i 2." Soest krijgt leerzame les in effectiviteit Tien treffers van Hees in duel met PVDV 1 ?9 IEET IINE iRINE Teleurstellende herstart VVZ'49 Smeeing/BDC mist spelers en kansen SoYoCo leert van nipte nederlaag koploper Tonegido benut de kansen wel op de Bosstraat-Oost: 0-4 [voetbal zondag j SEC creëert geen kansen Dakwerken IRGERS, RAM IDERS Henk van de Pol nieuwe trainer van S.O. Soest BASKETBAL Dames Red Stars doen goede zaken bij Utrecht Bulls Groenwitten verliezen ongelukkig met 3-1 VOETBAL zaterdag VOETBAL zaterdag Verrassend verlies werpt handballers terug naar vierde plek HANDBAL Goede wedstrijd, maar ook individuele fouten tege VCL: 3-2 VOLLEYBAL VOETBAL zaterdag VOETBAL zondag Kleine nederlaag tegen VVZA: 0-2 Blessure breekt Eemvogels op Toontje verzorgt ook catering van luxe broodjes tot koud /warm buffet Installatiebedrijf I j. cornelisse bv. VANAF jbUcb I ER C peter Visee zal niet snel jaloers zijn op het veldspel van een tegenstan der, maar zondagmiddag moest hij in ieder geval vol bewondering kop loper Tonegido ter sprake brengen. -De effectiviteit, het positiespel. Elke bal kwam bijna perfect aan. Dit is wel even een niveau hoger dan bij Soest hoor", concludeerde de Baarnaar na de nederlaag in eigen buis: 0-4. Daarmee gaf de trainer gelijk het ver- J schil aan tussen zijn ploeg die op het niveau van de hoofdklasse nog een groentje is en Tonegido dat al voor het achtste seizoen op het hoogste platform van de zondagafdeling zijn kunsten ver- I toont. Anders dan de uitslag doet ver moeden, was Soest aan de Bosstraat- Oost niet geheel kansloos. Ook Visee j merkte dat bij het napraten op. "Gezien de kansen had Soest een punt kunnen pakken". Qua veldspel viel er een wereld van ver schil te bespeuren tussen de twee ploe- gen. Terwijl Soest krampachtig de vrije man probeerde te vinden, vonden de Voorburgers elkaar blindelings. Vooral het aanvallende trio Mark Moen, Dick Boereboom en Harry de Haas bezorg de zijn verdedigende collega's aan de andere kant handenvol werk. Met name De Haas was bij tijd en wijle ongrijpbaar voor Soest. UMfK;// mmw André Hufman kan niet meer bij de bal die Lemmy Stevens klemvast in zijn handen heeft. Foto: Aldo Allessie Henk van de Pol wordt de nieuwe trainer van Soest. Na dit seizoen volgt hij Peter Visee op. De twee trainers wisselen van club, want Van de Pol is nu werkzaam bij Sparta Nij- kerk, waar Visee volgend seizoen aan de bak gaat. Van de Pol en de club leiding van Soest hebben een over eenkomst voor één seizoen gesloten. Opnieuw heeft Soest gekozen voor een jonge trainer. De Barnevelder is 37 jaar en bezig aan zijn vierde sei zoen bij Sparta Nijkerk, een zaterdag hoofdklasser. Als speler was hij lid van SDVB en speelde hij enkele ja ren in het eerste elftal. Op zijn nege nentwintigste werd hij hoofdtrainer van SDS'55 in Wekerom. Daarna volgde enkele jaren als trainer van de Al van Sparta Nijkerk en na het be halen van het diploma Trainer/coach 1 werd hij verantwoordelijk voor de hoofdmacht van die club. Waarom dan geen persoonlijke dek king? "De Haas is een voetballer die enorm veel switcht en ruimte maakt voor de andere spelers. In de eerste helft moest de dichtstbijzijnde man hem kort op de huid zitten. Na rust zijn we wel overgegaan op de mandekking. Michel Everts kreeg de taak om hem te bewa ken en dat deed hij niet verkeerd", leg de Visee uit. Kunststukje Mandekking of niet, het maakte weinig uit. Toch duurde het twintig minuten voordat Tonegido enigszins controle over het duel had. Dat was zeker de ver dienste van Soest dat fris en sterk uit de startblokken verscheen. Na vijf minuten probeerde André Hufman zijn kunst stukje eerder in het seizoen tegen SC Feyenoord te herhalen. Ditmaal miste zijn lob de lengte en stond doelman Lemmy Stevens wel goed geposteerd. Een paar ajanvallen verder was het op nieuw Soest dat een mogelijkheid kreeg. Na geschutter in de Voorburgse verde diging was het Michel Vlaswinkel die naast schoot. De kansen regenden aan een voor de thuisploeg. Het eerste doel punt kon niet uitblijven en zou ook ze ker meer dan terecht zijn geweest. Na dat Jeroen van Veenendaal keihard had overgeschoten, veerde in de 20ste mi nuut het publiek op. Dennis Heykamp verscheen kansrijk voor Stevens. In eer ste instantie pareerde de keeper het schot. In de herkansing schoot de klei ne middenvelder het leer voor open doel naast. Nog voor dat de toeschou wers aanstalten wilden gaan maken om weer hun plek in te nemen, werd het 0- 1 door Boereboom. Moen stuurde vanaf de linkerkant Everts het bos in en pas- ste breed op Boereboom die de bal ver volgens achter Ben van Veldhuizen de poneerde. De volgende mogelijkheid kwam op naam van De Haas die al struikelend zich een weg baande door het overvol le strafschopgebied. De aanvoerder stift te de bal over Van Veldhuizen. Paul van de Grift verleende assistentie met bijna fatale gevolgen. De verdedigende rou tinier kopte de bal op de paal. Nadat Van Veldhuizen een schot van Boere boom had gekraakt, brak er weer een periode aan van aanvalsdrift van de blauwhemden. Martijn Stalenhoef en Vlaswinkel konden de nul echter niet van het scorebord laten halen. Tot over maat van ramp scoorde Moen voor de tweede maal voor de lijstaanvoerder. De Haas kopte een cornerbal door, Moen was de afmaker. Voor het tweede bedrijf offerde Visee verdediger Paul Hilhorst op voor mid denvelder Martijn de Jonge om de ruimte op de middenlinie voor Tonegi do te verkleinen en zelf wat meer aan het voetballen toe te komen. De 0-3 viel echter te snel, waardoor de wedstrijd op slot kwam te zitten. De Haas knalde via de vingertoppen van de Soest-keeper op de paal, de rebound was voor Boere boom, 0-3. Vlaswinkel leek de 1-3 aan te tekenen. De lange aanvaller schoot uit een riante positie hoog over. Ook Hufman wist het net niet te vinden. Ste vens stond knap in de weg. Visee liet Gerdo Kuenen en Peter Wolf- sen opdraven voor Jeroen Dorrestein en Vlaswinkel. Beide spelers konden geen potten breken en Soest berustte in de nederlaag. Ook Tonegido vond het pri ma en zo kabbelde het duel naar het einde. Alleen De Haas leek er geen vre de mee te hebben. De aanvaller om speelde op randje buitenspel doelman Van Veldhuizen en scoorde de 0-4. Visee miste de aanvallers Guy Dekker (geblesseerd) en Patrick Biemans (griep). Bovendien had de toekomstige trainer van Sparta Nijkerk Arjen Gra- pendaal uit de selectie gelaten. Paul van de Grift ontving van scheidsrechter Er- kamp de gele kaart, zijn derde. Zondag speelt Soest de belangrijke uit wedstrijd in Almere tegen het eveneens laag geklasseerde Sporting Flevoland. Dit duel maakt uit wie aansluiting bij de middenmoot blijft behouden. De verlie zer raakt achterop en zal zich ernstig zorgen moeten gaan maken over lijfsbe houd in de hoofdklaase. In Utrecht deden de dames van Red Stars zondagavond goede zaken. Meteen nadat ze getuige waren ge weest van de nederlaag van koplo per Crackerjacks tegen Bulls 1, klopten de Soesters Bulls 2 met 33- 65. Hierdoor naderden ze de lijst aanvoerder tot op één punt. Red Stars had volgens coach Wim Bol werk een 'turbostart' en leidde na negen minuten reeds comfortabel met 6-18. De rest van de wedstrijd was daardoor al een formaliteit geworden. De tegen standers werden bijna 'gedubbeld', maar de teller stopte op 33-65. Red Stars kwam geen moment in de problemen en haalde op ontspannen wijze het einde. De scores werden redelijk verdeeld: Yvonne Smink (15), Conny Molijn (12), Suzanne Visser (11) en Margreet van Roomen (8) namen het merendeel voor hun rekening. De basketbalsters spelen komend week einde twee wedstrijden. Vrijdagavond moeten ze naar Huizen voor de naar voren gehaalde wedstrijd tegen Quick Runners en zondagmiddag ontvangen ze om half vijf Prisma 4. Zit het tussen de oren? Kan WZ'49 de druk van het moeten presteren niet aan? Vragen die bij de leiding van de sportvereniging ontkennend worden beantwoord. Toch ga je je langzamerhand afvra gen of het op mentaal gebied wel in orde zit bij de ploeg van Henry Kalk, die bijna elke wedstrijd de be tere ploeg is, maar telkens verliest. Zo verliep het scenario ook tegen het Hoornse Zwaluwen'30. In Noord-Holland verloren de groen witten met 3-1. Volgens teammanager Jan Bitterling is er absoluut geen sprake van druk bij de spelersgroep, laat staan van psychologi sche storingen van het brein. "Er wordt ontspannen naar zo'n wedstrijd toe ge leefd. Op de training merk ik er ook niks van. Bovendien: wat is dat 'tussen de oren zitten'?". Feit is dat WZ'49 wederom een neder laag moest incasseren en opnieuw op een manier, die de tenen van Kalk zal doen krommen. Goed voetbal spelen, vele kansen creëren, maar het toch niet afmaken, zoals dus zo vaak in het de buutjaar in de eerste klasse van de groenwitten. Zomaar een rijtje: Gein oord, Montfoort, Lelystad, SDVB, CSW en Ajax. Van deze ploegen hadden de Soesters qua veldspel gewoon moeten winnen. Alleen het thuisduel tegen Geinoord werd een remise, de rest ging ongelukkig verloren. In plaats van een positie in de veilige middenmoot, bivak keert WZ'49 op de laatste plaats met acht punten uit dertien duels. Het gat met de naaste concurrenten Geinoord en Amstelveen is vier punten. Een kloof die zeker niet onoverbrugbaar is, maar dan moeten er wel punten worden ge pakt. Het achtste punt dat de ploeg be haalde, lijkt al weer een eeuw geleden. Op 16 oktober speelde WZ'49 met 2- 2 gelijk tegen Lelystad'67. Voor een overwinning moeten de club teruggaan naar een week daarvoor toen Veensche Boys met 0-4 werd verslagen. Negatief In Hoorn drukte de scheidsrechter zijn stempel op de wedstrijd. Voor WZ'49 pakte dat in negatieve zin uit. In de 20sle minuut hield Jordie Brouwer het over zicht en legde breed op de opgekomen Richard Rademaker. Het jonge talent schoof de bal netjes binnen. Op advies van de grensrechter keurde de leidsman het doelpunt echter af. Vlot na het voor val kwam Zwaluwen'30 op 1-0 en vlak voor rust zelfs op 2-0. De tweede tref fer kwam op identieke wijze tot stand als het afgekeurde doelpunt van de Soesters, vlaggen van grensrechter An- tonio van de Hengel mocht niet baten. De arbiter, die aan beide zijden incon sequent floot, schreef de 2-0 op in zijn boekje. Vanaf de aftrap maakte Joep Akkerman de aansluitingstreffer. WZ'49 wilde meer en kreeg de mogelijkheden ook daarvoor. Onder anderen Hidde Reits- ma had de gelijkmaker op het hoofd, maar zijn kopbal werd uitstekend gepa reerd door de Hoornse doelman. De 2- 2 bleef uit, tot overmaat van ramp werd het in de slotfase zelfs 3-1 voor de thuisploeg. Zaterdag speelt de formatie van Henry Kalk, die na dit seizoen vetrekt bij WZ'49, het uitduel tegen Montfoort. Aan de Eemweg werd het eerder in dit seizoen 0-1 voor de tegenstander. In middels is er ook geloot voor de zesde ronde in het kader van de KNVB-beker in het District Midden. Op 4 maart speelt WZ'49 in Mijdrecht tegen Ar gon, een zondaghoofdklasser. Ron Daselaar is aan zijn derde sei zoen bezig als trainer van het eerstè elftal van Hees. Elk jaar kon de Soester tot zijn vreugde constateren dat zijn ploeg vooral na de winter- pauze aan de betere hand was en dat het de meeste punten pakte. Voor lopig scoort Hees ook in de vijfde klasse een ruime voldoende. Na de verrassende overwinning op koplo per JSV, volgde zaterdag een mon sterzege op PVDV: 10-0. Hoewel de uitslag anders doet ver moeden, had Hees het een uur lang knap lastig tegen PVDV. Vooral in de eerste helft voetbalden de Utrechters beter dan de thuisploeg en kregen daardoor ook de beste mogelijkheden op het openingsdoelpunt. "Het had binnen een half uur zomaar 3-0 voor PVDV kunnen zijn", aldus Daselaar die de tegenstander na een kwartier een strafschop zag missen en een Utrechter met rood uit het veld zag gestuurd worden. Dat bleek het breekpunt van de wed strijd. Hees kreeg meer ruimte van PVDV, maar bij rust stond het slechts 1-0 door een doelpunt van Danny Brandenburg. Na de pauze hadden de Hezianen het eventjes moeilijk, maar daarna raakte de scoringsdrift op volle toeren. Met vloeiend combinatievoetbal kreeg PVDV een lesje 'hoe te voetballen te gen tien man'. Het ene doelpunt was nog mooier dan de andere. Vooral de tiende goal was van pure klasse. Ro- bert Joustra, voor de tweede keer dit seizoen in de basis, lobde de bal van af dertig meter over de verbouwereer de doelman van PVDV. Joustra wist nog twee keer het net te vinden. De overige goals kwamen op naam van Robert Schadee (2), Jeffrey Dorres tein, Bram de Vries, Brandenburg en een eigen doelpunt van de arme be zoekers. "Zo'n uitslag blijft nog wel even in het geheugen zitten", riep een tevreden Daselaar die met zijn ploeg gestegen is naar de vierde plek op de ranglijst. "Voor de winterstop keken we naar beneden, nu met een schuin oog naar boven". Foto: Aldo Allessie Hees in een verdedigende rol tijdens de met 10-0 gewonnen wedstrijd tegen PVDV. De Soester speelden lange tijd te gen tien man. Een combinatie van factoren lag ten grondslag aan de nederlaag die Smeeing/BDC leed tegen Olympia uit Hengelo. De nogal verrassende uitslag (20-19) werd ingegeven door het feit dat de Soester handballers voor rust legio mogelijkheden om zeep hielpen en door het ontbreken of niet in goeden doen zijn van en kele spelers. Op zaterdagavond komt Smeeing/BDC zelden tot aansprekende prestaties, maar het tijdstip had volgens Saskia van den Brink ditmaal geen invloed op het spel. Ze had haar manschappen daar dinsdagavond over aangesproken en on derweg naar Hengelo en in de Tukker- se stad merkte ze niets van 'bijgeloof. "Er is voor gewerkt, daarom heb ik er minder moeite mee dan vorige week. Het was de wedstrijd van de gemiste kansen, met name in de eerste helft", aldus de trainer/coach die geen beroep kon doen op de linker opbouwer Michel Roest. Rechter opbouwer Charles van Kordelaar bleek nog steeds niet uit zijn vormcrisis te zijn gekomen en zeven mi nuten na rust werd Guus Tourné, ook al een opbouwer - uit het veld gestuurd. Saskia van den Brink vond dat Tourné veel te zwaar werd bestraft met een rode kaart. De overtreding was in de ogen van zijn trainer hooguit goed voor een twee minuten durende uitsluiting. Voorts zag Van den Brink, die ook al de geblesseerde hoekspeler Bob van den Berge moest missen, dat het niet lekker liep bij haar ploeg. Olympia, dat in Beu kendal met tien doelpunten verschil was verslagen, kon daarom gaan rusten met een 11-9-voorsprong. In de tweede helft maakte doelman Ber- ton Kemp zijn rentree. Hij zag dat Smeeing/BDC de tijdelijke overtal-si- tuatie uitbuitte door op 11-11 te komen, maar daarna kwamen de Soesters toch weer achter. Op 15-13 moest Tourné het veld ruimen, een kwartier later kwam Smeeing/BDC weer op gelijke hoogte: 17-17. Alsnog leek de ploeg van Saskia van den Brink aan het langste eind te trek ken. Op 18-19, in de 26s,c minuut, stop te Kemp een strafworp, maar door een verdedigingsfout kon Olympia in de re bound toch de gelijkmaker scoren. Zes tien seconden voor het einde werd het zelfs 20-19 voor de gastheren en drong de tijd. Deze keer kon Smeeing/BDC geen strafworp in de slotfase forceren. Wel kreeg het een vrije worp. Daaruit schoot Richard van den Hoef hard op de paal. Door dit resultaat liep de achterstand op koploper Volendam op tot vier punten. UDSV en De Gazellen hebben respec tievelijk één en twee punten voorsprong op de Soesters die op hun beurt vier wedstrijdpunten afstand hebben van de middenmoot. Twee sets ruim winnen, drie sets maar net verliezen. Het overkwam de dames van Stam/SoVoCo in Landgraaf tegen Geevers/VCL. De tevredenheid over het spel was bij trainer/coach Inge Olthoff groter dan de teleurstelling over de neder laag. "Het was een goede wedstrijd, van beide kanten op eerste divisie niveau, en dat had ik lang niet meer gezien. Ik heb echt genoten en met mij meer mensen. We zitten weer een treetje hoger." In de Bunt was VCL nog met 3-1 ver slagen. De Limburgers misten toen drie basisspeelsters, maar stoomden daarna op naar de vierde plek, vlak achter Stam/SoVoCo. Door de 3-2-uitslag van zaterdag verkleinde VCL het gaatje tot één punt. In de eerste return van de competitie was VCL voor het eerst compleet, terwijl aan Soester zijde Su zanne van den Heuvel ontbrak. De speelster van Jong Oranje blesseerde vorige week tijdens de training haar en kel en haar afwezigheid noopte Olthoff tot aanpassingen in de opstelling. Aanvankelijk leek Stam/SoVoCo daar niet onder te lijden, want alles liep pri ma en met 2-15 werd in recordtempo de eerste set naar de geschiedenis verwe zen. De gastvrouwen kwamen die klap te boven en pakten met 16-14 de twee de set. Vervolgens had Stam/SoVoCo lange tijd het hoogste woord. De derde set (9-15) was voor de Soesters en op 8-12 in de vierde set was de zege bin nen handbereik. En toen ging het toch nog mis door persoonlijke fouten op cruciale momenten. Er ging even iets fout en even was er geen duidelijkheid meer binnen de ploeg. Er werd niet meer gescoord en via 15-13 stelde VCL één wedstrijdpunt veilig en forceerde het een vijfde set. Daarin tapte Stam/SoVoCo ineens uit een ander vaatje. Kennelijk uit angst om fouten te maken, ging de ploeg anders spelen en binnen een mum van tijd was het 8-3 voor VCL. Op inzet knokte Stam/SoVoCo zich terug, maar uitein delijk pakte de Limburgse formatie via 18-16 de eindzege. "Als je zo goed in de wedstrijd zit, denk je dat je niet meer verliest. Op een ge geven moment dachten we dat we met 3-1 zouden winnen. Dat gebeurt dus niet, maar daar leer je van", aldus Olt hoff die ermee kon leven dat speelsters individuele fouten maakten. "Collectief was het heel goed." Heren Met drie verliespunten meer dan Forza/ Hoogland en Huizen 2 is Stam/SoVo- Co nog steeds in de race om het kam pioenschap. "Najaren vechten staan we op het punt om hogerop te kunnen. Dan zou je laf zijn als je er niet alles voor doet om het te proberen", zegt Ali Moghadassian. De coach wil daarom intern bespreken wat de mogelijkheden zijn om aanvaller Jaap van der Vinne uit het tweede zoveel mogelijk met het eer ste te laten meedoen. Promotie zou voor Moghadassian een mooi afscheidscadeau zijn. De volley baltrainer kondigde zaterdag aan, dat hij aan het einde van het seizoen vertrekt. Hij heeft het herenteam van Stam/ SoVoCo dan driejaar onder zijn hoede gehad. "Dat is een mooie tijd en zelf ben ik toe aan een nieuwe uitdaging op divisieniveau. Ik heb de diploma's niet voor niets gehaald." Moghadassian zag zaterdag in de Bunt zijn ploeg met 3-0 winnen van Alsta- vo'81 (15-10, 15-11,15-6), In de eerste twee sets boden de Almeerders tegen stand, maar zodra hun beste speler ach terin kwam te staan, liep Stam/SoVoCo uit. De Soester ploeg was ook verdedi gend beter en zette de tegenstander vanuit de serve zwaarder onder druk dan andersom. Touhami krijgt klappen Sterrenwijk toont zich tegen SEC slechte verliezer Na bijna drie maanden met lege handen te hebben gestaan, heeft SEC eindelijk weer eens een wed strijd weten te winnen. In Utrecht versloeg de ploeg van Paul Muller het op papier sterker geachte Ster- reuwijk: 0-2. De zege werd naar de achtergrond gedrukt door 'asociaal gedrag' van de Utrechters. Op 30 oktober vergaarden'de groenwit ten de laatste punten in de zesde klasse toen SVL met 4-1 werd verslagen. Uit de daaropvolgende vier duels werd er geen punt behaald. De doelcijfers oog den ook al niet te florissant: 5-26. Klas- senbehoud leek in dat stadium een bijna onmogelijke opgave voor het keurkorps van Muller. Óp het moment dat het laatste sprankje hoop werd aangeroe pen, gaf SEC in Utrecht geweldig thuis. De Soesters speelden zeer verdienstelijk en maakten de gehele wedstrijd de dienst uit. Voordat Maarten Smedema de 0-1 produceerde, had SEC al drie maal het aluminium getroffen via Mi chel Besseling en Remy van de Pol. Na rust besliste Smedema het grimmige duel, 0-2. De feestvreugde na afloop werd geheel overschaduwd door het wangedrag van de spelers en publiek van Sterrenwijk. Vooral Mohammed Touhami moest het ontgelden en incasseerde rake klappen na vermeend schelden van de SEC'er. De Soester aanvaller overweegt om aan gifte te doen bij de politie wegens mis handeling. "Wat een asociaal zooitje daar, dat was niet normaal meer. Ik heb zulke misdra gingen riog nooit meegemaakt. We zul len dit zeker in een rapport aan de KNVB vermelden", zei elftalleider Gert van de Linden na thuiskomst. de er weinig, daar ook HVC en Veen endaal hun wedstrijden verloren. Met acht punten uit veertien duels heeft SEC een punt minder dan HVC en twee meer dan rode lantaarndrager Veenend aal. De groenwitten probeerde in een aan vallend concept de Amersfoorters te bestrijden. Dat lukte het eerste half uur maar gedeeltelijk. WZA nam na een kleine tien minuten een voorsprong. Een middenvelder mocht ongehinderd een sprint trekken naar het doel van de thuisploeg. De afwerking bleek een koud kunstje. Nog voor rust kwam de eindstand van 0-2 tot stand, juist in een fase waarin SEC een licht veldoverwicht had. Ondanks verdienstelijke veldspel heeft SEC zondagmiddag aan de Bosstraat-West verdiend verloren van VVZA, de nummer drie van de vierde klasse G. De ploeg was zeker niet de mindere, maar moest na ne gentig minuten genoegen nemen met een 0-2-nederlaag. Trainer Wim Mulder wist na afloop pre cies waar de oorzaak van het verlies lag. "SEC speelde goed voetbal. De ploeg was alleen niet in staat om kansen te creëren." Onderin de ranglijst verander- In menige wedstrijd is Eemvogels dit seizoen kansloos, maar tegen Wolderwijd dichtten de korfballers zichzelf mogelijkheden op een over winning toe. De thuiswedstrijd was immers nipt verloren. In Zeewolde brak een blessure van Reyk Muller de ploeg op. Eemvogels speelde een helft met een man minder en ver loor met 15-10. Vijf minuten voor rust kwam Muller verkeerd terecht na een sprong. Hij ver stuikte zijn enkel, kon niet verder spe len en zal enkele weken zijn uitgescha keld. Omdat er geen wissels aanwezig waren, de andere teams van de korfbal vereniging speelden elders, moest Eem vogels met drie heren verder. Op het moment dat Muller uitviel, was het 4-7 voor de Soesters die na een pri ma eerste helft met een 5-8-voorsprong gingen rusten. Eemvogels vocht daarna voor wat het waard was en bleef aan de goede kant van de score. Het werd 7-9 en 9-10 voor de ploeg, voordat Wolder wijd een wissel toepaste en vijf minuten voor tijd langszij kwam. Toen de polder- lingen voor het eerst op voorsprong kwamen, klapte Eemvogels in elkaar en verscheen een geflatteerde 15-10-eind- stand op het wedstrijdformulier. Cafetaria en Eethuis Dagschotels woensdag Macaroni mei sla. donderdag Kibbeling met frites en sla weekend Kwartetje (Cordon Blue van spek) met pommes Parisien- nes en spinazie, maandag Hutspot met een sudderlapje. dinsdag Kip-kluiven met aardappel- gratin en sla. Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Telefoon (035) - 601 30 14

Soester Courant | 2000 | | pagina 19