MAKELAARDIJ VERRIPS. DE SLEUTELTOT EEN GOED HUIS. te koop 03 jii Schoeman b Gevraagd VASTE- EN INVAL BEZORGERS Een publikatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken, verzekeringen. Verrips Makelaardij o.g. Si KIEZEN MET DEELEN Hendrik Smit HS Makelaardij b.v. te koop éBIM" ju J Herhaald dringc op bevolking Sor WOENSDAG 22 MAART 2000 SOESTER COURANT PAGINA 18 fiflk BURG, GROTHESTRAATII 3761 Cf SOEST - TEL. 035 603 00 35 iNVM Jfl Hendrik Smit, uw thuisadyiseur Aanmelden: tel. 601 41 52 WOENSDAG 22 MAART Open brief Elke medaille heeft ook een keerzijde Wie vergelijkt leest de Soester Cou t warme maaltijden. Aanvaarding in overleg. PRINS HHNDRIKLAAN In het service-appartementenge bouw "Hoog Soestdijk" nabij winkels en openbaar vervoer, op de tweede verdieping gelegen tweekamer appartement met balkon op het zuiden. Dit appartement verkeerd in uitstekende staat van onderhoud. Ind.: entree, hal, royale woonkamer, keuken, slaapkamer, vernieuwde badkamer en toilet. Servicekosten per kwartaal 4.146,- voor 1 persoon en 4.818,- voor 2 personen inclusief Koopsom f 135.000,- k.k. geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. EIKENHORSTWEG Op een zeer aantrekkelijke locatie wordt te huur aangeboden een half- vrijstaand woonhuis met gara ge omsloten door een royale beslo ten tuin van 1.230 m2. Indeling: entree, hal, toilet, woonka mer met open haard, open keuken. Verdieping: overloop, drie slaapka mers, complete badkamer met lig bad, douche, wastafel en toilet, vas te trap naar zolder met kamer. De woning is voorzien van gas c.v. en Huurprijs/ 3.000,- per maand NOG GEEN FOTO BESCHIKBAAR JAN DE ROOYSTRAAT Deze royale hoekwoning ligt op loopafstand van scholen en winkels. Indeling: entree, trapkast, toilet, mo derne lichte keuken met gascomfort, afzuigkap, vaatwasser, magnetron en koelkast, ruime woonkamer. Ver dieping: achterslaapkamer met keu kenblokje, ouderslaapkamer met la- minaatvloer, vaste bergkast, voor slaapkamer met v.w. en laminaat- vloer, luxe badkamer met wastafel, ligbad, tweede toilet en handdoe- kendroger. Vaste trap naar ruime voorzolder met c.v. opstelling en aanslui tingen voor de droger en wasmachine, zolderkamer met dakraam. De ge hele bovenverdieping is voorzien van kunststof puien met thermopane beglazing. De gehele benedenverdieping is voorzien van thermopane be glazing. De achtertuin igt op het zuidoosten en voor het huis staat eerste nen berging voorzien van elektra. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 498.000,- k.k. KONINGINNELAAN Deze karakteristieke helft van een dubbel uit de jaren dertig ligt gunstig nabij winkels, openbaar ver voer en uitvalswegen. Indeling: entree, hal, trapkast, toilet, voorkamer met open haard en vas te kast, achterkamer (beide voorzien van een laminaatvloer), functionele keuken, bijkeuken met aansluitingen voor droger en wasmachine. Verdie ping: sfeervol trappenhuis, overloop, drie slaapkamers met vaste kasten (1 slaapkamer heeft een wastafel en 1 slaapkamer heeft een loggia), bad kamer met toilet, vaste wastafel en zitbad. Vaste trap naar grote voorzol der met kleine kitchenette, bergkast met C.V. ketel ('93), slaapkamer met bergkast en velux dakraam. Pand heeft nog veel originele details zoals paneeldeuren, glas-in-lood en kamer en suite. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 595.000,- k.k. LAANSTRAAT Aan doorgaande weg gelegen vrij' staand woonhuis (430 m3) met kantoor (66 m3) en bedrijfsruimte (500 m3). Indeling woonhuis: entree, kamer en suite met erker en open haard, toilet, kelder, keuken met in- bouwapparatuur en wasmachine opstelling, bergkast met c.v. ('94), toegang tot kantoor. Het kantoor is tevens vanaf de buitenkant te berei ken met een eigen entree. Verdie ping: ruime overloop met veel berg ruimte, 2 slaapkamers van 10 m2, ouderslaapkamer van 15 m2, badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en toilet, toegang tot dakterras. Inde ling bedrijfsruimte: oprit geschikt voor vrachtverkeer, carport, grote werk plaats/opslagruimte, kantine met entresol, toilet en eigen verwarming. Be drijfsruimte is in 1998 in gebruik genomen en verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 985.000,- k.k. NOG GEEN FOTO BESCHIKBAAR STADHOUDERSLAAN Karakteristiek royaal uitgebouwd halfvrijstaand woonhuis met garage en fraai aangelegde tuin met zwemvijver -vrij uitzicht over weiland- gelegen op het zuidwes ten. Bouwjaar 1938. Indeling: entree, hal, toilet, kelder kast, ruime woonkamer circa 70 mr met serre, open haard en houten vloer, luxe keuken met allerlei in bouwapparatuur, bijkeuken. Verdie ping: 2 (voorheen 3) ruime slaapka mers, luxe badkamer met ligbad, wastafelcombinatie en toilet. Vaste trap naar zolder met kamer en bergruimte. De woning is voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Perceelsgrootte 449 m2. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 995.000,- k.k. makelaars in en taxateurs van onroerende goederen, hypotheken, assurantiën. 1 - (soest EREPRIJSSTRAAT Gelegen, midden in het groen, een DRIVE-IN woning, welke zich in een perfecte staat van onderhoud bevindt. Door creativiteit en origina liteit is er een prachtig huis ontstaan. Ind.: entree, hal, garage, grote werkkamer met vaste kast; Ie verd.; mooie houten vloer, L-vor- mige woonkamer, fraaie open keuken met in- bouwapp., glasvezelbehang, nieuw toilet met een origineel uitgedacht aangebracht fontein tje, CV-kast; 2e verd.: 3 slaapkamers, geheel nieuw ingerichte badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet, badkamermeubel en centr. mengkraan. De woning is ged. v.v. dubbel glas en het dak en de elektrische installatie zijn re cent vernieuwd. Pand moet beslist van binnen gezien worden! Aanvaarding in overleg. Gevraagde koopsom 470.000,-/213.276,00 (SOESTERBERG MERCURY 0p rustige locatie in woonwijk, zeer goed on derhouden tussenwoning met vernieuwde badkamer en tuin op het zuidwesten. Indeling: entree, toilet, meterkast, woonkamer met tegelvloer met vloerverwarming, open keuken met inbouwapparatuur, gaskookplaat, oven, afzuigkap, koelkast en vaatwasser, open trap naar verdieping met 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, vernieuwde badkamer met douchecabine, wastafelmeubei en 2e toilet. Zolderverdieping: voorzolder met cv-ketel uit 1990 en mechanische ventilatie, zolderkamer met Velux dakramen. De woning is geheel voorzien van dubbel glas en dakisolatie en is in '97 en '98 zowel van binnen als van buiten geschilderd. Gevraagde koopsom 477.500,-/216.680,05 In de mooie winkelstraat ligt deze winkel met kelder, dagverblijf, toilet en appartement. De winkel wordt nu als kledingzaak gebruikt en heeft een frontbreedte van ca. 12 meter. De verkoopoppervlakte is ca. 250 m2. Tevens kan de kelder ais magazijn gebruikt worden. Boven de winkel ligt een appartement welke verhuurd is. De winkel is eventueel ook te huur. SOESTERBERG RADEM AKERSTRAAT) Gevraagde koopsom 1.195.000,-/ 542.265,- (soest emmalaan) In de mooie wijk Soestdijk aan één van de fraaiste lanen gelegen vrijstaande villa met garage, schuur en kantoor. De indeling is als volgt: entree, gang, grote kel derkast, modern toilet, woonkamer met grote serre en parketvloer, uitgebouwde keuken met inbouwapparatuur (koelkast, vrieskast, kookplaat, oven, vaatwasser en close-in boi ler); verdieping: douchekamer met badkamer meubel, 3 slaapkamers, vaste trap naar zolder verdieping. De uitbouw van de keuken heeft zich ook op de verdieping voortgezet, waar door een zeer grote slaapkamer is ontstaan. Plavuizenvloer in de gang en de keuken. Aan vaarding in overleg. Gevraagde koopsom 1.150.000,-/521.847,- NVM Burg. Grothestraat 32 te Soest. Tel. 035 - 60113 04 Makelaars- en Assurantiekantoor W.W. Deelen bv Soesterbergsestraat 43 3768 EB Soest Telefoon 035 - 601 53 60 Zaterdags geopend van 9.30 -13.00 uur. W) HEETAKKER 59 Vraagprijs f 715.000,- k.k. -- NIEUW IN DE VERKOOP -- Centraal in Soest in rustige buurt gelegen GESCHAKELDE HALF- VRIJSTAANDE SEMI-BUNGALOW met carport (bj 1993) met GlW-garantie. Inhoud: 400 m3 en perceeloppervlakte 200 m2. Zon nige patio-tuin waardoor goede lichtinval In woonkamer en keuken. Tevens aan de achterzijde van woning toegang tot terras met vrij uit zicht. Indeling: entree, toilet, berging, moderne halfopen keuken met di verse inbouwapparatuur, woonkamer met fraai gelegde plavuizen vloer, slaapkamer, badkamer met ligbad en toilet. De hal, keuken, badkamer en woonkamer zijn v.v. vloerverwarming. 1e verdieping: 2 royale slaapkamers waarvan één met balkon, 2e badkamer met douche, toilet en aansluiting voor wasmachine/ droger. Zolderverdieping: grote zolder bereikbaar met vlizotrap. BEZICHTIGINGEN: ZONDER AFSPRAAK TIJDENS KIJKDAG OP 25 MAART 2000 TUSSEN 10.00 EN 13.00 UUR. Soesterberg Christiaan Huygenslaan 8 nö Aantrekkelijke eengezinshoekwoning met berging en royale voor-, achter- en zijtuin gelegen in kindvriendelijke wijk. In direc te omgeving van winkels, bossen, uitvalswegen en dergelijke. In deling: Entree, gang, trapkast en toilet. Woonkamer met lami- naatvoer en recent vernieuwde open keuken voorzien van koel kast, gaskomfoorenafzuigkap. Verdieping: Overloop, bergkast en 2 slaapkamers. Vernieuwde badkamer met ligbad, douche cabine, wastafel en designradiator. Inloopkast voorheen oude doucheruimte. Bergvliering met vlizotrap. In stenen berging is wasmachine- en drogeraansluiting aanwezig en tevens de cv combiketel. Bouwtechnisch gekeurde woning met garantiever zekering. Groot 1.83 are. Oplevering in overleg. Vraagprijs 387.500,- k.k. Soestdijk Burgemeester Grothestraat 52 Aan doorgaande weg royale middenvilla met garage en een vrije achtertuin. Fraai uitzicht en gelegen nabij uitvalswegen, win kels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: Vooringang met plant soen. Hal, trapopgang, toilet, woonkamer ca. 10 x 4 m met open haard en loopdeur naar achtertuin. Dichte keuken aan tuinzijde. Verdieping: Drie slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en afzonderlijk 2e toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met 2 zolder kamers, veel bergruimte en bergvliering. Ideaal gezinshuis met mogelijkheid praktijk en/of kantoor aan huis en degelijke bouw met goed onderhouden afwerking. Bouwtechnisch gekeurd met garantieverzekering. Groot 2.40 are. Oplevering in overleg (voor keur 3e kwartaal 2000). Vraagprijs 825.000,- k.k. Soest Steenhoffstraat 79 Vrijstaand geheel gerestaureerd herenhuis met nieuwe garage, gelegen aan doorgaande weg direct in nabijheid van winkels, scholen e.d. Royale ach tertuin met optimale privacy en ruim terras. Indeling: Entree, meterkast, gang, verdiepte trapkelderkast en toilet met wastafel. Tuingerichte royale woonka mer met openslaande deuren naar terras en voorzien van mozaiekparkeL Rui me gesloten keuken in moderne kleurstelling voorzien van vaatwasser, kera mische kookplaat, combimagnetron en afzuigschouw en veel kastruimte. Verdieping: Royale trapopgang met bordes, overtoop met drie slaapkamers waarvan eén is voorzien van een vaste kast. Vernieuwde badkamer met dub bele wastafel, 2e toilet, ligbad en aparte douche. Zolder: Vaste trap, ruime zolder met wasmachlne-/drogeropstelling en c.v.-H.R. combiketel. Mogelijk heid tot 4e slaapkamer. De woning is in 1997 geheel gerenoveerd en opti maal geïsoleerd. Dé vnjstaande garage is ca. 2 jaar oud en v.v. elektra. In 1997 is het platte dak vervangen door een tentdak volledig geïsoleerd. Voor zien van duurzame dakpannen. Bouwtechnisch gekeurde woning met garan tieverzekering. Inhoud ca. 750 m3. Groot 4.52 are. Oplevering in overleg. Vraagprijs 945.000,- k.k. Soest Ereprijsstraat 26 Aan doodlopende straat gelegen uitstekend onderhouden drive- jn-woning met vrij uitzicht en optimale pnvacy. Indeling: Entree, hal, meterkast (5 groepen), doorgang naar garage, royale hobby-/ werkruimte met wasmachine- en drogeropstelling en toegang tot achtertuin (ZW), trapopgang naar eerste verdieping. Verdieping: Overloop met vernieuwde toiletruimte 1999 (terra/pergamon) en werkkast met c.v.-opstelling (1990). Ruime tuingerichte woonka mer met open haard en schuifpui naar balkon. Open keuken in witte kleurstelling (1999) v.v. afwasmachine, koelkast, combimag- netron-heteluchtoven, gaskookplaat en afzuigkap. Tweede balkon aan straatzijde. Voor- en achter originele aluminium schuifpuien. 2e verdieping: Vernieuwde luxe badkamer (1999) met ligbad, se parate douchecabine, wastafel, designradiator en toilet. 3 ruime slaapkamers voorzien van schuiframen. Bouwtechnisch gekeur de woning met garantieverzekering. Groot 1 are 36 centiare. Op levering in overleg. Vraagprijs 469.000,- k.k. Soest Kolonieweg 1a Schitterend in groen gelegen tegen de Eng vrijstaande woning met carport en garage. De woning is ruime tijd geleden gemo derniseerd en opgeknapt. Indeling: Entree, gang, meterkast, kel der met koekoek (daglichttoetreding), woonkamer met erker en laminaatparkefvloer. Achterkamer met openslaande deur naar serre. Toilet met douche. Keuken voorzien van keramische kook plaat, combimagnetron en alzuigscherm. Verdieping: Vaste trap, overloop, wasruimte met wastafel en drie slaapkamers. Bergvlie ring met stahoogte en na geïsoleerde kap. De woning is gelegen op een peceel grond van ca. 975 m2. Inhoud ca. 425 m3. Nabij schölen, winkelcentrum en uitvalswegen. Bouwtechnisch gekeur de woning met garantieverzekering. Oplevering in overleg. Vraagprijs 825.000,-1 Soestdijk Emmataan 12 Riante totaal gerenoveerde vrijstaande villa bouwjaar 1935 met erker, serre, zeer ruime garage, voor-, zij- en riante achtertuin mei rustige ligging en optimale privacy. Gelegen op zeer aantrekke lijke locatie te Soestdijk, Jndeling: Vooringang met hal, vernieuwd toilet en kelder met stahoogte. Open luxe keuken aan achterzij de, aparte bijkeuken en doorzonwoonkamer (ca. 9 x 4 meter) met erker, open haard en exclusief luxe serre (ca. 3 x 3,5 meter). Ver dieping: 3 slaapkamers, vernieuwde badkamer met ligbad, afzon derlijke douche en luxe wastafelmeubel, 2e toilet. Vaste trap naar zolder met voor- en zijdakkapel. Veel bergruimte en mogelijkheid voor kamer. De gehele woning is circa 10 jaar geleden grondig en volledig gerenoveerd ten aanzien van binnen- en buitenschil derwerk, nieuw stucwerk, vloerafwerking, installaties c.v., elektra, keuken en badkamer. Grondopp. 515 m2. Inhoud woonhuis ca. 510 m3 exclusief garage. Oplevering in overleg. Vraagprijs 1.295.000,- k.k- Middelwijkstraat Soest M fl k l fl fl T 5 Telefoon 03 5-60 36 282 www.schoeman.nl Tevens kantoren te Almere, Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp, Leusden, Tiel en Veenehdaal Stichting Welzijn Ouderen Soes Dalplein 6 - Tel. 035-6023681 - 3762 bp Soe: Maaltijdvoorziening senioren in ge vaar door gebrek aan rijders. De verstrekking van warme maaltij den aan senioren en langdurig zie ken in Soest(er)berg komt (opnieuw] in de gevarenzone te verkeien als hel aantal chauffeurs (m/v) dat de maai tijden rondbrengt niet op korte ter mijn drastisch groeit. De SWOS-werkgroep, die deze (ge heel op vrijwilligers draaiende) activi teit coördineert, voorspelt in elk ge val grote problemen voor de "fantas tische, onmisbare voorziening", zoal: werkgroep-voorzitter Daan Lazondei het omschrijft. De maaltijden worden 7 dagen pet week thuisbezorgd bij senioren ei langdurig zieken, die zelf niet mee: voor een volwaardige maaltijd kunnei zorgen. De werkgroep gaat er in principi vanuit, dat de vrijwillige chauffeur Aan Minister President W. Kok c.c. fracties TK (WD/CDA/PvdA Excellentie, Via de pers vernam ik, dat U he plan heeft opgevat, om aan Presiden Wahid van Indonesië excuses aan t< bieden voor datgene wat het Hol landse leger aan de bevolking van In donesië heeft aangedaan na de capi tulatie van Japan. Dit leger is echter door de wettig ge kozen regering en volksvertegen woordiging naar Indonesië gestuuri en ik als dienstplichtig marinier hel daar deel van uitgemaakt. Indien l dus Uw plan ten uitvoer brengt, be kent U dus, dat de toenmalige rege ring ons onrechtmatig en met vals voorwendselen naar Indië heeft uitge zonden. Van de rechtschapenheid van de po litiek heb ik mijn hele leven nog noo iets begrepen en ik zal dus ook gee oordeel uitspreken over wel of nie Lekker met vakantie Hoe toerisme blijkt een winstgevei bedrijf. Je wordt in de kranten ove stelpt met aanbiedingen. De televisi spots verdringen elkaar. En u he maar voor het kiezen. Vliegen vo weinig geld zo heet het in de a nonces naar de zonnigste strand* en de blauwste zee. Nog goedkoper met de bus naar warmte van Spanje of Portugal. C eigen gelegenheid naar een luxe kantiehuisje met bad, sauna, op haard en op loopafstand een overde subtropisch zwemparadijs, tennisba en verzin nog meer luxe allem< voor u. Natuurlijk zijn er verschilk de eetgelegenheden op het terre En wat ben je kwijt aan geld? E paar duizend gulden? Of misschi nog wel meer... De Nederlanders i zen met duizenden naar hun "Pa jes". Maar een veel groter deel i onze bijna zestien miljoen inwon blijft "lekker" thuis. De thuisblijvers - waarvan ongetv feld ook een groot deel er op uit 2 willen trekken - lezen met een zei onbegrip over deze trips van t weekje weg. Hoeveel moet je wel dienen om zo'n trip te kunnen 11 ken of een dergelijk huisje te kuni huren. En hoeveel zakgeld moe dan wel hebben om te gaan eten eens wat te drinken? Begrijp me goed: ik misgun niem: een tussendoor-vakantie. Maar ik zelden of nooit iets over het overf te volksdeel dat zich deze luxe e voudig niet kan veroorloven. Mensen die er moeten komen all van hun AOW - en dat zijn er heel velen- kunnen een eenvout vakantie niet betalen. Mensen door omstandigheden gedwongei ■ven van een uitkering kunnen I Evenmin. ÏHet is niet mijn bedoeling een dra jtisch verhaal te schrijven ovei thuisblijvers. Zij hebben misse) nooit stil gestaan bij de onevenre verdeling in ons steenrijke lan Ongetwijfeld weten juist zij wat te denheid kan betekenen in een le als de financiële situatie niet rooskleurig is. riet zal niet gemakkelijk zijn de; :uatie te veranderen. Immers he tantiegeld op de AOW moet te henen om tekorten aan te vulli ïen duurdere noodzakelijke aan] lt kunnen betalen. Tja de vakantiemedaille heeft tijden. Voor dit feit wil ik slech' landacht vragen als u uw kc Dakt voor een weekje uit. HenkK i

Soester Courant | 2000 | | pagina 18