NDITIE JAN van ZAL Muziektheater Flexutopia groot succes Duurzaamheidsspiegel van Soest (4) 123BAM Grand Indoor komt eraan, be there!! 26?5 20?5 5?5 'Levende Historie' Amersfoort zoekt nieuwe deelnemers 'Pluk de dag'(17) 1SPORTÏ PAGINA 16 WOENSDAG 5 APRIL 2000 ^25?5 SOESTER COURANT Verkoop cd van Griftland College loopt goed Weer smullen in het Seniorenrestaurant Bewaar de Soester Courant - er komt een Logo Puzzel Training start mei Lambertus v.d. Kooij Tuinfeest op dierendag PAGINA 17 DE TROMSLAGER Sportprogramm^ Doos uit bestelbus Zangavond voor 'Kom Over en Help' ZWEMMEN HOCKEY Drie clubrecords voor Duinkikkers Sportuitslagen j Winst heren en verlies dames van MHC Soest TENNIS Open dag op 8 april bij TV Soest-Zuid Jonge tasjesdief Vragenlijsten van lokale groepen stromen binnen Zaterdag 15 april, Banninghal even voomteilen Bij van ZAL zit je oké! AUTOSCHADESPECIALIST FOCWA cf/'/Ai'ZA •'ïSN 1 War- steiner i premium pils krat 30 d 1 liter les rouge felwijn Tamboerijn 29 Soest Tel 035-6031557 i12.950,- m22.950,- 24.950,- wielen7.950,- 7.450,- 12.950,- i13.950,- 00 km24.500,- 9.750,- 7.950,- CITROEN otwavctghc- nva^a?1? OkoudentA£r> «tkrq gekSg Het muziektheater 'Flexutopia' dat vorige week vijf avonden door leer lingen van het Griftland College werd opgevoerd was een groot suc ces. De kaartjes waren alle vijf keer uitverkocht, wat betekent dat in to taal 1500 bezoekers naar de school kwamen. Van de cd '25 jaar Mu ziektheater Griftland' zijn er al en kele honderden verkocht. Vers Oranie-aebak bij Primera! Naast Tabak- en Rookwaren, Lektuur, Wenskaarten, Top C.D.'s (altijd 5 piek goedkoper) heeft Primera nu ook weer de Koninginnedagloten! Wie nu een lot koopt ontvangt een Waardecheque voor 4 verse Oranjesoezen (van banketbak kerij Dogterom) voor slechts 6,00. Bovendien ontvangt u deze week een gratis oranjekroontje als u de waarde cheque inlevert. Naast deze actie heeft de staatsloterij natuurlijk extra veel prij zen in huis: Kroonprijs 10 miljoen of een van de 50 hoofdprijzen van 100.000 gulden en een jackpot van 14 miljoen Winnen en smullen dus bij Primera, Win kelcentrum Overhees en Winkelcentrum Hartje Zuid. De Koninginnedagloterij loopt dit jaar erg goed, haal uw lot dus tijdig, voorkom teleurstelling! Sinds enkele maanden organiseert de projectgroep VOS het seniorenrestau rant. Oudere alleenstaanden (evt. ook echtparen) zijn van harte welkom om een smaakvolle en gezonde warme maaltijd te gebruiken in het restaurant van het verzorgingshuis "Molenschot" (in de grote zaad). Het samen gebruiken van de maaltijd stelt mensen ook in de gelegenheid om nieuwe sociale contacten te maken met anderen, in een ongedwongen en gezel lige sfeer. Een team van 18 vrijwilligers van het project VOS zorgt ervoor dat er altijd een levendige en gezellige sfeer in het restaurant is. Door het aantal gasten dat per week het seniorenrestaurant be zoekt kan men spreken van een succes. Het restaurant ontvangt wekelijks rond de vijfenzestig bezoekers. Vanaf 3 april 2000 is de prijs van de maaltijd f 9,20. Hen aperitiefje kost f 1,50. De gasten kunnen kiezen uit een drie keuze menu. Van elke gang kan men een gerecht naar eigen keuze uitzoeken. De komende dagen kan men kiezen uit de volgende menu's Menu vrijdag 7 april Voorgerechten: gebonden maïssoep; heldere groentensoep; bouillon; hoofd gerechten: gebakken scholfilet met bo tersaus; runderrollade met vleesjus; veg. burger met remouladesaus; groenten: worteltjes parisienne; venkel met ham en kaas; koolrabi met tuinkruiden; na gerecht: tiramisu gebak; havermout; yoghurt; mandarijntje; appelmoes; rauwkostsala- de. Menu maandag 10 april J Voorgerechten: gebonden carmensoep; bouillon; wortelsalade; hoofdgerechtenschouderkarbonade met vleesjus; sucadelapje met madeira- I saus; roerei; groenten: spinazie a la crê- me; schorseneren; roerbakschotel; nage recht: frambozenvla; yoghurt/kwark; j havermout; sinaasappel; appelmoes; I pruimen. Menu 12 april Voorgerechten: gebonden champignon soep; salade met worteltjes en selderie; bouillon; hoofdgerechten: Frans .filet- ,aPje met vleesjus; kalfsoester met zi- geunersaus; groente-omelet met boter saus; groenten: doperwten en ham; schorseneren met tuinkruiden; brocco- bmbc; nagerecht: perzikvla; vanilleyog- hurt; gries meel; mandarijntje; pruimen; appelmoes. Het restaurant is open op maandag, woensdag en vrijdag van 12.15 tot 14.15 uur. De gasten dienen zich een dag van tevoren uiterlijk om 12.00 uur op te ge ven bij de SWOS/VOS aan het Dal plein, tel. 035-6023681. Op verzoek kan men gebruik maken van de Senio renbus (ook rolstoelen) van de werk groep Vervoer, tel. 035 - 6019190 (da gelijks te bereiken van 9.00-16.00 uur). Meer informatie? Bel dan naar project VOS, Margót Bultink, tel. 035- 6023681. Het publiek dat het muziektheater be zocht bestond voornamelijk uit leerlin gen, oud-leerlingen, ouders en docen ten. Ook burgemeester Koos Janssen en de wethouders van Cultuur van Soest en Baarn waren bij één van de uitvoeringen aanwezig. Alledrie waren zeer enthou siast over Flexutopia. Met name de zang in het stuk werd door velen van zeer hoge kwaliteit bevonden. Als 'uitschie ters' onder de spelers werden Daan Hoogenboom, vertolker van meester Brul, en Koen Welsch, die commentaar naar het publiek toe leverde, vaak ge noemd. De spelers van Flexutopia waren aller minst zenuwachtig. "Ze beschouwden de hele week als een groot feest. Ze ge noten met volle teugen van het hele ge beuren", aldus Arjen Harskamp, bege leider van de spelers en vertolker van de brandweercommandant. De spelers kre gen de hele week de eerste twee uur vrij om bij te komen van de vorige avond. Ook van het maken van toetsen waren ze vrijgesteld. Foto: Aldo Allessie De veertig sponsors, bedrijven in Soest en Baarn, werden verwend met vrij- kaartjes en een speciaal ingerichte Vip- ruimte. "Zonder hen hadden we het nooit zo groots aan kunnen pakken. We zijn daarom de sponsors zeer dankbaar voor alle steun", vertelt Harskamp. Concrete plannen voor het volgende muziektheater dat weer over twee jaar zal plaatsvinden zijn er nog niet. Wel staat vast dat de traditie voortgezet zal worden. Volgens Harskamp is de school dat aan de leerlingen verplicht. "Er zijn leerlingen die op onze school zijn geko men juist omdat we om de twee jaar een muziektheater houden. Dan kunnen we het niet maken er nu mee te stoppen." De oude binnenstad van Amers foort heeft een groot aantal histori sche gebouwen, zoals de Joriskerk, Tinnenburg, Dievetoren, Koppel poort en Monnikendam. Het pro ject "Levende Historie" wil de ge schiedenis rondom die gebouwen laten herleven door rolfiguren die rond 1595 daar leefden opnieuw te laten spelen. Geen gids, geen onderwijzer, maar de pestmeester, de binnenmoeder of het weeskind laten gebeurtenissen herleven die rondom die plek zouden kunnen hebben plaatsgevonden. Het publiek wordt bij het spel betrokken en hoort op deze interactieve en speelse manier de verhalen van de stad. Het gehele project wordt uitgevoerd door vrijwilligers, jong en oud, man en vrouw. De deelnemers krijgen een trai ning waarin de methode van levende historie wordt aangeleerd, de rol wordt geoefend en de geschiedenis van Amersfoort wordt verteld. Er zijn nog veel mensen nodig voor de projecten rondom de Joriskerk, het Burgerwees huis en voor de Kar die door de stad gaat. Op vrijdag 12 mei start een nieu we training voor mensen die deze zomer mee willen doen. De training vraagt in mei en juni plm. 10 dagdelen. De uitvoeringen vinden dagelijks plaats in de maanden juli en augustus. Deelnemers spelen in wissel diensten gedurende die 2 maanden on geveer 15 keer. Men kan dus rustig op vakantie en toch meedoen met dit unie ke project. Nieiiwe training 12 mei 16.30 uur in de Theaterwerkplaats, Ringweg Kruiskamp 72. Informatie en aanmelden bij: Stich ting Produktiekern, tel. 033-4700617 (Joost Gruijters). "Nog nooit heb ik iets in deze richting gedaan. Hoogstens vroeger een Sin terklaasrijmpje" Die notitie voegde de bekende Soester kunstschilder Lam bertus v.d. Kooij bij de gedichtjes die hij onder de titel "Pluk de dag" op schreef bij de gelijknamige selectie van zijn schilderijen. "Maar tijdens mijn laatste vakantie op Gran Canaria kwam opeens de inspiratie. Binnen twee weken vloeiden er zo'n 21 versjes uit mijn pen. Elk versje hoort bij een schil derij met de zelfde titel - of is het soms andersom? - om zo beter de be doeling van de maker te begrijpen." V.d. Kooij beschouwt zijn gedichtjes niet als pretentieuze poëzie, maar spreekt liever van overpeinzingen die de lezers aan het denken (kunnen) zetten. Feest, feest, feest 's morgens, 's middags, 's avonds als het even mag het is weer koninginnedag. Feest, feest, feest 's morgens, 's middags, 's avonds als het even mag is het weer verjaringsdag. Feest, feest, feest 's morgens, 's middags, 's avonds als het even mag het is alweer bevrijdingsdag. Feest, feest, feest 's morgens, 's middags, 's avonds als het even mag en voor al op dierendag. Hét adres voor ambachtelijk bereide: Luxe salades Luxe hapjes Luxe buffetten Luxe barbecueparty's De salade- en koud buffet specialist voor particulieren en bedrijven 035-6022871 Steenhoff straat 58 VRIJDAG 7 APRIL Basketbal 21.00 uur Rowic-Red Stars (H) (Dor drecht) Zaalvoetbal 21.00 uur GMC-Firtina'93 (Utrecht) ZATERDAG 8 APRIL Korfbal 00.00 uur Het Bosch-Eemvogels Tafeltennis 15.00 uur Shot-SVO (Orlandoge- bouw) Voetbal 14.30 uur WZ'49-HSCS (Eemweg) 14.30 uur CSV Vitesse-Hees (Breuke- len) 14.00 uur Bunnik'73-SEC (Bunnik) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (H)-Huizen 2 (De Bunt) 14.30 uur Dros/AIterno-Stam/SoVo- Co (D) (Apeldoorn) ZONDAG 9 APRIL Basketbal 12.45 uur SBU-Red Stars (Utrecht) Handbal 14.10 uur (Beukendal) Hockey 12.45 uur Strawberries-MHC Soest (D) 14.30 uur Amersfoort-MHC Soest (H) Voetbal 14.00 uur Hollandia-Soest 14.00 uur SEC-VVOG (Bosstraat- West) (D) Smeeing/BDC-Dalfsen MAANDAG 10 APRIL Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag (Willaert- gebouw) Zaalvoetbal 21.00 uur Firtina'93-Speedo (Beuken dal) 21.00 uur Lieberg-DVS/Davo (Hilver sum) italiano VOOR EXCLUSIVITEIT IN HET HART VAN BAARN Gezellig tafelen en een uitgebreide keus in Italiaanse vlees-, vis- en deegspecialiteiten. Dagelijks voor u open van 17.00-23.00 uur. Afhalen mogelijk. Voor reserveringen of bestellingen bellen: 035-541 14 65 Nieuw Raamstraat 4a, Baarn Een 32-jarige chauffeur van een bestel bus verloor vorige week dinsdag om 14.00 uur een doos op de Soesterberg- seweg, doordat een deur opensloeg. Toen hij daarop attent werd gemaakt door een passant, reed hij terug om de doos op te halen. Toen de chauffeur eenmaal was aangekomen, bleek de doos verdwenen. De chauffeur zag een man een doos in een donkere personen auto laden, maar wist niet of dat de be wuste doos was. Op donderdag 20 april 2000 wordt in de St. Joriskerk te Amersfoort een zangavond gehouden voor de Stichting Kom Over en Help, met medewerking van het christelijke gemengd koor Mag- nalia Dei. Naast koorzang zal er ook nog een orgelsolo, trompetsolo en een fluitsolo worden gegeven. De trompet tisten voor deze avond zijn de gebroe ders Drost. De fluit wordt gespeeld door Hans Kinnegim, terwijl het Naber-orgel wordt bespeeld door Marco den Toom. Tevens zal het koor bij een aantal stuk ken worden begeleid door een orkest dat is samengesteld door dirigent Cees het Jong. Aanvang 20.00 uur. Kaartver koop aan de kerk. Zondag stond er voor De Duinkik kers een lange afstandswedstrijd ophet programma in Veenendaal. Veel zwemmers kwamen voor de eerste keer uit op zo'n wedstrijd. Toch werd er goed gezwommen met vele persoonlijke records en drie clubrecords. Emily Janssen verbeterde het clubrecord voor 14 jaar op de 400 meter wisselslag in 6.08.31 en Denise van Rouwendaal verbeterde het clubrecord voor 12- en 13-jarigen op dezelfde dis cipline in 6.18.15. Eline Schoenmaker en Niels Vlug behaalden een tweede plaats op de 200 wisselslag in resp. 3.34.36 en 3.22.62. Elise Hooft werd tweede op de 400 wissel in 6.37.21. Stephanie Epskamp zwom naar een derde plaats op de 200 wissel in 2.59.76. Ruben de Clippelaar ging heel hard van start op de eerste 100 meter van de 400 wisselslag en zwom naar een derde plaats in 5.47.34. Pas diep in de tweede helft vond Qui Vive een gaatje in de defensie van de dames van MHC Soest. De be zoeksters, lijstaanvoerder van de tweede klasse, hadden wel een straf- corner nodig om het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren. In de laatste fase van de wedstrijd kre gen de Soesters vijf strafcorners. Elke keer probeerden ze iets anders, maar de bal kregen ze niet in het doel. Het ge volg was een 0-1-nederlaag. Heren Het leek er even op alsof Nieuwkoop het beeld van de wedstrijd zou bepalen, maar de heren van MHC Soest wonnen het duel aan de Koningsweg met 2-0. De thuisclub werd aanvankelijk onder druk gezet, al leverde dat Nieuwkoop niet echt kansen op. Rein Janssen maak te in de 25s,e minuut een eind aan de drang van de gasten. Uit een voorzet van Tim van Tol maakte hij 1-0. Na rust scoorde Gerard Klaucke uit een strafbal. Nieuwkoop kreeg ook een strafbal, in de laatste minuut, maar verzilverde die niet. BOWLING Soester Bowling Vereniging Maandag: Spare - The Outsiders 4-1; Briljantjes - Strajk 1-4; Teamwork - Ei gen gem. 5-0; Come Back - Wuppies 5- 0; Torentjes - Vrije Teugel 5-0; Flinsto- nes - Big Splitters 3-2. Dinsdag: ASN Stalenhoef - De Bengels 4-1; De Zwabbers - BBB-tjes 2-3; Toverbal - De Guppies 4-1; Heppie Hoekers - Informatica 1-4; Wei - Cool- gang 4-1; De Noten - Naadje 3-2. VOETBAL SEC Roda'46 D4-SEC Dl 0-4; Greenstars El- SEC El 4-1; SEC E2-Greenstars E3 11-2; SEC Fl-IJsselmeervogels F2 1-2; ASC Nieuwland F7-SEC F2 4-3; SEC F3-KWA F5 0-10. VVZ'49 CJW Al-WZ'49 Al 2-2; SCO Dl- WZ'49 Dl 0-2; TOV D3-WZ'49 D2 2-0; KWA El-WZ'49 El 2-2; Roda'46 E4- WZ'49 E2 4-2; WZ'49 E3-Roda'49 E10 5-3; WZ'49 E4-LJsselmeervogels E7 1-3; Quick E9-WZ'49 E5 1-1; WZ'49 E6- APWC E5 6-1; WZ'49 Fl-TOV F1 4-1; Greenstars F2-WZ'49 F2 0-1; WZ'49 F3- LJsselmeervogels F7 1-4; WZ'49 F5- Roda'46 Fll 4-3; ZWEMMEN De Duinkikkers 200 meter wisselslag: Eline Schoenmaker 3.34.36; Nicky van Rouwendaal 3.31.41; Niels Vlug 3.22.62; Christine Strating 3.40.87 vc; Martje v. Velzen 3.21.53; Step hanie Èpskamp 2.59.76. 400 m. wisselslag: Ruben de Clippelaar 5.47.34; Remko Hooft 6.07.11; Hanke Schalkx 6.20.72; Denise van Rouwendaal 6.18.15; Emily Janssen 6.08.31; Robbin Blokpoel 5.31.77; Raymond Honderdors 5.50.46; Elise Hooft 6.37.2 Op zaterdag 8 april, vanaf 13.00 uur, houdt tennisvereniging Soest- Zuid aan de Bosstraat een feestelij ke openingshappening bij de start van het nieuwe seizoen. Iedereen is welkom, lid of geen lid, jong en oud, ook al heeft men nog nooit geten nist. De tennisvereniging wil er een dag van spel en plezier van maken, speciaal voor de jeugd van Soest. Er zijn tal van extra attracties: Bibberberg, Indiacatennis, een guppie, evenwichtsbalk, cactusveld, hobbelfiets, grabbeljurk, ski-latten enz., enz. Daarnaast staat de gehele accom modatie die dag ter beschikking: 8 gra vel buitenbanen, evt. verlicht tot 23.00 uur, een gezellige kantine met terras, kinderopvang, parkeergelegenheid en bij regen zijn er de binnenbanen in de hal. De club wil de bezoekers tevens atten deren op de vele activiteiten die elk sei zoen worden georganiseerd: tennis in competitieverband, maar ook het re creatief tennis voor jong en oud; de in terne gezelligheidstoernooien en club kampioenschappen op alle niveaus. Pro fessionele trainers kunnen desgewenst het spel verbeteren, zodat men nog meer plezier beleeft aan de tennissport. De club heeft ook vergaande plannen om de bestaande accommodatie te ver beteren. Daarbij staan de jeugd en de recreant centraal: een gloednieuwe mini-tennisbaan, een speelhoek en een vernieuwde tennismuur. Een 75-jarige vrouw uit Zeist werd za terdag om 15.00 uur op de Smitsweg van haar tasje beroofd. De 13 a 14-ja- rige fietser reed langs op de parkeer plaats achter de supermarkt en pakte het tasje van haar af, waarna hij richting Dalweg wegreed. Aan de fiets ontbra ken de bagagedrager en het voor- en achterlicht. De kracht van de reclame ligt in de herhaling De gemeente Soest heeft op haar website twee discussieplatforms. Eén platform gaat over de gemeen te en internet, de ander gaat over de duurzaamheidsspiegel. Bij de duur zaamheidsspiegel wordt de ge meente een spiegel voorgehouden op haar milieuprestaties. Acht loka le groepen vullen daartoe een vra genlijst in. Maar iedereen met een internet-aansluiting kan zich in de discussie over Soest en duurzaam heid storten. In januari werd de website van de ge meente Soest uitgeroepen tot de beste website van alle Nederlandse gemeen ten. Vanuit de opvatting 'adel verplicht' en omdat de gemeente volledig achter de duurzaamheidsspiegel staat, heeft het College besloten een tweede discussie platform op zijn website te openen. Het discussieplatform over duurzaam heidsspiegel staat op de website (www.soest.nl) onder het tweede kopje van boven in het linkerrijtje. De duurzaamheidsspiegel 'loopt' tot het slotdebat op 19 april in het raadhuis. De meeste van de acht groepen hebben in middels hun vragenlijst ingevuld. De Vereniging Soesterbergs Belang had de vragenlijst over het thema Algemeen Beleid. "Best een moeilijke vragenlijst in het begin", zegt Peter van Rijthoven van die vereniging. "Als je de uitleg bestu deert die je via internet per vraag kunt Voor de tweede keer in de Soester geschiedenis organiseert Shock-inn een groots opgezette 123BAMÜ De eerste vond plaats in het openlucht theater Cabrio waar in goede sa menwerking met de gemeente en de politie ongeveer 800 jongeren volle dig uit hun dak gingen. Op 15 april, in de Banninghal te Soesterberg, wordt dit feest herhaald en zal er weer een programma van topniveau worden aangeboden. Deze tweede grote editie van de omstre den 123BAMÜ feesten wordt vanachter de draaitafels geopend door Soester trots Yaroon (21.00-23.00 uur). Gedu rende zijn vruchtbare verblijf in Israël vorig jaar, deed ie veel ervaring op als DJ en legde z'n internationale Hard- trancesound hem bepaald geen windei eren. Een plek als opener is op dit mo ment dan ook meer dan terecht. Dancevalley frontman JP (23.00-01.00 uur) behoeft natuurlijk allang geen en kele introductie meer. Hij runt al jaren met succes z'n platenzaak Groove Con- nection en is naast Tom Harding de be langrijkste spil van de HQ-feesten in de Melkweg. Met zijn befaamde TechHou- se is JP ook in Engeland een erg graag geziene DJ. De absolute meesters van de AcidTech- no heten Acid Junkies (01.00-02.00 uur) en komen gewoon uit Nederland. De o zo kenmerkende sound van dit 303-duo wordt over de gehele wereld geprezen en zal er ongetwijfeld voor zorgen dat de temperatuur in de zaal een paar graden stijgt. De Acid Junkies zijn op 1-2-3-BAMÜ uiteraard geheel live te bewonderen. Alsof het dan nog niet genoeg is ge weest trekt Laidback Luke (02.00-04.00 uur) nog eens even alle registers open. De verschrikkelijk opzwepende set Boom!-Techno die door man's toedoen de Banninghal zal teisteren (ook op z'n eigen platenlabel Subspace), staat ga rant voor een bijzonder knallend slot van de avond!! In de Chill-Out wordt ondertussen sfeer bepaald door superduo Haak Bootz (21.00-00.00 uur). Na middernacht maken ze plaats voor de Amsterdamse Ambientspecialist producer Thor (00.00-04.00 uur). Deze ouwe rot is onlangs geheel teruggekeerd aan het front met de release van zijn album "Hallucigenia". Wegens brandweervoorschriften is er maar een beperkt aantal kaartjes aan te bieden, dus wees er snel bij op een van de volgende adressen: Music Store- Soest, VW-Soest, Pandora's Box- Soest. Pendelbussen: vanaf Station Amersfoort (tourbushalte) Station Soest-Zuid 5,= per rit (vertrek heen: 21.00-22.30 uur, vertrek terug: 03.00- 04.00 uur. Aanvang: 21.00 uur. Entree: wk 30,- (ex. fee) deur 35,=. krijgen, wordt het langzamerhand steeds duidelijker. Om het goed in te vullen, heb je echt wel contact nodig met een gemeente-ambtenaar. Het thema sprak me in het begin niet zo aan, maar als je ermee bezig bent, gaat het je toch meer aanspreken." Zijn vragenlijst telde 20 vragen. Daar mee zijn 30 punten te verdienen. Soest kreeg er 23. Peter van Rijthoven vindt dat best veel. "Eerst had ik 18 punten, maar uit het gesprek met de gemeente ambtenaar, bleek dat de gemeente toch meer deed dan ik eerst dacht. De score geeft volgens mij aan dat de basis van het Soester milieubeleid goed is, maar dat de diverse deelonderwerpen nog meer aandacht moeten krijgen. En dan gaat het niet zozeer om beleid op papier te zetten, maar om de uitvoering." Hij beschouwt het invullen van de vra genlijst als waardevol. "Hierdoor krijg je toch meer inzicht waardoor je makkelij ker met de gemeente in gesprek raakt. Het moet gaan leven voor de burger. Dat is belangrijker dan de score. Onze nieuwe burgermeester komt uit Bunnik. Die gemeente scoorde vorig jaar vier punten op dit thema." Duurzaam bouwen De Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen, afdeling Soest, had de vragen lijst over het thema Duurzaam bouwen en wonen. Janny Thijs van die Bond is erg te spreken over het contact met de gemeente. "Wij hebben een heel goed gesprek gehad met een aantal gemeen te-ambtenaren. Bij een aantal vragen heb ik flink doorgevraagd. Het was voor mij heel mooi om te zien wat er in Soest allemaal gebeurt op het terrein van duurzaam bouwen en wonen." Slotdebat Op 19 april komen alle ingevulde vra genlijsten en antwoorden ter sprake in het slotdebat in het gemeentehuis. Dan wordt de definitieve totaalscore vastge steld. Inwoners van Soest en het dage lijks bestuur van de gemeente hebben daarin een stem. Op de website van het NCDO www.ncdo.nl/LA21staat veel algemene informatie over Lokale Agen da 21 en de duurzaamheidsspiegel. Ik ben An Karterpan*. Dat was schrikken toen mijn motorkap tij dens het rijden opensloeg tegen mijn voorruit. Veel schade. Geluk kig wist ik het telefoonnummer van Van Zal. Mijn auto werd ter plaatse opgehaald en volledig hersteld. De volgende dag weer als nieuw. Noteert u ook ?ijn nummer, want ik kan u zeggen: 'Om privacy redenen 2|n de nai Beckeringhstraat 113762 EV Soest, tel.: 035 - 6011018, fax: 035 - 6026672 a GARANTIEBEDRIJF

Soester Courant | 2000 | | pagina 17