ril, f JAN van ZAL Uitverkoop zomercollectie 10-50 KORTING PROGRAMMA - OVERZICHT Verdwenen Soest hervonden aruóhocK |R AD LO lOP SOEST! ELS -X, mi |«i4 Demonstratie van ballet en streetdance in Vijverhof Honderd jaar Vlaamse pöezie in 'Artishock - Literair' The Outpost Hil-ton herenmode jAfTStuYriS Provinciebestuur maakt start met actieprogramma cultuurbereik pagina» jnummer 12 l/OENSDAG 14 JUNI 2000 SOESTER COURANT PAGINA 9 -f -sjf Dierenlief Dierenleed de beste, de lekkerste WÊ haOj lU euey\ vcoafedl'en? Bij van ZAL zit je oké! AUTOSCHADESPECIALIST FOCWA n Leerlingen geslaagd voor beroepsexamen Donderdag 22 juni LEDUB GANT RIVERWOODS 0 O O m MARLBORO JOHNMILLER Voor diverse Vaderdag kado's Open tekenatelier Filmhuis: 'Rosie' SUBARU i Nieuwsdienst Ontmoeting met... Els Koop Benefietconcert SOV De Hangtafel d of u aan alle voorwaarden vol- /oonbon, waarbij alles klopt, wordt 3 gezet. Voor starters geldt de leef. eventule maatschappelijke of eco^ binding aan de regio Eemland' romers geldt de periode dat nien ig is op het huidig adres. ens de criteria bovenaan de kandi- ïtaat, worden uw persoonlijke gege- s leeftijd, gezinssamenstelling en gecontroleerd met de gegevens neentelijke Basisadministratie Per- evens. Zijn de gegevens juist dan woning door de eigenaar/verhuur- eboden. Accepteert u de woning u via de gemeente een acceptgiro u de leges ad 91,50 voor een huis- srgunning kunt betalen. kandidaat ïselecteerd voor een woning, dan innen 10 dagen na het verstrijken actietermijn benaderd door de ver- Ionder een aanbiedingsbrief is hei ilijk de woning van binnen te bekij- neeft geen zin tussentijds te infor- ar uw kansen. IET IN AANMERKING BENT GE- 'OOR EEN WONING ONTVANGTU :RICHT ten woningtoewijzing taten van de woningtoewijzingen eergegeven in een overzicht. Daar- aangegeven hoeveel reacties erop ng zijn ontvangen en of de woning starter of doorstromer is toegewe- wordt de leeftijd, de woonduur, de i maatschappelijke of economische n het daarbij behorende puntenaan- ïld. Op die manier kunt u een in maken van uw kansen op een der- e woning en eventueel uw woon- lanpassen. i woningzoekenden ie gevallen is het mogelijk om op 3 of sociale gronden een urgentie- 3 te verkrijgen. Slechts in een zeer aantal gevallen zal een dergelijke g, die slechts van toepassing is voor 'oning, worden verstrekt. Informatie kunt u verkrijgen bij de afdeling Pu ren van de gemeente, onderdeel ng. m onverhoopt een serieuze klacht ibben over de woningtoewijzing, dan 3 schriftelijk indienen bij de gemeen- Adviescommissie Woonruimtever- ostbus 2000, 3760 CA SOEST. nog vragen heeft over het toewij- teem dan kunt u daarvoor terecht bij h Wonen en Bouwen, bij SCW of de Publiekszaken van de gemeente )ok zijn hier informatiefolders be- ir. swest Eemland bestaat uit de ge- Soest, Amersfoort, Baarn, Bunscho- ines, Leusden en Woudenberg. dit blad. Onvolledig of onjuist in- i niet behandeld. okken verhuurder) betrokken verhuurder) 1 rtwn I k i ,y f*' de foto van Verdwenen Soest van 24 [éi zijn enkele reacties gekomen. Om- it de foto zo oud is vermoedden we it al. Hij is gemaakt Anno Domino 199, ter gelegenheid van het feest van Eerste Heilige Communie in de H.H. ftrus en Paulus Kerk, toen nog de eni- jp katholieke parochie in Soest. Uit het lekje De Geschiedenis van Soest deel j"de Petrus en Paulus parochie", ge- ireven door de heer F.S.I.Knaapen, ijn we toch iets meer te weten gekomen rer de mensen op deze foto. In het lidden staat pastoor Johan Paul Reij- ler, geboren te Griethausen (Pruisen) 18 januari 1846. Hij was nog maar :t enkele weken pastoor in Soest toen de foto werd gemaakt. Zijn vorige indplaats was Winschoten, waar hij m&t 24 maart 1899 verbleef. Reijmer was ae opvolger van pastoor Peer, die eni- weken tevoren, op 8 maart, was over- jden. :ijmer werd "de Organisator" ge temd. Hij is tot aan zijn emeritaat |>18 in Soest gebleven en heeft veel tor de bevolking van Soest gedaan, toral op het gebied van het onderwijs, [ij stichtte een beroepsschool voor tuwvakken, een soort tekenschool. jnder het pastoraat van Reijmer wer- Jen meerdere activiteiten uitgevoerd "buiten bezwaar van de kerkekas", met andere woorden: hij betaalde uit eigen middelen. Een voorbeeld: in 1904 wordt de kerk nog met petroleum ver licht, maar in de pastorie heeft de pas toor voor eigen rekening elektriciteit la ten aanleggen. Op de vraag van het bis dom waarom hiervoor geen machtiging is aangevraagd, antwoordt de pastoor op 27 juni van dat jaar dat hij deze machtiging niet nodig achtte omdat be taling uit eigen middelen werd voldaan, met als motivering: "wij kunnen dan eens zien of dit later voor de kerk ook zou kunnen". De elektriciteit werd ge leverd door een eigen Soester "centra le", die door de firma Swager was ge bouwd aan de Lange Brinkweg. Verder zien we op de foto twee kape laans (een tweede kapelaan was juist een jaar tevoren (1998) benoemd). Na men: kapelaan Chr. van Vilsteren en kapelaan Ph.J.J. Inden. Kapelaans kre gen in die tijd een jaarsalaris van f 300,00, waarvan f 250,00 voor rekening van de kerkkas en f 50,00 door de pas toor werd bijgedragen. Geen florissant bestaan. Weliswaar hadden ze gratis kost en inwoning, maar ze hoorden er wat kleding betreft perfect uit te zien en er werd verwacht dat ze als liefdadig heid ook regelmatig een duit in het zak je deden. Verder op de foto helemaal rechts de koster, de heer L. Ravensloot. Er is ons gezegd dat de foto is gemaakt tegen de achterkant van de toenmalige pastorie, wat nu de muziekschool is. De namen van de communicantjes we ten we nog steeds niet. Van de bruidjes hebben we doorgekregen dat het bruidje in het midden voor de pastoor Corne- lia van den Dijssel moet zijn en me vrouw Huurdeman belde dat bijna zeker haar moeder ook dat jaar tot de bruid jes behoorde, maar ze weet helaas niet niet waar ze op de foto staat. Voor de volledigheid vermelden we dat deze foto in 1994 ook al eens in de rubriek Verdwenen Soest heeft gestaan. Tip. Wilt u op een leuke manier kennis maken met ons product, geef u dan nu op voor onze promotiedag op vrijdag 23 juni a.s. BEL VOOR INFO: 035 - 678 05 91 SALON PARFUMS MAKE-UP SKIN CARE WORKSHOPS Amivedi Telefoon 60134 87, bgg 06-5196 38 73 VERMIST: Zwarte kater, schuw, ruwe huid bij staart-inplant, G. van der Veenstraat (Soest). Cyperse kater, wit bij mondje, zwarte lipjes, voor witte teentjes achter laarsjes, wit op kin en buik, spits kopje, grote oren, schuw, van balkon gevallen/ge- sprongen, v. Goyenlaan (Soest). GEVONDEN: Zwart-witte kater, Felix-tek, erg groot, zwakke achterhand (zwalkt), oude vlooienband, Stadhouderslaan (Soest). Ook te beluisteren op Radio Soest elke maandag tussen 12.00-13.00 uur. BANKETBAKKERIJ Soesterbergsestraat 53yèoest Telefoon 035-6012050 Mijn naam is Flair Stationair*. Mijn auto is mijn kantoor. Zakelijk reis ik veel. Ik ben zeer tevreden over de service van Van Zal. Er stond direct een vervangen de auto voor me klaar! Ik kan u zeggen: '0m privacy redaosn zijr Beckeringhstraat 11, 3762 EV Soest, tel.: 035 - 6011018, fax: 035 - 6026672 GARANTIEBEDRIJF Komende zaterdag (17 juni) organi seert balletstudio Sylvia uit Soest een demonstratie van ballet en streetdance in de zaal van de Vijver hof (Klarinet). De leerlingen van Sylvia Refos laten daar zien wat ze allemaal geleerd hebben. Balletstudio Sylvia, gevestigd in Artis- hock, geeft les in het systeem van de Royal Academy of Dancing. De RAD is 's werelds grootste en invloedrijkste organisatie voor klassiek ballet. Het hoofdkantoor is in I.onden en over de hele wereld geven goed opgeleide do centen les in het RAD-systeem. Kinde ren leren klassiek ballet door de Gra- des-lessen en mee te doen aan de Gra- des-examens. De RAD biedt naast bal let voor het plezier en als hobby ook ballet -voor de professional. Voor leer lingen die vaker per week willen trainen en hun balletopleiding serieuzer nemen, eventueel met het doel zélf balletdocen te te worden, zijn er Major-lessen en Major-examens. Balletstudio Sylvia is twee jaar geleden met deze Major-les sen begonnen onder de noemer voorop leiding. Sylvia Refos is heel blij dat, na twee jaar hard trainen, de eerste groep leerlingen klaar was voor het eerste Major-examen (pre-elementary). Op 6 juni j.1. deden ze examen, waarvoor de Engelse exami- natrice miss O'Hara van de Royal Aca demy of Dancing speciaal naar Neder lands kwam. De gelukkigen - alle drie 13 jaar oud -zijn: Suzanne Kniest, Kim Hoogeboom en Teddy van der Ham. Bijzondere prestatie Dat is een heel bijzondere prestatie, want de Major-examens zijn beroeps examens waarin de leerlingen veel strenger beoordeeld worden dan in de Grades-examens, die bedoeld zijn voor amateurs. Er worden hoge eisen aan de techniek gesteld, o.a. houding en plaat sing van het gewicht, gebruik van de uitdraai, gestrekte voeten, rechte heup- lijnen, correct gebruik van de armen, kracht en balans. Verder wordt er geke ken naar muzikaliteit, danskwaliteit, uit straling en het gebruik van de ruimte. De meisjes gaan nu verder werken aan het volgende Major-examen (elementa- ry)- Wie eens wil zien wat Balletstudio Syl via allemaal te bieden heeft is op zater dag 17 juni hartelijk welkom in de Vij verhof aan de Klarinet in Overhees. Van 14.30 tot 15.40 uur geven de leerlingen er een leuke demonstratie. De entree is f 4,00 voor volwassenen en f 3,00 voor kinderen t/m 15 jaar; inclusief een con sumptie. Alle leerlingen, de kinderen vanaf 4 jaar tot en met de volwassenen, dansen mee. Er wordt zowel streetdan ce als klassiek ballet gedaan. Verder zal er informatie worden gegeven over het volgende cursusjaar. Voor alle informa tie: Sylvia Refos, tel. (0346) 554903. Onder de titel "Van Guido Gezelle tot Herman de Coninck" houdt de Amersfoortse letterkundige Jef van de Sande een lezing in het Artis- hock-gebouvv op donderdag 22 juni om 20.00 uur. Op uitnodiging van de SLAS en "Artis- hock - Literair" bespreekt hij zes be langrijke Vlaamse dichters van de vori ge eeuw: Guido Gezelle, Karei van de Woestijne, Paul van Ostayen, Hugo Claus, Christine D'haen en Herman de Coninck. Wie de lezing van Jef van de Sande heeft bijgewoond over de mooi ste gedichten van Noord-Nederlandse poëten uit de vorige eeuw, weet nog dat deze "close-reading" een bijzondere, li teraire ervaring was. De teksten worden in Artishock, Steen- hoffstraat 46a, aan de bezoekers uitge reikt en gelezen door bestuursleden van de SLAS. Presentatie: Jan Visser. Toe- Jef van de Sande. gang: f 7,50. Leden gratis. Reserveren is aan te bevelen: 035-6019577. LU CC LIJ 0 I CC 3 LU Q CC 0 "O 1 CD H J3 PARFUMERIE Zuidpromenade 2° Soest Parfumerie 035 - 601 59 62 De provincie start met de voorberei ding van haar Actieprogramma Cul tuurbereik 2001-2004. Het plan van aanpak daarvoor hebben gede puteerde staten vastgesteld. Doel van het actieprogramma is meer pu bliek en een meer gevarieerd pu bliek te betrekken bij cultuuruitin gen. Want nog te weinig mensen hebben nu profijt van wat musea, theaters, archieven en bibliotheken bieden. Vooral jongeren en allochtonen voelen zich niet aangesproken. De provincie wil samen met gemeenten en allerlei instel lingen werken aan verandering. Bijvoor beeld door de museumschatten op inter net te zetten, door theatervoorstellingen op 'gekke plekken' uit te voeren, door meer cultuur op school. Minstens zo belangrijk is de inbreng van allerlei pu blieksgroepen, zoals jongeren en allocht- Bij het Actieprogramma Cultuurbereik kiest de provincie voor een doorlopen de wisselwerking in de ontwikkeling van plannen. Om te beginnen organiseert de provincie begin juni een serie rondeta felgesprekken met sleutelfiguren uit het culturele veld en met gemeenten. Doel is ideeën te genereren en uit te wisselen. De volgende fase is die van uitwerking, waarbij in vervolggesprekken en discus sies de ideeën steeds vastere vorm krij gen, uitmondend in concrete plannen en afspraken. Deze fase loopt tot novem ber 2000. De laatste fase is die van po litieke besluitvorming. Eind december moet het actieprogramma door provin ciale staten van Utrecht zijn vastgesteld. Niet alleen de provincie Utrecht stelt een actieprogramma op. Ook de ande re provincies doen dat, evenals 30 gro te gemeenten in ons land, waaronder Amersfoort en de stad Utrecht. Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 Zondag 18 juni De tekenclub van de vereniging Artis hock organiseert een open atelier por tret- en modeltekenen op zondag 18 juni van 14.00-16.30 uur. Als model is er dan Annemarie, die gekleed in haar theaterkledij ten tonele zal verschijnen. De toegang is gratis. Vooraf opgeven is niet nodig. Tekenmateriaal moet door de deelnemers zelf worden meege bracht. Tijdens het open atelier is bege leiding aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden of de deelnemers zono dig op weg te helpen. Tijdens de pauze is er gelegenheid voor een drankje. In lichtingen: H. Prinsen, tel. 035- 6019038. Maandag 19 juni Het succesvolle debuut van Patrice Toye (België) heeft prijzen gewonnen op inter nationale filmfestivals in Vlaanderen, Valladolid en Senttie. Rosie is dertien, brutaal en kwetsbaar. Ze staat met het ene been in het dro menland van een kind, met het andere in de nuchtere wereld van de volwasse ne. Maar Rosie staat in de eerste plaats in haar eigen wereld, een plek waarin verbeelding naadloos in werkelijkheid kan overgaan, waarin tussen droom en daad geen praktische bezwaren staan. Zo idyllisch en sprookjesachtig als haar belevingswereld is, zo grauw en grijs is haar omgeving. Rosie woont samen met haar hardwerkende moeder Irene in een kleine flat in een zielloze volkswijk. Moeder en dochter houden van elkaar, maar het doet Rosie pijn dat ze haar moeder geen moeder mag noemen. Ire ne is namelijk op zoek naar een man en vraagt Rosie zich te gedragen als haar kleine zusje. Noch in de flat, noch in Rosies droomwereld is er plaats voor moeders gokverslaafde broer Michel. Rosie wil de realiteit een schop geven, een welgemikte trap in de richting van haar sprookjeswereld. De Duivel zit in haar hoofd. Rosie belandt in een geslo ten instelling. Een deel van haar myste rieuze verleden onthult ze in brieven aan Jimi, een mooie rebelse straatjongen. In Rosies ogen is Jimi haar prins. Want Rosie is een tsarina, en een tsarina gaat voor niets minder. Aanvang 20.30 uur. Entree 9,00; CJP/65+ 7,00. Reserveren: maandag t/m vrijdag 9.00-13.00 uur, tel. 6019577. Automobielbedrijf Gebr. van der Pouw Kraan bv TEVENS UW ADRES VOOR GOEDE GEBRUIKTE OCCASIONS V^Middelwijkstraat 40-42, Soest. Tel: 035 - 601 42 89^ i werk: Dit programmaoverzicht van Radio Soest, in samenwerking met de Soester Courant, staat onder redac tie van Ab Faas en Jan Visser. Kopij voor deze nieuwe rubriek moet uiter lijk ingeleverd worden op donder dagmorgen in de studio van Radio est, Raadhuisplein 1. ngezonden brieven over en reacties I op de programma's zijn ook harte lijk welkom. Het adres is: Postbus ^062, 3760 DB Soest; fax: (035) |093860. aantal kamers: ind. irtner (datum invullen) 3en aangebracht ■houden behorende ningen nodig romer (7) Sewest Eemland* (10) ïneengesloten periode van emland* (9) aagt meer dan 75 KM (3) en over een Hing. Redactie-overleg voor 'Soest Actueel'. fójf keer in de week verzorgt redacteur Ad van Wijngaarden sinds drieëneen half jaar voor "Soest Actueel" (van 9 tot [10 uur) de nieuwsdienst op Radio Soest. De korte berichten haalt hij meestal uit de regionale dagbladen van de vorige 'avond, uit pers- en faxberichten die bin nenkomen, uit verenigingsbladen die worden toegestuurd of hij plukt ze van |de televisie. ■Het mooiste is t^tuurlijk wanneer Ra dio Soest zelf het nieuws "op straat" vindt of hoort vanuit het gemeentehuis. Wat dat laatste betreft volgt Henk de Jong elke woensdag de B. W. briefing van de gemeentevoorlichting. De kracht van Radio Soest is dat een kort nieuwsbericht meteen wordt uitge diept door de betrokkenen in de studio uit te nodigen voor een interview, live in de uitzending. Voorbeeld. Vorige week meldde de nieuwslezer de plannen om de zg. aanleunwoningen rond Molen schot af te breken voor nieuwbouw. In dezelfde uitzending had Ernst Jawetz een gesprek met de woordvoerster van de bewoners, die van de afbraakplannen hevig geschrokken zijn. Radio Soest is geen nieuwszender zoals Radio I uit Hilversum, maar de luisteraar in ons dorp krijgt toch in "Soest Actueel" en in "Lunchroom" tussen de middag een rijke schakering nieuwsberichten te ho ren waar geïnteresseerde bewoners hun voordeel mee kunnen doen. Iedere rechtgeaarde Soester wil weten wat er bij hem en haar om de hoek gebeurt. In het beperkte zomerprogramma van juli en augustus wordt aan de nieuws dienst niet getornd. Wie het werk leuk vindt en de redactie wil versterken is van harte welkom. Kom eens kennismaken. Ze zijn er echt nog, gedreven idealisten. Een daarvan is Els Koop. Ze vertrok als 18-jarig meisje met een diploma kinder verzorging op zak voor twee jaar naar Brazilië. Als enig kontakt had zij daar een oom die bisschop was en die haar hulp goed kon gebruiken. Als nuchtere Hollandse stond zij daar om "iets" te gaan doen voor de straatkinderen van 7 t/m 12 jaar in de plaats Lins, met ca. 80.000 inwoners en heel veel armoede. In een oude koeienschuur is zij begon nen en met steun van o.a. de Lions ter plekke is er een ruimte gekomen waar dagelijks zo'n 250 kinderen worden op gevangen, die daar worden gevoed en die een stukje hygiëne wordt bijge bracht. Ze .^'rijgen ook les, voor zo ver daar materiaal voor aanwezig is. Nu zijn ze zo ver dat ze hun eigen eten verbou wen en kleding naaien, meubels maken, etc. Els Koop werkt daar als enige Neder landse en heeft 50 a 60 vrijwilligers om zich heen, waaronder een aantal vaste krachten. Tijd voor heimwee heeft ze nooit gehad. Ze leeft voor de liefde en de dankbaarheid die ze van haar kin deren ontvangt. Bang is ze ook niet, ondanks dat duistere figuren haar huis gedeeltelijk hebben vernield en haar drie visvijvers vergiftigd. De twee jaar zijn uitgelopen op ruim 10 jaar en het eind is nog niet in zicht. Ze gaat weer met veel plezier terug. Onlangs ontving ze voor haar werk de Mundial KRO Award 2000. Daaraan is een geldprijs verbonden van f 25.000. Een bestemming voor dit geld is er al. Er zal een mediatheek worden gebouwd voor een opleiding op het gebied van computers. De kans op een baan wordt daardoor vergroot. Ook zal er een bibli otheek worden ingericht. Kortom, een goede besteding. Ook de Derde Wereldgroep in Soest draagt Els Koop een warm hart toe. Wie dit werk wil steunen kan een bijdrage storten op nr. 1133444 van de Postbank t.a.v. Misacor o.v.v. Els Koop. Een uit gebreid gesprek met Els Koop is te be luisteren in het programma "Ontmoe ting met..." op dinsdag 20 jimi om 10.00 uur en in de herhaling op woensdag 21 juni om 16.00 uur. Op zaterdagmiddag 13 mei heeft de Soester Orkest Vereniging onder leiding van Stephan Pas een benefietconcert gegeven in de Pauluskerk te Baarn. Een registratie van dit concert wordt uitge zonden op zondagmiddag 18 juni om 14.00 uur in het wekelijks programma Interludium van Jacques van de Griendt. Solistische medewerking aan dit concert is van Tora Schuurman, viool, en Jan Hulst, altviool. Tora Schuurman is een leerling van Theo Olof. Zij is concertmeester bij de Soes ter Orkest Vereniging en treedt regelma tig solj^tisch op. Jan Hulst is leerling van Jan Damen en Jo Juda en behaalde aan het Amsterdams Conservatorium het solistendiploma, waarna hij concertdi rectie studeerde bij Felix Hupka. Hij was concertmeester bij het Kunstmaand Orkest (Amsterdams Filharmonisch Orkest), lid van het Concertgebouw Orkest en jarenlang lid van het Amster dams Strijkkwartet. Verder was hij tot voor kort vioolleraar aan de conserva toria in Groningen, Zwolle en Rotter dam. Beide solisten treden in dit concert op in de Sinfonia Concertante in Es van Mozart. Verder staat op het programma de Ouverture "Der Schauspieldirektor", eveneens van Wolfgang Amadeus Mo zart, en de Serenade nr. 1 in D van Jo- hannes Brahms. Het nieuwe programma "De Hangtafel" wordt dit seizoen voor de laatste keer uitgezonden op vrijdag 16 juni om 10.00 uur. Herhaling op dinsdag 20 juni om 16.00 uur. Onder leiding van Jan Visser discussiëren de Soesters Neks Blommers (wethouder), Eit Algra (oud- leraar) en René Eijbersen (ex-televisie presentator) over landelijke en interna tionale gebeurtenissen die in de belang stelling staan. Het forum buigt zich deze maand o.m. over de ramp in Enschedé, het toekomstige rekeningrijden, Euro 2000, de commissie Bakker, Paars III? en Nederland te vol (Boris Dittrich)? De hangtafel is in onze moderne, snel le samenleving een nieuw fenomeen en wordt vaak aangetroffen in supermark ten, benzinestations, cafetaria's, etc. Passanten kunnen staande met elkaar wat praten, omdat "zitten" in deze ge legenheden volgens de horecawet ver boden is. Techniek: Fredy Timmer. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 15 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 CULTUUR IN DE REGIO pr. l^onneke Meijer. 11.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon. 12.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider. 13.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 14.00 OPERETTELAND Streken, landen en steden; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK (H) 17.00 LUNCHROOM (H) 18.00 CULTUUR IN DE REGIO (H) 19.00 Radio M. VRIJDAG 16 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 DE HANGTAFEL pr. Jan Visser. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Elly v.d. Wel. 12.00 LUNCHROOM pr. Inske den Duik. 13.00 MISDAAD pr. Dick de Vree. 14.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 JAZZ UIT ARTISHOCK pr. Semmy Prinsen/Rosamint Faas 19.00 Radio M. ZATERDAG 17 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo Samplonius. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 Radio M. 09.00 RELIGIE EN POEZIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU (H) 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenesteijn/Wim Kiezebrink. 13.00 DEZE WEEK pr. Eef v.d. Horst. 14.00 INTERLUDIUM sst. Jacques v.d. Griendt. 15.00 DIVERTIMENTO sst. Jacques v.d. Griendt. 16.00 SUNDAY AFTERNOON jongerenprogramma; pr. Ivo Samplonius/ Gertjan Dijkgraaf. 18.00 KERKDIENST opname uit de Vredekerk (SoW) Soesterberg sst. Rob van Drie 19.00 GEESTELIJKE MUZIEK 20.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 21.00 Radio M. MAANDAG 19 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK pr. Lonneke Meijer. 11.00 ACHTER DE GEVEL pr. Gerda Alders. 12.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders 13.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 14.00 UIT HENKS HOGE HOED 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 Radio M. en/Mieke Boon; aanvragen: tel. 6093851. 12.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 13.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 14.00 RATJETOE pr. Ingrid de Jong. 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 DE HANGTAFEL (H) 17.00 LUNCHROOM (H) 18.00 VAN PSALM TOT POP MOEDERS VERHALEN 19.00 DE VERREKIJKER HET KOMPAS christelijk kinder/jeugdprogramma. 20.00 ZINGEN MAAKT BLIJ WEG MET HOBBELS pr. Ellie van Tol/Menno Schuit. 21.00 BOEK BINNENSTEBUITEN pr. Herman Spoor. 22.00 WAAR ABRAHAM DE MOS TERD HAALT POSTLUDIUM 23.00 Radio M. WOENSDAG 21 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Annelies Nelis/Ina Aangeenbrug. 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN gemeentevoorlichting; pr. Yvonne Dijkhuis. 12.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst. 13.00 OVER HET VOETLICHT sst. Ad van Wijngaarden. 14.00 FELICITATIEUURTJE 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 ONTMOETING MET... (H) 17.00 LUNCHROOM (H) 18.00 RADIO SOEST NON-STOP 19.00 SUNDAY AFTERNOON (H) 21.00 Radio M. ZONDAG 18 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp. DINSDAG 20 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst.Ivo v. Gurp. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 ONTMOETING MET... 11.00 UW FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van jfuur- Hulpdienst Radio Soest Wie niet weet waar Radio Soest op de zender zit of hoe men de lokale omroep onder een voorkeuzetoets kan zetten, kan bellen met de hulpdienst van Radio Soest: tel. (035) 6093851 (werkdagen 09.00-16.00 uur). Als het probleem tele fonisch niet kan worden opgelost komt een vrijwilliger van Radio Soest op af spraak langs om een moeiteloze ontvangst te regelen. Radio Soest: kabel FM 107.9; ether FM 105.9.

Soester Courant | 2000 | | pagina 9