M Woonpassage Soest p PROGRAMMA - OVERZICHT vervoer Mariaparochie neemt afscheid van zusters Augustinessen Hemelvaartsdag van 11-17 uur geopend. NU OF NOOIT Kerken sluiten jubeljaar af met grote oecumenische viering Nieuwe expositie in gemeentehuis-vitrine nieuws c. JAN van ZAL RADLO 7 OP SOESTr OiTAK Kampweken de Vrije Teugel PAGINA 12 wee voertuigen formatierubriek or ouderen WOENSDAG 31 MEI 2000 SOESTER COURANT PAGINA 13 Middelman 20% KORTING OP HET HELE ASSORTIMENT VAN 2 T/M 8 JUNI Zondag 4 juni in sporthal Aqua Indoor Beelden in hout van Bert Buter I tets te koop of te geef? Plaats een "kleintje" in de Soester Courant eoer) uootitedev)'. Bij van ZAL zit je oké! AUTOSCHADESPECIALIST FOCWA [lassiek oest in bedrijf Hemelvaartsdag Jubeljaar Zin-On-Zin Al tien jaar Eef van der Horst D-day met ds. C. Pel iek bij de feestelijke ingebruikna- x de nieuwe Seniorenbus. Foto: Aldo Allessie ïnwoordiger van de garage de s overhandigde aan voorzitter :lman. liorenbus is opgericht in decem- 88 en kan gebruikt worden door >esters van 55 jaar en ouder, die rd willen worden. SWOS beschikt wee voertuigen. Iedere vijf jaar er een bus vervangen. Bij de aan- s aan alles gedacht. De bus heeft odern interieur en een volledig sche toegangsdeur. Er is een ge ëerde lift aanwezig, zodat rolstoe- nvoudiger vervoerd kunnen wor- Daamaast is de motor van de bus en van een nieuwe techniek, oor minder brandstof wordt ver- Reserveren kan op werkdagen ?.00 tot 16.00 uur, tel. 6019190, ik één dag van tevoren. aardenhulp en gezinsverzorging ing Thuiszorg Eemland, tel. 4600046. Soesterberg bovendien: Centrum Maatschappelijke Dienstverlening tel. 030- 6924764. jkverpleging en uitlenen van regartikelen: ing Kruiswerk N.O. Utrecht, tel. 144*. jrme-maaltijdenvoorziening: in vragen thuisbezorging: SWOS, 323681; ies doorgeven aan Molenschot, 099666. staurant voorziening in rdencentra: ngendaal, tel. 6015251 :nburg, tel. 6022044 de restaurantvoorziening dient 55 jaar of ouder te zijn. Minstens dagen van tevoren opgeven bij treffende bejaardencentrum, oject Vereenzaming Ouderen natie bij de SWOS, tel. 6023681 en naar Margöt Bultink). rsonenalarmering: informatie en aanmelding, tel. L14. Secretariaat SWOS, tel. 6023681. irtdurende noodhulp: ting Hulpdienst Soesterberg, tel. -351789 of 352097. iciaal-culturele activiteiten: dienstencentra, en andere loca- bijv. bejaardengymnastiek, zwem- yoga, biljarten, kegelen, bowling, ennis, badminton, fietsen, volks- :n, stijldansen, tekenen en schil- cursussen Engels en Frans, e, zangkoor, toneelclub enz. gem. informatie te verkrijgen bij: >S, Dalplein 6, 3762 BP Soest, tel. 1681; ibergen, Wiardi Beckmanstraat Soest, tel. 6010607; ''ijverhof, Klarinet 39, Soest, tel. 1139; )rie Eiken, Dorpsplein 18, Soes- rg, tel. 0346-351402. liëntenraad ezeggenschapsorgaan voor clién- an de SWOS. Voorzitter mevr. A- egaal, tel. 035-6013202; secreta- evr. A. Slob, tel. 0346-351789. ereniging Groepswonen Ouderen t (GOS) A. Borgers-Schuring, KoperwieK 1766 AK Soest, eniorenvoorlichting 55+-ers met een beperkt inko* die vragen hebben op het gebied de sociale voorzieningen, subsi kwijtscheldingsregelingen, of een rek willen. werkdagen 9.00-12.00 uur, tel- 7997. etariaten Ouderenbonden 10-Soest: dhr. J. Schreuders, ibesstraat 630, 3765 BT, tel. >528. 30-Soesterberg: dhr. G. Dusscho* Gen. Winkelmanstraat 41, Soester- tel. 0346-353338. Soest-Soesterberg: dhr. H. Hen*! Valeriaanstraat 75, tel. 035'1 '938. )B-Soest: A. de Vries, Klaarwater- 22, 3762 XW, tel. 6019592. )B-Soesterberg: mw. G. MeyerinKi Huygenslaan 108, Soesterberg. 0346-352041. ienioren-nieuws SWOS, tel. 6023681. klusjesdienst ijesdienst voor ouderen, tel. 3681. Centraal Meldpunt Vrijwilliger8' pvragen: elke werkdag 9.30-U-^ tel. 6031119. m-tfr De laatst overgebleven zusters Au gustinessen zullen binnenkort ver trekken uit Soest. Het zijn de zus ters Norberta, Clarina, Purissima, Alowina, Antoniëtte, Irenea en Stella. De zusters Augustinessen zijn vanaf ongeveer 1906 bekend in Soest als de wijkverpleging van Mariënburg. Het was een klein pand, net groot genoeg om schoolkinderen te behandelen. Het ge bouw stond als een barak op het Nas- sauplantsoen. In 1924 werden hier pa tiënten verpleegd met infectieziekten zoals t.b.c., roodvonk en difterie. Er woonden toen 11 zusters in Soest. In januari 1925 werd op Nieuwerhoek- ilein een nieuw Mariënburg geopend als rust- en herstellingsoord voor min der gegoede en arme mensen. Ook werd de kerk gewijd, die gebouwd was op de grond die het bestuur had aange kocht. Naast de wijkverpleging is er ook een kraamkliniek geweest, waar veel Soester kinderen geboren zijn. Intussen werd het klooster bewoond door 45 zusters Augustinessen. Ook werden er kamers in gebruik genomen voor pen siongasten. Vooral gegoede lui en soms een bisschop maakten daar gebruik van. In 1978 zijn het klooster en het pension afgebroken. In 1973 zijn de zusters in het nieuwe zusterhuis aan de Dokter de Vöslaan gaan wonen, in een communi teit met 28 personen, verdeeld over drie groepen. De zusters Augustinessen heb ben het werk overgedragen aan de di rectie en medewerkers van het nieuwe Mariënburg. Waarom de zusters weggaan, is wel dui delijk als je in het pand loopt. Prachtig, schoon, maar veel te ruim voor maar 7 zusters, dus te kostbaar. Zes van de zus ters hebben al een onderkomen in Heemstede uitgezocht, één van de zus ters gaat naar Alkmaar. Ze zullen een ander leven krijgen, ze hoeven zelf niet De zeven zusters. meer te koken. De toekomst geeft hun wat meer tijd om met elkaar muziek te maken, te tekenen of aan yoga te doen. Er zal nog wel een beroep op hen wor den gedaan om mantelzorg te verlenen. Zij zullen de Soester bevolking erg mis sen, ze zijn dankbaar dat ze zo geaccep teerd zijn. Ze zullen de Mariaparochie, clubjes en verenigingen niet snel verge ten. De zusters bedanken de Soesters voor het wederzijdse vertrouwen. De Mariaparochie wil vrijdagmiddag 2 juni aandacht besteden aan hun vertrek. Om 14.00 uur begint de eucharistievie ring, waarin pastor H. Goddijn en pas tor J. Kodden samen zullen voorgaan. Daarvoor is iedereen die zich verbonden weet met de zusters ook van harte uit genodigd! Aansluitend op de viering zal er in de foyer van de kerk door de zus ters worden gerecipieerd tot circa 17.15 uur. 70 0 0 m2 COMPLEET WOONPLEZIER «Vrfötflmor «(MtfaSmen WONEN Birkstraat 99 te Soest. Telefoon035 - 60110 04. Vrijdag koopavond. MEENEEMMEUBELEN ïirkstraat 101 te Soest. Telefoon035 - 601 34 03. Vrijdag koopavond. KAPSALON PARFUMERIE SCHOONHEIDSSALON Zuidpromenade 2a - Soest Parfumerie 035 - 60! 59 62 Kinderparadijs de Vrije Teugel houdt in de zomervakantie weer twee traditionele kampweken, van 24 tot en met 29 juli en van 7 tot en met 12 augustus. De kinderen kun nen allerlei spelen doen en leren om samen te werken. Alle kinderen van vijf tot twaalf jaar kunnen deelnemen. Ze moeten wel hun eigen tent meenemen. Wie daar niet over beschikt mag bij een ander in de tent of in de binnenruimte slapen. De week begint 's maandags om 12.00 uur en eindigt zaterdag op hetzelfde tijdstip. Voor eten, drinken en een tussendoor tje wordt gezorgd. De kinderen mogen geen zakgeld of snoep meenemen. Ouders betalen een bijdrage naar inko men. Voor ouders met een minimumin komen zijn de kosten 225 gulden per De Soester kerken willen zondag morgen 4 j'uni 'hun hart laten spre ken'. Zo luidt althans het thema van een gezamenlijke viering die op ini tiatief van de Raad van Kerken wordt gehouden in de sporthal van Aqua Indoor (Dalweg-Soestereng- weg). Het wordt een feestelijke ma nifestatie van eensgezindheid en maatschappelijke betrokkenheid ter afsluiting van het Jubeljaar waarin de bijbelse notie van een nieuw begin centraal staat. Vertaald naar de praktijk betekent dat onder meer kwijtschelding van schulden en daarom zal tijdens de viering de in stelling van het Jubileum 2000 Fonds worden aangekondigd. De opbrengst van de collecte op 4 juni zal het begin kapitaal vormen van dit fonds, waarmee de kerkelijke diaconieën en caritasin- stellingen inwoners van Soest willen helpen die in acute financiële nood ver keren en zich bijvoorbeeld geconfron teerd zien met huisuitzetting. Er zijn zondag 4 juni vijf voorgangers: ds. Jaap Huisman, pastor José Kodden, pastor Sabine Nijland, pastor Hans van de Schepop (voorzitter van de Raad van Kerken Soest) en ds. Pieter van Win den. Medewerking verleent het oecu menisch koor 'Toont Goed', dat afgelo pen weken de liederen heeft gerepeteerd met leden uit andere (kerk)koren en cantorijen. De samenzang staat onder leiding van Frank Kooiman. Instrumen tale medewerking wordt verleend door PVO. De viering is opgebouwd als een Met regelmaat wordt in de vitrine in de entree van het gemeentehuis de ruimte beschikbaar gesteld aan één van de leden van de houtsnijclub van vrijetijdsbeeldhouwer John Abel in Loosdrecht. Dit keer is er, tot en met 4 juli, houtsnijwerk te zien van Bert Buter. Na een actief leven als ondernemer in de metaalbranche, waar Buter leiding gaf aan 35 mensen, kwamen met zijn pensionering ca. 10 jaar geleden einde lijk de tijd en de mogelijkheden beschik baar om zich bezig te houden met hob- bies die voorheen onmogelijk waren. Onder de bezielende leiding van de John Abel begon hij met houtsnijden. Nu is het zijn lust en zijn leven en in middels heeft hij aan huis een ruimte ingericht als atelier om er te kunnen werken. Hij vindt niet alleen bevrediging in het maken van zijn houten objecten, maar is ook hierdoor meer geïnteresseerd ge raakt in kunst in het algemeen en be zoekt met zijn vrouw graag exposities om zich te laten inspireren en te genie ten van datgene dat anderen maken. Na het zich eigen maken van de benodigde technische vaardigheden wil hij groeien naar een meer eigen vormgeving. De expositie is wederom georganiseerd door De Hazelaar Sculptures en duurt nog t/m 4 juli a.s. Meer informatie over het werk of de cursussen van John "Torso" (hout) van Bert Buter. Abel: De Hazelaar Sculptures, contact persoon Ali van den Berg, Bosstraat 2, Soest, tel. 035-6012825. drieluik: verleden-heden-toekomst. De dienst begint om 10.00 uur, maar de deelnemers worden om 9.45 uur ver wacht om de samenzang te oefenen, waaronder het speciale 'Lied voor 2000 en één'. Na afloop van de dienst (circa 11.30 uur) staan nog enkele activiteiten op het programma. Een en ander is voorbereid door een werkgroep, die hoopt dat velen gehoor zullen geven aan de uitnodiging om deel te nemen aan deze in de dertigjarige geschiedenis van de Raad van Kerken Soest unieke ge beurtenis. De sporthal van Aqua Indoor biedt voldoende ruimte voor een mas sabijeenkomst als deze. De reguliere kerkdiensten komen 4 juni grotendeels te vervallen. Pinksterommegang 'Het hart laten spreken' is ook het the ma van de Pinksterommegang die de kerken in Soest houden van 2-9 juni. Al enkele jaren wordt, naar een idee van de landelijke Raad van Kerken, een serie van zes korte meditatieve gebedsdien sten gehouden ter voorbereiding op het Pinksterfeest. Data en plaatsen van de komende Pinksterommegang zijn: 2 juni Mariakerk, 5 juni NPB-kerk, 6 juni Jo- anneskerk, 7 juni Oude Kerk, 8 juni H. Familiekerk, 9 juni Petrus en Paulus- kerk. Alle avondgebeden beginnen om 19.00 uur en duren ongeveer een half uur. kind, ouders met een werkend inkomen betalen 300 gulden en aan ouders met een hoog inkomen wordt een bijdrage van 400 gulden gevraagd. Voor ouders die de bijdrage toch te hoog vinden, is er een reductie of gespreide betaling mogelijk. Dat gebeurt pas na tijdig over leg met de leiding. Bij aanmelding dient er een aanbetaling van 50 gulden gestort te worden. Voor meer informatie/ aanmelding: Leo van den Berg, tel. 6018136. Vlinderfestival Woensdag 7 juni vindt er in het kader van het vijfde 'Nationale Vlinderfestival' een kindervoorstelling plaats. De Be- steltheatergroep treedt vanaf 14.00 uur op met de voorstelling 'De Oude Kijk doos' voor kinderen van vier tot en met tien jaar. Na de voorstelling zijn er al lerlei activiteiten tot 16.00 uur. Kosten bedragen drie gulden per persoon. Steenhoffstraat 9A, tel. 601 20 75 De Palz Op 10 en 17 juni organiseert de VW een rondwandeling op het terrein van de Palz onder leiding van een gids. Vertrek: 14.00 uur. Uitsluitend aanmelding bij de VW. Kosten: f 7,50 p.p. Toren De toren van de Oude Kerk wordt be klommen op 28 juni, 12 en 19 juli, 16 en 23 augustus en 6 september. De be klimming begint om 14.00 uur. Vanaf de toren heeft men prachtig uitzicht op de omgeving. Reserveren bij de VW. Kosten: f 5,00 (volwassenen); f 3,50 (kinderen). Vliegbasis De vliegbasis Soesterberg geeft gratis rondleidingen op 14 en 28 juni, 12 en 26 juli en 9 en 23 augustus. Deelnemers aan de rondleidingen moeten zich om 12.15 uur verzamelen bij het VW-kan- toor aan de Steenhoffstraat (terug ca. 15.30 uur). Kosten f 5,00. Wij zijn de broertjes H. en V. Snaar*. Lekker trimmen in de bossen van Soest houdt ons gezond. Onze conditie is gelijk aan die van onze auto: perfect! Door het uit deuken zonder spuiten blijft de auto in prima staat. Van Zal herstelt de kleinste deukjes en krasjes namelijk tegen relatief lage kosten. Ik kan u zeggen: ze klanten gewijzigd ui anekdotes Beckeringhstraat 11, 3762 EV Soest, tel.: 035 - 6011018, fax: 035 - 6026672 Z7 GARANTIEBEDRIJF Dit programmaoverzicht van Radio est, in samenwerking met de pester Courant, staat onder redac- tie van Ab Faas en Jan Visser. Kopij oor deze nieuwe rubriek moet uiter- I lijk ingeleverd worden op donder dagmorgen in de studio van Radio Soest, Raadhuisplein 1. ngezonden brieven over en reacties bp de programma's zijn ook harte- I lijk welkom. Het adres is: Postbus 3062, 3760 DB Soest; fax: (035) 6093860. In zijn programma "Interludium" zendt Ktcques van de Griendt zondag 4 juni jm 14.00 uur pianomuziek uit van phopin, vertolkt door niemand minder jan Christan Zimmerman. Chopin leeft een geweldige uitstraling gehad in zijn pianorecitals en concerten. Hij heeft bi) elkaar slechts één keer per jaar een toncert gegeven. In zijn andere pro- imma 'Divertimento', op woensdag 7 li, heeft Jacques van de Griendt weer n heel andere keuze gemaakt. Dan Ipeelt de jonge Russische pianist Arca- li Volodos pianostukken van Georges lizet, Sergey Rachmaninoff, Frans Schubert, Franz Liszt, Sergey Prokofiev en van Johann Sebastian Bach. In 'Soest in bedrijf stelt Henk de Jong :nkele vragen aan het Weerbureau HWS te Soest: waarom dit weerstation in Soest, wie zorgen voor de informatie >ver het weer in Nederland, wat ziet nen allemaal op de computerschermen >m te weten hoe morgen het weer kan zijn? HWS is een bedrijf dat pas in Soest ge vestigd is en ooic de gegevens levert voor de bekende NOS-weerman Erwm Krol. W^t de handel in warmte, water en luchtverplaatsing voor belangrijke dingen aan het licht brengt, komt in dit interview duidelijk in beeld. Ook de relatie tussen HMS, dat inmid dels over de hele wereld werkzaam is, en de gemeente Soest komt aan de orde. De bereikbaarheid en herkenbaarheid van dit jonge bedrijf wordt van gemeen tewege ernstig gehinderd. Voert de ge meente een bedrijfsonvriendelijk beleid? Luister op 2 juni van 10.00 tot 11.00 uur. Herhaling op 6 juni van 16.00 tot 17.00 uur. Reacties zijn welkom om Antwoordnummer 43, 3760 WB te Soest. Radio Soest verzorgt donderdag 1 juni een live uitzending vanaf de Oude Am bachtenmarkt met interviews en sfeer impressies. Een tiental medewerkers van Radio Soest is op hemelvaartsdag in de weer met het maken van lokale ra dio. Heeft u vragen, suggesties, ideeën of ambities om als programmamaker of technicus bij Radio Soest aan de slag te gaan? Onze medewerkers zullen u graag te woord staan. U vindt ons direct naast de Oude Kerk in de partytent van Ra dio Soest. De Raad van Kerken houdt ter afslui ting van het jubeljaar zondag 4 juni een grote manifestatie in Aqua Indoor on der het motto 'Het hart laten spreken', met medewerking van P.V.O. en een groot aantal koren. Radio Soest verzorgt vanaf 10.00 uur een directe uitzending. In verband met deze live-uitzending komt het programma "Ommetje Na tuur" te vervallen. De herhaling van het programma "Van het Raadhuisplein" wordt verschoven naar 13.00 uur. Betrekkelijk nieuw is het programma 'Zin-On-Zin', dat elke derde vrijdag van de maand te beluisteren is. Het is een programma dat aandacht schenkt aan onderwerpen en thema's van more le, ethische, spirituele, levensbeschou welijke en filosofische aard. Soms vin den die onderwerpen direct aansluiting bij de actualiteit, en soms ook gaat het om zaken met een meer tijdloos en uni verseel karakter. Het programma is be doeld om de gedachten te prikkelen en de luisteraar te betrekken bij een zoek tocht door het grillige landschap van onze gedachten wereld. 'Zin-On-Zin' wordt gedragen door een viertal panelleden. Het zijn: Ellen van den Herik, Aija de Visser, Harry Gijsen en Ralph Hakkert. Gespreksleider is Ernst Jawetz. In elke uitzending wordt de vaste panelleden gevraagd iets te zeggen over een opmerkelijk of actueel nieuwsitem dat ze de afgelopen tijd is opgevallen. Maar ook is er in elke uit zending een 'hoofdthema' waarover diepgaand wordt gediscussieerd. In april was dat bijvoorbeeld het zogenoemde SQ (Spirituele Quotiënt), dat na IQ (In telligentie Quotiënt) en EQ (Emotione le Quotiënt) een plaatsje in ons sociale vocabulaire lijkt te hebben veroverd. Nieuw is ook de mogelijkheid die luis teraars hebben om een onderwerp of thema aan te dragen dat ze graag ter discussie gesteld willen hebben. En dan gaat het om thema's die een algemene waarde hebben. In dat geval is een kort briefje aan Radio Soest, postbus 3062, 3760 DB Soest, voldoende. Nieuw is ook de mogelijkheid om een opname van 'Zin-On-Zin' in de studio bij te wonen, tel. 6093851. Faxen mag natuurlijk ook: 6093860. Eef van der Horst is sinds de oprichting van de lokale omroep in 1990 werk zaam bij Radio Soest. Iedere morgen om acht uur presenteert hij het pro gramma 'Goede Morgen Soest Soesterberg' waarin hij opgewekte mu ziek draait. Elke maandagmorgen is hij presentator van het live-programma 'Soest Actueel' en men kan hem regelmatig aantreffen bij evenementen die in Soest en Soester berg georganiseerd worden om daar een reportage te maken voor 'Soest Actu eel*. "Reportages maken vind ik één van de leukste onderdelen van het radiowerk. Je ontmoet daardoor veel mensen uit de Soester samenleving". Zo'n reportage duurt meestal maar tien minuten, maar het maken van een item vergt veel meer tijd. Allereerst moet je je verdiepen in het onderwerp, afspraken maken met de organisatie van het evenement met wie je een interview wilt houden, vervolgens de opname maken en deze daarna mon teren in de studio. Helaas heeft Radio Soest een tekort aan mensen die dit kunnen. Voor wie zich aangetrokken voelt tot deze boeiende hobby kan zich bij Radio Soest aanmel den. Eef van der Horst is gaarne bereid nieuwe mensen in te leiden en geduren de een stageperiode hiervoor op te lei den. Ter gelegenheid van D-day zendt Radio Soest een interview uit met iemand die de laatste maanden van de Tweede We reldoorlog in de frontlinie heeft meege maakt. D-day is de afkorting van Decision-day dag der beslissing), 6 juni 1944, toen de geallieerden de invasie in Bretagne begonnen, die een beslissende wending bracht. De evangelisch-lutherse predi kant ds. C. Pel (1910), die sinds elf jaar in Soest woont, heeft de levensgevaar lijke winter van 1944/1945 met zijn ge zin aan den lijve ondervonden. Hij was van mei 1938 tot december 1945 predi kant in Nijmegen, dat in 1944 na veel strijd door de geallieerde troepen werd bevrijd. In een klein cahier heeft hij in die oorlogswinter geprobeerd de meest opvallende gebeurtenissen vast te leg gen, van 17 september 1944 tot 16 april 1945. Op dinsdag 6 juni 2000 om 10.00 uur praat Jan Visser met de zeer kwie ke dominee van negentig jaar, die nog steeds auto rijdt, een prima geheugen heeft en nog goed van de tongriem is gesneden. Deze "Ontmoeting met..." van Radio Soest wordt op woensdag 7 juni om 16.00 uur herhaald. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 1 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. 09.00 OUDE AMBACHTENMARKT Sfeerimpressies en interviews, live vanaf de Oude Ambachtenmarkt in de Kerkebuurt. 15.00 Radio M. VRIJDAG 2 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 SOEST IN BEDRIJF pr. Henk de Jong 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Elly v.d. Wel. 12.00 LUNCHROOM pr. Inske den Duik. 13.00 MISDAAD pr. Dick de Vree. 14.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 SPORTCAFE pr. Joop van Ipenburg. 18.00 JAZZ UIT ARTISHOCK pr. Semmy Prinsen/Rosamint Faas 19.00 Radio M. ZATERDAG 3 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo van Gurp 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 Radio M. ZONDAG 4 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gutp. 09.00 RELIGIE EN POËZIE pr. Maria Drost. 10.00 JUBELJAAR Rechtstreeks verslag van de manifestatie ter afsluiting van het Jubeljaar van de Raad van Kerken vanuit Aqua Indoor. 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenesteijn/Wim Kiezebrink. 13.00 VAN HET RAADHUISPLEIN (H) 14.00 INTERLUDIUM pr. Jacques v.d. Griendt. 15.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 16.00 SUNDAY AFTERNOON jongerenprogramma; pr. Ivo Samplonius/ Gertjan Dijkgraaf. 18.00 KERKDIENST Dienst Jehova's Getuigen. 19.00 CHRISTELIJKE MUZIEK 20.00 HET BOEK OPEN pr. Joke Almirante/Douwe Sijtsma. 21.00 Radio M. MAANDAG 5 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 DE SOESTER EN ZUN MU ZIEK pr. Lonneke Meijer. 11.00 ACHTER DE GEVEL pr. Gerda Alders. 12.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders 13.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 14.00 UIT HENKS HOGE HOED 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 DE DERDE HELFT sportmagazine; pr. Joop van Ipenburg. 18.00 Radio M. pr. Gerard van Holland. 14.00 RATJETOE pr. Ingrid de Jong. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 SOEST IN BEDRIJF (H) 17.00 LUNCHROOM (H) 18.00 VAN PSALM TOT POP MOEDERS VERHALEN 19.00 DE VERREKIJKER HET KOMPAS christelijk kinder- en jeugdprogramma. 20.00 ZINGEN MAAKT BLIJ WEG MET HOBBELS pr. Menno Schuit. 21.00 BOEK BINNENSTEBUITEN pr. Herman Spoor. 22.00 WAAR ABRAHAM DE MOS TERD HAALT POSTLUDIUM 23.00 Radio M. WOENSDAG 7 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Annelies Nelis/Ina Aangeenbrug. 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis. 12.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 13.00 OVER HET VOETLICHT 14.00 FELICITATIEUURTJE 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 ONTMOETING MET... (H) 17.00 LUNCHROOM (H) 18.00 RADIO SOEST NON-STOP 19.00 SUNDAY AFTERNOON (H) 21.00 Radio M. DINSDAG 6 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst.Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 ONTMOETING MET... 11.00 UW FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon; aanvragen: tel. 6093851. 12.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 13.00 A COUNTRY SONG Hulpdienst Radio Soest Wie niet weet waar Radio Soest op de zender zit of hoe men de lokale omroep onder een voorkeuzetoets kan zetten, kan bellen met de hulpdienst van Radio Soest: tel. (035) 6093851 (werkdagen 09.00-16.00 uur). Als het probleem tele fonisch niet kan worden opgelost komt een vrijwilliger van Radio Soest op af spraak langs om een moeiteloze ontvangst te regelen. Radio Soest: kabel FM 107.9; ether FM 105.9.

Soester Courant | 2000 | | pagina 13