Hoe content ben jij? ubo ES m Van de Ven CU COLLEGA Zonneglor probin PERSONEEL GEVRAAGD Taxibedrijf Hooij chauffeur m/v -t, *r\r enthousiaste OFFSETDRUKKER (m/v) DRUKKERU SMIT B.V. Soester Courant - Reclamekrant Treinen ver minuten lat Gemeente sociale die WOENSDAG 9 FEBRUARI 2000 SOESTER COURANT PAGINA 2 WOENSDAG 9 FEBRU. SLoSjnÉt-esL Lojli PERSONEEL GEVRAAGD PEUTERLEID(ST)ER PEUTERLEID(ST)ER PERSONEEL GEVRAAGD engineering b.v. boekhouder werkvoorbereider/projectbegeleider CAÜ-tekenaar/constructeur administratief medewerker verkoop binnen magazijnmedewerker telefoniste/receptioniste Administratief Medewerker mlv Van Den Brink Afwashulp(en) m/v B O K H Nu ook hoofdgebou KASSAMEDEWERKERS M/V AFDELINGSMEDEWERKERS VERS M/V ENTHOUSIAST EN VAKBEKWAAM VOORMAN-HOVENIER LEERLING-HOVENIER H0SMAN- administratief medewerker (m/v) Soester vangt over woningbouw ook bot bij rechtbank Uitkeringsgerech Stichting Kindercentra Soest De Stichting Kindercentra Soest zoekt voor haar peuterspeelzaal De Woelwaters een voor de maandag-, dinsdag-, donderdag- en vrijdagmid dag; met de mogelijkheid van uitbreiding van 5 dagdelen per november 2000. Tevens zoekt de Stichting Kindercentra Soest in verband met langdurige ziekte voor haar peuterspeelzaal De Ukkepuk een voor twee of drie ochtenden. Functie-informatie: - de vacature voor peuterspeelzaal De Woelwaters betreft 14 uur, gedurende de schoolweken; de vacature voor peuterspeelzaal De Ukkepuk betreft 7 of 10,5 uur, gedu rende de schoolweken. - ingangsdatum zo spoedig mogelijk - de peuterleid(st)er gaat samen met een collega een groep peuters begeleiden in de leeftijd variërend van tweeën half tot vier jaar. - tevens dient hij/zij contacten te onderhouden met de ouders. Functie-eisen: - opleiding: MDGO-AW of een opleiding van een gelijk waardig niveau; - beschikken over pedagogisch inzicht; - goed kunnen samenwerken met collega's. Betaling geschiedt volgens CAO Welzijnwerk, salarisregeling kinderopvang, functie groepsleid(st)er, schaal 9 t/m 19. Schriftelijke sollicitaties voor 20 februari a.s. richten aan: Stichting Kindercentra Soest, t.a.v. Karen Smulders, Postbus 73, 3760 AB Soest. Voor telefonische informa tie: 035 - 602 70 64. UBO Engineering is een ingenieursbureau en levert in de Benelux machines en ap paratuur voor de beton- en betonstaalverwerkende industrie. UBO heeft twee zuster bedrijven: Aerolift Industrials B.V. dat vacuümhefapparatuur exporteert over de hele wereld en MHZ, een machinefabriek. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij een: Tevens zoeken wij voor tijdelijk (wegens ziekte) voor 3 dgn./week: Wij bieden: - zelfstandige functies in een middelgrote onderneming en een hecht team - een gevarieerd werkaanbod met goede ontplooiingsmogelijkheden - een goede honorering met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden - opname in een collectief pensioenfonds Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mevr. Van Osnabrugge, tel. 0346 - 351774. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid c.v. kunt u zenden aan UBO Engineering B.V., Postbus 8, 3769 ZG te Soesterberg. Wereldwijd accentueren miljoenen vrouwen hun schoonheid met plantaardige producten vanYves Rocher. Het merk is hét synoniem voor natuurlijke cosmetica geworden.Yves Rocher is daardoor uitgegroeid tot een internationaal cosmeticaconcern, met het hoofdkantoor in Parijs en vestigingen over de gehele wereld. Ondanks de grootte is Yves Rocher nooit de basis van haar succes vergeten: de natuur. Respect voor het milieu en de natuur zijn dan ook essentiële uitgangspunten in het beleid. Yves Rocher Nederland B.V. is gevestigd te Soest en heeft J 85 medewerkers. Door middel van postorder en winkels verzorgen wij de distributie van meer dan 500 schoonheidsproducten naar onze ruim één miljoen klanten in Nederland. Voor de afdeling Financiële Administratie zijn wij op zoek naar een deze functie kan tevens door twee parttimers (20 uur) vervuld worden De belangrijkste werkzaamheden in deze functie zijn: het verzorgen van de kas-administratie van de winkels in Amsterdam, Hilversum en Almere; het coderen, verwerken en maandelijks aansluiten van de bankafschriften; het controleren en verwerken van declaraties; het verzorgen van de intercompany facturering en het afstemmen van diverse saldi. Wij zoeken iemand die: in het bezit is van een relevante MBO opleiding, bij voorkeur MEAO-BA; accuraat en cijfermatig ingesteld is; een gezonde dosis eigen inbreng en initiatief in zich heeft; over een goede kennis van Word en Excel beschikt Voor deze functie geldt dat wij relevante werkervaring belangrijker vinden dan de gevolgde opleiding. Yves Rocher biedt: Een plezierige werkomgeving en een modern pakket arbeidsvoorwaarden. Indien u aan bovenstaand profiel voldoet, kunt u uw sollicitatiebrief met curriculum vitea binnen 10 dagen sturen aan.Yves Rocher Nederland B.V., t.a.v. de Afdeling Personeelszaken, Nieuwegracht 4, 3763 LA Soest. Als het gaat om werk heb jij het bij Content voor het zeggen. Dus vertel ons welk werk- je graag doet, bij welk bedrijf je wilt werken en of je een vaste baan wilt of een baan op detacheringsbasis. Bij Content zijn de rollen namelijk omgedraaid: wij luisteren naar jouw wensen en begeleiden je op weg naar nieuwe uitdagingen. Loopbaanbegeleiding is immers ons vak. Op maandag 14 februari 2000 opent de nieuwste Content-ves- tiging officieel haar deuren aan Plein van Zuid 26 te Soest. Wij heten je van harte welkom! Gericht banenaanbod Samen met ons vind je altijd de functie en het bedrijf die bij jou pas sen. Hoe dit mogelijk is? We bren gen jouw ambities, interesses en capaciteiten in kaart en zorgen daarnaast bij de bedrijven voor een grondige inventarisatie van de vaca ture. Met volledig informatie kunnen we je zo de baan aanbieden die bij je past. Ons banenaanbod in Soest: Callcenter agents Telefoniste/receptioniste Commercieel medewerkers Secretaressen Administratief medewerkers Het betreft banen op elk niveau van lbo- tot en met universitair niveau en met name in de adminis tratieve en financiële sector, zake lijke dienstverlening, im- en export, verkooporganisaties, het transport en de overheid. De vrijheid van flexibel werken met de zekerheid van een vast contract Wij kunnen je ook een vast contract aanbieden bij Content. Je kiest dan voor Content Detachering. Werken als detacheringsmedewerker via Content biedt je vrijheid en zeker heid. Dat klinkt ingewikkelder dan het is. Wij nemen je in dienst op basis van een vast contract. Vervolgens ga je via ons werken bij verschillende bedrijven. Je beslist zelf over je secundaire arbeidsvoor waarden en vrije tijd. En bovendien kun je gratis opleidingen volgen. Veel extra's Ga je via Content aan de slag, dan verdien je behalve je salaris ook nog eens BrainPoints (die je tot 25% korting opleveren voor de avondcursussen van Schoevers). Daarnaast kun je bij ons ook deel nemen aan het Belastingvrij Spaar loonplan: van de opgebouwde vakantiereserve kun je een vast bedrag sparen. Efficiënter dan zelf solliciteren Bedrijven weten dat Content breed vertegenwoordigd is en leggen daarom met een gerust hart hun vacatures bij ons neer. Dat werkt voor jou dus veel efficiënter dan zelf reageren op een afzonderlijke personeelsadvertentie. Wil je weten wat Content voor jou kan beteke nen? Loop dan even binnen of vraag een gesprek aan. Je zult zien dat je niet alleen nu maar ook in de toekomst content met je werk bent. Tot ziens op onze vestiging Content Soest, Plein van Zuid 26, tel. (035) 642 23 67. Eetvilla zoekt vanaf 17 jaar. Soesterbergsestraat 122 - 3768 EL Soest Tel. 035-601 27 06 A.J.W. Bedrijfshygiëne Ongediertebestrijding HOUTWORM/BOKTOR Bel. 033-2462248/ 06-53446804 zoekt voor vervoer van schoolkinderen 3 uur per dag) Sollicitaties schriftelijk te richten aan: de heer B.P. Kooij. EEMNESSERWEG 57A - 3743 AE BAARN TELEFOON 035 - 541 35 00 De nieuwe VOORJAARS COLLECTIES zijn binnen. De grootste partij BANKSTELLEN, KASTEN, EET- HOEKEN, enz., enz. Alles is direct leverbaar. Arie en Jopie Ham, Hogehof2, Nijkerk. t.o. Aldi-Supermarkt. Woensdag gehele dag gesloten. Vrijdag koopavond. 033 - 245 74 87 Winketcentrum Hartje-Zuid Soest 035-6012419 www.libris.vandeven.nl email: info.vandeven@libris.nl is op zoek naar een medewerk(st)er voor ongeveer 20 uur per week voor kassa- en overige werkzaamheden per 1 april (of eerder) Schriftelijke sollicitaties s.v.p. uiterlijk 20 februari t.a.v. Mw. T. Nelissen. Ook kunt u haar bellen (035-6012419) of e-mailen (info.vandeven@libris.nl) voor nadere informatie. Binderij Makk is een klein en gezellig grafisch afwerkings- bedrijf gevestigd op de Belvedereweg te Soest. Wij zouden graag in contact treden met een jonge enthousiaste en leergierige die bij ons alle ruimte krijgt om het vak, in al zijn facetten, onder de knie te krijgen. Wij zorgen voor goede arbeidsomstandigheden en een degelijk salaris. Ben je nieuwsgierig en toe aan een nieuwe uitdaging, bel.dan voor inlichtingen: 035 - 603 75 30. Of schrijf ons: Binderij J. Makk, contactpersoon J. Makk, Belvedereweg 7a, 3762 EE Soest. Wij vragen voor minimaal 10 tot maximaal 37 uur per week. Wij hebben wat betreft uw werktijden vele mogelijkheden. Graag houden wij rekening met uw persoonlijke voorkeur wat betreft deze werktijden. Bel of kom langs voor meer informatie: Zuidpromenade 6, 3768 EM Soest, tel. 035 - 601 57 24, vraag naar M. Benne. Bij Hosman-Hoveniers te Soest is plaats voor een welke meewerkt met en leiding geeft bij het uitgebreide scala aan voorko mende werkzaamheden speciaal op het terrein van de tuinaanleg in de particuliere sector. De geschikte kandidaat heeft: - een vakgerichte opleiding - leidinggevende capaciteiten - technisch inzicht - ruime plantenkennis - rijbewijs B (E) Ruime ervaring strekt tot aanbeveling. voor assistentie bij alle voorkomende tuinaanleg- en onderhoudswerkzaam heden. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk binnen 10 dagen Hosman-Hoveniers V.O.F. Oude Utrechtseweg 33 3768 CA Soest Telefoon 035 - 6023137 Fax035-60299 15 TUINARCHITECTUUR TUINAANLEG 6? Drukkerij Smit b.v. in Amersfoort is een moderne handelsdrukkerij met een jong en enthousiast team van ca. 40 medewerk(st)ers. Sinds begin jaren '80 hebben wij ons als specialist toegelegd op de productie van formulieren die wij voor een breed scala afnemers, door geheel Nederland, produceren. Wij zijn op zeer korte termijn op zoek naar een: mef het diploma offsetdrukker of enkele jaren ervaring. Van hem/haar verwachten wij vakmanschap en een goede motivatie om zelfstandig te kunnen werken. Wij werken 4 dagen/36 uur per week volgens Grafimedia CAO. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief met C.V. richten aan onderstaand adres t.a.v. P. Smit. Vanadiumweg 6 - 3812 PZ AMERSFOORT Telefoon: 033-461 87 47 Hooijer Soest svoor bouw en industrie Probin Hooijer Soest is de nieuwe handelsnaam van Hooijer Bouw Techniek BV te Soest. Deze technische groothandel in gereed schappen, ijzerwaren, machines en hang- en sluitwerk voor de bouw en industrie zoekt met spoed een Tot je taak behoort: bediening telefooncentrale, verzorgen van factu ratie, correspondentie, in- en uitgaande post en ondersteuning van administratieve handelingen van onze in- en verkoopafdeling. Wij vragen bij voorkeur een opleiding op (k)mbo-niveau. Verder ben je een goede gebruiker van Windows '98. Je neemt initiatief en hebt een dienstverlenende instelling. Ook ga je graag met klanten en col lega's om. Wij bieden je een prettige werkomgeving in informele sfeer. De ho norering is afhankelijk van leeftijd, kennis/vaardigheden en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen. Je reactie: Als je belangstelling hebt voor deze afwisselende en ver antwoordelijke functie en je meent aan hetgeen wij vragen te vol doen, dan nodigen wij je uit om je sollicitatie met c.v. te sturen aan: Probin Hooijer Soest Postbus 462 3760 AL Soest t.a.v. De heer J. van Rees Hooijer Bouw Techniek b.v. Nieuwegracht 1-3, 3763LP Soest Postbus 462, 3760 AL Soest tel. (035} 6011137 fax (035) 60164 47 e-mail inloSehooijer.demon.nl Internet www.probin.com Weinig herinnert nog aan de van het sanatorium en latere ziel huis Zonnegloren. Eén voor gaan de gebouwen tegen de vla Even systematisch als meedo| loos doen de slopers hun werk. terrein aan de Soesterbergsestra 'op weg naar de natuur', in opdracht van de gemeente voer Soester bedrijf Asbo de sloopv zaamheden uit. Eerst -werden bijge wen met de grond gelijk gemaak middels is het hoofdgebouw vat oude ziekenhuis aan de beurt. De ste fase van de sloop wordt volg maand afgerond. Het 26 hectare omvattende t< wordt grotendeels teruggegeven a natuur. Om dat te bereiken koe gemeente het voor vijf miljoen g van Amstelland. Deze ondernt kreeg bovendien de toezegging tc dewerking voor de bouw van vijf Ook bij de arrondissementsi bank heeft de Soester E.H. I man de conclusie moeten tn dat hij geen medewerking krij een woning te bouwen op de van de Korte Bergstraat Julianalaan. De rechtbank verklaarde zijn be schrift ongegrond. Het bezwaa had hij ingediend, omdat het ge tebestuur van Soest het beroep Ir grond had verklaard, dat hij eet de gemeente had ingesteld. Dit was weer het gevolg van het feit College hem een bouwvergunni geweigerd. De gemeente wilc medewerking verlenen, omdat plande woning op een perceel zc ten worden gebouwd, waar rei woning staat. Dat past niet in stemmingsplan, aldus de gemec De procedure speelt al langer jaar en zal nog wel een poosje i nemen. Hulleman heeft een be pen bij de Raad van State, het orgaan in Nederland. Het bero Kroon heeft betrekking op het mingsplan Soestdijk 1997. Sinds vorige week vertrel stoptreinen Utrecht-Baarn nuten later uit de Domstad, trek vindt bovendien plaa spoor 2 in plaats van spooi de vertrektijden op de Soc tions verandert niets. De treinen uit Utrecht vertrek minuten later vanaf station Overvecht, één minuut later vi hoven. In Den Dolder, Sc Soest en Soestdijk rijden de t de gebruikelijke'tijden weg. De treinen uit Baarn richtin houden eveneens dezelfde tijc deze stations. Pas in Bilthove De gemeente Soest doet m onderzoek naar de dienst van de Afdeling Sociale D ning. In dit onderzoek wo keringsgerechtigde zelf woord gelaten. Aan de vragenlijsten kunnen uitl rechtigden hun oordeel g de dienstverlening van meentelijke afdeling. Onder leiding van een orj reau heeft een aantal mede1 afdelingstaken geselecteerd gebieden zijn: de bijstandsa; vensonderhoud, de herconti jectbegeleiding en de uitbe Personen met een uitkering vragenlijst thuis met daarc taak niet meer dan tien vr; met ja of nee kan worden Onder andere wordt er gt de beantwoording van de cliënten en het verloop vai ken. Ook de bereikbaarhe jectbegeleider en de vooi de reden van een eventui

Soester Courant | 2000 | | pagina 2