"Gezelligheid telt ook op dit niveau" X Soest-Zuid mikt op plek in top 3 mm Triatleet in 'Geld voor je leven' Meer sjeu op banen van de Gemshoorn Uw Paas ®n iSPÓRft Stijlvol afscheid bij SEC voor Ribberink en Martens Zaterdag vonnis Red Stars Virgil Bes van drank» Prijzenfes WOENSDAG 12 APRIL 2000 SOESTER COURANT Saskia Huizinga blijft bewust kiezen voor LTC Soestdijk PAGINA 18 TENNIS Teamindeling Trainer/coach Peter van Valkenhoef: "Betrokkenheid groot" TENNIS Teamindeling Eddy Sevink steunt in marathon en op televisie indianen KORFBAL Eemvogels legt het weer af: 20-9 TURNEN Springbokken met dertien turners naar regiofinale VISSEN Gert van Drie winnaar van viswedstrijd VISSEN Zomercompetitie start op 22 april 's Avonds langer spelen dankzij vier lichtmasten JEU DE BOULES VOETBAL zondag Vierde trekking Van Hees-loterij VOETBAL Jasper Kok van Soest naar Ajax Bewaar de Soester Courant - er komt een Logo Puzzel Zowel heren als dames verliezen BASKETBAL WOENSDAG 12 Naam blijft 'Be A (in 20 minuten Runderca Hollands zul f Gegra v Met haar 22 jaar is Saskia Huizinga een routinier in de regionale tennis wereld. Oud genoeg om aan beëin diging van haar actieve loopbaan te denken, al heeft dat meer te maken met haar nieuwe carrière als tennis- lerares. Ze heeft de knoop nog niet doorgehakt, maar denkt wel dat dit één van haar laatste seizoenen 'op niveau' zal zijn. Hoe dan ook, deze competitie die deze week van start gaat - komt ze met LTC Soestdijk in de tweede klasse uit. Hoewel ze vond dat het lesgeven haar eigen spel toen negatief beïnvloedde, schreef ze vorig jaar schreef tien van de dertien B-toernooien op haar naam die op de tachtigste plaats op de nationale ranglijst was terug te vinden. "De eer ste tachtig worden op de A-lijst ge plaatst, maar omdat ze Brenda Schulz weer toevoegden, schoof iedereen een plaats naar achteren en viel ik net bui ten de boot", aldus de geboren en ge togen Soesterse die dus BI-speelster blijft. Dat Saskia Huizinga nog steeds aan de Schrikslaan speelt, is opmerkelijk en te gelijkertijd ook weer niet. De financiële aanbiedingen van andere clubs wogen niet op tegen de gezelligheid die ze bij haar club beleeft. "Gezelligheid telt wel degelijk, ook op dit niveau. Als we 's avonds om tien uur van een uitwedstrijd terugkomen, zitten de andere teams al te zingen. Er is sfeer op Soestdijk. Ver der geef ik hier tennisles, zodat ik niet veel tijd heb om zelf te trainen en het is natuurlijk lekker dichtbij." Band Misschien wel de belangrijkste rol in haar afweging speelde Harald Wernsen, al acht jaar de trainer van de tennisster. "Je kent elkaar door en door, we zijn altijd eerlijk tegen elkaar. Zo'n band kan ik met niemand anders opbouwen. Hij weet precies wat hij tegen me kan zeggen." Ondanks de langdurigheid is de samen werking zeker niet voorspelbaar, volgens Saskia Huizinga. Fred van Grondelle, met Wernsen werkzaam in de Tennis- school TTA en dit seizoen aangetrokken als 'mental-coach' ("Noem me maar begeleider") van het eerste zondag mix team, beaamt de positieve invloed van de trainer/coach. "Hij komt elke keer met iets nieuws. Met de passie die hij heeft, en waarmee hij iedereen bege leidt, wordt het nooit saai. Harald wordt 's nachts wakker, bedenkt iets, schrijft het op en is dan zo blij als een kind. De volgende dag belt hij op en zegt dan: kijk eens wat ik nu bedacht heb." Saskia Huizinga voelt zich prima bij de gang van zaken en vindt daarom de motivatie zich volledig in te zetten. Daarnaast geeft ze dertig uur per week les aan voornamelijk senioren, junioren en mini's, behoudens de selecties. "Met mijn ClOS-diploma mag ik tot en met BI les geven, maar daarvoor moet je meer ervaring hebben. Als je de hele week al op de baan staat en je moet zondag weer, dan kun je wel eens den ken: moet dat nou. Maar van Fred heb ik geleerd met plezier te spelen. Dat je, Trainer/coach: Harald Wernsen Coach: Fred van Grondelle Spelersgroep: Saskia Huizinga (22 jaar, BI) Kim Sen (17 jaar, BI) Nicole Wattez (18 jaar, BI) Sebastiaan Burgstede (23 jaar, BI) Xander de-Groot (23 jaar, BI) Taco Koelewijn (25 jaar, BI) ook als je verliest, met een goed gevoel naar huis kunt gaan." Mengelmoes Van Gondelle vult aan: "Over tennissen hoef ik ze niets te vertellen, maar het gaat erom hoe ze aan tennissen toeko men. Als je iemand aan de lijn ziet staan van: laten we maar beginnen, dan is dat heel anders dan iemand die daar staat en hoopt dat het niet gaat regenen." Voor Soestdijk begint de competitie zondag met een uitwedstrijd tegen Bas tion/Baselaar 2 uit Den Bosch. Huizin ga heeft er zin in en gaat er vanuit dat Soestdijk in de top drie eindigt. Wern sen en Van Grondelle nemen een men gelmoes mee van jonge, nieuwe spelers en ervaren tennissers die al langer voor de club uitkomen. Behalve Saskia Hui zinga zijn Xander de Groot en Sebasti aan Burgstede (beiden 23 jaar) geble ven. Taco Koelewijn (25) is terugge keerd van Strokei. Bij de dames zijn de zeventienjarige Kim Sen (afkomstig van Shot Zeist) en Nicole Wattez (TC Bilt- hoven) het team komen aanvullen. Volgens Saskia Huizinga is het een luxe dat het eerste team uit zes spelers be staat. In principe spelen ze allemaal twee partijen, wat in de mix-dubbels op het conditionele vlak de doorslag kan geven. Kan geven, want Saskia Huizin ga beseft, dat de meeste spelers het best tot hun recht komen in het enkelspel. Voor de 'crew' van LTC Soestdijk is de tweede klasse voor de derde achtereenvolgende keer de locatie waar wordt ge speeld. Een luxe voorde begeleiders Harald Wernsen (achterst rij midden) en Fred van Grondelle (rechts) is dat er zes spe lers beschikbaar zijn. Wie er straks gaat 'singelen', 'dubbelen' en/of 'mixen', is nog niet bekend. Hui zinga rekent erop dat ze in ieder geval in een enkelspel wordt ingezet. Huizin ga is nu eenmaal niet op haar mondje gevallen en zonder dat ze de anderen te kort wil doen ("We hebben die meiden er zelf bij gevraagd"), is ze ervan over tuigd dat ze de beste 'singelaar' is van het drietal. "Maar je moet natuurlijk ook kijken wie het meest in de dubbels kan betekenen", houdt ze een slag om de arm. Feit is dat Soestdijk inmiddels een meer dan degelijke tweedeklasser is. Aanvan kelijk was de ploeg te zwak voor deze klasse en te goed voor de derde. Kam pioenschappen en degradaties wisselden elkaar ieder vooijaar af, maar dit wordt het derde opeenvolgende jaar in de tweede klasse. Wernsen maakt de opstelling pas over morgen bekend en Huizinga zal zich moeten schikken. "Ik vind het nog steeds een eer om in het eerste te mo gen spelen. Op zaterdagavond ga ik niet uit. Dan is het thuis 'buizen. Dat geldt ook voor de anderen, dat is afgespro ken." Het zondag mixteam van TV Soest- Zuid staat aan de vooravond van de zomercompetitie. Aankomende maandag mag het viertal de tennis rackets weer laten spreken in het uitduel met het zesde team van For- tuna Bilthoven. Een gesprek met trainer/coach Peter van Valkenhoef over de voorbereiding, de verwach tingen en natuurlijk over zichzelf. Peter van Valkenhoef (54) is voor het tweede jaar verantwoordelijk voor de prestaties van tennisvereniging Soest- Zuid en met name het eerste mixed team. De Leusdenaar besloot 25 jaar geleden om fulltime tennisleraar te wor den. Het was niet echt zijn jongens droom geweest. "Ik zat in de werktuig bouwkunde en was actief in de wieler sport. Door een blessure ben ik me met het tennis gaan bezighouden, dat toen gezien werd als een oudemannensport. Ik heb geen dag spijt gehad van mijn beslissing". Na een aantal diploma's volgde in 1995 de C-opleiding waarmee Van Valken hoef het hoogste niveau op nationaal en internationaal tennisgebied kan begelei den. "Ik heb die ambitie in me zitten. In het verleden heb ik Alta getraind dat in de eerste klasse uitkwam. Hoewel ik tennis een machtige sport vind, moet het niet meer ten koste gaan van alles. Gelukkig ben ik in verloop van tijd be ter gaan relativeren. Er zijn in het leven belangrijkere zaken dan tennis". Vroe ger kon Valkenhoef zich nog wel eens druk maken over een nederlaag. Dan had hij er vier dagen later nog last van. Hoewel dat langzaam is weggeëbd, eist hij toch veel van zijn spelers. "Ik vind dat je de plicht hebt om je best te doen. Ik zie liever een speler verliezen die veel inzet toont dan iemand die zonder alles te geven een partij naar zich toe trekt". Ardennen Bij zijn mixteam, dat uitkomt in de vier de klasse, heeft hij daarover geen reden tot klagen. Volgens Valkenhoef heeft zijn ploeg de absolute wil om te preste ren. "De drang is aanwezig. De spelers zijn erg bij elkaar betrokken. Zee han gen niet als los zand aan elkaar. In de winter zijn ze zelfs met z'n vieren wezen mountainbiken in de Ardennen. Team building op en top. Ik heb er veel ver trouwen in voor dit seizoen". Zelfs zoveel vertrouwen dat de trainer de lat hoger heeft gelegd dan vorig jaar v»l' Trainer: Peter van Valkenhoef Coach: Danny Egter Spelersgroep: Monsé Strengere (28 jaar, BI) Ellen Wierda (28 jaar, BI) Danny Egter (27 jaar, BI) Stefan Schoonderbeek (20 jaar, BI) toen zijn team als vierde eindigde. "Af gelopen jaar was handhaving de doel stelling. Soest-Zuid presteerde boven verwachting. De garantie heb je natuur lijk nooit dat het nu beter gaat, omdat je afhankelijk bent van de tegenstanders. Toch hoop ik op een plek bij de boven ste drie. Dat is mogelijk gezien de pou le waar we inzitten. Ik kan me sterkere opponenten voorstellen. Toch moet je Set zulke uitspraken voorzichtig zijn", et mixteam is ten opzichte van vorig seizoen op één plaats gewijzigd. Niet Nicole Verhoeven, maar Ellen Wierda moet de eer van Soest-Zuid hoog hou den. Monsé Strengere, Stefan Schoon derbeek en Danny Egter zijn de ande re drie. Ook dit jaar zal Egter als coach tijdens de wedstrijden fungeren. Van Valkenhoef is nog altijd actief als tennis ser en speelt in de hoofdklasse van de veteranen. Is deze constructie niet las tig? "Nee, dat is het zeker niet. Egter komt bij mij uit de tennisschool. Wij kennen elkaar door en door. We hebben nauw contact met elkaar. Net als andere jaren begon de voorbe reiding voor Soest-Zuid in oktober. Van Valkenhoef legde het aspect voorname lijk op het technische en tactische vlak. Zijn spelers zijn op die punten beter geworden dan het afgelopen seizoen. "Ze hebben meer ervaring en zijn veel slimmer geworden. Dat gaat de goede kant op. We trainen twee keer per week en proberen op dit moment zoveel mo gelijk de competitie te imiteren en wed strijdsituaties te behandelen. Natuurlijk pikt de één het sneller op dan de ander, maar er zit progressie in. Ik ben zeer positief over dit seizoen". V.l.n.r. Monsé Sprengers, Peter van Valkenhoef, Ellen Wierda en Stefan Schoonderbeek. De spelende coach Danny Egter ontbreekt op de foto. Gisteren is hij vertrokken naar Jor danië, waar hij overmorgen aan de Dead Sea Marathon deelneemt, en vanaf maandag 17 april is hij te zien in 'Geld voor je leven', het program ma dat Veronica op werkdagen tus sen 18.55 en 19.30 uur uitzendt. Hoe langer hij op het scherm te zien is, des te meer geld verdient hij voor de Chiapas indianen in Mexico. Van zijn bezoek aan de masseur, de zonnebank en andere voorbereidingen zijn vorige week reeds opnamen ge maakt. Gewapend met een videocamera verblijft Sevink momenteel in het Mid den-Oosten, waar hij vrijdag hoopt te finishen aan de oever van de Dode Zee, het laagste punt op het aardoppervlak. Vanaf aanstaande maandag is Sevink te zien in 'Geld voor je leven'. De kijkers bepalen of de triatleet, die onlangs van Soest naar Soesterberg verhuisde, mag terugkeren op de beeldbuis. Door het nummer 0909-8808 te bellen, kunnen zij aangeven welk item ze willen terug zien. De meeste stemmen gelden. Voor elke seconde dat de filmpjes over en van Sevink in de huiskamers worden gepro jecteerd, incasseert hij vijf gulden. Er zijn deelnemers die op deze manier tienduizenden guldens hebben verdiend. De 32-jarige Sevink hoopt dat hij een groot bedrag bijeen krijgt, want daar mee steunt hij de Chiapas indianen met wie in hij in contact kwam tijdens een reis door Mexcico. De aandacht van John de Mol Produc ties werd getrokken door de ruchtbaar heid die lokale en regionale media ga ven aan het project van Sevink die eer der een marathon in de Himalaya vol bracht en daarmee projecten in India en Nepal ondersteunde. Toen passeerde hij als derde de meet die op drie kilometer hoogte lag. Overmorgen zal hij 410 me ter onder zeeniveau zijn beste beentje voorzetten. Lang hoefde Sevink niet na te denken om 'ja' te zeggen tegen het aanbod van John de Mol Producties, want de en thousiaste Soesterberger staat graag in de belangstelling. "Maar het is vooral een mooie manier om extra geld in het laatje van het goede doel te krijgen", aldus Sevink die tot dusver al vierdui zend gulden heeft overgemaakt aan de Stichting Chiapas Indianen. Het geld werd geschonken door familie, vrienden en kennissen. Sevink, vlak voor vertrek naar Jordanië: "Hopelijk bellen de in woners van Soest en Soesterberg mas saal naar Veronica, zodat het bedrag voor het goede doel alleen maar groter wordt." Eddy Sevink start overmorgen in de Dead Sea Marathon en is vanaf maan dag a.s. te zien op de beeldbuis. Ook tegen Het Bosch slikte Eemvo gels een ruime nederlaag. Het werd 20-9 voor de ploeg uit Lexmond, die net het kampioensfeestje van de zaalcompetitie achter de rug had. In de beginfase maakte Eemvogels nog een 2-0-achterstand goed, maar nadat Het Bosch via strafworpen naar 4-2 uit liep, was de ban gebroken. In.de rust bedroeg het verschil reeds twee treffers: 13-4. In de tweede helft werd de mar ge met twee doelpunten vergroot. Aan Soesterzijde werden Daniëlle Ras en Pieter de Waard topscorer met drie ge slaagde doelpogingen. Dertien turners van de Springbok ken hebben zich geplaatst voor de regiofinale die zaterdag 27 mei wordt gehouden in Houten. Ver schillende van hen behoren tot de favorieten voor een plaats bij de eer ste drie. Tijdens de laatste voorronde, zaterdag in Bunschoten, was Willem Strijbosch op permachtig in de Dl-klasse. In de D5- klasse werd Daan Beukema voor de derde keer eerste in de voorronde en evenals Thiemo Timmers en Jelle Brou wers kreeg hij een startbewijs voor de eindstrijd. In Houten mogen ook Max van Gent (D6), Eric van Zandwijk, Bas Bons en Jacob Vriend (allen D6), Robin Broek huis en Michel Dubber (beiden F5), Dante Henke (F6), Jaap Dirksen en Nimal Dubber (F4) in actie komen. De 3.77 meter vis die Gert van Drie zaterdag uit het water haalde, waren genoeg voor de eindzege in de BSB- wedstrijd (Baarn, Soest, Bunscho ten) van de Snoekbaars. Van de 21 overige deelnemers kwam verder al leen Gerrit Kasius boven de drie meter uit (3.27). Beiden sloegen tien vissen aan de haak in de Eem, waar de traditionele wed strijd tussen de winter- en de zomer competitie plaatsvond. Daar was het even wachten tot de mist optrok en toen het zonnetje doorkwam, beten de eerste vissen. Nelis van Twillert kwam met ze ven vangsten uit op 2.92 meter, de acht exemplaren van Kik van de Hoef waren goed voor een totale lengte van 2.60 meter en Rinus Brons werd vijfde met 2.28 meter. De Snoekbaars houdt zaterdag 27 april de algemene ledenvergadering in het Duivenzaaltje aan de Koningsweg. De aanvang is 20.00 uur. Tussendoor wordt een gratis verloting gehouden. De zomercompetitie van de Snoekbaars begint op zaterdag 22 april. Zoals ge bruikelijk heeft de hengelsportvereni ging tien wedstrijden op de kalender gezet. De eerste is aan de Kleine Melm in Soest. Wie aan de competitie wil deelnemen, dient zich vóór 19 april aan te melden. Dat kan bij Willem van der Kraats (tel. 6016895), John Hibbel (tel. 6029053) en Sjouk Rijksen (tel. 5423162). Leden van de Gemshoorn hebben de mogelijkheid 's avonds langer door te spelen aan de Henriëtte Blaekweg, want sinds eergisteren staan er vier masten met lampen die de zestien banen kunnen verlichten. Sportwethouder Pieter ten Hove zette maandag voor de eerste keer de schakelaar om. Elf maanden geleden konden de jeu de boulers hun nieuwe banen in gebruik nemen. Ze moesten vertrekken van sportpark Koningsweg, omdat op dat terrein in de nabije toekomst bedrijven worden gevestigd. Vandaar dat de Gemshoorn naar het sportcomplex ver huisde, waarvan ook Smeeing/BDC gebruik maakt. Tijdens de officiële opening van de ba nen hielden leden een ludieke actie om wethouder Ten Hove erop te wijzen, dat ze graag verlichting willen hebben. Ten Hove zei te zullen proberen dat te be werkstelligen en loste deze week zijn belofte in. Het licht geeft meer sjeu aan de jeu de boulesbanen, want in het voor- en na jaar hoeven de liefhebbers van deze sport zich niets aan te trekken van de invallende duisternis. Het buitenseizoen loopt van april tot en met oktober. In deze maanden wordt elke maandag en donderdag van 19.00 tot 22.30 uur ge speeld. Onder de leden bevinden zich zowel recreatieve als wedstrijdspelers. Leeftijd speelt geen rol en zelfs mensen met een bepaalde handicap kunnen er terecht. Kortom, bijna iedereen kan meedoen. Belangstellenden zijn welkom tijdens de speelavonden om de sfeer te proeven en het spel uit te proberen. Wie telefonische informatie wil, kan zich wenden tot J. Wuring, tel. 6019995. Dankzij de lichtmasten kunnen de jeu de boulers voortaan na zonsondergang doorspelen. SEC heeft in stijl afscheid genomen van trainer René Ribberink en spe ler Marco Martens. De ploeg den derde aan de Bosstraat-West langs middenmotor VVOG uit Harder wijk (6-0). Tien minuten voor tijd kreeg Martens een publiekswissel. De middenvelder werd na afloop door het bestuur naar voren ge haald voor de bewezen diensten in het eerste elftal van SEC. Martens (30) speelde tien jaar in het eerste elftal en stopt op relatief jonge leeftijd met voetbal. De Soester vindt het mooi geweest en wil meer tijd met zijn gezin doorbrengen. Martens werd De uitslag van de vierde trekking van de Hees-loterij leverde de volgende win nende nummers op: 999-fiets, 691-ho- telbon, 087-reischeque, 141-boormachi- ne, 285-decoupeerzaag, 126-tuinset, 384-vleespakket, 432-schuurmachine, 715-televisie, 005-videorecorder, 700- hogedrukreiniger. De vijfde en laatste trekking is op zater dag 12 mei tijdens de feestavond van de vijftigjarige voetbalvereniging. Dan wordt ook de hoofdprijs, een auto, ver loot. vervangen door Raymond Heynen die weer fit was verklaard na een slepende rugblessure. SEC was extra gemotiveerd om de laat ste wedstrijd van Ribberink en Martens op een positieve manier te laten verlo pen. De ploeg voetbalde geconcentreerd en kwam aanvallend goed voor de dag. De doelpunten werden netjes verdeeld. Drie treffers voor de rust en drie erna. Doelpuntenmakers waren Jeffrey van de Hoed, Jeroen Dorrestijn (tweemaal), Michael van de Broek en Timo Timmer. Jasper Kok uit Soest speelt volgend sei zoen bij Ajax. De tiener, dit seizoen uit komend voor de BI van Soest, krijgt een plek in de Cl van de hoofdstede lijke topclub. Scouts van Ajax kregen de jonge voetballer in het vizier, waarna hij werd uitgenodigd. Bij Ajax speelt mo menteel al Mark Dreef in de Cl. Diens oudere broer Bas doorliep vrijwel de hele Ajax-school, maar kreeg geen prof contract, waarna hij via stages bij Spaanse en Duitse clubs terechtkwam bij RKC. Ook tegen kampioenskandidaat Rowic had Red Stars niets in te brengen. De basketballers verloren vrijdagavond in Dordrecht na een ruststand van 49-25 met 98-69. In de laatste zeven minuten van de tweede helft scoorden de Soesters slechts één keer. Daarvoor was er nog sprake van een duel. Red Stars nam brutaal een voor sprong van een punt of acht en stond na negen minuten nog op gelijke hoogte (19-19). Rowic, met onder anderen ex- international Marco de Waard binnen de gelederen, kwam daarna met vijf punten voor en ging wisselen. "Mooi", dacht Red Stars-coach Hans de Rond, "krijgen we even lucht." Dus niet. De wisselspelers van de Dordtse ploeg zette een akelig strakke press uit, waardoor Red Stars de bal niet meer in de buurt van de basket kon brengen. In de rust kon de Soester ploeg haar won den likken. Daarna gaf Red Stars beter tegenstand, zodat het verschil nauwe lijks verder opliep. "Maar het was zeker niet zo, dat Rowic gas terugnam", aldus de Rond. Red Stars speelt zaterdag om 18.00 uur in de Amersfoortse sporthal Zielhorst tegen Crackeijacks. De verliezer van dat duel zal zeer waarschijnlijk degraderen. Dames Lange tijd spraken de dames een woordje mee als het ging om het kam pioenschap, maar de laatste weken is de ploeg het spoor bijster. Deels komt dat door de absentie van speelstere en zon dag had Wim Bolwerk slechts zes van hen tot zijn beschikking in het uitduel met SBU. Red Stars omzeilde weliswaar de zonepress van de gastvrouwen, een maal aangekomen bij de basket begon nen de problemen. Via 25-15 en 36-29 werd het 63-43 en leek de strijd beslist. Drie minuten voor tijd stond het echter ineens weer 67-61 en vluchtte SBU in een time-out. Daarna bleek dat de accu van de Soesters leeg was: 79-61. 1V s Sinds vorige week heeft c Drankenspeciaalzaak E maker aan de Tamboert centrum Overhees) een genaar. Het is Virgil Bes: jonge en zeer gemotivee nemer, die het slijtersvs door kent. De zaak blijft de oude naam houden. Voor het publiek betekent ring in feite helemaal niets, "Ik werk hier intussen al ee jaar, de laatste twee jaar full de winkel, de producten én kring, en de mensen kenr weten wel wat voor vlees z< hebben." De slijterij/drankenzaak a« boerijn staat vooral bekend me assortiment, en dat bli hebben eigenlijk alles in 1 mensen willen drinken, en w elk geval alles bestellen zoi hooguit een dag of twee, drii Vooral na de vakanties merl gestegen belangstelling voc drankjes, en hij vindt het et die op te sporen, desnoods wereld. "Dat doe ik graag bezorgservice blijft op hetzt verdergaan, evenals de lev allerlei feestbenodigdheden. het helemaal neer en halen h op. Wat de mensen niet ge ben nemen we weer terug niet berekend." Is hij, als nieuwe eigenaar, d niet van plan iets te verandi waarom zou ik? De klantei den, dus we gaan op dezelfc de voet verder. Zo is er oo En natuurlijk I voort Klant zijn bij Yves Rocher 1 kan daarover meepraten,1 Roadster ter waarde van 9f Werd vorige week feestelijk Directeur Marketing G. vai festivals, ontvingen mevroi Prijs werd haar alvast symt Het zogeheten Audi TT Cs Yves Rocher. Met hun klai Rocher houdt regelmatig d

Soester Courant | 2000 | | pagina 18