rAriane Inden heeft echt alles' vUie |fl4 Van Breukelen Vastgoed biedt te koop aan Bibliotheek bezorgt boeken aan huis Dames heersen op klaverjasavond 7 ACTUEEL r roor al uw automaterialen AANBIEDING lieuw clubhuis HMG vordert Reünie van Waldheimmavo PAGINA 4 WOENSDAG 3 MEI 2000 U E E L Visagiste opent huidverzorgingzaak met beautysalon SOESTER COURANT PAGINA 5 ester Logo zzel: tot mei inzenden Heren kapsalon Marcel Financiën zijn nog niet rond Weteringpad 70 (tegenover KARWEI) SOEST Tel.: 035-6025673 GRATIS Vrijwilligers gezocht voor rondbrengen literatuur en bladen Verbalen SUBARU Op zaterdag 13 mei, 13.00-16.00 uur Gestolen auto terecht Ledenvergadering Pensioenenbelangen Mevrouw Van Blaricum pakt officieuze Soester titel SOEST vti.RTt'cV'V SOESTfVBl^1<<3C voor verkoopinformatie: Van Breukelen Vast-goed Assurantiën Graafmachine valt in sloot Voorjaarsconcert van Julianakoor zaterdag 13 mei de beste, de lekkerste Service bij Schoemaker Afdeling Communicatie I Soest 'las, 2 grove dennen, 3 beuken, ïerikaanse vogelkers spanen, 4 fijnsparren, 1 amen- beuk, 4 beuken en 2 berken men 6 weken na verzending van ïrgemeester en wethouders van ders van plan zijn de volgende mde voorschriften: Albert Cuyplaan 204-298; )mweg 25; el 50 lid 5 van de Woningwet) el 50 lid 5 van de Woningwet) huis, Hommel 4; 99) ieder bevoegd binnen een ter- t woensdag 17 mei 2000 even- n te dienen. i gedurende diezelfde termijn, lologie en bouwen (balie bouw heren de schuur op straffe van i van f 15.000,00 binnen 6 ending van uw schriftelijk aj deren. Tienen voor het houden van latloop op dinsdag 16 mei en an besluit tijdelijke verkèers- ïststellen. voor het Soester Muziek ststellen op f 5.543,00 en nog en bedrag van f 585,80. 'sidie 1999 aan PVO vast- 51,60. :grond te verklaren; de ver- geslagen tredmolen tot 1 0 in bewaring houden. Jonderdag 25 mei bestaat nog de ïlijkheid mee te doen aan de Soes- ogo Puzzel 2000 die woensdag 19 in deze krant stond afgedrukt. De idingen druppelen al binnen bij Goezinnen die de prijsvraag heeft ;aniseerd. advies luidt: bewaar elke Soester ant, want aan de hand van de ad- nties kunnen puzzelaars de op- ig vinden en meedingen naar één e aantrekkelijke prijzen, de Soester Courant van 19 april neer in zijn bezit heeft, kan een plaar afhalen bij het kantoor aan n Weedestraat 227 en alsnog deel- n. In deze krant zijn zo al zeven- go's van de in totaal 144 deelne- e bedrijven en instellingen te ach- en. :doeling is de nummers van de lo- :e plaatsen voor het betreffende f. Ook moet de volgende slagzin ximaal 25 woorden worden afge- t: 'Als ik de nieuwe burgemeester er mensen zijn, die bijvoorbeeld 'n vieren de puzzel hebben opge- cunnen ze ook vier oplossingen len. Hoe meer inzendingen, des te kansen", aldus Olga Goezinnen. jlossingen kunnen gestuürd wor- lar: Soester Logo Puzzel, Insinger- 9, 3766 MA Soest. De 24-jarige Karolien ten Hoedt opent aankomende zaterdag de leuren van haar huidverzorging- Eaak Ariane Inden aan de Soester- bergsestraat 9A. Deze bestaat uit een winkel en een beautysalon. Yriane Inden is de naam van het oerk huidproducten die verkocht aan worden. trolien heeft bewust gekozen voor de Jroducten van Ariane Inden omdat jfeze volgens haar alles hebben wat an- ïere merken niet hebben. "Zoals een itgebreide make-uplijn, voor de meest ichte huid tot de hele donkere. Je kunt liezen tussen geparfumeerde en onge parfumeerde producten. Ariane Inden "teeft ook een uitgebreid assortiment roor de heren, van aftershaves tot sham poos en scrubcrèmes. De producten zijn llemaal milieuvriendelijk en niet op lieren getest. Lege verpakkingen kun nen teruggebracht worden en daarvoor "krijgt de klant bij aankoop van nieuwe jroducten tien procent korting." "lanten kunnen tijdens openingstijden elk moment binnenlopen voor gratis make-upadvies. Voor mensen die de Behandeling volgens afspraak. BEETZLAAN 89, SOEST Telefoon 601 64 50 fijnste kneepjes aangeleerd willen krij gen, worden er workshops gehouden. Ook voor een gezichtsbehandeling of lichaamsbehandeling hoeft geen af spraak gemaakt te worden, mits op dat moment een van de medewerkers be schikbaar is. Door middel van een huid- analysecomputer wordt gekeken welke soort producten het best bij de huid pas sen. Zo krijgt iedereen service op maat. Karolien heeft een opleiding gevolgd voor visagiste/haar styliste bij John Kat- tenberg in Amsterdam. "Het was een intensieve opleiding van drie maanden, gericht op werken met modellen en fo tografen. Ik ben dus geen schoonheids specialiste, maar een visagiste." Ze zal zich daarom alleen bezig houden met de verkoop en het opmaken. In de beauty salon zullen twee nog aan te stellen schoonheidsspecialistes de klanten 'on der handen nemen'. Na de opleiding met succes afgerond te hebben ging de visagiste aan de slag als freelancer. "Ik heb hele shows gedaan voor bladen zo als Flair en Beaumonde. Ook heb ik voor verschillende fotografen modellen opgemaakt." Na anderhalfjaar de pro ducten van Ariane Inden te hebben ge bruikt, besloot Karolien een cursus te volgen om zich meer in de volledige merklijn te verdiepen. Zodoende raak te ze langzamerhand steeds enthousias ter over het uitgebreide assortiment van het merk en kwam uiteindelijk tot de beslissing een zaak te openen, uitslui tend met producten van Ariane Inde. Ariane Inden is van dinsdag tot zaterdag geopend van 09.30 uur tot 18.00 uur. Op woensdag en vrijdag is de zaak ook nog open van 19.00 uur tot 21.00 uur. Telefonisch is de zaak bereikbaar via nummer 035-6780591. Na jaren van voorbereiding vordert de bouw gestaag van het nieuwe Clubhuis van de Hopman Massel- man Groep. In februari is aannemer G.W. van de Grift Bouwbedrijf Soest B.V. begonnen met het club huis dat Astrid Rasch voor de pad- vindersgroep heeft ontworpen. Het nieuwe clubhuis valt eigenlijk niet op. Het koepelvormige gebouw - be- Jgroeid met mos en planten - volgt het ritme van de Soester duinen. Opvallend is dat het zoveel mogelijk wordt ge bouwd met materiaal uit restpartijen en van bouw- en sloopmateriaal. Het nieuwe clubhuis vervangt twee hou ten gebouwen met een eigen verleden; een kippenschuur uit Barneveld en een barak uit de Tweede Wereldoorlog. Deze houten gebouwtjes waren echt aan vervanging toe. Bovendien is het aantal leden van de HMG in de afgelopen 10 jaar verdubbeld. Het nieuwe gebouw zal groot genoeg zijn voor zoveel nieuwe leden. De Hopman Masselman Groep hoopt dat de bouw volgens planning zal ver lopen. Dan is het clubhuis klaar vóór de bouwvak, zodat de scouts hun nieuwe seizoen in september 2000 fris kunnen beginnen in het eigentijdse clubhuis. Hoewel de bouw al in volle gang is, zijn de financiën nog niet geheel rond. Wie een steentje wil bijdragen is altijd wel kom. René Musolf (tel. 035 - 6013279) kan hier meer over vertellen. Men kan natuurlijk direct een bijdrage storten op rekening nummer 42 92 36 van de H.M.G. Soest. Dagelijks geopend van 8.00 -18.00, zaterdag 9.00 16.00 uur. Info: www.brezan.nl of gratis infolijn 0800-1928 REZAN Karolien ten Hoedt opent aanstaande zaterdag haar huidverzorgingzaak en beautysalon Ariane Inden aan de Soes- terbergsestraat. x Foto: Aldo Allessie EEN HUIDVERZORGINGSPRODUCT T.W.V. FL.30,- BIJ EEN GEZICHTSBEHANDELING VAN 1 UUR. GELDIG VANAF 15 MEI TOT 15 JUNI 2000 OP VERTOON VAN DEZE BON SOESTERBERGSESTRAAT 9A 3768 EA SOEST 035 - 678 05 91 De bibliotheek biedt samen met de Unie van Vrijwilligers aan huis ge bonden Soesters de mogelijkheid boeken thuis bezorgd te krijgen. Eens in de twee of vier weken brengt een vrijwilliger van de UW de boe ken bij deze mensen thuis. Lea in 't Hout is één van die vrijwilligers. "Lezen is een grote hobby van mij en daarnaast is het echt ontzettend dankbaar werk." De boeken zoekt Lea zelf niet uit, dat wordt door de bibliothecaresse van de boekendienst gedaan op basis van de persoonlijke wensen van de leden. Door het persoonlijke contact dat de vrijwil ligers met deze mensen hebben, kunnen zij precies aangeven wat ze graag lezen. Lea heeft een vast wijkje waar ze elke donderdag de boeken brengt en ophaalt. Daar ze is drie uur aan kwijt. "Sommi gen maken graag een praatje, anderen pakken de gelezen boeken uit een mooi kastje en stoppen de nieuwe er in, zon der iets te zeggen. Dan ben je gauw klaar. De mensen bij wie Lea over de vloer komt, zijn vooral ouderen. "Sommige lenen vier boeken voor twee weken, bij anderen ga ik weer één keer in de maand langs. De meeste hebben geen auto en zijn afhankelijk van het open baar vervoer. Dat is op hoge leeftijd echt niet te doen. Ze zijn dan echt blij als er iemand moeite voor ze doet en ze wat te lezen hebben. Ik zelf lees ook heel graag dus ik begrijp het wel." Boeken De romancollectie van de bibliotheek bestaat uit verschillende genres, zoals streek- en familieromans, detectives, historische en literaire romans. Ook zijn er informatieve boeken over de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals tui nieren, kookboeken, handwerken, na tuur en reizen. Bovendien zijn er romans met extra gro- Afgelopen weekend zijn er in totaal 21 verbalen opgemaakt. Op vrijdag waren dat er dertien voor auto's met aanhang wagens op de Schans. Van de 23 gecon troleerde auto's waren er dertien niet in orde. Het ging voornamelijk om auto's die niet voorzien waren van een .hulp koppeling. Acht verbalen werden uitge schreven aan automobilisten die de ge slotenverklaring op de Den Blieklaan negeerden. Automobielbedrijf Gebr. van der Pouw Kraan bv TEVENS UW ADRES VOOR GOEDE GEBRUIKTE OCCASIONS ^Middelwijkstraat 40-42, Soest. Tel: 035 - 601 42 89J Oud-leerlingen, -medewerkers en ouderraadsleden zijn zaterdag 13 mei welkom in de Waldheimmavo. De school aan de Vondellaan in Baarn houdt dan van 13.00 tot 16.00 uur een reünie. Deze is georganiseerd in verband met het 25-jarig bestaan van de middelbare school. Omdat het altijd moeilijk is ie dereen van 'weleer' persoonlijk te bena deren, hoopt de schoolleiding dat men sen die van de reünie afweten, andere 'oud-gedienden' op de hoogte stellen. Verder zou ze het leuk vinden wanneer oude schoolfoto's worden ingeleverd voor de tentoonstelling die wordt sa mengesteld. Oud-leerlingen kunnen zich aanmelden door 25 gulden over te maken op bank rekeningnummer 68.44.56.915 ten name van Stichting Schoolfonds Wald heimmavo onder vermelding van 'Reü nie 2000', (meisjes)naam, adres en exa menjaar. De school stuurt dan een toe gangskaart met consumptiebonnen toe. Het jubileumboek wordt tijdens de reü nie uitgedeeld. De Waldheimmavo is op verschillende manieren te bereiken, tel. 5429743, fax. 5429744, e-maü: web-site: www.waldheim.nl te en zwart gedrukte letters, de zoge noemde grootletterboeken. De biblio theek bemiddelt bij het verkrijgen van leeslinialen voor boeken met kleinere letters. Deze liniaal vergroot de tekst, zodat het boek toch prettig leesbaar is. Naast de uitgebreide collecties romans en informatieve boeken beschikt de bi bliotheek over gesproken boeken. Dit zijn romans en verhalen die op cassette zijn ingelezen. Alles wat de lezer nodig heeft om van zo'n boek te genieten is een cassetterecorder. De collectie boe ken op cassette bestaat uit 100 titels. Ook jaargangen van tijdschriften kun nen geleend worden. Dat zijn onder andere Libelle, Consumentengids, Hob by bulletin, Op Pad en Reizen. De kos ten van het bibliotheeklidmaatschap zijn zestig gulden per jaar, houders van een Pas 65 betalen vijftig gulden. De bibliotheek heeft behoefte aan meer mensen zoals Lea. Belangstellenden die één dagdeel per week in dit werk wil len stoppen kunnen bellen naar me vrouw Schalkx, tel. 6095811. Op de Buntweg 'is zondag een gestolen auto teruggevonden. De Opel Kadett was sinds zaterdag vermist. De auto, ei gendom van een 37-jarige man uit Amersfoort, stond voor een uitrit van een woning geparkeerd. De Ned. Bond voor Pensioenbelangen afd. Baarn/Eemnes/Soest nodigt haar leden uit voor de voorjaarsvergadering, op donderdag 11 mei 2000 in "De Speeldoos", Rembrandtlaan 35, Baarn. Aanvang 14.00 uur. Als gastspreker is uitgenodigd mr. Th.C.M. Smit, notaris te Baarn, over "Erfenis en Vermogens- overdracht." Voorzitter H. Potman zal de aanwezigen tevens inlichten over de laatste ontwik kelingen v.w.b. de nieuwe structuur en eventuele aansluiting van de bond bij het NVOG (Nederlandse Vereniging van Organisaties van Gepensioneer den). Zoals gewoonlijk is er na afloop van de vergadering gelegenheid tot napraten in de foyer met een gratis drankje. Belang stellenden en niet-leden, allen zijn van harte welkom. Foto: Aldo Allessie OVERSEtS Mevrouw Van Blaricum is de nieuwe officieuze klaverjas- kampioen van Soest. In ontmoetingscentrum de Klarinet won ze vrijdagavond de titelstrijd door 5578 punten te scoren. Met de wisselbeker en een negendelige tuinset keerde ze huiswaarts. De dames deden het goed tijdens de 21"' editie. Mevrouw A. Lourens werd tweede met 5117punten en de derde plaats was voor mevrouw H. Grootveld die 5101 punten verzamelde. De heer Carta liet alle dames, maar ook alle mannelijke deelne mers voorgaan en nam genoegen met 3716 punten, goed voor de laatste plek. De organisatoren van wijkvereniging O verhees kijken terug op een geslaagde kaartavond en zegden toe vol gend jaar weer het klaverjaskampioenschap te zullen houden. Gevraagde koopsom ƒ559.000,- kosten koper ƒ469.000,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ759.000,- kosten koper Nog 2 maisonnettes te koop Gevraagde koopsommen vanaf 549.000,- VO.N. Beetzlaan SOEST Karaktervol halfvrijstaand woon huis met diepe vrije achtertuin (482 m2). De woning is volledig gemo derniseerd en heeft een speelse in richting. Ind.: gang. portaal, voor kamer, eetkamer met ged. open keuken, kelder, bijkeuken met was-/drogeraansluiting en c.v. com bi opst., toilet, speelse tuinkamer met spiltrap naar werkruimte op verdieping. Verd.: 2 ruime slaapkamers, overloop en nieuwe badkamer met 2e toilet. Zolder: bergvliering. Alg.: deze woning is verrassend ingedeeld en biedt on verwacht veel ruimte. Fazantpad SENIORENWONING SOEST In een prettige woonomgeving, tegenover plantsoen gelegen, ge schakelde hoekpatiobungalow met berging. Ind.: hal, m.k., toilet, ruime woonkamer met open haard, mod. keuken met inb. app., ruime ouderslaapkamer met bad kamer en 2e toilet. Verd.: over loop, 2 ruime slaapkamers, douchecel en c.v.-ruimte. Alg.: deze woning verkeert in perfecte staat van onderhoud en is voorzien van veel extra's. Honingbij SOEST In aantrekkelijke woonwijk gele gen helft van een dubbele villa met garage en schitterende tuin met waterpartij op het zuiden. Ind.: hal, toilet, m.k., ruime uitge breide woonk. met open haard en parketvloer, moderne keuken met inbouwapp. (o.a. afwasm., koelk., oven). Verd.: overloop, 3 ruime sl.km. en badk. met 2e toilet. Zol der: met ruime 4e sl.km. en douchecel. Alg.: deze wo ning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. NIEUWBOUW Van Weedestraat SOEST In het centrum van Soest wordt momenteel onder architectuur een nieuwbouw combiproject ge realiseerd van 5 luxe maisonnettes met dakterras en winkelruimte. Ind. maisonnettes: hal, toilet, m.k., ruime living met erker en moderne keuken. Etage: overloop, 3 ruime sl.km., luxe badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Alg.: deze maisonnettes worden gebouwd met duurzame materialen en zijn voorzien van o.a. optimale isolatie, stelposten sanitair en keuken, goe derenlift, berging in souterrain, groot besloten dakter ras. Tekeningen en bestek op aanvraag te verkrijgen. ƒ559.000,- V.O.N. Van Weedestraat 68 - 74_bo Luxe maisonLrt«-tïïetdakterras ner F Gevraagde koopsom Pijperpad 16 ƒ439.000,- V.O.N. Goed ond\___^-Trfloéïcwoning met fraai aangelegctetuin Voor meer informatie: kijk op: www.huisplein.nl Koninginnelaan 40 Soest Tel.: (035) 601 79 62 Fax. (035) 602 60 61 vbreukel@worldonline.nl VBO Op de Dorpsstreek is maandag een mini graafmachine in de sloot geraakt. De bestuurder van de machine was tussen het Fazantpad en de Dorpsstreek bezig rijplaten aan het wegtrekken toen om onbekende redenen de ketting losraak te. De machine kantelde en kwam om gekeerd in het water terecht. Uiteinde lijk is het gelukt de machine met een kraan eruit te trekken. De gemeente en brandweer zijn gewaarschuwd om de in de~5lüoTterechtgekomen olie te onder zoeken. Vandaag (woensdag) zal de olie door de reinigingsdienst verwijderd wor den. Het Julianakoor treedt zaterdag 13 mei op in de Julianakerk aan de Julianalaan. Het vooijaarsconcert begint om 20.00 uur en de toegangsprijs bedraagt 10 gul den. Medewerking wordt verleend door de sopraan Annet Pluister en de pianisten Annemieke Jussen en Henk van der Hoeven. De algehele leiding is in han den van Miriam Westgeest. Op het programma staan werken van Mozart, Schumann, Brahms en de 'Hol landse Rhapsodie' van Kleinbussink. BANKETBAKKERIJ Soesterbergsestraat 53,Soest T elëfoon035-60T2050 )AI meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid en huishoude lijke apparaten. Eigen monteurs 1 verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleuren-tv, tele foon of I.S.D.N. defect? wasauto maat stuk; koelkast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! eMRert Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44

Soester Courant | 2000 | | pagina 5