar 6017418. Zondag 12 december, 14.00-16.00 uur: "Radio Soest M.M." van Eef v.d. Horst en Ivo van Gurp, met o.a. de vrij willigers die zich op eerste kerstdag be schikbaar stellen voor de kerstbrunch voor ouderen in Molenschot, Ab Faas over de voorbereiding van Thomasvaer en Pieternel (3 januari in de raadzaal), de jaarlijkse fakkelwake van Amnesty op 10 december en de zondagsrust van Gerard v.d. Deijssel, raadslid voor Ge meentebelangen Groen Soest. Maandag 13 december, 10.00 uur: "De Soester en zijn muziek": Lonneke Meijer praat met Tora Schuurman, con certmeester bij de Soester Orkest Ver eniging. Herhaling: vrijdag 17 decem ber, 14.00 uur. De in 1993 overleden Cor Voorbij uit Soest is postuum genomineerd als "Rondevener van de eeuw". Voorbij wordt in het weekblad De Ronde Vener (omgeving Mijdrecht etc.) genoemd in een rijtje van tien (oud-)inwoners van die gemeente die aanspraak maken op de eretitel. Voorbij was oprichter van Voorbij Beton en een van de grotere werkgevers in Wilnis, die zich bijzonder inzette voor de plaatselijke gemeen schap. Ook in Soest, waarheen hij later verhuisde, liet hij zich wat dat betreft niet onbetuigd. Velen herinneren zich de door hem georganiseerde uitstapjes (in totaal 18 jaar) met bejaarden. De inwo ners van De Ronde Venen kunnen tot en met vandaag hun stem uitbrengen. prettige Gelukkig 2000 Afgewerkt in EIGEN LABORATORIUM, hierdoor extra veel mogelijkheden. Eigen tekst mogelijk snelle levering INCL. ENVELOP: 99 CENT PER STUK BIJ 100 STUKS C Q INCL. ENVELOP Geplastificeerde der van foto of artiest s een ieUke To^Sraeefeneraen (niet groter dan 21 liefst op liggend Fl - - formaat). r= :)|ii sjr Fotokaarten met uw eigen tekstregel verwerkt in de foto. Informeer in onze winkel naar de vele mogelijkheden. Willem Van Oosten _fotoservice VVl-MiMilJ.1 Soesterbergsestraat 57, Soest-Zuid. Telefoon (035) 601 3109 De oecumenische vesperviering, zondagmiddag 12 december in De Open Hof, staat in het teken van "Gaudete" (Verblijdt u), dat in de traditie van het kerkelijk jaar is ver bonden met de derde adventszon dag. Ter opening speelt organist Tjalling Roosjen een koraalbewerking van psalm 85 van plaatsgenoot Jan Jansen, orga nist van de Domkerk in Utrecht. In het gezongen psalmengebed keert psalm 85 terug in de vorm van een onberijmde zetting van Jan Valkestijn. Het thema van derde advent, ontleend aan het vier de hoofdstuk van de Filippenzen-brief (vers 4-7), zal klinken in de vorm van het anthem "Rejoice in the Lord alway" van Henry Purcell (1658-1695). Als canticum fungeert zoals gebruikelijk het Magnificat (lofzang van Maria). Gezon gen wordt een eigentijdse versie uit het repertoire van de Dominicusgemeente in Amsterdam, geschreven door Jannet Delver en Tom Löwenthal. De vesper- cantorij van de Raad van Kerken Soest staat deze keer onder leiding van gast- dirigent Cor Brandenburg uit Haarlem. Aanvang: 17.00 uur. De volgende ves per in De Open Hof is op zondag 13 februari. Unicef is het hele weekeinde pre sent tijdens de kerstmarkt bij de fir ma A.P. van Doorn aan de Konings weg 33, zowel zaterdag als zondag van 10.00 tot 17.30 uur. Vooral voor de zaterdag worden nog vrij willigers gezocht (mevr. Weyzel, tel. 6016182). De Unicef-collectie bestaat o.a. uit kerst- en wenskaarten, cadeau-artikelen voor kerst, kalenders, houten speelgoed, boeken, horloges, bureau-accessoires, kaarsen en nog veel meer. Op zaterdag 18 december, 10.00-15.00 uur, is de stand aanwezig bij de chr. basisschool De Werveling in Soest-Zuid (Oude Utrechtseweg), waar ook een kerst markt wordt gehouden. De verkoop bij de AH-supermarkten was succesvol: de opbrengst was bijna 8000 gulden. Wie huisgebonden is kan voor kerstkaarten en andere artikelen uit de folder bellen naar de Unicef-winkel: tel. 6010466. Komende vrijdagmiddag (10 december) wordt in het dienstencentrum van de Vijverhof (Klarinet) de laatste senioren- bingo van deze eeuw gehouden. Aan vang 14.00 uur. FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. DONDERDAG 9 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 ONTMOETING MET... programma over Zonnegloren; pr. Henk Gerth. 11.00 FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon. 12.00 BURGERS 2000 (H) 13.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider. 14.00 OPERETTELAND "Door u gevraagd"; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 ONTMOETING MET... (H) 17.00 DE VERREKIJKER chr. kinderprogramma. 17.30 HET KOMPAS chr. tienerprogramma. 18.00 Radio M. VRIJDAG 10 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 ACHTER DE GEVEL pr. Gerda Alders. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. EUy v.d. Wel. 12.00 SPORTCAFÉ pr. Joop van Ipenburg. 13.00 LUNCHROOM pr. Thari Schröder. 14.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK (H) 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Radio M. ZATERDAG 11 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten.. 15.00 DE MIDDENSTIP pr. Ivo van Gurp. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Radio M. ZONDAG 12 DECEMBER 08.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 09.00 POEZIE EN RELIGIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU (H) 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenesteijn/Wim Kiezebrink 13.00 RADIO SOEST NON-STOP 14.00 SOEST M.M. pr. Eef v.d. Horst. 16.00 SUNDAY AFTERNOON jongerenprogramma; pr. Ivo Samplonius/ Gertjan Dijkgraaf. 18.00 KERKDIENST opname van de ochtenddienst in de r.k. Jo- annesparochie, verzorgd door Frank Smit. 19.00 Radio M. MAANDAG 13 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK Lonneke Meijer. In gesprek met violiste Tora Schuurman. 11.00 ACHTER DE GEVEL pr. Gerda Alders. 12.00 BURGERS 2000 Rob Joustra in gesprek met wethouder Neks Blommers. 13.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders. 14.00 UIT HENKS HOGE HOED 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 17.00 DE DERDE HELFT pr. Joop van Ipenburg. 18.00 HEADBANG informatief jongerenprogramma van Stich ting Balans. 19.00 Radio M. DINSDAG 14 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 ONTMOETING MET... een programma over carnaval; pr. Miep Jan sen 11.00 FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon; aanvragen: tel. 6093851. 12.00 MISDAADRECONSTRUCTIE pr. Dick de Vree. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 RATJETOE pr. lngrid de Jong. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 RADIO SOEST NON-STOP 17.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 18.00 Radio M. WOENSDAG 15 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Annelies Nelis/Ina Aangeenbrug. 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis/ Ben van Os. 12.00 CULTUUR IN DE REGIO pr. Lonneke Meijer. 13.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 14.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad v. Wijngaarden. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 17.00 BOEK BINNENSTEBUITEN pr. Herman Spoor. 18.00 Radio M. Radio Soest, 6093851/6093852.

Soester Courant | 1999 | | pagina 13