20 mei Landelijke Starters dag FOTO SWAGER 'Fusions': cadeautjes op je bord [artje Zuid weer gul met prijzen ABN-AMRO bank Weet u zeker dat u voldoende bent verzekerd? HuisGSzekerheiD Bel 035-6029061 Hypotheekbon 1 HANDEL WANDEL foor 5e keer paardenraces >p tracé bij A.P. van Doorn 't Handwerkhuis (Bunschoten) biedt leven in de brouwerij en u komt er achter! PAGINA s :;WOENSDAG 17 MEI 2000 jmmer 10 SOESTER COURANT PAGINA 9 MAAK KANS OP EEN BALLONVAART BIJ AANKOOP VAN EEN FUJI-CAMERA! Prijs:/ 398,- FUJIFILM NEXIA 320 ix Z MRC .s. zaterdag aan de Koningsweg 'Alles kan' bij nieuw eetcafé /restaurant [mbra Bortolotto gaat naar Thailand 0| in /li m 1 fï-SS i i ND VLEES KvK-bijeenkomst voor 'starters' Logo's kijken met 30 km/uur Wenskaarten maken met Mery Cozijnsen VONDELLAAN 22 SOEST Vraagprijs: Hfl. 895.000,= k.k. SOEST VEENBESSTRAAT 386 Vraagprijs Hfl. 365.000,= k.k. Soesterbergsestraat 61, 3768 EB Soest Tel. 035-602 9061, fax 035-6029085 Bel ook voor een vrijblijvend hypotheekadvies! u aan alle voorwaarden m.1 ibon, waarbij alles klopt, w<m zet. Voor starters c—1 - 1 ttule maatschappelijke of ecb- Jing aan de regio Eemland' ers geldt de periode dat nier op het huidig adres. de criteria bovenaan de kant worden uw persoonlijke gene. eftijd, gezinssamenstelling I controleerd met de gegevens ntelijke Basisadministratie Per- ns. Zijn de gegevens juist dar ing door de eigenaar/verhuur den. Accepteert u de woninq a de gemeente een acceptgiro s leges ad 91,50 voor een huis- inning kunt betalen. ndidaat ecteerd voor een woning, dan en 10 dagen na het verstrijken etermijn benaderd door de ver- der een aanbiedingsbrief is het de woning van binnen te bekij ft geen zin tussentijds te infor- iw kansen. IN AANMERKING BENT GE- >R EEN WONING ONTVANGT U :ht II! woningtoewijzing m van de woningtoewijzingen •gegeven in een overzicht. Daar- igegeven hoeveel reacties er op zijn ontvangen en of de woning rter of doorstromer is toegewe- irdt de leeftijd, de woonduur, de aatschappelijke of economische et daarbij behorende puntenaan- Op die manier kunt u een in- aken van uw kansen op een der- woning en eventueel uw woon- passen. 'oningzoekenden gevallen is het mogelijk om op- f sociale gronden een urgentie- a verkrijgen. Slechts in een zeet ital gevallen zal een dergelijke lie slechts van toepassing is voot ing, worden verstrekt. Informatie it u verkrijgen bij de afdeling Pu- van de gemeente, onderdeel nverhoopt een serieuze klachl len over de woningtoewijzing, dan chriftefijk indienen bij de gemeen- dviescommissie Woonruimtever- (bus 2000, 3760 CA SOEST og vragen heeft over het toewij- em dan kunt u daarvoor terecht bij - Vonen en Bouwen, bij SCW of de ubliekszaken van de gemeente zijn hier informatiefolders be est Eemland bestaat uit de ge est, Amersfoort, Baarn, Bunscho- ss, Leusden en Woudenberg. t blad. Onvolledig of onjuist in- tiet behandeld. eken verhuurder) )etrokken verhuurder) werk: aantal kamers: id. 1ner (datum invullen) en aangebracht louden behorende 'ingen nodig omer (7) ewest Eemland* (10) neengesloten periode van imland* (9) lagt meer dan 75 KM (3) 3n over een 'ing. 3x zoom camera APS-systeem Gratis tas en film Gedeeltelijk belichte films kunnen verwisseld worden 2 jaar garantie verzekering digitaal foto/video exclusieve trouwreportages groeps- /portretfotografie 1 uur fotoservice ook APS VAN WEEDESTRAAT 85, SOEST. TEL 035 - 601 39 17 fotoplus, altijd scherp Komende zaterdag - 20 mei - orga niseert houthandel A.P. van Doorn pp het tracé aan de Koningsweg (de Oprijlaan naar het bedrijf) de inmid dels wijd en zijn bekende paarden- aces op de 400 meter. Het evene nent begint om 13.30 uur. 'e reacties op de vier voorgaande edi- ies van het "paardenfeest" zijn onver anderd enthousiast, heeft Toon van oorn vastgesteld. Opnieuw treden er 24 deelnemers aan de start, die elkaar dat wil zeggen: twee tegelijk - met snelheden van soms om en nabij de 60 a 70 kilometer per uur bestrijden tijdens de afvalrace. De winnaars en de verlie zers komen elk in een andere poule te recht. De hoofdprijs is een grote beker, en verder zijn er allerlei prijzen te ver dienen die o.a. beschikbaar worden ge steld door het Soester bedrijfsleven. Het Soester publiek is, zoals gebruike lijk, van harte welkom bij het evene ment. De toegang is gratis en er is vol op parkeerruimte. Ook voor een sma kelijk hapje en een dito drankje is er alle gelegenheid. "Alles kan hier," zegt Maarten Bee- nen van het nieuwe eetcafé/restau- rant "Fusions" aan de Burgemeester Grothestraat. "Van een uitsmijter of een saté tot een halve kreeft, we heb ben het allemaal in huis. En we ma ken het gezellig. Er komen soms mensen voor de lunch die 's avonds blijven voor het diner, en daarna nog een poosje blijven hangen voor een drankje. Nee, wij kijken daar niet van op." "Fusions" is de nieuwste loot aan de horeca-stam van Soest. De zaak is ge vestigd op een bekende plek, die ooit onderdak bood aan o.a. de Knollentuin, Lazy Louis, de Minstreel. Nu zijn het Maarten Beenen, zijn vrouw Kristen Nystad en zijn broer Jeroen Beenen die er de scepter zwaaien, met toepassing van de nieuwste trends op culinair ge bied: de fusions-keuken. Die houdt kort gezegd in dat "alles mag": gerechten combinaties die vroeger als "uit den boze" werden beschouwd zijn vandaag de dag juist zeer in trek en de fusions- keuken combineert de beste elementen uit diverse culinaire tradities. "Een smeltkroes van verschillende kookstij- len," aldus Maarten en Kirsten, die sa men als gastheer/gastvrouw van "Fu sions" optreden. Jeroen Beenen vormt met zijn collega kok Leo Verweij het vaste duo in de keuken. Ze hebben allebei hun sporen op dat gebied verdiend. Leo bij o.a. de Prom in Baarn, Jeroen in diverse al dan niet exotische buitenlanden: van Thai land tot Australië en van Frankrijk tot Midden-Amerika. Maarten en Kirsten hebben elk intussen ook ruim 25 jaar ervaring in de Soester horeca wereld; hun namen zijn wijd en zijd bekend, en ze zijn een paar maanden geleden vol enthousiasme aan dit nieuwe avontuur begonnen. "Fusions" is een uitstekend geslaagde combinatie van een café (de "Railroad Bar"), een restaurant ("Tables") en een "Tropical Garden", zeer geschikt voor presentaties, vergaderingen, feesten en partijen. De Railroad Bar dankt zijn naam mede aan het model van de oude paardentram Soest-Baarn v.v., die in het café prijkt (met veel geduld vervaardigd door oud-kapper Van Rouwendaal). De restaurantkaart biedt allerlei verrassin gen, maar ook een flink aantal "oude bekenden", soms in een nieuw jasje. \>nr mbra Bortolotto uit Soest (Boek weitland) is zaterdagmorgen de ge- kkig winnares geworden van de loofdprijs in de kassabonactie van Tartje Zuid ter gelegenheid van de pening van de Schoutenpromena- le en het Plein van Zuid. Ze mag linnenkort op kosten van de winke- iers en sponsor bouwmaatschappij yland 16 dagen naar Thailand (f 7500) en krijgt daarvoor ook nog ens f 500 zakgeld mee. mbra was uiteraard de koning te rijk jdens de prijsuitreiking in de kantine in de C-1000 supermarkt, waar ze werd opgewacht door het bestuur van de winkeliersciub en de directie van het aannemersbedrijf. Directeur Stan Uyland herinnerde nog even aan de voorgeschiedenis van de nieuwbouw/ uitbreiding van het winkelcentrum, waarna voorzitter Gert Jan Adama na mens Hartje Zuid de prijzen uitreikte. Eerst waren de prijswinnaars van de derde (vier weken durende) stempel kaartenactie aan de beurt. Dat waren in omgekeerde volgorde: (le) de familie Van Keken (Soesterbergsestraat) met een reischeque van f 2500 plus f 500 zakgeld; (2e) de familie Van Slingerland (Van Lijndenlaan) met een fiets en een fles wijn; (3e) de familie La Rose (Vos- seveldiaan) met een stofzuiger en een boekenpakket; (4e) de familie Van Vul- Ambra Bortolotto (in het midden), de andere prijswinnaars, de sponsors en het bestuur van Hartje Zuid na de prijsuit reiking. pen (Braamweg) met een Dremel, een fles wijn en een waardebon van f 25; (5e) de familie Verlaan (De Binnentuin) met een waardebon van f 175 en een plant; (6e) de familie Van Munster (Kastanjelaan) met een waardebon van f 75 en een fruitbak; en (7e) de familie Hoffman (Molenstraat) met een mand "allerhande". Volgende week zijn de winnaars van de laatste stempelkaartenronde aan de beurt. Noteer in uw agenda: zaterdag 20 mei, Wilt u meer weten? Landelijke Startersdag. Van 10.00 uur -13.00 uur staan in ons Surf direct naar: ABN-AMRO kantoor, Soesterbergsestraat 54 wwiv.abnamro.nl/startplanner of kom langs te Soest, de accountmanagers voor u klaar, bij ons kantoor. f Soesterbergsestraat 54 - Soest Daarnaast is er altijd een smakelijk aan bod buiten de vaste kaart. "Wisselende toppers", noemt Maarten ze. Op het ogenblik zijn er uiteraard veel asperge- gerechten. 'Zeikerds' Ook op het gebied van wijnen is er een uitgebreide sortering. Verder besteden de koks ook heel veel aandacht aan de presentatie van de gerechten ("Het zijn echte cadeautjes op je bord," aldus Kir sten), maar uiteraard vooral aan de kwaliteit van hun producten. "En alles vers," benadrukt Maarten. "De koks zijn zeikerds, zeg ik wel eens, wat dat betreft. Ze maken alles zelf en willen al leen het beste van het beste, en geef ze eens ongelijk." De keuken van "Tables" is alle dagen van de week geopend, van 12.00 tot 14.00 uur voor de lunch en van 17.00 tot 22.00 uur voor het diner. In de "Railroad Bar" kunnen de gasten ook daarna nog genieten van o.a een aantal beroemde bieren van de tap (zoals eutfcMwleeè j nat* ecyett V.l.n.r. Jeroen Beenen, Maarten Bee nen, Kirsten Nijstad en Leo Verweij. Wieckse Witte, De Koninck en Lente bier) en een mooie sortering speciale bieren in flesjes, al dan niet in combina tie met een uitstekend verzorgd borrel- garnituur. De "Tropical Garden" zal van tijd tot tijd het decor vormen voor speciale thema-avonden, bijvoorbeeld een "Casino Night". Ideale plek Maarten, Kirsten, Jeroen en Leo vor men met z'n vieren de vaste staf van "Fusions". Ze worden op wisselende tijden geassisteerd door een team van tien parttimers. Samen zorgen ze ervoor dat "Fusions" in Soest een ideale plek is voor een "hapje eten buiten de deur", zoals de Nederlander het meestal noemt. "Fusions" combineert de infor mele ongedwongenheid van een eetca fé met de kwaliteit van een goed restau rant. De prijzen zijn bovendien uiterst schappelijk: hoofdgerechten rond de 30 gulden, voorgerechten van f 8,50 tot f 20,- en vrijwel alle desserts minder dan een tientje. Wie zich daarvan zelf wil overtuigen moet binnenkort maar eens een kijkje gaan nemen aan de Burgemeester Gro thestraat 37, waar het niet alleen binnen maar ook buiten - op het (verwarmde, als dat nodig is) terras - heel goed toe ven is. Per 20 kg of meer (voor uw vriezer). VERSER DAN VERS van eigen slachting. Niet duur! J INFO: TEL. 035-6023755 Op woensdag 31 mei organiseert de Kamer van Koophandel Gooi- en Eem land i.s.m. een accountant en een advi seur van een bank de bijeenkomst: "Fi nanciën op een rij". Een goede boek houding, inzicht in de cijfers en het op stellen van financiële prognoses horen allemaal bij het starten van een onder neming. Het is van groot belang voor het succesvol runnen van een financieel gezonde onderneming met toekomst. De volgende onderwerpen worden be handeld: investering en financiering; exploitatiebegroting; liquiditeit en om zet; in dialoog met uw jaarrekening; de boekhouding; verzekeringen. Aan de hand van de geleerde stof, is men in staat het eigen financiële plan vorm te geven. Bovendien is dit een goede stap om inzicht te krijgen in de fi nanciële haalbaarheid van de plannen. Aanvang bijeenkomst: 16.00 uur (ont vangst vanaf 15.30 uur). Einde: 21.30 uur. Kosten: f 100,- per persoon, inclu sief broodjes. Plaats: Kamer van Koop handel Gooi- en Eemland, Meikpad 26 te Hilversum. Vooraf aanmelden voor deze themabij eenkomst is noodzakelijk; tel. (033) 4535700 of fax (033) 4535750 met de Kamer van Koophandel Gooi- en Eem land, Erika van Belzen of Inge Bal. U begrijpt wel waarom ook in de druk ste winkelzones van Soest 30 km/uur is ingesteld: kunt u rustig logo's kijken! De Soester Logo Puzzel (in de Soester Courant van 19/4) brengt Soest extra in beweging, sportief op de fiets of met een slakkengang in de auto. Als het geen leuk weer is, speurneuzen in kran ten, folders, Gouden Gids, enz. Gisteren was ik even bij mijn tante kof fiedrinken. Grote doos onder de tafel. Weet u wat erin zat? Een héle jaargang Soester Couranten. Heel slim, want daar kun je inderdaad bijna alle logo's in te rugvinden. De moeite waard, want het prijzengeld - totaal f 4.000,- - is geen kattenplasje... Soest, zet 'm op! En vooral veel plezier! Olga Goezinnen-Slagter P.S. Heeft uw inspiratie geleid tot meer slagzinnen? U mag net zo vaak insturen als u wilt. Extra wedstrijdformulieren zijn verkrijgbaar bij het kantoor van de Soester Courant. Inzenden t/m 25 mei 2000. 't Handwerkhuis (in Bunschoten) is al ruim een kwarteeuw een begrip in de regio. De speciaalzaak heeft een ruim assortiment en staat voor kwa liteit en vriendelijkheid. Op zater dag 20 mei verzorgt de bekende Mery Cozijnsen aan de hand van haar nieuwste doeboekje 'Flower Fairies' een demonstratie wens kaarten maken met behulp van stof jes. Bij velen vallen ze in de smaak, die prachtige en lieflijke Flower Fairies. Dit vooijaar zijn er de fraaiste stoffen ver schenen in diverse kleuren. Naast de stofjes zijn er bijpassende tekstsheets, tekstvellen en kaartenkarton, die uiter aard qua kleur en motief aansluiten bij deze gevleugelde vriendjes. In het boekje 'Flower Fairies wenskaar ten met stofjes' laat Mery Cozijnsen uit eenlopende mogelijkheden zien met de verschillende Flower Fairies stofjes. In dit boekje leest men alles over het zelf maken van deze kaarten, gecombineerd met pastel- en transparante kaarten. Het zijn pareltjes van wenskwaarten. De stof is verkrijgbaar in zes kleurstel lingen en verschillende motieven. De stofjes zijn uitstekend te combineren met ue veiicmtJenue papjerpaKKeiren, waarin diverse effen kleuren kaartenkar ton, bedrukte sheets en bedrukt kaar tenkarton zitten. De sheets en het kaartenkarton zijn be drukt in diverse kleuren en met verschil lende teksten en tekstkaders. De kaders en teksten zorgen voor een prachtige omlijsting van de kaarten. De materia len en het boekje zijn verkrijgbaar bij 't Handwerkhuis aan de Broerswetering in Bunschoten. Op naar de zomer Bij 't Handwerkhuis kan men ook te recht voor lintgaren om te breien. 'Op naar de zomer' luidt bij het merk Croisièrie het motto. Frisheid, na tuurlijkheid, harmonie en charme heb ben rendez-vous tijdens het mooiste sei zoen van het jaar 2000. Dat betekent pronken met de gefriseerde garens, het nieuwe lintgaren of in een Ierse trui van mêchegaren. Voor een cruise is schitte rend wit of indigoblauw zeker een must, vo.or een wandeltocht door het platte land strogeel of zachtroze, om avontu rier te spelen kaki. Het is slechts een greep uit het gewel dige assortiment van speciaalzaak 't Handwerkhuis. Iedereen is van harte welkom om al het moois met eigen ogen te aanschouwen. Te koop In Soest-Zuid gelegen compleet gemoderni seerde, onder architec tuur gebouwde, vrij staande woning met vrijstaande garage. Bouwjaar 1973. Indeling: Entree, hal, meterkast, modern toilet, nieuwe keuken met div. inbouw app. (1997), ruime L-vor- mige woonkamer met massief houten vloer en open haard. 1e verd. overloop, 3 ruime sl. kamers, schitterende badkamer met ligbad en douche (met stoom cabine/saunawerking), 2e toilet en dubbele wastafel. 2e verd. overloop, 2 sl. kamers, dubbele bergkast. Bijzonderheden: Voll. geïsoleerd, perceelopp. 223 nf, vrijliggende achtertuin op zuiden. Vrijst. stenen garage ca. 22 m' incl. cv-installatie (Radson 1994) en speciale 200 liter boiler (1997), Woning v.v. alle gemakken en bezichtiging zeker waard. Aanvaarding in overleg. «OS- Comfortabel ruim 4 kamer apparte ment, v.v. lift, rustig gelegen met vrij uitzicht. Gelegen op de zesde en bovenste verdieping. Indeling: Entree, meterkast, ruime bergkast, aparte keuken (american kitchen), toilet met wastafeltje, badkamer met ligbad, v.w., aansluitingen wasmachine en droger, woonkamer v.v. laminaat, 3 slaapkamers. Balkon aan achterzijde. Bijzonderheden: Verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. combi ketel (1999) servicekosten 320,= per maand, entree met intercomin stallatie. Berging is aanwezig in de onderbouw. Het gehele appartement is in prima staat, oppervlakte onge veer 115m2. Gunstig gelegen ten opzichte van winkels en openbaar vervoer. Aanvaarding: In overleg. Neemt u contact met mij op voor een gratis hypotheekadvies: Naam Adres PC Woonplaats Telefoon privé Telefoon werk Momenteel woon ik in een: huurwoning huur p. maand koopwoning met annuïteitenhypotheek levenhypotheek spaarhypotheek anders nl. ik ben van plan om een huis te kopen Mijn situatie is als volgt: Vrije verkoopwaarde huidige woning W.O.Z. waarde huidige woning Huidige rente rentevast tot d.d. Looptijd huidige hypotheek van„j;tot Huidige hypotheeksom Ik zou graag meer willen weten over: oversluiten hypotheek nieuwe hypotheek tweeverdienershypotheek pensioenhypotheek beleggingshypotheek benutten overwaarde anders nl. Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop aan: Huis en Zekerheid, Antwoordnr. 2320, 3760 WB Soest of stuur een e-mail naar: soest@Huisenzekerheid.nl ONROEREND GOED HYPOTHEKEN VERZEKERINGEN

Soester Courant | 2000 | | pagina 9