Jan Muls Wim van llonrn Kerstbazar/rommelmarkt voor Kameroenproject in Open Hof Decemberactie: kerst-cd's in de bibliotheek! KERSTDE WOENSDAG 8 DECEMBER 1999 SOESTER COURANT _PAGINa; WOENSDAG 8 DECE Zaterdag 11 december10.00-15.00 uur: Meningen I van lezers Geen gegeil op guichelheil Gouden Oliebol Eeuwwisseling (3) Onze beroemde oma's stoofpotjes? Onze bekende saté-schotels? Onze Bourgondische lamsschouder? Het blijft genieten! Iets te koop of te geef? Plaats een "kleintje" in de Soester Courant Van f4,50 voor f2,50 Videocamera voor zorgcentra SZS WOENSDAG 8 DECEMBER 1999 ACTUEEL 1 OFFICIËLE BEKENDMAKING VAN DEGEMEENTE SOEST ZATERDj OOK OM Zaterdag Bezoek i KERSTBOME STEEKSCHUl BLQEMENHU1< Verder o.m. ezel Sinds 1963 BOUWBEDRIJF SOEST MEER DAN 35 JAAR EEN BEGRIP IN DE BOUW NIEUWBOUW VERBOUW RENOVATIE ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST - TEL (035) 601 50 73 - FAX (035) 601 74 96 In de Open Hof wordt komende za terdag, 11 december, de jaarlijkse kerstbazar/rommelmarkt gehou den. De opbrengst daarvan is weer bedoeld voor het diaconieproject van de Samen-op-Weg-kerken van Soest: een jongerencentrum in Edea (Kameroen). Ook nu weer belooft de kerstbazar een groots evenement te worden. Om 10.00 uur gaan de deuren open en vanaf dat moment kunnen de bezoekers meedoen aan een heel scala van activiteiten, alle maal voor het goede doel. Het meest in het oog springend is waarschijnlijk de (levende) kerststal - uitgerust met een echte ezel en een echt schaap - en kin deren mogen voor slechts vijf gulden met de dieren op de foto (tussen 10.00 en 12.00 uur). De foto's zijn 's middags al klaar. Tussen de middag kunnen er ook huifkarritjes door de buurt worden gemaakt; voor f 1,50 kan men met de huifkar van de Vrfije Teugel een "blokje om". Verder zijn er op bescheiden schaal kerstbomen te koop, evenals olie bollen en koek (een kraam van bakker Van Kooten). Binnen, in de Open Hof zelf, gaat direct na de opening de grote rommelmarkt (annex boeken- en platenmarkt) van start. Er is al een flinke collectie verza meld, "maar er kan nog meer bij," zeg gen Rik Schoenmaker en Nel van der Haven van de diaconie van de Open Hof. Het kerkgebouw is daarvoor don derdagavond tussen 19.00 en 20.30 uur open, evenals op vrijdagmiddag tussen 13.00 en 16.00 uur en vrijdagavond tus sen 19.00 en 20.30 uur. De spullen kun nen - na een telefoontje met Nel van der Haven (tel. 6027106) - ook thuis worden afgehaald. 'Creaclub' Centraal op de bazar staan ook nu weer de dames van de "creaclub", die aller lei zelfgemaakte spulletjes, zoals hand werken en kerstkaarten, aan de man zullen proberen te brengen. Nu al staat vast dat er ook een mooie knuffelbeer wordt verloot (de lootjes kosten een gulden) en verder kan men ook het ge wicht van een kaas raden. Ook is er een tekening met allerlei uitgebeelde Neder landse spreekwoorden en wie de mees te daarvan in tien minuten weet thuis te brengen krijgt ook een leuke prijs. In het gezellige "restaurant" kan zelfge maakte soep, cake, koffie of thee en fris genuttigd worden. Ook voor de kinderen is er wat te be leven, zoals "kerstboompje prik" (a la het bekende ezeltje prik), kerstkransjes happen en sjoelen. Kinderen kunnen ook een ballon (een gulden) kopen, waarmee ze meedoen aan een wed- strijd-wie-het-verste-komt. En ook is er een Rad van Avontuur, waarvoor de Soester middenstand talrijke prijzen heeft afgestaan. Tenslotte is er nog mu ziek, verzorgd door Wouter Moraal (ac cordeon) en Piet van Dijk (piano). Ra dio Soest zal in de uitzending ook aan dacht aan dit jaarlijkse evenement be steden. o eA In de Soester Courant van 1 december jl. konden we de einduitslag lezen van het Soester Dictee, d.w.z. van de 17 die eindigden bij de eerste tien. Toen de heer Majoor mij belde en uitnodigde voor het dictee (mijn aanmelding was "laat"; hij zet ook anderszins punten op de i), zei ik deze keer voor mijn eigen eer minstens op de negende plaats te willen eindigen, want vorig jaar was ik tiende. Na afloop was ik niet tevreden, maar de krant had een verrassing: ik was achtste. Als deze sprong voorwaarts zich de komende jaren herhaalt, ben ik in 2003 winnaar (grapje). Na de eerste lezing kreeg de heer Ma joor applaus. Terecht: hij moet op de ronde inhoud het vierkant van de spel ling drukken en dan gaat de zaak altijd wringen. Het dictee van vorig jaar was inhoudelijk wat dichter bij huis (de "Soester sinterklaasviering"), waarin allerlei consumptieve woorden de spel lingsdragers waren ("whisky'tje", "ge fondued") en. daarmee was er meer consistentie in de inhoud. Sommigen hadden dit jaar het millennium als the ma verwacht en de korte geschiedenis van de Olympische Spelen kwam ze daarin tegemoet. Met de vierde en vijf de zin dwaalden we wat weg van het onderwerp. Ze barstten van beruchte spellingskwesties: "avant-gardistische exponenten van de hiphopcultuur" en "onloochenbaar goocheme gedachteflit- sen". En passant haakte heer Majoor in op de discussie in deze krant wanneer nu eigenlijk het nieuwe millennium be gint, in 2000 of in 2001: "In 2000 be gint weliswaar niet het nieuwe millen nium..." Bovendien was de titel ook van toepassing op de deelnemers van het dictee: "Niet winnen, maar deelnemen is belangrijk". De spellingsproblemen zitten niet zo zeer in de schrijfwijze van afzonderlijke woorden als wel in allerlei nieuwe en buitenissige combinaties. "Logeerboer- derij" en "doorwerktampon" gaan nog wel, maar hoe zit het met open/deur/ politiek en open/haard/hout? U maakt er maar wat van. Dat de heer Majoor ons op het verkeerde been zet, mogen we verwachten. Wat hij niet doet, is doorschieten naar woorden waar onze landelijke lezer Philip Freriks zo op geilt: "przewalskipaard" en "guichel heil". Voor die publicitaire pestilentie hoeven we in Soest niet te vrezen. Het leestempo begon na de vijfde zin op te lopen. Nerveusiteit van de voorlezer? Dat leidde ertoe, dat iemand na de vijf de lezing vroeg een stukje voor de zes de keer te laten horen. Even leek het erop dat ons de levieten werden gelezen. Majoor somde de lezingen op, had even ruggespraak met de jury en legde de beslissing in handen van de dicteeërs. Laconieke reactie: vooruit, wij doen er niet moeilijk over. Zo kreeg hij de legi timiteit voor zijn beslissing. Praktische democratie. De heer Majoor documenteert zijn spel ling grondig en legt verantwoording af voor zijn keuzes. Daarmee krijgt hij de autoriteit die hem toekomt. Dan geldt niet de wil des volks, maar buigen we ons voor de groene regelen der correc te schrijfwijze. Toch heb ik hierboven een woord gespeld volgens de vox po- puli, overeenkomstig de anekdote die een vriendin van me vertelde. Zij stond in een apotheek te Amsterdam waar boven de ladenkasten de categorieën der aandoeningen stonden: verkoud heid, griep, nerveusiteit, hoofdpijn... Toen ze als enige klant was achtergeble ven, attendeerde ze de apotheker op de spelfout. Hij wist het. Ze hadden aan vankelijk ook "nervositeit", maar wer den bijkans gek van de vele klanten die zeiden dat het "nerveusiteit" moest zijn. Zo ziet u maar weer, hun kregen gelijk. J.K.C.Postema Ik ben ontstemd over de beslissing van GroenLinks/Progressief Soest van de afdeling Soest/Soesterberg over de no minatie van een vishandelaar voor de uitreiking van de jaarlijkse Gouden Oliebol die in januari 2000 zal plaats vinden. Niet alleen ik maar gelukkig ook anderen zijn stomverbaasd over de beslissing van deze partij. Ik heb altijd begrepen dat de opzet voor de nomina tie van de Gouden Oliebol is geweest dat het om verdiensten moet gaan op cultureel gebied of op sociaal gebied van mensen en of organisaties die actief zijn in Soest of Soesterberg. Daar past een nominatie, met alle res pect, voor een vishandelaar absoluut niet bij. Het is een belediging voor de mensen die het idee van de Gouden Oliebol hebben bedacht. Of is het soms ook een nieuwe trend bij GroenLinks Soest/Soesterberg om commercieel te moeten denken? Is het soms bedacht door de nieuwe fractievoorzitster van GroenLinks/Progressief Soest/Soester berg, te weten mevrouw Ans Mann? Mij zou het niets verbazen. Ik ben benieuwd wat de volgende zet van GroenLinks/ Progressief Soest/Soesterberg in deze gemeente is. Kees van Ham Meneer J. van Deursen blijkt onverbe terlijk. Hij begint pas in januari 2001 aan de 21s,e eeuw. Waar zit zijn fout? Hij zegt "Een jaar moet wel voorbij zijn, voordat het telt". Dat is juist! Na één jaar zetten we een 1. Na tien jaar zetten we een 10. Na honderd jaar een 100. Na duizend jaar een 1000. Na 2000 jaar zetten we 2000. Als wij dus straks 2000 neerzetten is dat na 2000 jaar. Dat is toch niet moeilijk! Het "tweeduizendste jaar" 1999), waar we nü in leven is bijna voorbij. Nogmaals: Als het jaar 10 begint, begint op datzelfde moment het elfde jaar. Dat is toch niet moeilijk! We leven over een paar weken in het jaar 2000 en dan is dat het tweeduizend eerste jaar, en als dat voorbij is schrij ven we 2001, want dan zijn er 2001 jaar voorbij. Volgens de theorie van meneer Van Deursen begint de 21slc eeuw in 2100 en moet het 3e millennium beginnen in het jaar 3000! Maar dat is even een door denkertje. BAR, grill restaurant (al onze gerechten ook om af te halen) STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-6018252 Sterkte allemaal, en een gezegend nieuwjaar. Arie Kleijne Vanaf dinsdag 7 december tot en met het einde van het jaar leent de bibliotheek de kerst-cd's uit voor f 2,50 in plaats van f 4,50! De uitge breide collectie kerst-cd's bestaat uit heel verschillende muziekgen res. Er zijn klassieke cd's van bijvoorbeeld Bing Crosby, The King's Singers en Christmas in Vienna, maar ook zange ressen als Diana Ross en Mariah Carey hebben prachtige kerst-cd's gemaakt. Natuurlijk zijn er ook kerst-cd's met liedjes voor kinderen. Voor iedereen die in de kerstperiode eens naar iets anders wil luisteren of iets nieuws wil op muzikaal gebied is deze actie en goede gelegenheid om lekker veel uit te proberen voor weinig geld. De uitleentermijn van de cd's is twee weken. De bibliotheek beschikt ook over een grote collectie kerstboeken met verha len, tips en creatieve ideeën over kerst, zowel voor volwassenen als kinderen. Boeken over het maken van kerstkaar ten en kerstversieringen en niet te ver geten een uitgebreide collectie kookboe ken om ideeën op te doen voor het kerstdiner. Al deze kerstmaterialen staan tentoon gesteld in het midden van de biblio theek, het "Plein". De Stichting Zorgcentra Soest werd door sinterklaas blij verrast met een ca deau, dat gesponsord werd door twee bedrijven gevestigd te Soest; Foto Plus Speciaalzaak Swager en Ingenieursbu reau Knipscheer B.V. De heer Zwennes, zorgmanager, en Esther Kramer, lei dinggevende activiteitenbegeleidine, mochten woensdag 2 december een di gitale videocamera inclusief videotapes, draagtas en het computerprogramma om de foto's te kunnen afdrukken, in ontvangst nemen. Deze videocamera zal door de Stichting Zorgcentra Soest worden gebruikt om activiteiten voor de bewoners op te ne men, om ze later weer terug te kunnen zien op een groot scherm in de recrea tiezalen van de drie locaties: Molen schot, Groot Engendaal en de Hey bergh. Tevens kunnen er foto's mee worden afgedrukt voor de huiskabel krant, die in de appartementen van de bewoners van de SZS via de tv te ont vangen is. De voorziening zal een belangrijke on dersteuning leveren aan de informatie via de huiskabelkrant en het kijkgenot voor de bewoners verhogen. De Stich ting Zorgcentra Soest is heel gelukkig met dit cadeau. HOOGT Uitgave: Gemeente Soest Centrale Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 -609 34 55 Internet www.soest.nl E-matk info@soest.nl BOUWZAKEN/VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND VERLEENDE SLOOPVERGUNNING De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende bouwaanvraag met toepassing van het daarbij genoemde voorschrift, vrijstelling/vergunning te verlenen voor: 1. uitbreiden van een woonhuis, het bouwen van een bergruimte en het gebruik van een gedeelte daarvan als werkkamer, Gallenkamp Pelsweg 26. (artikel 8 lid 5 voorschriften bestemmingsplan Soest-Zuid 1995) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, zijn belanghebbenden bevoegd bin nen een termijn van vier weken, derhalve van donderdag 9 december tot en met woensdag 5 januari 2000 eventuele zienswijzen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouw zaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1. vergroten van de entree van een woonhuis, Goudvink 6; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 2. bouwen van duivenhokken (vervanging), Wieksloterweg W.Z. 3b; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3. gedeeltelijk verharden van het terrein en het plaatsen van twee containers, Birkstraat 142b. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, derhalve van donderdag 9 december tot en met woensdag 22 december 1999, eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dage lijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwza ken), Raadhuisplein 1, ter inzage. INTREKKING AANWIJZING GEMEENTELIJK MONUMENT De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders besloten hebben met toepas sing van artikel 9 van de Monumentenverordening gemeente Soest 1997, de aanwijzing tot ge meentelijk monument van de lindeboom in de Kerkebuurt nabij de Kerkstraat en Eemstraat, in te trekken. Overeenkomstig het bepaalde in hoofdstuk 6 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen be langhebbenden binnen 6 weken na de datum van deze publicatie, (derhalve van 9 december tot en met 19 januari 2000) schriftelijk bezwaar maken tegen het betreffende intrekkingsbesluit. Het bezwaarschrift moet worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Soest. De op dit besluit betrekking hebbende stukken kunnen worden ingezien in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken). De balie is geopend van 8.30 tot 12.30 uur. VERLEENDE AANLEGVERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben aanlegvergunning verleend voor: het rooien van de linde in de Kerkebuurt nabij de Kerkstraat en Eemstraat (verzenddatum 9 december 1999). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Wet Awb) kunnen belanghebbenden een ge motiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat be zwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de eerder genoemde verzenddatum worden ingediend. i Bartolottilaan 8 (99887) - vernieuwen/veranderen van een garage 25-11-99 Binnenhof 2 (99888) bouwen van een garage met fietsenschuur Binnenhof 6 (99684) plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak Mariastraat 10 (99889) bouwen van een serre aan het woonhuis Prins Bernhardlaan 20 (99849) uitbreiden van het woonhuis met een serre Staringlaan 11 (99885) uitbreiden van een woonhuis Torenstraat 47 (99622) wijzigen van de luifel en de gevelindeling 25-11-99 24-11-99 25-11-99 22-11-99 24-11-99 25-11-99 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Biltseweg 35a Binnenhof 6 Boekweitland 54 Foekenlaan 16 (99656) (99684) (99833) (99425) 25-11-99 25-11-99 24-11-99 Gerrit v.d. Veenstraat 107 (99703) (99616) (99303) (99865) bouwen van een luifel bij een benzinestation plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak aanbouwen van een serre uitbreiden woonhuis met praktijkruimte en plaatsen dakkapellen 25-11-99 vergroten van een dakkapel op het achtergeveldakvlak 24-11-99 uitbreiden van een woonhuis 22-11-99 veranderen en uitbreiden van een woonhuis 24-11-99 bouwen van een tussenvloer 25-11-99 Burgemeester en wethouders hebben sloopvergunning verleend voor: 1. het verwijderen van asbesthoudende dakbedekking (golfplaten) van een stal op het perceel Vedelaarpad 53. (verzenddatum: 3 december 1999) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Wet Awb) kunnen belanghebbenden een ge motiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat be zwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na verzenddatum van de sloopvergun ning worden ingediend. GEMEENTEHUIS DINSDAGAVOND 14 DECEMBER TELEFONISCH NIET BEREIKBAAR Wegens aanpassing van de telefooncentrale van het gemeentehuis (in verband met het komen de millennium) is het gemeentehuis dinsdagavond 14 december tussen 18.00 en 22.00 uur te lefonisch niet bereikbaar. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 26 november 1999 t/m 2 december 1999 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Mariastraat 9 Reespoor 34 Weteringpad 24 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Bur gemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bou wen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Perceel: Kerkpad NZ 26 Prof. Lorentzlaan 23 Betreft: 1 conifeer 1 lijsterbes Door de gemeente Soest aangevraagde kapvergunningen ontvangen: Gazon Smitsweg 323/325/327 Gemshoorn 55 en Draailier 2x carpinus betukes 1 wilg Periode: 26 november 1999 t/m 2 december 1999 Datum verzending: 3 december 1999 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Laanstraat 43 Stadhouderslaan 162 Klarinet 363 Braamweg 110 Bazuin 15 Schrikslaan 13 W. van Halthof 19 Lange Brinkweg 62a Steenhoffstraat 63 Thorbeckestraat 4 Nieuwstraat 20 Julianalaan 82 Betreft: 1 beuk, 1 berk en 1 spar 1 spar en 3 dennen 1 acacia 1 esdoorn en 1 den/spar 1 berk 1 berk een aantal coniferen 2 populieren 1 boom 1 boom 1 populier 1 pinus Aan de gemeente Soest verleend: Draailier 113 1 esdoorn Kerkstraat - Eemstraat achter Oude Kerk 1 lindeboom Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen 6 weken na verzending van het besluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, te Soest. ONDERWERP Verzoek tot aanwijzing als monument Zonnegloren-terrein Advies van wethouder Krol in verband met het bezwaarschrift tegen bouwvergunning 99654, het aanbouwen van een keuken op het perceel Harperpad 26 te Soest Voorstel van de wethouder RVO inzake het bezwaarschrift tegen de verleende bouwvergunning voor het bouwen van een par keerdek op het perceel van Auto Rooij, Soesterbergestraat 2 Bouwaanvraag 999675. Het plaatsen van 3 GSM opstel- punten op het woongebouw aan de Alb. Cuyplaan 204-298 Bij Jasmijnj/roeft u de kerstn De bloembindsters vat kerstarrangementen e neem een kijkje ir Kortom, baat u insjtit een enorme keuze kransen, moss mooie kwaliteit, vt uitzoeken, alle ma - bet enige echte bi - max. 6j>cr klant - zolang de voorra 3 blokken Zuidpromenade 9-11, Tel. 035 Fax 035 - 60292 Jan Muis (1846-1922) is mis wel de meest opzienbarende de kerstmarkt die Toon van zaterdag 11 en zondag 12 dei aan de Koningsweg houdt, dagen herleeft 'Muus' en r nagebouwde plaggenhut zal zijn hoe hij destijds zijn da£ prakkie boven het vuur bere Eén van de telgen van de fami kruipt komend weekeinde in van de illustere Jan Muis die ir bewoonbaar verklaarde hut een hondenkar bezat en altiji weer was met kippen, katten ei zelf medicijnen maakte (van onc honden- en kattenvet) en in zij zeer bijzonder was. Een verhi Jan Muis is onlangs verschener Eemland 2 - levensbeschrijvin bekende en onbekende Eemlam Van Doorn wordt de opmerkt vensstijl van de man nageboots Er is veel meer te doen tij markt. Van Doorn heeft particu verenigingen met een niet-com doelstelling een gratis kraam baar gesteld, waarin zelfg (kerst)spullen worden verkocht men staan opgesteld in de bedr een speciaal opgezette tent. Ooi Soester Vrouwengilde is gedac vereniging krijgt geen subsid maar kan de clubkas spekken, i tijdens de kerstmarkt de catei verzorgen. Warmbloed Paardenfokverenig land (WPE) heeft een arrensl en een ringsteekwedstrijd seerd, die op een met kunstsm dekt parkoers worden gehoud activiteiten vinden zaterdag vai uur plaats. De volgende dag komen ong ezels uit het hele land naar de weg voor een keuring. Nadat l welke ezel de mooiste is, moge Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kun nen dit mondeling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij i met' OM 6093709™geme£nte S°eSt' P°Stbus 200°' 3760 CA Soest, telefoonnu® BESLUITEN B. W. d.d. 30 NOVEMBER 1999 BESLISSING Wijst verzoek tot aanwijzing van het Zonnegloren-complex - in het bijzonder het zusterhuis en de kerk - af; bericht verzoeker conform concept-brief Verklaart het bezwaarschrift niet- ontvankelijk. Overeenkomstig het voorstel van de wethouder RVO de bezwaren ongegrond verklaren en de bestreden bouwvergunning handhaven. Welstandsadvies niet overnemen. Wethou der Krol deelt het besluit in de commissie mee. Vergunning verlenen m.t.v. art. 19 WRO. Bouwplan ter inzage leggen voor de commissie rvo. Planschadeovereenkomst laten tekenen. Bouwplan publiceren, bij geen bezwaar vergunning verlenen.

Soester Courant | 1999 | | pagina 4