Derde plek haalbaar voor SoVoCo Red Stars kansloos tegen koploper tenbeek Laatste kans op titel voor heren SoVoCo verkeken Stam/SoVoCo -Huizen 2 Dieptepuntje BDC in Doeteinchem dileder zeker Knap gelijkspel SEC-zondag Shot raakt stukje achterop ar F 1.000,-WINNEN?| e mee met de er Logo Puzzel!) el Arns draagt lando over VOLLEYBAL TURNEN Leusdertrofee voor de Springbokken Martens hangt schoenen aan wilgen VOETBAL zondag s.v. VVZ'49 - HCSC Procar Bewaar de Soester Courant - er komt een Logo Puzzel Dagschotels Toontje verzorgt ook catering van luxe broodjes tot koud-/warm buffet Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Sanitair Volley halsters rekenen simpel af met Activia: 3-0 I VOLLEYBAL Handballers scoren voor rust slechts driemaal HANDBAL WATERPOLO Promovendus loopt uit op Soesters Invaller Van de Burg topscorer met vijf treffers TAFELTENNIS Ruime nederlaag Eemvogels in veldcompetitie BASKETBAL PAGINA 15 Basketballers moeten meer zelfkritiek hebben PAGINA 14 WOENSDAG 5 APRIL 2000 SOESTER COURANT VOLLEYBAL Gert Veldhuizen nieuwe trainer dames SoVoCo en KV Doorn met 23-15,1 leverde het spel van AGA-,j een score van 17-14 op, bijJT B brachten Stam/SoVoCo 14-9 op het scorebord, istijn na afloop viel behoor-jj aak. De deelnemende volgend jaar weer terugko- het toernooi op zaterdag I den en er achteraf een feest u organisatoren was het vere-1 rnooi overigens een succes. lleybaltoernooi lagen 11 en 18 april en za- j pril vinden de wedstrijden jj et jaarlijkse stratenvolleybaH r hebben zich inmiddels 24 Ij chreven, dus het wordt een nent. Toeschouwers kunnen wedstrijden gewoon in terecht. Aanvang 19.30 uur. I al kolonel R.M. Arns het! lo over de Tactische Heli' ep (THG) van de KonioH htmacht overdragen aaD i.H.W. Bos. De overdracht winden op de vliegbasis irg. De plechtigheid wordl met een fly past' van de rs van de THG. lando van de THG werd totj geoefend door de comman l le vliegbasis Gilze-Rijen, die tevens commandant THG ame van personeel en conn in de werkzaamheden hebben ig van beide functies nood#' ïaakt. De THG bestaat, u" n Soesterberg en Gilze-Rije" rg is de thuisbasis van de| lelikopters Chinook en Cou- vliegbasis Gilze-Rijen biedi g aan de Apache gevechtshe- :n de Bolkow. :ente verleden werden squa- beide velden uitgezonden sgebieden in de Balkan. Z eenheid Chinook-helikoptej ïrberg in 1999 ingezet voor at isis. Op dit moment verbhji -id van Gilze-Rijen, uitgerus' ow-helikopters in Bosnië. ommandant THG, kolone in zijn vorige functie Hooft Helikopter Operatiën op W irtier van de Koninklijk' :ht in Den Haag. De heren van Stam/SoVoCo heb ben het geprobeerd, maar het is hen niet gelukt. Het kampioenschap gaat aan hun neus voorbij. Onge acht het resultaat van de twee laatste duels zal de volleybalformatie op de derde plaats eindigen. Deze conclu sie kan worden getrokken na het 3- l-verlies bij Forza/Hoogland. Het I was de derde nederlaag voor de Soesters. Winnen van Forza/Hoogland was noodzakelijk om kans te blijven maken op de hoofdprijs, maar de spanning bij de spelers doorkruisten de ambities van de ploeg. Door de druk haalden de meesten hun normale niveau niet. "Het is teleurstellend dat het niet is gelukt, maar we laten ons seizoen niet verknal len. De spelers hebben een goede ont wikkeling doorgemaakt, alleen op het moment dat ze er moesten staan, was voor sommigen de spanning te veel. Daar moeten ze nog mee leren omgaan, maar ze hebben veel progressie doorge maakt", zei Ali Moghadassian. De trai ner/coach had zaterdag een 'oerdegelij ke' tegenstander gezien, die in staat is zich te hervinden als het even niet mee zit. In het begin gaf Stam/SoVoCo goed partij. De eerste set werd na een 1-5- voorsprong met 15-12 ingeleverd, de tweede na een 12-7-achterstand met 12- 15 opgeëist. Daarna was vooral de pas sing bedroevend, waardoor de aanval lers aan het net niet ideaal konden wor den gelanceerd. Bovendien werden er individuele fouten gemaakt, die Mogha dassian tijdens het seizoen nauwelijks had gezien. Het gevolg was dat Forza/ Hoogland de derde (15-7) en vierde set (15-9) vrij eenvoudig naar zich toetrok. Stam/SoVoCo speelt zaterdagmiddag om vijf uur de laatste thuiswedstrijd van dit volleybaljaar, tegen koploper Huizen 2. Dat wordt tevens het afscheid van Moghadassian van de eigen aanhang. Na drie jaar stopt hij bij het herenteam. Een opvolger voor de Amersfoorter, die in januari te kennen gaf dat hij zou ver trekken, is nog niet aangesteld. Tot te leurstelling van Moghadassian die vindt dat dit jaar veel jonge, getalenteerde spelers uit eigen kweek zijn doorge stroomd en het daarom van belang acht, dat de spelersgroep snel duidelijkheid krijgt en goed wordt begeleid. I In een deelnemersveld van vijfhon- j derd turners en gymnasten sleepte de Springbokken zaterdag de Leus dertrofee in de wacht. Met zes eerste plaatsen kwamen de Soester teams veruit het best voor de dag. In Leusden werden jazz-, turn- en gym- nastiekwedstrijden gehouden. Op het jazz- en trampolineonderdeel werden van de Springbokken de ploeg 6-12 jaar I en de ploeg 13 jaar en ouder winnaar. I Op het gymonderdeel werden alle drie ploegen (6-8 jaar, 9-11 jaar en 12 jaar en ouder) eerste. Hoewel de kaarten in de vierde klasse geschud zijn, wilde het gede gradeerde SEC geen gezichtsverlies lijden. De zondagformatie van René Ribberink speelde een uitste kende wedstrijd bij Hoogland, die na negentig minuten in 2-2 eindig1- de. Ribberink had met het oog voor vol gend seizoen een aantal aanpassingen in zijn elftal verricht. Zo stond A-junior Mesut T\iray onder de lat. De jonge A.s. zaterdag aan de Eemweg AANVANG 14.30 UUR. EROP OF ERONDER Wedstrijdbal geschonken door: VAN DAM SPORTS Hoofdsponsor VVZ'49: Subsponsor: Bosman Loodgieters BV d'Oude Enghe/Vini's Bar De selectie wordt ook ondersteund door: Printkado Relatiegeschenken Café Bar "De Kuil" Boutique des Fleurs Café Brasserie De Faam - G. van de Munt Automaterialen BV - Van 't Net Verhuizingen - ASBO Groep - Broodje van Toontje Hooyer Bouw en Techniek - Bouwbedrijf E.A. van den Hengel - Harrie Toonen Assurantiën Linden Bedrijfskleding - Bakker Bedrijfswagengroep Wasiel Steitner Van Hengstum Apparatenbouw W.W. Deelen b.v. V.d. Meer Dakbedekkingen Wilhelm, Hop en partners Ben Becker Transport bv Van Dam Sports doelman acteerde zeer sterk en zal hoogstwaarschijnlijk ook in de vijfde klasse de keeper zijn van het eerste elf tal, omdat Ed Dikkers bij SEC stopt. Hoogland, nummer twee, had het zeer moeilijk met de groenwitten en mocht nog blij zijn met een punt. SEC miste vele opgelegde kansen en zag twee doelpunten vanwege buitenspel afge keurd worden. Voor de bezoekers scoorden Jeffrey Hoed en Rik Neder- stigt. Het punt en het vertoonde spel stemde Ribberink tevreden. "Het liep ontzet tend lekker. De spelers houden er ple zier in ondanks het feit dat SEC al ge degradeerd is. Ik ben er ook van over tuigd dat de ploeg binnen een jaar weer terug is in de vierde klasse. Er zit nog zoveel rek in deze jonge ploeg", aldus Ribberink die zondag in het duel met WOG voor het laatst SEC zal coachen. De jonge trainer gaat komend seizoen aan de slag bij De Zebra's. De wedstrijd staat niet alleen in het teken van het af scheid van de trainer, ook speler Mar- co Martens vertrekt. Martens hangt, na ruim tien jaar in het eerste elftal ge speeld te hebben, zijn voetbalschoenen aan de wilgen. woensdag Stooflapje met aardappelpuree en rode kool donderdag Kabeljauwfilet met brie, pom- mes duchesses en worteltjes weekend Vleesspies met aardappelschijfjes en sla maandag Andijviestamppotmeteen bal gehakt dinsdag Kip-rijst-pannetjes Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Telefoon (035) - 601 30 14 Zaterdag 8 april Sportzaal de Bunf- 1700 uur (laatste thuiswestrijd van heren 1 Drie doelpunten in één helft, twee uit een strafworp en eentje uit een break-out. Verder kwamen de heren van Smeeing/BDC voor rust niet in het duel met De Gazellen. "Vrese lijk, zonde van mijn zaterdaga vond", zei Saskia van den Brink die zich had zitten ergeren aan de instel ling van haar spelers. Na een rust stand van 14-3 werd het in Doetin- chem 31-19. Tweemaal eerder dit seizoen won Smeeing/BDC met één doelpunt ver schil van de Gazellen dat tweede staat. De thuiswedstrijd werd in de laatste se conde beslist en in de regiofinale van het bekertoernooi werd de Gazellen op eigen bodem geklopt, waarna Smeeing/ BDC nog tweemaal tegen een eredivi- sieploeg mocht uitkomen. In competitieverband ging er na de mil lenniumwisseling echter veel fout met als één van de dieptepunten de eerste helft tegen de Gazellen. Na tien minu ten (4-0) vluchtte Saskia van den Brink in een time-out in de hoop, dat haar team wakker zou worden. Drie minuten later was het 7-1 en pas na een kwartier scoorde de Soester formatie voor het eerst. Op dat moment had Saskia van den Brink doelman Berton Kemp al gewisseld. "Om te voorkomen dat hij zou worden afgeschoten. Hij en Charles van Zetten waren de enigen die op ni veau speelden", verklaarde de trainer/ coach. Van Zetten scoorde overigens acht doelpunten in Doetinchem. Het persoonlijk succes kon het collec tieve falen niet verbloemen. Tijdens de pauze vroeg Saskia van den Brink haar spelers nog maar eens waar ze mee bezig waren. "Het was kleuter handbal, het leek nergens op." In de tweede helft was het allemaal iets draag lijker, maar toen was de beslissing allang gevallen. De instelling van de meeste handballers was laakbaar, vond de coach. Tegen de agressieve dekking werd keer op keer balverlies geleden. Zodat de Gazellen naar hartelust de break-out kon hante ren. Na rust kwam Smeeing/BDC terug tot 27-19, maar in de laatste fase kregen de Soester handballers nog vier treffers om de oren. Vijf dagen daarvoor, op dinsdagavond, had Smeeing/BDC wél gewonnen van Nijenrodes. De ploeg uit Breukelen vocht voor de laatste kans op lijfbehoud, had deze strohalm halverwege (11-10) nog vast, maar moest er uiteindelijk toch aan geloven (18-22). Saskia van den Brink hoopt dat haar team de competitie zondagmiddag voor eigen publiek in stijl afsluit. "Ze kunnen het, dat weet ik en dat weten ze zelf." Voor deze laatste wedstrijd komt hek kensluiter Dalfsen naar Beukendal, de aanvang is 14.10 uur. Hoewel de Duinkikkers de thuis wedstrijd tegen Albatros met ruim verschil had gewonnen, stond de Soester ploeg lager (zevende) ge rangschikt dan het team uit Vianen (vijfde). Dat het klassement niet al tijd heilig is, bleek uit de grote over winning die Duinkikkers in Vianen boekte. Het werd zaterdag 1-10 voor de Soesters. Omdat Pieter van Schalkwijk, Rob Groot en Peter Oosthof niet beschik baar waren werd Karei van de Burg meegenomen. Dat bleek geen verkeer de keus, want de invaller nam de helft van de doelpunten voor zijn rekening. Ook jeugdspeler Ruud Lecluse die met de A-jeugd een volledige wedstrijd in Woerden had gespeeld en meteen daar na naar Vianen kwam, kon meekomeri en maakte de zesde en tiende treffer van de Duinkikkers. In de eerste periode werd aan beide zij den aftastend gespeeld. Het resulteerde in een 0-1-voorsprong voor de Duinkik kers die in het volgende kwart uitliep naar 0-4. Na het vijfde doelpunt redde Albatros de eer, maar voordat de der de periode was afgelopen, stond het reeds 1-7. In de spannende strijd om de titel in de vierde divisie is Shot een stukje achterop geraakt. Over 't Net, één van de drie concurrenten, versloeg de Soester ploeg in Amersfoort met 6-4 en liep daardoor twee punten uit. Eerder dit seizoen had Shot in het Or- landogebouw nog gewonnen van de promovendus (7-3), maar Berend Jon ker sprak vrijdagavond van een 'terechte uitslag'. "Ze waren veel sterker dan de vorige keer", oordeelde de kopman van de Soester club. Hij ondervond dat aan den lijve en leed zijn eerste nederlaag in de voorjaars competitie. Twaalf enkelspelen was hij ongeslagen gebleven, maar tegen de goed spelende Vermeulen was hij kans loos: 21-16, 21-13. In de twee andere partijen was Jonker de sterkste, al on dervond hij veel tegenstand van Noliet. Ook Martin Fransen en Erik Merkus moesten knokken en dat leverde interes sante duels op. Merkus had, zoals zo vaak dit seizoen, pech. Hij speelde slecht tegen Schuurman, de zwakste schakel van de Amersfoorters, en lever de een belangrijk punt in. Beter tafel tenniste Merkus tegen Vermeulen en Noliet, maar zij waren eenvoudigweg te sterk voor de jonge Soester. Fransen pakte in de enkelspelen één punt. Hij versloeg Schuurman, betrek kelijk makkelijk in twee sets. Het vier de punt van Shot kwam tot stand in het dubbelspel. Jonker en Fransen moesten hierin flink aan de bak: 20-22, 20-22. Voor Shot is het zaterdag de dag van de waarheid. Met nog drie duels voor de boeg kunnen de tafeltennissers zich niet verliespunten meer permitteren. Zeker niet tegen SVO dat om 15.00 uur de sportzaal van het Orlandogebouw be treedt. De Meernse tegenstander is mo menteel lijstaanvoerder in de vierde di visie. In februari verloor Shot de uit wedstrijd met 6-4. Bij de hervatting van de veldcompe titie moest Eemvogels meteen met de billen bloot. De ploeg verloor aan de Staringlaan met maar liefst 5-24 van Spirit. Het was de zoveel ste grote nederlaag. Eemvogels, dat in de zaalcompetitie degradeerde en op het veld laatste staat, had weinig in te brengen tegen de Voorthuizense ploeg. In de eerste helft liep de schade op tot 3-14. en zitmeubelen de Hondileder derscheidt zich diversiteit in .t binnen- en an modern top- ssiek outenbeek maakt de Stoutenbeek >t zeven vesti- land toonaan- het gebied van ing en vak apart. Dat ille ruimte. Om ten an meedenken over it er groei zit in lede- jstiging in Den Haag. t de groeimogelijk- ïpresentatief bent en matig op zondag te Drwaarden bieden. ing die in verhouding i na het verschijnen ittentie van de directie. i graag bij u thuis. De laatste 'thuiswedstrijd' van Red Stars speelde zich af in de Bunt, waar in een lichtgrijs verleden wel vaker werd gebasketbald. In de klei ne hal kwam de break van de bas ketballers niet uit de verf, maar dat maakte niet uit. De Soesters werden overklast door Binnenland dat zich met een 52-79 aan kop van de rang lijst nestelde. De Barendrechters zijn uitgespeeld. Al leen Rowic, vrijdag in Dordrecht tegen stander van Red Stars, kan op gelijke hoogte komen als het de resterende duels wint. Red Stars heeft andere za ken aan zijn hoofd en moet nog maar zien of het zijn hoofd boven water kan houden in de eerste rayonklasse. Dat is nog mogelijk, maar gezien het verloop van de bijna afgelopen competitie is het wellicht beter dat de heren volgend sei zoen een klasse lager spelen. Binnenland was in ieder geval atleti scher en speelde zaterdagavond gecon- troleerder en vooral slimmer dan de Soesters. Na de uitwedstrijd had trai ner/coach Hans de Rond nog gedacht dat Binnenland in Beukendal te pakken zou zijn. "Ik was toen niet onder de in druk, maar nu dacht ik snel: deze ploeg is erg gegroeid." Tot de twaalfde minuut kon het team van De Rond de titelkandidaat bijbenen (21-21), maar halverwege was het al weer 30-40 voor de gasten die in de tweede helft de voorsprong snel ver grootten en op alle fronten sterker wa ren. Het was op zich geen schande dat Red Stars het onderspit moest delven tegen Binnenland. Wel vervelend was, volgens Foto: Aldo Allessie Rowic was op alle fronten beter dan Red Stars, zelfs voetballend, zo lijkt het op deze foto, waarin Bob Philion na mens de Soesters in balbezit tracht te ko men. De Rond, dat een aantal spelers in de eerste helft tegen de scheidsrechters mekkerde en na de rust ook elkaar op de fouten wees. "Ze hebben bijna alle maal hun woordje klaar over het falen van een ander, maar in de spiegel kijken doen ze niet. Ze zouden wat meer zelf kritiek moeten hebben", zei de trainer/ coach. Drie uitwedstrijden resten de basketbal lers. Na het bezoek aan Rowic gaan de Soesters op 15 april naar Amersfoort voor het duel met Crackeijacks. Zoals de zaken er nu voor staan, handhaaft de winnaar van deze wedstrijd zich en de gradeert de verliezer naar de tweede klasse. Op 5 mei moet Red Stars nog in Nieuwegein tegen New Stars spelen. De dames van Stam/SoVoCo kun nen een spannend slot van de com petitie in de eerste divisie B tege moet zien. Met nog twee resterende duels hebben de volleybalsters nog uitzicht op de derde plaats, het uit eindelijke doel dit jaar. In de Bunt behaalde de ploeg een klinkende overwinning op Somas/Activia: 15- 4,15-11 en 15-8. Met de 3-0-zege op de nummer negen revancheerden de Soesters zich op on dubbelzinnige wijze voor het eerdere verlies in Sint Anthonis. Toen waren de krachtsverschillen uiterst klein en trok Somas/Activia na een spannende vijf setter aan het langste eind. Van enige spanning kon zaterdagmiddag geen sprake zijn. Daarvoor speelde Stam/SoVoCo gewoon te goed en te geconcentreerd. De ploeg uit Gelder land liet slechts twee stuiptrekkinkjes zien, maar die leverden hen niet meer op dan een 5-8-voorsprong in de twee de en een 4-6-voorsprong in de derde set. Niet meer dan vijf kwartier had de formatie van Inge Olthof nodig voor de zevende thuisoverwinning die veel ver trouwen moet geven in de strijd om de derde plaats. Vooral in de eerste set ging bet de speel sters bijzonder gemakkelijk af. Olthol had Leonie van der Horn als spelver- deelster geposteerd bij afwezigheid van de zieke Angela van Silfhout. De acht tienjarige Van der Horn kon naar har telust haar teamgenoten in stelling bren gen, mede door de uitstekende passing van libero Reina Wieberdink. De blok- keerders van Activia stonden er vaak bij te kijken hoe hun verdediging door Al- bertine de Haan, Afke Geerlings en Linda Ellenbroek aan flarden werd ge slagen. Het krachtsverschil in deze set was aan zienlijk. Activia vluchtte bij 6-2 naar een time-out, maar het hielp de bezoeksters bar weinig. Stam/SoVoCo bepaalde wat er gebeurde en haalde een hoog rende ment uit de service en de middenaanval via afwisselend Michelle van Rooy en Jeanne van Vliet. Binnen twintig minu ten pakte de thuisploeg de eerste set: 15-4. In de tweede en derde set nam de te genstand wel toe getuige de achterstan den in deze fases, maar het ontbeerde Activia aan kwaliteit en techniek om het een set lang vol te houden. Nadat Olt hof gedwongen was om bij een 5-7-ach- terstand in de tweede set de Soesters weer op de rails te zetten, pakte de gre tige thuisploeg ook de volgende set: 15- 11. De laatste set sputterde Activia opnieuw even tegen. De aanvallende bal bij Stam/SoVoCo was nu wel een prdoi voor de opponent, waardoor de bezoek sters op 4-6 kwamen. Voor de tweede keer riep Olthof haar speelsters bij zich om toch de klus in drie sets te kunnen klaren. Dat lukte ruimschoots. Bij 12-8 was het verzet van Activia definitief ge broken en sloegen de Soesters bij het eerste wedstrijdpunt genadeloos toe: 15-8. Olthof was content met het vertoonde spel van haar ploeg. De eerste set ty peerde de trainster/coach als 'erop en erover'. Dat Activia in de daaropvolgen de sets wat meer tegenstand kon bieden, daar had ze wel een verklaring voor. "Het combinatiespel via het midden liep toen niet zo soepel. Daardoor kwam de buitenaanval tegenover een dubbel blok te staan. Gelukkig herstelde de ploeg zich vrij vlot", aldus Olthof die aangaf dat Stam/SoVoCo nog in de race ügt voor de derde positie en daar dus voor wil gaan. De blokkering van Stam/SoVoCo hangt op de goede plek. Somas/Activia had geen schijn van kans in de Bunt. Foto: Aldo Allessie Om aanspraak te maken op die plek, zal de ploeg onder meer moeten afrekenen met Dros/Alterno, de eerstvolgende tegenstander van Stam/SoVoCo. De Apeldoornse ploeg moest de vierde plek aan de Soesters laten na het verlies bij VCL. De laatste wedstrijd van de competitie (15 april) spelen de Soesters thuis tegen Pex/HHC. De stand ziet er als volgt uit: 1. Set Up'65 20-57 (kampioen), 2. VCN 20- 46, 3. VCL 20-36, 4. Stam/SoVoCo 20-34,5. Alterno 20-33,6. Vrevok 20- 33,7. Pex/HHC 20-31,8. Nefit/Orion 20-30, 9. Activia 20-21, 10. Ekspalvo 20-14,11. VCS 20-13 en 12. Inter Rijs wijk 20-13. Gert Veldhuizen wordt de nieuwe damestrainer van Stam/SoVoCo. Hij volgt na dit seizoen Inge Olthof op, die drie jaar met de eerste divi- sieploeg werkte. Binnen anderhalve >veek hoopt Veldhuizen een assis tent te hebben gevonden. Hij voert daarvoor gesprekken met twee kan didaten. Hoe het team er komend seizoen zal uitzien, is niet bekend. Angela van Silf hout stopt, een aantal anderen heeft volgens Veldhuizen aangekondigd iets anders te willen gaan doen. Manager jacques Hardenberg, die in ieder geval beschikbaar blijft, verwacht deze week van alle huidige speelsters duidelijkheid te krijgen. Dit seizoen zag Veldhuizen de dames van Stam/SoVoCo een keer of vier in actie. Tweemaal daarvan stond de Soes ter ploeg tegenover Vrevok, waar Veld huizen momenteel werkzaam is en de oud SoVoCo-klanten Erna Boonzaayer en Sanne Berculo spelen. In Nieuwegein won Stam/SoVoCo in oktober met 1-3, maar in februari kregen de Soesters in de Bunt een pak slaag: 0-3 (13-15, 8- 15,0-15). "Ik ken Stam/SoVoCo al wat langer, omdat ik als trainer altijd in Midden- Nederland actief ben geweest. Dan ben je wel op de hoogte. Ik heb een goed beeld gekregen en vind het een hele in teressante ploeg", zegt de trainer/coach die in het dagelijkse leven docent aard rijkskunde en geschiedenis is aan een vbo/mavo in zijn woonplaats Veenen- daal. Dat de selectie mutaties zal ondergaan, ziet hij niet als een probleem. "Ik ben bijna altijd vanuit marginale situaties begonnen. Sommige trainers vinden dat niet prettig, ik wel. Het kostje veel tijd, maar het voordeel is dat je je eigen team kunt formeren. Dat doe ik liever dan wanneer je in een situatie met een be staand team terechtkomt." Veldhuizen die mindervalide is en als gevolg daarvan in een rolstoel zit, heeft een indrukwekkende staat van dienst opgebouwd. Bij de dames van Vrevok debuteerde hij met een derde plaats in de tweede divisie en vorig jaar werd zijn ploeg kampioen. Inmiddels is Vrevok met Stam/SoVoCo en twee andere teams in een strijd om de derde plaats in de eerste divisie verwikkeld. Mét de heren van Cito uit Zeist behaal de Veldhuizen het ene na het andere succes. In 1992 kwam hij binnen bij een bescheiden ploeg uit de derde divisie, vijf jaar later nam hij afscheid van de formatie die in de eerste divisie op de tweede plaats was geëindigd. "Dat was een ijzersterke periode, maar daar koop je nu niets meer voor. Je bent zo goed als je laatste training en wedstrijd, daar word je op afgerekend".

Soester Courant | 2000 | | pagina 15