Het nieuwe visitekaartje van uw Rabobank Groei op basis van specialisme Zet je carrière in de stijgers bij de Rabobank Rabobank Hulpv< Nieuw kantoor in Soest opent binnenkort haar deuren WOENSDAG 12 Soest-Baarn Geslaagden Rob Honing, Dij^èür Zakelijke Relaties Theo Oskam, Adjunct-directeur In Soest nadert de nieuwbouw van het hoofdkantoor van Rabobank Soest-Baarn zijn voltooiing. De kloeke afmetingen en de eigentijdse architectuur met uitgebalanceerde, vriendelijke contouren doen recht aan waar wij als bank voor staan. Rabobank Soest-Baarn is een snelgroeiende en moderne, uitnodigende organisatie met een frisse kijk op financiële dienstverlening. Het sleutelbegrip is al even gevallen: 'dienstverle ning'. Hoewel de wereld om ons heen razendsnel verandert, blijft voor de dienstverlening toch sim pelweg het oude adagium intact: wat wil de klant? En hoe kunnen wij hem of haar daar het beste bij helpen? Als Rabobank stellen wij de financiële wensen van onze klanten centraal. Op die basis bieden wij samenwerking, deskundig heid en oplossingen aan die op maat zijn gesne den. En die daarmee onze klanten concreet helpen om hun doelstellingen te realiseren. Snelheid en gemak De nieuwbouw van ons hoofdkantoor moet ook in dit licht worden gezien. De samenleving ont wikkelt zich in een dynamisch tempo. Eén- en tweepersoons huishoudens, tweeverdieners, flex- werk, timesharing... in de afgelopen jaren zijn ze heel normaal geworden. Dit betekent wel dat veel mensen minder tijd hebben om naar de bank te gaan. Zaken als bijvoorbeeld geld opnemen of storten, of een bankpas of cheques afhalen, moe ten snel kunnen gebeuren. Daar is ons nieuwe hoofdkantoor dan ook op ingericht. Door de toe passing van moderne en gebruikersvriendelijke apparaten kunt u veel voorkomende bankzaken zelf afhandelen. Vlot en gemakkelijk. Persoonlijk advies Ook groeit de behoefte aan meer intensieve en persoonlijke advisering. Dit heeft onder meer te maken met de invoering van het nieuwe belas tingstelsel. En vooral ook met de verschraling van de overheidsvoorzieningen, waardoor u meer zaken voor uzelf moet regelen. Denk bijvoorbeeld aan uw pensioen, de studiefinanciering voor uw kinderen, de verzorging van de nabestaanden. Hoe legt u voldoende geld opzij, maakt u opti maal gebruik van de fiscale vrijstellingen, en houdt u genoeg armslag om er nu ook goed van te leven? Een complexe vraagstelling waar de nodige tijd en deskundigheid in gaat zitten. Voor de persoonlijke advisering zijn er in de nieuwe bank voldoende comfortabele spreekhoeken en spreekkamers ingericht. De Rabobank is de grootste bank van Nederland. Met bovendien de hoogste internationale waardering voor kredietwaardigheid: de triple A status. Op plaatselijk niveau trekt Rabobank Soest-Baarn die lijn onverminderd door. Zowel in de particuliere sector als - met name - op de bedrijvenmarkt heeft onze bank in dit werkgebied het grootste marktaandeel. Een aandeel dat bovendien een stijgende lijn blijft vertonen. Rabobank Nederland is landelijk gezien de grootste werkgever in de financiële dienst verlening. In deze regio doen wij, met circa 100 medewerkers verdeeld over vier kanto ren, die reputatie alle eer aan. Want ondanks de toenemende rol van de technologie - en de arbeidsbesparing die dat oplevert - blijft ons werk toch vooral mensenwerk. Dynamisch werkterrein De wereld van de Rabobank is er één van constante verandering en vernieuwing. Nieuwe wetgevingen vergen een voortdu rende aanpassing van onze producten, des kundigheid en advisering. Onze medewerkers volgen dan ook regelmatig cursussen en opleidingen. Daarnaast is het ook zaak om onze klanten op de hoogte te houden van nieuwe ontwikkelingen. Door met name per soonlijk contact, maar ook door de organisa tie van onder andere seminars. Ook de voort razende technologie dwingt ons om alert te blijven. Nieuwe informatie- en distributieka nalen bieden mogelijkheden om onze klan ten nog sneller en efficiënter van dienst te zijn. Als klant mag u dat ook van ons ver wachten. Want zoals gezegd: üw belangen en ambities staan centraal bij uw Rabobank. Samenwerkende specialisten Juist in een omgeving vol veranderingen is actuele deskundigheid van essentieel belang. Daarnaast hechten wij sterk aan per soonlijke advisering en aan het onderhou den van duurzame relaties met onze klan ten. Dit alles kan alleen als je gesegmen teerd te werk gaat. Met afdelingen en advi seurs die elk hun eigen klanten en werk zaamheden hebben. En vooral: hun eigen Bij Rabobank Soest-Baarn zijn gekwalificeerde én gemotiveerde collega's altijd welkom. U komt dan terecht in een prettige, inspire rende werkomgeving. Een bank met een schitterend nieuw kantoor, een platte organisatiestructuur en een informele bedrijfscultuur. En bovenal: met uitstekende individuele ontplooiingsmogelijkheden. Doorgroei wordt op allerlei manieren gestimuleerd. En binnen de landelijke Rabobankorganisatie, 's lands grootste werkgever in de financiële dienstverleningzijn er altijd wel vacatures die aansluiten op uw carrièreplanning. Maar vooralsnog kunnen wij zelf wel een aantal nieuwe collega's gebruiken specialismen. Daarom werkt Rabobank Soest- Baarn met drie segmenten: Cliënten Advies, Financieel Advies, Rabobank Huis Hypo theekadvies en Bedrijven. Afdelingen die elk hun eigen deskundigheid en taken hebben, maar die ook soepel samenwerken waar dat nodig is. Zodat u ais klant via één aan spreekpunt beschikt over alle kennis die u zich kunt wensen. Cliëntadviseurs m/v Als cliëntadviseur komt u te werken in de nieuwe bank in Soest, U bent voornamelijk bezig met het adviseren over en verkopen van financiële pro ducten. Daarbij luistert u goed naar uw klanten, u stelt de juiste vragen, en u leidt klanten door naar collega's als u merkt dat er behoefte is aan een meer specialistisch advies. Medewerker Cliëntenservice m/v Als medewerker Cliëntenservice ondersteunt u de collega's van Cliënten Advies op commercieel en administratief gebied. U maakt afspraken voor uw collega's, geeft telefonische adviezen en zorgt voor een correcte administratieve afhandeling. Gastvrouw/receptioniste m/v Voor het nieuwe hoofdkantoor in Soest zoeken wij representatieve, gastvrije en klantvriendelijke kandidaten die als eerste aanspreekpunt zullen fungeren voor onze klanten. U ontvangt de klan ten, verstrekt informatie en verwijst hen door naar uw collega's van de Rabobank. De bovenstaande functies zijn zowel fulltime als parttime in te vullen. Wij verwachten van u dat u minimaal een MBO-opleiding hebt voltooid. Bovendien heeft u een klantgerichte en commer ciële instelling, beschikt u over goede contactuele vaardigheden en kunt u uitstekend zelfstandig werken. Beleggingsadviseur m/v Rabobank Soest-Baarn beheert een uitgebreid beleggingsportfolio van zowel grote als kleine klanten. Als beleggingsadviseur speelt u een cen trale rol in de verdere groei van de beleggingsac tiviteiten van de bank. U adviseert over en ver koopt producten op het gebied van beleggen en effectenbeheer, u stelt een marketingplan op voor uw marktsegment en realiseert dat, onder meer door het initiëren van lokale marktbewerkingsac ties. U werkt in een team van vijf adviseurs. "Wij zoeken een medewerker met een opleiding op HBO/WO niveau. U beschikt over bewezen suc cesvolle commerciële en advieservaring en enige leidinggevende ervaring. Senior account manager bedrijven m/v Als senior account manager bedrijven beheert u de grotere accounts en fungeert u voor hen als aanspreekpunt voor alle financiële vraagstukken en transacties. Dit varieert van cashflow-vraag stukken en internationaal betalingsverkeer tot de begeleiding bij bijvoorbeeld fusie, beursgang, overname of bedrijfsbeëindiging. U heeft mini maal een opleiding op HBO-niveau en u kunt bogen op enkele jaren ervaring als bedrijfsadvi seur of account manager bedrijven. Directiesecretaresse m/v Als directiesecretaresse behandelt u onder meer de binnenkomende en uitgaande post, u beheert de directieagenda en verzorgt de correspondentie. Tot uw taken behoren ook het mede opstellen van het interne informatiebulletin, voorbereiden en notuleren van vergaderingen, ontvangen van bezoekers, archiveren en mede uitvoeren van de salarisadministratie. Wij zoeken hiervoor een representatieve, sociaal vaardige en servicegerich- te collega. U heeft enkele jaren ervaring als direc tiesecretaresse, ervaring met Word, Powerpoint en Excel. Voor nadere informatie over al deze functies kunt u contact opnemen met Jan Porte, directeur van de bank, telefoon: (035) 609 63 54. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J.Porte, Rabobank Soest-Baarn, Postbus 84, 3760 AB Soest. U kunt ook per e-mail' reageren: info@rabobank-soestbaarn.nl GRIFTLAND CO Mavo: Deborah Boer. Doris Dij Fagel, Stefan Toon, Libel Havo: Fenke Hartman. Richard vel, Frank Renzenbrink. Vwo: Rianne van der HuIsl Ali rus, Marije de Vries. j na abc Weekend-opvangdien Maatschappelijke Dien Hulp in dringende mcx zaterdag, zondag en alge feestdagen, tel. 624555; Stichting Hulpdienst Hulp aanvragen dagelijl en 10.00 uur, tel. (0 352626 of 351658. Nazorg borstkankerp Informatie: Borstkanker trum Utrecht (BIC) 2319924, di. t/m. vrij uur. Vrouwenspreekuur Iedere donderdag 20. Stadsring 31A Amersfoort, tel. (033) 4 anoniem wilt blijven kaï Meidentelefoon Voor specifieke mei Maandag 19.00-21.00 16.00-18.00 uur; don 21.00 uur, tel. (030) 2 Vrouwen in de Bijstai Vrouwen die problemer terrein van de bijstand mee terecht bij de werk in de Bijstand, telefo 12.00-13.00 of na 18. tel. 6017431 of 601855 Spreekuur: elke 2e maand, 10.00- 11.30 u nationaal Vrouwenceni 313. Slachtofferhulp Soes Praatpaal en vraagbaal fers van misdrijven en v len, tel. 6027719. Slachtofferhulp Eeir 24 uur per dag telefor voor Soest, Soestdijk tussen 7.00 en 23 6027719; tussen 23.0i via de meldkamer van se politie, tel. 033-46f AJ-Anongroep Soes Steun aan familie van t matig veel drinkt of drc (Soest) of 5415474 (E Ouders van een ovei Landelijke zelfhulpor tactadres: Eveline Mc straat 543, 3765 6014310. Thuishulpcentrale 1 De THC biedt partne dementerenden, van en ouders van verstane lijk gehandicapte kim actief of passief oppas ligers. Informatie: tel. Stichting Thuiszorg voor verpleging en v huren, en kopen van voedings- en dieetvra tiebureau voor zuigeli tel. (033) 4600046. Maatschappelijk V Spreekuur op werkda en 10.00 uur. Bui thestraat 74, tel. 603 Jongerenspreekuu Voor jongeren van 12 dag 15.30-16.30 uu Amersfoort. Psychoprofylaxe Stichting Psychopro ding op de bevalling, v.d. Poll, Clauslaan 2 tel. 6031396. Steunpunt Rouw e.o. Contactadres: Nellei Brinkweg 18, 3761 6022122 (9.00-11. 6014310. Seniorenbus Informatie en opga 09.30-16.00 uur, tel Anonieme Alcoh A.A.-werkgroep So Veenbesstraat 2: di uur. Informatie: tel. (035) 6021558. A.A.-werkgroep De nesserweg 10, Baai 19.30 uur. Infor 6013027 en 60229: Zwangerschapste Voor problemen ro schap, dagelijks 13 (035) 6260660. Personenalarmei Een mogelijkheid c pen in geval van n aanmelding, tel. 60 tariaat SWOS, tel. SOL/Schreeuw o Hulp bij ongewensi na abortus; Ruitei

Soester Courant | 2000 | | pagina 14