Schützenverein Die Grosse Westhofe zondag op bezoek bij gildefeesten Irote variëteit aan activiteiten tijdens Gildefeesten Weet u zeker dat u voldoende bent verzekerd? -X r Gegarandeerd verzekerd tegen onderverzekering! en u komt er achter! Geslaagde fietstocht opent rildefeesten Soest 2000 Te oud voor vakantie...? Bel 035 6029061 Bel 035-6029061 HuïS@7F.KERHEID PAGINA f WOENSDAG 23 AUGUSTUS 2000 SOESTER COURANT PAGINA 9 tier 17 1 Al meer dan 25 jaar bestaande contacten ;c>. )it jaar meer dan 400 deelnemers Themabijeenkomst over omgaan met 'beroerte' TROMPSTRAAT 43 Vraagprijs Hfi. 369.000,= k.k. voor een uitgebreid advies over uw verzekeringspakket VONDELLAAN 22 SOEST Bezichtiging zeer de moeite waard vanwege perfecte afwerking en inrichting. Vraagprijs: Hfl. 829.000,= k.k. Vraagprijs Hfl. 348.000,= k.k. Soesterbergsestraat 61, 3768 EB Soest p<> Tel. 035-602 9061, fax 035-6029085 SOEST Bel ook voor een vrijblijvend hypotheekadvies! n alle voorwaarden vol waarbij alles klopt, wordt oor starters geldt de naatschappelijke of ec an de regio Eemland" Jldt de periode dat men st huidig adres. teria bovenaan de kandi- len uw persoonlijke gege- gezinssamenstelling en tleerd met de gegevens e Basisadministratie Per- n de gegevens juist dan tor de eigenaar/verhuur- Iccepteert u de woning ]emeente een acceptgiro i ad/91,50 voor een huis- I kunt betalen. tat •d voor een woning, dan dagen na het verstrijken ijn benaderd door de ver in aanbiedingsbrief is het ining van binnen te bekij- n zin tussentijds te infor- tsen. ANMERKING BENT GE- >1 WONING ONTVANGT U I ingtoewijzing i de woningtoewijzingen en in een overzicht. Daar- en hoeveel reacties er op itvangen en of de woning doorstromer is toegewe- leeftijd, de woonduur, de lappelijke pf economische bij behorende puntenaan- ie manier kunt u een in- an uw kansen op een der- I en eventueel uw woon- n. jzoekenden tn is het mogelijk om op ile gronden een urgentie- ijgen. Slechts in een zeer ivallen zal een dergelijke ;hts van toepassing is voor trden verstrekt. Informatie 'krijgen bij de afdeling Pu- de gemeente, onderdeel 'Opt een serieuze klacht ir de woningtoewijzing, dan ijk indienen bij de gemeen- ommissie Woonruimtever- )00, 3760 CA SOEST. jen heeft over het toewij- kunt u daarvoor terecht bij en Bouwen, bij SCW of de zaken van de gemeente hier informatiefolders be- mland bestaat uit de ge- tersfoort, Baarn, Bunscho- sden en Woudenberg. Onvolledig of onjuist in- landeld. Sommige relaties ontstaan spon taan, omdat personen elkaar ont moeten en een gelijke belangstel ling lijken te hebben. Zo moeten ook de contacten met de Schützen- verein Die Grosse Westhofe uit Soest-Duitsland zijn begonnen. Sinds 1950 kennen de beide ge meentes Soest een sportuitwisse- van de grote animators in de begin- •n is Joseph Koch uit Soest-Duitsland iieest. Eens in de twee jaren was deze irtuitwisseling, en de ene keer was de liviteit in Nederland, de volgende in Duitsland. Dergelijke grootscha- lige activiteiten moeten voorbereid wor- waardoor delegaties elkaar ont- :ten. In de beginjaren '70, toen Jo- ih Koch Kommandeur van Die Gros- Westhofe was, moet door iemand :egd zijn dat er in het Nederlandse est ook een gilde/schutterij actief i van het een van kwam het ander, irtegenwoordigers werden met elkaar contact gebracht, waarbij het gilde- rps werd uitgenodigd in 1974 deel te men aan het schuttersfeest in Soest- aitsland. Het werd een tweedaags be ek, waarbij zelfs moest worden beslo- het Koningschieten, dat toen nog tij- ns het eerste weekend van september aatsvond te verschuiven naar 15 sep- nber (omdat in het volgende weekend september een belangrijke voetbal- «dstrijd plaatsvond tussen Soest en :t eerste bezoek was groots. Niet al- :n Die Schützenverein Die Grosse esthofe was hierbij betrokken maar k het gemeentebestuur. Het contact ssen Die Grosse Westhofe met het root Gaesbeeker Gilde was het eerste :ernationale contact dat een van de ;r schutterijen uit Soest-Duitsland ndurfde en dat nog wel met een Ne- rlandse gilde. Het Soester gilde stal show tijdens de optocht door de adt Soest met zijn mooie uniformen, ndels en muziek. Het was ook voor de rste maal dat het koningspaar (Fried Martha van den Breemer) vergezeld ng van hofdames (wellicht wat over- nomen van de gebruiken die men in uitsland kent in de presentatie van de :hutterij). Het werd een eerste zeer pontane ontmoeting tussen beide ver- nigingen. Verrast was men in Neder- tnd toen al op 15 september bij het aarlijkse Koningschieten een grote de- igatie (35 in plaats van 4 vertegen woordigers) van Die Grosse Westhofe aanwezig was. In 1975, tijdens het teeijaar van het gil de, was er een officieel tegenbezoek van Die Grosse Westhofe aan de gildefees ten in Soest-Nederland. Omdat in Duitsland het Schützenfest zich altijd in het eerste weekend van september af speelde, besloot het Groot Gaesbeeker Gilde het Koningschieten te verschuiven naar het laatste weekend van augustus. De muziek, door de Duitse delegatie vertolkt tijdens de gildefeesten, gaf een bijzondere sfeer aan het geheel, hetgeen te merken was aan de zeer grote belang stelling tijdens de activiteiten. De stap naar een grotere opzet van de jaarlijkse gildefeesten was daarmee ook gezet. In het jaar 1976 werd in het weekend 4 en 5 september deelgenomen aan de viering van het 50-jarig bestaan van Die Grosse Westhofe. Wederom een unieke blijk van broederschap tijdens dit feest. Tijdens een filmavond in 1977 werd hiervan nog eens blijk gegeven. De jaren '80 Na 1977 is er een paar jaar rust in uit wisselingen tussen beide verenigingen. In 1982 wordt de draad weer opgepakt wanneer het gildekorps een driedaags bezoek brengt aan Soest-Duitsland en daar deelneemt in het weekend 3-5 sep tember aan een groots Kringfeest. Met koning Gert Schimmel werd dit weer een zeer officieel bezoek omdat ook delegaties van beide gemeentebesturen elkaar in dit weekend bezochten. In 1983 is er vervolgens weer een tegenbe zoek aan van Die Grosse Westhofe aan Soest-Nederland, waarbij een officiële ontvangst met het Gemeentebestuur in de toenmalige Borg in het programma was opgenomen. Ook toen was vanuit Soest-Duitsland Joseph (Jupp) Koch de grote animator. Na dit bezoek en tegenbezoek (1982/ 1983) richt het gilde zich op de organi satie van het Landjuweel Soest 1987 en lijken de contacten met Soest-Duitsland wat terug te lopen, omdat ook Joseph Koch teruggetreden is en het nieuwe bestuur aldaar ook een pas op de plaats maakt. En bezoek aan de Brabantse Gildedag op 6 september 1987 was niet mogelijk, omdat in Duitsland zelf het schuttersfeest werd gevierd en het niet zo goed mogelijk was om deze te ver zetten. De jaren '90 Begin 1992 na het vertrek van Wim Schimmel als ouderman worden de ban den weer opgepakt. Tijdens een be- stuursontmoeting wordt afgesproken dat de banden weer moesten worden aan gehaald, hetgeen resulteerde in een be zoek van Die Grosse Westhofe aan de gildefeesten in 1992. Het werd een natte ontmoeting, het regende op de dag van het Koningschieten bijna voortdurend. Toch vond de schietwedstrijd tussen beide verenigingen plaats. Een schiet wedstrijd die in 1993 werd herhaald in Soest Duitsland toen het bestuur met aanhang een weekend een bezoek brachten aan het Koningsfeest aldaar. De wedstrijd op de schietbanen van Die Grosse Westhofe werd door de Neder landers gewonnen. De delegatie, staat nog steeds versteld van het feit dat dit mogelijk was, omdat het geen ervaren schutters waren. In 1996 vinden twee uitgebreide bezoe ken aan elkaar plaats. Die Grosse West hofe neemt op 18 augustus deel aan de in Soest Nederland georganiseerde Bra bantse Gildedag. Ondersteund door de Spielmanszug gaan ze mee in de optocht door een deel van Soest. De angst dat ze in Nederland niet echt welkom zou den zijn werd beëindigd door de erva ring van de Duitsers dat zij zelfs enthou siast werden ontvangen. Voor de eerste maal bij een bezoek aan Nederland trof fen zij luid applaudiserende toeschou wers aan. Dat heeft tot op de dag van vandaag nog diepe indruk gemaakt. Op de rest van de dag zorgden zij voor de nodige muzikale intermezzo's in de feesttent. Op zaterdag 1 september werd door het gehele gildekorps een tegenbezoek gebracht aan de jubileum viering van Die Grosse Westhofe. Het weer liet een uitgebreide presentatie niet toe. Toch hebben velen genoten van de vendeldemonstratie onder de schiet hoorn. De toenmalige koning Theo Vlug wist zich tot Keizer van Soest te schieten tijdens een wedstrijd die voor de vijf Soester koningen werd georgani seerd. In 1999 en 2000 hebben besturen elkaar een aantal keren informeel ontmoet. Dit weekend is Schützenverein Die Grosse Westhofe weer officieel aanwezig op de gildefeesten. Met Spielmanszug zullen zij op zondag 27 augustus deelnemen aan de Gildedag. Er wordt een schut- terstreffen tussen beide verenigingen georganiseerd en voor de rest zijn al naar gelang de sfeer en het weer mu zikale activiteiten te verwachten. Volgend jaar brengt het Groot Geasbee- ker Gilde in het eerste weekend van september weer een bezoek aan Soest- Duitsland om daar deel te nemen aan het 75-jarig jubileum van Die Grosse Westhofe. De vriendschapsband die in 1974 spontaan is ontstaan, bestaat dus nog steeds. rhuurder) 3n verhuurder) kamers: datum invullen) jebracht behorende iodig ïemland* (10) sloten periode van (9) er dan 75 KM (3) /anaf donderdagavond staat het gil- leterrein De Blaak centraal tijdens le activiteiten van de jaarlijkse gil- lefeesten. Het programma biedt m grote variëteit aan activiteiten met voor elk wat wils. Donderdag 24 augustus: Concert RowwenHèze De activiteiten in de feesttent worden op donderdagavond 24 augustus geo- :nd met een concert van de bekende irmatie Rowwen Hèze. Deze formatie lat garant voor een grandioos spekta kel. Er zijn nog een beperkt aantal toe gangskaarten verkrijgbaar bij de inmid- lels bekende voorverkoopadressen aronder de VW Soest. Aan de zaal 'orden geen kaarten meer verkocht. ae 25 augustus: tor gildeleden en -vrienden rij dagavond is speciaal bestemd voor de gildeleden en gildevrienden. Rond 18.00 uur vertrekt het gildekorps naar het huisadres van het koningspaar Kees en Truus Engberink aan de Wilhelmina- laan voor een huldiging. Na terugkomst bij de tent is er een viering met Gilde- eér in de feesttent met als voorgangers dé pastores Kodden en Van de Sche- pop. Het parochieel zangkoor van de .Mariaparochie Soestdijk zal de gezan gen verzorgen. Thema van de viering: Qeloven gaat verder; maar hoe? Tijdens cie viering zullen de nieuwe güdebroe- jrs worden geïnstalleerd. Daarna is er jèn gezellige dansavond. aterdag 26 augustus: en Volksfeest be zaterdag van het echte gildeweekend is al jaren geleden geworden tot een echt Volksfeest. Duizenden mensen zijn ac tief betrokken bij deze dag door deelna me aan een van de activiteiten. Vanaf ls morgens vroeg kan gestart worden voor een van de Toertochten, georganiseerd door Tempo Toer. Om 9.30 uur start het Volkspaarden- feest met onderdelen als ringsteken on der het zadel pony's, ringsteken aange spannen pony's, behendigheidsparcours aangespannen paarden/pony's, best- gaande shetlander/rijpony. Absoluut hoogtepunt is dit jaar een parade van alle ruim 100 deelnemers aan de ver schillende onderdelen om 15.30 uur. Op het terrein zal voor verschillende onder delen een waterbak worden ingegraven. Voor de organisatie staat de Warm- bloedpaardenfokvereniging Eemland garant. Burgemeester Janssen zal rond 11.00 uur deze gemeenschapsdag officieel openen. Nadat om 11.00 uur de Kind erkennis van start gaat en de grimeuses hun werkzaamheden zullen aanvangen beginnen om 11.30 uur de Volksspelen. Niet minder dan 72 teams zullen aan de laandagavond zijn de Gildefees ten Soest 2000 van start gegaan met de Recreatieve Fietstocht. Tussen 18.00 en 19.30 uur vertrokken ruim 400 deelnemers voor een tocht van ruim 25 kilometer. De tocht voerde door Soestduinen, Soesterberg en een deel van Amers foort. Het was goed fietsweer. Toen zo even na negenen de laatste deelnemers binnenkwamen begon het te regenen. Na afloop werd door velen uitgerust in de Schaapskooi. Alle deelnemers von den het na afloop weer een mooie en af wisselende tocht, die goed was uitgezet en waarbij op verkeersgevaarlijke plek ken begeleiding was bij het oversteken etc. Bij het inleveren van de deelne- ïerskaart ontving elke deelnemer na afloop nog een aandenken aan deze tocht. A.s! zaterdag organiseert Tempo Toer vanuit de feesttent weer toer- en recrea tieve tochten over verschillende afstan den, variërend van 40 tot 150 kilome ter. Bij hetzelfde weer verwacht de or ganisatie een recordaantal deelnemers. Dinsdagavond werd het programma voortgezet met de avondwandeling, uit gezet door het Wandelcomité Jacob van Gaesbeek. Er kon gekozen worden voor een wandeling van 5 of 10 kilometer. De tocht is dit jaar voor de 12c maal in het programma opgenomen. Vanavond (woensdag) wordt het pro gramma traditiegetrouw voortgezet met de Gildeloop, ook nu weer in samen werking met de atletiekvereniging Pij nenburg georganiseerd. Volksspelen deelnemen. Wederom is de belangstelling overweldigend. De orga nisatie zorgt dit jaar voor 12 spelen. Bij verschillende spelen kan een nat pak worden opgelopen. Met de Volksspelen is er weer een middag vol spanning, in spanning en ontspanning te verwachten. Verder starten vanaf 13.30 uur de schietwedstrijden en wordt om 14.00 uur het Oud-Koningenkampen georga niseerd. De zaterdag, een dag vol acti viteiten voor jong en oud, wordt afge sloten met een feest-/dansavond. Deze avond is al jarenlang de topavond van de güdefeesten. Ook nu weer zijn alle Het Steunpunt Mantelzorg Amersfoort organiseert op donderdag 14 september een themabijeenkomst. Het onderwerp van deze bijeenkomst is: "Zorg voor de mens met een Cerebro Vasculair Acci dent (beroerte)." Vele mensen worden jaarlijks getroffen door een beroerte (CVA) en moeten leven met een ver scheidenheid aan beperkingen. De om geving van de CVA-getroffene wordt eveneens geconfronteerd met vele vaak moeilijke veranderingen. Wie meer wil weten over deze ziekte, de mogelijkheden en onmogelijkheden, is van harte welkom. De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 14 september, van 13.30 tot 16.30 uur, in het gebouw van de Thuiszorg, Van Asch van Wijckstraat 3-9 te Amersfoort en is gratis. Meer informatie: Steunpunt Mantel zorg, tel. 033-4220500. toegangskaarten verkocht. De Green- light Express zorgt voor de muzikale in vulling. Verschillende artiesten zullen optreden, zoals The Grants en De Ha venzangers. Deze artiesten staan garant voor een geweldig feest. Zondag 27 augustus: De Gildedag De laatste zondag van augustus is het onbetwiste hoogtepunt in het vereni gingsjaar van het Groot Gaesbeeker Gilde of Sint Aechten Schuttersgilde van Soest. Op deze dag strijden de geïn teresseerde gildebroeders om het Ko ningschap van het gilde. Het is een dag waarvan de indeling eigenlijk al vele eeuwen teruggaat. In de statuten uit het jaar 1560 staat de opzet van deze dag al uitgebreid beschreven. De zondag is ook de dag dat net nieuwe vaanaei van nei gilde aan het brede publiek in Soest wordt gepresenteerd tijdens de verschü- lende activiteiten. De Gildedag wordt om 9.30 uur begon nen met een Plechtige Eucharistievie ring met Gilde-eer in de Petrus en Pau- luskerk. Voorgangers zijn de pastores Nijland en Van den Schepop. Het the ma van de viering luidt "Woorden van eeuwig leven". Tijdens de viering zal de band tussen gilde en r.k. gemeenschap worden hernieuwd door het overvende- len. Na afloop is er een muzikale en vendelshow voor de uitgang van de kerk aan het Kerkplein. De viering is recht streeks te beluisteren via Radio Soest. Vanaf 12.30 uur starten de activiteiten op het gildeterrein De Blaak met een concert door de Eemlander Blaaskapel; de Kinderkennis gaat vervolgens weer open en rond 13.00 uur wordt een start gemaakt met het hoogtepunt van de gil defeesten: het Koningschieten. Koning Kees Engberink wordt nog éénmaal een hulde gebracht, waarna hem de Ko ningsmantel wordt afgenomen. Vervol gens kan de strijd beginnen. Alvorens de gildebroeders kunnen gaan schieten zal de vogel moeten worden "gevree ën", door onder meer de oude koning, de burgemeester en een van de Soester pastores. Het gildekorps zal rond 13.45 uur een uitgebreide demonstratie ver zorgen. Belangstellenden kunnen deel nemen aan een van de andere schiet wedstrijden. Natuurlijk wordt ook dit jaar weer bij het schieten op de wip ge bruik gemaakt van kogelvangers. Op deze zondag zijn ook de leden van Schützenverein Die Grosse Westhofe uit Soest Duitsland aanwezig. Er zal met hen een schietwedstrijd plaatsvinden. De aanwezige Spielmanszug zorgt voor extra muzikaal entertainment op het ter rein en in de tent. Rond 16.00 uur wordt het Koningschot verwacht, waarna de huldiging van de nieuwe koning zal plaatsvinden. 's Avonds wordt de nieuwe koning voor zijn huis gehuldigd en zal hij met zijn gevolg meegaan met het gildekorps naar de feesttent, waar om 21.00 uur het Koningsbal met de formatie Les Ciga- les begint. Voor het Koningsbal zijn nog voldoende toegangskaarten a 10,— beschikbaar (op zondagmiddag en 's avonds te koop bij een van de kassa's). Maandag 28 augustus: Ouderencontactmiddag en Disco voor de jeugd Op maandag 28 augustus worden de feesten voortgezet met een inmiddels zeer vertrouwde opzet van het program ma. De middag is gereserveerd voor de ouderen van Soest. Voor hen wordt een zeer gezellige middag georganiseerd in de feesttent. Dit jaar rondom het pro gramma goochelaar Ronald Moray en zanger Vader Abraham. Vele honder den oudere Soesters (waaronder ook vele Soesterbergers) zullen daarbij aan wezig zijn. Ook voor een drankje en een hapje zal weer worden gezorgd. Daar naast wordt door de organisatie van de middag (de gezamenlijke ouderenbon den in Soest/Soesterberg) voor vervoer naar de feesttent en na afloop naar huis gezorgd. De jeugd komt 's avonds aan zijn trek ken met de Radio 538 Drive-In-Show. De toegang bedraagt 10,00. Voor deze avond zijn voor een ordelijk verloop een aantal extra organisatorische maatrege len genomen, waarvoor wordt verwezen naar het plaatselijk verspreide program maboekje. Vakantie, er even tussenuit, een an dere omgeving, andere mensen ont moeten: dat is als onderbreking van het dagelijks leven voor iedereen belangrijk, een (leef-)tijdloze be hoefte. Maar met het klimmen der jaren kan er een moment komen dat vakantie geen vanzelfsprekendheid Voor wie zeker wil weten dat er reke ning gehouden wordt met wensen die bij de hogere leeftijd horen, kan de Stich ting Senior Vakantie Plan een uitkomst betekenen. Al sinds 1968 organiseert deze non-profit instelling (aangesloten bij de Stichting Garantiefonds Reisgel den) reizen met extra zorg en aandacht voor ouderen. Een weekje in Twente, Friesland of Zeeland, een vakantie in Zwitserland, Griekenland of op Madeira, een cruise Noorwegen: het reisprogramma biedt voor elk wat wils. Of het kort of lang is, een bus-, boot- of vliegreis: elke reisbe- stemming is zorgvuldig afgestemd op de wensen van de oudere vakantieganger. Een rustig dagprogramma betekent geen gehaast en veel genieten. De zorg vuldig geselecteerde hotels zijn bij voor keur rustig gelegen, hebben een lift, dieetmogelijkheden en in het bijzonder: meer kamers voor alleengebruik dan in de reiswereld gebruikelijk is; voor de vele alleengaanden in deze leeftijdscate gorie een belangrijk gegeven. De mislei ding bestaat uit vrijwilligers, van wie er één verpleegkundige bevoegdheid heeft; uit voorzorg een geruststellende gedach te voor als er - onverhoopt - eens iets mocht gebeuren. Themareizen Speciale aandacht verdienen de thema- reizen van Senior Vakantie Plan. Lief hebbers van kuren, tuinen, tekenen/ schilderen en bridge kunnen hun hart ophalen tijdens deze bijzondere vakan ties, die onder meer aan een gezamen lijke hobby gewijd zijn. Vermeldens waard is voorts dat de stichting Senior Vakantie Plan ook vakanties organiseert in de kerst- en nieuwjaarsperiode. Voor nadere inlichtingen kan men bel len met het bureau in Bussum, tel. (035) 6933017 of met één van de reisleiders, de heer C. van der Bijl te Leiderdorp, tel. (071) 5897110. Te koop Verrassend ruime hoekwoning, jaren '30, in prettige woonomgeving. Indeling: Entree, gang, toilet, kelder kast met electra- gas en watermeter, ruime woon-eetkamer met erker, uit gebouwde eetkeuken, deur naar ach tertuin met berging en achterom. Verdieping: overloop, moderne bad kamer met douche en v.w., kinderka mer, royale hoofdslaapkamer en bal kon. Vaste trap naar zolder met mogelijkheid voor extra kamer. Bijzonderheden: Gedeeltelijk v.v. dubbele beglazing en kapisolatie, perceelsopp. 127 m2, inhoud onge veer 340 m3, achtertuin met fietsen berging, nefit turbo combiketel (HR), leuke woning met veel mogelijkhe den. Aanvaarding: in overleg. In Soest-Zuid gelegen compleet gemoderni seerde, onder architec tuur gebouwde, vrij staande woning met vrijstaande garage. Bouwjaar 1973. Indeling: Entree, hal, meterkast, modern toi let, nieuwe keuken met div. inbouw app. (1997), ruime L-vormi- iwoonkamer met massief houten vloer en open haard. 1e verd. overloop, 3 ruime ïmers, schitterende badkamer met ligbad en douche (met stoomcabine/sauna^ werking), 2e toilet en dubbele wastafel. 2e verd. overloop, 2 sl. kamers, dubbele bergkast. Bijzonderheden: Voll. geïsoleerd, perceelopp. 223 m2, vrijliggende ach tertuin op zuiden. Vrijst. stenen garage ca. 22 m2 incl. cv-installatie (Radson 1994) en speciale 200 liter boiler (1997). Aanvaarding in overleg. Comfortabel ruim 4 kamer apparte ment, v.v. lift, rustig gelegen met vrij uitzicht. Gelegen op de zesde en bovenste verdieping. Indeling: Entree, meterkast, ruime bergkast, aparte keuken (american kitchen), toilet met wastafeltje, badkamer met ligbad, v.w., aansluitingen wasmachine en droger, woonkamer v.v. laminaat, 3 slaapkamers. Balkon aan achterzijde. Bijzonderheden: Verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. combi ketel (1999) servicekosten 320,= per maand, entree met intercomin stallatie. Berging is aanwezig in de onderbouw. Het gehele appartement is in prima staat, oppervlakte onge- l/CCMDCCCTDA AT 004 VeCT CU"Stig gelege" te" VEENBESSTRAAT 386 opzichte van winkels en openbaar vervoer. Aanvaarding: In overleg. ONROEREND GOED HYPOTHEKEN VERZEKERINGEN

Soester Courant | 2000 | | pagina 9