Verdwenen Soest radio! PROGRAMMA - OVERZICHT Stormvogels 'Alter Ego' in Cabrio met Berna Kousemaker ^Dogterom Soest 50 jaar geleden 7 OP SOEST r PAGINA 8' WOENSDAG 9 AUGUSTUS 2000 SOESTER COURANT PAGINA 9 er 16 Zaterdagavond in het openluchttheater 'Tweede feestweek bij De Vrije Teugel de beste, de lekkerste Langs 's Gravelandse buitenplaatsen SUBARU Kankerbestrijding zoekt collectanten in Soest Netzo uniek als uw kind Gasondemom Zangtalenten opgelet! Museum Oud Soest Historische Vereniging Soest Leven op de Engh De buurvrouw fhuiszorg Rectificatie Oppeppertje- van-de-week alle voorwaarden vol- arbij alles klopt, wordt r starters geldt de leef- atschappelijke of eco- i de regio Eemland.* t de periode dat men j luidig adres. ia bovenaan de kandi- i uw persoonlijke gege- szinssamenstelling en erd met de gegevens Basisadministratie Per- de gegevens juist dan r de eigenaar/verhuur- cepteert u de woning,; meente een acceptgiro id 91,50 vooreen huis- ;unt betalen. it voor een woning, dan I agen na het verstrijkend benaderd door de ver- aanbiedingsbrief is het ing van binnen te bekijf zin tussentijds te infor-, en. NMERKING BENT GE WONING ONTVANGT U ïgtoewijzing de woningtoewijzingen n in een overzicht. Daar-| n hoeveel reacties er op rangen en of de woningl loorstromer is toegewe-[ eeftijd, de woonduur, dej ppelijke of economische tij behorende puntenaan-r i manier kunt u een in- n uw kansen op een der en eventueel uw woon-] zoekenden i is het mogelijk om op| e gronden een urgentie-^ gen. Slechts in een zeer 'allen zal een dergelijke its van toepassing is voor 'den verstrekt. Informatie j (rijgen bij de afdeling Pu-j Ie gemeente, onderdeel! )pt een serieuze klachtl de woningtoewijzing, danl k indienen bij de gemeen-r immissie Woonruimtever-| 00, 3760 CA SOEST. en heeft over het toewij-! kunt u daarvoor terecht bij) sn Bouwen, bij SCW of de^ zaken van de gemeentel lier informatiefolders be-j nland bestaat uit de ge-| lersfoort, Baarn, Bunschot ;den en Woudenberg. Onvolledig of onjuist in- andeld. rhuurder) 3n verhuurder) kamers: (datum invullen) gebracht i behorende nodig 7) Eemland* (10) ssloten periode van *0) ser dan 75 KM (3) Komende zaterdagavond (12 au- gustus) vindt in het Openluchtthea ter Cabrio een optreden plaats van Stormvogels "Alter Ego" met als I bijzondere gast concertzangeres Berna Kousemaker. Op het programma staan Drakenburger Hymnen en Concerto's, composities van de hand van Stormvogel, waarin hij [elementen uit klassieke, geïmproviseer de en elektronische muziek verenigt. Hierbij treedt hij ook als dichter voor het voetlicht, riet optreden is een vervolg op Episo de I, in juni uitgevoerd door een zeven koppig Alter Ego in het Soester theater C-drie. De geschiedkundige context van jdie uitvoering blijft in deze meer heden daagse, tweede episode achterwege. Zij heeft plaats gemaakt voor een meer an tropocentrische thematiek, waarvoor derhalve ruimte is vrijgemaakt voor tekstuele uitspattingen. De dichtkunst van Stormvogel is de weerslag van een I karakteristiek idioom. "In wezen niets Imeer of minder dan gereciteerde her- senkronkels," aldus de Baarnse beel- denaar, "gedichten die op papier maar weinig effect sorteren, maar hardop uit- gesproken hun essentieel beslag krijgen. I Bovendien zijn het gedichten met mu- I zikale begeleiding. Bas en drums gaan Iheel goed met woorden. Daarmee be- 1 strijd ik de stilte die normaal gesproken I achter een gedicht schuilgaat. Ik huiver ■bij dat plechtige luchtruim waar elke I betekenis in verwaait. "Het is niet voor ■het eerst dat de Drakenburger Concer- Ito's in de bossen rondom Cabrio weer- klinken. ['Ritmesectie' ■Midzomer 1999 gaf een negenkoppig ■Alter Ego Ensemble een drie uur du- Irend premièreconcert, met dans van het IFaut Pas Ballet, waarbij ook gedeelten luit de Eemsaga werden uitgevoerd. Uit ■de rijen van de bezetting tijdens deze vuurdoop treedt nu de 'ritmesectie' naar voren, met name Stormvogel (stem/ toetsen), Karsten van Straten (slagwerk) en onze plaatsgenoot Marco van Os (bas). Onderling verbonden in orga nisch samenspel, vrijelijk variërend op thematiek uit de concerto's, sluit het trio een verbond met de woordenvloed van Stormvogel en het dragende stemgeluid Kinderparadijs De Vrije Teugel Vedelaarpad 53, tel. 6018136 Maandag 14 augustus start het Kinder paradijs "De Vrije Teugel" in Soest met de tweede vakantiefeestweek voor kin deren van 4 t/m 12 jaar. De eerste feestweek was weer een groot succes en van deze week gaan de deelnemers met z'n allen ook weer een groot festijn ma- [ken. Elke dag zijn er weer allerlei leu- :e activiteiten op het Kinderparadijs, •agdelijks zijn er vier vaste activiteiten, te weten: kasteelluchtkussen, storm- >aankussen, ritje met de huifkar en schminken. Maandag 15 augustus: Jamaicadag, iet: Buffalo Billkussen, plonsbad, wa terdrager en zwempret. Dinsdag 14 augustus: westerndag iet: een cowboymasker of indianentooi ïaken, cowboydansen, broodjes bakken >p kampvuur, speurtocht, lassowerpen. Woensdag 16 augustus: grote speel- ig met: draaimobiel, duoswing, gieter race, gigantbalrace, grandprix en hoe- )elrok. Donderdag 17 augustus: kabouterdag iet: kaboutermuts maken, speurtocht laar de gouden kip, kabouterdans, jroodjes bakken op kampvuur, kabou- :r prikspel. Vrijdag 18 augustus: boerendag met: »oter maken, houten geit melken, krui- 'agen race met "nep poep", boeren- lans, klompenspel, broodjes bakken op ;ampvuur, speurtocht. Zanaf 10.00 uur 's morgens zijn alle kin- jeren van 4 t/m 12 jaar welkom tot 's iddags 16.00 uur. De kosten zijn: fjf 7,50 per kind, inclusief de lunch en ree keer limonade met een snoepje, ten passe-partout voor de hele week is |25,-. leer informatie: tel. (035) 6018136. BANKETBAKKERIJ Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 At De Soester Kring 7j|Secretariaat: Albert Cuyplaan 136 Tel. 035-6017001 Op woensdag 16 augustus besluit de Soester Kring het zomerprogramma met een excursie langs de 's Gravelandse buitenplaatsen. Een prachtig gebied, omdat deze buitenplaatsen voor een groot deel in de oorspronkelijke staat behouden zijn. Hier staan nog hoge ei ken en kastanjes die altijd ruimte heb ben gehad om te groeien. Er wordt gewandeld onder leiding van een gids van Natuurmonumenten, de heer Wil Hegge. Verzamelen om 9.45 uur bij het bezoekerscentrum 's Grave- land, Noordereinde 54-B. Vervoer per eigen auto. Niet autobezitters kunnen meeliften. Vertrek 9.15 uur van de par keerplaats aan de Pieter de Hooghlaan te Soest. Na afloop koffie bij Café "Zo- merlust", Zuidereinde 2 te 's-Grave- land. Bijdrage in de kosten f 10,- p.p. Leden van Natuurmonumenten krijgen f 2,- korting. Lidmaatschapskaart meene men. Een route-beschrijving wordt voor het vertrek uit Soest uitgereikt. Komende activiteiten: 6 sept. IVN-ex- cursie naar "de Stompert" o.l.v. IVN- gids de heer J. ter Poorten. 20 sept. De Amish Gemeenschap in Amerika, lezing door Mary Maarsen- Keim uit Aalsmeer in de NPB-zaal. V.l.n.r. Marco van Os, Kartsen van Straten, Berna Kousemaker en Stormvo gel zelf. van sopraan Berna Kousemaker. Laatst genoemde, een 'locaal vocaal monu ment', aldus Stormvogel, is een bijzon dere gast aan het Alter Ego-front. De Hymnen zijn afkomstig uit Stormvo gels Liedboek van de Aarde en elk voorheen in verscheidene voorstellingen uitgevoerd. De Hymne van de Ontaar de Mens was de opening van de gelijk namige kunstmanifestatie in Arnhem (Prinsen, 1994); de Hymne van de Aar de was het sluitstuk van Babyboom (1996) met Prinsen en Faut Pas Ballet. Pater Noster is uit Eemsaga, de gevoca liseerde inventio uit Concerto IV. De bezetting - Stormvogel synthesizer, stem; Marco van Os, bas, synthesizer; Karsten van Straten, drums; en Berna Kousemaker, sopraan - staat garant voor een uitermate spannende en ver rassende voorstelling. Aanvang 20.15 uur. Entree: 17,50; 65+/15,00. Automobielbedrijf Gebr. van der Pouw Kraan bv TEVENS UW ADRES VOOR GOEDE GEBRUIKTE OCCASIONS V^MiddelwIjkstraat 40-42, Soest. Tel: 035 601 42 89^ Ook met twee uurtjes collecteren voor de Nederlandse Kankerbestrijding/Ko- ningin Wilhelmina Fonds (KWF) levert men een bijdrage aan de kankerbestrij ding in Nederland. Dit jaar wordt gecol lecteerd in de week van 4 t/m 9 sep tember. Het ingezamelde geld gaat naar kankeronderzoek, voorlichting en bege leiding van kankerpatiënten. Motto van de collectie is "We gaan weer scoren tegen kanker". De afdeling Soest heeft een groot tekort aan collectanten. Wie zich als collectant wil inzetten voor de Nederlandse Kan kerbestrijding, kan zich aanmelden bij mevrouw M. Bloemendal-Stolwijk, tel. 035-6024646. MiJcitrur Mikitno MUcitior Mikitnor Mikirno waar kleren kiezen kinderwerk is VAN WEEDESTRAAT 61 SOEST Miki**fr Mikitno Mikitno Mikimo Mikitrur Mikitrtfr Uw totaalinstallateur RA. van den DIJSSEL bv KWALITEIT SERVICE bij al uw installatiewerk LOODGIETER SANITAIR GASONDERHOUD CENTRALE VERWARMING ELEKTRA VERHUUR GASTOESTELLEN Tevens Laanstraat 34a - Soest Tel.: 035 - 601 24 72 Fax: 035 - 601 11 87 Wil je in het nieuwe seizoen iets leuks gaan doen, maar weet je nog niet wat? Kom dan eens een keer kennismaken met het Oecumenisch koor "Toont goed". Iedereen is welkom. "Toont goed" is een groep enthousiaste zangers en musici, die nog wel wat versterking kan gebruiken. Het koor treedt regelma tig op in kerkdiensten, maar heeft ook tal van andere activiteiten op het pro gramma staan. De leden gaan meerde re keren per seizoen gezellig samen op stap, lekker actief buiten bezig zijn. De repetitie is op woensdagavond, om 19.30 uur, in de Open Hof (hoek Dal- weg/Veenbesstraat). Het nieuwe sei zoen start op 20 augustus. Heb je nog vragen, dan kun je bellen naar: Frank Kooiman tel. (035) 6022647. Deze week in Verdwenen Soest een foto uit het archief. Naar we weten zijn het Soester politiemensen met allemaal een bos gladiolen. Ze hebben kennelijk net de eindstreep bij de vierdaagse gehaald. Bekend is dat alle wandelaars van de Vierdaagse op de laatste dag vanuit Cuijk via de St. Annastraat onder gro te belangstelling Nijmegen binnenko men. Deze binnenkomst wordt ook wel de "Via Gladiola" genoemd. Wande laars en ook politiemensen van deze leeftijd behoren tot de categorie die vier dagen achtereen vijftig kilometer moe ten afleggen. Geen kleinigheid, van Soest naar Maastricht in vier dagen. Hoeveel Soesters hebben dit jaar de vierdaagse gelopen? We horen of lezen er nooit iets over. Wat de foto betreft, wij blijven met de vragen zitten: wie waren deze politiemensen en in welk jaar mochten zij de medaille in ont vangst nemen? Als u ons hierover kimt informeren en eventueel ook nog andere wederwaardigheden omtrent de Vier- e van Nijmegen, dan horen wij dat l van u op tel. 6012158. Uit de Soester Courant van Vrijdag 11 Augustus 1950 GEEN KOMKOMMERTIJD. Lees het nieuws, het allerlaatste, Schreeuwt de krantenjongen luid. Wat zijn er deze week voor nieuwtjes? Lees ze maar en zoek maar uit. Zuid-Korea: frontberichten, Brussel: stakers bij de vleet, Reeds met één blik overzie je 's Werelds lief en 's werelds leed. België: staking, revolutie, En de koning gaat weer heen! Wat doet Attlee, wat doet Truman? Malik riep de Raad bijeen. Overal heerst ongerustheid, Overal wordt afgewacht, Slechts god Mars is nog degene, Die wat in zijn vuistje lacht. Morgen is dit nieuws geen nieuws meer, Alles gaat hier op en neer; Morgen dan is alles anders, Morgen weten we weer meer. Maar het zou toch prettig wezen Als je slechts één keertje las, U ontvangt geen krant omdat er Heel geen nieuws te melden was. IN DE HOEK. Vandaag werd op ons gemeentehuis ge hoor verleend aan belanghebbenden in zake een aangevraagde vergunning met betrekking tot de Hinderwet. Vanzelf sprekend is het mij nog niet bekend hoe een en ander is verlopen. Het betreft hier een bedrijf aan de hoofdweg, dat, door verbouwing en opnieuw in bedrijf- stellen, een geldige Hinderwetvergun ning moet verkrijgen. Niemand zal mij het verwijt kunnen maken de industrialisatie in onze ge meente ook maar iets in de weg te leg gen, maar ergens is een grens. Hoe een groot voorstander ik ook ben van indus trie in onze gemeente, het zou m.i. te bar zijn, wanneer deze fabriek vergun ning kreeg door te gaan met rook, la waai en stinklucht te verwekken, bij dag en bij nacht, waardoor de omliggende huizen eigenlijk onbewoonbaar zijn ge worden. Uit alle gaten, spleten en ramen der fabriek komt rook, een vies grijs stofje en een niet te definiëren stank. Alleen uit de schoorsteen komt niets, die schijnt alleen ter meerdere luister aanwezig te zijn. Op Zondag moeten er vaak nog werkzaamheden geschieden in verband met het werk op Maandag, zo dat de omwonenden ook op de rustda gen nog in de narigheid zitten. Nu zöu dit stukje gevoeglijk ongeschre ven hebben kunnen blijven, wanneer de omwonenden het rustige gevoel hadden, dat de Hinderwet voor zoiets een stok je steekt en men dit bedrijf zou verwij zen naar ons industrieterrein. Met het voorbeeld van de visbakkerij voor ogen, die, boven op de Eng, niet eens vergun ning kreeg visjes te bakken, zouden de belanghebbenden gerust kunnen zijn, daar de hinder en de stank in hun dicht bevolkt buurtje zoveel erger en intenser is, maar de omwonenden zijn niet ge rust. Integendeel! Door leidende perso nen der fabriek werd hen zonder omwe gen gezegd: "Jullie klagen maar wat je wilt en je gaat je gang maar wanneer je 'n klacht wilt indienen, er gebeurt ons toch niets". Dit vooruitlopen op het verlenen van de vergunning kan natuurlijk bluf zijn, want de Hinderwetbepalingen zijn gelukkig scherp, doch de omwonenden hebben het onprettige gevoel, dat inderdaad al les reeds in kannen en kruiken is. Zij wijzen in dit verband naar de laatste gemeenteraadsvergadering, waarin een der raadsleden bij de rondvraag deze Hinderwet-aanvrage ter sprake zou brengen, maar de rondvraag verviel we gens het late uur. Dat vinden de betrok kenen, om 't maar zachtjes te zeggen, jammer. Het is wel eens meer laat ge worden en zij vinden, dat een rondvraag nóóit mag vervallen, omdat in de prak tijk al vaak is gebleken, dat bij de rond vraag zaken worden aangesneden, die vaak heel wat belangrijker zijn dan de vele hamerstukken, waar bij b.v. wijlen Peter v. d. Bremer soms heerlijk kon zit ten pitten. h. OEKMAN. MEDEDELING. In verband met "Maria Hemelvaart", op DINSDAG 15 AUGUSTUS, zal door de Soester Melkhandelaren GEEN MELK bezorgd worden. De consumen ten gelieven Maandag dus voor 2 dagen melk te nemen. Het bestuur C.S.M. BAR, GRILL RESTAURANT Onze beroemde spies van een meter? Onze ongeëvenaarde spareribs? Onze overheerlijke Zeeuwse mosselen? Het blijft genieten! (al onze gerechten ook om af te halen) STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-6018252 Aflevering 2 lk heb een buurvrouw hier op de Engh, die kent heel veel kinderen. Ze woont al leen; soms voelt ze zich goed, soms wat minder, maar als het even kan staat ze open voor alles wat de kinderen in de buurt haar te vertellen hebben, met haar delen willen of aan haar vragen willen. Met geduld... zoveel geduld. Ik heb het aan den lijve ondervonden. Laatst kwam ik die buurvrouw tegen op straat, net toen ik boodschappen wilde gaan doen, en we maakten een klein babbeltje, want eigenlijk had ik haast. Plots stonden daar twee kleine Turkse meisjes van een jaar of zeven bij ons, die ook een praatje wilden maken met de buurvrouw. Hallo, zegt de buurvrouw, kennen jullie Olga al? Dat is de moeder van Steven, die woont hier ook vlakbij. Nou, Steven kenden ze dan wel, maar mij nog niet, dus de buurvrouw heeft ons keurig aan elkaar voorgesteld. Toen kwamen de vragen. Steven heeft geen va der, hè; heb jij eigenlijk wel een man, of niet, en waarom niet, en waar woont die man nu eigenlijk wel? Zo recht voor z'n raap had ik die vragen nog nooit gehad. En dan nog wel van Turkse meisjes. Cultuurverschillen... Kun je op dergelijke vragen wel eerlijk antwoorden, en zouden ze er wel iets van snappen? Dat alles en nog veel meer spookte tegelijkertijd door mijn hoofd, en ik had het liefst het hele gesprek verder afgekapt door te zeggen: dat gaat je niets aan, en vervolgens als een haas op mijn fiets te springen, om maar aan die lasti ge koters en hun moeilijke vragen te ont komen. Maar de buurvrouw had wat meer ge duld. Doordat zij de vragen van deze meisjes nam voor wat ze waren - pure nieuwsgierigheid - ontspon zich een ge sprek waarin echtscheiding en de rede nen daartoe serieus aan de orde kwamen. Waarop de meisjes, hun nieuwsgierig heid bevredigd, vrolijk huns weegs gin gen. En ik, weliswaar met een kwartier vertraging, maar gelouterd en weer eens met beide benen op de grond, mijn bood schappen ging doen. Olga Duijm Dit programmaoverzicht van Radio £>oest, in samenwerking met de Soester Courant, staat onder redac tie van Ab Faas en Jan Visser. Kopij voor deze nieuwe rubriek moet uiter lijk ingeleverd worden op donder dagmorgen in de studio van Radio Soest, Raadhuisplein 1. [Ingezonden brieven over en reacties op de programma's zijn ook harte- Öijk welkom. Het adres is: Postbus 13062, 3760 DB Soest; fax: (035) 6093860. orgenochtend (donderdag 10 augus- is on 10 uur, kunt u getuige zijn van :n onthullend interview over de parti- iliere thuiszorg. Jan Visser praat met Irs. Ria van Boven (46), directeur van iet thuiszorgbureau "Eén op één" aan Ie Hartweg in Soest. Om geld gaat het allang niet meer," zegt zij in dit gesprek waarin zij vertelt lat particuliere thuiszorg voor iedereen >etaalbaar is: van dagverzorging, 24- lurs diensten en slaap- en waakwachten ot aan hulp voor enkele uren per dag. Jaar thuiszorg kent geen wachtlijsten, is altijd bereikbaar (ook in het weekend) en ze helpt haar cliënten bij het aanvra gen van bijdragen in de kosten door ver zekeringsmaatschappijen, ziekenfondsen Ria van Boven. en de belastingsdienst. Mevrouw Van Boven was zelf ooit verpleegkundige, studeerde geriatrie en kinderoncologie. Daarna heeft ze zich in Maastricht ge specialiseerd als gezondheidsweten schapper. Ze heeft een uitgesproken, politieke mening over de thuiszorg in ons land, over de peperdure logistiek van de reguliere thuiszorg en het gebrek aan personeel in deze discipline. Bij haar zijn 250 werkneemsters in dienst op freelance basis en onmiddel lijk oproepbaar in de hele provincie. Niet alleen gediplomeerde verpleegkun digen, maar ook zieken-, bejaarden- en gezinsverzorgenden en minder ervaren hulpverleners. Dit leerzame gesprek (een herhaling van maandag 7 augustus) wordt vier keer kort onderbroken met door haar uitge kozen muziek van André Hazes (blues), de pianisten Vasary (Chopin) en Hor- owitz in Moscow, (Scarlatti) en Mathil- de Santing. Luisteraars die naar aanleiding van dit interview vragen aan Ria van Boven willen stellen die voor iedereen van be lang kunnen zijn, kunnen schrijven naar Radio Soest. Wie een bandje wil hebben van deze "Ontmoeting met..." (MD 510) kan Radio Soest bellen: (6093051). Kosten: 7,50. Abusievelijk is veertien dagen geleden op deze plek gemeld dat Eit Algra, de columnist van Radio Soest, te horen is op woensdag. Dat is onjuist. Onze fiet sende medewerker is elke vrijdagmor gen te beluisteren tussen 11 en 12 uur in het programma van Elly v.d. Wel: "Soest 55-Plus". Wanneer luisteraars graag willen dat Eit Algra een populair- wetenschappelijk onderwerp belicht, kan men dat kenbaar maken door hem even te bellen: tel. 6016597. Al anderhalf jaar organiseert Ria Hil- horst in haar programma Lunchroom elke woensdagmiddag van 12 tot 1 het "oppeppertje-van-de-week". Dan maakt ze in de uitzending bekend wie voor een bos bloemen in aanmerking komt. Dat zijn mensen die om de een of Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 10 AUGUSTUS 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 ONTMOETING MET... (H) Jan Visser in gesprek met Ria van Boven. 11.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon. 12.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider. 13.00 OPERETTELAND Musical-tophits; pr. Paul Sparnaaij. 14.00 SOEST ACTUEEL (H) 15.00 Radio M. ZONDAG 13 AUGUSTUS 09.00 RELIGIE EN POËZIE pr. Maria Drost. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU (H) 11,00 ZINGEN MAAKT BLIJ WEG MET HOBBELS pr. Menno Schuit. 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenesteijn/Wim Kiezebrink. 13.00 INTERLUDIUM Huisconcert Hans de Bruin; sst. Jacques v.d. Griendt. 14.00 DIT WAS DE WEEK Actualiteiten; pr. Eef v.d. Horst. 15.00 Radio M. VRIJDAG 11 AUGUSTUS MAANDAG 14 AUGUSTUS Ria Hilhorst. andere reden wat extra aandacht verdie nen. U kunt Radio Soest bellen of schrijven wanneer u denkt iemand te weten die een schouderklopje moet krijgen. Maria stuurt de betrokkenen van tevoren een kaartje om te luisteren op de bewuste woensdag en gaat na afloop van haar programma zelf het bloemetje thuis brengen. "Dan krijg ik van alles te horen. Soms hele levensverhalen. Ik krijg er af en toe kippenvel van," zegt de Radio Soest- medewerkster. Het "Oppepperge-van- de-week" wordt gesponsord door haar broer Rijk van Doorn van de Birkstraat. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 OVER HET VOETLICHT sst. Ad van Wijngaarden. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Elly v.d. Wel. 12.00 LUNCHROOM pr. Inske den Duik. 13.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij. 14.00 SOEST ACTUEEL (H) 15.00 Radio M. ZATERDAG 12 AUGUSTUS 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 Radio M. Met sport uit de regio. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst. 10.00 ONTMOETING MET... Lonneke Meijer in gesprek met Wieke Mul- lier. 11.00 ACHTER DE GEVEL pr. Gerda Alders. 12.00 LUNCHROOM Met uitsluitend Nederlandse muziek; pr. Mini Schneider. 13.00 MUZ1EKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 14.00 SOEST ACTUEEL (H) 15.00 Radio M. DINSDAG 15 AUGUSTUS 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 11.00 UW FAVORIETE KEUZE Populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon; aanvragen: tel. 6093851. 12.00 LUNCHROOM Met uitsluitend Nederlandse muziek; pr. Elli Pliester. 13.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 14.00 SOEST ACTUEEL (H) 15.00 Radio M. WOENSDAG 16 AUGUSTUS 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Annelies Nelis/Ina Aangeenbrug. 11.00 HENKS HOGE HOED 12.00 LUNCHROOM Met uitsluitend Nederlandse muziek; pr. Ria Hilhorst. 13.00 RADIO SOEST NON-STOP 14.00 SOEST ACTUEEL (H) 15.00 Radio M. Hulpdienst Radio Soest Wie niet weet waar Radio Soest op de zender zit of hoe men de lokale omroep onder een voorkeuzetoets kan zetten, kan bellen met de hulpdienst van Radio Soest: tel. (035) 6093851 (werkdagen 09.00-16.00 uur). Als het probleem tele fonisch niet kan worden opgelost komt een vrijwilliger van Radio Soest op af spraak langs om een moeiteloze ontvangst te regelen. Radio Soest: kabel FM 107.9; ether FM 105.9.

Soester Courant | 2000 | | pagina 9