WD sa Deelen Makelaars R mm v Verrips Makelaardij o.g. Hendrik Smit HS Makelaardij b.v. te koop ffl J Zerk aan de Galerij der woensdag u juni 2000 [j- :^jr_ 3^ -MIS K Soesterbergsestraat43,3768 EB Soest. Telefoon: 035 - 601 53 60. Ook 's zaterdags geopend: van 9.00 -13.00 uur. SOESTER COURANT PAGINA 16 jyOENSDAG 14 JUNI Hendrik Smit, uw thuisadviseur VAN ROUWENDAAL MAKELAARDIJ: ÜW MAKELAAR IN DE REGIO! VAN ROUWENDAAL MAKELAARDIJ lluziek in Utrecht flzing: kuurreizen 'teumapatiënten Commerci voor ons franc TE KOOP Halfvrijstaande woning (vooroorlogs) met een zonnige tuin. Inh. ±310 m3. opp. 188 m2. Indeling: entree, woonkamer 36 m2) met opensl. deuren en open haard, uitgeb. keuken. Verd.: 2 slaapkamers, moderne badkamer. Vas te trap naar zolderverd. met ruime slaapkamer. Vraagprijs: f. 619.000,- k.k. Mldden-drive-in woning met besloten tuin (z.w.), Inh. 400 m3, opp. 135 m2. Indeling: garage, tuinkamer. 1e verd.: toilet, woonkamer met open keuken. 2e verd.: 3 slaap kamers en een badkamer Vraagprijs: f. 482.500,- k.k. Thorbeckestraatj Middenwoning met berging en fraai aangeleg de tuin. Inh. 325 m3, opp. 120 m2, b.j. 1994/'95. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken, massieve houten vloer. Verd.: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, badkamer met douchecabine, v.w. en 2e toilet. Vaste trap naar zolder met ruime zolderkamer. Vraagprijs: f. 448.000,- k.k. Dorresteinweg Vrijstaand huis met garage en kantoorruimte. Fraai aangelegde tuin. Inh. 340 m3, opp. 520 m2, b.j. 1925. Indeling: entree, hal, woonkamer, moderne eet- keuken v.v. div. inb.app., kelder, toilet. Verd.: 3 slaapkamers (w.v. één met balkon), badkamer. Vraagprijs: f. 850.000,- k.k. Claroenstekerpad Vrijstaand woonhuis met inpandige garage aan een vijver gelegen. Inh. 600 m3, opp. 560 m2, b.j. 1989. Indeling: entree, hal, woonkamer (±40 m2), luxe eetkeuken, bijkeuken. Verd.: 3 slaapkamers, 1 grote slaap-/werkkamer, badkamer. Vlizotrap naar berg-/speelzolder. Vraagprijs: f. 1.195.000,- k.k. Helft van dubbel woonhuis met garage en schitterende tuin. Inh. ±410 m3, opp. 418 m2, b.j. 1962. Indeling: hal, L-vorm. woonkamer, dichte keu ken, toilet, kelder, Verd.: 3 slaapkamers, badka mer. Vlizotrap naar een zeer ruime zolder met mogelijkheid voor 2 kamers. Vraagprijs: f. 980.000,- k.k. Gallenkamp Pelsweg Vrijstaand huis met royale garage en zwembad. Inh.: 400 m3, opp. 547 m2, b.j. 1925. Indeling: entree, toilet, woonkamer, open keu ken v.v. div. inb.app., bijkeuken met sauna. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met bubbel bad, massagedouche. Bergzolder. Vraagprijs: f. 1.195.000,- k.k. Vrijstaande villa met dubbele inpandige garage en schuifpui naar tuin. Inh.: 800 m3, opp. 175 m2, b.j. 1972. Indeling: hal, moderne woonkeuken, woonkamer met o.h., 3 slaapkamers, toilet, badkamer met douche en dub. wastafel, oudersl.kmr met badk. met bad, toilet en dub. wastafel. Souterrain' werk kamer, bijkeuken en dubb. garage. Collegiale ver koop met Hol&Molenbeek te Utrecht. Vraagprijs: f. 2.295.000,- k.k. Helft van een dubbele villa met diepe tuin. Inh.: 365 m3, opp. 442 m2, b.j. ca. 1910. Indeling: entree, woonkamer, serre, kelder, toi let, keuken, bijkeuken, badgelegenheid. Verd.: 3 slaapkamers. Bergzolder. Vraagprijs: f. 689.000,- k.k. Prins Hendrikman Vrijstaand landhuisje met fraai aangelegde diepe tuin (34 m). Inh. 350 m3, opp. 560 m2, b.j. 1924. Indeling: entree, woonkamer met erker, keuken, bijkeuken, provisiekelder. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer. Vlizotrap naar zolder met mogelijk heid voor een kamer. Vraagprijs: f. 1.100.000,- k.k. makelaars in en taxateurs van onroerende goederen, hypotheken, assurantiën. (soest dokterschoonenbeeklaan] In rustige straat gelegen uitgebouwde HOEK WONING met garage, leuk aangelegde tuin en aparte schuur. Garage is deels in gebruik als salon. Indeling: entree, gang, modern toilet, L-vormi- ge woonkamer met open haard, balkenpla- fond en voorzien van laminaatvloer, in de uit bouw bevindt zich de woon-/eetkeuken; ver dieping: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad en aparte douche, vaste wastafel en 2e toilet, vlizotrap naar zolderverdieping. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 645.000,- k.k./€ 292.688 In rustige woonwijk gelegen recent gemoderniseerde HOEKWONING. Begane grond: entree, hal, garde robe, kelderkast, toilet, woonkamer met fraaie open haard, open keuken met inbouwapparatuur, bijkeu ken, berging. 1ste verdieping: totaal 3 kamers, moderne verbouwde badkamer met toilet, douche en vas te wastafel. Zolderverdieping: ruime open zolder met cv-opstelling. Kamer mogelijk. De woning verkeert in goede staat van onderhoud en is grotendeels voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. HILVERSUM GAULEISTRAAT] Vraagprijs 519.000,- k.k./€ 235.512 Burg. Grothestraat 32 te Soest. Tel. 035 - 60113 04 BAARN MOLENWEG 35 Vraagprijs 749.000,- k.k. In zeer aantrekkelijke woonomgeving (Hoog Baarn), nabij centrum, station en het Maarschalkerbos gelegen, vrij staande woning met garage en zonni ge besloten tuin (zw). Bouwjaar om streeks 1920, perceel circa 265 m2. Indeling: entree/hal, toilet met douche, woonkamer met open trap. Dichte keuken met enige inbouwapp. Berging met cv-opstelling. 1e verd.: 3 slaapka mers, badkamer met dubbele wastafel en toilet. De woning dient aangepast te worden aan de huidige wooneisen. Aanvaarding in overleg. IN DE VERKOOP SOEST VONDELLAAN 26 Vraagprijs 887.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis met ruime gara ge/berging, centraal gelegen met vele voorzieningen in de directe omgeving zoals winkelcentrum, bos, de Soester- duinen, NS station en uitvalswegen richting Utrecht en Amersfoort. De wo ning heeft een besloten tuin op het zw. Ind.: zij-entree, ruime hal, toilet, meter kast, afgesloten ruime woonkeuken met dose-in boiler, oven, vaatwasser, gaskookplaat. L-vormige lichte woon kamer (ca. 40 m2) met open haard, lichte parketvloer en de wanden zijn v.v. granol. 1e verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers met allen 1 vaste wastafel. Badkamer met vaste wastafel, 2e toilet, douchehoek het geheel uitgevoerd in lichte kleurstelling. 2e verd.: vaste trap naar royale zolder, grote slaap-/werk- kamer met dakkapel, bergruimten en cv opstelling. De ruime garage/berging heeft een afstandbediende elektrische deur, aansluiting voor wasmachine en is geheel verwarmd. De woning is begin jaren '70 gebouwd, v.v. dubbele be glazing en wordt keurig onderhouden. Kavelopp. ca. 290 m2. Aanvaarding in overleg. SOEST EIGENDOMWEG 101 Vraagprijs 595.000,- k.k. In het statige en kleinschalige apparte mentengebouw Eigendomstede ligt dit keurige HOEKAPPARTEMENT. Door de situering op de begane grond en de tuin heeft het appartement meer weg van een praktische bunga low. Het geheel is luxe afgewerkt met onder meer alarminstallatie, elektri sche zonwering, luxe sanitair en mo derne keuken met inbouwapparatuur. Bouwjaar 1997 en volledig geïsoleerd. Indeling: entree/hal, 2 slaapkamers, kastenwand, toilet, bijkeuken, badkamer met douche (ligbad mogelijk) en wastafelmeubel. Riante living met open keu ken. Onder architectuur aangelegde tuin op het zuidwesten. Servicekosten cir ca 144,- per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 675.000,- k.k. Vrijstaande woning met ruime garage gelegen in een rustige straat. Indeling: zij-entree, hal, trapkast, woonkamer met open haard, ruime keuken met toegang naar de tuin, hal, badkamer in gebruik als wasruimte, toilet. Verdie ping 1: overloop, 3 slaapkamers waar van 2 met toegang naar balkon en 1 met vaste wastafel. Badkamer met douche en wastafel. 2e verdieping: rui me bergzolder via vlizotrap te bereiken en evt. als volwaardige zolder in gebruik te nemen. Bouwjaar 1963, opp. ca. 393 m2, inhoud ca. 470 m3 excl. garage. Aanvaarding in overleg. SOEST HARTWEG 12 SOEST P.C. HOOFTLAAN 9 .V Vraagprijs 485.000,- k.k. Op rustige locatie gelegen in Soest- Zuid op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. De woonkamer is vergroot en v.v. lichte plavuizenvloer en houtkachel. Keurig aangelegde tuin op het zw. Indeling: entree, gardero benis, dichte keuken, inpandige ber ging, toilet, tuingerichte woonkamer. Open trap naar 1 e verdieping: 3 slaap kamers waarvan de ouderslaapkamer toegang geeft tot ruim dakterras. Alle slaapkamers beschikken over inbouwkasten. Badkamer met douche, 2e toilet, wastafelmeubel, tegelwerk in lichte kleurstelling. 2e verdieping: te bereiken via vlizotrap, ruime bergzolder met mogelijkheid voor kamer, c.v. opstelling. In houd ca. 340 m3. Aanvaarding in overleg. BURG. GROTHESTRAAT 13 3761 CJ SOEST TELEFOON 035-603 27 37 FAX 035-603 27 38 BURGEMEESTER GROTHESTRAAT Op een levendige en gezellige loca tie boven de winkels gelegen op de eerste woonlaag perfect onderhou den driekamerappartement met berging. Ind.: entree, ruime sfeervolle hal met garderobekast, ruime ouderslaapka mer met vaste kast, tweede slaap kamer, luxe badkamer met ligbad, wastafelmeubel en aansl. wasmachi ne/droger, separaat toilet, dichte keuken met inbouwapparatuur en deur naar balkon aan straatkant, grote woonkamer voorzien van laminaatvloer, toog naar eetkamer. Het appartement is twee jaar geleden nog geheel gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat van onderhoud met moder ne kleurstellinqen. Parkeerplaats op achterterrein. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 350.000,- k.k. SCHOUTENKAMPWEG Op een mooie lokatie in Soest-Zuid aantrekkelijk en vrij gelegen mid denwoning met schuur en een be sloten tuin. Indeling: entree, gang, toilet, provi siekast, woonkamer met open haard en schuifpui naar terras, keuken met inbouwapparatuur. Verdieping: over loop, drie slaapkamers, douche, vas te trap naar zolder met mogelijkheid voor kamers. Voorzien van gas c.v. (ketel 1999) en kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 465.000,- k.k. OUDE UTRECHTSEWEG In Soest-Zuid gelegen uitgebouw de helft van een dubbel woon huis uit de zestiger jaren met vrij staande garage. Indeling: entree, trapkast, lichte woonkamer (circa 40m2) met parket vloer en open haard, keuken met eethoekje, bijkeuken met aansluiting wasmachine. Verdieping: drie slaap kamers allen voorzien van vaste wastafel, luxe badkamer ('98) met douche-cabine, toilet en badkamer meubel met wastafel. Vaste trap naar zolder met studeerkamer, slaapka mer met dakraam en afgesloten bergkast met veel bergruimte. De zolder is v.v. een grote dakkapel. De woning is goed onderhouden en gedeelte lijk v.v. dubbele beglazing. De tuin loopt in een punt en is 21 meter diep. De garage is voorzien van elektra. Gezien de ligging t.a.v. openbaar ver voer, scholen, bos en duinen en winkels is het een ideale gezinswoning!!! Aanvaarding in overleg. Koopsom f 795.000,- k.k. BRAAMWEG Deze vrijstaande bungalow met garage heeft 548 m2 eigen grond en ca. 425 m3 inhoud en verkeert in perfecte staat van onderhoud. Indeling: entree, tollet, ruime ver nieuwde keuken ('97) met allerlei apparatuur, woonkamer voorzien van parketvloer en balkenplafond, toog naar eetkamer, badkamer met lig bad, wastafel en aansluitingen voor de wasmachine en droger, ruime ouderslaapkamer met kastenwand en uitzicht op de tuin. Verdieping: 1 kleine kamer, tussenkamer en 1 rui me slaapkamer. De prachtig aangelegde tuin met vijver en tuinhuis heeft een goede zonligging (zuidwesten) en ligt helemaal vrij!! Voorzien van C.V. ('97) en thermopane beglazing. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 845.000,- k.k. LANGE BRINKWEG Landelijk gelegen nagenoeg vrij staand woonhuis met souterrain van ca. 70 m2, garage en een vrije besloten tuin met uitzicht over wei landen en een goede zonligging. Indeling: entree, hal, toilet, toegang tot souterrain, woonkamer met na tuurstenen vloer en vloerverwar ming, schuifpui naar terras, open luxe inbouwkeuken met allerlei appa ratuur. Verdieping: overloop, ouder slaapkamer met vide en schuifpui naar balkon, twee slaapkamers, badkamer met ligbad, sep. douche, 2 was tafels en separaat toilet, waskamer en zolder. De woning is voorzien van. gas c.v. ('93) en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 945.000,- k.k. VOSSEVELDLAAN Op een uitstekende locatie gelegen karakteristieke halfvrijstaande vil la met garage en een vrije beslo ten tuin op het zuid-westen. Bouwjaar 1935. Indeling: entree, hal, toilet, provisie kelder, L-vormige woonkamer van cir ca 42 m2 met open haard, luxe in bouwkeuken met allerlei apparatuur, bijkeuken. Verdieping: ruime over loop, drie slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, wastafelcombi natie en toilet. Vaste trap naar zolder met kamer en bergruimte. De woning is voorzien van gas c.v. en goed geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 1.295.000,- k.k. VAN LENNEPLAAN Deze vrijstaande villa uit 1978 valt op door de ruime inhoud (ca. 750 m3) en het prachtige uitzicht aan de achterzijde. Opp. 727 m2. Ind.: entree, ruime hal, m.k., trap naar kelder met 2 ruime kamers, woonka mer met open haard (30 m2), half open keuken met allerlei apparatuur, tuinkamer (25 m2) met uitzicht over de weilanden. Verdieping: 3 slaap kamers met balkon, badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet. 2e verd.: 1 kamer met c.v. opstelling en bergkast en 1 slaapkamer met veel bergruimte. De garage is naast de woning gelegen en geeft toegang tot de schuur. De woning is v.v. diverse extra's o.a. sprinklerinstallatie, tuin- verlichting broeikast etc. en verkeert in perfecte staat van onderhoud, vol ledig geïsoleerd. De buitenkant van deze villa kan u qeen indruk geven van hetgeen u aan de binnenkant zult aantreffen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 1.500.000,- k.k. ^BURG. GROTHESTRAAT 11 - 3761 CJ SOEST - TEL. 035 603 00 25 Wat Parket Hoqedr Indus iterdag 17 juni, Domkerk: Sonate t Mendelssohn, "Biblische Lied Dvorak en Sonate c moll (der Ui) van Reubke, door Domorga L Jansen, mezzosopraan Gemma J J„en tenor Jeroen de Vaal. Aanv §30 uur. Toegang vrij. Ie Reumapatiëntenvereniging So< urn organiseert op dinsdagmiddaj pij een bijeenkomst in de Speeld< icmbrandtlaan 35 in Baarn. Mevr< ide Jong van de Reumapatiëntenb Komt een lezing houden over kuui i, De bijeenkomst begint om b ioolwerkzaamheden 'lasweg/Kastanjelaan lp de Plasweg en Kastanjelaan w e aannemer aan de riolering. Het eelte van de Plasweg tussen de B ciusstraat en de Ericaweg is afg< en voor alle verkeer. Ook werkt an het gedeelte van de Plasweg tu e 's Jacobstraat en de Kastanjelaa et gedeelte van de Kastanjelaan ti e Plasweg en de Ossendamweg jenoemde weggedeelten zullen tij le werkzaamheden afgesloten zijn die verkeer. Hieraan wordt ook tot uni gewerkt. Men vernieuwt ooi ;edeelte van de Plasweg tussen de caweg en de Esdoornlaan. Dit wei tot half juli duren. \fsluiting Plasweg/ Esdoornlaan Vanaf donderdag 15 juni verbindl het nieuwe riool in de Plasweg mi riool in de Esdoornlaan. Daarvoor men de aansluiting van de Plasw- de Esdoornlaan volledig afsluiten, stens een week kan het verkeer d doornlaan op de plaats van de aa ting van de Plasweg niet gebruike Zaterdag vierde LTC Soesti Ditmaal sloegen Charlottede en Tommy de la Rarnbelje de i punten voldoende om de eers Wernsen werd met 4-1 gewon Kwaliteit en klantgerichtheid. Da< materialen, gereedschappen en i kooppunten in Nederland en Bel en klantgerichtheid verwachten verantwoordelijkheid dragen vo( toeleveranciers. Mensen die hun en en die daardoor optimaal fun Wij zoeken een collega met MAV Driebergen of een jarenlange er' woording van de bedrijfsleider t van automaterialen, bezorgwerl< magazijnwerkzaamheden. Naast opleiding is het belangrij merciële instelling hebben met Affiniteit met auto-onderdelen i U komt te werken in een hecht wordt zeer gewaardeerd. De onderneming kent naast ee secundaire arbeidsvoorwaarde JB.V. Brezan Automat*

Soester Courant | 2000 | | pagina 16